راه حل های شبکه 2016


راه حل های شبکه

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

راه حل های شبکه

در سال 1979 شروع به کار كرد و در سال 1993 به عنوان شركت كننده صنعتي ، شبكه راه حل ها ، به عنوان يك شركت مشاوره شركت كرديد. در سال 2005 ، می توانید شروع به ارائه محصولات دیگر از جمله میزبانی وب سایت کنید. با این حال ، می توانید 45 ٪ از سود خود را از رستوران دامنه به دست می آورند. در سال 2011 ، شبکه راه حل از طریق وب سایت به دست آوردن ، محدود بودن نام راه حل های شبکه برای اجرای خود ادامه می دهد.

بررسی اجمالی

راه حل های شبکه برنامه های میزبانی مشترک ، مدیریت WordPress و VPS گزینه های لینوکس و ویندوز برای میزبانی مشترک در حد مجاز. VPS فقط لینوکس است. سه برنامه مشترک ، ضروری ، حرفه ای و پریمیوم برای لینوکس و سه برنامه برای ویندوز ممکن است. هر برنامه ای از طریق شبکه راه حل با دسترسی به یک مشاور در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید با مراجعه به سایت شما بتوانید به شما کمک کند. هزینه ضروری برای کسب شخصی یا شخصی است. به عنوان ویژگی های این و قیمت های متوسط ​​رده ، اکثر می توان آن را با استفاده از خدمات میزبانی حرفه ای انتخاب کرد. پریمیوم با داشتن پهنای باند نامحدود ، توانمندسازی و حسابرسی با خود ، می توانید برای مشاغل بزرگتر یا صاحب ترافیک امکان پذیر ، بودجه.

دو بار VPS به طور محدود – داشتن اختیار برای وب سایت های خاص یا حضوری و محدود کردن بیش از حد در سایت های پرشور و طراحی مناسب. هیچ گزینه ای برای سرور اختصاصی ندارد ، اگر بخواهید به سرور خود بخواهید ، راه حل های شبکه را برای شما بخواهید.

راه حل های شبکه قیمت یک برنامه وردپرس مدیریت شده در اینجا که برنیو لینوکس است. وردپرس مدیریت شده معمولاً بیشتر از میزبانی مشترک با اکثر شرکت های میزبان وب سایت رسمی ، و راه حل های شبکه ای از این قاعده مستثنا می باشد. با استفاده از WordPress و سرورهای بهینه شده برای بار سریعتر و زمان پاسخگویی نیز می توانید با این حال ، با قیمت بالاتر دسترسی بیشتری ، پشتیبان روزانه اتوماتیک ، تنظیم ، پشتیبانی اختصاصی از WordPress و سرورهای بهینه شده. این همه به روزرسانی های شما برای دیدن وردپرس و افزودن به موارد مجاز شما می توانند شما را قادر سازند تا بتوانند خودشان را به عنوان تمرکز کنند. شبکه راه حل برای ارائه خدمات ارائه شده ، یک گوگل SSL رایگان می باشد.

راه حل های شبکه مجاز برزستینگ در وب ، محصولات پیشنهادی برای شما فراهم شده است. با استفاده از خدمات اینترنتی ، فروشگاه اینترنتی خدمات الکترونیکی ، گواهینامه های SSL ، بازاریابی و خدمات جستجوگرها ، طراحی وب سایت ، خدمات حقوقی و سایر مواردی که می توانند با استفاده از خدمات اینترنتی ماهانه راه حل های شبکه را در سال 2008 و 2009 در مرکز خود داشته باشند بحث و گفتگو قرار گرفتن. در صورت مشاهده این آگهی متداول ، در سال 2008 ، شبکه راه حل را انتخاب می کنید. به دنبال ارائه تبلیغات در زیر دامنه های غیرفعال کرد و می توانیم به صفحات محدود شده در سایت خود بپردازیم – بدون اجازه تغییر کرد. از اعتبار دامنه در اواخر سال 2009 ، می توانید شروع به انتشار لیست های تبلیغاتی انجام شده برای انجام امور انجام شده برای دامنه ها در جعبه جستجو در دامنه وب سایت خود کنید. می توانید با مراجعه به سایت خود بخواهید و از این سایت بازدید کنید. به محض تنظیم راه حل های شبکه خودی خود می توانید پس از چهار شنبه نامگذاری ، بلافاصله را به “طراحان دامنه” که مشترکاً با خدمات میزبان است ، بلافاصله را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید دامنه های خود را تنظیم کرده و همچنین با استفاده از بالاتری برای اعلام نظر اگر شما به نظر می توانیم این شیوه را بخرید متوقف شده است ، شما شکایات را می توانید در مورد راهپیمایی به شبکه راه حل درخواست کنید.

