وب سایت 2016


وب سایت

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

وب سایت

وب سایت به عنوان صاحب نظر از شرکت های طراحی وب سایت برای پیوستن به این حد ، وب سایت خود را به عنوان وب سایت جوان در سال 1999 انتخاب کرد. وب سایت که در فلوریدا سرمایه استر است ، دارای زیر ساخت های متنوعی است و در سال 2007 می توان شرکت را با وب سایت خود بیان کرد ، وب سایت را بدست آورده است. شركت در اين شركت به نمايندگي بيشتر از خدمات ارائه دهنده خدمات بين المللي وب و سازندگان وب سایت DIY ، هاستینگ ، بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک تغییر یافته است. وب سایت ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • شرکت از بزرگترین و تأثیر شرکت ورزشی ها
 • راه حل واقعی تجارت الکترونیکی
 • قالب قالب
 • با Google Analytics
 • ارائه زندگی از طریق یک شماره 800
 • امنیت حق بیمه

منفی

 • قالب های سنتی ، که برای کنترل در زیبایی شناسی طراحی شده اند
 • جدول قیمت گذاری و ویژگی های آن که بتوانند نشان دهند نشده این است
 • لیست ارائه ای از تحویل ها ، اما نه برای بودجه برای مشاغل
 • رابط کاربری پیچیده برای جدید

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.web.com
 • مرکز فرماندار: جکسونویل ، فلوریدا
 • سال تأسیس: 1997
 • کارشناسی: 2200+
 • سایتهای ارائه شده: 55000000+
 • دسته بندی ها: نرم افزار سازنده وب سایت
 • خدمات: میزبانی وب سایت ، طراحی وب سایت ، بازاریابی اینترنتی ، جهانی الکترونیک
 • بازگشتمین پول: 30 روز

وب سایت با بیش از 3.3 مشترک ، 2200 مشتری و بالاتر از 20 مکان فیزیکی ، در یک کلاس اختصاصی خودتان. وب سایت یك فرهنگ ، ارزش ها و كار گروهی شركت پشتیبانی می كند و این اطلاعات را در وب سایت افشا می دهد. در یک شرکت با چنین جایگاه مستقر و بزرگی مزایا و معیبی وجود دارد.

وب سایت اینترنتی از بهترین ، متنوع ترین پرتفوی محصولات و خدمات هر سازنده وب سایت در اختیار شما می باشد. در ارائه آن قالب دارای توانایی تعیین شده ، برای ارائه طراحی شده است ، وب سایت وب سایت وب سایت بیش از یک فروشگاه اینترنتی است. وب سایت طراحی وب سایت با خدمات کامل ارائه می دهد. هر یک از این افراد می توانند برای شما امکان پذیر باشند و یا صاحبان مشاغل خود را پیدا کنند و بتوانند به یک وب سایت دسترسی پیدا کنند ، و یا می توانند یک وب سایت داشته باشند. انتظار می رود مبدل سطح کیفی برای دسترسی به امکانات و خدمات وب سایت اینترنتی باشد.

چه اطلاعاتی در مورد وب سایت شما وجود دارد?

وب سایت سازنده وب سایت برای صاحبان مشاغل ، صاحبان فروشگاه ها ، وبلاگ نویسان و سایر مواردی که می توانند به یک سایت استفاده کرده و بتوانند به راحتی فعال شوند. این امکان وجود دارد که بتواند آن را مهیا کند.

منطقه تمرکز / تخصص وب

Web.com بر روی وب سایتهای کاربردی و بدون فاقد نیاز به عنوان یا امکان متمرکز است. با یک مجموعه نمایش الگوی ، وب سایت بیش از 2500 قالب پیشنهادی برای دسترسی به محتوا به شما امکان پذیر است. این قالب دارای رتبه ای از تاریخ دارا به نظر می رسند ، اما شما می توانید با یک وب سایت سفارشی ارایه کنید که می توانید با استفاده از خدمات پیشنهادی خاص خود را ارائه دهید. میزهای میزبان یونیکس ، لینوکس و ویندوز در حد مجاز. وب سایت با استفاده از افزودنی و عالی ترین تجارت الکترونیکی با استفاده از روش انجام شده می توان.

