مقاله جیمدو 2016


جیمدو

از وب سایت بازدید کنید

9.3


امتیاز AWA

جیمدو

سازنده وب سایت جیمدو در سال 2007 از طریق تیم خدمات آموزشی و توسعه دهندگان ، متولد شدیداً و در یک سازنده وب سایت کاملاً امکان پذیر با مهمانان در سراسر جهان شکوفا شد. این پلتفرم برای مشاغل محدود که مایل به ساختن یک سایت ساده است ، یک انتخاب قدرتمند است. این بیانیه اختصاصی برای این است که بتواند به عنوان یک قانون اساسی در اختیار شما قرار گیرد ، الکترونیکی یکپارچه را برای داشتن قدرت ، صدق می کند. موضوع جیمدو را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • مجموعه خدمات تجاری الکترونیک
 • خوب برای وبلاگ نویسی
 • با برنامه های iOS و Android کارکنان می توانید
 • ویرایش HTML و CSS در دسترس است
 • گزینه های سئو سطح برای برنامه های انتخاب شده

منفی

 • حساب محدود برای برنامه
 • حرکت به دور ویرایشگر آسان است
 • اینطور نیست
 • قالب های محدود
 • امکان ارائه سایت

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.jimdo.com
 • مرکز فرماندار: هامبورگ ، آلمان
 • سال تأسیس: 2007
 • کارشناسی: 200
 • سایتهای ارائه شده: 15،000،000+
 • دسته بندی ها: نرم افزار سازنده وب سایت
 • زبان ها: انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، روسی ، هلندی 
 • امتحان آزاد: 30 روز
 • بازگشتمین پول: 30 روز

پیشنهاد ویژه جیمدو به دنیای سازندگان وب سایت DIY در راه حل های هدفمند تجارت الکترونیکی است. این پلت فرم برنامه های رایگان و پولی را با استفاده از قالب محدودی با مجموعه ای قدرتمند از وب سایت های پیشنهادی برای تهیه سایت برای شما فراهم می کند. با استفاده از برنامه ارزیابی شده قیمت گذاری جام جم برای پول با ویژگی های خاص خود ، آن را به عنوان یک مقام بین المللی ، سئو و نشانی های ویژه ای در اختیار شما قرار می دهیم.

ویرایشگر کشیدن و رها کردن خالص بتواند پس از انتخاب یک الگوی ، سفارشی کردن به عنوان رهبری بتواند شما را انتخاب کند و شما بتوانید از این طریق استفاده کنید..

ارائه اطلاعات در مورد استفاده از جیمدو چیست?

جیمدو به شما امکان پذیر است بدون هیچ گونه دانش برنامه ای را در برنامه خود داشته باشید ، فروشگاه آنلاین را باز کنید. با برنامه جیمو فری ، شما می توانید حداقل تعداد بیشتری از فروشگاه های خود را اضافه کنید. وزنه برداري به طور خاص توانايي مگنتو و گامبيو ، شما را به عنوان ميزباني مي توانيد اين كار را انجام دهيد.

چه طور جیمدو است?

جیمدو با داشتن یک فروشگاه آنلاین انتخاب کنید برای مشاغل کوتاه است. خودتان می توانید با اضافه کردن ، کنترل موجودی را انجام داده و از طریق پی پال اقدام به اجرای آن کنید. آسان است اگر صاحب فروشگاه Etsy را بخواهید و به دنبال یک سکوی اختصاصی هستید ، می توانید از جیمدو یک انتخاب عالی استفاده کنید.

از طرف این که می توانیم با یک پلتفرم وبلاگ نویسی قدرت و معقول است ، دوست بداریم که بخواهیم از این مشاوره استفاده کنیم – می توانیم به روز خود بخواهیم تا بتوانند به راحتی خودشان را به روزمرگی تبدیل کنند..

برای متخصصان ، طراحان یا خلاصه خلاقیت ، سازمان سیستم عامل برای شما امکان پذیر است – این وسیله برای ارائه سایر بازی ها به توزیع خلاقانه می باشد. برای اینکه می توانید به صورت آنلاین بفرستید ، می توانید آن را دوست داشته باشید ، دوست دارید با دیدن راه حل دیگری را امتحان کنید.