راه حل های شبکه با ضمانت 99.99 ٪ به روزرسانی برای لینوکس و 99.9 ٪ برای ارائه برنامه های تبلیغاتی ویندوز و ضمانت 30 روزه بازگشت به بازار برای ارائه خدمات ارائه شده در بازار. این شركت اکثر رقبا ، بازپرداخت شامل قدرتهای دامنه یا شخصیت ثالث نمی باشد.

راه حل شبکه با دارا بودن طیف امکان پذیر از برنامه های ارائه شده و ارائه محصولات ، امکان دسترسی به همه افراد از طریق وبلاگ می توانید به صورت شخصی و مشاغل مختلف و امکان پذیر باشد. مشاغل بزرگتر یا سایتهای منبع ثبات بسیار زیاد می توانند در اختیار شما قرار بگیرند و در صورت مشاهده سایر برنامه ها بتوانند بدون هیچ گونه برنامه ریزی سرور اختصاصی داشته باشند.

ویژگیهای اصلی

هدایت سریع

امکان ارائه & همه وقت

راه حل های شبکه 99.99 ٪ زمان جستجوی سرور برای سرورهای لینوكس خود و 99.9 بروز زمان مراجعه به پرسنل را برای شما و مشاوره استفاده كنید – خدمات مشاوره ای را نیز می توانید با استفاده از خدمات خبری خود در سایت خزارت نیز در اختیار شما قرار دهید. جبران می شود با مراجعه به مراکز داده شده ، می توانید در کجا واقع شوید و به غیر از این موارد که می توانید در مرزهای شمالی قرار داشته باشید. سرورهای مجاز از پره های HP و IBM با شرح زیر و مراکز قدرت گرفتن و سرمازدگی بیشتر مجاز هستند ، به راحتی از نسخه پشتیبان دیزل استفاده می کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند و این امکان را برای شما فراهم می کند. آزمایش سایه که در شبکه راه حل میزبانی شده است به شما می توانم حدس بزنید – 3.21 به عنوان یک سایت اختصاص داده شده ، می توانید سریع تر از 52 ٪ کل سایتهای انجام شده را مشاهده کنید.

امکان & ابزارها

با دیدن این: راه حل های شبکه ای خاص “نامحدود” را در تصمیم گیری خود بخواهید. شما می توانید با عنوان “نامحدود” و همچنین بتوانید در این زمینه فکر کنید. در این صورت این است که می توانیم هر کدام را که شرکت میزبان ممکن است “خدمات معقول” است. این حق تعالی ، شارژ حفظ منابع اضافی و یا به بیان خود برنامه می تواند به عنوان رهبر به روز می باشد.

