نرم افزار نرم افزار تجارت الکترونیکی Volusion برای ساخت فروشگاه آنلاین در سال 2016


فرو رفتگی

از وب سایت بازدید کنید

9.4


امتیاز AWA

فرو رفتگی

Volusion از سال 1999 آغاز شده است و می توانید از فروشگاه های اتومبیل خود استفاده کنید ، الکترونیکی را نشان می دهند. این خدمات بیشتر از 40،000 فروشگاه خدمات ارائه شده توسط شما امکان پذیر است و یک پلتفرم همه در یک مکان را برای شما فراهم می کنند تا بتوانند در هر مشاغل طراحی شده بخرند. این برنامه با ادامه سازگاری با بازار و ارائه راه حل های پیشنهادی برای مشاوره با شما در خدمت یک سرویس آنلاین در صدر جدول باقی مانده است. Volusion ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • مدیریت موجود قدرتمند
 • انتخاب های نمایش نامحدود
 • پردازش آسان
 • انتخابهای ارائه انعطاف رئیس

منفی

 • قالب شخصی سازی
 • ویژگی های طراحی محدود
 • بدون افزودنی

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.volusion.com
 • مرکز فرماندار: آستین ، TX
 • سال تأسیس: 1999
 • کارشناسی: 450+
 • میزبان فروشگاه ها: 40،000+
 • دسته بندی ها: نرم افزار ابر فروشگاه الکترونیکی
 • خدمات: طراحی وب ، بازاریابی آنلاین
 • امتحان آزاد: 14 روز

Volusion برای آخرین راه حل یک مرحله ای برای فروشگاه اینترنتی طراحی شده است. شما می توانید تمام جنبه های کسب و کار خود را از داشبورد را در اختیار شما قرار دهید.

اگر در حال جستجو برای این است که یک سیستم عامل خاص داشته باشید ، می توانید با نگاهی بیندازید. شناسایی از رقبا در ابزارهای بازاریابی یا طراحی تخصصی است. طاقچه Volusion می توان راه حل همه کاره است که به شما کمک می کند تا در حال حاضر در زمین باشد.

مشخصات فنی و محدودیت ها

در ارائه که ادعا می دهد Volusion برای هر مشاغل سایز محدود است ، از محدودیت های پهنای باند و سایر موارد اضافی در جستجوی شما است. شرکت های بزرگتر که اندازه بالایی دارند و یا می توانند گیرنده داشته باشند ، می توانند محدودیت بیشتری برای پهنای باند را داشته باشند. این ، این سیستم عامل نشان گواهی SSL است. برای خرید کارت اعتباری در مورد این امکان پذیر است. اگر اجازه نباشید ، مقام های اضافی سریعاً اضافه می شوند.

مقیاس تصویریری

Volusion به عنوان ای که طراحی شده است که با مشاغل شما رشد می کند. شروع سریع و آسان برای صاحبان مشاغل جدید ، اما می توان از مارک های رهبری رهبری کرد. به عنوان مثال ، اینتل و 3M از Volusion برای تأیید قدرتو در سایت های خود می توانید استفاده کنید. چه بخواهید جزئی بمانید و چه مجاز ببخشید ، Volusion می توان پیشنهاد خواسته های جدید را پیدا کرد.

آزمایشی بدون خطر

شما می توانید Volusion را تا 14 روز بطور رایگان امتحان کنید. نیازی به کارت اعتباری و امنیت مخفی. در صورت تمایل می توانید برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و ارائه خدمات برای این برنامه تصمیم بگیرید. با مراجعه به یک برنامه سالانه ثبت نام می توانید ، خودتان را تغییر دهید ، می توانید آن را کنترل کنید. برای پایان دادن به حساب خود می توانید 99 مشاهده کنید.

اعتبار Volusion

با اعلان سالها ، Volusion شهرت خود را به عنوان یک بستر پایدار با توجه به این است. این شامل همه ابزاری است که برای شروع کار و ادامه به پیشرفت شما نیاز دارد. اگر شما بتوانید از قیمت گذاری شده دریافت کنید ، می توانید با استفاده از منابع اضافی مقدم ترمیم کنید. اگر از اتهامات احتمالی که می توانیم با هم متحد شویم ، می توانیم از این فرصت برخوردار شویم ، می توانیم از این فرصت برخوردار شویم. این تمایل می توانیم که Volusion بتوانید از نظر به نظر برسد.

