مقاله Virb 2016


ویروس

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

ویروس

از سال 2007 ، Virb بخشی از معبد رسانه ای بودجه سال اجازه سال 2014 به GoDaddy فروخته شده. در حال حاضر ، سایت سازنده سایت Virb با میزبانی وب خود ، صفحات نامحدود و موجود است یک رقیب است. Virb ما را در زیر بخوانید.

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.virb.com
 • مرکز فرماندار: شهر کالور ، کالیفرنیا
 • سال تأسیس: 2008
 • متعلق به: توسط GoDaddy
 • خدمات: طراحی وب نرم افزار ابر ، میزبانی وب
 • امتحان آزاد: 10 روز

بنیانگذاراران واقعی Virb تلاش می کند تا بتواند آن را راه بیچرخانند و آن را به عنوان یک مدیر سازنده در وب سایت مستقل در اختیار شما قرار دهد و به راحتی بتواند راهنمایی های لازم را داشته باشد و بتواند به راحتی بتواند به صورت الکترونیکی ، گالری های رسانه ای ، وبلاگ ها و صفحات خالی را نیز فراهم کند. اجازه متأسایت ، اتفاقی که افتاد این است که Virb در عوض توسط GoDaddy پاکت شد.

میز Virb میزبان ابری و اتصال سریع و معتبر به شما ارائه می شود. میزبانی شخص ثالث با Virb مجاز و مجاز است. اگر بتوانید از این طریق صاحب نظر شوید ، می توانید از بین برندگان خود صاحب امتیاز شوید ، به شما این امکان را می دهد که به شما همه جانبه شود ، بتواند به عنوان بهترین گزینه برای ده سالن وب سایت باتجربه که کنترل می شود بر روی سایت خود ترجیح می باشد ، همچنین..

این خدمات میزبانی سایت ویروس فقط با قیمت 10 دلار در هر ماه امکان تغییر و راه اندازی سایت و امکان پذیر شدن سریع و کارآمد است. در ارائه که هیچ تضمینی برای ضمانت بازگشت پول صاحبنظر ، هیچ نوع دیگری نمی توانید در اختیار شما قرار گیرید و ماهانه به ماه می توانید.

در وب سایت خود ، Virb می توان ، “چه شما یک جدید کار می کنید و چه یک متخصص ایزو ، یک عکاس ، یک گروه ، یکی از بهترین های ممکن است یا هر کسی که در بین شما باشد ، ویروس برای ساخت وب سایت شما – به سرعت و به شما امکان پذیر است “سطح است. “ما نمی توانیم با این جمله استدلال اجازه دهیم ، به این نظر که می توانیم بتوانیم از آن استفاده کنیم.”.

شما می توانید با استفاده از سایت طراحی سایت خود را از بین ببرید. Virb در زمان تصدی خود با رسانه معبد ، به آسان تر می توان از ویترین های نمونه کارها ، به عنوان خلاصه گزارنده عکاسان ، طراحان و هنرمندان اصلاح شده..

Virb پهنای باند نامحدود را نشان می دهد ، و می توانید صفحات نامحدودی را به شما اضافه کند ، بتواند با کاربری دیگری داشته باشد و کارهایی را انجام دهد Virb طراحی سایت ، پاسخگوویی به موبایل ، ادغام های اجتماعی ، میزبانی از ابر و حمایت از CDN و ارائه CSS و HTML برای استفاده از طراحان مجله ارائه می دهد. پهنای باند نامحدود و فضای دیسک با یک گزارش Virb اصلاح می شود.

Virb یک بستر عالی برای دسترسی به این است که به آخرین تاریخ مطلق احتیاج است. هنرمندان و سایر خلاقان برای ساخت نمونه کارها ، انبار را با استفاده از راه حل و آسان و با استفاده از وب سایت ، کاربری ساده و ایده آل می توانند به شما امکان پذیر کنند تا بتوانند به شما کمک کنند. برای داشتن این نیازهای پیشرفته ، می توانید در اختیار شما قرار بگیریم.

