نقد و موضوع IM Creator 2016


IM Creator

از وب سایت بازدید کنید

8.8


امتیاز AWA

IM Creator

IM Creator یک سازنده وب سایت برای داشتن مجانی برای ارائه خدمات و کارفرمایان ، شخصی یا شخصی شخصی در وب سایت سازمان دهنده ، اما امکان برنامه نویسی HTML را فراهم می کند. این محصول مناسب است که می توانید سایت خود را برای استفاده و در تمام مدت خرید دامنه استفاده کنید. این شرکت با ارائه یک شرکت تجاری الکترونیک راهنما و ارائه مجوز محصولات شرکت با زحمت در سایت خود بفروشند. IM خالق IM IM را در زیر بخوانید.

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.imcreator.com
 • مرکز فرماندار: شهر نیویورک
 • سال تأسیس: 2011
 • دسته بندی ها: سایت سازنده
 • خدمات: طراحی وب نرم افزار ابر ، میزبانی وب
 • امتحان آزاد: 14 روز

کاری که IM خالق انجام می دهد این است که به شما امکان می دهد یک وب سایت را به شما می دهد محدودیت می دهد برای میزبانی از این شما می توانید. این برنامه برای شما طراحی شده است که می توانید برنامه نویسی داشته باشید. بازار هدف کاربران کاربر است. با استفاده از این روش هیچ بازار ویژه ای ندارید. قالب لازم برای مشاغل عمومی ، رستوران ها و اجازه عروسی ها می باشد.

محدودیت های فنی حد امکان ، اما می توان از آن استفاده کرد. به عنوان مثال ، هیچ جاوا اسکریپتی یا شیوه نامه ای را نمی توان یافت. این فقط یک ویرایشگر است. اگر HTML موجود باشد کد آن را فقط می توانید در یک قسمت از صفحه اختصاص دهید. در صورت عدم استفاده از جی کوئری ، در صورت عدم استفاده با استفاده از کاربران می توانیم با دیدن این کار بتوانیم کار را انجام دهیم ، به هر حال که می توانیم از IM استفاده کنم ،.

هیچ دلیلی برای مشاهده دیدگاه ها در زمینه نمایش تصاویر و یا امکان استفاده بهتر از این امکان وجود ندارد که کاربران بتوانند صفحاتی را در اختیار شما قرار دهند که بخواهند به شما بخواهند ، بتوانند نام خود را پیدا کنند و بتوانند خود را از بین ببرند. اجازه می دهد..

با مراجعه به افرادی که می توانید 8 نفر از افراد بیشتری را انتخاب کنید ، می توانید به مقام واقعی خود بپردازید ، اما هیچ افتخاری برای طراحی و گواهینامه دیگری ندارید. با استفاده از CNN ، NY Times و وب سایت سرچشمه در وب سایت خود ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، می توانید از سایت خود استفاده كنید ، اما پیوندی را به هیچ عنوان نمی توانید بخواهید و همچنین می توانید با استفاده از آن بتوانید از آن استفاده كنید..

ویژگیهای اصلی

 • پهنای باند نامحدود و هاستینگ
 • پاسخگو
 • SEO دوستانه
 • مقیاس ارزیابی
 • ادغام تجارت الکترونیکی
 • برنامه تلفن همراه
 • کنترل کامل بر حاشیه ها و لنت ها
 • دامنه خود را را متصل کنید
 • بدون تبلیغات
 • آیکنهای آزمایشی
 • ادغام برنامه های اجتماعی و تجاری
 • ادغام Google Analytics

حکم خبرگان صنعت در مورد سازنده IM

وب سایت سازنده با نگاهی سریع به متخصصان ، نظر امتیاز 2-3 از 5 ستاره را نشان می دهد. در اینجا که می توانیم نظر خود را نشان دهیم ، می توانیم تأثیر بگذاریم ، تأیید کننده طاقت فرسا است ، اما انتقاد می کند و از طرف IM خالق می تواند به راحتی از بین شما انتخاب کرده و از آن دیدن کند. این امکان را برای شما فراهم کرده است که بالاترین میزان خود را ایجاد کند و این IM را ایجاد کنید. صاحب مشاغل ممکن است که انتظار بیشتری داشته باشید و به شما امکان می دهد که یک وب سایت شخصی داشته باشد ، می فهمند که IM خالق ابزاری عالی است. این ویژگی های خاص می توانند بدون استفاده از آن بتوانند از این طریق استفاده کنند. متخصصان ارائه شده در ستایش از رابط کاربری و ابزارهای ویرایش سخاوتمندانه است. این امکان وجود دارد که شما بتوانید از سایت خود استفاده کنید و بتوانید از سایت سئو استفاده کنید..

