Fat FatCow 2016

لوگوی میزبانی وب FatCow


FatCow

از وب سایت بازدید کنید

9.1


امتیاز AWA

FatCow

FatCow از سال 1998 مشغول به کار ارائه است. FatCow با استفاده از میزبان وب سایت در وب سایت ساده تر و آسان تر ، FatCow همواره در تلاش است تا با استفاده از خدمات میزبانی و برنامه های تبلیغاتی بازاریابی محدود به بهر ، همه آنها را به راحتی تهیه کنید. FatCow عمدتا به عنوان راه حل حل های میزبانی وب سایت مشترک برای مشاغل شما می توانید به شما اجازه داده شود و از 200،000 وب سایت خودداری کنید. مقاله FatCow ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • ارائه 24/7 مشتری
 • 30 روز ضمانت بازگشت پول
 • با انرژی 100 ٪ باد تعیین شده است
 • قیمت گذاری مقرون به دیدن

منفی

 • سرعت لازم
 • گران قیمت ماهانه به ماه

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.fatcow.com
 • مرکز فرماندار: بورلینگتون ، MA
 • سال تأسیس: 1998
 • دسته بندی ها: میزبانی وب
 • خدمات: میزبانی وب مشترک ، VPS ، سرورهای اختصاصی
 • بازگشتمین پول: 30 روز

FatCow یک شرکت میزبان محدود به فرد است که می تواند از طرف خود به عنوان خدمات دهنده “moo” یادآوری شود ، که به عنوان برنامه ریزی و ارائه خدمات طراحی نوآوری مشهور است. برنامه هاست ، طراحی وب سایت و ویژگیهای خاص جدا از همتایان خود است.

خدمات

شرکت ارائه دهنده خدمات FatCow می تواند میزبان وب سایت شما باشد تا بتواند به شما برسد ، شما را به بهترین گزینه معرفی می کند و شرکت در یک شرکت با ارائه خدمات در اختیار شما قرار می دهد. و چگونه می توانیم به بهترین وجهی بتوانیم بتوانیم بتوانیم از آن استفاده کنیم ، برای بحث در مورد خدمات و برنامه ریزی برای شرکت خدمات میزبان وب سایت بتوانیم.

مجموعه FatCow مجموعه ای از برنامه هاستینگ را در مجموعه های مختلف ارائه می دهد:

 • برنامه های میزبانی مشترک
 • سرور اختصاصی مجازی (VPS)
 • برنامه های میزبانی اختصاصی
 • و با استفاده از این وردسترس وردپرس را برای استفاده از WordPress مدیریت کرد.

جدای از این برنامه هاستینگ ، شما یک وب سایت سازنده جایزه با اختصاص دادن به مشتری خاص و ویژگی های اضافه شده را می توانید ویرایش کنید.

FatCow ثبت نام نام دامنه و حمل و نقل انتقال دامنه آزاد با استفاده از برنامه های میزبانی خودتان می توانید.

این برنامه را می توان در زمینه ارائه VPS از طریق ارائه برنامه های VPS معتبر اسکریپت های از پیش نصب شده ، دامنه نامحدود و دسترسی به سایر موارد خود..

با وجود این که می توانید در اختیار شما قرار دهید ، می توانید از شرکت FatCow استفاده کنید. پرده از پرده پردازی ظاهید ، سریعاً بینهایت بیندازیم را به عنوان آن را کنترل کنید که FatCow به این خواسته دیگر

محدودیت ها ها

با استفاده از FatCow ، موقعیت ویژه ای وجود دارد که می توانید از نظر FatCow خود را ارزیابی کنید.

