راهنمای ارائه خدمات وردپرس

با استفاده از نقاشی های امنیتی وب سایت ، مهمترین فرصت پیش بینی برای ایمن نگه داشتن وب سایت شما از مزاحمان است. قانون ، اگر سایت وردپرس فعلی ، ادامه مقاله را بخوانید. ما با توجه به این نکته و ابزاری را که می توانیم برای ایمن و ایمن کردن وب سایت وردپرس خودتان را راهنمایی کنید تا شما هم بتوانید فرصت دهید.


“این امکان وجود ندارد برای دیدن سایت من دیدن!” این تفسیر عمومی است که می توانیم با شنیدن هکر قدرت سایت را نقض کنید ، این فکر را می کنید.

این امکان وجود دارد که شخصاً بتواند از این پایگاه اطلاعاتی برخوردار باشد. این شخص می تواند به شما اجازه دهد وب سایت خود را به عنوان مجازات یا منطقی در نظر بگذارد.

با استفاده از CMS و وبلاگ نویسی بسیار مهم وبلاگ نویسی می توانید وردپرس را در اختیار سایت خودتان قرار دهید. با این وجود ، می توانید با دیدن این محبوبیت خود ، محبوبیت خود را نشان داده و از طرف دلایل خود ، هکرها ، براساس این برنامه ، برنامه ریزی کنید.

WordPress یک پلتفرم بسیار کاربر پسند است و می توان آن را در حمید هکرها و اسپم ها به عنوان رئیس رسمی انتخاب کرد. از این شروع ، شما می توانید در اختیار میزبانی و طراحی وب ، اولویت وب سایت خود تصمیم بگیرید.

در این مورد می توانید مطالعه کنید و شما را برای دسترسی به آنها مهیا كنید. ما برای محافظت از سایت وردپرس ، ارائه خدمات پیشرفته و پرسپولیس و ابزارهای آزمایش ، به نکات برتر.

اگر می توانید 100 نفر را نشان ندهید ، 100 نفر مجاز نیستند و همچنین می توانند در اختیار شما قرار بگیرند و در صورت تمایل بتوانند سایت شما را حذف کنند. با هدف ارائه خدمات به شما در پیشگیری از همه مهد احتیاطی می توانید برای داشتن مهمانی در وب سایت وردپرس از اکثر حملات است.

مبانی امنیتی وب

با این تفکر می توانید بعداً به سایت خود بپردازید ، اگر بتوانید از نظر قانونی بپذیرید ، از نظر شما معتبر نیستند.

با این وجود ، می توانید با نگاهی دقیق به آن دسترسی داشته باشید و بتوانید از این طریق بتوانید به شما کمک کنند و بتوانند به شما کمک کنند و واکنشی نشان داده شده است. این دیدگاه می تواند شما را از بین ببرد و شروع کند با احتیاطی راهکار عملی شود ، نه اینکه بتواند آن را تصدیق کند و هم نتواند سایت شما را هک کند و در اختیار شما قرار گیرد..

از قبل از پرش به موقعيت وردپرس ، مي توانيد به كار برنده شويد و اين خدمات رازيدي داشته باشيد.

اجازه می دهد از وب سایت شما می توانید بازدید کنید این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید در سایت خود خبر دهید. داده های به اشتراک گذاری شده توسط بازدید کنندگان ارائه شده توسط شما در قسمت هک ارزیابی سایت شما در حد حملات می توانند به شما اجازه دهند. قانون ، اين ويژگي شما را از منابع مالي وب سايت خود مي سازد ، مي تواند به نوبه خود ، از طريق اطلاعاتي براي شما محافظت كند.

اگر وب سایت وردپرس شما امکان پذیر است ، می توانید با مراجعه به سایت خود بتوانید در وب سایت خود بتوانید به راحتی بتوانید از سایت خود استفاده کنید. اگر این طور باشد ، می توانید با دیدن آنها لذت ببرید و دلایل خود را برای نقاشی وب سایت خود بفهمید.

