GoDaddy در كنفرانس FatCow: از هر يك مي توانيد استفاده كنيد؟

می توانید با مراجعه به سایتهای سرور خود بتوانید از این سردارهای مختلف استفاده کنید؟ درمورد مشاوره یک نفر و دو بین دو شغلی می توانیم حدس بزنیم و در سال 1990 در این برنامه مشاغل – GoDaddy در سال 1997 با موفقیت ، FatCow در سال 1998.


GoDaddy یک ثبت دامنه بازدید شده است ، اما میزبان 13 نفره نیز وجود دارد. تمرکز FatCow برادر ساده کردن منابع برای مشتری است و از بین بردن آنها می تواند “بابو تکنوازی” می نامند ، است. هر دو GoDaddy و FatCow برنامه های میزبانی ، مدیریت وردپرس ، VPS و سرورهای اختصاصی را به اشتراک بگذارید. GoDaddy گزینه های لینوکس و ویندوز را برای همه برنامه های شما امکان پذیر است. FatCow موجودنی بر لینوکس است. GoDaddy و FatCow هر دو برنامه میزبانی مشترک ، مدیریت میزبانی وردپرس و VPS و برنامه های سرور اختصاصی را برای شما ارائه می دهند. Arvixe هم امکان لینوکس و هم ویندوز محدود ، در دسترس که iPage فقط لینوکس است.

GoDaddy اینطور از جوایز “انجمن” راضي شده است و برای تبلیغ تبلیغات تبلیغات برانگیز خود مشهور است. در سال 2012 ، آن به عنوان Fortune 100 به عنوان “انتشار شرکتی که برای آن کار می کرد” انتخاب شده است. FatCow با بیان اینکه جوایز خود را بسیار آسان کرده است – گرچه اکثر افتخارات “مجمع” در اوایل اواسط مدت 2000..

با شروع Jomax Technologies در سال 1997 ، بابا برو در سال 1999 و با تبدیل شدن به GoDaddy در سال 2006 (این دو نام با همدیگر) ، GoDaddy متعلق به یک شرکت سرمایه گذاری ویژه – اگر بنیانگذاری شده باشد باب پارسونز نیز می باشد. FatCow توسط گروه مدیریتامتی بین المللی (EIG) در سال 2007.

شرکت EIG صاحب امتیاز از شرکت های میزبان وب سایت همچنین می توانید با مالکیت خود را به عنوان مسئول خود مستقر کنید. اگر شما می توانید با استفاده از آن بتوانید با هم صاحب نظر شوید و از طرف دیگر بتوانید به EIG مشکلی دسترسی پیدا کنید ، می توانید با میزبان متعادل به EIG سایر مشکلی را نیز بخواهید.

با استفاده از GoDaddy و FatCow

Contents

Uptime و امکان داشتن

مانیتور Uptime

همه وقت. Uptime می توان از مهمترین موارد خاص است که میزبان وب سایت می تواند ارائه شود. اگر سرورهای مجاز خراب شده ، سایت شما خراب است و بیننده و مشتری را از دست می دهد. GoDaddy بگو 99.9 ٪ به روز شده رازیمین می شود. اگر وب سایت 99.9 99 از 99.9 را در اختیار داشته باشید ، در 5 ماه دیگر می توانید از خدمات میزبان خود استفاده کنید. FatCow ضمانت به موقعیتع را ارائه نمی دهد.

کارایی. GoDaddy از پردازنده های Core i7 در ارائه برنامه های مشترک خود و Xeons در VPS و برنامه های اختصاصی خود به شما کمک می کند. FatCow در برنامه WordPress Essentials از حافظه SSD استفاده می شود.

آزمایش سایه که در GoDaddy میزبان بودجه ، زمان بار 2.91 با شما همراه است ، سریعتر از 56 ٪ سایتهای آزمایش شده با Pingdom. یک سایت FatCow دارای امتیاز با سرعت 2.54 می باشد.

امکان ارائه. GoDaddy یک مرکز داده را در ققنوس ، آریزونا می تواند و دو مرکز آریزونا دیگری را در Mesa و Scottsdale اجاره می دهد. GoDaddy با مراجعه به مراکز کنترل شده در شیکاگو ، لس آنجلس و اشبورن ، ویرجینیا است. یک مرکز اروپایی در آمستردام واقع شده است و یک مرکز اجتماعیایی نیز در سنگاپور واقع شده است. دیتاسنترها با سرعتونگی و ارائه نسخه پشتیبان دیزل قدرتو و خنک می توان.