گواهینامه ها و مشارکت جامعه

Volusion به رسمیت یافتن ملی و منطقه ای ، از جمله:

 • رتبه + از دفتر خدمات تجاری
 • نامگذاری شده در لیست الف اتاق بازرگانی آستین 2015
 • جایگاه استیوی 2011 برای خدمات ارائه دهنده خدمات Front-Line

اجازه می دهد این ، Volusion صدها نفر از کارمندان را به مشارکت در خدمات پشتیبانی تشویق می دهد. کارگران دو روز مرخصی را برای فعالیتهای داوطلبانه اصلاح می شود. این شرکت ارائه دهنده خدمات رایگان به سازمانهای غیر انتفاعی است.

چرا Volusion را انتخاب می کنید?

در واقع ، هیچ برنامه کاملی را مشاهده نمی کنید. هر پلتفرم خرید تجارت الکترونیکی با جوانب مثبت و منفی همراه است. اگر می خواهید با یک شرکت تأثیر کارک ، Volusion را امتحان کنید. بیش از 16 سال است که می توانید با دسترسی به روزرسانی و بهسازی سیستم عامل خود را کنترل کنید. می توانید با مراجعه به بهترین ابزارها و دسترسی به آنها جستجو کنید. این یک راه سریع و آسان برای فروشگاه اینترنتی می توانید از طریق سایت اینترنتی خود شروع کرده و به آنها مراجعه کنید.

ویژگیهای اصلی

 • قالبهای طراحی رایگان
 • انتخاب های نامحدود محصول
 • 14 روز تجزیه و تحلیل رایگان
 • ابزارهای بازاریابی شخصی
 • ارائه 24/7
 • سطح یک صفحه ای
 • امنیت پیشرفته
 • ادغام رسانه های اجتماعی
 • پشتیبان ارائه روزانه
 • چند سبک ناوبری
 • ادغام های شخصیت ثالث
 • به روزرسانی های بسترهای نرم افزاری خودکار

حكم خبرگان صنعت در اختیار توهم

بسترهای نرم افزاری اضافی تجارت الکترونیک درباره وسایل تخصصی Volusion می گویند یک کیسه مختلط است. عنوان منتقدین باداران بزرگی قدرت و ولوس کردن را با محرم در صدر لیست راه حل های الکترونیکی دریافت کنید. این خدمات با کیفیت خدمات به شما امکان پذیر است. شما در واقع می توانیم با یک انسان قدرتمندی داشته باشیم که می توانیم از دانشجویان خود بخواهیم که بتوانند از شما بخوانند.

برای نشان دادن ، این نرم افزار بیش از حد امکان پذیر است و انعطاف تصوری با این وجود امکان پذیر است. در ارائه که Volusion مدتی طول کشید تا ویژگی وبلاگ نویسی را اضافه کنید ، این ویرایش اصلاح شده است. عنوان دیگر می دانند که مضامین به نظر می رسند و سفارشی سازی بدون رمزگذاری امنیتی سخت است. مجاز این انتقاد رایج از هر برنامه اضافی طراحی وب سایت است. درنظر گرفتن ، این اختیار ترجیح شخصی است و موضوع مهمتر سهولت استفاده و داشتن کلیه کاربر است. در این قسمت ، Volusion ستایش عالی.

امکان بزرگترین شکایت در برابر Volusion ساخته شده است. در ارائه که می توانید به اشتراک بگذارید ماهانه با رقباً دارای استعدادهای مختلف می باشید ، می توانید با استفاده از پنهان بتوانید به سرعت بیشتری کسب کنید. این می تواند Volusion فراتر از بودجه را از طریق راه اندازی ها بخواهید. با این حال ، نشان می دهد که مشاغل می دهد خوشحال کننده است و می تواند با ارائه خدمات ارائه شده به بهترین وجهی موفق شود.

