مقاله کارتل بزرگ 2016


کارتل بزرگ

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

کارتل بزرگ

بیگ کارتل در سال 2005 توسط مت Wigham قدرتمند ، که به دنبال یک راه حل ساده است که به وی در ارائه خدمات خود به عنوان مشاور و توانمندی در اختیار شما قرار می دهد. از بدو تأسیس تا کنون ، بیش از 250،000 هنرمند اعلام نام آن را به شما و هم چنین از این محدودیت برای ارائه محصولات متن متنوع استفاده می شود. مقاله کارتل بزرگ ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • راه آسان و سریع
 • سطح یکپارچه
 • بدون برنامه نویسی مشاهده است
 • رابط بدون سر و صدا

منفی

 • بدون ادغام حمل و انتقال شخصیت ثالث
 • از چند زبان دیگر لازم نیست
 • هیچ گونه مشاوره ای برای محصولات عود مراجعه کننده ندارید
 • بدون کمک از تلفن و گپ

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.bigcartel.com
 • مرکز فرماندار: سالت لیک سیتی ، UT
 • سال تأسیس: 2005
 • دسته بندی ها: نرم افزار تجاری الکترونیک

کارتل بزرگ به جامعه ای خاص و ویژه داشتن میانی. این تخصص متخصصان و موسیقیدانانی است که به تبلیغات بین المللی ارائه می دهند و خلاصه می شوند. بستر وب سایت معتنی بر همه ابزارهایی که می توانند در اختیار شما قرار بگیرند ، بتوانند از طریق فروشگاه اینترنتی ، امکان دسترسی به آنها را داشته باشند و بتوانند به شما دسترسی پیدا کنند ، بدون هیچ گونه طراحی وب سایت و یا کد برنامه نویسی ، می توانید در سایت خود راه حل کنید و سایر نیازی را انتخاب کنید و در مورد مدیریت سرورها یا عیب یابی در زمینه مشاوره باشید.

مقیاس تصویریری

بیگ کارتل می خواهید به حد امکان و تعداد کمی بماند. این بخش از جذابیت برای هنرمندانی است که می توانید با استفاده از منابع پیشنهادی خود و ارائه یک سایت ساده و در صورت مشاهده استاد حرفه ای ، بتوانید با استفاده از خدمات پیشنهادی خود را انجام دهید. با توجه به قیمت گذاری پیشنهادی به شما امکان پذیر است و می توانید با افزایش قیمت بیشتری به دست آورید ، اما در یک سایت بزرگ کارتل به ویژگی های موجود وجود دارد.

شهرت ، آبرو

سازندگان بیگ کارتل می توان با شناختن این که با هنرمندانی به یک ابزار سریعتر ، آسان و مقرون به اختیار شما برای ساختن یک فروشگاه اینترنتی مورد نیاز ، امکان پذیر است. با توجه به این نکته ، می توانید در اختیار شما قرار داده و در اختیار شما قرار دهیم. در کل ، تلاش های دیدنی آمیز امکان است.

چرا کارتل بزرگ را انتخاب کنید?

اگر شما می توانید یک متخصص ، نویسنده ، موسیقیدان یا صنعتگر مستقل را در اختیار داشته باشید تا بتوانید از شما بخواهند از شما بخواهند که بتوانند از شما بخواهند به شما اجازه دهند از شما بخواهند ، شما را مجبور به اجرای برنامه خود می کند. در اختیار داشتن شما با استفاده از ابزارهای پیشرفته تر و قابلیت های دیگر سیستم عامل های رسمی الکترونیکی دسترسی به دیدگاههای بین المللی ، همه مواردی که می توانند خودتان بتوانند به راحتی انجام دهند. اطلاعات بیشتری در مورد Big Cartel را انتخاب کنید ، به دنبال روشی ساده و ساده برای ساختن یک سایت قدرت باشید.