مشخصات فنی / محدودیت های وب سایت

وب سایت ویژگی های استاندارد سازنده وب سایت DIY سایت برای وب سایت موفقی به همراه شما می توانید در اختیار شما قرار بگیریم تا بتوانیم به شما اجازه دهند تا بتوانند کار را برای شما انجام دهند. این یک پلت فرم کاربردی ، به بهترین گزینه ارائه شده برای تجارت الکترونیکی با راه حل های داخلی و برنامه های داشبورد تعاملی است.

با مراجعه به محدودیت ها ، امکان ارتباط با کاربری دیگر از طریق وب سایت جدید رقبای جدیدی را مشاهده می کنید. قیمت های پیشنهادی ماهانه اندکی بالاتر از این بستر فصلی ، بسیار پیشرفته است.

این مقاله ارزیابی داده شده است امکان داشتن / فضای برای رشد?

در ارائه خدمات پیشنهادی با قیمت گذاری مناسب ، می توانید در وب سایت وب سایت خود را مشخص کنید ، به نظر شما می توانید مجموعه ای از مجانی را برای استفاده از ماهواره برای یک راه حل مفید کامل و بازاریابی موفق به ارتقاء یک بار دیگر ارائه دهید. هزینه های بودجه ، اما وب سایت اینترنتی بازاریابی واقعاً ممکن است برای شما امکان پذیر باشد.

پزشکی تضمین MoneyBack چیست؟?

وب سایت ضمانت 30 روزه بازگشت پول را به شما ارائه می دهد ، اما می توانید از این اطلاعات در وب سایت خودداری کنید. با استفاده از ورود به سیستم ، از لغو لغو مشکلی برخوردار نیستید.

اعتبار وب سایت?

پس از مدت ها دیدن شما در فضای وب سایت ، به نظر می توانید در صورت مشاهده وب سایت صندلی عقب را با استفاده از جدیدی انجام داده باشید. با استفاده از وب سایت ، قدرتمندترین و موفق ترین راه حل های ایجاد شده در وب سایت ، به نظر می رسد که بتوانید وب سایت خود را از طریق مشاهده جهات نتوانسته از کار خود ادامه دهید.

در زمینه ارائه خدمات این شرکت ، خدمات ارائه دهنده خدمات و دسترسی به خدمات ارائه دهنده خدمات معتبر ، ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی در اختیار شما و ارائه خدمات کارفرمایان در وب سایت ، در صورت امکان اصلاح و تنظیم مجدد می باشد. برای این که وب سایت خود را به عنوان همدیگر ترجیح می کند یک طراح وب سایت می تواند برای انجام کارها بتواند نتیجه گیری کند ، وب سایت خود را در این صنعت به شما ارائه می دهد. با استفاده از سایت های اینترنتی ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، بتوانید خدمات خود را انجام دهیم. `

چرا وب سایت رابط کاربری?

وب سایت سازنده وب سایت مجموعه ای از ویژگی های بزرگتر ، امکان طراحی مجدد و توسعه سایت وب سایت و شایسته خدمات شرکت های بزرگ و تجارت الکترونیک پیشرفته است. این شرکت همه چیز را در حال انجام می باشد.

سوال مشاوره که می توانید این کار را به عمل انجام می دهند؟ اگر می توانید یک شرکت با توانمندی و ثروتمند با استفاده از خدمات و ارائه خدمات اینترنتی برای طراحی وب سایت ، نصب و راه اندازی خود با وب سایت سرمایه گذاری کنید. اگر شما بتوانید یک وب سایت خودتان را قادر سازید ، می توانید از طریق سایت مربع و Weebly بتوانید به یک وب سایت خود دسترسی پیدا کنید..

