این سایت وردپرس خود را سریعتر بارگیری کنید

آیا می توانم داندر اژدها را مجدداً نشان دهیم که مرتب به سرعت بیشتری داشته باشند و از 300 مایل در تماشای می رسند و می توانند بتوانند از 4 نفر به عنوان یکی از چهارراههای خود استفاده کنند؟ خیلی سریع.


این هم چقدر قدرتمند است و در وب سایت معمولی به سرعت در انتظار بارگیری یک صفحه وب سایت سریع می باشد و می تواند حرکت کند. در حقیقت ، الف مطالعه از KISSmetrics گزارش می دهد که 47 ٪ از بازدید کنندگان سایت وب سایت در اختیار داشتن دو مقام یک سایت را رها می توانیم! خوشبختانه ، با دیدن این بازدید کننده را از دست می دهد. ما می توانیم به شما بگوییم که چگونگی بهینه سازی سایت وردپرس خود را برای سرعت بخشیدن به شرکت و اجرای قانون از clunker به dragster..

همه چیزهایی که می توانند در اختیار شما قرار بگیرند ، می توانند به شما کمک کنند

چشم های خود را را چشمک بزنید. 30000000000000.

آمازون و والمارت با استفاده از 100 نفر از تعداد 100 نفر ، تعداد 1 نفر را در اختیار شما قرار می دهیم. بارهای صفحه سریع تر به معنای تغییر بیشتر است ، می توانید با استفاده از آن بتوانید به شما ناچیز به نظر برسد. شما می توانید خدمات الکترونیکی خود را به طور کامل انجام دهید یا خیر ، صفحه بارگیری سریعتر در سایت وردپرس به شما ارائه دهند ، شما خوشحال می شوند و می توانند به ماندگاری بیشتری در صفحه.

با این نتیجه گیری می توانید گوگل را بررسی کنید ، صفحه شما را در جستجوی رتبه بندی به سطح اتاقها قرار دهید. با سرعت زیاد می توانید بارگیری کنید و فقط در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و از آن استفاده کنید..

قانون ، بخش بخش مهمی از بهترین یک سایت است. شما می توانید وقت خود را جستجو کرده و در صورت تمایل بتوانید با استفاده از این موارد بسیار جذاب تر شوید و یا ترغیب شده خود را از بین برده و یا با مراجعه به بازدید کنندگان گزاف گویی بتوانید قبل از این که سایت خود را ارائه دهید ، گزافه شوید. شما می توانید این مقام را بخواهید که این چنین اتفاقی نیست.

می توانید یک حلزون یا یوزپلنگ تعریف کنید?

برای دسترسی به سایت خود ، می توانید یک منبع اصلی داشته باشید ، و آن را بارگذاری کنید. ابزارهای ارائه دهنده خدمات ارائه شده (ویرایش شده توسط این ویژگی ها با استفاده از دیدگاه شما امکان پذیر است)

  • PageSpeed ​​Insights – ابزار Google برای دسترسی و تحلیل سرعت بار است. این ارائه دهنده خدمات ویژه ای است که می توانید از طریق تلفن همراه با همدیگر را تغییر داده و تحلیل کنید. اجازه پیوندی در صفحه به سایر موارد موجود در وب سایت گوگل است.
  • صفحه وب – با استفاده از این ابزار ، امکان کنترل سایت شما با مرورگرهای مختلف را مشاهده می کنید. اگر اینطور باشد ، می توانید گرافیکی کنید.
  • GTMetrix – این ابزار را می توان با استفاده از برنامه های مختلف و تحلیل مجدد در اختیار شما قرار داد و با استفاده از آن می توانید از طریق بارگیری بارگیری کنید..
  • پینگدوم – این سایت حرفه ای و تجزیه و تحلیل ، با توجه به موقعيت مشاهده مجدد به روز و كاربر كاربران ، مي توان به آدرس ارتباط با خراب و موارد ديگري اشاره كرد. این یک آزمایش ماهانه رایگان در حد امکان است ، و پس از آن نیز می توانید بارگیری کنید.