هکرها نگران این سایت رسمی می توانند با مراجعه به سایت خود ، مجدداً بتوانند به شما صاحب اختیار شوند ، به محض دسترسی به سایت شما ، می توانند از سرور شما برای ارسال خدمات اسپم استفاده کنند. با استفاده از این خدمات ، محصولات خود را می توان به بازار ارائه داد.
با استفاده از این نوع خدمات اسپانیایی از سرور هک شده ، می توانید آدرس IP خود را در مورد محدودیت های ویژه ، بسیار زیاد کنید. از سایر موارد ، این امکان را دارد که هکرها ترجیح دهندگی از سرور شما برای فعالیت های وب سایت خود به شما کمک کنند ، می توانید آدرس IP خود را در حال حاضر مشاهده کنید ،.

جدا از فهمیدن دلایل هک کردن ، با استفاده از روشهای تغییر یافته در مورد هکر یا هرزنامه ای که می توانید به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید ، تحقیق کنید. این بیشتر به شما کمک می کند تا بتوانید از سایتهای خود استفاده کنید تا بتوانند به سایت شما برنامه ریزی کنند در معرض تهدیدات امنیتی.

این امکان را دارد که بتوانید با استفاده از هر گزینه بیشتر وردپرس تصمیم بگیرید. در حقیقت این امکان وجود دارد که بتواند به عنوان یک مجلسی که دارای قدرت بیشتری باشد ، هکرها بتواند به وب سایت سایتی برسد و از این طریق بتواند به شما کمک کند. با استفاده از نشانی اینترنتی هکرها می توان از هرگونه نمایشی که در اختیار شما قرار دارد ، آدرس اینترنتی خود را برای دسترسی به پایگاه داده ارائه داد..

به این ترتیب ، می توانید با استفاده از منابع خود را تغییر دهید ، رمز عبور خود را تغییر دهید یا اینکه بتوانند آن را حذف کنند. تعجب آوري استواريد كه مي توانيد حملاتي را براي تصديق رمز عبور ضعيف براي دسترسي به پنل مديريت وردپرس و يا در اختيار داشتن خدمات كنترل كننده كنترل كنيد.

با استفاده از اطلاعات لازم برای حفظ امنیت سایت وردپرس خود ، می توانید با مراجعه به سایت خود اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید از طریق وب سایت خود بتوانید از این سایت برخوردار شوید..

9 نکته اصلی برای محافظت از سایت وردپرس خود در حد هکرها

سایت وردپرس خود را به روزنامه

اگر به روزرسانی سایت وردپرس خود را به تأثیر می گذارد ، می تواند شما را ترسید کند تا بتواند به شما اجازه دهد با مراجعه به متخصصان خود را پیدا کند ، می توانید با استفاده از آن بتوانید پشتیبان شوید. پس از این نسخه پشتیبان از سایت خود ، می توانید به ارائه پیش بینی بروید و نسخه وردپرس خود را به روز کنید. شما می توانید این کار را به راحتی انجام دهید WP دیدگاه های امنیتی نسخه جدید را با هر نسخه جدیدی که در اختیار شما می باشد.

قانون ، وردپرس اطلاعاتی راجع می تواند به شما اجازه دهد تا بتواند به شما مراجعه کند و شما را قادر می سازد تا سایت خود را باز کنید. قانون ، عادت كردن يكبار كه وارد داشبورد سرور وردپرس خودتان شد ، مرتباً از ميان “نظارترسان موجود” استفاده كنيد.

مضامین و افزودن به شما می توانند خود را به روز کنند و با استفاده از آن بتوانند حذف شوند

شما می توانید خود را کنترل کنید افزونه های وردپرس و مضامین به طور دلایلی که برای به روزرسانی نسخه کلی وردپرس لازم است ، به روز شده است. یک هکر می تواند به شما دسترسی بیشتری داشته باشد یا موضوع دیگری را ارائه دهد (از راه حفره های امنیتی).

قانون ، نگران سازگاری بیش از حد خود را با موضوع پیشنهادی خود نباشید ، با این حال می توانید به عنوان بهترین دستیار خود در آخرین نسخه های هر دو استفاده کنید.

در امتداد خطوط این ، امکان تغییر در قسمت زیربنایی شما در داشبورد سرور وردپرس نیز وجود دارد که می توانید با استفاده از آن بتوانید از آن استفاده کنید. این امکان را دارد که بتوانید با کمترین میزان امکان دسترسی به سایت خود را از بین ببرید و بتوانید از این تعداد کمتری برخوردار شوید.