یک وب سایت جیمو چقدر قدرتمند ارزیابی متن است?

از نظر فنی ، یک وب سایت جیمدو می توان به حد مطلوب شما اجازه داد! طرح حرفه ای جیمو فضای نامحدودی از فضای مجازی را در اختیار شما قرار می دهد ، می تواند به شما امکان پذیر باشد و دوست دارد از دیدگاه رسانه ای غنی استفاده کند. طرح Jimdo رایگان از 500MB شروع نمایش.

اگر می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ، بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را پیدا کنید ، می توانید از طریق سایت دیگری جستجو کنید. سیستم نمایندگی های دیگر برای فروش فروشگاه های بزرگ و مدیریت داخلی ، امکان پذیر است که بتوانند به شما اجازه دهند تا به دیگران انتقال دهند ،.

جیمدو چه شهرتی می تواند?

جیمدو می توانیم از بزرگترین نام های بازیگری وب سایت اینترنتی ، با محدودیت حد و مرزی بر سال می توانیم بگویم. این پلت فرم بارگذاری مجدد دارای اعتبار ویژه ای است و می توانید با مالکیت مجزا در سایت خود صاحب نظر شوید. 15 میلیون وب سایت تاکسی از جیمدو تحت عنوان است.

این پلت فرم یک مدیترانه شخصی خاص با ارائه پیشنهادی برای شما وجود دارد. اطلاعات تماس با شما مجاز است ، خود را غیرفعال کنید ، از کوکی ها استفاده می کنید ، IP را می توانید دریافت کنید. این امکان را برای تصمیم گیری ندارید. تصاویر یا مشاهده های بارگذاری شده در وب سایت شما می توانید از خدمات ابری Amazon S3 یا Nirvanix استفاده کنید. همه داده های دیگر در سرورهای جیمدو می توانیم.

آیا شما جیمدو ضمانت بازگشت پول فوق العاده است؟?

خوشبختانه ، بله ، و دید بزرگی در آن! جیمدو آزمایشات 30 روزه رایگان برای برنامه های JimdoPro و JimdoBusiness ارائه می دهد. اگر اوضاع خوب به نظر می دهد ، با یک برنامه Jimdo رایگان شروع کنید و به صورت رایگان JimdoPro یا JimdoBusiness مبدله را..

ویژگیهای اصلی

 • برنامه تلفن همراه
 • محافظت از رمز عبور
 • بستر جامع وبلاگ نویسی
 • آموزش دیدنئویی SEO
 • ادغام دروازه گذاری پی پال
 • نام دامنه سفارشی
 • ابزارک های اجتماعی
 • برای موبایل بهینه شده است
 • ادغام نقشه های Google
 • ادغام Google Analytics
 • 500 مگابایت به فضای دستیابی نامحدود
 • ارائه از 8 زبان انگلیسی

حکم خبرگان صنعت درباره جیمدو

به طور کلی ، وب سایت سازنده به عنوان کلی ، رتبه بندی بهتر و یا امکان را به جیمدو اعطا می باشد. جیمدو برای داشتن یک وب سایت شخصی است که می تواند از این طریق راحت تر استفاده کند و شما را برای دستیابی به فرصت دیگری انتخاب کند. این ویژگی های جدید با هدف تعیین کاراکتر افزوده شده اند. در قاضی جیمدو ، کاربری کبری اول و همین هم در رویکردشان به تجارت و هم در تهیه کننده واشح است.

رایج آموزش انتقاد به اطلاعات جیمدو است. در بین سازندگان وب سایت ، این یک شکایت رایج است. جلب رضایت همه ، چالش برانگیز است ، به ویژه داشتن آن که هر کاربر سلیقه ها و انتظارات متفاوتی را دارد. خبر خوب این است که جیمدو مرتباً می توانید با اضافه کردن دوست خود و دوست داشتن و دوست داشتن و با تلفن همراه همراه باشید.

در اختیار ، متخصصان بیش از حد خوشحال کننده می توانیم به جیمدو را بر روی هر کدام که بتوانیم به آنها برسیم و به سهولت و سهولت استفاده از این فرصت می دهیم. اگر این اولویت های واقعی شما هستند ، از این نرم افزار ناامید نخواهید شد.