درباره نظرات درباره Volusion

به نظر می توانیم که هر مشتری در اختیار شما باشد ، ابراز داشته باشید. رتبه بندی کلیسا بین 4 تا 10 ستاره پرش به عقب و عقب است و امکان دسترسی از 7 به 10 می رساند. شما می توانید با دوست خود تمایل داشته باشید و بتوانید از آن استفاده کنید. جوانب مثبت رایج شامل:

 • خدمات درمانی
 • مدیریت موجودی
 • کمک مشتری
 • راه اندازی و استفاده سریع و بدون دردسر
 • فرضیه
 • گزارش نویسی

با مراجعه به برنامه های دوستانه ، دوست خود را سریع می گویند که Volusion یک راه حل همه را به شما امکان پذیر می کند تا بتوانید مشاغل دیگری داشته باشید یا در سایت های خود بتوانید به راحتی استفاده کنید. با استفاده از این برنامه ، می توانید با مراجعه به سایت خود از دیدگاههای خود استفاده کنید ، اما می توانید از سایت خود استفاده کنید ،.

موضوعاتهای منفی مصرف کننده و شکایتات به توهم

اگر بخواهید به این مقاله بین بیندازید ، در مورد یک موضوع مشترکاً ایراد از سیستم عامل پیشنهادی حمایت کنید. به نظر شما می توانید آن شکایات را در اختیار شما قرار دهیم و از موضوعاتی برخوردار شوید ، می توانید نشانه گذاری کنید و از این طریق می توانید لزوماً عود را ببینید و عیب های ذاتی را با Volusion مشابه..

می توانید از نظر موضوعی که به نظر می رسد با استفاده از نظرات بیشتری برخوردار شوید ، می توانید در مورد بازاریابی و ابزارهای جستجوگرها استفاده کنید. خدمات ارائه دهنده خدمات جستجوگرها خودكارتری مجاز است از طریق جستجوگرها در حال جستجو باشد. با Volusion ، شما می توانید با استفاده از تگ های alt ، کلید واژه و اطلاعات دوستانه موتور جستجوگر خود را پیدا کنید.

به نظر می توانیم بگوییم که Volusion حد مجاز است و اجازه می دهد تا با همدیگر ، از آنجا که می توانید با دیدن خود استفاده کنید. در ارائه این که می توانیم از اعتماد به نفس خود اطمینان داشته باشیم ، به نفس Volusion استوری می توان ، با نظارت محدود شده و در اختیار شما قرار گرفتیم و از خرابی ناراضی استفاده می کنید. در این صورت می توانید با دیدن این گزینه مشاهده کنید که می توانید با مراجعه به خرابی بتوانید از شما بخواهید که با شما تماس بگیرند.

طرح & سفارشی سازی

Volusion ارائه می شود 16 قالب. در ارائه که می تواند منتقدین ، ​​انتخاب ها را به عنوان تاریخ ارائه می دهد ، اما از فروشگاه های تمیز و کلاسیک استفاده می کنید. هم اکنون می توانم به یک الگوی حق ارائه پیشرفت داده شود ، اما انتظار دیدن حدود 895 برای فعالیتهای بسیار ساده و راحت برای دیدن این که فقط می توانند از قالب ها استفاده کنند. شما نمی توانید فقط با یک سرمایه گذاری روی یک الگوی معتبر تا دریابید که در این محدودیت ها قرار است داشته باشید.

در مورد حق بیمه

خدمات Volusion مجاز است که مظامین آزاد برای شما که می تواند طراحان میزبانی مطلب ارائه دهد. اگر شخصی بتوانید با استفاده از HTML تنظیم کنید ، می توانید با استفاده از متن تنظیم شده خود را تغییر دهید. با این حال ، می توانید در طراحی وب سایت جدید کارفرمایان ، امکان قرار دادن سفارشی سازی سایت خود مبلغ حق بیمه ایزدی را داشته باشید.

انتخاب های طراحی سفارشی

اگر شما می توانید با استفاده از طرح پیشنهادی خود را طراحی کرده و از متخصصان خود استفاده کنید. قیمت طراحی سفارشی از 3500 تماس با ما شروع می شود و می توانید به 6000 نفر برسد برسید.

رابط سازنده وب سایت

با استفاده از سیستم عامل های عامل موجود ، Volusion روش متفاوتی برای ساخت سایت شما و امکان پذیر است. می توانید از HTML ، CSS استفاده کرده یا از ویرایشگر استفاده کنید. متأسایت ، ویرایشگر WYSIWYG مجاز است که به شما امکان دهد عناصر را بکشید و رهائیک. اگرچه رابط کاربری آسان است ، اگر با کد شخصی شما می توانید در اختیار داشته باشید ، در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار به کمک ایزدی طراحی شده است که می تواند به سرعت بتواند فروشگاه خود را راه اندازی کند و بعد از آن بتوانید از شما بخواهید.

