نقد و سایت وب سایت وببیلر. com 2016


وب سایت Builder.com

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

وب سایت Builder.com

WebBuilder.com میزبان ابزارهای موجود در وب سایت و همچنین با ارائه بازاریابی و تجارت الکترونیک است. با استفاده از قالب شخصی ، سایت شخصی خود را انتخاب کرده و می توانید با استفاده از آن بتوانید از سایت خود استفاده کنید و به راحتی انتخاب کنید. نظر وب سایت ما را در زیر بخوانید.

بررسی اجمالی

با استفاده از وب سایتBuilder.com ، می توانید یک وب سایت را در یک عصر فعال ، بدون پول و بدون کارت اعتباری ، به موقع خود از زیر دامنه استفاده کنید. استفاده از ابزارهای دستیابی و دسترسی به منابع پیشنهادی برای افزودن مطالب و استفاده از آن به شکلی که می توانیم ، برای شاهددیان ساده..

چه اطلاعاتی راجع به WebBuilder.com ارائه می دهد?

این پلت فرم و ابزارهای ناوبری و طراحی آسان برای شما که می توانیم از این وب سایت بخواهیم بتوانیم به عنوان یک اندیکاتور استفاده کنیم. این کاملاً ضد احمق است ، و مدت زمان طولانی است که نمی توانید تا آویز کار را با آن همراه کنید.

شرح حال / تخصص ها?

وب سایتBuilder.com مجموعه ای از ابزارهای ارائه شده توسط متخصصان در زمینه ارائه خدمات خود به شما امکان پذیر است. در ارائه که مختص این پلتفرم نماینده است ، می توانید به صورت جامع از ترای مجازات استفاده کنید. این ویرایشگر وب سایت ستون ها ، خط کش ها و توان محکم و ناگهانی را به شبکه ارائه می دهد که می توانید با ترك کردن عناصر و سایت سایت شما از طریق نظر بصری بتوانید راحت شوید. این ابزار برای به دست آوردن مجازیت استفاده و به شما امکان پذیر است.

مشخصات فنی / محدودیت ها

با استفاده از کاربران برنجی ، بازدید کنندگان و رها کردن کاملاً کاربرپسند ، وب سایت سازنده وب سایت 21 سازگاری قالب پیشنهادی را انتخاب کرده و در صورت تمایل به عکس از پیش بارگذاری شده و با کیفیت بالا برای استفاده شما می توانید. عناصر مشاور دکمه ها و نمادها برای رها کردن هر شخصی که دوستشان داشته باشد می توانند در سایت شما قرار بگیرند و بر روی هر شیعه ای که به شما امکان پذیر است بتوانند خود را به سمت ارائه خدمات تغییر دهند.

این محدوده محدودیت های مهم ما را نمی توان بارگیری کرد. روی بارگیری کلیک کنید و یک بار انجام دهید تا بتوانید به نمایش داده شود. برای افزودن یک فروشگاه اینترنتی الکترونیک یا نماینده املاک و مستغلات با استفاده از عکس در منزل ، می توانم به راحتی از این طریق استفاده کنید. اجازه دادن به زودی ارتقاء به این منطقه از سایت در حد مجاز است. سایر موارد از سؤالات ناخواسته خودداری می کنند و می توانند خود را از بین ببرند.!

مقیاس تصویریری

مقیاس تصویربرداری نکته مهمی است که دارای کار با سازنده وب سایت می باشد. در ارائهکه ممکن است پنج صفحه از فعالیت شما امکان پذیر است ، می توانید خود را از بین بردن موارد دیگر برای دسترسی به صفحات اضافی خارج کنید. با استفاده از وب سایتهای اینترنتی و وب سایت خود ، فروشگاه های اینترنتی و وب سایت خود را منتشر کنید و به طور خلاصه بتوانید محدودیت خود را داشته باشید.!

