GoDaddy در سایت SiteGround: آیا میزبان وب را می توان انتخاب کرد؟

شرکت موجود میزبان وب سایت می باشد که می تواند به شما معرفی کند و بتواند به شما معرفی کند. این امکان را برای شما فراهم کرده است. بیایید به دو شغل مشهور میزبانی وب سایت توانمندی که هرکدام سالها در این سرویس دیدنی اند ، GoDaddy و SiteGround.


هر دو GoDaddy و SiteGround طیف کاملی از ویژگی های جذاب را برای طراحی وب سایت ارائه می دهند. GoDaddy نزدیک به 13 مشتری با دسترسی راحت و SiteGround میزبان نزدیک به 500000 نفر در است. هر دو GoDaddy و SiteGround میزبان مشترک ، مدیریت میزبانی وردپرس و VPS و برنامه های سرور اختصاصی پیشنهاد می کنند. GoDaddy گزینه های لینوکس و ویندوز را برای همه برنامه هایی که می توانند داشته باشند ، می توانند در سایت خود محاصره کنند لینوکس است.

در سال 2012 GoDaddy به عنوان “انتشار شرکتی که برای آن کار می کرد” به عنوان Fortune 100 معرفی شده است. GoDaddy فقط به عنوان تبلیغات تبلیغاتی بحث برانگیز تعریف شده است – به ویژه در سوپر کاسه های مختلف. SiteGround توسط مجلات و سازمانهای وب سایت مشاهده شده است و جوایز “گردآوری” از طریق رابط کاربری مجاز است.

از سال 1997 به عنوان یک شرکت مشاوره ای به نام Jomax Technologies ، در سال 1999 به عنوان معرفی بابا معرفی شود. در سال 2006 ، این دو نام برگزار شده و نامگذاری GoDaddy شد. GoDaddy متعلق به یک گروه سرمایه گذاری ویژه است ، اگرچه موسس ، باب پارسونز ، بزرگترین نماینده شخصی است.

SiteGround در سال 2004 تأثیر شدید و یک شرکت خصوصی دارد که صاحب موقعیتی باشد که در صوفیا ، بلغارستان است – گرچه می تواند به عنوان بعداً در این دیدگاه ، این کشور صاحب نظر باشد.

با استفاده از GoDaddy و SiteGround

Contents

Uptime و امکان داشتن

مانیتور Uptime

همه وقت. اهمیت است. وب سایت شما نمی توانید تصحیح کنید که سرور در حال حاضر خراب شده است ، بین المللی را گیم میکایک کنید.

GoDaddy بگو 99.9 ٪ به روز شده رازیمین می شود. اگر وب سایت 99.9 ٪ در یک ماه ممکن است .1 ٪ یا بیشتر ، به شما 5 ٪ از خدمات میزبانی این ماه رستگار کنید.

SiteGround برای دریافت زمان 99.9 ٪ ضمانت تعیین قدرت تری است. اگر بین وب سایت های 99.9 تا 99 اعلام شده است ، یک ماه میزبانی رایگان می توانید کلیک کنید. به ازای هر 1 ٪ از 99 ٪ ، یک ماه اضافی را می توانید کلیک کنید.

کارایی. GoDaddy از پردازنده های Core i7 در ارائه برنامه های مشترک خود و Xeons در VPS و برنامه های اختصاصی خود به شما کمک می کند. سرورهای سایت محاصره تغییر یافته می توانیم به آن اجازه دهیم سالهاست که با مراجعه به این پایگاه داده نمی شود. با استفاده از روش های جدید در مورد روش های جدید و یا سرعت سریع از بین برود ، SiteGround مراکز شخصی خود را به به روز می دهد – و فقط برای شما امکان پذیر نیست. با استفاده از متخصصان ، با استفاده از روش های مختلف ، می توان با استفاده از روشهای مختلفی از این روش استفاده کرد. شركت به ندرت در ميزباني مشترك ، مي توانيد سايت محاصره شده را از تمام برنامه هاي خود براي استفاده از سوپراكس استفاده كنيد ، نه تنها مي توانيد از خدمات خود استفاده كنيد.

آزمایش سایه که در GoDaddy میزبان بودجه ، زمان بار 2.91 با شما همراه است ، سریعتر از 56 ٪ سایتهای آزمایش شده با Pingdom. آزمایش یک سایت SiteGround اجازه به بارگذاری 1.2 همچنین ، سریعتر از 87 ٪ سایتهای آزمایش شده شدید.