ویژگیهای اصلی

 • طیف موجود ای از تم ها
 • تحت عنوان در یک ظاهر طراحی شده موبایل
 • دسترسی کامل به HTML و CSS
 • کلمات خاص سایت و صفحه
 • پهنای باند نامحدود
 • دامنه سفارشی
 • ابزار جستجوگرها و مجاز و تحلیل
 • ادغام Google Analytics
 • ادغام اجتماعی
 • امکان دسترسی رایگان
 • میزبانی ابر
 • شبکه تحویل کتابخانه

حکم خبرگان صنعت در اختیار Virb

وب سایت سازنده در سال 2012 ، امکان پذیر است که Virb از شرکت مادر GoDaddy به دست آورد ، در اختیار سازنده وب سایت باشد که بتواند صاحب نظر باشد و امیدوار است که بتواند این امکان را فراهم کند. با استفاده از چهار سال بعد ، ویروس می تواند مطابق انتظار از نظر شما باشد و به نظر می رسد در آب مرده است.

با استفاده از منابع معتبر و معتبر ، می توان آن را مجدداً بیان کرد. اطلاعات این ارتباط با پشتیبان GoDaddy است. با استفاده از این برنامه می توانید با مراجعه به خدمات میزبان عالی و خدمات ارائه دهنده خدمات گرافیکی خود را راهنمایی کنید. اگر می خواهید وب سایت خود را به فروشگاه آنلاین تبدیل کنید ، این دو ویژگی را به ویژه دارید. شما می توانید از سایت خود برای معرفی الکترونیکی ضروری است.

به طور کلی ، این است که می توانید در اختیار ویروس قرار دهید اطلاعات بیشتر.

 • http://www.hostingadvice.com/reviews/website-builder/
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/virb

نظرات ارائه دهنده و توضیحات ارائه شده به ویرایش

اگر می توانید در بازار غافل شده انتخاب کنید و بتوانید از سایت خود استفاده کنید ، می توانید از بین همه کارمندان استفاده کرده و از ویروس خود استفاده کنید. بله ، تفالاتی آشکار می شود ، اما می توانید با استفاده از آن به شما اجازه دهید تا بتوانید از آنها مراقبت کنید ، ویروس رابر به دلایل زیر دیدن:

 • خدمات درمانی بدون برنامه نویسی مشاهده است.
 • قالب های زیبا ، مدرن و پیشرفته.
 • پاسخ دادن.
 • ویژگی وبلاگ
 • آموزش تصویری متخصص و آموزنده
 • رابط کاربری تمیز و براق
 • استفاده از ابزار ویرایش ویروس ، به HTML و CSS امکان پذیر است

با مراجعه به این سایت می توانید یک وب سایت را مشاهده کنید خود را به سایتهای بینایی دید می بخشد.

موضوعاتهای منفی مصرف کننده و شکایات مربوط به Virb

با صدای دقیق ، درباره سازنده وب سایت ویروس اطلاعات موجود در اینترنت موجود است. با نشان سالاری ، Virb از یک پلت فرم شکست خورشید در رسانه های اجتماعی به ابزاری برای ساخت وب سایت مبدل شده است ، پیش از اینکه در سال 2012 توسط GoDaddy توانسته است. این شرکت و برنامه بارها را تغییر داده است و می توانید از این پایگاه بین المللی برخوردار شوید. به نظر می توانید در مورد مالکان و توسعه دهندگان قدرتمند باشید و بتوانید از طریق خرید اینترنتی آنرا بخرید و بتوانید از بین آنها استفاده کنید. در حال حاضر مشاهده به نظر می توان ویروس در آب مرده است و می توانید در حال حرکت به سمت شرکت های معتبر متری بروید.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/virb
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Virb

طرح & سفارشی سازی

ویژگیبررسی اجمالی
قالب هاشما می توانید با یک دوست خود در سایت خود دوست داشته باشید. Virb 26 موضوع پیشنهادی برای انتخاب شما می توانید تغییر دهید و آن را تغییر دهید تا بتوانید با آن راحت شوید. نتیجه گیری از سازندگان وب سایت که ما دیدیم ، موضوع مورد نظر را برای شروع دوباره به شما آموزش می دهد. کتاب و تصاویر به شما اجازه داده شده است و به قالب جدید انتخاب شده است.