FatCow از دو مرکز اطلاعات در منطقه بوستون ، ماساچوست استفاده می کند. مراکز داده 24/7 برای امنیت و مدیریت در محل برگزاری امکان پذیر است. این امکان وجود دارد که بتواند دسترسی به آنها را افزایش دهد. سرورهای دیتاسنتر از دیدگاه بار متعادل را مجاز و از خوشه های NetApp استفاده می کنیم که می توانید با سرعت و امکان پذیر شوید.

نظر در مورد بررسی GoDaddy و FatCow

FatCow ضمانت به موقع آوردن ، و این می تواند نگران کننده است ، اگر شما FatCow را در زمان بندی و پاسخ بارگذاری سریعتر از GoDaddy است..

ویژگی های GoDaddy و FatCow

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی در کیفیت

با دیدن این: متأسایت ، در یافتن این دیدگاه ، کلمات رأی گیری را در شرکت های میزبان وب سایت ، “نامحدود” یا “نامحدود” به معنای “همه شما نمی توانید استفاده کنید”. در عوض ، به داشتن میزبان میزبان “استفاده منطقی تلقی می توان” اشاره کرد.

ثبت دامنه. در ارائه آن هر دو میزبان ثبت دامنه اجازه داده شده است ، GoDaddy بزرگترین سایت تبلیغاتی با حداکثر 60 شرکت مدیریت دامنه مدیریت. در حال حاضر این 12 ماه یا بیشتر اجازه می دهد ، GoDaddy یک سال دیگر می تواند به مدت طولانی بتواند برای شما فراهم شود.

FatCow با ذکر نام دامنه رایگان در یک سال دیگر می تواند در اختیار شما قرار بگیرد و اگر بخواهید جای خود را پیدا کنید ، می توانید آن را توزیع کنید و می توانید آن را به FatCow منتقل کنید..

سایت سازنده. GoDaddy می توان وب سایت سازنده ، آن را به عنوان یک ردیف کشیدن و رها کردن ، با قیمت پیشنهادی 1 بار در هر ماه شروع کرد. FatCow Weebly Basic را به صورت رایگان ارائه می دهد ، می توانید در پنج وب سایت محدود کنید. نسخه حرفه ای با دسترسی اضافی در محدودیت است.

بانکهای اطلاعاتی. بسته به نقشه انتخاب شده ، GoDaddy از 10 تا پایگاه داده MySQL نامحدود ارائه می شود. FatCow در تمام برنامه های خود پایگاه داده داده MySQL نامحدود محدود.

حسابهای اطلاعاتی. برنامه GoDaddy به برنامه شما 100 تا 1000 نفر را با 100 مگابایت تا 1 گیگابایت امکان ذخیره سازی ارائه می دهیم. FatCOW.

میزبانی وردپرس. برنامه های GoDaddy و FatCow برنامه های WordPress را مدیریت کنید. اگر با برنامه ریزی های مدیریت شده وردپرس معمولی بتوانید با شماره های بیشتری کسب کنید ، از طرف دیگر بتوانید از شما بخواهید با استفاده از خدمات مشاوره ای خود را بهبود بخشید و از طریق میزبان برای شما امکان پذیر باشد – شما را قادر می سازد تا بتواند کتاب خود را برای شما متمرکز کند.

GoDaddyGoDaddy چهار برنامه وردپرس باقی است. بیسیک ، که به یک سایت محدود است ، 25000 بازدیدکننده داشته باشید در ماه و 10 گیگابایت حافظه SSD. لوکس با یک سایت ، 100000 بازدید کننده و تهیه 15 گیگابایتی. قدرت با دو سایت ، 400000 بازدید کننده و 30 گیگابایت SSD 5 كيلومتر ، 800000 مشاهده كننده و 50 گیگابایت حافظه SSD. همه برنامه ها را می توان با عنوان یک ترمینال سالانه با یک دامنه آزاد به طور اختصاصی. دو رده برتر با عنوان معتبر گواهینامه SSL به مدت یک سال بدون محدودیت و برنامه نهایی را می توان SiteLock رایگان است.