 • http://www.pcmag.com/article2/0،2817،2470481،00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/jimdo
 • 20 آوریل 2016

نظرات مثبت ارائه دهنده و توضیحات در مورد جیمی

در ارائه این نسخه رایگان جیمدو می توانید با محدود کردن محدودیت به همراه خود ، به کاربرانی که می توانند در اختیار شما قرار بگیرند و در اختیار شما قرار دهند ، استفاده کنند و همچنین بتوانند بدون هیچ گونه نظری در اختیار شما قرار دهند. این به هر فرصتی که می توانید تا یک وب سایت بسازد و خودتان را به صورت آنلاین نامگذاری کنید. این شركت برادر ، با استفاده از منابع تجاری الکترونیکی ، تبدیل به وب سایت به فروشگاه کاملاً کاربردی آسان است.

توضیحات دیگر:

 • ویرایشگر WYSIWYG. اگر شما می توانید از کشیدن و رها کردن استفاده کنید ، اما می توانید از طریق سایت وب سایت خود بهترین کاربران را دنبال کنید و به شما کمک کنند.
 • ادغام اجتماعی. دوری از رسانه های اجتماعی امکان دسترسی و جیمدو به شما امکان می دهد تا بتوانید از این ابزارها استفاده کرده و از طریق راهنمایی استفاده کنید.
 • سایت های تلفن همراه به طور کامل می توانند دارای اعتبار کافی باشند.
 • http://www.websitetooltester.com/fa/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

مطالب منفی مصرف کننده و شکایتات به جیمدو

بیشتر شکایات مخالف جیمدو می توانید به نسخه آزاد است. با استفاده از گزینه های پیشنهادی تأثیر محافظت می توانید از این مکان برخوردار شوید و در صورت تمایل از این مکان برخوردار شوید و به عنوان نماینده برجسته خدمات خود را به عنوان نماینده ارائه دهید. با این حال ، این یک نرم افزار کاملاً کاملی است که با استفاده از نرم افزار رایگان و با اجازه به برچسب قیمت خود را افزایش داده است.

برای دریافت این نسخه پولی را انتخاب کنید ، رابط کاربری را تا حدی فاقد فهمیدند. در ارائه این ویرایشگر محدوداً به راحتی استفاده می کنید ، می توانید با استفاده از رقبای کنترل شده ، یک وسیله کشیدن و رها کردن آن را به راحتی دریافت کنید. برای شاهددیانی که به دنبال آن است ، ساده تر راه خود را برای ارائه یك وب سایت مجاز ، این می توانید یك معامله گرایشی كنید.

 • http://www.websitetooltester.com/fa/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

طرح & سفارشی سازی

با مراجعه به وب سایت جیمدو نگاه می زنید ، می توانید با تمایل داشته باشید و بتوانید با برنامه جیمدو آزاد شروع کنید. رئیس و مرکز آن در صفحه دسترسی به به شما فریاد می زند – وب سایت رایگان به خودی خود می توانید با استفاده از این گزینه ها استفاده کنید. “خوب ، بهتر است ، اگر اصرار داشت!

از بین شما می توانید به 15 بازدید از صفحه بازدید کننده ، اقدام به انتخاب کنید. محدود است ، من می دانم ، اما شما می توانید بعد از شروع کار با آن را تغییر دهید ، بتوانید در برنامه JimdoFree و برنامه های پیشنهادی 40 دیگر از طرف دیگر بتوانید. شما می توانید با عنوان پیشنهادی تمایل می توان قالب پیشنهادی را از بین ده نفر دیگر ایجاد کرد. با استفاده از کدگذاری CSS و HTML بهتر ، این الگوی خالی را می توانید.

با این کار می توانید با فالحید موافق باشید. ویرایشگر جیمدو بدون نسخه و مدرن است. یک نوار ویرایش ارزیابی در سمت راست صفحه امکان پذیر است. با کلیک بر روی هر عنصر در طرح صفحه ، وب سایت خود را قادر می سازد که بتواند آن را تغییر دهد و شما را مجبور به اجازه دادن به صاحب عناصر را به فرصت انتخاب کنید. اینطور که می خواهد به عنوان دید کردیم ، این اختیارقاً کشیدن و رها کردن آن را داشته باشد.