طراحی خود را تغییر دهید یا تغییر موضوعی را به سایت خود آسانتر کنید – برای اضافه کردن به طرح خود ، روی طرح سفارشی سازی خود در سایت خود مدیریت کنید ، بتوانید آنرا تغییر دهید ، این برنامه را تغییر دهید. از این طریق ، می توانید موضوعات موجود را کلیک کنید و فوراً آن را تغییر دهید. جدید را دوست دوستید؟ کلیک کنید ، و دوباره آن را تغییر داده است.

سایت سازندهرابط کاربری سازنده ویروس وب سایت ساده برای استفاده است. پس از انتخاب یک مبحث ، می توانید رنگ ها و قلم رازی را که می توانید برای صفحات و بازدید کنندگان وب سایت خود استفاده کنید ، تنظیم کنید. شما می توانید آرم تجاری خود و یک تصویر پس از دلخواه را انتخاب کنید بارگیری کنید تا سایت خود را به عنوان شخصیت شخصی داشته باشید.

همه این توابع برای دسترسی و استفاده در صفحه طراحی انتخاب ساده و با مراجعه به بلافاصله در سمت راست مشاهده کلیک کنید. اگر شما بتوانیم دوست داشته باشیم ، دوست داشته باشیم ، می توانیم با سرعت بیشتری تغییر دهیم ، تا بتوانیم سایت خود را ببینیم و یا دوست داشته باشیم.

صفحهگزینه های سفارشی سازی صفحه در صفحه طراحی موجود است. اصلاحات اطلاعات به هر كس و يا كليه رنگهاي موجود در صفحات ، فونتها و متن متن و رنگها براي مضامین موجود است. تصاویر پس از تهیه به ترجیحات شما می توانید یک تصویر بزرگتر یا تصاویر را با کاشی ویژه تر کنید.
سایت پیمایشپیمایش سایت به اختیار با زبانه ها در ارائه مطالب پیشنهادی برای انتخاب موضوع انجام شده است. این محدودیت را در اختیار شما قرار داده است و می توانید به صفحات بیش از یک لایه دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر می توانیم صفحه اصلی خود را پیدا کرده و صفحات زیر را برای استفاده از آبی ، ابزارهای مختلف قرمز و ابزارهای مختلف در اختیار داشته باشیم.

ارائه خدمات Virb به سؤال ما در این باره پاسخ دادرس و نشان داد که ما در صفحه “قرار” است که می توانیم با استفاده از سایر صفحات استفاده کرد. این مشاور بر دو حساب بودجه – خوشحال می شود که بتواند تصمیم گیری کند (و به سرعت!) ، و راه حلی را برای این محدودیت ممکن است.

مدیریت محتوامدیریت محتوا مجازاً سرراست است. می توانید با استفاده از مطالب ارائه شده به سایت خود بپردازید. یک ویرایشگر ساده در اختیار شما می باشد و می توانید با هر صفحه پیوند ، قالب بندی ، تصاویر و سبک های مختلف اضافه کنید. این امکان وجود دارد که Dropbox را در اختیار شما قرار دهد و یا در یک حساب کاربری Dropbox را مجاز کنید..
عکس و گالریعکس ها و گالری ها منطقه ای است که ویروس از آن در خیابان متفقین. با استفاده از تم های موجود ، می توانید در صفحات عکس ، گالری و بارگیری عکس با تصاویر. با استفاده از تصاویر نمایشگر محدودتر ، از گالری های عمودی و تفریحی برای نمایش اسلایدها و همچنین در اختیار داشتن سبدهایی که تصاویر در اختیار شما قرار می گیرد ، بزرگتر شده است و بقیه صفحه را تاریک می کنید. برای افزودن عکس ، روی عکسهای کلیک کنید & دکمه فیلم ها و می توانیم با دیدن عکس از رابطه‌ی مستقیمی از رایانه خود بارگیری کنید. افزودن تصاویر به شرح دیداری از فلیکر ، ویمئو و نمایش مشخصات عمومی موجود است.
سطح سایت موبایلسیستم سایت موبایل به صورت خودکار با Virb است. ارائه خدمات از طریق سایت صحیح وب سایت شما در دستگاه های تلفن همراه با انجام عملی مجاز است.
ادغام تقسیم اجتماعیادغام تقسیم اجتماعی با استفاده از امکانات موجود در ویروس گنجانده شده ، آسان است. به شما امکان می دهد یک مقام “قانونی” در فیس بوک اضافه کنید و در آخرین ارسال های خود به شما نشان داده شود ، یا مجموعه ای از پیوندهای رسانه های اجتماعی ، به افرادی که می توانید از آنها استفاده کنید ، استفاده کنید. جدول بروشور ، ابزارهای مختلف سفارشی تری تصحیح شده برای Last.fm یا جدول باز کنید موجود است که می توان برای نوازندگان یا رستوران ها با استفاده از..
خدمات طراحی سفارشیدر مورد ارائه خدمات ارائه شده به وب سایت خود ، ویروس را مجاز می دانید ، اما توانایی آن را دارید که متخصص شوید و برای ارائه مطالب ارائه شده در سایت خود ، ویروس را از بین می برند اگر صادقانه می توانیم ، می توانیم فکر کنیم که بتوانیم راحت تر بخواهیم راحت تر ببینیم ، بدون داشتن هیچ مشکلی در اختیار شما قرار می گیرد و راه حل دیگری ندارد..

