مقاله SimpleSite 2016


سایت ساده

از وب سایت بازدید کنید

8.6


امتیاز AWA

سایت ساده

آیا این از SimpleSite نشنیده است؟ شركت كننده به حد مجاز ، اين شركت از سال 2003 نيز در اختيار دارد. اگر می توانید سال 2003 را ببینید سایت SimpleSite ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • استفاده از وب سایت تجاری الکترونیک است
 • به صورت خودکار برای موبایل بهینه شده است

منفی

 • سفارشی سازی فاقد
 • بسیار تاریخ دار است
 • خدمات مشتری زیاد
 • قیمت رقابتی
 • با استفاده از “آزاد” خود ، با استفاده از “کنترل” خود ،

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.simplesite.com
 • مرکز فرماندار: کپنهاگ ، دانمارک
 • سال تأسیس: 2007
 • کارشناسی: 20+
 • دسته بندی ها: سایت سازنده
 • خدمات: طراحی وب نرم افزار ابر ، میزبانی وب
 • امتحان آزاد: 30 روز

چه می توانیم در سایت ساده اگر می توانید با این شرایط بهتر باشید ، می توانید گوییم را در اختیار وب سایت خود قرار دهید یا فروشگاه آنلاین را ساده و آسان به کار گیرید. اگر نتوانید به بهترین وجهی داشته باشید ، می توانید با دیدن همه چیز فوق العاده منسوخ و زشت است.

اگر با مراجعه به وب سایت ساده تر باشید ، می توانید با مراجعه به سیستم خود و استفاده از این سکو ، بتوانید در سال 1382 به روز خود را تغییر دهید. در سال 1990 می توان از نظر رنگ آمیزی ، قلم ها و طرح ها نظر داد که می توانند آن را محدود کنند. این یکی از بهترین ها با مشخص شدن از دیدگاه های دیگران می باشد.

و به خوبی می توانم. سکوهای به قیمت به مراتب در اختیار دارند که می توانند به این یادداشتهای دست و پاکسازی از قیمت رقابتی تری اختصاص دهند.

شما می توانید با بهترین گزینه در این مورد نظر را ببینید?

قطعاً! SimpleSite سریعترین راه برای دسترسی به سایت است. وب سایت شما در حد 5 دقیقه مسطح آنلاین است. با استفاده از فرصت های سفارشی سازی ، می توانید با نگاهی بیننده و هرچه بهتر بتوانید با یک کودک دوست داشته باشید ،.

راه اندازی یک فروشگاه آنلاین با SimpleSite همچنین بسیار آسان است.

چه اطلاعات SimpleSite محدود است?

فقط ساده تر است محدودیت آن را داشته باشید تا بتوانید 10 دقیقه دیگر در سایت خود داشته باشید. شما می توانید با استفاده از منابع مالی خود را کنترل کنید.

و چه می شود از SimpleSite دوریستان?

برای هرکسی که در این دو دسته قرار دارد ، در بندر بالا تصدیق شده است ، می توانید با دسترسی مستقیم به سایت ساده Simple Dite بپردازید. اگر می توانید با دیدن این گزینه ساده تر ببینید ، می توانید با پلاترفرم به بالاترین سطح ممکن دسترسی پیدا کنید – Yola را برای یک سازنده فوق العاده آسان کنید.

یک وب سایت SimpleSite?

با برنامه Pro SimpleSite ، پوشاک نامحدودی از صفحات ، تصاویر و فیلم ها در اختیار شما قرار می گیرد ، می تواند به شما اجازه دهد ، صفحه ساده را به شما می دهد که می توانید خلاصه کنید. برنامه های کاربردی و عمومی رایگان و فروشگاه رایگان در فروشگاه اینترنتی خود پنج شنبه را به شما اختصاص داده است ، می توانید با استفاده از خدمات الکترونیکی محدودیت خود را محدود کنید تا نام خود را محدود کنید..

شهرت SimpleSite چیست?

اطلاعات بازدید شده از دیدگاه شما در ساده است ، اما با این وجود می توانید شاهد مخلوقات خود باشید. با داشتن این سرعت و آسایش وب سایت شما می تواند با رضایت کامل داشته باشد و بتواند با سرعت بیشتری دسترسی داشته باشد و همچنین بتواند در اختیار شما قرار بگیرد…

آیا ضمانت بازگشت پول ممکن است؟?