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • https://www.itpages.com/im-creator-review/
 • https://www.comparakeet.com/best-website-builders/im-creator-review/
 • 20 آوریل 2016

نظرات مثبت ارائه دهنده و توضیحات اطلاعات به سازنده IM

IM Creator مشخص شده از مزایای اصلی این دنباله میهن. قالب ها مدرن و زیبا و با ویژگی های کاربری ساختن وب سایت بسیار آسان برای استفاده و بصری است. هر کدام از شما می توانید به سرعت و بدون منبع کد نویسی یک وب سایت ایجاد کنید. به ویژه از سه گلد ویرایشگر کشیدن و رها کردن امکان می دهد.

با توجه به قیمت پیشنهادی و ارائه خدمات عالی مشتری می توانیم با استفاده از قیمت پیشنهادی خود را انتخاب کنید. داوریان می توانیم از طریق تماشای پایگاه داده بتوانید از پایگاه پایگاه داده خود استفاده کنید و در اختیار شما قرار بگیریم. این مزایا IM خالق را به یک انتخاب عالی برای وبلاگ نویسان و مشاغل مشترک تغییر می دهد.

در بین کاربرانی که از هر محدودیت می توان به تصاویر خلاقیت با استفاده از IM خالق آگهی داد ، در این نظرسنجی ها بسیار موفق شده است. با استفاده از وب سایت دوستانه و کاربرپسند می توان ، IM خالق پیشنهادات را به عنوان مدیر سازنده وب سایت.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

پیامهای منفی مصرف کننده و شکایات ارائه شده به سازنده IM

IM Creator گزینه انتخاب شده مشخص شده شما می توانید با هر زنگ و سوت موجود باشید. برای این ارائه از خدمات ارائه شده این یک عکس العمل بزرگ است. این برنامه برای مشاغل بزرگی است که می توانید بین آنها رتبه بندی کنید. تنظیمات سئو بسیار محدود است ، می توان آن را نشان داد و دارای رتبه بندی صحیح وب سایت می باشد..

تعداد دیگری از دیدگاه های بزرگ این برنامه این است که می توانید ویرایشگر سایت موبایل را فراهم کنید. در ارائه این بازدیدها می توانید از طریق بودجه سایت خود قادر به بودجه باشید.

در نتیجه که IM خالق می توان با ایجاد وب سایت را آسان تر کرد ، اما در اختیار بازاریابی و شما قرار داده است..

 • http://www.cmscritic.com/im-creator-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

طرح & سفارشی سازی

شروع به دیدن از انتخاب های طراحی شده می توانیم.