ویژگیهای اصلی

 • ویرایشگر تخفیف
 • برنامه آیفون
 • پیگیری موجودی
 • نمایش حداکثر 5 تصویر در هر محصول
 • رقابت محصولات دیجیتال
 • موضع گیری در فیس بوک
 • داشبورد در زمان واقعی
 • دامنه های سفارشی
 • موتور جستجو بهینه شده است
 • کد ارائه دوستانه
 • رمز ورود SSL
 • ادغام Google Analytics

حکم خبرگان صنعت در مورد کارتل بزرگ

PlateformExperts تجارت الکترونیک اجازه می دهد که بیگ کارتل برای هنرمندان ، موسیقیدانان و صنعتگران انتخاب دیگری را انتخاب کند. برای داشتن این مبلغ کافی است ، می توانید با قیمت بالایی به دست آورید. 5 – منبع رايگان 5) با استفاده از این منابع موجود می توانید تعداد بیشتری از آنها را اضافه کنید اما هم اکنون نیز می توانید برای یافتن است. شما می توانید بدون داشتن دیدگاه در مورد سرمایه گذاری توانمند باشید و در اختیار شما قرار بگیریم و یا بتوانید صاحب ماهانه شوید ، یک وب سایت حرفه ای داشته باشید..

هر کس می تواند به شما اجازه داده شود و فقط در پنج دقیقه فرصت دهید بدون نیاز به وارد کردن کارت اعتباری ، فروشگاه رابط کاربری خود باشید. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خود ، می توانید با مراجعه به سایت خود اقدام به خرید خود کرده و به صورت مجازی اجازه دهید. طراحی شده از طراحی داشبورد تمیز استفاده می شود که می توانیم از شلوغی بیش از حد یا پرتلاطم را بخواهیم.

بزرگترین تجربهال Big Big Cartel که منتقدان به آن است که می توان آن را محدود کرد یا خیر. با داشتن هرچه که بخواهید می توانید با سرعت بیشتری دسترسی داشته باشید ، اما می توانید با دقت بیشتری به برچسب قیمت ، افزایش زنگ ها و سوت ها را آسان کنید. Big Cartel یک ارزش عالی است ، اما اگر بتواند از این نظر تجدید نظر کند ، بتواند نظر خود را پیدا کند ، شما را قادر می سازد ، یک استرساوور گلوله رازلزده و یک بار دیگر با سرمایه گذاری خود را تغییر دهید..

با در نظر گرفتن تمام این وضعیت ، متخصص 9 تا 10 ستاره به Big Cartel.

 • https://www.bigcartel.com/community/
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/big-cartel-review/
 • 20 آوریل 2016

موضوع و شکایات منفی مشتری دهنده

شکایاتی که در مقابل کارتل بزرگ دیده می شود ، به دو ترتیب دادن می توان که از نزدیک می توانند باشند.

 • ابزارهای جستجوگرها در زمینه های خاص ، می توانند برای ارائه موارد خاص در این زمینه ، با استفاده از منابع اینترنتی ، آدرس URL را تغییر دهند. این می توانید با جستجو در موتورهای جستجو نتوانند سایت شما را به عنوان مؤسسین خزومه و در مورد رتبه بندی امتیاز گیرنده قرار دهند. برای مشاغل آنلاین که برای بازاریابی به ابزارهای جستجوگرها متکی اجازه داده شده است ، می توانید به صورت اختصاصی بتوانید از طریق آن دسترسی داشته باشید.
 • موجودی محدود با توجه به این نکته مهم است که کارتل بزرگ فقط می تواند شما را مجدداً به حداکثر 300 نفر برساند ، این منطق منطقی است که بتواند کارتل بزرگ را به سمت مالکیتانی در آن مهیا کند تا بتواند کمترین قیمت را برای کالاهای موجود داشته باشد…

در ارائه که شکایات در مقابل کارتل بزرگ وجود دارد و معتبر است ، می تواند شما را به عنوان یک سرمایه گذار از این دیدگاه در اختیار شما قرار دهد که این برنامه را برای شما فراهم کند..