ویژگیهای اصلی

 • نام دامنه آزاد
 • فضای دسترسی به نامحدود وب
 • بالاتر از 2500 قالب در 30 دسته
 • ویرایشگر سبک داشبورد
 • صفحه
 • ادغام Google Analytics
 • سطح سایت موبایل
 • خدمات طراحی سفارشی
 • ادغام رسانه های اجتماعی
 • ادغام وردپرس
 • ویرایشگر HTML
 • ادغام دروازه گذاری

حکم خبرگان صنعت در وب سایت

در انتها ، متخصصان می توانند با استفاده از وب سایت سازنده وب سایت قدرتمند خود را کنترل کنند ، اما بتوانند از 2 تا 2.5 ستاره از 5 ستاره به 5 ستاره دیگر در پنجاه و پنج شنبه برسند. منتقدین از خدمات مشتری راضی و به نظر می رسد که نمی توان آن را از قیمت پیشنهادی دریافت کرد.

در ارائه این موارد دیگر از متخصصان انتقادهای عمیق تر که مجبور به ارائه این پروژه هستند:

 • رابط گیج کننده. پیمایش کار سختوار است و ابزار ورود متن فقط خاموش است.
 • سازنده با یک وبلاگ به طور مشترک و وارد کردن یک وبلاگ وردپرس کار سختی است.
 • در ارائه که وب سایت دارای مجوز رسمی است ، می تواند به شما امکان دهد ، فاقد ویژگی چت زنده باشد. برای ارائه کمک به فوری می توانید نگه دارید.
 • نسخه DIY محدودیت های موجود و موقعیت های مختلف است.

با استفاده از خدمات سازنده عالی وب سایت در بازار ، امکان پذیر شدن از این مکان هیچ دلیلی برای تهیه وقت و خدمت به خود در وب سایت امکان پذیر نیست.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/web-com
 • http://www.pcmag.com/article2/0،2817،2426338،00.asp

نظرات مشتری و توضیحات در وب سایت

از بین ده ها ها مشاور مصرف کننده ، من هم فقط یک ایده دیگر را ارائه می دهیم. به این ترتیب که می توانید در اختیار شما در اختیار سازنده وب سایت قرار دهید. دولت که سازنده وب سایت وب سایت شدید ، یک مشتری از سهولت استفاده کاملاً خوشحال است. امکان در دست ساختن وب سایت کاملاً جدید و از بین بردن سازنده و ویژگی های این قداարդانی می باشد. سطح این عناصر بسیار ساده است و محدودیت آن را دارد که بتواند به یک سایت حرفه ای برای دیدن آن دسترسی پیدا کند. این است که همه اینها از یک منظر برخوردار هستند ، اما اکثریت قریب به شما می تواند برای دسترسی به این موارد مثلاً برای گفتن ضروریات.

اگر انتظار داشته باشید این است که شما می توانید از شیوه های فریبکارانه صدور شرکت حسابداری شرکت آگاه باشید ، می توانید از آن یاد بگیرید.

مقاله و شکایات منفی مشتری در وب سایت

از کجا شروع کنید؟ به بیان ساده تر ، وب سایت. اگر می توانید با خواندن نظرات خود در بودجه خود را پیدا کنید ، مجوز بیشتری از خدمات و ارائه خدمات بین المللی را داشته باشید و اگر بخواهید از بین بروند ، بتوانند از خدمات مالی برخوردار شوند. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید از سایت خود استفاده کنید و به سایت خود دسترسی پیدا کنید ، وب سایت خود را تغییر دهید. شما می توانید از این طریق از اتهامات اسرارآمیز شکایت کنید.

فراتر از روشهای صدور علامت گذاری شده در صددوره ، می توانید از طریق وب سایت وب سایت خود را به عنوان کلیه “وحشتناک” توضیح دهید. نه تنها با استفاده از این دشوار است ، می توانید آن را اختصاص دهید. در کل ، برنامه ریزی کلاهبرداری به نظر می دهد.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.web.com

طرح & سفارشی سازی

این که شما می توانید برای طراحی و سفارشی طراحی کنید ، می توانید در اختیار شما قرار بگیریم تا بتوانید خودتان را مدیریت کنید ، یا ترجیح می توانید در شرکتی سرمایه گذاری کنید و بتوانید این کار را برای شما انجام دهند ، وب سایت نیز بتواند تمایل داشته باشد مدیریت این راهکار در زیر این امکان را دارید که بخواهید با استفاده از طراحی و سفارشی سازی وب سایت خود را ارائه دهید.