FatCow.FatCow قیمت دو برنامه WordPress ، Starter و Essential است. هر دو صاحب محدودیت می توانید با نام محدود شده ، نشان دهنده نامحدودی از سایتهای مجاز و پهنای باند نامحدود باشید. تفاوت واقعی این است که حافظه می کند SSD است (استارت این امکان وجود دارد) ، و ضروری است.

راه حل تجاری الکترونیکی. GoDaddy سبد خرید رایگان ، دارای مگنتو ، ZenCart ، PrestaShop و سایر موارد را می توان با کنترل پنل ارائه می دهد. فروشگاه FatCowSite Basic را به صورت رایگان و برنامه پیشرفته تر فروشگاه سایت برای خدمات اضافی ماهانه می توانید.

پشتیبان آموزش. GoDaddy با برنامه های مشترک و پشتیبان روزانه رایگان در وردپرس ، VPS و برنامه های اختصاصی ، امکان ذخیره پشتیبان سایت و برنامه ای برای تهیه ماهانه است. FatCow برای ارائه خدمات ماهانه اضافی ، دسترسی پشتیبان سایت سایت و بازیابی رابط کاربری ، انجام این کار در پشتیبان شما می توانید از خدمات خود استفاده کنید ،.

خدمات میزبانی. GoDaddy اسکن می توان و به عنوان نمایش پیش نمایش در حد تهدیدات DDoS عمل می کند ، و با مراجعه به “CageFS” می نامد ایجاد می شود. CageFS به شما امکان دسترسی به امتیاز کاربر کاربر برای محدود کردن دسترسی به محتوا تنظیم کنید. GoDaddy SpamAssasin و نشان BoxTrapper را برای دسترسی به شما می توانیم بتوانیم. FatCow برای کسب اطلاعاتی امکان پذیر است.

FatCow SSL رایگان در اختیار شماست و SSL ویژه ای دارد که دارای مجوزی است. GoDaddy SSL مشترک برای ارائه برنامه های خود شخصی خود ، با رده های برتر SSL ویژه رابط می دهد.

GoDaddy با استفاده از ویندوز یا لینوکس را در اختیار شما قرار می دهیم. FatCow موجودنی بر لینوکس است.

صفحه کنترل. GoDaddy از cPanel استفاده می کند ، با این وجود می توان از سفارشی سازی ها استفاده کرد و می توان آن را انجام داد ، می تواند به صورت اختصاصی بتواند cPanel NavAشنا باشد. FatCow از vDeck استفاده می توان. آخرین نسخه 4 آن را قدرتمندتر شده است است ، اما در مورد ارائه خدمات میزبان ها در نمایش دقیق cPanel ، مجاز است که می توانید در سایت خود انتقال دهید..

سبز. FatCow از انرژی باد برای دستیابی به 100 ٪ قدرت خود ذخیره می تواند. اگر می توانید این برنامه را بخواهید ، FatCow را مجاز می داند که در وب سایت شما می توانید آن را انتخاب کنید.

اضافی. با استفاده از برنامه های میزبانی ، GoDaddy نیز می توانید با استفاده از خدمات جستجوگرها ، بازاریابی آنلاین و خدمات ارائه خدمات پیشنهادی خود ، اقدام کنید. هر دو GoDaddy و FatCow FatCow تبلیغات تبلیغاتی 100 دلاری را به بینگ / یاهو و 100 مجاز بودن به Google AdWords ارائه می دهد.

نظرات در مورد ویژگی های کلیدی GoDaddy و FatCow

GoDaddy صاحب سایت های صنعتی برای ثبت دامنه ، اما پهنای باند نامحدود ، پایگاه داده ها و امکان دسترسی به FatCow برای همه شما می توانید خودتان را قادر سازید و می توانید با استفاده از FatCow و همچنین FatCow بتوانید از این شرکت استفاده کنید. با این حال ، GoDaddy از ویژگی های امنیتی به میزان فروش مرکزی و از یک شرکت صنعتی cPanel استفاده می کند.

برنامه های میزبانی وب و قیمت های GoDaddy و FatCow

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

با دیدن این: برای کنترل کیفیت ، قیمت ویژه تبلیغات در صنعت رایج است. قیمت پیشنهادی این است که بتوانید در زمان ارائه این پیشنهاد به شما ارائه دهند. با مراجعه به خدمات ارائه شده ، می توانید با ارائه خدمات ارائه شده و ارائه خدمات پیشنهادی بهتر ، قیمت پیشنهادی را افزایش داده و از این طریق بخواهید که بخواهید از طرف شما تصمیم بگیرند. در حقیقت ، ثبت نام برای مدت زمان محدود ، مشاهده نظر از تبلیغات ، امکان پذیر بودن با قیمت برتر.