 • تجدید نظر نه چندان بزرگ. قیمت پیش رو برای FatCow به فروشگاه بر روی جیب می رود ، یک پیروزی برای شرکت های مختلف و امکان پذیر است. با این حال ، FatCow در حین تمدیدها متوقف می شود.
 • مقیاس تصویریری. ویژگی ها ، کیفیت توانبخشی و امکان سرور ارائه شده توسط FatCow برای شرکت های ویژه و داشتن ایده آل است. با این حال ، برای مقیاس سنجی خوب است. با استفاده از سایت وب سایت و پیچیدگی در مورد کمیت. این امکان وجود دارد که FatCow توضیحات معامله ای را در اختیار شما قرار دهیم تا به سایت های ارائه دهنده خدمات الکترونیکی بپردازند. در مورد صفحات شخصی و سایتهای تجاری الکترونیکی ، FatCow می توان تصمیم گیری کرد.
 • همه وقت. به عنوان مثال ، در اختیار داشتن دسترسی محدود به استثنای FatCow اگر Fat Fat Cow یک موقعیت به موقعیتعضا از 99.85 رکورد را به ثبت برساند ، اما می توانید به طور مشترک جالی بی نظیر عمل کنید. و شرکت هیچ شماره ای نمی توانید در مورد این منابع با ضمانت به موقع داشته باشید.
 • پشتیبان آموزش. FatCow گزینه های پشتیبان خودرو خود را ارائه می دهد. اما این گزینه به صورت رایگان است. شما می توانید با این آپشن معمول روبرو شوید و یا راه حل دیگری را انجام دهید.
 • میزبانی ویندوز مجاز نیست. FatCow از میزبانی ویندوز ارائه نشده است. فقط می توانید از لینوکس استفاده کنید که می توانید در اختیار شما قرار بگیریم.
 • بدون نسخه. در شروع FatCow مجازات ارتقاء برنامه میزبانی شما به یک سرور اختصاصی یا مجازی در مورد دادخواست. با این حال ، این این موقعیت را می دهد که برای هر قیمت به روزرسانیکی. با استفاده از تخفیف خوش شانس.

بازگشتمین پول

FatCow برای هر سکه ای که سرمایه گذاری می کند ، با ارزش واقعی می شود. در مورد پول صحبت می کنند ، خوشحال می شویم و می توانید با استفاده از FatCow ضمانت بازگشت پول را دوست داشته باشید. اگر شما صاحب نظر هستید که خدمات مطبوعاتی با شما دارند ، می توانید با پول خود در روز 30 روز بعد بخواهید.

Armixe ، InMotion Hosting و Just Host میزبان شما می توانید با مراجعه به سایت های دیگر از بهترین شرکت های برتر میزبانی وب Arvixe ، InMotion Hosting و Just Host..

بروولو!

خوب ، دلیلی دیگر برای چسبیدن به FatCow اکنون – این رویکرد جنوبی است! FatCow با انجام عمل اندک خود برای محیط زیست ، قلب ها را برنده می کند. اگر وب سایت خودتان با استفاده از FatCow میزبانی می توانید ، نه تنها به خودتان کمک کنید ، می توانید به سیاره شما نیز کمک کنید. FatCow نمایش میزبانی 100 ٪ بادی است.

قانون ، با همه این پاسخ ها ، بالاخره بخش قسمت – چرا باید FatCow را انتخاب کنید?

چرا باید برای FatCow بروید?

خلاصه به طور خلاصه ، FatCow می توان به شما اجازه داد تا بتوانید به میزبانی برنامه میزبانی مقال به ارائه و ارائه خدمات مشتری 24/7 در زمینه تولید سازنده بپردازید. اگر می توانید یک وب سایت ساده و یک صفحه داشته باشید ، یا برنامه ای برای وب سایت خود نه چندان پیچیده ایجاد کنید ، FatCow مجاز است که این کار را انجام دهد. با استفاده از FatCow برای استفاده از آزمایشات با این وجود می توانید با استفاده از فرصت و کارکردهای پیچیده ، به شما نیاز داشته باشید ، می توانید از سایر موارد پیشنهادی برخوردار شوید.

نظارت کلمه “نامحدود” را می توان با استفاده از FatCow به شما گفت:..

دفتر کار بهتر از FatCow با رتبه A + تقدیر نظر است. A + بالاترین رتبه ای است که یک شرکت می تواند در محل کار طراحی شده باشد ، ایجاد شده است! عالیه?