قبل از شروع به کار سایت خود ، باید مدتی را با عناصر موجود در ویرایشگر تغییر دهید. این ساده تر ویراستار می تواند به شما عادت کند ، و همچنین می تواند برای شروع کار از طریق خدمات آنلاین یا YouTube یوتیوب راه اندازی شود.

با در اختیار داشتن برنامه های خود ، برنامه های خود را پیدا کرده و سفارشی را می توانید با استفاده از برنامه خود و سفارشی کنید. این نسخه ویرایشگر ما قادریم اما می توانیم بدترین همدیگر را پیدا کنیم. این گزینه را می توان به شما ارائه داد.

DropBox خودتان کردی ، و به هر ویدیویی که می توانید در اختیار کاربران خود قرار دهید ، می توانید عکس های خود را ببینید. متأسن مخزن آنلاین همه مشاهده کنندگان شما برای انتخاب بهتر است. ویرایشگر عکس های خود را قادر می سازد ، می توانید قبل از دیدن تصاویر خود را اصلاح کنید.

با تنظیم خود پیش بینی می کنید ، خود را انتخاب کنید ، یا عکس بگیرید ،.

نگران نباشید اگر روشی را که می توان آن را دوست داشت یا کار را به طور کامل مشاهده کرد ، دوست داشتید. طراحی جیمو مقام مجاز است که می توانید الگوی خود را در هر زمان و بدون اینکه بتوانید تغییر دهید تغییر دهید.

امکان & ابزارها

بیایید در مقایسه با دیدنی و جذاب می توانید از بین بردن دیدگاهتان اطمینان حاصل کنید.

آموزش موبایل

اگر داعماً در حال حاضر قادر هستید یا می خواهید ارسال کنید مرتب پست کنید در وب سایت خود قادر باشید ، جیمدو را به راحتی نشان دهید. شما می توانید تمام برنامه های خود را در زمینه توسعه وب سایت خود نصب کنید تا بتوانید با استفاده از برنامه iOS یا Android Jimdo را انجام دهید. هر دو در فروشگاه های برنامه اطلاعاتی در اختیار داشتن.

قانون

اگر می توانید یک سایت تخصصی داشته باشید ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، خود را ببینید – [email protected]. این در نسخه JimdoFree موجود است ، اما در برنامه های JimdoPro و JimdoBusiness ، شما را به عنوان یك كتاب درخواست می كنید (با حداكثر 3 آدرس حمل و نقل) و 20 نشانی اینترنتی (با راهنمایی حمل و نقل نامحدود) می توانید..

میزبانی سایت

جیمدو این میزبان خود را به عنوان این امکان را می دهد که بتوانید از آنها درخواست کنید. اگر این مقام معین است ، می توانید در یک محفظه سنگی استفاده کنید ، شما می توانید با جدیت مواجه شوید -.

بهینه سازی موبایل

بهینه سازی موبایل نسیم با جیمدو است – همه این کارها را برای انجام شما می توان انجام داد! با استفاده از گزینه پیش بینی شده دستگاه نمایش خود را در اختیار شما قرار می دهد.

محافظت از رمز عبور

Jimdo امکان محافظت از پسورد یک صفحه از سایت شما را با برنامه جیمدو آزاد ، پنج صفحه با برنامه JimdoPro و صفحات نامگذاری محدود با برنامه JimdoBusiness ارائه می دهد..

وبلاگ نویسی

یک پلتفرم وبلاگ نویسی کاملاً جامع با جیمدو در این حالت ممکن است. این برنامه را می توانید GoogleMaps ، بارگیری پرونده ها ، بخش نظرات ، ابزارک های HTML سفارشی و سایر موارد است. فقط نکته منفی تأیید وبلاگ نویسی این است که نمی توانید در پست های خود برنامه ریزی کنید.

سئو

جیمدو برای کمک به برنامه خود جیمدوپرو و ​​جیمدو تجارت و خدمات ارائه خدمات آموزشی سئو برای هر برنامه ، آموزش آموزش دیدئو SEO از رتبه جستجو..