یک ابزار خاص وردپرس است P3 (با پیشرفت بیشتر بهبود یافته) ، یک دستگاه اضافی وردپرس است که می توانید آن را نصب کنید تا بتوانید روی شما مطلب بگذارید موارد دیگر از ابزارهای پیشنهادی وردپرس است یادگار جدید, پلاگین ها و مباحثی که امکان دسترسی به پایگاه داده وجود دارد MySQL شما را نشان می دهد.

این برنامه می تواند به بهترین نتیجه ای برسد که بتواند آن را مجازات کند. در حال حاضر ، فقط می توان گفت. در مرحله بعد ، ما را برای تعیین سرعت بیشتر بخشیدن به وردپرس برای بارگذاری بارگیری صفحه ، می پردازیم.

“حق که تاریخ را نمی داند ، برای تکرار آن” – ادموند بورک

تأیید شده توسط برزیل وردپرس تأثیر می تواند در سایت بعدی از سایت خود برخوردار شود. این امکان را برای شما فراهم می کند. امکان دسترسی به این قانون رایج و راه حلهای دیگری نیز وجود دارد:

کد قدیمی

کد منسوخ شده به نصب ، مضامین و افزودنهای وردپرس را نشان می دهد. به روزرسانی ها همیشه در مورد امنیت دید. بارها و بارها به روزرسانی می توانند مجوزهای لازم را برای استفاده از آنها فراهم کنند.

راه حل – نسخه های WordPress و Theme خود را به روز نگهدارنده. اگر بتوانید این نسخه جدید را بخوانید ، می توانید از این نسخه جدید استفاده کنید.

بانک اطلاعاتی خونین

بانک اطلاعاتی وردپرس شما می توانید جداگانه ای از آن را ارائه کنید که می توانید برای کلیه اطلاعات موجود در اختیار شما بگذارید. هرچه ردیف شده در جدول دسترسی ، جدول جدول بزرگتر است. با اعطای زمان ، دسترسی به سایر موارد مرتبط با آن یا نیاز به بیننده در بانک اطلاعاتی شما می توانید جمع آوری کنید. با توجه به حافظه موقت (سربار) ، می توان آن را نشان داد که می تواند در پایگاه پایگاه داده شود ، و به مرور زمان خود را افزایش دهید.

یک پایگاه داده بزرگ و درهم ریخته می توان زمان بار را تحت تأثیر قرار داد. ردیف های بلااستفاده و حذف شده در مورد نیاز به پاکسازی محدود ، در مقام ارشد بیش از حد ، سربار مجاز است و شما را قادر می سازد..

راه حل – دو سرعتونه وردپرس با رده بالا که پاک کننده می توانید بلااستفاده و بهینه سازی دیتابیس را ارائه دهید WP-Optimize و پس از حذف ویرایش ها ، پایگاه داده را به بهینهیک. برخی دیگر از افزایش سطح بسیار محبوب و رتبه برتر است مدیر WP. این فراتر از بهینه سازی است و می توان آن را به بهترین وجهی ، مجدداً نسخه پشتیبان و بازیابی پایگاه داده خود را در اختیار شما قرار داد.

راه حل آسان – می توانید از طریق phpMyAdmin برای بهینه سازی بانک اطلاعاتی خود یا بدون استفاده از آن استفاده کنید. برای بهینه سازی جداول جداگانه می توانید از طریق جستجو SQL “OPTIMIZE_TABLE” استفاده کنید. به عنوان مثال OPTIMIZE_TABLE ‘wp_comments ، برای بهینه سازی جدول پیشنهادی.

یا می توانید از منوی کشویی phpMyAdmin از گزینه “بهینه سازی جدول” استفاده کنید. جداول بررسی خود را برای بهینه سازی مقاله ، یا به سؤال از جعبه “همه” برای همه جداول کلیک کنید و بر روی “برو” کلیک کنید. پس از اتمام بهینه سازی ، phpMyAdmin به شما می گویم که می توانید این کار را با عملکردی دقیق یا خیر انجام دهید.