ویژگیهای اصلی

 • انتقال دامنه آزاد
 • نام دامنه آزاد
 • سازندگان سایت کاربر پسند
 • صندوق پستی نامحدود POP
 • SSL Secure Server
 • 1 گیگابایت فضای مجاز سازی ابر JustCloud رایگان
 • جادوگران نصب برنامه
 • دولت سفارشی
 • دامنه های نامحدود
 • پشتیبان توضیحات روزانه سرور
 • 24/7 توضیح بر تسهیلات
 • پایگاه داده MySQL نامحدود

هدایت سریع

حکم خبرگان صنعت در مورد FatCow

میزبانی وب با داشتن خدمات ارائه شده توسط میزبانی وب سایت محدودیت ، FatCow رتبه عالی را از طریق خدمات شما می توانیم با موفقیت داشته باشیم ، اما می توانیم موفق به شکست ده ده امتیاز برتر شویم. در اختیار ، این یک سرویس خوب با حس شوخ طبعی است. FatCow این استان نوبت به زمان می توان ، در صدر دیدگاه. سرورهای سرویس دهنده سریع و معتبر می توانند به شما کمک کنند و منتقدان ادعا می کنند که می توانند میزبانی وب سایت را کامل کنند. فقط کافی است این است که فاقد نشان از انعطاف تصیری است که می توان در رقص مهمان است. در صورت امکان ، FatCow می توانید با استفاده از بهترین کیفیت را با قیمت بالاتری افزایش دهید. با در اختیار داشتن همه افراد زنگ ها و سوت های همراه با خدمات دیگر ، مجبور می شود مبلغی باشد که بتواند مهیا شود.

با استفاده از خدمات ارائه شده و خدمات کلیه مشتری ستایش دهنده. با مشاهده نظر همه اینها ، متخصصان جایگاه FatCow 8 از 10 امتیاز را برای برنامه ریزی و 10 عالی برای پنجه گاو.

 • http://web-hosting-review.toptenreviews.com/fatcow-review.html
 • http://www.reviews.com/web-hosting/

نظرات خود را ارائه می دهیم و توصیفی راجع به FatCow

در ارائه این در بین نظرات ارائه دهنده منافی از موضوعات مشترکی ارائه می شود ، FatCow در مورد اکثریت در مورد نظر شما به عنوان رئیس پیشنهادی می تواند معرفی شود. به عنوان ارائه شده ، ارائه دهنده خدمات به FatCow 4 از 5 ستاره ارائه می دهد. در حقیقت ، این ویژگی را می توان با توضیح دقیق و با شکایات ارائه شده دیگر مغایرت تعیین کرد. شما می توانید با استفاده از این سیستم خود را دوست و دانشمند کنید.

با دسترسی مهمتر از همه ، اظهارنظر کنید که FatCow Minekثر 99.9 مان ضمانت کنید تا موقعیتی خود را به شما بدهد. FatCow در مورد سایر موارد حائز اهمیت است: سرعت ، شخصی سازی کنترل پنل ، قیمت گذاری و حمایت از امتیازات بالایی امکان است. می توانید با استفاده از FatCow ابزارهای لازم برای دسترسی به وب سایت خود را در اختیار شما قرار دهند.

مطالب منفی مصرف کننده و شکایت در مورد FatCow

شکایت در برابر FatCow به دو دستیار ارائه تقاضای تغییر: ضریح و خدمات به مشتری. از نظر صداقت ، این بسیار عالی برای هر شرکت توانمند و معقول است که ده هاش مشتری مشتری در حد مجاز است. با استفاده از این امکان ، می توانید از راهنما و کاربرانی که از خدمات مشتری ارشد ناراضی برخوردار هستند ، استفاده کنند..

به نظر می خواهم بزرگتر شوید و در حال حاظر است که می توانید با مراجعه به خود بگویید. در این صورت ، به صاحب قول بازپرداخت داده شده می توان ، پس از آن قادر به بازگشت پول خود نیستید. گزارش گزارش از اتهامات غیر منتظره مجاز است که آن را تهیه کرده است.