راه حل تجاری الکترونیکی
جیمدو گزینه ای عالی برای مشاغل مختلف است. این سکو بهترین پایگاه عالی برای ساختن یک فروشگاه اینترنتی امکان پذیر است. باطن به حد مجاز برای دسترسی به موجودی را ردیابی بخش ، ارسال نامه های الکترونیکی را به دستگاه خود به شما امکان پذیر می سازد و می تواند شما را بازسازی و استفاده کند.

فقط دروغ گفتن که کاملاً از جیمدو تسهیل شده است ، پی پال است. می توانید با استفاده از یک حساب کاربری پی پال استفاده کنید. همه اطلاعاتی ندارد و در اختیار جیمدو می باشد.

ویژگیبررسی اجمالی
برپاییمدتی طول می کشد تا با سیستم حضار
طراحی وب سایتصفحه طراحی ، رنگ نیشگون امتیاز و کشیدن ، اضافه کردن بافت ها و موارد دیگر. با کیفیت عالی تنظیم می شود اما کشیدن و رها کردن خالص
نام دامنه سفارشیبا برنامه های JimdoPro و JimdoBusiness در محدودیت است
عمق پیمایشدو سطح زیر موجود است
ابزارک ها و برنامه هاگالری عکس ، یوتیوب ، رسانه های اجتماعی و غیره.
کسب درآمدGoogle AdSense در حد ، پیوندهای وابسته ، تبلیغات بنر
آمار ارائه دهندهاز طریق Google Analytics در برنامه های مشاهده شده موجود
عکس ، فیلم و صدامحدوده گزینه های محدود برای چندرسانه ای – کدی تعویض شده فقط برای صدا
وبلاگسکوی استاندارد وبلاگ نویسی. برای استفاده بیشتر در بخش نظرات ، بحث و گفتگو اضافه کنید
نقشه های Googleعنصر Google Maps موجود است
ویرایشگر HTMLویرایش HTML هم برای سایتهای رومیزی و هم برای موبایل در دسترسی است
ادغام رسانه های اجتماعیفیس بوک تعیین دکمه ها ، فید توییتر و غیره را اضافه کنید.
فرم ها و نظرسنجی هاعنصر فرم موجود است
فضای ارائه دهنده500 مگابایت برای برنامه JimdoFree ، 5 گیگابایت برای برنامه JimdoPro ، نامحدود برای برنامه JimdoBusiness
ابزار خبرنامهجیمدو می توانید با اعلام نام MailChimp را به وب سایت خود اضافه کنید و از خدمات پیشنهادی استفاده کنید
انجمنفقط کافیست کتاب مهمان
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاینراه حل های جامع
ادغام دروازهپی پال
SEO دوستانهبرنامه JimdoPro – توضیحات متا ، URL ها ، برچسب های تصویر. برنامه JimdoBusiness – حذف صفحات ، 301 تغییر مسیر
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)محافظت از رمز عبور در یک صفحه برای برنامه JimdoFree ، پنج صفحه در برنامه JimdoPro و نامحدود در برنامه JimdoBusiness. کد ارسال رمز عبور در پست های وبلاگ ارائه دهنده خدمات
Google® Analyticsموجود در برنامه های بازدید شده
سایت وب سایتوب سایت ها روی سرورهای ایمن جیمدو می توانند اجازه دهند
زبان زبانبسترها و انجمن ها به 8 زبان موجود است
بهینه سازی موبایلبه صورت خودکار برای موبایل بهینه شده است
فناوری CDNبا استفاده از سرور

برنامه ها & قیمت گذاری

اگر فکر می کنید سازنده وب سایت هستید ، می توانید با انتخاب JimdoFree Jimdo را امتحان کنید. همه عناصر و مقام های خود را برای دیدن آن بیفزایید و مشاهده می کنید که می توانید آن را کارفرمایان داشته باشید ، و اگر بخواهید خوشحال شوید می توانید در محضر خود بخرید و برنامه خود را تنظیم کنید آزمایش های آزمایشی 30 روز طول می کشد ، شما نیز می توانید با استفاده از آزمایشگاه خود را ببینید.

برنامه JimdoFree

JimdoFree محدوده محدود از کارکردهای ارائه شده برای شما امکان پذیر است. ما آن را برای این که می توانیم انجام دهیم ، هر کاری را که می توانیم تصدیق نکنیم این نکته جالب تر است که می توانیم با ارائه برنامه پیشنهادی ارائه شده در اختیار شما قرار دهیم.

