GoDaddy در جلسه DreamHost: آیا میزبان وب را می توان انتخاب کرد؟

در این صورت می توانید یک مرتبه انجام دهید ، می توانید به شما اجازه دهند تا بتوانند سرپرستی و خدمات شرکت خود را ارائه دهند. بیایید به دو مورد که از اواخر دهه 1990 مشغول به کارگیری قدرتمند شدن – GoDaddy و DreamHost.


GoDaddy نزدیک به 13 نفر دیگر می توانید در دسترس داشته باشید و DreamHost را از 1.5 میلیون سایت بیشتر بگیرید. هر دو GoDaddy و DreamHost برنامه های میزبانی مشترک ، وردپرس ، VPS و سرورهای اختصاصی را ارائه می دهند. GoDaddy گزینه های لینوکس و ویندوز را برای همه برنامه های شما امکان پذیر است ، می توانید در DreamHost داشته باشید که می تواند برزیل لینکسکس را ارائه دهد.

GoDaddy در سال 2012 به عنوان “شرکت شرکت برای کار برای” فورچون 100 برجسته ، مجاز از جوایز “مجمع” را بدستگاه ، و به تبلیغ تبلیغات تبلیغات جنجالی خود ، به بدنام هدایت کنید. DreamHost با بیان این که جوایز توانسته است مجدداً نشان داده شود – از شما می توانید محل برگزاری میزبان مدیر و کار PCMag را در سال 2014 و 2015

GoDaddy در سال 1997 به عنوان Jomax Technologies شروع شد و در سال 1999 به عنوان برو بابا معرفی کنید. در سال 2006 ، این دو نام برگزار شده و نامگذاری GoDaddy شد. یک گروه سرمایه گذاری اختصاصی GoDaddy است. با این حال ، باب پارسونز ، بنیانگذار ، بزرگترین سهامدار قدرت است. DreamHost چهارشنبه ، سال چهاردهم سال 1997 ، در اختیار شماست و می توانید با همدستی خود را با استفاده از دفتر خدمات در لس آنجلس ، کالیفرنیا.

با استفاده از GoDaddy و DreamHost

Contents

Uptime و امکان داشتن

مانیتور Uptime

همه وقت. شرکت از مهمترین مواردی که یک شرکت میزبان وب سایت ارائه می دهد ، استرسرسانی است. این سرورها خراب می شود ، سایت شما را دارای حق امتیاز می دهد و بین المللی و مشتری را از دست می دهد. GoDaddy بگو 99.9 ٪ به روز شده رازیمین می شود. اگر وب سایت 99.9 99 از 99.9 را در اختیار داشته باشید ، در 5 ماه دیگر می توانید از خدمات میزبان خود استفاده کنید. DreamHost با ارائه بازپرداخت یک روز میزبانی برای هر ساعت خرابی ، یک بار ضعیف به موقعیت فروش بین 100 بهتر ضمانت پیشنهاد می تواند ، پس از گزارش خدمات..

کارایی. GoDaddy از پردازنده های Core i7 در ارائه برنامه های مشترک خود و Xeons در VPS و برنامه های اختصاصی خود به شما کمک می کند. DreamHost از پردازنده های AMD و حافظه SSD استفاده می کند.

آزمایش سایه که در GoDaddy میزبان بودجه ، زمان بار 2.91 با شما همراه است ، سریعتر از 56 ٪ سایتهای آزمایش شده با Pingdom. یک سایت DreamHost دارای امتیاز در 2.10 ثانیه سریعتر از 70 ٪ سایتهای آزمایش شده بارگیری شده است.

امکان ارائه. GoDaddy یک مرکز داده را در ققنوس در آریزونا می تواند و دو مرکز آریزونا را در Mesa و Scottsdale اجاره می دهد. GoDaddy با مراجعه به مراکز کنترل شده در شیکاگو ، لس آنجلس و اشبورن ، ویرجینیا است. نیازهای بین المللی با یک مرکز اروپایی در آمستردام و یک مرکز اجتماعیایی واقع در سنگاپور تأمین می کند. دیتاسنترها با سرعتونگی و ارائه نسخه پشتیبان دیزل قدرتو و خنک می توان.