ویژگیبررسی اجمالی
قالب های وببا Web.com ، شرکت و طراحان بیش از 2500 قالب را در 30 دسته انتخاب می کنید. قالب ها با دیدن به روش مدرنیته کاملاً بین المللی است. قالب ها می توانند جستجو کنند. جابجایی بین قالب ها می توانید پس از وارد کردن اطلاعات وب سایت و مؤلفه ها بتوانید به شما دسترسی پیدا کنند. Web.com نمایشگر موبایل را در نمایش مدیریت مدیریت می کند. یا ، وب سایت با استفاده از سفارشی سازی و تحقق نظر ، می توانید سایت خود را برای شما امکان پذیر کند.
 • تنوع و کیفیت قالب ها و پالت رنگ ها. برای این کار خود را انجام دهید ، قالب موجود در هر سبک و رنگ موجود را برای نیازهای شخصی یا شغلی را در اختیار شما قرار دهید. طراحی رنگی مکزیک و طرح بندی بصری است.
 • قالب های از پیش انتخاب شده در ساخت وب سایت از Scratcساعت وب سایت.com خودتان این کار را از قالب ها انتخاب کرده و یا طراح وب سایت می توانید سایت خود را از آغاز (با استفاده از مکان های دوست در دوستانه) بسازند. این متخصصان برای شخصی سازی بیشتر سایت های شما با کد HTML / CSS می توانند در دسترس باشند.
واسط وبوب سایت به شکلی متنوع است که می تواند خودتان بتواند خود را در سایت خود قرار دهد و یا بخواهید شرکت خود را برای طراحی خدمات پیشرفته ، سایه طراحی و توسعه طراحی کنید. رابط کاربری بسیار آسان برای شروع کار کار استدلال و ویرایشگر سبک داشبورد حرفه ای در ارائه این که شما می توانید همه کارشان را انجام دهید ، می توانید با استفاده از این ایده ها فکر کنید و هرچه بیشتر انجام دهید ، می توانید نظر خود را ببینید.
صفحهبا استفاده از سفارشی سازی سبک صفحه وب سایت ، شما می توانید یک سایت اینترنتی را در اختیار شما قرار دهند و محتوا و مؤلفه ها را برای ارائه خدمات آنلاین خود تغییر دهند. وب سایت با این وجود می تواند به اندازه کافی باشد ، اما این استاستاویدار کار را برای شما انجام می دهد.
 • طراحی های طراحی برای شخصی سازی. وب سایت ابزارهایی برای شخصی سازی راحت است ، اما می توان آن را اختصاص داده است.
 • آزادی جابجایی ، تغییر داده شده و ویرایش محتوا. ویرایش بسیار پیچیده است ، پس از انجام تنظیمات.
 • آیا به کد HTML / CSS دسترسی دارید؟? به نظر می رسد که از کدی HTML برخوردار است ، اما این مؤلفه مجاز است که بتواند با ارائه خدمات دهی به وب سایت کمک کند.
 • رابط کاربری ویرایش بصری. ویرایش بصری به نظر خوب می توان دید ، اما در حقیقت ، می توانید با مراجعه به DIY از رابط کاربری و استفاده از امکانات ها شکایت کنید.

به نظر می توانید صاحب وب سایت برای طراحی وب سایت خود با قیمت بالاتر باشید ، برای شخصی سازی برنامه ریزی شده خود باشید. با مراجعه به این کاردار شده ، برادر می توانید با خود ، ناامید و ناامید به نظر می رسند.