با مراجعه به خدمات ارائه دهنده خدمات مشتری ناراضی ، از طریق تماس با شما و صاحبانشان که از خدمات خارج از کشور خارج می شوند ، از خدمات خارج از کشور جدا شده است.

 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/؟page=3&مرتب سازی = مشخص شده ارزیابی رتبه اول
 • http://www.hostingmanual.net/fatcow-review/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/؟sort=highest-rating-first

امکان ارائه & همه وقت

خیر ، FatCow ارقام مجاز به ضمانت به موقعیتع را فاش می کند است. Uptime تعریفمین رد نمی شود. با این حال ، می توانید با انتشار آمار منظم در زمان به نتیجه نهایی و خرابی خود ، بتوانید خود را راضی کنید. اما ، این مراکز می توانند خود را با استفاده از بچه های سخت کار 24/7 بتوانند.

مرکز داده FatCow از یک معماری خوشه ای در کلیه سرورهای خودی خود می توانید با خود بخرید ، اگر بتوانید از این کارگاهها لذت ببرید ، می توانید به عنوان یک مدیر معماری ، بدون سؤال! خدمات ارائه نسخه پشتیبان را به عنوان مرتب انجام می دهیم ، می توانیم از بین آنها مراقبت کنیم تا به شما برسد.

بوستون ، ایالات متحده ، میزبان مرکز داده های FatCow است. این مرکز با داشتن نیمی از فضای ذخیره سازی پتابیت در سطح ملی با بیش از 800 سرور پخش می شود.

برای محافظت از مرکز داده ها دو فایروال امکان پذیر است و 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز در مهد ویژه مشاوره ای ایزدی..

شما می توانید با استفاده از سایت خود ، خود را در اختیار شما قرار دهید. این برنامه شامل روال پشتیبان روزانه و یک ابزار پشتیبان و بازیابی است. اگر شما نمی توانید از این نظر توانمند شوید ، محتاطانه است که به شما می گوید مرتب از داوری خود نسخه پشتیبان استفاده کنید.

امکان & ابزارها

در حال حاضر مي توانيد با استفاده از نرم افزارهاي موجود در زمينه دسترسي به برنامه هاي مختلف ، تعدادي از آنها را محدود كنيد ، همچنين توانايي و محدوديتي را براي شركت كننده داشته باشيد ، مي توانيد صاحب نظر خود را دريافت كنيد…

با کمال تعجب ، FatCow.

در ادامه بخوانید تا در مورد هر یک از آن ها با استفاده از اطلاعات بیشتر.

ویژگیبررسی اجمالی
صفحه کنترلFatCow یک کنترل پنل با شمایلیز طراحی شده برای سایت سایت مجاز است. نه ، برای به دست آوردن مشکل بودجه کنترل پنل دریافت پیمایش آسان و می توان به شما در عرض چند لحظه از استفاده از این خدمات استفاده کرد.

شایان تعریف است ، اگر از یک cPanel به صفحه کنترل جدید FatCow سوئیچیز ، می توانید از این کارگاه گجری جستجو کنید. در غیر این صورت ، کنترل پنل با همه ویژگی های بهترین حالت است.

کاملاً مجهز است و کلیه اسکریپت های دیدن رابط. با استفاده از این کنترل پنل آسان ، می توانید به افرادی که دارای وب سایت هستند ، بپردازید و خدمات اداری را در اختیار شما قرار می دهیم. این به شما کمک می کند که نیازی به انجام کارهای دیگر داشته باشید. لیست ها و دسته بندی ها را با یک دکمه رنگی نشان می دهد که می تواند در حال حاضر بتواند فعال شود و یا خیر ، همه کارها را تنظیم و مرتب سازی کند. این یک ابزار خاص است.

این برادر ، شما می توانید از مزایای راه حل شبکه تحویل (CDN) از طریق کنترل پنل کمک کننده مند.

فضای دیسکفضای دیسک مجاز است که دسترسی به هر مدیر وب سایت را انتخاب کنید. این فضایی است که می توانید از طریق مهمان میزبان شما به وب سایت خود اختصاص داده شده است. و این بیشتر به برنامه میزبانی که شما می توانید بسته شوید.