افزودنهای بسیار زیاد

هر بار بار بازدید کننده در صفحه پلاگین فعال می کند ، درخواست سرور ارسال می شود. با مراجعه به رنج می توان با مراجعه به سایت خود ، به شما امکان پذیر می کند. با این حال ، بیشتر از دیدگاه ، کیفیت است. اگر می توانید یک یا دو توانسته باشید ، می توانید با مراجعه به خط خود ، یا بارگیری کنید ، بارگیری صفحات را به شما امکان پذیر می کند.

راه حل – فقط از این طریق که می توانید مجدداً در اختیار سایت خود قرار دهید. اگر به بهترین گزینه شفاف شده ، با غیرفعال کردن آن و آن را سریعاً بارگیری صفحه ، آزمایش کنید. اگر سریعتر بارگیری کرد ، اضافی را با اجازه تغییر دهید.

مضامین که بهینه سازی نشده اند

قانون در حد مجازات هاز و ابزارکهای چشمک زن که می گوید از مضامین می توان ، سخت است. با این وجود همه اینها حاوی بار راسته می باشد.

راه حل – اگر نیازی به استفاده از حد مجاز است و یا می توانید از آن استفاده کنید ، چرا بارهای صفحه را با تماسهای غیر ضروری سرور می توانید پیدا کنید؟ مضامینی را انتخاب کنید که قبلاً به بهشتی شده باشد یا بتواند به شما محدود شود ، یا مضامین ممکن است بتواند از ویژگیهای ناخواسته را حذف کند.

ابزارک های بسیار زیاد است

معمولاً به هر ویجت در هر صفحه نیاز است. با استفاده از کاربران به این صفحه امکان پذیر است ، برای هر ویجت ارتباط برقرار کنید. صفحاتی که می توانند ویجت محدود کنند ، می توانند از منابع خود استفاده کنند.

راه حل – اطلاعات ویجت ها را به این که دقیقاً به حد احتیاج محدود شده و فقط در صفحه هایی که می توانید از آنها استفاده کنید استفاده کنید. این نتیجه را می توانید با استفاده از صفحه بارگیری کنید.

سرور آهسته

سرورهای مشترک به توصیف اشتراک گذاری موقعیت. اگر شما می توانید از این ویژگی های اصلی میزبان وب سایت استفاده کنید ، می توانید این بودجه را بخواهید. با این حال ، اگر به عنوان مثال ، میزبان وب سایت شما می توانید با مراجعه به یک پلتفرم مشترک به اشتراک می رساند ، مهم است که می توانید وب سایت شما را به آرامی بارگیری تغییر دهید..

راه حل – اگر به نظر شما می توانید با سرعت بیشتری سرور شوید ، می توانید از این استرس بخواهید تا بتوانید از عهده ویردپرس برآیید و در اختیار آنها باشید. سایر مواردی که می توانند بازدید کنند ، یک مهمان میزبان وردپرس مدیریت شده است. این میزبان وب به روزرسانی ها و بهینه سازی ها می توانند برای شما امکان پذیر باشند ، بتوانند در وب سایت شما بتوانند بهترین فرصت را داشته باشند – اعلام ادعا میریز 300 ٪ سریعتر – از بین میزبان وبلاگ پلتفرم مشترک کم..

قدرت است مثل جادو به نظر برسد ، اما …

اگر این مقاله را بخواهید ، می توانید با مراجعه به سایت خود و اجرای برنامه.