امکان & ابزارها

ویژگیبررسی اجمالی
برپاییراه طراحی روی Virb ساده است. ثبت نام ، یک موضوع را انتخاب کنید ، آن را به دلخواه خود تصمیم گیری کنید و آن را با محتوا تهیه کنید.
طراحی وب سایت26 تم برای دیدن شما می توانید با انتخاب یک دکمه یا دو گزینه انتخاب و می توانید رنگ ها و قلم ها را در صفحه خود تغییر دهید. تصاویر و روشهای پس زمینه را می توان به بارگذاری مجدد.
عمق پیمایشبه نظر می توانید این یک محدودیت است ، به ما بگویید که نمی توانید بین آنها روبرو شویم و بتوانند برای اضافه کردن لای دوم دوم ناوبری نیز حضور داشته باشند. این شركت این است كه هیچ زیرمجموعه ای وجود ندارد.
ابزارک ها و برنامه هااین سایت ابزار مورد نظر خود را امکان پذیر می سازد ، از ویجت فیس بوک مانند جعبه تا ویجت فید RSS ، ابزارآموز دکمه اشتراک اجتماعی ، توییتر ، OpenTable ، Last.fm ، وبلاگ و ابزارک های سفارشی و همچنین.
کسب درآمدبه نظر شما می توانید صاحب امتیاز خود را برای دسترسی به سایت های ویروس ورای پیوندهای وابسته به محتوا مشاهده کنید. به عنوان مثال ما مجاز به درج فضایی هستیم که تبلیغ نمی کنید.
آمار ارائه دهندهبا اضافه کردن یک حساب Google Analytics به سایت ، اطلاعات آماری موردنیاز را به شما پیشنهاد می دهیم.
عکس ، فیلم و صوتیاینطور که می خواهد با دقت اشاره کرد ، این دیدگاه است که Virb می درخشد. بارگیری و نمایش نمایش در تنظیمات آسان است.
وبلاگ نویسییک صفحه وبلاگ ساده به سایت خود اضافه کنید و می توانید هر زمان که بخواهید مطالب و اخبار جدید را بارگیری کنید.
نقشه های Googleمی توانید یک ویجت را با کد Google Maps دنبال کنید تا آن را اضافه کنید. با استفاده از نقشه های ژنراتورهای موجود در نقشه به صورت آنلاین ، در اختیار شما قرار می گیرد و اجازه می دهد نقشه سفر خود را به مشاغل خود یا هر کس که بتوانید خود را به عنوان راهنمای خود هدایت کنید ، راهنمایی کنید.
ویرایشگر HTMLبرای این دسته از کاربرانی که می توانند کد نویسی را داشته باشند ، سایت مجاز باشند تا از HTML استفاده کنند.
ادغام رسانه های اجتماعیVirb امکان ادغام رسانه های اجتماعی ، خوب است. پیوندهای اجتماعی برای ارائه خدمات برای دسترسی به شما ، فیس بوک یک جعبه ، ویجت توییتر که آخرین توییتر می باشد ، می توانید تصاویر را مشاهده کنید ، و همچنین می توانید تصاویر را از طریق اینستاگرام خود بخواهید به سایت خود معرفی کنید..
فضای ارائه دهندهحداقل 500 مگابایت فضای ذخیره سازی.
ابزار خبرنامهVirb Wufoo را به عنوان حمایت از خودتان برای خبرنامه ها و لیست های پستی ارائه می دهد. تا سه شکل رایگان و مقیاس اندازه گیری آن است.
خدمات انجمن.ما هیچ چیزی برای اضافه کردن فروم به سایت ویروس نمی بینم.
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاین.سایت های Virb یک راه حل ساده برای فروشگاه ارائه می دهد که می توانند به شما تصمیم بگیرند که خودشان بتوانند تنظیم کنند. اگر شما می توانید اطلاعات دقیقاً از Etsy یا Big Cartel ایجاد کنید.
ادغام دروازهراه خود را برای راه حل دروغ گفتن برای خود در Virb است. کارتل بزرگ با ادغام کارتل بزرگ یا Etsy است که می توان همه شما را در لیست خود قرار می دهد و می توانید دروازه ای را به کار خود اختصاص دهید. سایر موارد موجود موجود Wazala ، PayPal یا پیوندهای سایت خارجی است.
SEO دوستانه.Virb این امکان را می دهد که بتواند به شما امکان پذیر شود و بتواند به شما ترجیح دهد تا به صفحه ای برسد که بتواند آن را ارائه کند ، توضیحات متا صفحه و کلمات کلیدی را ارائه می دهد.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)محافظت از رمز عبور برای کل سایت و ارائه به صفحات مجزا در محدودیت است.
Google® Analyticsبه عنوان با یک ویجت در سایت ادغام همکاری کنید.
Securit ساز وب سایتمیز Virb میزبان ابر ایمن را برای سایت شما پیشنهاد می کنیم.
زبان زباندر حال حاضر ، به زبان انگلیسی امکان پذیر نیست ، و اطلاعاتی را ارائه می دهد ویروس برای اضافه کردن Google Translate برای جابجایی این امکان ذکر شده است.
بهینه سازی موبایلوب سایت ها از ابتدای شروع خودکار پاسخگو موبایل امکان پذیر است.
فناوری CDNویروس از طریق CDN مجاز می توان که محتوا تصاویر و CSS را در اختیار شما قرار می دهد.
فرم ها و مطالبفرم تماس با شما آسان است ، می توانید با کد یا مولد فرم شخصیت ثالث انجام دهید.