سطح سایت موبایل

با توجه به این که در حال جستجو هستیم ، می توان به دیدن مضامین بالقوه ، با داشتن قدرتمندی که می توان از بینندگان پیشنهادی برخوردار شد ، اشاره کرد. این نماینده شخصی است که شما مجبور به ایجاد یک سایت موبایل جداگانه می کنید. برای اینکه بتوانیم به موقعیت خود برسیم ، می توانیم از سایت خود استفاده کنیم و بتوانیم از آن استفاده کنیم.

مدیریت محتوا

Volusion افزودن محصولات و مدیریت محتوا را آسان می کند. سه بخش اصلی این است که می توانید اطلاعات خود را به عنوان محصول دریافت شده: پایه ، مدیریت تصویر و اطلاعات پیشرفته. اين گروه مي تواند به شما كمك كند تا بتواند به شما اجازه دهد ، مديريت گالري هاي عکس و انتشار اطلاعات را به عنوان محصول ، به صورت منظم بمانيد.

ادغام اجتماعی

از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی تجارت خود با استفاده از ابزارهای استفاده شده. هر جلسه Volusion به همراه یک برنامه توزیع اجتماعی ، از جمله ادغام توییتر ، فیس بوک ، پینترست و سایر حسابرسان شما را آسان می کند. شما می توانید از فروشگاه برنامه بازدید کنید و سایر مواردی را اضافه کنید که نظر خود را بارگیری کنید.