سایت پیمایشپیمایش سایت وب سایت موجودی بر قالب هاست ، می توانید با ارائه بهترین خدمات به شما می توانیم به شما بخواهیم که بخواهیم خودشان ، نوبری را ارائه دهند. این ارائه شده برای نمایش در وب سایت در دستگاه تلفن همراه همراه ضروری است
عکس و گالریپیمایش سایت وب سایت موجودی بر قالب هاست ، می توانید با ارائه بهترین خدمات به شما می توانیم به شما بخواهیم که بخواهیم خودشان ، نوبری را ارائه دهند. این ارائه شده برای نمایش در وب سایت در دستگاه تلفن همراه همراه ضروری است.
مدیریت محتوامدیریت محتوا در وب سایت اینترنتی. در مورد DIY DIY ناامید تصمیم گیری ، استفاده از وب سایت خدمات ارائه دهنده خدمات کامل برای این بازدید شما می باشد. این امکان را برای شما فراهم می کند. این امکان وجود دارد که کاربر پیشرفته از پیچیدگیهای پلت فرم Web.com رضایت داشته باشد.
عکس و گالریوب سایت مورد نیاز برای ادغام تغییر در هر شکل از تصاویر. موجودن یک گالری برای پیشبرد کاوش گزینه ای نیست.
سطح سایت موبایلوب سایت شما می توانید با استفاده از وب سایت موبایل خود را قادر سازید ، اما با این حال می توانید با استفاده از وب سایت های مدرن تری که در اختیار شما قرار گرفته اند ، در قالب سایت های دیدنی و پیشرفته استفاده کنید. بدون کار بیشتر از حد ، نمایش جداگانه تلفن همراه با می توان گنجانید. ساخت سایت موبایل به مجاز با خدمات کامل طراحی وب سایت معتبر است.
ادغام رسانه های اجتماعیاین امکان را برای دسترسی به رسانه های اجتماعی و ادغام رسانه های اجتماعی در وب سایت در اختیار شما قرار می دهد. این ویژگی برای شما امکان پذیر است تا بتواند به افرادی برای مشاغل و صاحبان فروشگاه ارائه دهد.
خدمات طراحی سفارشیخدمات اصلی وب سایت – تصمیم گیری آنلاین آنلاین – سازندگان وب سایت – یک سرویس طراحی و توسعه وب سایت است. وب سایت. com این کار رابط کاربری بهتر است. با استفاده از این برنامه در اختیار شما قرار می دهیم ، از طریق مجیدهای این برنامه میراث ناامید شده اند. برای یک پلت فرم ساده DIY برای وب سایت های ارائه شده از طریق سایت تر ، شما می توانید از طریق وب سایت را کشف کنید. وب سایت برای وب سایت های پیشرفته و کاربردی است و طراحی وب سایت را برای شما امکان پذیر می کند.

امکان & ابزارها

به عنوان عنوان از واقعی ترین شرکت های سازنده کامل وب سایت ، مجموعه های ها بسیار زیاد است. برای استفاده از سایت های پیشرفته تر می توانیم به ویژه خود اختصاص داده و یا بتوانیم با طراحی وب سایت پیشرفته تر طراحی شویم ، وب سایت تخصصی خود را می خواهیم به سایت های ارائه شده در زمینه الکترونیکی و ویژگی های تجاری در زمینه خلاقیت خود کردی:

ویژگیبررسی اجمالی
راه وب سایتقبل از کلیک بر روی دکمه شروع کار ، وب سایت را از سایت هایی که نمونه آن را مشاهده می کنید به همراه یک عکس فوری از طریق مشاهده مجدد مشاهده کنید. برای سفارشی سازی و انتشار این یک نام دامنه وارد شده ، یک حساب کاربری بنیادی و یک الگوی انتخاب شده است. ماه اول بهتر است اما هر سه برنامه بعد از آن بالا می رود.
طراحی وب سایتپس از انتخاب الگوی Web.com ، محدودهناً فرید طراحی وب سایت شروع پخش. وب سایت چهار گزینه ای برای طراحی سایت شما امکان پذیر است: طراحی وب سایت برای من ، طراحی سفارشی ، طراحی وب سایت خود و وب سایت تلفن همراه
عمق پیمایشبه نظر می توانم وب سایت خود را مشاهده کنید ، اگر بتوانید از وب سایت خود استفاده کنید ، می توانید از وب سایت خود استفاده کنید.
ابزارک ها و برنامه هاوب سایت با ده ها برنامه ، ابزار و افزونه سازگار برای دسترسی به اینترنت الکترونیکی پیشرفته ، پرتفوی و سایر وب سایتهای پیچیده در خود اختیار..
کسب درآمدوب سایت به عنوان یک پلت فرم قدرتمند تجارت الکترونیک ، خرید اینترنتی مارک ها در طول سال ها ، ابزارهای لازم برای صاحبان فروشگاه اینترنتی ارائه می دهد. ماركهاي Web.com شامل Register.com ، شبکه راه حل ها ، 1ShoppingCart.com و ساير موارد مجاز است.
آمار ارائه دهندهبا استفاده از Google Analytics برای ردیابی و گزارش دهی ، Web.com مشکلی با آمارگیری ارائه شده توسط شما.
عکس ، فیلم و صوتیوب سایت با ابزارهای دیداری و رسانه ای لازم است خود را برای بازاریابی با شما ادغام می توانید. به تصاویر تصاویر یا دکمه های رسانه راز تعویض.
عکس و گالریوب سایت مورد نیاز برای ادغام تغییر در هر شکل از تصاویر. موجودن یک گالری برای پیشبرد کاوش گزینه ای نیست.
سطح سایت موبایلوب سایت شما می توانید با استفاده از وب سایت موبایل خود را قادر سازید ، اما با این حال می توانید با استفاده از وب سایت های مدرن تری که در اختیار شما قرار گرفته اند ، در قالب سایت های دیدنی و پیشرفته استفاده کنید. بدون کار بیشتر از حد ، نمایش جداگانه تلفن همراه با می توان گنجانید. ساخت سایت موبایل به مجاز با خدمات کامل طراحی وب سایت معتبر است.
وبلاگ نویسیوبلاگ نویسی با ادغام Web.com با وردپرس محدوداً ساده است. این برنامه به عنوان ویژه ای است که می تواند
نقشه های Googleوب سایت به شما امکان می دهد که به سرعت در گوگل مپ ، نقشه های دیگر و شناسایی ابزارهای دیداری بارگیری کنید.
ویرایشگر HTMLبه نظر می توانید قطعه HTML و نشان دادن کد ها را با وب سایت خود امکان پذیر کنید. این می تواند به صورت اختصاصی در خدمات طراحی جامع وب سایت مجاز باشد.
فرم ها و مطالبعناصر فرم ها و نظرسنجی ها می توانند یکهزارپارچه داشته باشند یا برای این سرویس با برنامه نویسان وب سایت تماس بگیرند.
فضای ارائه دهنده30000 گیگابایت ، 500 گیگابایت یا فضای مجازی را در اختیار شما قرار می دهیم. ارائه برنامه های میزبانی لینوکس ، یونیکس و ویندوز فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد.
ابزار خبرنامهوب سایت یک بار بازاریابی قدرت را امکان پذیر می کند ، می توانید با مراجعه به این مجله ها ، مقالات ، وبلاگ ها ، نامه ها و سایر مشتریان مدیریت مدیریت.
خدمات انجمنوب سایت تالار گفتگوی داخلی را به عنوان بخشی از برنامه خود را ارائه می دهد. تالار گفتگوی وب سایت مشتری می تواند اجازه دهد.
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاینیک فرمانده اصلی تجارت الکترونیک وب سایت ، وب سایت وب سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت ، فروشگاه وب سایت نه فقط این ، می توان از ابزارهای جدید این پلتفرم را در محدودیت محدود کرد. این موارد دیگر از مزیت های مجموعه خدمات خدمات طراحی وب سایت است.
ادغام دروازهخدمات دروغ گفتن با Web.com ساده است – بخشی از نمونه ارائه شده برتر.
SEO و بازاریابی آنلاینانتخاب های بهینه سازی و بازاریابی موتور جستجو در وب سایت مجاز است و فیلم ها ، مطالب و اعلامیه های مطبوعاتی را در اختیار شما می گذارد. خدمات برتر در زمینه راهنمایی صاحبان فروشگاه ها برای دستیابی به شخصی و کسب رتبه برتر در جستجوی گوگل ، یاهو و بینگستر است. وب سایت تبلیغاتی با هر کلیک ، مدیریت وبلاگ ، اجتماعی اجتماعی و سایر مواردی که می توان ارائه کرد. انتظار.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)ورود به سیستم وب سایت ، ورود به سیستم ، یک حساب کاربری مجاز و مجاز برای ویرایش و سفارشی سازی در هر زمان به یک محیط محافظت شده توسط رمز عبور مجاز.
Google® Analyticsوب سایت بدون هیچ گونه امکان مشاهده با Google Analytics.
امنیت سازنده وب سایتوب سایت خدمات حقوقی بسیار محدود ، با محافظت در حد مجاز بودن ناخواسته از طریق CatchGuard ، محافظت در حد ویرایش امنیتی ، و یک گوگل SSL اضافه شده با قیمت مجاز 5 اعتبار در هر ماه.
زبان زباندر وب سایت شما می توانید وب سایت را از سایر زبانها تهیه کنید ، به نظر می توانید این موضوع را به راحتی ثبت کنید. این امکان را برای شما فراهم آورده است.
بهینه سازی موبایلدر زمینه که قالب های وب سایت سازگار با تلفن همراه با همند ، یک ویرایش قابلیت ارتقاء برای نمایش از نمایشگر آمیز در دستگاه های تلفن همراه با هم دارند.
فناوری CDNبه جای جای CDN ، Web.com با شبکه Solutions همراه با خدمات DNS با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می گیرد.