برنامه ها & قیمت گذاری

قیمت گذاری با Virb بسیار ساده و معقول است. یک دوره آزمایشی 10 روزه با این سازنده وب سایت امکان پذیر است و هیچ اعتراضی برای پیوستن به زمانی که امکان استفاده از آن وجود ندارد ، می باشد. پس از آخرین دوره آزمایشی ، داشتن مقام سایت خود را می توان ارزیابی کرد. با داشتن 10 دلار در هر ماه برای هر وب سایه است.

می توانید مبدل شویم که از طریق کارت اعتراض و یا تصمیم بگیرید یا پی پال تنظیم کنید و به شما بگوید که یک بار در ماه محض است. هیچ روش صدور نسخه ی حضوری سالانه مجاز نیست و شما می توانید در هر زمان لغو کنید. این قیمت شامل صفحات نامحدود ، یک ظاهر طراحی شده موبایل ، سفارشی سازی سایت ، یک دامنه سفارشی ، تمام تصاویر ، صدا و فیلم برای دیدن مشترک ، هاست ابر ، یک پلت فرم وبلاگ یکپارچه و همینطور از این ایده ها می باشد وب سایت شما می توانید. خوش استیل.

برای داشتن راهنمای شخصی برای تجارت الکترونیک ، ویروس یکپارچه سازی فروشگاه ، امکان سازی فایل ، بهینه سازی موتور جستجو و تحلیل و بررسی سایت شما می توانید برای انجام خدمات مدیریتی خود از طریق سایت خود امکان پذیر شوید. شما می توانید خدمات مشاوره خود را در اختیار شما قرار دهیم ، این امکان را برای شما فراهم می کند..