ویژگیبررسی اجمالی
صفحه کنترلراه حل های شبکه از یک کنترل پنل اختصاصی استفاده می کند. با دسترسی به استاندارد صنعت پنچر قدرت کمتری ، می توانید با مراجعه به خودتان بتوانید خود را به عنوان یک مدیر عملی انجام دهید. شما می توانید در وب سایت خود به شما آموزش دهند. پیمایش می توان ناامیدور را مجدداً توضیح داد: آیا می توانید پنل را با یک گزینه انتخاب کنید.
دامنه های متعددبرنامه های مشترک تا 100 دامنه مجاز می توان.
دامنه آزادراه حل های شبکه یک ثبت دامنه است. با مراجعه به یک برنامه سالانه ، می توان نامگذاری نام دامنه آزاد را به سال اول داد. با این حال ، قیمت تمدید برای دامنه .com در شبکه راه حل 34.99 روز است – ممکنً سه برابر بیشتر از این موارد ثبت شده دامنه. اگر دامنه را برای 100 سال داشته باشید ، می توانید با مراجعه به سایت رسمی خود به 9.99 روز اجازه دهید – اگر قبل از این فسخالت کنید ، دارای اعتبار استرداد هستید. با توجه به اینکه می توانید به هر دامنه ای مراجعه کنید ، می توانید به عنوان یک برنامه حفاظت از منقضی دامنه 9.99.
دامنه آزادسایت 5 یک نام دامنه غیرمعمول است ، به این ترتیب برای خرید دامنه می توانید با یک مدیر میزبانی با مشاهده بازدید کنید. با استفاده از برنامه های کاربردی TLD های واقعی را می توان به شما نشان داد و شما می توانید در سایت خود به عنوان یک منبع نظارت بر یک سایت از 5 جستجو کنید و از آن استفاده کنید Site5 یک سال اعلام نام دامنه را برای ارائه برنامه های مشترک ارائه می دهد ، می توانید وب سایت خود را به صورت رایگان از میزبان سایر مهاجرت می بینید.
ارائه داده پایهراه حل های شبکه به سطح کنترل از سطح 25 به آدرس زیر دسترسی به پایگاه داده MySQL برای برنامه های لینوکس ارائه دهنده خدمات. برنامه های ویندوز از 2 تا 5 پایگاه داده داده MS SQL. مدیریت پایگاه داده با استفاده از phpMyAdmin انجام می شود ، می توانید در برنامه های پیشنهادی قرار دهید.
فضای دیسکفضای دیسک در شبکه راه حل با نقشه و تراز انتخاب شده توسط برنامه بودجه. برای میزبانی مشترک با محدودیت محدودیت محدود: ضروری 300 گیگابایت ، حرفه ای 500 گیگابایت و نامحدود حق بیمه نامحدود است. برنامه وردپرس موقعیت مکانی محدود نامحدودی است و دو برنامه VPS توان هرکدام 10 گیگابایت و 50 گیگابایت فرصت.
پهنای باندپهنای باند ، بستگی به برنامه و سطح این امکان. برنامه های VPS به پهنای باند ماهانه 500 گیگابایت و 2 ترابایت در حد مجاز ، وردپرس مدیریت شده توسط پهنای باند نامحدود است و سه برنامه مشترک همگی نامحدود است..
پشتیبان ارائه از داده هاحساب های وردپرس مدیریت شده از طریق شبکه راه حل های روزانه پشتیبان امکان می دهد. سایت های میزبان مشترک به نمایش روزانه پشتیبان ، می توانید با اجازه و به مدت 7 روز مهمان کنید. شما می توانید از مدیر مدیر خود به عنوان پشتیبان استفاده کنید و بتوانید آنرا تغییر دهید ، همچنین می توانید با دسترسی راحت خود را کنترل کنید.
برنامه نصب یک کلیک کنید راه حل های شبکه برای نصب وردپرس ، وبلاگ ها ، انجمن ها و ویکی ها را نصب کنید. با استفاده از این حساب ، می توان هفت یا هشتک را انتخاب کنید و از طریق آن حساب کاربری را انجام دهید تا بتوانید نصب کنید.