برنامه ها & قیمت گذاری

هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت و برنامه در صفحات اول وب سایت در دسترس نیست ، اما وب سایت چهار برنامه پیشنهادی را برای شما فراهم می کند.

قیمت گذاری برنامه پیشنهادی است

 • سازنده وب سایت 1خیابان ماه 1.95 دلار ، ماهانه 22.95 $ / ماه
 • وب سایت + بازاریابی. ماه اول 2.95 دلار ، ماهانه 32.95 $ / ماه
 • وب سایت + بازاریابی + تجارت الکترونیک. ماه اول 3.95 $ ، ماهانه 42.95 $ / ماه
 • آن را برای من بساز. در شروع آزاد است. 114.95 دوست و بالاتر

وب سایت برای داشتن ویژگی های خاص و سرویس دهی به افرادی که می توانند ، قیمت های آن را به طور کامل رقابتی کنید ، می توانید با شما تماس بگیرند ، می توانند میزبان خود شوند ، می توانند به راحتی بتوانند خدمات خود را انجام دهند. این شرکت دارای یک شرکت طراحی وب سایت برای مشاغل بزرگتر است که برای ارائه خدمات به شما امکان پذیر است.

در قیمت گذاری پیشنهادی زیر از مشاهده نظر:

 • آیا می توانید برنامه خود را مشاهده کنید؟? نه نتیجهقا طرح Build-It-For-Me به نمایش رایگان شروع می توان.
 • می توانید مدت زمان لازم را داشته باشید و یا برای پیوستن به کارتهای اعتباری نیاز دارید? به نظر می توانید شما را برای دیدن اولین بار در حد امکان ارزیابی کنید ، پس از این که می خواهید با تلاش اضافی کنسل کنید.
 • خدمات حق بیمه در کنترل با رقبا چقدر قدرتمند است? وب سایت در لیست کوتاه طراحان وب سایت که در این زمینه خدمات ارائه شده ارائه می شود ، می توانید رقابتی است. با وب سایت های سازنده وب کوچکتر ، برای وب سایت های واقعی برای دستیابی ، با سازندگان وب سایت خاص و خودآموز ، امکان پذیر نیست.
 • شما می توانید صفحات وب سایت حرفه ای را تنها با استفاده از طراحی رایگان طراحی کنید? نه.
 • شما می توانید به عنوان ماهانه / سالانه انجام می شود? برنامه هزینه ماهانه پیشنهاد می کنیم.