بازگشتمین پول

اگر بتوانید با دیدن من دوست داشته باشید ، دوست دارید قبل از این که متیا به استفاده از این امکان را داشته باشید ، کار کنید. در اینجا که می توانم از این پلتفرم آزاد در این سایت سازنده قدردانی می توانم ، می توانم قبل از این که بتوانیم از این امکان برخوردار شویم ، می توانیم با استفاده از این برنامه در اختیار شما قرار دهیم. با مراجعه به مقام معظم رهبری می توانیم 14 روزه در بازگشت به حق خود بخواهید از طرف خود بخواهید خدمات خود را ارائه دهند و یا خدمات خود را ارائه دهند: ثبت دامنه ، اولویت اول ، شخصی است که دارای حق امتیاز است. کتاب یا SEO Ebook.

اعتبار اینگونه است?

دامنه از سال 1996 فعال است اگر بخواهید دیدگاه خود را در طول این سالها تغییر دهید و تغییر کند. این رتبه بندی الکسا زیر 40000 ، رتبه بندی SEO SEO 42 از امتیاز 42 ، و Google Pagerank از 2 امتیاز دیگر. من با جستجوی آنلاین می توانم به صورت آنلاین اقدام به اجرای دادم و با یك كیسه تا حد محدود كنید و به طور خلاصه در ادامه مطلب با شما تماس بگیریم. و ارزیابی میزان ولرم.

جوایز

ما در وب سایت های BlogBuilder.com ممکن است بار در مقالاتی را در سایتBuilderAwards.com تعریف کنید: آگهی ایجاد سایت وب سایت الکترونیکی ، ساده وب سایت سازندگان وب سایت ، سازندگان وب سایت موبایل ، خلاقیت وبلاگ ، مقدمه به منظور خلاقیت وب سایت وب سایت سازنده وب سایت برای سئو.

چرا سازنده وب سایت را انتخاب می کنید?

سهولت استفاده ، سفارشی سازی بی پایان ، امکان تیز و یافتری جدید.

ویژگیهای اصلی

 • قالب قالب
 • دامنه های سفارشی
 • برای موبایل بهینه شده است
 • موتور جستجو دوستانه
 • کتابخانه تصویر رایگان
 • ادغام اجتماعی
 • ویرایشگر کشیدن و رها کردن
 • نام دامنه آزاد
 • ادغام تجارت الکترونیکی
 • ابزارهای جستجوگرها رایگان
 • دسترسی به اینترنت رایگان
 • راه اندازی سایت وبلاگ

حکم خبرگان صنعت در سایت وب سایت اینترنتی

وب سایت سازنده متخصصان دارای ویژگیهایی برای گفتن درباره وب سایت سازنده مکانی. در ارائه که رابط طراحی شده است بسیار کاربر پسند است ، شیوه های رهبری و قیمت گذاری شرکت مشکوک است. در حقیقت ، این شرکت ، مالکیت این محصول (با افزایش قیمت ها) را با عنوان چند نام دامنه تصمیم گیری برای هدایت می رساند. با این حال ، کوبیدن ابزارهای موجود در سایت ارائه می دهیم ، از جمله:

 • راه اندازی رایگان و آسان
 • داشبورد کاربر پسند که سریع و آسان برای یادگیری است
 • انتخاب این از قالب های با کیفیت بالا
 • ابزار طراحی شبکه ای که به تصاویر در اختیار شما می رسد و عناصر مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد

در اختیار شما ، امتیاز دهی های ویژه ای برای دسترسی به مشتری ، انتخاب شما به صدور محدثه و ارائه خدمات به صاحبنظر با دیدن این برنامه ، می توانید با تماشای این برنامه ، از 5 ستاره به 5 ستاره از 5 ستاره در سایت خود قرار دهید.

 • www.cmscritic.com/websitebuilder.com-review/
 • www.pcmag.com/article2/0،2817،2497782،00.asp

نظرات مشتری و توضیحات در وب سایت

خارج از هر گونه انتخاب شیوه ای برای سایه بان بان ، وب سایت سازنده هایی از راه سایت برای ایجاد یک وب سایت بهتر است که شما هم بخواهید اجازه دهید. در حقیقت ، این است که می توانید با استفاده از موقعیت مکانی خود را از بین ببرید و آن را “سرگرم کننده” کنید. صفحه اصلی ابزارها و صفحه اصلی طراحی صفحه امکان پذیر است و می توانید با استفاده از صفحه اصلی آن را انجام دهید..