نظرات ارائه دهنده و توضیحات

مشتریانی که به شما منتقل می شوند از یک محدوده ایستاده ایستاده و از نوع خاصی استفاده می کنند ، می توانند به کارتل بزرگ خوشحال شوند. این برنامه کاملاً شخصی است که بتواند در اختیار شما قرار بگیرد و بتواند در اختیار شما قرار بگیرد. دور زدن از Etsy به شما اجازه می دهد تا تصویربرداری کند و بتواند کردستان را افزایش دهد و سایر موارد را در لیست رقبا مشاهده کنید.

Big Cartel یک راه حل عالی برای داشتن مجانی در اختیار داشتن سایت ارائه شده توسط خود. خرید سبد خرید می توان سفارشی را تغییر داد تا به وب سایت وب سایت من منعکس شود و همچنین بتواند برجسته می شود..

با استفاده از این دیدگاه که می توانید یک فروشگاه اینترنتی خریداری کنید ، می توانید به راحتی تماشا کنید و در یادداشتی برای طراحی ، خوشحال باشید. موجودی می توان به حد امکان و بدون هیچ گونه اجازه ای برای رمزگذاری خود کارآزمایی کرد.

 • https://www.bigcartel.com/community/

طرح & سفارشی سازی

قالب وب سایت

با استفاده از کارتل بزرگ ، شما را به عنوان گزینه محدودی محدود کنید. خبر خوب این است که همه امکان پذیر است. ویرایشگر تصمیم می گیرید که رضایت آرم خود را افزایش داده و رنگ و قلم را تغییر دهید. شما می توانید یک وب سایت محدود کنید.

اگر شما می توانید در حد کد امنیتی قرار دهید ، می توانید با طراحی خود برنامه ریزی کرده و سایتی را از آغاز بسازید. فقط بخواهید با دیدن این برنامه که بتوانید CSS را تنظیم کنید اگر می توانید به HTML دسترسی پیدا کنید ، می توانید یک بسته پولی را ببینید.

در غیر این صورت ، بهتر است با سفارشی کردن توانایی ، با یک الگوی چسبلی و بازی. این گزینه را می توان با یک طراح آزاد تر نشان داد ، اما بیشتر می توان آن را برای دادن کارت پول به کارتن بزرگ به دست آورد. طراح طراح باتجربه قدرت بزرگی است که بیشتر مشاغل مایل به تصمیم گیری از این مهمان است.

به عنوان کلی ، جنبه های طراحی کارتل بزرگ بسیار لخت است. قالب ها خوب به نظر می رسند اما لایکهای می توانند به همراه یکدیگر باشند. اضافه کردن محتوا و مدیریت عکس آسان و ساده است. با کلیه سایتهای کاملاً پاسخگو و دوستانه با موبایل توان

همچنین ، به اشتراک گذاری اجتماعی و فیس بوک و کاملاً در فروشگاه خود ادغام کلیک کنید. این یک امتیاز بزرگ برای هنرمندانی است که در حال حاضر می توانیم به رسانه های اجتماعی بپردازیم.

امکان & ابزارها

مشخصات کامل کارتل بزرگ. هیچ منطقه ای نیست که از منطقه امنیتی تر شود. شما بدون نیاز به مقالات با با مرتب سازی از طریق استفاده از گوناگون ، شما را به کلیه وسایل لازم برای ارائه خدمات مشاوره با خود بد بد میوزید برای داشتن این که ارزش گذاری شده است ، این یک امتیاز واقعیت است.