امکان & ابزارها

`

ویژگیبررسی اجمالی
فروشگاه راه آنلاینشروع کار با Volusion محدوداً آسان است. با استفاده از این برنامه ، می توانید برنامه خود را تنظیم کرده و یا خلاصه کنید اگر ممکن است به شما اجازه دهد تا بتوانید به شما کمک کنند. شما تا حد مجاز خود را محدود کنید و بتوانید از آن استفاده کنید. اگر اجازه نباشید ، این می توانید به موقع نگاه را بخورد.
پهنای باند و توان سازیدر ارائه که Volusion فضای مجاز نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد ، محدودیت محدود می کند. طرح مینی با پهنای باند فقط 1 گیگابایتی ارائه می شود. 7 امتیاز برای هر گیگابایت بیش از حد مجاز به شما تعلق می باشد. این مرورگر بهترین برنامه حق بیمه با پهنای باند 35 گیگابایتی را نشان داده شده است. اگر می توانید از سایت خود استفاده کنید ، می توانید یک وبلاگ و همچنین از بین محصولات بیشتری داشته باشید ، می توانید از خدمات خود استفاده کنید.
پلاگین ها و افزودنیهای سبد خریدVolusion همراه با یک بازار برنامه برای کمک به شما در فروشگاه اینترنتی شما است. این برنامه را می توان با ارائه ده نفر شخصیت ثالث و بالاتر از 80 برنامه موجود است.
مدیریت پیشنهادییک جستجوی تخصصی برای شما امکان پذیر است و می توانید از طریق بیابید و ردیابی کلیک کنید.
مدیریت موجودینوار ناوبری اصلی شامل یک برگه موجود است. برای افزودن محصولات ، جستجوی موجودی خود را و همچنین می توانید به صورت مستقر در این مکان جستجو کنید. اطلاعات اطلاعاتی به عنوان محصول به سه دستیار واقعی ، مجاز است که به شما امکان می دهد تا در اختیار شما قرار بگیرد و به اطلاعات خود برسد..
پیگیری حمل و نقلVolusion به شما امکان می توان با ذخیره کشتی را رهائی و بسته ها را ردیابی را. شما می توانید با فشار یک دکمه برچسب ها تولید و چاپ کنید
ویژگی های CRMسیستم مدیریت ارتباط با مشتری به شما امکان پذیر است تا بتوانید با استفاده از ارتباط برقرار کنید. با ارائه تاریخچه ارائه شده ، نمایش پست الکترونیکی و نمایش داده شده با حمایت از پیگیری کلیک کنید. Volusion به شما می توانیم برای خرید بهتر ، به سرعت نگاهانی های مشتری و مشتری راضی کنید.
قالب ها و مضامیناز بین 16 سایت تمدید استفاده که زیبایی و حرفه ای است. اگرچه ده ها امکان دسترسی ، موجود در دسترس مدرن و شیک است. اگر شما می توانید با تمدید حق بیمه ای را در اختیار 50 نفر بگذارید ، می توانید با مراجعه به سایت خود 895 نفر را در اختیار شما قرار دهید. منطقه به بودجه شما کمتری و کدگذاری.
ادغام و افزودنیهاVolusion به عنوان ای طراحی شده است که در یک مجموعه بندی مناسب و گردآوری در اختیار شما قرار می گیرد. برای انجام عملگر دقیق نیازی به نگاه بیش از حد در مورد افزودنیهای این محدودید. با این حال ، اگر می توانید یک برنامه خاص داشته باشید ، می توانید از فروشگاه اینترنتی خود بهره مند شوید و بتوانید از این برنامه استفاده کنید.
تجارت الکترونیکی موبایلدر انتخاب یا خرید یک موضوع مشاهده کنید. همه شما می توانید با دوست و با موبایل بازدید کنید. این منطقه امکان ایجاد است که به نظر می رسد Volusion در پشت زمان جستجو. شما می توانید در صورت نیاز به طراحی سایت سایت دوستانه خود را به طور جداگانه مشاهده کنید که می توانید از اوقات خود بخواهید و امکان دسترسی به آنها را دارید. با استفاده از الگوی توانایی ، می توانید فروشگاه خود را از یک برنامه تلفن همراه با مدیریت مدیریت کنید. فقط می توانید با مراجعه به این گزینه انتخاب کنید.
میزبانی وبVolusion هم خدمات میزبانی وب و هم نام نام دامنه را ارائه می دهیم. می توانید یک سایت موجود را ببینید مهاجرت ، از یک دامنه ثبت شده استفاده شده یا یک دامنه جدید با قیمت 11.99.
فروشگاه برنامهبرای مرور از طریق برنامه های رایگان و پولی ، به فروشگاه برنامه Volusion مراجعه کنید. روشهای مختلفی را برای جستجو در جستجوی شما می توانند. قیمت پیشنهادی بسیار دقیق است و می توانید به عنوان یک بار دیگر یا تقسیم ماهانه تنظیم کنید.
وبلاگ نویسیقدرت از مضرات مهم Volusion این است که دارای ویژگی بلاگ نویسی به همراه می باشد. می توانید با کمک بیشتر وردپرس استفاده کنید و وبلاگ خود را را بسازید ، همچنین می توانید پهنای باند شما را با سرعت بیشتری بخوانید. وبلاگ ابزاری برای بازاریابی فعال و راهبردی بهتر برای برقراری ارتباط با صاحبنظران تا بتوانید این امکان را داشته باشید که بتوانید به راحتی دست یابید.
جستجوگرها و بازاریابیاز ابزارهای موجود در وب سایت جستجوگرها که به شما امکان می یابند صفحات راجع به ما ، یافتن بردید. URL های دوستانه موتور جستجو شده ، همچنین با چند قطعه و برچسب متاجوی. با استفاده از SEO می توانید یک بار جستجو کنید سفارشی Volusion با استفاده از روشهای پیشنهادی ، می توانید با جستجوی موتور جستجو کنید
خبرنامهسیستم CRM به شما امکان می دهد تا بتوانید با استفاده از ارتباط برقرار کنید. شما می توانید با خبررسانی های معمولی را با استفاده از برنامه های رایگان و پولی ارسال کنید. این یک روش عالی برای ارائه محصولات جدید یا موضع گیری است.
ویژگی های امنیتیVolusion Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value Value همه برنامه هایی را نشان می دهد که می توانید IP فایروال را به صورت رایگان و پشتیبان مشاهده منظم بگذارید. شما می توانید صاحب نظر ناعادلانه را مسدود کنید و از طریق استفاده از سایت خود بتوانید. برای محافظت از این قانون ، یک گواهی Volusion SSL استفاده شده است
گواهینامه PCIبرای سالیان طولانی ، Volusion برای اضافه کردن تعداد بیشتری از توزیع کنندگان گواهینامه PCI در VISA معرفی شده است
تولید محتواVolusion یک ویرایشگر WYSIWYG ارائه شده برای تولید محتوا لازم نیست. این ویرایشگر خود را مستقر کرده است و می تواند از آن استفاده کند. اگر با وردپرس می توانیم ببینیم ، در ویرایشگر Volusion کاستی های می توانید با عنوان کرد کردید. متن اضافه شده و تغییر متن ساده است اما شامل لینک ها و تصاویر می شود. ساده ترین روش برای استفاده از کد استر متأسن ، همه این دانش کدگذاری رابط
گواهی های هدیهشما می توانید به شما اجازه دهید گواهی های هدیه را انتخاب کنید و شما می توانید به سرعت تخفیف و کد کوپن تولید کنید
انتخابهایVolusion با بیش از 30 دروازه دسترسی سازگار است. اگر شما می توانید یک حساب کاربری Volusion Merchant را تنظیم کنید ، تغییر دهید و کارت های اعتباری را برای شما به صورت آنلاین یا از طریق تلفن همراه تغییر دهند. شما می توانید با استفاده از برنامه ریزی شده خود تصمیم گیری کنید و به شما امکان پذیر است تا بتواند از شما استفاده کند. به عنوان مثال ، پی پال در هر معامله 2.9 ٪ و اتهام Volusion Merchant 2.1 ٪ را بار بارگیری کنید. اگر حساب بازرگان را انتخاب کنید ، می توانید با مراجعه به شهروندان خود را ببینید.
ماشین حسابداری مالیاتی و حمل و نقلخدمات مالیاتی و حمل و نقل و انتقال به نمایش خودکار با ارائه به محلی محاسبه می شود
گزارش هاداشبورد Volusion انواع مختلفی از منابع دیدگاه خود را برای رسیدن به وب سایت ، امکانات ، اجرای و سایر موارد حیاتی را در برادر می دهد. می توان شغل خود را پیگیری کنید و به سرعت گزارش دهندگان را ارزیابی کنید و ارائه دهید
آمار سایتپیگیری نتیجه سایت شما میتوانید بهترین نتیجه را بخرید. شما می توانید از Google Analytics برای به دست آوردن دید بینایی خود را در اختیار شما قرار داده و یا به روزرسانی در سرویس های ارائه دهنده سایت خود را استفاده کنید. در هر صورت ، شما قادر به دریافت بودجه کافی هستید ، روزانه ، مکان ، زمان جستجو در سایت ، قیمت گزاف گویی و سایر موارد را مشاهده کنید.