کاربران می توانند راهنمای کاربر پیشرفته تر فراتر از یک سایت را برای شما فراهم کنند ، از ویژگی های وبلاگ نویسی و خدمات الکترونیکی در زمینه الکترونیکی استفاده کنند. در بین قالب های جذاب و سازنده کاربر پسند ، از این طریق می توانید به راحتی از وب سایت سازنده استفاده کنید. فقط می توانید با مراجعه به سایت تعالی می توانید با مراجعه به این مکان بتوانید آنرا تغییر دهید.

نظرات و شکایات منفی مشتری در وب سایت www.buogle.com

به نظر می توانید در وب سایت سازنده سایر برنامه های پیشنهادی و معقول است که بتوانید قیمت خود را ارائه داده و قیمت خود را اعلام کنید. این شرکت از خارج از کشور دارای مالکیت مشتری است. شما می توانید با استفاده از شرایط بد خود و در اختیار شما قرار بگیریم.

بعد از این نوع شرکت می توانید این محصولی کاربردی را می دهد و می توانید با استفاده از روش های پیشنهادی و ارائه خدمات مشاوره ای با شما تماس بگیرید. شرکت های اصلی دسترسی به کیفیت مطلوب و خدمات به شما امکان پذیر می باشد تا بتوانند خود را تغییر دهند ، شما می توانید با استفاده از روش های دیگری که می توانید در اختیار شما قرار دهیم ، استفاده کنید…

 • www.merchantmaverick.com/reviews/websitebuilder-review/
 • www.sitejabber.com/reviews/www.websitebuilder.com

طرح & سفارشی سازی

این ناحیه ای است که واقعاً در این وب سایت وب سایت اینترنتی وبلاگزاران می درخشد. طراحی با همه قالب ها و گزینه های سبک شما در اختیار شما ساده و به ظاهر بی حد است.

ویژگیبررسی اجمالی
قالب هابه همین ترتیب که قبلاً دارای حق امتیاز ، وب سایت سازنده وب سایت.com بابا قالب وب سایت در سایت 21 است. شما می توانید از بین بردن آن آسان و چالش برانگیز استفاده کنید انتخاب ویژگیهای ممکن است که بتواند بتواند بتواند بتواند آنرا انتخاب کند. این شركت برادر ، می تواند با بررسی دقیق ، از بین همه این افراد بتواند به صورت رایگان انتخاب شود.

مجموعه قالب ها با استفاده از این موارد ، می توانید با مراجعه به هر یک از معلمان خود را از بین ببرید.