مجموعه FatCow از برنامه فضای مجازی:

 • طرح FatCow – نامحدود
 • میزبانی VPS قانون – 40 گیگابایت
 • میزبانی VPS Business – 90 گیگابایت
 • میزبانی مطلوب VPS – 120 گیگابایت
 • میزبانی اختصاصی راه اندازی – 500 گیگابایت
 • میزبانی اختصاصی حرفه ای – 1000 گیگابایت
 • میزبانی اختصاصی سازمانی – 1000 گیگابایت
پهنای باندپهنای باند از مهمترین عواملی است که می توانید بر سرعت خود را در سایت تأثیرگذار کنید. هرچه این ویژگی بسیار مهم و مهمی است ، باید به پهنای باند را انتخاب کنید تا به شما نیاز داشته باشید تا بتوانید در این زمینه مشاهده کنید. پهنای باند بزرگتر است ، می توان توانسته است از داده ها را به مرز انتقال داد.

وضعیت پهنای باند برای VPS و برنامه های اختصاصی ارائه شده توسط FatCow 1 TB است و فقط از این ویرایش بالا می توانید. با این حال ، این امکان وجود دارد که بتواند در اختیار شما قرار بگیرد و از آن استفاده کند و محدودیت پهنای باند را نیز از طریق FatCow به شما امکان پذیر نمی کند. مذاکرکر می توانید با شادی بیشتری در اختیار شما قرار بگیریم ، همچنین می توانید محدود کنید..

ارائه داده پایهFatCow ارائه دهنده خدمات پایگاه داده با ارائه امکان پذیر است. اما پایگاه داده های ویژه می توانند به صورت عادی از حقیقت واقعی مشتری استفاده کنند. این امکان برای دستیابی به لیست های پایگاه داده پایگاه داده MySQL متصل شده است ، اما می توانید از دسترسی MySQL استفاده کنید..
دامنه آزادتحت برنامه های خاص ، FatCow ثبت نام دامنه رایگان را به شما می دهد ، می تواند به شما امتیاز بیشتری دهد. با استفاده از ضمانت بازپرداخت پول ، مطالبيه ، مي توانيد با استفاده از ضمانت شركت كنيد. دولت نام دامنه فقط درصورتی که شما می توانید به اختیار دامنه خود را از پول بازپرداخت شما کسر می کنید. برنامه ارائه که دامنه آزاد در حال حاضر می توان گفت:

 • برنامه FatCow
 • میزبانی وردپرس
 • میزبانی VPS
 • میزبانی اختصاصی
پشتیبان ارائه از داده هااگر وب سایت شما بتواند دارای موقعیتی است ، شما پشتیبان روزانه می توانید با نگاهی بهتر به شما پیشنهاد كنید. برنامه های پشتیبان تعریف روزانه و پشتیبان اتومبیل خود را به عنوان یک سرویس اضافی با برنامه ریزی شده توسط FatCow ارائه می دهد. در ارائه این نسخه نهایی پشتیبان روزانه در برنامه “واقعی FatCow” ، با موفقیت پشتیبان از داده های خود به عنوان یک سرویس پولی است. شما می توانید با استفاده از کنترل پشتیبان خود را کنترل کنید و آن را کنترل کنید. پشتیبان اطلاعات روزانه سرور ارائه شده بدون هیچ گونه اضافی نیز می خواهد.
SSD (درایوهای حالت جامد)برنامه ضروری WP موجود در گاو چربی از زیرساخت های موجودنی بر SSD استفاده می کند. این می توان با استفاده از SSD امکان پذیر است ، اما می توانید آن را محدود کنید. شما می توانید زیر نظر خود را زیر نظر بگیرید.
یک بار نصب برنامه را کلیک کنیدنصب یک لیست برنامه ارائه شده توسط FatCow یک جادوگر واقعی است. به همراه سازنده وب سایت بکشید و رها کنید ، وب سایت بازی کودک کودک را ایجاد می کند. وردپرس ، جوملا ، phpBB ، GBook ، SharedSSl ، پی پال و همچنین بهترین موارد دیگر این مجموعه از برنامه های ویژه است. این امکان را به شما می دهد تا بتوانید تعاملی را به روشی کاربر پسند به وب سایت خود اضافه کنید.
حسابهای اطلاعاتیFatCow در تمام برنامه های میزبانی خود به خود می توانید با استفاده از حساب نامگذاری محدود و میزبانی POP را ارائه دهید. اما به شما نیاز دارد. حافظه پایه 500 مگابایت اختصاص داده شده است ، می توان آن را برای شما امکان پذیر کرد تا بتواند از شما بماند. FatCow فقط یک برنامه میزبانی MiniMoo را می دهد که می توان آن را به عنوان یک صفحه منفرد عالی کمیته ، یک حساب کاربری اختصاص داده شده برای استفاده از این متخصصان دریافت کرد..
خدمات میزبانیFatCow بسته به نیازمندی ، ویژگیهای منبع متنوعی را برای داشتن میزبان خود می توانید مهیا کنید. برای وب سایتهای تبلیغاتی محصولات ، دسترسی مشترک SSL را ارائه می دهیم. برای مشتریانی که از خدمات خود می توانند استفاده کنند ، می توانند از اسپانیایی خودداری کنند. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتواند آن را محقق کند.
سایت سازندهوب سایت سازنده وب سایت شما می توانید با کنترل کیفیت و همچنین یک شخصیت شهیدی را در مورد FatCow اضافه کنید. همراه با اسناد واضح است و به استفاده از امتیاز استفاده است. می توانید با مراجعه به سایت خود بتوانید با استفاده از اطلاعات موجود ، امتحان کنید و وب سایت خود را طراحی کنید. با استفاده از عنصر کشیدن و رها کردن ، می توانم وب سایت خود را با نظارت ویژه ای فعال و راه حل کنید.
بد افزار & محافظت در برابر هرزنامهمحافظت از بدافزارها و هرزنامه ها از طریق FatCow کاملاً گیج کننده است. در این زمینه که می توانید با استفاده از منابع طبیعی خود را از بین ببرید ، می توانید با مراجعه به سایت سایت خود بتوانید از سایت خود استفاده کنید. اگر سایت شما به یک بدافزار محدود است ، می توانید بدون اجازه دادن به حساب شما غیرفعال می توانم. سپس ، به شرح زیر منطقی طول می کشد تا با استفاده از این مقاله و پس از اتمام ، حساب کاربری خود را فعال کنید.
چرخ دستیابی به خریدFatCow ارائه شده از ادغام سبد خرید را می توان می دهد. پی پال ، SSL مشترک و دسترسی به برنامه های خرید دیگر راوی توان افزایش سریع کرد. ShopSite فقط به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا در برنامه اصلی FatCow گنجانده شده است. با استفاده از WP تجارت الکترونیکی و یا WooCommerce به همراه یک برنامه میزبانی وردپرس برای اضافه کردن خدمات خرید نرم افزار نصب از سیستم عامل توان خرید Shopage یا Magento به VPS یا سیستم عامل های اختصاصی میزبان و این کار را انجام دهید.
حمایت از زبان های برنامه نویسیراه حل های میزبانی از FatCow از 13 زبان برنامه نویسی و رمزگذاری از جمله PHP و Ruby On Rails.
آمار سایتاین اطلاعات را می توان در سایت خود ارائه داد. اما این آمار عمومی است و برای تبلیغات در زمان واقعی خود می توانید.

برنامه ها & قیمت گذاری

طرح قیمت گذاری گاو چربی امکان بی نظیر است. اگر شما به نظر می توانیم در سال اول انتخاب کنید ، می توانید قیمت آن را ارزیابی کنید ، اما با این وجود ، می توانید با دیدن مجانی در اختیار شما قرار دهیم تا راه حلهای میزبانی وب موجود را داشته باشیم.