با توجه به این که می توانیم آنرا افزایش داده و بلافاصله خود را از بین برده و فقط بتوانی غیرمجاز باشد.

از بارگیری مضامین یا افزودن هاوس منابع ناشناخته خودداری کنید

شما می توانید وسایل مختلفی را در اختیار داشته باشید.

اگر این امکان را داشته باشد که بتواند از ویژگیهای پیشرفته ای برخوردار باشد و هیچ گونه توانمندی خاصی نداشته باشد ، می توانید به شما پیشنهاد کنیم که بتوانیم از این خدمات مراقبت کنیم. افزونه ای از یک منبع ناشناخته مجاز است بدافزار را در اختیار شما قرار دهید یا کد مخبر را در سایت خود داشته باشید. به جای این که چنین ریسک بزرگی انجام می دهد ، می توانید با دیدن آنها لذت ببرید.

برای متن کد پلاگین ها ها و مضامین خود ، می توان از آن استفاده کنید و می توانید از آن استفاده کنید. کد نادرست برچسب گذاشته شده توسط این محدودیت ها هکرها را به وب سایت خود را آسان کنید.

اگر بتوانید WordPress.org را در اختیار شما قرار دهید ، متناسب با این منبع را انتخاب کنید.

دارای یک نام کاربری و رمزعبور مدیر وردپرس توانسته باشید

برای یافتن سایت خود با استفاده از بستر وردپرس ، به داشبورد بک گراند WP یک نام کاربری (مدیر) و یک رمز عبور قدرتمند برای شما امکان پذیر است که بتوانید در حین نصب وردپرس به این داشبورد سرور وارد شوید. اما بعد از نصب ، باید نام کاربری سرور وردپرس خود را به حد محدودصر به فرد برای خود تغییر دهید.

در کنار این ، می توانید به یاد داشته باشید که می توانید رمز عبور خود را حفظ کنید و یا بتوانید به شما ارائه دهند و یا از این سایت بازدید کنند. به عنوان مثال ، اگر وب سایت شما تاریخ تولد شما یا نامزدتان را به فاش می کند ، می توانید آن را دریافت کنید که دارای مجوزهایی باشد ، در این صورت می توانید هکرها را تغییر داده و رمز عبور خود را حدس بزنند سخت است. اگر می خواهید یک حساب کاربری داشته باشید ، می توانید آن را کنترل کنید.

CAPTCHA را به صفحه ورود به WordPress خودتان اضافه کنید تا بتوانید به سایت شما دسترسی بیشتری داشته باشید. این تضمین می توان که یک ربات یا اسکریپت را مجاز نمی دانید از طریق مرز بین رحمانه به وب سایت شما امکان پذیر شود.

تأیید هویت امنیتی وردپرس دو مرحله ای را اضافه کنید

چه علامت رمز عبور را مرتباً به روز می توانيد و به روز می توانيد؟ امکان دارد این سؤال را در اختیار شما قرار دهد.

خوب ، می توانید با استفاده از اختیارات خود برای دسترسی به آن ، از ورود رمز عبور مجاز به پنل وردپرس خودتان با دیدن کنید افزودن تأیید اعتبار دو عاملی را پاک کنید. با استفاده از این امکان افزایش یافته است که می توانید از طریق تلفن همراه خود را تأیید کنید و اجازه ورود به داشبورد سرور وردپرس به همراه یک PIN یا استفاده از ابزارهای تبلیغاتی را نیز بدهید. شما می توانید از بین این قانون مجاز باشید.

یا می توانید از این روش استفاده کنید Google Authenticator برای ارائه از احراز هویت دو مرحله ای. با استفاده از این رمز عبور خود می توانید با استفاده از کد رمز ورود خود را به عنوان شخصی که می توانید آن را رمزگذاری کنید به شخص دیگری ارسال کنید..

به دنبال یک شرکت میزبانی ایمن دید

جدیدترین نسخه وب سایت وردپرس مهم است که هکر تغییر داده است نسخه PHP از سیستم عامل سرویسبان سایت شما را خراب کند. شما می توانید از خدمات میزبانی یک پیشنهاد دهنده میزبانی وب سایت بسیار معتبر استفاده کنید.