کمک مشتری

ارائه خدمات ارائه شده در وب سایت Virb ارائه می شود. در مورد عدم ارائه شایعات پیش بینی شده و ما از مدت کوتاهی که می توانیم به سؤالی از شما اجازه دهند درمورد بازدید کنید ،..

وب سایت ارائه می شود دانش محور اگر می توانیم از این طریق بتوانید پاسخ دهید تا بتوانید از متداول استفاده کنید ، می توانید با مراجعه به سایت خود در وب سایت خود را مدیریت کنید. شما می توانید یک آموزش دید ویدیویی داشته باشید و بتوانید در اختیار شما قرار بگیریم و بتوانیم از این سیستم مدیریتی برخوردار شویم.

ما هیچ سرویس تلفنی یا چت ارائه شده در سایت اگر این برادر بخواند ، می توانید یکبار دیگر به عنوان یک بخش از انجمن انتخاب کنید. به نظر می توان غیرفعال است.

همینطور که اشاره کردیم ، فقط در حال تماشای مجازات هستیم. تأمين اعتبار از 9 صبح تا 6 عصر ، دوشنبه تا جمعه ، EST مي توانيد.

ما سؤال خود را صبح زود ارسال کردیم و پاسخ دهید از وقت ناهار می گیرید. بد این! شما می توانید با هم دوست باشید و هم صاحب نظر شوید و هم بتوانید مشغولی داشته باشید. به طور کلی ، این اختیار را می توان به حد مجاز نشان داد و از بین می رود.

خدمات درمانی

Virb بسیار آسان برای استفاده است. فقط یک موضوع را انتخاب کرده و برای اضافه کردن صفحات و بخش ارائه شده در وب سایت خود ، اگر بخواهید به شما امکان پذیر باشد ، کلیک کنید. در قالب تمایل می توانید تصاویر پس زمینه ، آرم ها و تصاویر دیگر و همچنین ضعف های صوتی و تصویری را بارگیری کنید.

نکته مهمی که در Virb وجود دارد ، می توان کشتی سواری و رها کردن است. بسیار ساده است. با این وجود ، این نوع ویژگی سازنده وب سایت است که می توانیم با استفاده از آن بتوانیم از خود بخواهیم تا بتوانند خودشان را به صورت تخصصی در اختیار استاد خود قرار دهند ، بدون اینکه بتوانند برنامه نویسی و دانش برنامه نویسی را داشته باشند.

رابط کاربری ساده و فهم بسیار ساده است. تم ها زیبا به نظر می رسند و سبک برش کوکی آنلاین. هر یک از آنها می توانند نظر خود را ببینند و توانمند شوند ،..

شما می توانید یک وب سایت اینترنتی دوست داشته باشید. باتجربه از عدم كنترل كامل فريد متن متن تصوير شده است.

اینطور که در شروع صفحه ای دیده می شود و به سرعت اضافه می شود. محتوا توسط یک ویرایشگر به صفحات اضافه شده اضافه شده است ، می توانید آن را به صفحه مایکروسافت ورد اختصاص داده باشید ، همچنین می توانید با استفاده از ویرایشگر مانیتور خود را آسانتر کنید. به عنوان ارائه اضافه کردن محتوا یا تغییر آن نسیم است.

نتیجه

به طور کلی ، Virb یک سازنده وب سایت بهترین گزینه برای یک کاربر جدید کارا و برای داشتن آن که باتجربه تر است ، در حال حاضر.

سیستم عاملهای ساخت وب سایت باید بطور مداوم توسعه یافته و به روزهای جدید برای انتشار و پیوند دادن بپردازند. می توانیم دیدیم که در فضای سایبری محو می شود. در حال حاضر ، پست هاو رسانه های اجتماعی را به هیچ وجه باریک نمی دانم و نمی توانید پاسخ دهید.

کاملاً واضح است که GoDaddy مایل به ادامه پاداش می تواند از شما کنترل شود ، اما می توانید به عنوان بازآفرینی بازگردید و یا بتوانید به عنوان پایه مشترک در اینترنت حضور پیدا کنید. با استفاده از این حقیقت ، ما به مقام بالقوه می توانیم قبل از این که بتوانیم به این بستر بپردازیم ، بتوانیم از آن استفاده کنیم.

سطح

ویروس

90

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map