برنامه ها & قیمت گذاری

در نگاه اول ، Volusion به نظر قیمت رقابتی می باشد. برنامه کوتاه فقط 15 دلار در ماه تماشا. این مرجع دارای محدودیتهای محدود می باشد. متأسایت ، طرح شروع با سهم محدوداً محدود از محدودیتها مجاز است. به عنوان مثال ، شما نیز می توانید آنلاین شوید و محدود به 100 محصول را ارائه دهید.

با ارائه 35 دلار در هر ماه ، می توانید برنامه به علاوه را انتخاب کنید. اگر در تمام مواردی که دارید ، می توانید با پیمان بازیگر نقش مهمی داشته باشید. بزرگترین شکایت علیه Volusion این است که می توانید از قیمت خود عقب باشید.

قبل از این که بتوانیم با استفاده از امکانات اضافی ، در بحث امکان قیمت گذاری واقعی داشته باشیم:

مینی – 15 ماه در ماه (همه برنامه ها برای نمایش مونانه

 • امکان نامگذاری محدود
 • 100 محصول
 • پهنای باند 1 گیگابایتی

به شما – 35 دلار در ماه

 • امکان نامگذاری محدود
 • 1000 محصول
 • پهنای باند 3 گیگابایتی
 • کمک تلفن
 • رتبه بندی ها و مشاغل
 • خبرنامه
 • CRM
 • گزارش سبد خرید متروکه

ازدار – 75 دلار در ماه

 • امکان نامگذاری محدود
 • 10،000 محصول
 • پهنای باند 10 گیگابایتی
 • ارائه برتر
 • تلفن همراه
 • برنامه وفاداری مشتری

حق بیمه – 135 دلار در ماه

 • امکان نامگذاری محدود
 • محصولات نامحدود
 • پهنای باند 35 گیگابایتی
 • مدیر حساب

می توانید با دقت بیشتری نگاه کنید ،

1) طرح مینی توضیحوانهای لخت است. این فقط یک قدم مجاز بالاتر از محاکمه آزاد است. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتواند با قیمت ویژه ای به 15 مأموریت برسد. اگر می خواهید به شما اضافه شود محصولات قابل دسترسی تر است ، می توانید با استفاده از خدمات پیشنهادی ، اخبار یا نظریه نخواهید کرد. در واقع ، شما می توانید برای CRM و برنامه وفاداری مشتری به برنامه ارتقاء دهید.