شما می توانید با انتقال اطلاعات خود ، فضای دیسک بزرگی را کسب کنید و بتوانید در سایت خود ، صاحب وب سایت شوید ، وبلاگ ها ، نظرسنجی ها ، جادووران و سایر مواردی که بتوانید از این طریق دسترسی داشته باشید – همه اینها در سایت شما امکان پذیر است و شما می توانید با مراجعه به سایت خود ، اسپیسلی تر شده و یک عنصر دیگر را نیز ارائه دهید. ارائه را به شما اضافه کنید. رسمی شما!

شرح برنامه های میزبانی در زیر توضیحات ذکر شده است.

  • برنامه اختصاصی

اگر به دنبال راه دیگری باشید ، می توانید با اندازه گیری دقیق تر از سایت تصویری سایت خود را متناسب با برنامه ، اختصاصی سرور مجاز کنید. FatCow سرورهای اختصاصی به انجمن وجهی رایگان برای سایت های اینترنتی الکترونیکی ارائه می شود.

  • برنامه VPS

در صورت مشاهده برنامه كنترل ، عادت برادر ابر ، انعطاف حضار و يك بازاريابي بسيار آسان ، سرور VPS يكي از موارد برتر.

 • طرح اصلی FatCow

طرح اصلی گاو چربی همراه با حواشی آزاد و برنامه های نامحدود است. این امکان را برای شما فراهم آورده است که بتوانید با مراجعه به آنها بتوانید راه حل های مختلفی را ارائه دهید.

برای فسخ داشتن که می توانیم مجبور شویم ، می توانیم به عنوان فرماندهی فسخ زودرس تا 35 سالگی بتوانی از آن استفاده کنیم. و محدودیت 30 روز طول می کشد تا این فسخ را مجاز کرده است.

FatCow گزینه های خدمات ارتقاء و دارای توانایی آسان برای ارائه سریع است. شما نیز می توانید پنل کنترل خود را کنترل کرده و روی نماد میزبان ارتقا یا از طریق آمدن کلیک کنید.

برنامه های پیشنهادی شده را مرور کنید و گزینه انتخاب کنید که متن متن با هدف شما است. با استفاده از این خدمات ، برادر ، صندلی پستی و امکاناتی که در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید با مراجعه به سایت خود دست به دست هم دهید.

برای افزودن به انعطاف تصوری تصحیح شده توسط FatCow ، به هر دلیلی از این طریق ، می توانید نام دامنه خود را از FatCow به شرکت انتخاب را انتخاب کنید. یک کد مجاز برای انتقال دامنه برای این ارائه شده است.

کمک مشتری

خدمات مشتری در کلیه کانالهای زیر 24/7.

 • تلفن
 • ارائه خدمات
 • گپ
 • دانش محور
 • آموزش دیدن ویدئویی
 • انجمن خدمات

در ارائه این سرعت و با ارائه خدمات ارائه شده به جزیره چت بسیار عالی است ، اما می توانید با استفاده از این خدمات کوتاه مدت لذت ببرید. این برنامه را می توان با برنامه نویسان در اختیار شما قرار داد و در حد توان خود را آرام می کند و می توانید با مراجعه حضوریان به شما خدمات ارائه دهند..

خدمات درمانی

استفاده از این خدمات بسیار آسان است و با اندازه کافی از اسناد و ارائه خدمات پیشنهادی می توانید. کنترل پنل ، سازندگان وب سایت ، نصب با یک انتخاب و ارائه سایر موارد برای یک رابط کاربر تعاملی راهنما می باشد. به شما امکان دسترسی به FTP را می دهد تا بتوانید بارگیری کنید و بارگیری بیشتری به شما امکان پذیر شود.

نتیجه

به عنوان خلاصه خلاصه ، FatCow از راه حل های میزبانی وب است. این یک برنامه قیمت گذاری می تواند به شما جلب می کند.

اما متأس می شود ، می توانید با دیدن سایتهای بزرگ و پیچیده ، از بین بردن ویژگی های خاص و قدرتمندی نظم کاشت را حذف کنید.

اگر شما می توانید یک سایت اینترنتی داشته باشید ، می توانید به عنوان یک عضو جهشی را به FatCow برسانید برسانید. پس چه تصمیمی گرفتید?

سطح

FatCow

91

میزبانی InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map