حسابهای اطلاعاتیراه حل های شبکه محدودیت 1000 حساب کاربری در برنامه مشترک ضروری و 2.500 در حرفه ای این امکان وجود دارد. با توجه به محدودیت ، امکان دسترسی به آنها را دارید و می توانید محدود کنید. هر سه نفر می توانند نام خود را بگذارند.
خدمات میزبانیبرای برنامه های اشتراکی می توان گواهینامه های SSL را برای راه حل های شبکه مدیریتی. سایت مدیریت شده با وردپرس شامل یک گواهی SSL برای ارائه خدمات خدمات است. برنامه مدیریت شده WordPress برای دریافت مجدد از حملات DDoS از مجاز بودن مجازات و اسنکینگ های شخصی به بدافزار رابط شما می توانیم به شما اجازه دهیم تا بتوانید آنرا حذف کنید.
سایت سازندهشبکه راه حل های موجودنی بر قالب محدود ، کشیدن و رها کردن را امکان می دهد
سازنده وب سایت رابط کاربری رایگان با برنامه مشترک خود. برای ارائه خدمات اضافی ، نسخه ای با قالب های بیشتر و موجود بودن است.
محافظت از بدافزار و هرزنامهکلیه برنامه نمایش محافظت در برابر اسپم و ضد ویروس است که توسط Symantec Brightmail ضد هرزنامه پیشنهاد شده است. برای محافظت بیشتر ، SiteLock با اطلاعات ماهانه در اختیار است.
چرخ دستیابی به خریدراه حل های شبکه به عنوان یک فروشگاه اینترنتی الکترونیکی ، با ارائه فروشگاهی ثابت ، کنترل موجود ، فروشگاه محصولات ، پردازش میزان و سایر موارد با کسب مشتری ماهانه است. با استفاده از خدمات مشاوره ای ، “پرش” از طریق “بار پرستار” می توان نام برد ، این بار در یک بار بار دیگر ، پرسنل پشتیبانی سایت شما راه حل و راه اندازی می شود ، همچنین می توانید با پیکربندی و حمل و نقل و استفاده از رابط برای هر ایالت ایجاد می شود. این محدوده به 25 محصول است ، با این حال ، بعد از رسیدن به سایت سایت می توانید خود را افزایش دهید. یک نصب با یک کلیک برای Magento و WordPress موجود است.
حمایت از زبان های برنامه نویسیراه حل های شبکه از اکثر زبان های برنامه نویسی که بر روی لینوکسکس امکان پذیر است ، CGI ، PHP ، Ruby on Rails ، Perl ، Python و SSI را نیز فراهم کنید. سرورهای ویندوز از ASP.
آمار سایتآمار سایت از مدیر مدیر با AWStats در حد است. سایتهای وردپرس به طور کلی می توانیم از اطلاعات اضافی استفاده کنیم.
ویژگی ها و ابزارهای اضافیSpaceManager یک ویژگی توانمندسازی و به اشتراک گذاری آنلاین 2 گیگابایتی است که به همراه هر برنامه میزبانی است. دارای مجوز 50 دلاری برای ارائه خدمات بازاریابی راه حل های شبکه پیشنهاد شده توسط این و یک آزمایش 60 روزه برای برنامه بازاریابی امکان پذیر است. برای ارائه مشاوره کارا ، شبکه راه حل های طراحی سفارشی انجام می دهد که می توان از طریق برنامه آنلاین به آدرس آنلاین می رود. با ارائه خدمات ماهانه اضافی ، goMobi برای وب سایت خود می توانید از طریق تلفن همراه خود را برای دسترسی به شما – هر چند نفر به صورت رایگان یک ماهه دوست داشته باشید.
برنامه های سهامداران و تبلیغاتبا استفاده از برنامه های تبلیغاتی ، شبکه راه حل ها برنامه ای را برای دسترسی به شما ارائه می دهند. برنامه های ویژه فعال محصولات موجود در راه حل های شبکه را شامل می شود.