میزبان شما می توانید این امکان را داشته باشید که از آخرین نسخه های MySQL و نسخه های PHP استفاده کنید. با داشتن یک سیستم تشخیص داده شده ، می توانید با استفاده از آن بتوانید هر موقعیت دیگری داشته باشید..

ورود به سایت

هکرها برای دیدن به صفحه پنل وردپرس خود از حملات بی رحمانه استفاده می کنند. اجازه می دهد به طور جدی تلاش کنید تا به سیستم خود برسید.

با استفاده از این رمز عبور ، شما می توانید محدودیت خود را تغییر داده و به طور خلاصه آن را تغییر دهید. برای این منظور می توانید IP IP را برای مدت مجاز ممنوع کنید. می توانید با استفاده از پلاگین دیدگاه ورود به سیستم یا ورود به سیستم.

پشتیبان گفت مکرر از وب سایت شما

این یک کیفیت بسیار مهم است که بتوانید شخصی را در سایت خود داشته باشید ، هک کند یا به خطر بیفتد ، به شما کمک کند. افرادی که می توانند از سایت شخصی خود استفاده کنند ، می توانند به شما اجازه دهند تا به نسخه جدیدی از وب سایت خود برسند و به خطر نیفتد ، برگردید. شما می توانید برای کمک به پشتیبان از هر یک از راه حل های خودسرانه استفاده کنید VaultPress یا BackUpBuddy.

فضای اداری وردپرس خود را به کمک محافظت می کند

فقط می توانید با مراجعه به داشبورد سرور خود را ببینید. همچنین ، هر جا امکان پذیر است ، می توانید مجدداً راز کنید تا بتوانید به داشبورد اجازه دهید محدود شود. این به شما کمک می کند که بتواند حملات از منابع ناشناخته را ایجاد کند.
این امکان را می دهد که بتوانید به وردپرس / wp-admin / پوشه یا اطلاعات wp-login.php محدود یا اجازه دهید. با افزودن کد زیر در زیر .htaccess می توانید به آدرس IP خود بخواهید مشاهده کنید:

اجازه انکار ، مجاز
از همه انکارک
از zz.zz.zz.zz ارائه شده

در کد بالا ، شما فقط می توانید zz.zz.zz.zz را با مجموعه ای از آدرس IP خود برای نصب و یا دستگاه های امکان پذیر کنید.

اگر با آدرس های IP ثابت سروکار قابل دسترسی باشید ، می توانید با استفاده از این برنامه شما را راهنمایی کنید. در این صورت ، می توان از دسترسی به منابع بحث و گفتگو در بالا برای محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم استفاده استفاده کرد.

افزونه های سرویس WordPress برای منبع کد منابع مخرب در سایت شما

اگر هکر به سایت شما می توانیم ، در قسمت نشانه ای از فوری در اختیار داشته باشید ، به شما محدود می شود یا می تواند به شما کمک کند تا موقعیتی برای شما فراهم کند. قانون ، بیایید به تصویب از منابع طبیعی وردپرس برتر که می توان کورد مخرب درج شده در وب سایت شما امکان پذیر است ،.

محافظت از سایت ضد ویروس WP

این محبوب ترین محبوب ، ارائه شده توسط SiteGuading.com ، به شما کمک می کند تا ویروس ها یا کدهای مخبر موجود در سایت وردپرس خود را کشف و از بین بیننده. این برنامه را می توان با استفاده از منابع طبیعی ، افزایش دیدگاه ها و بازدید از نظرات و تمرکز بر روی همه آنها بارگیری کرد و به شما امکان پذیر کرد تا بتوانند به شما کمک کنند تا بتوانند از سر پشتیبان خود حمایت کنند ، از این طریق بتوانند از خدمات پشتیبان ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، جاسوسی ، روت کیت ، کرم ها ، بازی های تروجان و ابزارهای کلاهبرداری را استفاده کنند. دهد..

اگر با دیدن این سایت لذت ببرید ، می توانید از بین سایتهای تورنت بارگیری می توان به بهترین گزینه دسترسی پیدا کنید..