رابطبا استفاده از وب سایت دیگر وب سایت مزبور می توانید آن را از سایت مزایای خود بخواهید ، آسانتر و ساده تر کنید. همه با توجه به حد مجاز.
صفحهسفارشی کردن صفحات در وب سایت Bloguilder.com یک اسنک است. ویرایشگر وب سایت شامل دو نوار ابزار ، دارای قدرت بالا و مجاز در سمت چپ است. در سمت چپ ، روی نماد مسواک که “طراحی” می کند ، علامت گذاری شده است کلیک کنید و یک منو برای رنگ ها ، فونت ها ، سبک های متن و پس از آن بازسازی کنید. از این برنامه ، شما می توانید با دیدن این تصاویر بارگیری کنید و با بارگذاری تصاویر پس از خود ، تغییر عناصر کدورت یا اجازه دهید ، این رازصر به فردیس..
سایت پیمایشبسیار شهیدی است و پیمایش سریع و آسان است. فقط می توانید با مراجعه به سایت خود ، آن را انتخاب کنید یا با مراجعه به سایت خود کلیک کنید.
مدیریت محتوااضافه کردن و تغییر محتوا یک کار آسان در وب سایت وب سایت است. آیا می توانید این صفحه را اضافه کنید؟ فقط می توانید روی علامت بزرگ به حد کافی دسترسی داشته باشید و در زیر صفحات خود را کلیک کنید و به سایت های بیشتری دسترسی پیدا کنید. اضافه کردن بخش ها ها به هر صفحه به عنوان سؤال است.
عکس و گالریبا استفاده از این برنامه ، می توانید با کلیک بر روی علامت پلاس در ستون بالا دست خود را انتخاب کنید ، گالری را انجام داده و در اختیار شما قرار دهید. با دیدن شما می توانید جستجوگرها را جستجو کنید ، برچسب های alt را وارد کنید.
سطح سایت موبایلهمه سایت های وب سایتBuilder.com کاملاً آسان تغییر یافته اند ، به شما این امکان را می دهند که بتوانند در هر وسیله ای عالی به نظر می رسند. با استفاده از برنامه های پیشنهادی ، می توانید با استفاده از برنامه ریزی شده ، بتوانید با مراجعه به سایت خود ، بتوانید با مراجعه به سایت خود ، بتوانید آنرا تغییر دهید..
ادغام تقسیم اجتماعیسایت یکپارچه سازی عالی به اشتراک گذاری اجتماعی از طریق ویزیت ساده اگر می توانید در هر کجا که می خواهید داشته باشید ، به راحتی دوست خود را پیدا کنید. این ویجت شامل پیوندهایی برای فیس بوک ، توییتر ، لینکدین و Google+ است. امکان پذیر نیست که بتوانیم سایت های اجتماعی را افزایش دهیم ، می توانیم در برنامه آزاد ، هرچند این امکان را برای خود داشته باشیم..
خدمات طراحیاگر شما می توانید با استفاده از WebBuilder.com در صورت تمایل به طراحی کامل ، بتوانید با طراحی کامل ارائه شده باشید. یک وب سایت شخصی سه صفحه ای که می توانید با دسترسی 359 نفر به شما اجازه داده شود ، می توانید یک سایت متخصص در پنج صفحه را به شما 499 اجازه دهید بازاریابی شود و بتواند به شما پیشنهاد دهد ، یک بار دیگر می توانید با استفاده از خدمات الکترونیکی خود در سایت الکترونیکی خود را ارائه دهید…

امکان & ابزارها

وب سایت www.Builder.com این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید سریعاً آنلاین شوید. بیایید مختصر به هر یک از دیدگاههای مختلف.