با برنامه ریزی های پیشنهادی یا تجارت الکترونیکی یا فروشگاه الکترونیکی ، 14 روز خنک دهنده ممکن است که در این مدت بتوانید با خود لغو کنید و خودتان بتوانید..

این SimpleSite برنده هر جوایزی شده است?

SimpleSite از جمله برادر جوایز Red Hering 100 Europe 2015 بودجه ای که می توانید با مراجعه به مرجع می شناسید. این گروه گروه هکرهای هکرهای رشد نوردیک را که به هک رشد اختصاص یافته است ، راه اندازی شده اند.

ویژگیهای اصلی

 • صدها طرح و طراحی محدود به فرد
 • نام دامنه شخصی
 • ادغام فروشگاه وب
 • خدمات 24/7 مشتری
 • برای موبایل بهینه شده است
 • ادغام تقسیم اجتماعی
 • نام دامنه آزاد
 • فضای مالکیت نامحدود برای برنامه های بازدید شده
 • ادغام دروازه پی پال
 • ارائه از چند زبان
 • صفحه طراحی ساده وبلاگ نویسی
 • ادغام ویدو ، موسیقی ، بازی ها و نقشه

حکم خبرگان صنعت در SimpleSite

سازنده وب سایت در سایت SimpleSite ، به نظر می رسد که بتواند صاحب توانمندی با محدودیت بالاتری باشد و بتواند به شما ارائه دهد. طراحی سایت برای هدایت سازندگان وب سایت استفاده می کند و انتظار بالزری را دارد. برای اکثر موارد ، SimpleSite بسیار ساده است. ویژگی های این امکان وجود دارد که نمی توان دید و فاقد سطح ویژه ای از سفارشی سازی است که انتظار می رود. ویرایشگر فقط کافیست این شهر دارای مجوز است و می تواند به شما امکان پذیر باشد. در صورت مشاهده این امکان وجود دارد که بتواند از آن استفاده کند.

این شركت برادر ، منتقدین موقعیت میرانده است كه SimpleSite با قیمت بالا است. با استفاده به ابزارهای موجود ، ارزیابی جذابابی را نمی توان ارائه داد. قالب های مختلف ، قیمت وسایل موجود در قالب قالب ها ، ابزارها و ویژگیهای به روز شده را با قیمت بسیار بالایی در اختیار شما قرار می دهد.

 • http://www.websitebuildertop10.com/builders-reviews/simplesite
 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/simplesite/review
 • 20 آوریل 2016

نظرات ارائه دهنده و توضیحات در SimpleSite

با این وجود می توانید با نگاهی محتاطانه ، از بین بردن ابزارهایی برای ساخت وب سایت بسیار خوشحال شوید. گزارش گزارش می دهد که SimpleSite با واقعاً ساده است. این امکان را برای شما فراهم می کند. ابزارهای ارائه شده بسیار ساده و ساده است. برای نشان دادن این یک مجموعه ایده آل است:

“من فقط می توانم دانمارم که می توانم توانمندی خود را با استفاده از روش رای گیری از طریق رای دهندگان انجام دهیم ، من از این طریق می توانم با مراجعه به سایت خود بخواهیم به راحتی بخواهیم ، می توانیم از این فرصت برخوردار شویم!”

در صورت عدم استفاده از ابزارهای پیچیده ، طراحی سایت را به یاد داشته باشید و می توانید سایت خود را در اسرع وقت برنامه ریزی کنید ، از طریق SimpleSite رابط کاربری تمیز به شما امکان می دهد تا به بهترین سایت های اصلی خود بپردازید.

 • http://www.simplesite.com/
 • http://blogjob.com/freelancewritingwhisperings/2015/01/18/simplesite-free-with-a-catch/

موضوعاتهای منفی مصرف کننده و شکایات در SimpleSite

تصمیم گیری سریع به اطلاع رسانی و یک مضمون مشترک شکل مایکروسافت: امکان دسترسی به اتهامات غیرمجاز. با استفاده از این گزینه ، می توانید مبلغی را انتخاب کنید ، اما می توانید مبلغی را انتخاب کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتواند به شما امکان پذیر باشد و بتواند به شما امکان پذیر باشد و شما را قادر می سازد که بتوانید با مراجعه به سایت خود روبرو شوید ، این ساده را می توانید به سایت شفافیت اضافه کنید…

این شرکت تمایلی را برای دسترسی به هرگونه گیجی و یا بازپرداخت پول سرمایه گذاری می کند. شما می توانید با استفاده از شیوه های موضع گیری مکرر و تهاجمی شکایت کنید. همه این فاکتورها مجازئناً با ارائه در SimpleSite ساخته شده اند.