ویژگیبررسی اجمالی
قالب وب سایتاین قالب ممکن است از طریق خودشان بسته شده باشد ، با این وجود شخص ثالث مالکیت کالایی را برای شما فراهم می کند که بتواند با استفاده از آن بتواند شما را بسیار افزایش دهد. با این وجود می توانیم به طور کامل بتوانیم و می توانیم به زیبایی طراحی شده بپردازیم. این موارد شامل مد ، فریلنسر ، رستوران ، عروسی ، استعداد ، معماری ، مشاوره و سایر موارد از قالب های موبایل است.
آزاداین امکان وجود دارد که بتوانید دسترسی داشته باشید ، اما می توانید در دامنه خود و نه خودتان میزبان داشته باشید.
حق بیمهتعیین حق استفاده از حق بیمه به شما این است که می توانید برچسب های XPRS را از طریق سایت خود حذف کنید ، می توانید با مراجعه به پزشک خود را از بین ببرید. . XPRS-ImCreator با اطمینان بیشتری در اختیار شما قرار می دهد ، اگر شما بخواهید این فرصت را داشته باشید ، می توانید با استفاده از XPRS “جدید” استفاده کنید.
رابط سازنده وب سایتارتباط کاربر همینطور که گفتیم ، امکان دو اختیار دارد که بتواند به سردرگمی می دهد.
صفحهدفترچه راهنما با استفاده از شخصی سازی الگوی صفحه توصیف می شود.
سایت پیمایشاجازه حرکت به سایت های مجاز ، سردرگمی سایر موارد تغییر داده است. شما می توانید خودتان را کنترل کنید.
مدیریت محتواهیچ ابزاری را نمی توان دید که به یک تیم اجازه داده شود تا بتوانند در سایت های با جستجوی جستجو قرار بگیرند. برای مثال.
عکس و گالریمی توانم عکسهای خود را ببینید اضافه کردن عکس آسان است. برای بارگیری عکس ها فقط روی ویجت گالری کلیک کنید.
سطح سایت موبایلحد یک الگوی پیش فرض موبایل ارائه می شود و بعد می توانید آن را اصلاح کنید.
ادغام تقسیم اجتماعیاین موارد برای داشتن امکان محدودیت.
خدمات طراحیشماره خدمات خدماتی را برای ایجاد سایت خودداری کنید.

امکان & ابزارها

در مشاغل لیستی از ویژگی های موجود در اکثر مواردی که می توان آن را نشان داد. ما می گویم می توانیم ImCreator اضافه کنیم یا خیر.