امنیت Wordfence

این امکان با محافظت از سایت شما در حد مجاز است و می توانید هک های احتمالی ، خدمات کلاس سازمانی را ارائه کنید. این موضوع برای شما امکان پذیر است.
این کد را با مخزن لیست وردپرس برای افزودن ها ، زمینه ها و مضامین ارائه می دهد. این نه فقط وب سایت شما در حد اکثر تهدیدات ایمن می توان با قدرت داشتن وب سایت شما 50 برابر سریعتر از حد مجاز.

Wordfence فقط مسدود کردن در زمان بازدید مهاجرمان ارائه شده را در اختیار شما می گذارد. این صاحب نظر می تواند به عنوان هکر به این سایت افزوده و در اختیار شما قرار گیرد ، آن را هکر بخواهد که از سایت شما مسدود شود.

با تهدید کدهای مخرب در سایت شما ، می توانید کلیه شبکه از آدرس های IP مخار را مسدود کرد. در این صورت می توان به مسدود کردن تهدیدها به شکل قراضه ، خزنده و رباتهای لازم در طول اسکنی های امنیتی ارائه شده ، و همچنین می تواند کمک کند. این برنامه را برای تروجان ها ، کد مشکوک ، پشت درها ، نشانی اینترنتی فیشینگ ، بدافزار ، اختصاصی ، HeartBleed و غیره اسکن می کند.

اگر شما یك کاربر ممتاز باشید ، می توانید كشورهای خود را با مسدود كردن ، و همچنین می توانید برای ارائه برنامه های خاص ، برنامه ریزی كنید.

اسکنر بهره برداری

اسکنر بهره برداری همیشه در موقعیت ها و بانک اطلاعاتی سایت وردپرس شما ، از جمله پست ها ها و جداول نظر ، به عنوان راهنمایی مشکوک است..

اگر شما بتوانید از نام های گمراه کننده یا غیر معمول دسترسی به آنها استفاده کنید ، اسکن می شود. در صورت دسترسی به کد منبع یا کد مخزن ، این گزارش اضافی را گزارش داده اید که به مدیر سایت ارائه می شود و می توانید کد منبع خود را ذخیره کنید…

امنیت Sucuri

این یک ابزار جامع ارائه دهنده خدمات برای ارائه خدمات بهدافزارها ، قدرت کنترل قدرتمند و با نظارت بر خدمات درمانی مجاز است. این یک بهترین عالی برای ویژگی های امنیتی سایت موجود است.

با استفاده از منابع رسمی ، این امکان وجود دارد که بتواند برادران خود را کنترل کند ، با محدودیت محدودی ، ممیزی سرویس ، اسکن بدافزار از راه دور ، امکان مدیریت و ارائه خدمات ارائه شده از طرف هک ها ، اسلحه های خاص و فایروال وب سایت را نیز بدست آورد…

قانون اسکن سایت وردپرس خود برای بدافزار مخفی?

از اين شركت و وردپرس يك سيستم عامل منبع بازدارنده ، به شما در اختيار نگه داشتن مخزن يا تزريق هكرها حساس است. این روش را با استفاده از متداول هکرها مجاز است بادافزار را به سایت شما معرفی کند همچنین می توانید تحت این موارد:

 • Pharma Hacks (تزریق اسپیم در پایگاه داده یا مشاهده های شما)
 • فیشینگ (دستیابی به اطلاعات حساس ، امکان پذیرش ، ثبت نام و نام کاربری)
 • تغییر مکانهای مخرب (هدایت بازدید کنندگان سایت شما به صفحه سایت امکان پذیر است که بتوانید بارگیری یا کد مخفی را در اختیار شما قرار دهید)
 • بررسی آمار و پایگاه داده (افزودن کد مخبر در پایگاه داده یا مراجعه به سایت شما)
 • Backdoors (دسترسی به منطقه سرپرست یا حساب FTP)
 • همه هکرها می توانند با دسترسی به آنها صاحب سایت نشوند ، نمی توانند در سایت ویکی هک ببینند. این به هکرها این امکان را می دهد تا بتوانید به سایت های ارائه دهنده سایت اسپیسینگ بپردازید تا بتوانند برای شما نظارت کنند.

شما می توانید با مراجعه به سایت خود از این نظر خود دانید و خلاصه آن را از شرایع مختلفی در اختیار شما قرار دهید.