ویژگی
بررسی اجمالی
نام دامنه سفارشیبا مراجعه به برنامه نام و نام خانوادگی می توان آن را مجاز دانست و با استفاده از فروشگاه معتبر خود را تهیه کرد. این مهم به شما امکان می دهد یک فروشگاه اینترنتی و در حال حاضر با استفاده از بسازید. به این ترتیب که می توانید نام خود را به .bigcartel ختم می دهد. اگر دامنه دلخواه را داشته باشید ، می توانید به یک برنامه پیشنهادی ارتقا یافته بپردازید.
فروشگاه موبایل / پاسخگودر ارائه که کارتل بزرگ مضامین تونی اعلام کرد ، همه آنها کاملاً پاسخگو و دوستانه با موبایل دارند. نه تنها می توانیم از هر وسیله خرید دیگری برخوردار شویم ، هم بتوانیم با استفاده از آن بتوانیم از فروشگاه خود استفاده کنیم.
افزودن محصولاتبه سؤال برسانید ، بر روی تبریز کلیک کنید و تمام اطلاعات خود را بیندازید. می توان با ارائه توضیحات بنویسید ، حمل و نقل و قیمت گذاری را تنظیم کرد و تصاویر را از یک صفحه اضافه کرد. همه شما می خواهید در یک صفحه ساده است. این ارائه دهنده مجانی می باشد. این مقاله را با عنوان “به زودی” بارگیری یا گزینه های رنگی و امکان افزایش تبلیغات را انتخاب کنید. فقط با داشتن نمایشگر خود می توانید صاحب اختیار شوید و به شما امکان می دهد بدون محدودیت از حد غرق رهبری کنید.
ادغام برنامه هاBig Cartel یک فروشگاه اپلیکیشن چشمگیر می تواند بتواند آن را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید با استفاده از ابزارهای دستیابی به جستجوی لیست کلمه کلیدی می پردازید. ادغام هر برنامه جدید فقط چند بار تماشا کنید.
ادغام با eBay و Amazonاگر Big Big Cartel یک بستر تجاری الکترونیک است ، می توانید با مراجعه به مکان وسعت و تمدن آن را با Etsy ترکیبی کنید. این تصمیم گیرنده می باشد که دیگر رقبا بتواند به سایر سیستم های نمایشی محبوب تر شود. به طور واقعی ، هیچ راهی آسان یا بدیهی برای ادغام های دیگر برنامه ریزی موضوعی نداریم.
مدیریت محتوااضافه کردن و مدیریت صفحات و محصولات امکان پذیر آسان تر است. در اختیار داشتن حقوقی است که مجموعه ای از ویژگی های بزرگ را نشان می دهد کارتل بزرگ شما از گزینه ها غافل ندارید. به محض باز کردن داشبورد ، اجازه می دهد فهمید که برای انجام این کار احتیاج دارد و می تواند کجا بروید باشد.
میزبانی و امنیتخدمات Big Cartel خدمات میزبانی خود را ارائه می دهد ، می توانید با سرعت بیشتری به دست آورید و به آنها اعتماد کنید. حساب کاربری خود را با رمزگذاری SSL و همه مزایای مرتبط با ارائه دهنده دیدنی ، انتخاب کنید و به شما کمک می کنند در ارائه که کارتل بزرگ برای تضمین امنیت مختصر و بالاتر از حد مجاز نیست ، اما محافظت می کند و می تواند در اختیار شما باشد.
پهنای باند و توان سازیاکثر برنامه های سبد خرید ، پهنای باند و قدرتمند سازی را می توان پیشنهاد داد. بسته بندی های قیمت گذاری کارتل بزرگ با ارائه محصولات و تصاویر خبر خوب این است که شما می توانید آن را درمورد اتهامات بیش از حد و یا صاحب نظر مخفی کنید تا بتوانید از خدمات خود استفاده کنید.
پشتیبان آموزش و استفاده از سایتاین امکان را برای شما فراهم می کند که بتواند به بزرگترین کارتل برسد ، اگر این امکان را داشته باشد که دوست داشته باشید. با توجه به اینکه می توانید یک خریدار داشته باشید ، با تغییر در اختیار شما قرار می گیرد.
فرضیهشما دو جستجوی: PayPal و Stripe. با استفاده از كاربر بزرگ ، نياز به همه اين افراد مي توانيد از آن استفاده كنيد. شما می توانید با استفاده از کارت های اعتباری و تصمیم گیری و تصمیم گیری خود را از بین ببرید. اگر هر دو پردازنده از امنیت بالایی داشته باشید امکان پذیر است. تمام پایه های شما در این دو مورد ممکن است پوشانده شود.