2) این برنامه حق بیمه را می توان با پهنای باند است. بیشتر برنامه ها می توانند یک نفر کاملاً نامحدود ارائه دهند.

مدیریت های پنهان

سایر موارد در مدل قیمت گذاری Volusion منابعهای پنهان است. در حال حاضر فقط با استفاده از روش های دیگر

 • گواهی SSL – 149 دلار
 • نصب گواهینامه SSL (شما به تنهایی نمی توانید نصب کنید) – 99 سال
 • دامنه جدید – 11.99 روز
 • پهنای باند پهنای باند – 7 فرصت برای هر گیگابایت
 • خدمات پردازش ارزیابی شخصیت ثالث – در هر تراشیدن 2.0-3.0 ٪
 • خدمات خدمات PCI 1.83 مقام – 3 بار در هر ماه
 • حذف “صفحه توسط Volusion” – 25 مادر
 • دولت خاتمه – 99 وضعیت
 • خدمات مشاوره ماهانه – 10 دلار

با استفاده از همه بدتر ، این مقام ها به عنوان مثال می توانید در وب سایت حاضر شوید. شما می توانید از این طریق حمایت کنید.

دوره آزمایشی

اگر می خواهید Volusion را امتحان کنید ، می توانید در جلسات تحلیلی 14 روزه نامگذاری کنید. برای پیوستن به کارت اعتباری مشاهده مجید. این یک روش خوب برای آزمایش نرم افزار است. اگر به شما امکان پذیر باشد ، می توانید تا حد امکان داشته باشید و هر طرح پیشنهادی را روشن کنید.

اگر برنامه ای داشته باشید?

وضعیت Mini-Plan برای طراحی یک فروشگاه حرفه ای و راه انداختن محصولات خودتان با داشتن امکان دسترسی به شما امکان پذیر است. با رشد مشتری خود ، می توانید استخرگراد ارتقا را در نظر بگیرید. بسته های پیشرفته تر می توانید برای دستیابی به تعامل با مشتری و مدیریت مشاغل شما بتوانیم. این ابزارها با نگاهی واقعی و با دسترسی پول ، ارزش افزوده شدن دیگری دارند.

کمک مشتری

شما می توانید از این مشتری برخوردار باشید. برنامه پلاس ، نمایش نمایانگر قیمت رقابتی ، دارای مجوز دیگری است. خدمات فنی و پشتیبانی مشتری 24/7 و در خارج از آستین ، تگزاس است.

آموزشها و دانش پایه

Volusion کتابخانه امکان ایزاب فیلم ها و راهنمااها می تواند شما را برای شروع کار و انجام کارآموزی آسان تر راهنمایی کند. در ارائه این برنامه با یک راهنما امکان پذیر نیست ، صاحب نظر معتبر می تواند به شما کمک کند تا بتوانید در این راه تمایل داشته باشید.

تماس با کمک

آسانترین راه برای تماس با داشتن امکان پذیر چت زنده است. اگر می توانید با شماره 800 تماس بگیرید یا اجازه دهید اجازه دهید. اگر با شما تماس بگیرید و یا بتوانید از آن استفاده کنید ، زمان پاسخگوویی به طرحی را که می توانید با توجه داشته باشید محدود می کنید. با استفاده از گزینه های مختلف.

رتبه بندی خدمات به مشتری

در حوادث خدمات مشتری ، Volusion بالاتر از بقیهویت است. با ارائه خدمات خود به خود جوایزی را می توان دید و به نظر می رسد که می توانید از شما بخواهید که خودتان بتوانید از آنها استفاده کنید. کارکنان خوشحال تمایل قابل دسترسی به هتل چه چت ، چه توانمندي و يا محدوديتي ، مي توانيد با تماشاي آن دوست داشته باشيد و به شما نياز داريد در مورد اولويت هاي ميزباني قدرت برقرار كنيد و در برنامه كنترل كنيد…

می توانید برای ارائه سریع پاسخ سریع ، شهرتی بتواند اند. شما می توانید با دیدن این دیدگاه دیداری کرد.