امکان ارائه. GoDaddy صاحب مرکز اطلاعات شخصی خود در ققنوس ، آریزونا است و دو مرکز آریزونا دیگر را در Mesa و Scottsdale اجاره می دهد. GoDaddy با مراجعه به مراکز کنترل شده در شیکاگو ، لس آنجلس و اشبورن ، ویرجینیا است. یک مرکز اروپایی در آمستردام است و یک مرکز اجتماعیایی در سنگاپور واقع شده است. دیتاسنترها با سرعتونگی و ارائه نسخه پشتیبان دیزل قدرتو و خنک می توان.

SiteGround می توان با مراجعه به مراکز اطلاعاتی در سراسر جهان ، برای تصمیم گیری به مشتریان بین المللی خود را به عنوان خدمات دهنده ارائه داد. مراکز داده در شیکاگو ، لندن ، آمستردام و سنگاپور ممکن است. دیتاسنترها با سرعتونگی و ارائه نسخه پشتیبان دیزل قدرتو و خنک می توان. در سال 2015 ، سرورهای اشتراکی برای استفاده از ظروف لینوکس به روز شده در سایت خود ، می توانیم سرورها را به بهترین گزینه برای توزیع و دسترسی بیشتر ، به سرورهای جمع آوری شده و همه برنامه های کاربردی و پایگاه داده پایگاه داده های MySQL به SSD انتخاب کنیم…

نظر در مورد بررسی GoDaddy و SiteGround

در ارائه که ضربان زمان هر دو تضمین شده است ، می توانید با مراجعه به GoDaddy از خرابی شکایت کنید. SiteGround ضمانت بهینه سازی بهتر و در انجام کارهایی که انجام شده در بار بار و سریعتر سریعتر است. با استفاده از روش های پیشنهادی ، می توانید با استفاده از روش های پیشنهادی خود ، اقدام به ارائه خدمات درمانی کنید.

ویژگی های GoDaddy و SiteGround

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی در کیفیت

با دیدن این: بارها کلمه “نامحدود” یا “نامحدود” را در یک برنامه میزبانی دیداری کرد کرد. با دیدن این دیدگاه می توانید به طور اختصاصی “همه شما قادر به استفاده از آن” باشید ، می توانید با مراجعه به شرکت میزبان “خدمات منطقی را می دانید”.

ثبت دامنه. در ارائه آن هر دو میزبان رجیستر دامنه مجاز ، GoDaddy بزرگترین بازدید جهانی با بیش از 60 نفر از صاحبان مدیریت مدیریت است. در حال حاضر این 12 ماه یا بیشتر اجازه می دهد ، GoDaddy یک سال دیگر می تواند به مدت طولانی بتواند برای شما فراهم شود. SiteGround اعلام نام دامنه آزاد برای مدت زمانی که یک سال دیگر می توان آن را ارائه داد.

سایت سازنده. GoDaddy با رابط سازگار با وب سایت خود ، رابط کشتی گیری و رها کردن را به راحتی و با قیمت پیشنهادی 1 بار در ماه پخش کنید. SiteGround فقط یک سازنده وب سایت سایت ارتباط با کشیدن و رها با Weebly Basic را به صورت رایگان می توانید ببینید.

بانکهای اطلاعاتی. بسته به نقشه انتخاب شده ، GoDaddy از 10 تا پایگاه داده MySQL نامحدود ارائه می شود. SiteGround در همه برنامه های خود پایگاه داده های داده نامحدود است.

حسابهای اطلاعاتی. برنامه GoDaddy به برنامه شما 100 تا 1000 نفر را با 100 مگابایت تا 1 گیگابایت امکان ذخیره سازی ارائه می دهیم. SiteGround برای همه برنامه های خود می توانید خود را از نظر مالی نامگذاری کنید و ارسال کنید.

میزبانی وردپرس. هر دو GoDaddy و SiteGround برنامه های WordPress را مدیریت کنید. برنامه های مدیریت شده وردپرس معمولی بیش از یک برنامه مشترک با ارائه پروژه. با این حال ، نسخه پشتیبان امکان پذیر و به روزرسانی برای شما انجام شده است که به شما امکان می دهد که بتوانید از اهمیت ویژه ای برخوردار شوید -.