پلاگین ها و افزودن سبد خریدفروشگاه برنامه های ارائه شده برای شما امکان پذیر است سبد خرید شما می باشد. شما می توانید با ذکر نام های واقعی شریک شخصی و یک خرید اینترنتی بتوانید برای خودتان بخواهید.
مدیریت پیشنهادیمجدداً ، کارتل بزرگ همه ابزارهای موجود در مورد نیاز شما را می بینید. می توانم با استفاده از طرح پیشنهادی و برچسب های چاپی را پیگیری کنید. ارائه خدمات تنظیم شده برای هر گزینه آسان است. این به شما امکان پذیر است تا بتوانید با قدرت ارتباط برقرار کرده و به روزرسانی نیز برسید.
مدیریت موجودیداشبورد ساده اطلاعات موجودی را به وضوح نشان می دهد. با ارائه خدمات پیشنهادی برچسب های “به زودی” یا “خارج از بورس” تنظیم شده است. با موفقیت در اختیار شما هستیم ، به شما هشدار می دهند.
چرخ دستیابی رها شدهبا استفاده از این خدمات ارزشمند ، می توان کارت ویزیت بزرگ را به دست آورد ، بازیابی سبد خرید رها شده است. برای اکثر مشاغل ، این یک ابزار حیاتی است. با این حال ، کارتل بزرگ قدرت این است که کار را انتخاب کنید و می توانید به عنوان یک فروشگاه اینترنتی در اختیار داشته باشید تا بتوانید از خدمات خود استفاده کنید.
گواهی PCIاگر کارت ویزیت بزرگی را در اختیار شما قرار دهد ، می توانید با استفاده از پی پال و نوار فروش گواهی PCI را مجاز بدانید. شما می توانید صاحب نظر باشید و بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید. این مرجع به فروشگاه شما امکان می دهد تا حرفه ای شوید و به نظر برسد.
مالی و حمل و نقلبا ارائه خدمات ارائه شده ، می توانید با استفاده از منابع مالی و حمل و نقل و تنظیم را تغییر دهید. این اطلاعات را برای نمایش خودکار در محاکمه محاسبه می دهد. خودکار سازی این فریدر ، دارای شرایط راستی ایمنی می باشد و شما را به عنوان محصولاتی برای تولید محصولات رایگان آماده می کند.
پیگیری حمل و نقلبرای ردیابی محموله ها ، کافی است که بتواند از این طریق بتواند تنظیم کند و به شما امکان تنظیم و انتخاب را دارد. این به شما امکان می دهد تا بتوانید آن را مشاهده کنید که محصولات خود را ارسال کرده اند یا می توانید ردیابی را مشاهده کنید و یا خیر. با داشتن یک سایت ارائه دهنده موبایل ، می توان محموله های تلفن خود را به عنوان مقاله ای مطرح کرد.
ویژگی های بازاریابی و پیش بینیاگر می توانید برای بازاریابی سایت خود تلاش کنید ، می توانید فروشگاه خود را مطالعه کنید. از این موسسه می توانید با استفاده از وبلاگ و خبرنامه را اضافه کنید. Big Cartel این از طریق سیستم عامل عامل های سئو اینست که آدرس URL ها را تغییر داده است هر بار که محصولی را اضافه کنید ، یک آدرس اینترنتی سفارشی ایجاد کنید. با این حال ، اگر می توانید آدرس خود را تغییر داده و به راحتی تغییر دهید. این می توانید تأثیر بسزایی در رتبه بندی موتورهای جستجو جستجو کنید.
گواهی های هدیه ، کنترل یا کوپننسخه های پیشنهادی از بیگ کارتل به شما امکان پذیر است و تخفیف می شود. یک برگه کامل است که می تواند به عنوان یک فروشگاه ویژه ارائه شود. این روش برای ارائه محصولات و سرمایه گذاری در تعطیلات و سایر موارد خاص است.
تبلیغات داخلیدکمه تخفیف در نوار منو داشبورد سرپرست شما را به سمت ارائه خدمات تبلیغاتی خود سوق می دهد. شما می توانید تخفیف ویژه ای داشته باشید و محصولات جدید دیگری را ارائه دهید ، در طول تعطیلات و برنامه دیگری را داشته باشید و در اختیار شما قرار گیرد. Big Cartel این امکان را برای شما فراهم می کند تا سریع و آسان شود.
سایت وب سایتبا مراجعه به سایت وب سایت می توانیم آن را مشاهده کنید. داشبورد شما نشان داده شده وضعیت شدید:
 • محصولات برتر مشاهده شده است
 • وب سایتهایی که به فروشگاه شما پیوند می خورند
 • عباراتی را جستجو کنید که می توانید به فروشگاه شما اجازه دهند
 • مشاهده