میزبانی وب مشترک

GoDaddy. GoDaddy گزارش برنامه مشترک ارائه شده – سه تا برای ویندوز و سه سرور لینوکس. اقتصاد به یک سایت ، پهنای باند نامحدود و 100 گیگابایت توانایی دستیابی به قیمت 3.99 برابر با قیمت مجاز لوکس ، با قیمت 4.99 در هر ماه و نهایی با 7.99 روز در ماه ، وب سایت های نامحدود ، پهنای باند و خدمات نامحدود را برای شما فراهم می کند. تمام برنامه ها با یک سال رایگان ثبت دامنه در یک برنامه سالانه ارائه می شود. حساب های داده شده به ترتیب 100 ، 500 و 1000 محدودیت. برنامه ارائه یک سال گوگا SSL رایگان اضافه شده است.

FatCow. FatCow در این عقیده عمل می کند که به سادگی می دهد. با داشتن یک طرح مشترک با 49 سال در سال ارائه می شود (قیمت تمدید شده سه برابر بیشتر است). همراه با ثبت دامنه آزاد به مدت یک سال است. این ویژگی با استفاده از پهنای باند نامحدود ، قدرت ، پایگاه داده های MySQL و دستیابی به است.

میزبانی وردپرس مدیریت شده GoDaddy چهار برنامه ارائه می شود. این اجازه می دهد تا یک سایت در دو رده پایین داشته باشید ، بتوانید آن را مشاهده کنید. GoDaddy شما می توانید در هر ماه به ارائه برنامه محدود بپردازید و SSD را نیز تهیه کنید. قیمت های GoDaddy 3.99 دلار ، 4.49 دلار ، 7.99 روز و ماهانه 13.99 روز است. FatCow دو برنامه در حال حاضر می تواند ، هم با استفاده از نامحدود و هم از پهنای باند. استارت 3.75 نفر در هر ماه و ضروری ها 6.95 دلار در ماه است – با اختلاف سریع و ارائه خدمات مشاوره ای برای برنامه های ضروری.

میزبان VPS و سرور اختصاصی برنامه های GoDaddy با VPS امکان ارائه مجدد ، با پنج برنامه برای لینوکس و پنج بار برای ویندوز – برنامه های ویندوز محدود 10 ایالتی در هر ماه بیشتر. برنامه های GoDaddy پهنای باند نامحدود و 40 تا 250 تا گیگابایت می توان با استفاده از آنها (بسته به نوع) را ارائه داد. FatCow سه برنامه پیشنهاد می کند که با افزایش قیمت پیشنهادی افزایش یافته و قیمت آن را افزایش دهید. با این حال ، برنامه های FatCow را از پهنای باند و محدود کردن محدودی به شما اختصاص داده اند.

GoDaddy نیز پنج برنامه اختصاصی برای لینوکس و 5 را برای شما فراهم کرده است. برنامه های ویندوز GoDaddy محدود 30 بیشتر از برنامه های لینوکس در است. برنامه های اختصاصی GoDaddy همه نمایش پهنای باند نامحدود محدود. FatCow سه پیشنهاد تخصصی دارد. برنامه های FatCow اندکی محدود تر از برنامه های GoDaddy با توجه به محدودیت فضای مجاز برای اتاق و پهنای باند محدود.

وام GoDaddy بسته به موقعیت مکانی شما امکان بازاریابی متفاوتی را فراهم می کند. FatCow با 100 امتیاز مجاز برای بینگ / یاهو و 100 دلار برای Google AdWords بازاریابی رایگان را در اختیار شما قرار می دهد. هر دو نام دامنه را می توان اعلام کرد ، و FatCow و GoDaddy یک سال نامی را برای برنامه های جدید ارائه نمی دهند.

بازگشتمین پول: GoDaddy و FatCow ضدمین های برگشت پول را ارائه می دهند. GoDaddy ضمانت 30 روزه ارائه شده برای ارائه سالیانه و بالاتر از حد مجاز. برای برنامه های ماهانه ، بازپرداخت کامل GoDaddy به 48 ساعت محدود می شود و پس از آن امتیاز دهی می شود. FatCow دارای قیمت ضمانت استاندارد 30 روزه در صنعت است (در اختیار داشتن با کارت اعتباری). اگر ثبت دامنه آزاد در GoDaddy یا FatCow است ، می توانید با مراجعه به سایت رسمی خود و ثبت نام خود را کنترل کنید.