ویژگیبررسی اجمالی
برپاییآسانتر به سایت بازدید.
طراحی وب سایتیک الگوی را از بالاتر از 10،000 انتخاب کنید یا شروع کنید خودتان را از شروع پخش کنید. (اما شما می توانید از این منابع استفاده کنید و از قالبهای خود استفاده کنید ، به من اعتماد کنید ، بسیار عالی باشید!) از طرف خداوند ، رنگ ، قلم ، دوست و غیره را به عنوان دلخواه خود بخواهید..
نام دامنه سفارشیآسان peasy ، و شما می توانید از حق راوی در وب سایت انتخاب کنید. اگر قبلاً بتوانید از این طریق دسترسی پیدا کنید ، سایت را به شما می گوییم که بتوانید سریعاً آن را تغییر دهید.
عمق پیمایش:ما می توانیم برای اضافه کردن زیرمردم یا فرعی به سایتهای مستقر در وب سایتBuilder.com ندیدیم. این می توانید یک محدودیت برای وب سایتهای بزرگی داشته باشید که می توانید صفحات آن را مشاهده کنید..
ابزارک ها و برنامه هابا استفاده از Google Maps به صفحات شما ، SoundCloud Player ، دکمه های هدایت کننده و تقسیم رسانه های اجتماعی ، ابزارهای مختلفی برای دسترسی به Google Maps به صفحات شما ، SoundCloud Player.
کسب درآمدتجارت الکترونیک در سایت های دارای حق امتیاز در اختیار شما است که می توانید با سرعت بیشتری محصولات و خدمات خود را به بفروشید ارائه دهید. شما می توانید برای گوگل ، بینگ ، فیس بوک و آمازون و شرکت گوگل ادسنس تبلیغ کنید.
آمار ارائه دهندهGoogle Analytics به سرعت برای ردیابی آمار اضافه شده است.
عکس ، فیلم و صداعکس ها و گالری ها می توانند به سایت خود اضافه کنند ، و یک کتابخانه نیز به صورت محدود در اختیار داشته باشد می توانید با دیدن این فیلم ها و گالری های ویدیویی اضافه کنید. صدا را از طریق پخش کننده SoundCloud پیاده سازی می توان تغییر داد.
وبلاگ نویسیبا لمس یک دکمه می توان یک وبلاگ به سایت خود اضافه کنید
نقشه های Googleیک ابزارک برای افزودن سریع Google Maps وجود دارد.
ویرایشگر HTMLدر برنامه های حق بیمه ، دسترسی به ابزار HTML را به یک صفحه یا کل صفحه HTML اضافه کنید.
ادغام رسانه های اجتماعیاضافه کردن دکمه های به اشتراک گذاری و پیگیری به سایت شما با افزودنی سریع ابزار اجتماعی ساده است.
فرم ها و نظرسنجی هابه شما می گویند با ما تماس بگیرید و به بخش ها اضافه کنید. اطلاعات تماس با زیبایی موجود است.
فضای ارائه دهندهامکاناتی که از 50 مگابایت در فضای مجازی تهیه شده اند ، 5 گیگابایت در برنامه شخصی و 10 گیگابایت در برنامه های حرفه ای..
ابزار خبرنامهبه نظر می توانم این منطقه را نادیده منتشر شده از وب سایتBuilder.com است. ما نتوانستیم یک ابزار ادغام ارائه شده است.
خدمات انجمن
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاینتنظیم و مدیریت آسان ، اما برای افزودن آن به وب سایت خود می توانید برنامه ریزی کنید.
ادغام دروازههیچ ادغام محدودی در نسخه مشهور وجود ندارد ، و با مراجعه به دانش دانش خالی شدید.
SEO دوستانهاین سایت ابزارهای رایگان و آسان برای دسترسی به جستجوگرها امکان پذیر است.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)اگر بخواهید مشاهده کنید که سایتهای محافظت شده با رمز عبور یا پولی جزء می توانند در وب سایت Builder.com قرار بگیرند.
سایت وب سایتسایت از طریق این آدرس https ایمن شده است و می توانید یک نشانگر Norton را در سایت ایمن داشته باشید. شما می توانید از این سایت استفاده کنید ، می توانید از سایت خود استفاده کنید.

برنامه ها & قیمت گذاری

یک برنامه رایگان در حد است. این طرح با دامنه مارک دار در قالب http://yourwebsitename.my-free.website ارائه شده است. این منبع برای یک سایت رسمی است که می تواند از ایده آل استدلال کند و به هیچ وجه ایده آل نمی باشد. ما می توانیم به جایگاه خود برای یک برنامه حق بیمه و اجازه نام دامنه کامل (آدرس وب سایت) قرار دهیم.

این سایت می توانید از بین برنامه های خود استفاده کنید

شخصی. این طرح در ماه 7.99 با استعداد و نام دامنه و رایگان ، بدون تبلیغات و یک سایت موبایل امکان پذیر است.

حق بیمه. این طرح در هر ماه 9.22 موقعیت شخصی خود را نشان می دهد و دارای مجوز تبلیغاتی و ابزار جستجوگرها می باشد.

ماشین و کار. این طرح 10.75 شما می توانید این فرصت را ارائه دهید.

تجارت الکترونیک. این طرح شما را به $ 18.45 بازگرداند و فروشگاه آنلاین شما را در بریتانیا قرار دهید.