ویژگیبررسی اجمالی
برپاییImCreator شما را از طریق ایجاد صفحه صفحه اول برای انتشار این در دامنه شما راهنمایی می کند.
طراحی وب سایتصفحه اصلی ، مضامین ، رنگهای نیشگون مجاز ، کشیدن و سایر موارد را انتخاب کنید.
نام دامنه سفارشیآره.
عمق پیمایشمی توانید صفحه نمایش را بدون محدودیت اضافه کنید.
ابزارک ها و برنامه هاابزارها و برنامه های پیشنهادی شما از جمله فید توییتر ، Vimeo ، نقشه های گوگل ، SoundCloud ، فرم تماس JotForm ، فرم تماس معمولی و دکمه فیس بوک مانند موجود..
کسب درآمد(با ارائه توضیحات در مورد تجارت الکترونیک را در زیر مشاهده کنید. جدایی از آن را بدون هیچ ویجت Google Ads یا امکان استفاده از سایر پیشنهادهای تبلیغاتی فراهم کنید.)
آمار ارائه دهندهگزارش صفحه بازدید به دست آمده ، اما می توانید کد منبع ذخیره و تحلیل را اضافه کنید و از آن استفاده کنید. HTML ، می توانید به این صورت که می توانید در اختیار شما قرار دهید.
عکس ، فیلم و صدامی توانید فیلم های Vimeo یا YouTube را اضافه کنید اما نه روزانه حرکت کنید و نه BrightCove. اما دو مورد اول برای اکثریت قریب به دیدن کاربران مجاز است. با استفاده از MP4 هیچ ویژگی ای برای افزایش صدا نمی توان داشت ، اما می توانید صدای SoundCloud را اضافه کنید ، می توانید این امکان را برای شما فراهم آورید.
وبلاگ نویسیبله ، می توان یک نوار وبلاگ نویسی اضافه کنید. Stripe این است که می توانید به هر بخش صفحه خود می گویند.
نقشه های Googleمی توانید نقشه های گوگل را جاسازی کنید و به عنوان یک اولین شروع به این آدرس ارائه دهید. به هیچ وجه نمی توانم به آدرس پویا ارائه کنید..
ویرایشگر HTMLویرایشگر نوع آسان کد منبع دسترسی ، اما می توان آن را به طور کد کد HTML وارد کرد. شخصی که دارای HTML است می توان آن را مجدداً تصحیح کرد و اگر مدیتیشن را بفهمد چرا صفحه کاربری ندارید.
ادغام رسانه های اجتماعیبله نمادهای رسانه اجتماعی در هر صفحه به وضوح نمایش داده می شود.
فرم ها و نظرسنجی هافرم تماس با شما امکان پذیر است اما می توانید دارای محدودیت های سفارشی یا ساختن فرم برای ورود به آن ها باشید. هیچ اطلاعاتی در مورد اینها وجود ندارد.
فضای ارائه دهندهنامحدود.
ابزار خبرنامهامکان ارائه یک خبرنامه و پس از آن ارسال نامه الکترونیکی به این نمایش داده شده. کاربران می توانند از این نظر بازدید کنندگانی داشته باشند..
انجمننه.
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلایناین نتیجه گیری پیچیده توسط IM خالق آسان انجام می شود. برای افزودن ارزیابی موضع گیری هر شخصی در صفحه نمایش داده شده ، روی آن کلیک کنید. سیستم به پلت فرم تجارت الکترونیکی دارای یک سطح بندی 2 ٪ شارژ میوستر و از استریپ به عنوان دروغگویی با استفاده از خدمات می توانیم. بعد از این میتونید به سایت رسمی دسترسی پیدا کنید.
ادغام دروازهکاربرانی که از ویژگی های تجاری الکترونیکی استفاده می کنند ، به شما معرفی می شوند در نوار خطاب به شما می دهند. این مشاوره می گوید که نیازی به راه انداختن نگه داشتن فرصت برای نمایش امکان پذیر است. کیفیت ، استفاده از اسپکت ، استریپ و پی پال نیز مانند کمرنگ است که می توانیم به عنوان یک سازمان حمایت از شیب دار را شارژ می نویسید. با این وجود می توانید به اندازه کافی بافر خود را انتخاب کنید ، اما با توجه به موقعیتی که در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید با اجازه ملاقات های خود یا با کمترین میزان هزینه.
SEO دوستانهIM Creator به شما امکان می دهد عنوان ، کلمات کلیدی و توضیحات و پیش نمایش تصویر اجتماعی را وارد کنید. به شما می توانیم با استفاده از Google Analytics خود را اضافه کنید. همه اینها تگ های متا راز می توانند برای به دست آوردن سایت بتوانند خلاصه كنند موجود در گوگل و تسهیل سئو را حاكم كنند. با استفاده از این موارد ، می توانید با استفاده از آن بتوانید از آنها استفاده کنید. اگر شما می توانید پیوندهایی به صفحات اضافه کنید.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)هیچکدام.با یک فرم نظر ، Tripadvisor ، Yelp و سایر افراد ، همچنین می توانید پیوندهایی را به شما راهنمایی کنند تا بتوانند به سایت های دیگر بیایند ، اگر می توانند HTML را به عنوان ارائه داده و این کار را انجام دهند. شما می توانید از این سایت خودداری کنید.
Google® Analyticsبله ، می توان کد تحویللی را جاسازیike.
سایت وب سایتشما در AWA آمازون توسط ابزارهای امنیتی محافظت می کنید. از اینجایی که می توان ssh به پوسته فرمانداری قابل اعتماد ، بسیار زیاد است که می تواند در سایت شما از این رهبر هک کند. درمورد تزریق SQL یا هک کردن سایر ، هر سایه در حد مجاز ضعیف در هر یک از وسایل ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، بتوانید به راحتی از بین برود. . و پس از این هیچ کس نمی تواند در حد مجاز انکار سرویس (DOS) محافظت کند.
زبان زبانخیر اما با استفاده از پیوندهای پنهان می توانید از دستورالعمل های راه حل کنید. با استفاده از زبان اسپانیایی به زبان اسپانیایی به زبان اسپانیایی به عنوان زبان خود در رایانه خود در سایت خود قرار گرفتید ، به زبان انگلیسی ظاهر شوید ، همچنین هیچ پیشنهادی ندارید که بتواند آن را برای ارائه خدمات ارائه دهد. به طور آسان ، به عنوان ثبت نام دامنه ، می توانیم از این حیوانات برخوردار شویم و در سایت خود قرار بگیریم ، سایت site.uk را نیز داشته باشیم ، می توان آن را به عنوان کتابچه راهنمای کاربر خود انتخاب کرد…
بهینه سازی موبایلیک ویژگی خوب این است که یک الگوی موبایل را دنبال می کنید تا بتوانید انتخاب کنید.
فناوری CDNنه.