نظر در مورد قیمت گذاری برنامه های میزبانی

در قیمت پیشنهادی تبلیغاتی ، FatCow می توانید قیمت حواشی را ارزیابی کنید. با در نظر گرفتن قیمت های تجدید شده ، برنامه FatCow را از طریق برنامه های پیشنهادی GoDaddy (اما فقط می توانیم) با این حال ، اگر به ویژگیهای محدودیتی محدود شده باشد ، GoDaddy نیز بتواند برای شما برنامه ریزی کند تا بتواند از برنامه FatCow استفاده کند. در پنجره شما می گوید GoDaddy را انتخاب کنید ، با FatCow فقط لینوکس است.

استفاده از GoDaddy و FatCow چقدر قدرت است

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

صفحه کنترل. GoDaddy و FatCow از پنل های کنترل متفاوتی استفاده می کنند. GoDaddy از cPanel استفاده می شود با استفاده از رابط کاربری تا حد مجاز تغییر. رابط کاربر پسند cPanel استاندارد صنعت است و بیشتر می توانید با مراجعه به سایت وب سایت خود را ارائه دهید. برای برنامه های ویندوز خود ، GoDaddy از Plesk استفاده می شود. FatCow vDeck کم کاربردی را ارائه می دهد ، همچنین می توانید با مراجعه به نماد است ، اما ساده تر است. اگر امکان تنظیم است.

با کلیک روی نصب. GoDaddy نصب صوتی با یک کلیک برنامه را از طریق cPanel به صدها برنامه ارائه می دهیم. FatCow با نصب مجدد برنامه خود را از طریق MOJO Marketplace نصب کنید. هر دو نصب یک کلیک کنید وردپرس را امکان پذیر کنید.

سایت پیمایش. هر دو سایت GoDaddy و FatCow اطلاعات موردنیاز خود را برای تهیه برنامه متن کامل با نیازهای شما به شما می دهد. GoDaddy مجاز بر میزبانی ، محصولات ارائه شده توسط شما امکان پذیر است ، می توانید با مراجعه به سایت گیج کننده و صفحات در اختیار پیمایش خود باشید. صفحه اصلی GoDaddy ثبت دامنه این را بیشتر از میزبانی می دهد. FatCow با موضوع پیشنهادی به گاو cutesy است ، اما اطلاعاتی را برای وضوح ارائه شده و همچنین می توانید این آسان است.

نظر در مورد سهولت استفاده

هر دو FatCow و GoDaddy FatCow انتخاب یک برنامه میزبانی مشترک را آسان می کند – فقط یک طرح ممکن است. با این حال ، GoDaddy دارای ویژگی های کمتری را به شما می توانیم (هرچند که می توان آن را کمترین هزینه کرد). کنترل پنل GoDaddy بر اساس استاندارد صنعت cPanel است. پیمایش وب سایت FatCow آسانتر است.

خدمات از GoDaddy و FatCow

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

بر اساس اطلاعات مشتری ، GoDaddy بهتر است از حد مجاز خودداری کند. FatCow قول می دهد باکیفیت را می دهد و می تواند در صورت قول گرفتن از خود بخورید ، یک ماه مسیبانی به طور رایگان بتواند کرد کرد. هر دو نفر از پرسنل توانسته اند که بتوانند پسند و دانش گیر می گیرند.

هر دو GoDaddy و FatCow می توانند از طریق تلفن همراه ، توانمندی و چت زنده 24/7 و همچنین برای پایگاه داده های دانش آموز ایزدی استفاده کنند. GoDaddy فقط بر وبلاگ خود در “Garage GoDaddy” FatCow دایرکتوری جامعه ای است که می تواند در وب سایت های میزبان در FatCow را برای شما ثبت کند. هر دو GoDaddy و FatCow یک وبلاگ قدرت (گرچه آخرین بازدید در FatCow در اکتبر سال 2015 بودجه).

نظر در مورد کمک کاربر

هر دو روش می توان گفت ، می توانید با سهولت استفاده کنید. تأیید GoDaddy توسط اکثر مشتریانی که می توانید نظر دهید ، با استرالیا باشید. با این حال ، هر یک از شرکت ها می توانند از خدمات کافی برخوردار بوده و به مشتریان خود نیز ارائه دهند.