اگر می توانید با دیدن این نتیجه ، می توانید به Google Analytics دسترسی پیدا کنید.

برنامه ها & قیمت گذاری

این فقط منطقی است که می تواند برنامه ای را با استفاده از برچسب دریافت کند. شما می توانید از بین آنها با استفاده از هزینه های پیشنهادی خود را انتخاب کنید.

طلا – رایگان

فقط می توانید با مراجعه به نام و راه حل سایت خود را به عنوان یک منبع مجاز نشان دهید. نسخه رایگان با محدودیت امکان همراه است. شما با یک URL .bigcartel URL می توانید تغییر داده شده و به طور کامل قادر به بودجه برای هر یک از خانواده های دیگر باشید با یک عکس اضافه کنید. با این کار ، می توانید با مشاهده ویرایشهای سفارشی ، از طریق CSS ، بتوانید به HTML دسترسی پیدا کنید.

پلاتین – 9/99 ماه / ماه

 • 25 محصول
 • پنجمین تصویر / محصول
 • آمار سایت
 • دسترسی به CSS و HTML
 • ردیابی موجودی
 • آدرس اینترنتی سفارشی
 • کد تخفیف

الماس – 19.99 روز / ماه

 • تمام ویژگی های طرح پلاتین
 • 100 محصول
 • پنجمین تصویر / محصول

تیتانیوم – 29.99 روز / ماه

 • همه ویژگی های برنامه های پلاتین و الماس
 • 300 محصول
 • پنجمین تصویر / محصول

اینطور که مشاهده می کند ، بزرگترین تفاوت بین برنامه های قیمت گذاری ، منبع تولیداتی است که می تواند اضافه شود. اگر تازه کار را شروع کنید ، می توانید برنامه خود را ارائه دهید و محصولات خود را به روز کنید. با این حال ، شما می توانید کارتل بزرگ را دنبال کنید. اگر به شما برسید ، باید به 300 نفر دیگر اضافه شود ، می توانید آن را محدود کنید.

در اکثر موارد ، بسته بندی های قیمت گذاری کارتل بزرگ با رقبای خود مطابقت کافی. تفاوت بزرگ این است که بیگ کارتل با زنگ ها و سوت های داشتن با یکدیگر است.با انتخاب تیتانیوم را انتخاب کنید ، مبلغی را با تمیز کردن کردستان می توانید با یک ارائه دهنده خدمات بزرگتر بتوانید در اختیار شما قرار بگیریم..با این حال ، اگر یک هنرمند باشید ، می توانید با اختیار بیشتری داشته باشید تا بتوانید به کار خود با سکویی را مشاهده کنید که به شما برای ارائه خدمات پیشنهادی داده شود.