کمک مشتری

وب سایت خدمات ارائه دهنده خدمات مشتری خود را از شهرت ارائه داده است است. انواع مختلفی از انتخاب های مجاز از طریق وب سایت امکان پذیر است از شماره شماره 1-800 – خبرنامه خدمات سازنده وب سایت.

با شركت در اين شركت ، مي توانيد صاحب فرصت براي ارسال حقيقت ، شركت كننده به وبلاگ انجمن ، شركت مقاله و خدمات شركت كننده در شرلاس هاي مشاغل مي شويم. به نظر می توانید با توجه به پاسخگویی خوب است ، و پیگیری را می توان برای افزایش هرچه بیشتر در اختیار شما قرار داد.

خدمات درمانی

به عنوان یک پلت فرم جامع طراحی وب سایت ، سه استفاده کننده در دست طراحان ماهر در وب سایت های مختلف. برای اینکه بتوانید وب سایت خود را انتخاب کنید ، سایت خود را قادر سازید و سایت خود را ساده تر کنید ، وب سایت دیگری نیز ندارد…

برای طراحان پیشرفته با دسترسی ، ابزاری با ارزش تر برای ارائه خدمات بین المللی الکترونیکی با رده بالا و مشاغل در مقیاس بزرگتر است. برای شاهددیان آسان ارزیابی بودجه. در زیر این مواردی که می توان آن را مشاهده کرد و از طریق وب سایت در بازار مشاهده می شود ، می توانید نظر دهید:

سؤال رابط. تصمیم گیری برای اتصال به وب سایت ساده ، به جزیره ای که در طراحی وب سایت امکان پذیر است.

مجاز برای حضدیان / این پیشرفته. سازندگان این امکان وجود دارند که بتوانند برای این افراد موجود باشند. وب سایت ، در حال حاضر که می تواند راه حل های موجودی را با عنوان عالی ، متن راه حل در طراحی و ارائه کامل برای ارائه خدمات ارائه دهد. با استفاده از خدمات پیشرفته و آسان برای هرچه سریعتر در اختیار شما قرار گرفته است.

کنترل خود را بر روی وب سایت در همه زمان ها نظارت. با استفاده از گزینه های انتخاب شده ، سطح استقلال مطلوب نظر خود را بد بد می آورند.

راهنما در ویرایشگر ارائه شده است. مقداری منراهنما n – ویرایشگر به همراه مربی وب سایت (مربیان) و امکان داشتن راهنمایی در سایت موجود است.

وب سایت اینترنتی مشخصقاً به مشخصای ساده. با استفاده از وب سایت شما می توانید با استفاده از وب سایت شما مجذوب شوید.

نتیجه

وب سایت یک وب سایت سازنده یک مشخصه خاص و همچنین می توانید با استفاده از وب سایت های موجود در بازار رابط کاربری خاص خود داشته باشید. وب سایت برای افرادی که می توان شرکتی برای ارائه به سایت وب سایت برای دسترسی محدود مجاز است. این مقاله را می توان به شما نشان داد و می توانید با استفاده از این گزینه.

وب سایت شما می توانید در صورت تمایل به زیر نظر داشته باشید. در منظر وب سایت امروز ، طراح وب سایت بین المللی دارای امکاناتی است که در سایت شما امکان پذیر است. با مراجعه به وب سایت بی نظیر ، این است که می خواهیم هر دو سرویس طراحی (DIY و BIFM) را پیشنهاد کنید. به نظر می توانیم وب سایت خود را در خدمات بالاتر با ارائه کامل تر تصدیق نمایندگی شرکت در انجام عمل سنگی به شما ارائه دهیم.

برای ارائه خدمات در اختیار شما ، می توانید برای خودتان ، از خدمات رایگان وب سایت یا یک ماه خدمات کمتری استفاده کنید..

سطح

وب سایت

89

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map