GoDaddyبرنامه GoDaddy چهار برنامه. در حد پايه ، 25000 ديدار در ماه و 10 گیگابایت حافظه SSD. لوکس با یک سایت ، 100000 بازدید کننده و تهیه 15 گیگابایتی. قدرت با دو سایت ، 400000 بازدید کننده و 30 گیگابایت SSD 5 كيلومتر ، 800000 مشاهده كننده و 50 گیگابایت حافظه SSD. همه برنامه ها را می توان با عنوان یک ترمینال سالانه با یک دامنه آزاد به طور جداگانه تعریف کرد. دو رده برتر با عنوان معتبر گواهینامه SSL به مدت یک سال بدون محدودیت و برنامه نهایی را می توان SiteLock رایگان است.

SiteGround.SiteGround سه برنامه · استارتاپ که محدود به یک سایت و 10 گیگابایت فضای مجاز سازی ، GrowBig با 20 گیگابایت ذخیره سازی و GoGeek با 30 گیگابایت است. برنامه های GrowBig و GoGeek سایتهای نامحدود ، SSL رایگان به مدت یک سال و اولویت اول با ارائه خدمات پیشنهادی دیگر. برنامه GoGeek Git را اضافه کنید و به هر سرور می توانید کاربر کاربر را در حد کمتری قرار دهید. هر سه برنامه فروش دامنه آزاد ، CDN آزاد ، پشتیبانی از WordPerfect و ترافیک نامحدود است. SiteGround اطلاعات بازدید کنندگان ارائه می دهد محدود نیست. در عوض ، استفاده از سی پی یو از طریق SiteGround نمایش داده شده توسط متخصصان و هشدارها برای استفاده بیشتر از حد مجاز.

راه حل تجاری الکترونیکی. هر دو GoDaddy و SiteGround سبد خرید رایگان از طریق نصب cPanel خود به شما مگنتو ، ذن کارت ، پرستا شاپ و ارائه دهنده های مختلف. افزودنهای WP تجارت الکترونیک WooCommerce هر دو میزبان سایتهای وردپرس در حد مجاز.

پشتیبان آموزش. GoDaddy با برنامه های مشترک و پشتیبان روزانه رایگان در وردپرس ، VPS و برنامه های اختصاصی ، امکان ذخیره پشتیبان سایت و برنامه برای خدمات ماهانه است. SiteGround از پشتیبان مراقبت های روزانه 30 روز دیگر می توانید با مراجعه به سایت خود ، به شما امکان پذیر شوید ، و همچنین بتوانید به شما اجازه دهند تا بتوانند از نسخه پشتیبان خود استفاده کنند و بتوانند به راحتی از سایت خود استفاده کنند..

خدمات میزبانی. GoDaddy اسکن و فعالانه در برابر تهدیدات DDoS عملیاتی می کنند ، و می توانند “CageFS” را معرفی کنند. CageFS به شما امکان دسترسی به امتیاز کاربر کاربر برای محدود کردن دسترسی به محتوا تنظیم کنید. GoDaddy SpamAssasin و نشان BoxTrapper را برای دسترسی به شما می توانیم بتوانیم.

برای ارائه اطلاعات ، SiteGround SpamAssasin SiteGround دارای نرم افزارهای سفارشی است که می توانید آنرا تفکیک کنید. این سایت شما را محافظت می کند ، می توانید از این سایت برخوردار باشید. SiteGround فقط سرورها را می توان در زمان واقعی رضایت می دهد و نرم افزار می تواند بدون مداخله بتواند به شما اجازه دهد تا به اکثر مشاغل اجازه دهد.

GoDaddy SSL مشترک برای ارائه برنامه های خود شخصی خود ، با رده های برتر SSL ویژه رابط می دهد. به جزء برنامه های سطح دسترسی در SiteGround یک گواهی SSL رایگان برای یک سال دیگر می توانید دسترسی داشته باشید.

GoDaddy با استفاده از ویندوز یا لینوکس را در اختیار شما قرار می دهیم. SiteGround کاملاً موجودی بر لینوکس است.

صفحه کنترل. SiteGround از cPanel با استفاده از تجهیزات صنعتی استفاده می شود. GoDaddy با استفاده از پنل استفاده می کند ، اما این را از سفارشی کردن ها می توان انجام داد ، می تواند بتواند به طور معمول cPanel ناآشنا باشد.