صفحه اصلی خود را را به تصریح متالیک

به نمای معمول این صفحه ای است که بازدید می کند و شروع به دیدن می کند. اگر به سرعت بارگیری می کنید ، می توانید با استفاده از صفحه های مختلف ، در مهمان بازدید کنندگان خود در سایت ، از طریق مشاهده بازدید كنید. در یک وب سایت وبلاگ ، نمایندگان رسمی نشان داده شده در صفحه اول راه‌اندازی شده و به جای گذاشتن پستهای کامل ، گزیده می توانند به راحتی نشان دهند. همه ابزارک های غیر ضروری را حذف کنید. به عنوان مثال ، ابزارک های مشترک فقط باید در صفحات ارسال شود. صفحه اصلی را تمیز و لاغر حفظ کنید.

کد رابط داده ها و پیام های مخاطب

کد سازی با استفاده از بین بردن فضای سفید ، سایز مشاهده های HTML ، CSS و JavaScript شما می توانید با مراجعه به پرونده های خود را با فاشردن و مشاهده کنید. اگر از کد متناسب باشید ، می توانید به صورت شخصی بتوانید از آن استفاده کنید و یا بتوانید به شما کمک کنید تا یک بار دیگر وردپرس استفاده کنید. به صورت خودکار و وردپرس بهتر دو گزینه آسان برای استفاده و تنظیم مجدد ، امکان پذیر است ، شما می توانید برای جمع آوری مجدد ، به شما می توانیم پیام خود را بدست آورید..

سربرگ منقضی شده را اضافه کنید

این روش برای ارائه درخواست HTTP به سرعت بارگیری صفحه رضایت می دهد. سررسیدهای منقضی به یک مرورگر می گویند که چه محدودیتی دارد در حافظه نهان خودتان ذخیره کنید. با استفاده از هدرهای منقضی می توان باربری را در بازدید از صفحه مشاهده کرد ، سرعت بارگیری صفحه شما را مجاز نمی کند. با این حال ، دفعه راهنمایی که توسط کاربر مشاهده می شود ، مرورگر شما می توانید آن را در مدت زمان بازدید مستقر در سربرگ منقضی شده است یا خیر..

اگر اینگونه باشد ، صفحه شخصی شده به جای بارگیری مجدد صفحه بارگیری می شود. می توانید با ویرایش موقعیتی .htaccess خود روی “سرورهای آپاچی” “هدرها را بیرون می زند” برای این کار..

صفحات حافظه نهان

به جای امکان دسترسی به فایل های PHP و برق با تماس با بانک اطلاعاتی ، امکان دسترسی به صفحات HTML اطلاعات موجود در سایت های اینترنتی برای دسترسی به سایت های اینترنتی و امکان دسترسی به خدمات گیرنده دیگر. دو مورد از افزایش دادن های کش برتر وردپرس قدرت WP Super Cache و W3 حافظه نهان Total. هر دو با این پیش بینی بارگذاری و فشرده سازی ، بیشتر از حد توان انجام می دهد. سرعت بار بهینه شدن جمع آوری حافظه پنهان با مخلوط کردن بدست میهن.

استفاده از شبکه های تحویل محتوا (CDN)

برای وب سایتهایی که می توانند با استفاده از سنگ های سنگین ، CDN به طور مستقیم دارایی استراحت کنند ، از CSS و جاوا اسکریپت و تصاویر استفاده می کنند. CDN ارائه شده است آمازون CloudFront, CloudFlare و MaxCDN می توانند به کل وب سایت شما خدمت کنند. CloudFront و

CloudFront و CloudFlare هر دو محدودیت محدود ، در مشاهده که MaxCDN یک حساب کاربری برای شما می توانید تا حد ممکن را ببینید. هر سه حساب کاربری دارای امتیاز واقعی است و می توان آن را کامل ارزیابی کرد. ارائه خدمات از سایتهای نزدیکتر به بازدید کنندگان شما ، بار بارگیری رابط کاربری و افزایش بار پهنای باند را به سایت خودتان می توانید با مراجعه به سایت خود بارگیری کنید.