DreamHost با مراجعه به مراکز اطلاعات در لس آنجلس و ایروین ، کالیفرنیا ، پورتلند ، اورگان و اشبورن ، ویرجینیا است. برنامه ها برای ادغام مراکز اطلاعات کالیفرنیا در مرکز پورتلند است. افزودن برادر قدرتمند و سرمیزه و امنیت 24/7 در مراکز اطلاعات DreamHost بسیار ممکن است.

نظر در مورد بررسی GoDaddy و DreamHost

DreamHost ضعف می کند به موقع می دهد و می تواند بارگیری و پاسخ سریعتری به GoDaddy در آزمایشگاه های دیگر.

ویژگی های GoDaddy و DreamHost

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی در کیفیت

با دیدن این: “نامحدود” یا “نامحدود” کلمات محبوب شرکتهای میزبان وب سایت. متأسایت ، این به توصیف خود می توانید با دیدن خود فکر کنید – “همه چیز را که می توانید از طریق آن استفاده کنید”. در عوض ، این را به مشتری میزبان شرکت “استفاده منطقی تلقی می توان” اشاره می کند.

ثبت دامنه. در ارائه آن هر دو میزبان رجیستر دامنه مجاز ، GoDaddy بزرگترین بازدید جهانی با بیش از 60 نفر از صاحبان مدیریت مدیریت است. در حال حاضر این 12 ماه یا بیشتر اجازه می دهد ، GoDaddy یک سال دیگر می تواند به مدت طولانی بتواند برای شما فراهم شود. DreamHost فقط برای یک سال ثبت نام دامنه رایگان می توان گفت.

سایت سازنده. GoDaddy با رابط سازگار با وب سایت خود ، رابط کشتی گیری و رها کردن را به راحتی و با قیمت پیشنهادی 1 بار در ماه پخش کنید. DreamHost در برنامه های خود یک سازنده وب سایت یکپارچه است.

بانکهای اطلاعاتی. بسته به نقشه انتخاب شده ، GoDaddy از 10 تا پایگاه داده MySQL نامحدود ارائه می شود. DreamHost در همه برنامه های خود پایگاه داده های داده نامحدود است.

حسابهای اطلاعاتی. برنامه GoDaddy به برنامه شما 100 تا 1000 نفر را با 100 مگابایت تا 1 گیگابایت امکان ذخیره سازی ارائه می دهیم. DreamHost حساب می کند و دارای نام نامحدود است و به شما ارسال می کند.

میزبانی وردپرس. هر دو GoDaddy و DreamHost برنامه های WordPress را مدیریت کنید اند. در وردپرس مدیریت شده ، نسخه پشتیبان شما و به روزرسانی در سایت شما برای انجام کارهایی که می توانند به شما این امکان را بدهند که بتوانند به شما پیشنهاد دهند – ساخت وب سایت خود متمرکز شوید..

GoDaddy.GoDaddy چهار برنامه وردپرس باقی است. برنامه ریزی که محدود به یک سایت است ، 25000 بازدیدکننده داشته باشد در ماه و 10 گیگابایت حافظه SSD. برنامه لوکس ، با یک سایت ، 100000 بازدید کننده و توانمند سازی 15 گیگابایت. برنامه ارائه ، با دو سایت ، 400000 بازدید کننده و 30 گیگابایت SSD. برنامه آموزش ارائه ، با مختصر 5 سایت ، 800000 بازدید کننده و 50 گیگابایت حافظه SSD. همه اینها را می گویند ترم سالانه با یک دامنه رایگان همراه است. دو رده برتر با عنوان معتبر گواهینامه SSL به مدت یک سال بدون محدودیت و برنامه نهایی را می توان SiteLock رایگان است.

DreamHost DreamHost یک برنامه وردپرس مدیریت شده را ارائه می دهد می توانید با سرعت و ارزش خود را افزایش دهید. در VPS میزبان است و شامل 30 گیگابایت حافظه SSD ، SSL رایگان ، ذخیره سازی ، پایگاه داده برای پایگاه داده MySQL ، خدمات ارائه نامحدود و محدودیت در افزونه ها دیگر..

راه حل تجاری الکترونیکی. GoDaddy و DreamHost هر دو سبد خرید ارزان قیمت Magneto ، ZenCart ، PrestaShop و خدمات را از طریق صفحه اصلی ، می توانند ارائه دهند. DreamHost بیان می کند از کافه تجارت ، سازنده سایت جهانی الکترونیک ارائه خدمات می توان. فروشگاه اینترنتی وردپرس ، فروشگاه WooCommerce ، برای هر دو میزبان سایتهای وردپرس در اختیار داشتن.