نظرات در مورد ویژگی های کلیدی GoDaddy و SiteGround

هر دو شرکت میزبان ویژه ای دارند که می توانند در صورت تمایل بتوانند به آنها مبدل شوند. GoDaddy یک سایت برو به ثبت نام دامنه است. SiteGround در برنامه های وردپرسی خود را از طریق وسایل نقلیه به مسکن و پهنای باند نامحدود ، بانک اطلاعاتی و امکان دسترسی به بهترین برنامه های خود را از این طریق می توانید برای مشاغل مفید و بزرگتر و همچنین در اختیار داشتن سایت های مختلف از سایت خود قرار دهید…

برنامه های میزبانی وب و قیمت های GoDaddy و SiteGround را با استفاده از این برنامه نصب کنید

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

با دیدن این: قیمت ها دائماً تغییر یافته است و می توانید با ارائه خدمات تبلیغاتی خود را از طریق شرکت های میزبان برای ارائه مجوز مهیا کنید. قیمت پیشنهادی تبلیغاتی معمولاً فقط برای مدت زمان ارائه خدمات ارائه شده بهتر است ، با مراجعه به مرخصی خود به شما اجازه می دهد تا به شما بفرستد. معمولاً با نامگذاری شده برای مدت مجاز ، ترجیح می دهید از تبلیغات مجانی ، به این حق خود بپردازید که بسیار محترم است.

GoDaddy. GoDaddy در هر دو گزینه ویندوز و لینوکساکس سه برنامه مشترک ارائه شده است و می توانید برای هر دو نفر از این موارد استفاده کنید. اقتصاد به یک سایت ، پهنای باند نامحدود و 100 گیگابایت توانایی دستیابی به قیمت 3.99 برابر با قیمت مجاز لوکس ، با قیمت 4.99 در هر ماه و نهایی با 7.99 روز در ماه ، وب سایت های نامحدود ، پهنای باند و خدمات نامحدود را برای شما فراهم می کند. تمام برنامه ها با یک سال رایگان ثبت دامنه در یک برنامه سالانه ارائه می شود. حساب های داده شده به ترتیب 100 ، 500 و 1000 محدودیت. برنامه Ultimate یک SSL رایگان به مدت یک سال اضافه می کنیم.

SiteGround. SiteGround سه برنامه مشترک ارائه می شود. راه اندازی این کار به یک سایت و 10 گیگابایت فضای مجازی امکان پذیر است. GrowBig و GoGeek به ترتیب در وب سایتهای نامحدود و 20 گیگابایت و 30 گیگابایت در اختیار شما قرار می دهند. همه برنامه های خود را با یک سال آزاد ثبت دامنه ، حسابداری نامحدود محدودیت ، ترافیک نامحدود ، مجتمع نسخه پشتیبان روزانه و CDN رایگان با است. برنامه های GrowBig و GoGeek به ارائه خدمات اولویتی و SSL به رایگان برای مدت یک سال اضافه می کنند. برنامه GoGeek را می توان در هر سرور ، انطباق PCI و Git اضافه كنید. در ارائه این سایت می توانید با استفاده از پهنای باند بتوانید از CPU استفاده کنید و از CPU استفاده کنید و بتوانید از CPU استفاده کنید…

میزبانی وردپرس مدیریت شده

گوگدی. GoDaddy چهار برنامه در حال حاضر می تواند در اختیار شما قرار بگیرد و فقط بتواند یک سایت را محدود کند ، دو گروه برتر داشته باشند 2 و پنج سایت مجاز نیز هستند. GoDaddy شما می توانید در هر ماه به ارائه برنامه محدود بپردازید و SSD را نیز تهیه کنید.

SiteGround: SiteGround در سه برنامه خود می توانید مشاهده کنید نام نامحدود و امکان محدود کردن است. قیمت های GoDaddy 3.99 دلار ، 4.49 دلار ، 7.99 روز و 13.99 روز است که در سایت ارائه می شود سایت محاصره ای را به شما امکان پذیر می کند تا با قیمت های 3.95 ، 7.95 دلار و 14.95 برابر قیمت را داشته باشید.

میزبان VPS و سرور اختصاصی برنامه های GoDaddy با VPS امکان ارائه مجدد ، با پنج برنامه برای لینوکس و پنج بار برای ویندوز – برنامه های ویندوز محدود 10 ایالتی در هر ماه بیشتر. SiteGround چهار برنامه VPS امکان دسترسی بالاتر از GoDaddy است. هر دو میزبان پیکربندی سفارشی برنامه ها را ارائه می دهیم. برنامه های GoDaddy وضعیت پهنای باند نامحدود محدودیت ها ، در اختیار داشتن برنامه های SiteGround 5 باند پهنای باند را ارائه می دهند.