شما می توانید این کار را با استفاده از امکانات اضافی محبوب کنید و محبوبیت خود را به دست آورید:

استفاده Sucuri SiteCheck Scanner برای اسکن کردن بدافزارهای احتمالی به سؤال به سایت بروید مشورت و آدرس اینترنتی وب سایت خود را وارد کنید. این اسکنرایت اسکن جامع وب سایت شما برای بدافزارها ، مرز وب سایت ، مرتب سازی دقیق و نرم افزار منسوخ عمل می شود.

تنها نقطه ضعف این است که شما می توانید این نسخه را به صورت دستی با نسخه رایگان انجام دهید. هر زمان که بدافزار را تشخیص دهد ، می تواند به شما اجازه دهد تا بتواند حق خود را ارتقاء داده و از طریق توییتر ، شخصی یا RSS خود را مدیریت کند.

اگر یک هکر معتبر باشد از سرور شما برای اسپم کردن هرزنامه استفاده کرده است ، وب سایت خود را از هر گونه خلاصه حذف شده است. خدمات برتر بهتر از بین بردن بردافزار کمک می کند. با استفاده از Sucuri ، می توانیم به بهترین وجهی بخواهیم ، برای محافظت از بدافزار پیشرفته امتحان کنید.

استفاده اسکنر ضد بدافزار برای جستجو در بیندا ، ویرایش هاو ، پشتیبان تهیه و تهدیدهای ارائه شده و همچنین اجازه دادن به آن را به صورت خودکار. ویژگی های حق بیمه ای این وسیله ، دسترسی به صفحه wp-login.php برای متوقف کردن حملات بی رحمانه است.

این شركت برادر ، می توان از هرکدام از امکانات اضافی و امنیتی وردپرس که در بالا به بحث و گفتگو دستگیر شده است ، برای استفاده از کد ذخیره خدمات.

ابزارهای تست کیفیت وب سایت

به شما برای محافظت از وب سایت خود در حد مجاز حملات ، می توانید با استفاده از ابزارهایی که از عهده مشاوره برخوردار هستید: مرتباً سطح سرویس سایت خود را آزمایش کنید.

Wapiti یافتن مکان های ارائه دهنده (افشای مشاهده ، پایگاه داده های تزریق پایگاه ، آزمایش اسکریپت سایت سایت ، تنظیمات ضعیف .htaccess و سایر موارد) در وب سایت شما. این ابزار از رویکرد اسکن جعبه سیاه استفاده می کند.

این منبع معناست که منبع برنامه ریزی خود را دارد ، می توانید با استفاده از صفحات وب سایت خود را برای فرم ها و اسکریپت ها در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم برای استفاده اسکریپت ممکن است که بتواند دارای حقوقی باشد ، بارها اضافی را تزریق می کند. این گزارشات را در قالب های ارائه شده HTML ، XML ، متن و JSON در دسترس است.

Google Nogotofail ترافیک شبکه یک سایت رابط کاربری می تواند برای دسترسی به TLS یا SSL ضعیف و ترافیک متن حساس با استفاده از وسایل مختلف برای تشخیص و اصلاح آن استفاده کنید. اگر شما می توانید این گزینه را به عنوان سرور VPN یا سرور پروکسی یا اجازه یک روتر تنظیم کنید.

می توان اسکنر منبع باز و تستر به نام را امتحان کنید وگا. این پلت فرم برخوردنی بر GUI در جاوا است و با سیستم عامل های سیستم عامل X ، Windows و Linux کارفرمایان. این شامل یک پروکسی رهگیری برای انجام کار بازرسی تاکتیکی و یک اسکنر برای انجام آزمایش های سریع است.

از این ابزار برای دسترسی به اسكریپت نویسی متقاطع (XSS) ، SQL تزریق و توزیع منابع مختلف.
اجازه دهید این نکات و اطلاعاتی را برای دسترسی به امنیت وردپرس به شما در اختیار داشتن سایت خود قرار دهید تا بتوانید در اختیار آنها باشید.

اگر بتوانید به شما امکان پذیر باشد یا می توانید از بین برود ، آیا می توانید از بین برود و به شما امکان پذیر باشد؟ خانه های تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و می توانید از طریق سایت اینترنتی قدرت خود را از بین ببرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map