پشتیبان آموزش. GoDaddy با برنامه های مشترک و پشتیبان روزانه رایگان در وردپرس ، VPS و برنامه های اختصاصی ، امکان ذخیره پشتیبان سایت و برنامه برای تهیه ماهانه است. خط مشی DreamHost از مجوز نسخه پشتیبان سایت در سرور در برنامه های مشترک خود ممنوع است – نسخه پشتیبان ارائه شده در اسرع وقت پس از امکان انتخاب از سرور میزبان بارگیری. از داده های وب سایت و پایگاه داده پایگاه داده ها به طور خودکار نسخه پشتیبان امکان پذیر است ، اما ممکن است نسخه نهایی.

خدمات میزبانی. GoDaddy اسکن و فعالانه در برابر تهدیدات DDoS عملیاتی می کنند ، و می توانند “CageFS” را معرفی کنند. CageFS به شما امکان دسترسی به امتیاز کاربر کاربر برای محدود کردن دسترسی به محتوا تنظیم کنید. GoDaddy SpamAssasin و نشان BoxTrapper را برای دسترسی به شما می توانیم بتوانیم. DreamHost ضد اسپم را برای خود با با هرزنامه ها می توان از طریق خدمات شبکه اربابی محافظت DDo می کند..

GoDaddy SSL مشترک برای ارائه برنامه های خود شخصی خود ، با رده های برتر SSL ویژه رابط می دهد. DreamHost SSL را با لتری رمزگذاری در برنامه خود بخواهید.

GoDaddy با استفاده از ویندوز یا لینوکس را در اختیار شما قرار می دهیم. DreamHost فقط موجودنی بر لینوکس است.

صفحه کنترل. GoDaddy از cPanel استفاده می کند ، با این وجود می توان از سفارشی سازی ها استفاده کرد و می توان آن را انجام داد ، می تواند به صورت اختصاصی بتواند cPanel NavAشنا باشد. DreamHost از یک صفحه کنترل کنترل ویژه استفاده می کند. این ویژگی بسیار غنی است ، اما هر کس با داشتن cPanel توان است در شروع آن را گیج کننده جلوه دهد.

سبز. DreamHost دارای مجوزهایی است که می توان آن را تجدید نظر کرد و به شما اجازه داده است و می توانید آن را رد کنید.

اضافی. با استفاده از برنامه های میزبانی ، GoDaddy نیز می توانید با استفاده از موارد اضافی سئو ، بازاریابی آنلاین و خدمات طراحی پیشنهادی را برای شما فراهم کنید. GoDaddy با ارائه برنامه های تبلیغاتی مسابقه است. هر دو GoDaddy و DreamHost ارائه می دهند. DreamHost فقط 100 مجاز است تبلیغاتی را به بینگ / یاهو ارائه می دهد.

نظرات در مورد ویژگی های کلیدی GoDaddy و DreamHost

GoDaddy اجازه داده است که سایت جهانی برای ثبت دامنه مجاز باشد ، اما پهنای باند نامحدود است ، اطلاعات شما را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد تا همه را در برنامه خود داشته باشید ، DreamHost را برای همه برنامه های خود به ارمغان می دهد. DreamHost به عنوان وردپرس مدیریت شده با یک برنامه ساده با استفاده از این برنامه یا امکان برنامه ریزی GoDaddy ساده GoDaddy دارای امتیاز مزایای محدود است که از WindowsHost فقط به لینوکس به نیاز ویندوز نیاز دارد.

برنامه های میزبانی وب و قیمت های GoDaddy و DreamHost را با استفاده از برنامه نصب کنید

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

با دیدن این: قیمت برای شرکت های میزبان وب سایت یک هدف متحد است. برای کنترل کیفیت ، تبلیغات ویژه در طول سال انجام می شود. قیمت پیشنهادی این است که بتوانید در زمان ارائه این پیشنهاد به شما ارائه دهند. اگر می توانید با ارائه خدمات پیشنهادی خود اقدام به ارائه خدمات پیشنهادی کنید ، با مراجعه به خدمات پیشنهادی خود را ارائه دهید. معمولاً با نامگذاری شده برای مدت مجاز ، ترجیح می دهید از تبلیغات مجانی ، به این حق خود بپردازید که بسیار محترم است.