SiteGround برنامه های ویژه برای فروش حداقل به GoDaddy ارائه می دهد ، و قیمت آن را بالاتر می برند. برنامه های ویندوز GoDaddy محدود 30 بیشتر از برنامه های لینوکس در است. برنامه های اختصاصی SiteGround دسترسی سرورهای سریع تری است ، اما برنامه های آن را به پهنای باند کمیته مسکن امکان پذیر است. برنامه های GoDaddy پهنای باند نامحدود محدود.

وام. GoDaddy بسته به موقعیت مکانی شما امکان بازاریابی متفاوتی را فراهم می کند. SiteGround اعتبار بازاریابی این سایت. هر دو نام دامنه را می توان اعلام کرد ، و هر دو SiteGround و GoDaddy یک سال است که می توانید بدون ذکر نام جدیدی را پیشنهاد دهید.

بازگشتمین پول GoDaddy و SiteGround خط مشی بازگشت پول را بدون سؤال ارائه می دهند. GoDaddy ضمانت 30 روزه ارائه شده برای ارائه سالیانه و بالاتر از حد مجاز. برای برنامه های ماهانه ، بازپرداخت کامل GoDaddy به 48 ساعت محدود می شود و پس از آن امتیاز دهی می شود. SiteGround برای همه برنامه های خود 30 روز ضمانت بازگشت پول خود را. اگر می توانید با مراجعه به GoDaddy یا SiteGround ، سایت رسمی خود را کنترل کنید ، بتوانید با مراجعه به سایت رسمی خود را کنترل کنید.

نظر در مورد قیمت گذاری برنامه های میزبانی

فقط قیمت آن ، GoDaddy حاشیه ای است. قیمت آن را به سایت شخصی یا وبلاگ یا برای مشاغل دسترسی محدود می توان. SiteGround از اختصاص سرور و حافظه SSD به میزان خرید..

استفاده از GoDaddy و SiteGround چقدر آسان است

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

صفحه کنترل. هر دو GoDaddy و SiteGround از پانل های کنترل شده با استفاده از جستجو. رابط گرافیکی کاربرپسند cPanel جهانی صنعت است و بیش از پیش به ارائه خدمات رسمی در وب سایت شما می توانید با مراجعه به سایت نمادهای خود را به عنوان امکان پذیر کنید. GoDaddy بیشتر ویژگی های cPanel معمولی را می توان با یک رابط کاربری سفارشی استفاده می کند. مرکز صنعت Plesk توسط GoDaddy برای برنامه های کاربردی ویندوز استفاده می شود.

با کلیک روی نصب. GoDaddy از طریق کنترل پنل خود صدها برنامه را با با برنامه نصب نصب کنید. SiteGround می توان با فروش نرم افزاری از برنامه Softaculous است. هر دو نصب یک کلیک کنید وردپرس را امکان پذیر کنید.

سایت پیمایش. هر دو سایت GoDaddy و SiteGround اطلاعات کلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانند از طریق برنامه پیشنهادی به شما کمک کنند. هر دو نفر می توانند برای رسیدن به برنامه ردیف ها در برنامه خود اقدام کنند. GoDaddy مجاز بر میزبانی ، محصولات ارائه شده توسط شما امکان پذیر است ، می توانید با مراجعه به سایت گیجابور و سایر صفحات در سایت خود.

نظر در مورد سهولت استفاده

نصب هر یک از این گزینه ها می توانید با دسترسی کامل ، هر دو پنل را امکان پذیر کنید (اگر GoDaddy اصلاح شده است) و هر دو وب سایت کاربر را بخواهید. می توانم در این کراوات بنامید.

خدمات از GoDaddy و SiteGround

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

با ارائه اطلاعات معتبر ، GoDaddy بهتر است از حد مجاز رد شود. شما می توانید با استفاده از این ویژگی ، سایت محاصره شده را از بهترین ویژگی های استر Site در SiteGround زمان انتظار برای حمایت از شما فقط 10 دقیقه است. هر دو نفر از پرسنل توانسته اند که بتوانند از پسند و دانشمندان می توانند استفاده کنند.

هر دو GoDaddy و SiteGround تعداد یک تلفن همراه ، استاندارد و چت زنده 24/7 دارند. هر دو پایه یک پایگاه دانش با آموزش و فیلم و هر دو وبلاگ وجود دارد. GoDaddy فقط بر وبلاگ خود در “Garage GoDaddy”.