 • https://www.trustpilot.com/review/www.simplesite.com

طرح & سفارشی سازی

از صفحه اصلی SimpleSite بروید تا در حد مجازات پنج دقیقه صفحه وب سایت منتشر شده توسط خود راضی کنید.

فقط با استفاده از این گزینه می توانید با استفاده از گزینه “شروع از طریق” کلیک کنید ، “شخصی / وبلاگ” ، “شخصی” یا “قانونی” ، یک صفحه زیر مجموعه ، یک رنگ بندی ، یک تصویر از ویژگی ها ، یک پسر را نیز انتخاب کنید ، عنوان را انتخاب کنید. سپس با نام کاربری (نام دامنه) ، علامت گذاری ، درخواست شما و شما می توانید – سایت شما زنده است.

ویژگیبررسی اجمالی
قالب وب سایتفقط یک طرح پایه ای دارید که می توانید از آن استفاده کنید. سفارشی سازی بسیار محدود است.
رابط سازنده وب سایتدر صفحه شما می توانید نشان دهید که می توانید در وب سایت خود را تغییر دهید ، به همراه آگهی های آزار دهنده در قسمت بالا و به طور صحیح پراکنده شده و یادآوری می توانید آن را به نسخه حرفه ای ارتقاء دهید. در امتداد سمت راست ، دسترسی به “ویرایش صفحه” ، “اضافه کردن یک صفحه جدید” ، “اضافه کردن یک فروشگاه اینترنتی” و “تنظیمات” با عنوان “مدیریت صفحه” ، “ویرایش طراحی” و “حساب” . ) با کلیک بر روی هر یک از اینها ، صفحه جدیدی نمایان می توانید. در زیر “مدیریت صفحات” می توانید با دسترسی “آمار” و “به شما خودتان را کنترل کنید” را بیابید که به شما امکان پذیر است و به راحتی می توانید در سایت خود ارسال کنید تا 100 گیرنده داشته باشد.
صفحهمی توان به سایت خود SimpleSite خود را با با انتخاب “ویرایش طراحی” تغییر داده تا رنگ آمیزی و قلم ها و سایر موارد را تغییر دهید. “ویرایش این صفحه” به شما امکان تغییر نام صفحه ، افزودن متن ، عکس ، فیلم ، پرده ای ، ستون ها ، اخبار ، امضا یا عناصر اسناد ، بخش متن یا عکس راوی می دهد. می توانم با ارائه خدمات صفحه استاندارد ، آلبوم عکس ، کتاب مهمان ، وبلاگ یا تعداد امتیازات خود را به وب سایت های خود اضافه کنید. طرح بکشید و رها نشود ، و فقط می توان حد مجاز را انجام داد.
سایت پیمایشمی توانم به شما در زیر گزینه های “مدیریت صفحات” در “تنظیمات” صفحات خود را جستجو کنید. در زمینه مشاوره با صفحه های جامع ، ویرایش یا حذف شده و زیرشاخه ها را اضافه کنید.
مدیریت محتواهیچ سیستم مدیریت محتوا در SimpleSite موجود نیست. اگر می توانید این سایت را در اختیار داشته باشید ، می توانید به سایت خود اجازه دهید ، مجبور به بارگیری مجدد همه رسانه ها باشید.
عکس و گالریتصاویر تصاویر یا مختصر پنج گالری عکس اضافه شده. هیچ ویرایشگر عکس موجودی ندارید ، و همچنین قادر نخواهید بودجه دریافت عکس را تغییر داده و یا می توانید در طرح خود ظاهر کنید.
سطح سایت موبایلوب سایت های SimpleSite کاملاً پاسخگو ، اجازه دهید همه درخشان در دستگاه های تلفن همراه خود را داشته باشند و بدون اینکه بتوانند کارفرمایان دیگری داشته باشند
ادغام تقسیم اجتماعیدر Facebook به اشتراک بگذارید ، در توییتر به اشتراک بگذارید و در دکمه های Google+ به اشتراک بگذارید همه در هر صفحه وب سایت شما به صورت خودکار ظاهر جدیدی داشته باشند.
خدمات طراحیهیچ نوع خدمات پیشنهادی را ندارید – اگر منصرف شوید می توانید خودتان را به سایت ساده بسپارید و به سادگی به سایت خود برسید.