میزبانی وب مشترک.

GoDaddy. GoDaddy سه برنامه مشترک در هر دو گزینه Windows و Linux خود ارائه می دهد. اقتصاد به یک سایت ، پهنای باند نامحدود و 100 گیگابایت توانایی دستیابی به قیمت 3.99 برابر با قیمت مجاز لوکس ، با قیمت 4.99 در هر ماه و نهایی با 7.99 روز در ماه ، وب سایت های نامحدود ، پهنای باند و خدمات نامحدود را می توان به شما معرفی کرد. تمام برنامه ها با یک سال رایگان ثبت دامنه در یک برنامه سالانه ارائه می شود. حساب های داده شده به ترتیب 100 ، 500 و 1000 محدودیت. برنامه ارائه یک سال گوگا SSL رایگان اضافه شده است.

DreamHost. DreamHost با یک برنامه مشترک ساده می باشد. این طرح با همه چیز نامحدود – قدرت گرفتن نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، حسابداری صاحب نامحدود و دامنه نام نام محدود همراه است. برای یک دوره سه بار ، قیمت ماهانه 7.99 ثبت دامنه محدود به مدت یک سال و همچنین SSL رایگان با این طرح است. یک IP اختصاصی با اطلاعات ماهانه 5.95.

میزبانی وردپرس مدیریت شده

GoDaddy. GoDaddy چهار برنامه ارائه می شود. 5 – GoDaddy شما می توانید خدمات خود را در هر ماه ارائه داده و محدودیت خود را ارائه دهید و SSD را نیز در اختیار شما قرار دهیم. برنامه برنامه است. قیمت های GoDaddy 3.99 دلار ، 4.49 دلار ، 7.99 دلار و 13.99 روز در ماه است.

DreamHost. DreamHost یک برنامه را با 19.95 روز در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید بالاتر از ردیف برتر GoDaddy است. با این حال ، برنامه WordPress DreamHost را به عنوان یک IP اختصاصی اختصاص داده شده ، از یک زیر ساخت ساز SSD استفاده می کنید ، می توانید برای هر ماه امکان دسترسی و سرورهای VPS را نیز فراهم کنید. این محدود به یک سایت و یک پایگاه داده داده MySQL است.

میزبان VPS و سرور اختصاصی. برنامه های GoPaddy VPS امکان ارائه مجدد ، با پنج برنامه برای لینوکس و پنج بار برای ویندوز – برنامه های آموزشی ویندوز 10 10 در هر ماه بیشتر. برنامه های GoDaddy پهنای باند نامحدود و 40 تا 250 تا گیگابایت می توان با استفاده از آنها (بسته به نوع) را ارائه داد. DreamHost چهار برنامه در حال حاضر می تواند با سرعت بیشتری بدست آورد و قیمت آن را افزایش داد. با این حال ، برنامه های DreamHost پهنای باند نامحدود و فضای محدود نامحدود SSD را ارائه می دهیم.

DreamHost یک برنامه اختصاصی ارائه می دهد که می تواند برای سایر موارد اضافی ماهانه تنظیم کند. GoDaddy پنج برنامه اختصاصی برای لینوکس و 5 را برای شما فراهم کرده است. برنامه های ویندوز GoDaddy محدود 30 بیشتر از برنامه های لینوکس در است. برنامه های GoDaddy و برنامه از DreamHost همه بدانند پهنای باند نامحدود است.

وام. GoDaddy بسته به موقعیت مکانی شما امکان بازاریابی متفاوتی را فراهم می کند. DreamHost بازاریابی رایگان با 100 مجاز برای تبلیغات بین المللی / یاهو در حال حاضر. هر دو نام دامنه را می توانند ، و DreamHost و GoDaddy را به عنوان یک سال نامعلوم معرفی کنند ، بدون هیچ عنوانی برای ثبت نام در لیست نام های جدید.

بازگشتمین پول. GoDaddy و DreamHost می توانید با استفاده از بازگشت GoDaddy ضمانت 30 روزه ارائه شده برای ارائه سالیانه و بالاتر از حد مجاز. برای برنامه های ماهانه ، بازپرداخت کامل GoDaddy به 48 ساعت محدود می شود و پس از آن امتیاز بالایی می دهد. DreamHost یک صنعت پیشرو در ضمانت 97 روزه (در برنامه های مشترک خود ، در دادگاه اختصاصی با کارت اعتباری). اگر می توانید در GoDaddy یا DreamHost خود را ببینید ، می توانید با مراجعه به سایت رسمی خود را کنترل کنید.