برنامه ها & قیمت گذاری

 • رایگان در دادگاه میزبانی در دامنه خود.
 • 250 نفر در سال بابا دامنه خود و با حذف آرمهای XPRS.
 • معادل 6 روز ، 7 رئیس جمهور ، 8 ایالت یا 10 ماه گذشته ، مادران خود را دوست داشته باشید ، دو بار در سال یا 1 یا 2 سال یا 3 سال دیگر بتوانید با آرم XPRS خود مارک کنید..

این قیمت را می توانید با استفاده از گیج کننده است.

با استفاده از برنامه های پیشنهادی ، امکان دسترسی نامحدود و ده علامت گذاری است.

اگر شما می توانید سایت خود را در دامنه خود و نه خودتان میزبان می توانید محدود کنید. این به 50 مگابایت امکان محدود کردن امکان پذیر است. می توانید در حین کار برای تکمیل سایت خود یا در حال حاضر در این سایت ، از طریق استفاده از آن استفاده کنید. شما می توانید با مراجعه به دامنه خود اطلاعاتی را بدهید.

با استفاده از این امکان ، می توانید هیچ محدودیتی را در اختیار شما قرار ندهید.

کمک مشتری

در مشاوره با ارائه این امکان وجود دارد:

ویژگیبررسی اجمالی
تلفننه
ارائه خدماتبله ، با استفاده از زمان پاسخگویی 12 ساعت گذشته ما می خواهیم این آزمایش را انجام دهیم و در این بازه زمانی به ما بازگردیم.
گپنه
دانش محوربله ، جستجوی قیمت است.
آموزش دیدن ویدئوییبله اینها در کانال YouTube.
انجمن خدماتآره
گزینه های اضافیراهنمای کتابچه راهنمای خود را با فرمت PDF درج می نویسید که می توانید چاپ کنید. این کاملاً قدیمی است ، اما روشی آسان برای جستجوی راهنما است. بعداً می توانید این فرصت را داشته باشید که بتوانید از طریق آن بتوانید از کاربران خود استفاده کنید و بتوانید از این طریق استفاده کنید. اما این می توانید یک علامت بد داشته باشید تا بتوانید از این طریق بخواهید که بتواند غالباً بتواند به شما اجازه دهد.
سؤالات متداول.با بخش ویژه در زمینه تجارت الکترونیک ، نمایشگرساب ، ویرایش پیشرفته ، عنوانحساب ، شروع و تغییر وضعیت.

این شرکت ممکن است بتواند بتواند خود راوا 7 24 24 کارگر ارائه دهد. با این حال گفتن ، “ما توانسته ایم به موقعیت خود به هرگونه درخواست دهیم ، امکان پذیر شدن در 12 ساعت یا 24 ساعت گذشته”. به این منظور با عنوان “شامل تعطیلات نهایی آخرین هفته” است که در سایت مشاهده شده است.

شما می توانید با استفاده از منابع پیشنهادی خود ، با استفاده از آزمایش های پیشنهادی خود را برای ارزیابی مجدد باز کنید ، مأموری را که می توانید با شما دستگیر کنید ، بدون ارجاع کنسرو به ما ، پاسخ دهید. بعلاوه این یک مقاله رضایت مشتری را دنبال کنید. خوبه و وبلاگهای مختلف هر شخصی که دارای شخصیتی هستند نوشته شده است ، این که یک صاحب نظر است ، می تواند به شما اجازه دهد. این این بهترین حالت است. و از این برنامه که پلت فرم داده شده است از آمازون استفاده می کند ، می توانید یک سرویس ارزشمند داشته باشید.

خدمات درمانی

ImCreator روشی فوق العاده آسان برای ساخت وب سایت است. این برنامه به جایگاه کاربر پیشرفته مشاهدهدی طراحی شده است. هیچ راهنمایی خطی امکان پذیر نیست ، اما نیازی به شما می دهد تا به شما امکان پذیر شود و بتواند به شما کمک کند.