امکان & ابزارها

ویژگی های سازنده SimpleSite چیست؟ مجاز را در زیر مقاله.

ویژگیبررسی اجمالی
برپاییفقط کافی است که شما بخواهید یک آدرس خاص داشته باشید – سایت شما از 5 دقیقه است.
طراحی وب سایتگزینه های طراحی بسیار پیشرفته در ویرایشگر موجود است. شما می توانید به یک قالب قفل شده فرصت دهید.
نام دامنه سفارشینام دامنه شما با هر یک از برنامه های نظارت شده مجاز است ، و همچنین می توانید با برنامه نرم افزار ، آدرس های خود را به عنوان سفارشی به خودی خود به راحتی بخوانید.
عمق پیمایشیک سطح از عمق در پیمایش وجود دارد.
ابزارک ها و برنامه هاهیچ مشاهده ای ندارید و قادر به دسترسی به غیر از فیلم ، عکس و غیره نیستید.
کسب درآمدهیچ اطلاعاتی نمی تواند به شما ارائه دهد.
آمار ارائه دهندهصفحه نمایش آمار ، بازدید کنندگان ارائه شده و انگشت شست هر صفحه را در بخش آمار تماشا کنید. با ارائه اطلاعات کلیه وب سایت را نشان می دهد.
عکس ، فیلم و صداقدرت است صوتی ، فیلم و عکس اضافه کنید.
وبلاگ نویسیطرح صفحه ساده وبلاگ نویسی ارائه شده است.
نقشه های Googleنه.
ویرایشگر HTMLنه.
ادغام رسانه های اجتماعیشماره بازدید کنندگان فقط می توانند این صفحه را در فیس بوک ، توییتر یا Google به اشتراک بگذارند+.
فرم ها و نظرسنجی هانه.
فضای ارائه دهندهسطح نامحدود فضای مجاز تهیه با برنامه های نظارت شده.
ابزار خبرنامهویژگی اطلاعات ساده با حداکثر 100 گیرنده ارائه شده است.
انجمننه.
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاینیک فروشگاه پنج کالایی محدود است در برنامه نرم افزار گنجانده شده. برنامه تجارت الکترونیک به شما محصولات نامحدود می توان.
ادغام دروازهSimpleSite از دروازه PayPal استفاده می کند. سایر مواردی که ارائه شده است.
SEO دوستانهنه.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)نه.
Google® Analyticsنه.
سایت وب سایتداده ها در سرورهای SimpleSite ذخیره می شود.
زبان زبانویرایشگر به زبانهای انگلیسی ، اندونزیایی ، اسپانیایی ، اسپانیایی ، نروژی ، پرتغالی ، یونانی ، مالزی ، دانمارکی ، فرانسوی ، هلندی ، فنلاندی ، ترکی ، Abstract ، ایتالیایی ، لهستانی ، سوئدی و روسی.
بهینه سازی موبایلهر الگوی کاملاً پاسخگو است ، حق انتخاب برای موبایل بهینه شده است.
فناوری CDNنه.

برنامه ها & قیمت گذاری

ما با برنامه قیمت گذاری SimpleSite از کجا شروع می کنیم؟ خوب ، برای شروع ، این صفحه در دسترس است که خودتان بتوانید خود را جستجو کنید ، “می توانید یک وب سایت یا وبلاگ آزاد” ، “ایده یک وب سایت آزاد” و “این برنامه رایگان” را نیز داشته باشید.!

توجه دیوانه کننده در این باره این است که می توانید با سرعت بسیار زیاد خود را ببینید. این سایت فقط به مدت 30 روز آزاد است ، پس از این می توانید برای ارائه خدمات تبلیغاتی یا تجارت الکترونیکی از خدمات دیگری برخوردار شوید..

این آزمایشی رایگان است. با استفاده از این ، شما 15 صفحه ، حداکثر 300 تصویر و 10 دقیقه بعد ، یک وب سایت وب سایت مالکان. simplesite.com ، یک فروشگاه اینترنتی با لیست های پنج گانه با یک دروغ پی پال و تبلیغات ساده سایت در صفحه خودتان می توانید..

برنامه برنامه
11.95 دلار در ماه / ماه ، 29.95 $ / 3 ماه.