کمک مشتری

Big Cartel كمك می كند از مشتری محدوداً محدود شود. در حال حاضر می توانیم از طریق اختیار دوشنبه دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح الی 6 بعد از ظهر از طریق فرماندار به شما اجازه برسید. EST ، این امکان را به شما ارائه می دهد یا چت زنده می کند. شما نمی توانید 24/7 روز بعد به شما اجازه ارائه مشاوره داده و اجازه دهید تا با شما تماس بگیرند این استاد معناست که می توانید انتظار سریع داشته باشید و به شما کمک می کند تا خودتان را مستقر کنید.

در اکثر اوقات ، انتشار شرطوی این است که به صفحه راهنمای مشاهده شما می توانید. متاسطور است ، با این موقعیت منطقه ای می تواند ایده آل شود. جستجوی چند کلمه در مورد تایپک و به سرعت امکان ارائه مجدد در این مقاله. شما می توانید با استفاده از این برنامه بتوانید به شما امکان پذیر شود.

یک کارگاه بزرگ در وب سایت وجود دارد اما کارتل بزرگ نیز ممکن است ، اما این کاربر کاربر معمول شما باشد. درعوض ، فروشگاه اینترنتی این فروشگاه ها از فروشگاه ها استفاده می كنند و می توانند از آنها استفاده كنند. اگر کارتل بزرگ بتواند محدود باشد ، می توانید با محدودیت زمانی بیشتری در اختیار شما قرار دهیم تا انجمن های انجمن را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانند تشویق می شوند. اینطور نیست.

اگر به کارفرمایان توانسته اید ارسال کنید ، دیدگاه شما 24 ساعته برای ارسال صبر کلیک کنید. این می توانید با توجه به ابدیت مجاز ، به ویژگی فروشگاه اینترنتی خراب است و خود را از دست می گیرید. خدمات مشتری به وضوح این امکان را برای شما فراهم می کند.

خدمات درمانی

کارتل بزرگ شروع به کار آن را آسان تر است. ثبت نام کنید و در مدت زمان کوتاهی به مدت طولانی خود را نشان داده و سپس می توانید به داشبورد خود بروید و یک موضوع را انتخاب کنید. از این طریق ، منوی نوار کناری به شما کمک می کنیم تا محصولات ، محتوا و تصاویر را اضافه کنید. ویرایشگر کشیدن و رها کردن الان ، اما هم هم کاربر پسند است. می توانید صفحات خود را داشته باشید ، اجازه دهید به هر جنبه سایت خود را افزایش داده و همه را از یک داشبورد آسان کنید.

این برنامه امکان دسترسی به CSS است ، اما برای ویرایش HTML می توانید یک برنامه ریزی شده را مرور کنید. اگر کد را می شناسید ، هیچ محدودیتی برای شخصی سازی سایت شما وجود ندارد.

نتیجه

اگر کارتل بزرگ انتخاب کردید برای فروشگاه آنلاین شما است?

اگر شما یک هنرمند ، موسیقیدان یا هنرپیشه ، پس کارتل بزرگ برای شما امکان پذیر است. این امکان را به شما می دهد تا بتوانید سرعت بیشتری کسب کنید و به فروشگاه اینترنتی خود اجازه دهید و خود را مستقر کنید. با مراجعه به وب سایت ساده می توانید برای ایجاد یک وب سایت ساده و سرگرم کننده استفاده کنید. موجودیان بدون هیچ طراحی ای برای طراحی سایه سایتی را سفارشی کرده و محصولات خود را به شما پیشنهاد می دهد.

دلایل انتخاب کارتن بزرگ به سایر موارد

اگر بتوانید با استفاده از سهولت استفاده و استفاده از فرصت طلبانه ، کارتل بزرگ را انتخاب کنید صحیحی است. این برنامه را ساده و در عین حال بسیار غنی است که به شما می توانید یک فروشگاه تخصصی تهیه کنید و به شما کمک کند. فقط می توانید با نگاهی به نیازهای خود ، متفکر شوید و بتوانید از یک رابط کاربری استفاده کنید ،.

سطح

کارتل بزرگ

89

خریدن

96

BigCommerce

95

فرو رفتگی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map