محتوایهای کاربر از GoDaddy و FatCow

نقد های ذکر شده

اظهار نظر در پروژه

با دیدن این: شما می توانید از این سایت بازدید کنید. با این حال ، اگر دارای اختیار دائماً در مورد مشتری خود باشید ، می توانید به شما نیاز داشته باشید. برای این که بتوانید خود را از بین ببرید ، می توانید خود را برای نوشتن مطالب تبلیغی کنید ، شما می توانید در اختیار شما قرار بگیریم.

مقالههای منفی برای GoDaddy و FatCow

GoDaddy.. اطلاعات بیشتر در مورد منفی GoDaddy می تواند به شما اجازه دهد ، مشتری را محدود کنید و از برنامه ها و خرابی ها استفاده کنید.

FatCow. FatCow در مورد استفاده بیشتر از حد در برنامه های مشترک ، مضامین منفی را بدست آورده است. مشتری ها می توانند می توانند که شفافیت خود را در اختیار شما قرار دهند.

نظر مثبت برای GoDaddy و FatCow

GoDaddy.. با اعلام نظر معتبر GoDaddy درباره خدمات ثبت دامنه و قیمت میزبانی آن بتوانید نظر خود را ببینید.

FatCow. FatCow به ارائه خدمات خود و سکس میزبانی یک برنامه دیگر ، از شما می توانیم حدس بزنید.

نظر در مورد نظر

به نظر می توانم ببینیم که می توان آن را مشاهده کرد GoDaddy در لیست نام دامنه تمرکز ، و میزبانی وب سایت یک مقام است. FatCow سهم منفی از مطالب منفی را به دست می دهد ، اما به نظر می رسد فعالیت اکثریت مثبت تر است. فقط براساس مطالب ، هر دو در میزبانی وب سایت بالاترین حد مجاز را در نظر داشته باشید.

شما می توانید با مراجعه به GoDaddy و FatCow

که هاستینگ برای شما مجاز است?

انتخاب برنامه پلتفرم

جوانب مثبت و منفی برای هر دو شرکت میزبان امکان پذیر است.

دلایل انتخاب FatCow از طریق GoDaddy:

  • انتخاب کنید
  • ویژگی های نامحدود تر در برنامه ها
  • تهیه SSD در برنامه وردپرس ملزومات
  • قیمت این نوع تر

دلایل انتخاب GoDaddy از طریق FatCow:

  • اجازه بر هاستینگ ، داشتن منبع وب سایت رابط می فروشد
  • گزینه های لینوکس و ویندوز برای همه برنامه ها
  • لایه های بیشتر برای انتخاب های بیشتر در برنامه ها
  • صنعت استاندارد cPanel (هرچند اصلاح شده)
  • متعلق به EIG هست (که با توجه به عاملی برای ارائه)

وجود اين است كه GoDaddy براي اينكه بتواند مجازي خود را داشته باشد ، با استفاده از هر يك از اين افراد براي SSL ، خدمات بازيابي و سئو ، و مديريت آنلاين ، از يك سایت مجاز باشد.

FatCow دارای یک یا دو برنامه است و می توانید با انتخاب آن آسان را انتخاب کنید. مشاغل کوچک پهنای باند و قدرت نامگذاری محدود FatCow را به شما می دهد.

اگر شما می توانید با استفاده از خدمات میزبان و گزینه های FatCow به شما آسانتر می دهد..

اگر به سرورهای ویندوز نیاز دارید ، GoDaddy فقط انتخاب کنید بین این دو است ، می توانید FatCow را بخواهید.

شما می توانید با مراجعه به سایت میزبان وب سایت خود را جستجو کنید. میزبانی وب InMotion صاحب نمایه ضمانت های برگشت پول در صنعت را فراهم آورده است – ضمانت 90 روزه بازگشت پول ، در اختیار با تضمین های 30 روزه GoDaddy و FatCow.

با استفاده از سایت خود ، می توانید با استفاده از سایتهای مختلف ، سایت شخصی خود را با استفاده از خدمات مشاوره خود در اختیار شما قرار دهند..

آیا این در مورد GoDaddy یا FatCow سؤال دارید؟ تجربیات شما در مورد میزبانی وب چیست؟ نظر خود را دیدید و به ما توجه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me