یک سازنده با ایمان سازنده دوست دارم این است که شما می توانید شروع به ساختن سایتی در سایت خود کنید تا بتوانید بدون مجوز مجبور نشوید و به عنوان نامزد خود انتخاب کنید. شما می توانید بدون محدودیت در لیست پستی مزاحم ارائه شده ، یا آن را منتشر کنید. شما می توانید یک گزینه جدید انتخاب کرده و پس از آن نمادهای مختلفی را از طریق اینترنت ، گرافیک ها ، یوتیوب یا یوتیوب اختصاص دهید ، HTML ساده ای را برای دسترسی به سایت خود انتخاب کنید.

با استفاده از این سایت ، می توانید سر سردرگمی خود را تغییر دهید ، به این ترتیب که می توانید با استفاده از سه وسیله با استفاده از سه نام پیشنهادی بتوانید: ImCreator ، XPRS و polydom ، به همین ترتیب که در آن صحبت کنید. Polydom نام خود را برای XPRS است ، هرچند که برای شما ارائه شده است ، می تواند بالاتر از یک ویرایشگر است.

این چهار مرحله برای شروع کار با صفحه اول امکان پذیر است.

 1. شما می توانید با انتخاب مجدد خود گزینه جدیدی را انتخاب کنید.
 2. در مرحله بعد نوارهایی می توانید اضافه کنید ، این هم چنین می توانید از طریق صفحه اصلی تماس بگیرید. برای پیش بینی فرض نمادهای رسانه های اجتماعی در حد مجاز ، می توانید برای پیوند دادن به خود تصمیم گیری کنید.
 3. پس از این ، می توانید روی تم شخصی خود کار کنید یا از پیش فرض گره خورده به صفحه دسک تاپ خود استفاده کنید.
 4. در پایان ، شما برای خرید دامنه یا استفاده از دامنه موجود ، انتخاب میکایید. با استفاده از منابع موجود ، مي توانيد از شخصيت خود استفاده كنيد و بتوانيد شخصي را براي جابجايي سوابق DNS با رجيستر خود ، براي بهتر كردن از اين امكان استفاده كنيد..

نتیجه

با استفاده از این موارد می توانید با استفاده از این موارد بسیار محدود شوید و بتوانید از آمازون به عنوان یک بار سرویس دهنده خدمات مهمان ، شانس آن را داشته باشید تا بتوانید این محصول را بخرید. با توجه به توصیف بین نام های ImCreator.com و XPRS محدود ، که به راحتی می تواند به شما داننده شود و در آن برچسب XPRS را “جدید” نامگذاری کند. و با این روشنی که می توان گفت XPRS چند برابر است با این تفاوت که XPRS وجود دارد. اینطور که می توان گفت ، پلیم به نظر می رسد نوعی چارچوب برنامه نویسی برای داشتن وب سایت است ، که به طور قطع به این ترتیب.

سازنده وب سایت IM سازنده ابزار جوملا یا وردپرس منبع بازرگانی ، هیچ کس قدرتمند قدرتمندی از خدمات دهندگان ویجت شخصیت ثالث امکان پذیر نیست. این وسیله معناست که شما می توانید به مجموعه ابزارهای محدودیت محدود و قطعه کد HTML خود را می نویسید. اما به راحتی می توانید به طور منظم از مجازی نسبی جوملا یا وردپرس رسمی ، به عنوان یک CMS کامل (سیستم مدیریت محتوا) استفاده کنید.

فقدان اطلاعاتی شبکه CDN محدودیت لازم را دارد و می تواند به شما اجازه دهد تا بتواند در جهان جهانی تاخیر را ببندد و بدون اجازه در اختیار شما قرار بگیرد ، و همچنین تاخیر دیگری بخواهد. اما این سایت تجارت خود را به هیچ وجه نمی تواند در اختیار صاحبنظر قرار دهد (ممکن است بتواند) ، قطعاً این محصولی را که برای بازار پیشنهادی فراهم می کند

سطح

IM Creator

88

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me