طرح Jimdo رایگان همراه است:

 • 500 مگابایت امکان سازی
 • یک رمز عبور از یک صفحه محافظت می کند
 • برنامه iOS یا Android – اگر بخواهید از آن استفاده کنید
 • SEO بسیار محدود – عنوان متا صفحه اصلی و توضیحات متا ، توضیحاتهینگ Google و پیش نمایش Google شما
 • حداقل 5 فروشگاه فروشگاه
 • کمترین مقدار حمل و نقل
 • امکان تنظیم حمل و نقل و انتقال برای تصمیم گیری بزرگ

جیمدو در پشت سایت وب سایت شما بودجه. اگر این نام وب سایت شما را به نمایش بگذارید yourwebsite.jimdo.com بودجه. فایده این است که می توان به سایت جیمدو خود را برای هرگونه نظارت داشته باشید.

برنامه ریزی شده

اگر می توانید وب سایت خود را تعیین کنید ، می توانید از بین برنامه های پیشنهادی تقسیم شده باشید. قیمت گذاری در سطح شرکت با استفاده از فروشگاه های اینترنتی آنلاین بسیار رقابتی است. برنامه ها بدون تبلیغات, اگر این برنامه را ببینید ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، خود را ببینید و یا یک سفیرشی را انتخاب کنید (در فرم www.yourwebsite.com).

جیمدو پرو
7.50 قیمت گذاری / ماه (سالانه)

برنامه JimdoPro شامل همه موارد موجود در برنامه JimdoFree به همراه:

 • 5 گیگابایت فضای مجاز سازی
 • پنج صفحه محافظت شده با رمز عبور
 • یک آدرس اینترنتی و فقط 3 آدرس حمل و نقل
 • ارائه خدمات مشتری
 • آمار سایت
 • پاورقی
 • صفحه نمایپرس موبایل
 • بیشتر SEO – URL های صفحه سفارشی ، عناوین صفحه متا ، توضیحات متا صفحه ، نقشه سایت XML ، رتبه بندی دستیابی
 • حداقل لیست 15 فروشگاه
 • امکان دستیابی به لیست قیمت

برنامه JimdoBusiness
20 روز نشان / ماه (سالانه)

مجموعه JimdoBusiness مجموعه کاملی از دسترس جیمدو را ارائه می دهد. این برنامه بر اساس ویژگی های ارائه شده در برنامه JimdoPro است. به نظر ما بهترین فایده ، امکان افزودن این نام نامحدود به فروشگاه شما است. مزایای سایر رابط مقاله

 • امکان نامگذاری محدود
 • صفحات محافظت شده با نشانرواژه نامحدود
 • 20 آدرس اینترنتی و آدرس های ارسال نامحدود
 • ارائه خدمات برتر
 • دامنه سفارشی جدید
 • سایت جستجوگرها – آدرس اینترنتی آدرس متفرقه
 • لیست فروشگاه های نامحدود
 • کد تخفیف
 • صفحه تأیید پیشنهاد سفارشی
 • حمل و نقل و گفتگو بر وزن
 • حمل و نقل حضنی بر برسبسب
 • با توجه به نوار

اجازه: افزودنیهای اضافی محدودیتهای لازم برای دسترسی به حق بیمه (اختیار دادن زیر است. خرید و تصمیم گیری).

کمک مشتری

یک انجمن بزرگ در جیمدو ممکن است ، و نه تنها بتواند به عنوان یک زبان بیننده در آیند! انجمن ها می توانند به شما بگویند که سؤال می کنند و می توانند از آن استفاده کنند و یا مجاری را در اختیار شما قرار دهند. حفر کردن در محدوده یا سؤال از خودتان می توانید پاسخ دهید که می توان بدید امیدوارید.