نظر در مورد کمک کاربر

هر دو GoDaddy و SiteGround روشهای ارائه مطالب ارائه شده با شما می توانند با کمک شما راحت تر شوند. ارائه GoDaddy توسط اکثر مشتریانی که می توانند نظر خود را تغییر داده و یا تعیین کنند و یا تعیین شده در سایت ارائه دهند ، می توانند در سایت خود حضور پیدا کنند.

اظهار نظر GoDaddy و SiteGround

نقد های ذکر شده

اظهار نظر در پروژه

با دیدن این: این امکان را برای مشتری فراهم می کند که به عنوان منبع منبع اصلی ارائه شود. اگرچه ، می توان دید دائماً را در اختیار مشتری قرار داد ، می توانید با اختیار خود را حفظ کنید. می توانید به طور کلی با استفاده از این فرصت که اشتیاق ارسال می کند ، بیشتر بخواهید مشتری بیشتری داشته باشید تا بتوانید آن را ارسال کنید ، می توانید با نگاهی دقیق داشته باشید.

نظر منفی برای GoDaddy و SiteGround

GoDaddy. بیشترین مطالب منفی درباره GoDaddy در اختیار شما مشتری ، محدودیت های سخت در ارائه برنامه ها و خرابی شکایت.

SiteGround. فعالیت های سایت های منفی SiteGround از رسانه های ارائه دهنده خودکار و عدم هشدار قبل از خاموش کردن سایت برای استفاده بیشتر از حد از CPU شکایت..

نظرات مثبت برای GoDaddy و SiteGround

GoDaddy.. با اعلام نظر معتبر GoDaddy در خدمات ارائه دهندگان دامنه و قیمت گذاری این نظر می توانید.

SiteGround. در مورد بهترین های سایت سایت پیرامون سرعت و سودمندی که می توانند در اختیار شما قرار بگیرند و اجازه دهند تا بتوانند به شما معرفی شوند.

نظر در مورد نظر

شما می توانید GoDaddy را مشاهده کنید تا بتوانید نظر خود را مشاهده کنید و به شما بگویم نام دامنه و مباحثی را می توان به عنوان یک مقام جدید انجام داد. به عنوان کلی ، نظرات مثبت را می توان از سایت سایت محاصره کرد.

با ارائه اطلاعات در مورد GoDaddy و SiteGround

که هاستینگ برای شما مجاز است?

انتخاب برنامه پلتفرم

هر دو این شرکت هاستینگ قیمت نکات و مضرات پیشنهادی را دارند.

دلایل انتخاب سایتاطلاعات از طریق GoDaddy:

 • امنیت
 • همه برنامه ها را از حافظه پنهان استفاده می کند
 • CDN رایگان

دلایل انتخاب GoDaddy از سایت SiteGround:

 • قیمت این نوع تر
 • اجازه بر هاستینگ ، داشتن منبع وب سایت رابط می فروشد
 • گزینه های لینوکس و ویندوز برای همه برنامه ها

استفاده از GoDaddy برای حضار مجاز است ، با استفاده از همه حقایق خود را به وب سایت رسمی خود برای SSL ، خدمات بازاریابی و سئو ، و حسابداری آنلاین ، از یک سایت معتبر مجاز می داند. وب مسترهای باتجربه تر می توان GoDaddy را بیشتر از حد محدود کنید.

SiteGround با داشتن امکاناتی که بتواند در برنامه های خود کاملاً محدود کند ، می تواند شما را مجدداً تحت کنترل خود قرار دهد ، اما برای مشاغل دیگری نیز داشته باشد و بتواند به بهترین وجهی با برنامه های مدیریت شده و وردپرس پشتیبانی کند..

با مراجعه به وب سایت ، می توانید میزبان وب سایت خود را مشاهده کنید ، میزبان InMotion میزبان ، برنامه ریزی مدیریت شده وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد و سریعتر از برنامه های GoDaddy یا SiteGround برخوردار است. InMotion در کنترل با 30 روز تضمین GoDaddy و SiteGround ضمانت بازگشت پول را به شما ارائه می دهد..

آیا این در مورد GoDaddy یا SiteGround سؤال دارید؟ تجربیات شما در مورد میزبانی وب چیست؟ نظر خود را دیدید و به ما توجه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map