در هر قسمت ، Volusion می توان از انجمن های ارائه شده توانمند شد. با هزاران مشتری ، جایگاه تعجب آور است که هیچ مکالمه ارائه ای در وب سایت شما وجود ندارد. این قابلیت برای آن وجود دارد که ولوس می شود از آن حمایت کند و تشویق می کند ، به ویژه است که می تواند به شما کمک کند تا ماشین های کمتری را برای شما فراهم کند.

خدمات درمانی

این منطقه برای شما وجود دارد. بیشتر برنامه ها جستجو کنید هرچه می توانیم با استفاده از نرم افزار خود به خود بخواهیم ، خودشان را قادر می سازیم. Volusion از راه خود محدود نشده است تا محصولی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید کارفرمایان و متخصصان خود را در اختیار شما قرار دهید.

خط مشخص: اگر هیچ کد نویسی را نتوانید ، نمی توانید سایت خود را به خود اختصاص داده و با مضامین حق نظارت تنظیم کنید.

به همین ترتیب که می توانیم ، Volusion ویرایشگر ارائه می دهیم ، ویرایشگر می کنیم و WYSIWYG را می توان با طراحی و کشیدن را انتخاب کرد. این یک خاص خاص Volusion است که با محدودیت امکان همراه است. در ارائه این یک مورد شاهد هستیم ، می توانید یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنید ، تغییر موضوعی در مورد پیشنهادی بودجه ارائه دهید. Volusion برای این که می توانید کد امنیتی را از دست بدهید.

راهنما در حال ویرایش

اگر خودتان در یک طرحی برای طراحی مجوز بیشتری داشته باشید ، انتشار شرط بندی شما در این است که به دنبال یک آموزش دیداری باشید. این امکان را برای شما فراهم می کند. اگر می خواهید برای یافتن مباحث ، بر روی دکمه دکمه راهنما در ویرایشگر کلیک کنید. این جستجوی پیشرفته برای طرز شریف ارائه شده است و شما را به سمت مقالات مرتبط سوق می دهد.

کار ارتباط

با استفاده از طراحی کد نویسی ، رابط سرور می توانید جذاب و آسان برای حرکت است. همه با استفاده از توضیحات منطقی سامان مکان و مکان یابی در آن آسان است. در زمینه مدیریت پیشنهادی و موجودی ، این پلتفرم بسیار کاربر پسند است.

مزیت دیگر این است که شما می توانید با کنترل خود وب سایت خود را کنترل کنید. همه شماست.

استفاده ی مشتری

شما می توانید با مراجعه به مدیر خود ، خریدار مشتری خود را دنبال کنید. برای ارائه یک بار خرید خوب و گردن ، به راحتی می توانید در برنامه مشاوره سرمایه گذاری کنید. این مرکز به شما امکان پذیر است تا بتوانید به فضای بین المللی با مالکیت قدرتمندی بپردازید و بدون محدودیت های آشکار ، یک فروشگاه برای ارائه خدمات پیشنهادی داشته باشید. قیمت تمام شده قیمت همه زنگ ها و سوت های ارائه شده به مشتری را امکان پذیر نمی کند. این امکان را دارد که شما بتوانید با برنامه خود لذت ببرید.

نتیجه

Volusion یک بستر تجاری الکترونیک با ثبات است. درباره هیچ چیز شکی نیست. موقعیتی برای این که می توانید در اختیار شما بگذارید ، قدرتمند هستید و در اختیار شما قرار می دهیم. با این وجود می توانیم دوست داشته باشیم و دوست داشته باشیم.

این ویژگی با دقت بسیار زیاد است که می توانید مشاهده کنید که Volusion خود را به عنوان یکی از همه در یک بازاریابی می کند. این تفاوت متمایز از بقیه می تواند ارائه نشده باشد. با استفاده از سیستم عامل های تجاری الکترونیکی موجود ، می توانید با استفاده از آن بتوانید با طراحی یا بازاریابی تمرکز کنید. نه Volusion. این یک نرم افزار استاندارد میزبان تجارت الکترونیک برای صاحبان فروشگاه های عمومی است.

اگر کد نویسی وجود داشته باشد از موقعیت قوت شما می باشد ، می توانید با مراجعه به برنامه های تحقیقاتی و با یک ویرایشگر برنامه WYSIWYG برنامه ریزی کنید.

سطح

فرو رفتگی

94

خریدن

96

BigCommerce

95

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map