عکس های فشرده سازی و استفاده از بار تنبل

تصاویر یک محدودیت بزرگ در بار بارگذاری سریع نمایش. عکس های فشرده سازی شما می توانید نگاهی بیننده کنید. WP Smush و بهینه ساز تصویر EWWW افزونه های وردپرس مجاز است که به محض بارگیری مجدد در کتابخانه رسانه خود به خود در وردپرس ، تصاویر شما را فشرده می نویسد. اگر ماهانه می توان از 100 تصویر بارگیری ، گزینه فوق العاده دیگر است بهینه ساز تصویر ShortPixel.

هزینه که فشرده سازی با بار تنبل, بارهای مجاز به شناسایی گرافیک همه حذف شده است. تنبلی بار یک بارونه وردپرس است که خواستار بارگذاری تصاویر فقط در توضیحات نمایش داده شده برای بازدید کنندگان است. این بار بار ممکن است بتوانید تصاویر را مشاهده کنید در زیر حد مجاز و مشاهده می شود.

نسخه های WordPress را محدود کنید

وردپرس هر بار که می تواند تغییر کند ، نسخه ای را از طریق پست های شما را امکان پذیر می کند ، و همچنین می تواند پایگاه داده را در اختیار شما قرار دهد. این پایگاه داده پایگاه داده اضافی برای دسترسی و بارگیری آخرین ارسال توسط سرور می باشد. شما در واقع می توانیم آن را ویرایش کنید و غیرفعال شده است.

درعوض ، تجربیات تجدید نظر نظر داده شده توسط وردپرس را محدود کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواستید حد مجاز باشد در پنج تجدید نظر اصلاح شده ، می توانید از این خط در بازدید wp-config.php استفاده کنید:

تعیین (“‘ WP_POST_REVISIONS “، 5) ،

می توانم از این طریق بگوییم?

پس از این که در این پست بیان شده است ، می توانید با استفاده از ابزاری یا ابزاری که می توانید با استفاده از ابزاری در اختیار شما قرار بگیرند ، خود را به سایت خود برگردید و مجدداً کنید. تست ها را می توانید با استفاده از آن و بررسی کنید. شما می توانید به یک سایت در بهینه نزدیک شوید. اگر با این وجود بتوانید حدس بزنید ، تغییراتی را ارائه می دهید و می توانید ارزیابی و تحلیل کنید. شما برای دیدن همه As یا B در کلیه فروشگاههای مختلف.

نتیجه

از این دیدگاه که می توانیم از طریق استفاده از وب سایت می توانیم با سرعت بیشتری دست یابید ، هیچ فرقی در اختیار شما نیست. بازدید کنندگان شما می توانید سایت شما دیروز بارگیری کنید ، نه فردا. اگر به صفحه شما بارگیری سریع نشود ، همچنین به زودی می رسید. برای دستیابی به توضیحات ، دسترسی به وب سایت وردپرس خود را به بهینهika. کد را به شما نشان می دهد و ادغام شده است و از فشرده سازی برای تعداد بیشتری از صفحات و مشاهده ها و استفاده از حافظه پنهان برای بارگیری سریعتر در مرورگر بازدید خود استفاده می کنید.

صاحب نظر خود را در صفحه شخصی خود قرار داده و از همه بازدید کنندگان ، مضامین و نرم افزارهای مختلف وردپرس می توانید به طور روزمره بتوانید با سرعت بیشتری دست یابید و می توانید آن را تغییر دهید. بهینه سازی آسان ادامه می دهد و می توانید از منابع بیشتری استفاده کنید که می توانید با استفاده بیشتر از بهینه سازی را برای شما انجام دهید. این کاراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.

بهینه سازی آسان ادامه می دهد و می توانید از منابع بیشتری استفاده کنید که می توانید با استفاده بیشتر از بهینه سازی را برای شما انجام دهید. این کاراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.

آیا ترفندها و نکات بهینه سازی را می توان برای تعیین سطح وردپرس می دید؟ آیا با سرعت زیاد می توانید یک سایت را از بین ببرید؟ برای اشتراک این یا هر شخصی که بخواهید دیدگاه خود را مشاهده کنید ، می توانید در این پست بنویسید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me