قیمت گذاری برای هر طرح یافتنی برزیل دو سال قبل است. انجام یک دوره کوتاه کوتاهتر امکان پذیر است ، اما بیشتر ارائه شده است. از زماني كه ما در حال حاضر نوآوري اين مجله هستيد ، مي توانيد 50 نفر از تخفيفان را از سوي برنامه ريزي شده خود به خود واگذار كنيد…

این برنامه را برای شما امکان پذیر کرده است. هر دو برچسب “وب سایت آزاد من” در بالا در آدرس وب سایت وجود دارد. اگر این مهم برای شما باشد می توانید یک وب سایت جالب و رایگان ببینید.

کمک مشتری

از این شرکت سازنده وب سایت برای ایجاد این سایت خود توانسته است ، بتواند برای شما مهیا شود بدترین اطلاعات که می توانید با این وجود پیدا کنید ، می توانید با مراجعه به سایت خود بتوانید خود را کنترل کرده و از آن استفاده کنید. خوشبختانه ، وب سایتBuilder.com در قالب یک صفحه سؤالات متداول ، یک پایگاه اطلاع رسانی رتبه بندی جستجو ، چت زنده و یک فرم تماس با ما برای ارائه خدمات پیشنهادی آسان..

خدمات تخصصی جداگانه و مجاز استحضار شما نیز ممکن است. امکان تماس تلفنی برای حضار وجود دارد. در حال حاضر هیچ آموزش تصویری در وب سایت وجود ندارد ، ما نیز می توانیم به زودی بخواهیم که بتوانیم. به نظر می رسد که می توانید در طول شبانه روز داشته باشید ، با این حال ، ما می توانیم به پایگاه داده دانش عمومی جامع و می توانیم برای اکثر سوالات تصمیم گیری کنیم.

خدمات درمانی

این وسیله به راحتی می توانید با استفاده از سیستم مدیریتی خود را از بین ببرید. این خدمات ویژه می توانید برای دسترسی به سایت خود به داوطلب متخصص ، توصیه کرده و از زیبایی بیشتری برخوردار شوید تا نظر خود را مشاهده کنید. با داشتن یک وب سایت جدید ، کارفرمایان می توانند یک وب سایت زیبا داشته باشند.

نتیجه

ما از وب سایتBuilder.com دوست دارم ، و می توانید با استفاده از کردستان تا یک وب سایت برای خودمان بسازیم. به منظور مشاهده این مطلب ، وردپرس را بسیار خوب می شناسیم و می توانیم با آن بتوانیم با یک سایت بسیار جذاب بتوانیم. با استفاده از این سایت ، می توان از پلت فرم وب سایت اینترنتی وبیلر.com را برای ایجاد سریع وب سایت و بدون هیچ زحمتی استفاده کرد.

اگر می خواهید یک هدر دلخواه خود را انتخاب کنید ، می توانید با استفاده از قالب وردپرس طراحی کنید ، از سه گلی که می توانید با یک سایت تخصصی در وب سایت خود (BBilder.com) طراحی کنید ، به عنوان بهترین گزینه انتخاب کنید. با استفاده از قالب های پیشنهادی ، فرمول ها و عناصر دیگر ، آنقدر قدرتمند است که شما بتوانید از این سایت برخوردار شوید ، شما را به بهترین وجه نشان می دهد. می خواهم.

ما اکیداً می توانیم که بتوانیم وب سایت خود را ببینیم ، وب سایت خود را امتحان کنید ، شما می توانید معتبریم که به این بهترین ها نیاز دارید تا بتوانید مطابقت داشته باشید. در حال حاضر ما می دانیم که از محدودیتهایی برخوردار است که می تواند در بین بینندگان خود ، با تأیید اجازه دهد و تصاویر را بارگیری کند ، عکس هایی را ارائه می دهد که ارائه شده اند ، معامله گرمی ، همچنین در سایت چند سال دیگر است. ما می توانیم به این نتیجه برسیم که این تیم بتواند در ارائه پیشنهادات خود ادامه دهد و آن را به شما امکان پذیر کند. اما شما می توانید با نگاهی فوق العاده جذاب و جذاب باشید!

سطح

وب سایت Builder.com

89

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map