برنامه ها & قیمت گذاری

قیمت پیشنهادی در حال حاضر در حال حرکت است و شرکت های میزبان به تعیین کننده تعداد زیادی از سنگ های صنعت ، داعماً در حال حاضر قیمت و قیمت تبلیغاتی را دارند. راه حل های شبکه به وب سایت گیج کننده خود که می توانند نظر خود را به صفحه خود نشان دهند ، می توانند به شما امکان دهند ، قیمت آن را افزایش دهند. قیمت های پیشنهادی در مورد توصیه تا زمان این امکان را برای شما فراهم آورده و مگر محدودیت هایی را نیز در اختیار شما قرار داده است ، برای برنامه های ماهانه است. قیمت تمام شده با قیمت مناسب برای فروش. در حقیقت ، با داشتن یک طرح ، سبد خرید شبکه راه حل هایی برای تعیین یک سال خدمات و قیمت پیشنهادی.

سه برنامه مشترک با برنامه میزبانی اساسی با قیمت 9.96 قیمت هر ماه ، حرفه ای ارائه می شود
میزبانی با قیمت 13.29 دلار و ردیف میزبانی حرفه ای با قیمت 29.13 دلار در هر ماه. تمدید بعد از قیمت پیشنهادی پیشنهادی در قیمت گذاری پیشنهادی بینندگان در حال حاضر می توانند به 15/95 ماه مهدی ، 23/95 و 41/95 روز است. ردیف پریمیوم برای سایت های بزرگتر توانسته است با استفاده از منابع پهنای باند نامحدود ، توانبخشی ، بانک اطلاعاتی و حساب های رسمی و FTP است. ضروری برای سایت های مختلف یا وبلاگ های شخصی استاست. با استفاده از 500 گیگابایت فضای توانمندسازی ، 50 اکانت FTP ، 2500 حساب کاربری و پهنای باند نامحدود ، برای مشاغل آسان و دسترسی به است. هر سه نام نام اموات به مدت یک سال رایگان است. هر سه برنامه ارائه شده از پشتیبان را می توان از طریق جریان و پشتیبان اتوماتیک از پایگاه ارائه دهنده خدمات ارائه داد.

دو طرح VPS با قیمت تبلیغاتی 40 و 80 هر بار در هر ماه مجدداً پس از تبلیغات ، قیمت 55 نفر و 95 دلار است. ردیف کوچکتر VPS ضروری به 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، 10 دامنه ، 50 صندلی قدرت و 500 گیگابایت پهنای باند امکان می دهد. VPS Professional اجازه می دهد 50 گیگابایت فضای مجاز سازی ، 100 دامنه ، 200 حساب کاربری و 2 TB پهنای باند را تغییر دهد. هر دو برنامه VPS دارای یک IP اختصاصی ، کنترل پنل Plesk ، ثبت نام رایگان یک مقام و دانی بر لینوکس مجاز..

در ارائه این راه حل های شبکه تبلیغاتی و تبلیغاتی ، قیمت کمتری را در اختیار شما قرار می دهند ، می توانند با توجه به قیمت ویژه خدمات مشاوره نزدیکتر از قیمت میزبان بودجه است. شبکه های راه حل جدیدی از شرکت های میزبان چند محصول دیگر ، امکان پذیر شدن به هر مکانیتی که می توانند داشته باشند ، افزایش یافته اند و به عنوان رهبری کنترل می شوند..

راه حل های شبکه به عنوان ویژه ای که دارد ، دارای دو رسانه است. می توانید با پیش بینی فرض میزبان یا ثبت دامنه خود را به عنوان سند تمدید می توانید ، و با مراجعه به این سه ماه بتوانید عمل کنید. با این حال ، شما می توانید خود را به عنوان مدیر ارشد خود و آن را در نظر بگیرید ، راه حل شبکه ای را نیز می توانید با مبلغ 299 $ برای تمدید دامنه برای شما فراهم كنید. خدمات دیگر به ضمانت بازگشت پول است. در سال 2015 ، FTC ادعا كرد كه راه حل هاي شبکه با نگهداري 30 ٪ از هر خريد بازپرداخت به عنوان سخنرانان ، رضايت گمراهي مي کند – بدون آنكه در هر كاري انجام شود. راه حل های شبکه با FTC حلقه و فصل و توافق نامه ای که می خواهید قبل از دستیابی به اطلاعات خود را ارائه دهید ، مشتری و اطلاعاتی را برای شما پیدا کرده است. در زمان بحث ، با استفاده از لغو ممکن است.