نظر در مورد قیمت گذاری برنامه های میزبانی

برای میزبانی مشترک ، DreamHost با ویژگی های خاص و نامحدود و صاحب نظر خود را با یک طرح – اگر شما می توانید تعداد خاصی را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهید ، GoDaddy این گزینه را به شما می دهد. DreamHost برای داشتن مجوز و دسترسی سریع و امکان داشتن است.

استفاده از GoDaddy و DreamHost چقدر آسان است

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

صفحه کنترل. GoDaddy و DreamHost از پانل های کنترلی استفاده می کنند. GoDaddy از cPanel استفاده می شود با استفاده از رابط کاربری تا حد مجاز تغییر. رابط گرافیکی کاربرپسند cPanel جهانی صنعت است و بیش از حد در ارائه خدمات برای وب سایت شما می توانید با استفاده از نمادهای به طور رسمی توزیع کنید. GoDaddy برای برنامه های ویندوز از استاندارد صنعت Plesk استفاده می کند. صفحه کنترل پنل اختصاصی DreamHost پس از مجاز به این عادت کردید ، کاربرپسند و قدرتمند است. با این حال ، این است که می توانید آن را از cPanel مدل ، گیج کننده استفاده کنید.

با کلیک روی نصب. GoDaddy از طریق کنترل پنل خود صدها برنامه را با با برنامه نصب نصب کنید. DreamHost نصب را انتخاب کنید و برنامه خود را کنترل کنید. هر دو نصب یک کلیک کنید وردپرس را امکان پذیر کنید.

سایت پیمایش. هر دو سایت GoDaddy و DreamHost در قسمت ارائه اطلاعات ، اطلاعاتی را برای شما فراهم می کنند. GoDaddy مجاز بر میزبانی ، محصولات ارائه شده توسط شما امکان پذیر است ، می توانید با مراجعه به سایت گیج کننده و صفحات در اختیار پیمایش خود باشید. DreamHost اعلام کرد که از اطلاعات بدون توسل به Google یا خوانندگان از طریق ویکی ها را می توان به شما می گوید.

نظر در مورد سهولت استفاده

DreamHost انتخاب یک برنامه میزبانی مشترک را هرچه ساده تر می باشد – فقط یک طرح خود را داشته باشید. با این حال ، دوست دارید GoDaddy به شما قیمت های مجاز را تر کنید (هرچند که در آن کمترین میزان ممکن است) ارائه شود. صفحه کنترل GoDaddy بر اساس استاندارد صنعت cPanel است و برنامه هایی را برای نصب با یک گزینه پیشنهادی فراهم می کند.

خدمات از GoDaddy و DreamHost

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

بر اساس اطلاعات مشتری ، GoDaddy بهتر است از حد مجاز خودداری کند. خدمات DreamHost خدمات مشتری خود را بسیار می تواند ارائه شود. هر دو نفر از پرسنل توانسته اند که بتوانند از پسند و دانشمندان می توانند استفاده کنند.

GoDaddy با تلفن همراه ، قدرت و چت زنده 24/7 و همچنین می توانید یک پایگاه دانش آموز با آموزش و فیلم را ببینید GoDaddy فقط بر وبلاگ خود در “Garage GoDaddy” DreamHost دارای صفحه مخاطب است که می توانیم از طریق خود بخواهید ارسال کنید. پس از خرید از این که می توانید از DreamHost برخوردار باشید ، می توانید با سرعت بیشتری داشته باشید. DreamHost دارای ویکی محدود به فرد است که در مورد نیاز به روز خود و اطلاعاتی که می توانید به آنها اختصاص دهید ، می توانید با مراجعه به پایگاه اطلاعاتی خود را داشته باشید. DreamHost فروش فروم و وبلاگ است.

نظر در مورد کمک کاربر

GoDaddy روشهای ارتباطی از طریق تلفن همراه امکان ارائه می دهد ، امکان دستیابی به آن آسانتر است. ارائه GoDaddy توسط اکثر مشتریانی که می توانند از دید آنها بپرسند ، می توانند به شما اعتماد کنند ، می توانید رویای خود را ببینید. فقدان تلفن یا گفتگوی زنده (مگر امکان پذیر است که یک حساب کاربری داشته باشید) برای DreamHost به GoDaddy می توانید.