شما می توانید آموزش آنلاین خود را برای قدم نماینده در اصول قانونی و با نگاهی جالب تر از این سایت ارائه دهید و با مراجعه به سایت های آموزشی “اصول سئو” را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهید…

شما می توانید ارسال کنید. برای برنامه ریزی های پیشنهادی ، شما بین 1 تا 2 روز جستجو برای جستجو ، در اختیار داشتن امکان دسترسی به تعداد بیشتری از این فهرست مشاهده می کنید.
اکنون می توانید چت زنده در وب سایت خود داشته باشید – اما در حال حاضر انتظار دارید که بتوانید 2 ساعت تماشا کنید. این کار به شما کمک می کند که بتواند زمانی که بتواند عمل کند ، در جلوی رایانه خود بنشینید شود. این سرویس فقط 9 صبح تا 5 بعد از ظهر PST در اختیار شما است ، می توانید برای سایر مواردی که در جهان کار می کنند وجود ندارد.

خدمات درمانی

جیمدو ساده ترین سکوی ابتکار عمل بدون. برای اینکه بتوانید با استفاده از آن بتوانید با استفاده از آن بتوانید از آن استفاده کنید. ویرایشگر کاملاً بصری نمایندگی دیگری که با آن روبرو شده ایم. اما پس از تسلط بر آن ، پیکربندی وب سایت شما آسان است.

کاربران معمولی می توانند بدون هیچ مشکلی بتوانند وب سایت خود را در آخرین بازدید شلاق بزند. این فروشگاه اینترنتی از سیستم عامل جیمدو کمک می کند.

توضیحات در اختیار شما جیمو این است که پس از راه اندازی ، اضافه کردن عناصر اضافی و یا تغییر طرح ها به آسانی است. اگر شما به روزرسانی های دارای موقعیتی در وب سایت خودتان عمل کنید ، جیمدو یک سکوی را برای ارائه خدمات بودجه بهتر می کنید.

این بهترین قیمت تنظیم شده – اما بیشتر می توانید ، هیچ مشکلی دیگری را ارائه ندهید. اگر شما در حال طراحی مجازی هستید و می توانید مجدداً صاحب نظر شوید ، می توانید با دیدن این مقاله بیشتر بخواهید عملکرد – پس از این است که می توانید ببینید. اگر شما انجام دادن HTML یا CSS را می دانید ، می توانید به یک کتاب الکترونیکی خود بپردازید.
برای شما ، مدیریت وب سایت برنامه ریزی شده خود را در اختیار شما قرار می دهد و صاحب نظر می باشد ، و همچنین می تواند شما را مجبور به دستیابی به کامیابی کند. سایت ارائه شده توسط جیمدو که در صدر است خود بخواهید گیرنده شوید – با این کار موفق شدید که به سختی کار کنید.

نتیجه

اگر می توانید فروشگاه خود را به صورت مستقیم بخرید و به صورت آنلاین باز کنید ، جیمدو منطقی تمویل کنید. برای داشتن این که شما بتوانید از بسترهای حاشیه ای استفاده کنید ، eBay یا Etsy را در اختیار داشته باشید و به جای آن بگذارید که این کار را به شما انجام دهد ، عالی است. برنامه ریزی شده توسط شما نشان داده شده است و می توانید آن را کنترل کنید و از این طریق ، اگر شما بتوانید از آن استفاده کنید ، مجاز است.

به روزرسانی ها آسان می توانید ، و اگر می توانید از PayPal استفاده کنید (یا نوار را برای جیمدو کسب و کار) خوشحال کنید ، پس از روشی بدون استرس برای ارائه خدمات از وب است. ویژگی های سئو جیمدو محدود با حد مجاز می تواند شما را به یک وب سایت با کمک بهتر تغییر دهید.

اگر شما می توانید سایت الکترونیکی الکترونیکی کسب و کار الکترونیکی خود را بدون توجه به انجام یک دوره خرابی کد نویسی ، امکان پذیر ، به راحتی می توانید جیمدو برای شماست.

وبلاگ نویسان جهان مجاز است است جیمدو را انتخاب کنید است. مي توانيد از طرف وبلاگ نويسي اين پلتفرم بسيار توانايي داشته باشيد ، و اگر مي توانيد برنامه هايي را براي تنظيم كنيد ، مي توانيد به موقع ترك كنيد.

می توانید با مراجعه به این سایت بتوانید با مراجعه به سایت جیمدو مشاهده کرده و از طریق سایت خود بتوانید از سایت خود استفاده کنید و از این طریق بتوانید صاحب نظر شوید..

سطح

جیمدو

93

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map