برنامه حرفه ای را به شما امکان می دهد تا صفحات ، تصاویر و فیلم های نامحدود را مشاهده کنید و به همراه پنج آدرس خود را سفیرشی در نام دامنه خود چاپ کنید. تبلیغات از صفحه شما می توانید حذف کنید

برنامه الکترونیکی
26،95 نفر داوری / ماه ، 74.95 پادشاه / 3 ماه.

با استفاده از فروشگاه اینترنتی الکترونیکی همه امکانات را در برنامه خود به همراه نشان نامحدودی از فروشگاه موجود در فروشگاه شما می توانید ارائه دهید.

کمک مشتری

یا می توانید پیدا کنید ، “چه کسی می تواند کمک کند؟” نکته خوب شانس در ویرایشگر SimpleSite این است که شما به راحتی می توانید به عنوان سرپرستی و راه اندازی سایت خود را به هیچ کمتری بخواهید. تنها خدمات مشاوره مشتری که می توانند برای پیگیری در اختیار شما قرار بگیرند ، خدمات ارائه دهنده خدمات توانمندی دارند.

می توانم به شما پیشنهاد بدهند ، می توانید با استفاده از این خدمات خود.

 • تلفن
  بدون ارائه خدمات.
 • ارائه خدمات
  شما می توانید به تیم توانمند ارسال شده پاسخ دهید – پاسخ ها می توانید از دو روزنامه بودجه استفاده کنید.
 • گپ
  هیچ امکاناتی برای گفتگوی زنده ماندن وجود ندارد.
 • دانش محور
  یک سؤال بسیار دقیق & قسمت در وب سایت
 • آموزش دیدن ویدئویی
  هیچ آموزش ویدیویی در اختیار داشتن.
 • انجمن خدمات
  هیچ انجمن تخصصی کاربر.
 • گزینه های اضافی
  هیچ گونه راهنمایی خاصی برای دسترسی وجود ندارد.

خدمات درمانی

در سایت منطقه ای وجود دارد که SimpleSite در سه گلوله استفاده از آن در متراژ. کلاینت ساده ساده است. می توانید یک وب سایت کامل با ارائه بهترین نسخه در 10 دقیقه راه اندازی کنید.

طرح تمیز است (این گزینه را می توان انتخاب کرد تا به سختی بتواند). با مراجعه به سایت های مختلف ، می توانید با مراجعه به صفحات ساده به نظر می توانید اضافه کنید و یک فروشگاه اینترنتی را به راحتی انجام دهید. خدمات پست الکترونیکی به کیفیت کار می تواند.

فقط موانعی است که می توان آن را حد مجاز دانست و این ویرایشگر می تواند بین شما امکان پذیر شود (WYSIWYG). این اطلاعات معناست که می توانید صفحات را ویرایش کنید ، می توانید آن را ویرایش کنید و به عنوان بیننده زندگی کنید.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا با استفاده از WYSIWYG به شما بتواند این ویرایش را ویرایش کند و شما را به عقب بریزد و همچنین بتواند به شما امکان پذیر باشد..

با این وجود ، می توانید با دسترسی شخصی خود ، بتوانید به شخصی خود دسترسی پیدا کنید. با وجود همه نقص های آن ، SimpleSite به نام خود صادق است.

نتیجه

سايت ساده قیمت پنهان و یادآوری مدیریت افزایش یافته و خدمات ارتقاء خدمات ارائه شده بر روی این ، ناخواسته ای برای سیستم مدیر مجاز نیست.

فقط دلیلی که شما با SimpleSite به عنوان سازنده وب سایت می توانید پیش بروید در این صورت که می توانید ده بار دیگر در سایت خود فعال کنید ، یا بتوانید محصولی را محدود کنید. برای هر کس دیگری ، می توانید به بهترین گزینه از این سازنده استفاده کنید.

SimpleSite در سال 2003 ، می توان آن را به تعویض ، واشخصیت داد. برای هر شخصی که می توانید به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید ، وب سایت ساده است و می توانید با مراجعه به سایت خود بتوانید نظر خود را بازبینی کنید ، همچنین می توانید در جستجوی آن باشید. در صورت استفاده از برنامه های ساده ، می توانید سازندگان سایر نمایه های Wix و Yola را در سایت خود قرار دهید.

SimpleSite فقط به مجاز عدم پردازش است.

سطح

سایت ساده

86

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map