کمک مشتری

از بینندگان می توانیم به عنوان سرمايه گذاري كننده خود را انتخاب كنيم و بتوانيم از آن استفاده كنيم ، اما در صورت نياز به کامنت هاي خاص در مورد اين موضوع ، براي راه حل هاي شبكه سازي نيز مي توانيد كنترل كنيد. موجودن یک هاست وب سایت که می تواند در اختیار شما قرار دهد ، می تواند به شما امکان پذیر باشد ، بتواند از طریق شبکه راه حل شود. زمان انتظار و پاسخ آهسته به درخواست ها شکایات متداول است. با این وجود می توانید با ارائه خدمات دوستانه و دلسوز محدود ، اما در ارائه خدمات بسیار محدودی داشته باشید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتواند از شخصی به شخص دیگری منتقل شود. خرید اینترنتی از مشتریان و خدمات مشاوره ای و خریداران وب سایت مشتریان. راه حل های شبکه امکان پذیر است با قیمت 15/15 در هر ماه و یا اجازه دهید. این برنامه را می توانید در مدت زمان 1 به 1 ، دسترسی به کارفرمای برتر ، ورود به سیستم از راه دور و عیب یابی ، مشاوره و تنظیم برنامه کاربری شما می توانید..

راه حل های شبکه است شماره های تلفن بیان شده است برای ارائه خدمات بیشتر و ارائه خدمات موجود راه حل های شبکه “ وبلاگ به شركت مادر ، وب.com راهنما مي توانم. امکان دارد سؤالات متداول, یا دانش پایه ، به وب سایت شما می توانید راهنمایی کنید. صفحه ای در وب سایت ممکن است به نام خود “آزمایشگاه ها“که می توان از ابزارها و ابزارهای موجود در وب سایت عمومی استفاده کرد ، می توان آن را یافت. متأسفانه ، هیچ چت زنده ای در شبکه راه حل ها وجود ندارد..

خدمات درمانی

راه حل های شبکه وب سایت ‘اطلاعات کامل موجود در وب سایت خود را برای تصمیم گیری در اختیار شما قرار داده است ، اما می تواند گیج کننده را نیز در اختیار شما قرار دهد. قیمت گذاری برنامه برای رمزگشایی دشوار است. با کمال تعجب ، وب سایت ممکن است به شما تصویب شود – اگر بتوانید هیچ گونه ورود به سیستم نداشته باشید. این می تواند به شما امکان دهد که بتواند شخصی را انتخاب کند و راه حل دیگری را ارائه دهد. شبکه راه حل های کنترل شده پنل سفارشی خاص خود ، مدیر حسابداری. این می توانید با استفاده از خدمات کنترل شده و پناهندگی امکان پذیر شوید عدم ارائه توضیحات بر اساس cPanel می توان در اختیار شما قرار داد با تغییر مکان به آدرس میزبان ها ، سایت شما را در اختیار شما قرار می دهد.

نتیجه

راه حل های شبکه به عنوان یک شرکت میزبانی وب سایت برای انتشار و توضیحات ارائه شده. ظرفیتئناً بالاترین قیمت آن است ، و همچنین هیچ محدودیتی در هزینه قیمت میزبانی بودجه ارائه دهنده ندارد. این شهر شهرت ثبت کننده دامنه واقعی دیگر ، یک کریستین این است که راه حل های شبکه را بیشتر می کند ، برای بازدید از این مأموریت ، برای بازدید از مباحثی استفاده کنید زمان پاسخگویی و بارگیری برای سایتهای آزمایش شده ارزیابی شده بالاتر از حد مجاز. این درحالی است که می توانید با داشتن مشکوک خود را نشان دهید و بتوانید از آنها بخواهید که بتوانند به شما کمک کنند. با استفاده از این موارد ، می توانید برادران خود را از بین ببرید ، و بتوانید از راه حل دیگری برخوردار شوید و از راه حل دیگری برخوردار شوید و از طریق سایت خود بتوانید خدمات خود را ارائه كنید. اگر می خواهید خود را به ASP احتیاج کنید ، راه حل های شبکه را می توانید با محدودیت شرکت میزبانی خدمات در برنامه های خود تهیه کنید و برای استفاده از خدمات مشترک خود.

سطح

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map