محتوایهای کاربر از GoDaddy و DreamHost

نقد های ذکر شده

اظهار نظر در پروژه

با دیدن این: اگر شما می توانید با استفاده از این دیدگاه پیشنهادی خود را ارائه دهید ،.

داوران مشتری پرشور و پرشور قدرت ، همچنین می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و بتوانید به عنوان رئیس منفی یا اجازه دهید.

نظر منفی برای GoDaddy و DreamHost

GoDaddy. اطلاعات بیشتر.

DreamHost. یک شکایت رایج عدم دسترسی مشتری و پشتیبانی از چت لکه دار است. همچنين ، براي شرکتي كه مي توانيد ضعيف به موقعيت است ، شكايت كنيد به خرابي است.

نظر مثبت برای GoDaddy و DreamHost

GoDaddy. با اعلام نظر معتبر GoDaddy در خدمات ارائه دهندگان دامنه و قیمت گذاری این نظر می توانید.

DreamHost. بیشتر DreamHost با قیمت بسیار محدود “همه چیز نامحدود” خود را با تغییر می دهد.

نظر در مورد نظر

می توان گفت GoDaddy در ثبت دامنه تمرکز ، و میزبانی یک دیدار است. به عنوان کلی ، نظرات مثبت را می بینید DreamHost را به طور کامل نشان می دهد.

شما می توانید با مراجعه به GoDaddy و DreamHost

که هاستینگ برای شما مجاز است?

انتخاب برنامه پلتفرم

هر یک از این شرکتهای میزبان جوانب مثبت و منفی خود را راضی می کنند.

دلایل انتخاب DreamHost از مراجعه GoDaddy:

 • انتخاب کنید
 • ویژگی های نامحدود تر در برنامه ها
 • ضمانت بازگشت پول گفت تر
 • 100 ٪ به موقع تضمین شده است

دلایل انتخاب GoDaddy بیش از DreamHost:

 • اجازه بر هاستینگ ، داشتن منبع وب سایت رابط می فروشد
 • گزینه های لینوکس و ویندوز برای همه برنامه ها
 • لایه های بیشتر برای انتخاب های بیشتر در برنامه ها
 • صنعت استاندارد cPanel (هرچند اصلاح شده)
 • تلفن و گپایت 24/7

وجود اين است كه GoDaddy براي اينكه بتواند مجازي خود را داشته باشد ، هر كدام بتواند به SSL ، از خدمات نامزدي به SSL ، خدمات بازاريابي و سئو ، و حسابداري آنلاين استفاده كند ، از يك كشور قابل دسترسي است.

DreamHost برای داشتن این که فقط یک سایت داشته باشد “همه چیزهای نامحدود” را می توان بدون اجازه دادن به شما از طریق میزبانی خدمات مشترک بپیوندید جذاب است. این اراده برای داوری محدود است و هیچ وب سایتی نمی تواند ایجاد کند و به شما امکان پذیر باشد. مشاغل کوچک پهنای باند و مجاز نامحدود است. شرکت حاضر است که به VPS یا سرورهای اختصاصی نیاز داشته باشد ، DreamHost را انتخاب می کند و می تواند به شما پیشنهاد دهد.

خدمات مشاوره ای برای خرید میزبان وب InMotion Hosting است. در ارائه که ضمانت بازگشت پول InMotion مجاز است از DreamHost است ، اما شما می توانید از این سایت استفاده کنید و این سایت را در اختیار شما قرار دهد – ضمانت برگرداندن پول 90 روزه ، در کنار شما با ضمانت 30 روزه GoDaddy. با توجه به این که می توانیم به راحتی پیدا کنیم ، می توانیم از خدمات مالی بیشتری برخوردار شویم ، تا بتوانیم از حق خود برخوردار شویم و بارها سریعتر و بارگیری بیشتری داشته باشیم ، SiteGround یکی از شرکت های خدماتی است که می توان آن را انتخاب کرد..

آیا در اینجا GoDaddy یا DreamHost سؤال دارید؟ تجربیات شما در مورد میزبانی وب چیست؟ نظر خود را دیدید و به ما توجه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map