GoDaddy در کنفرانس Bluehost: از هر یک می توان استفاده کرد؟

مرحله GoDaddy و Bluehost


در این عصر دیجیتالیزاسیون ، بسیار رایج است و می توانید آن را به صورت آنلاین در قالب یک وب سایت مشاهده کنید – می توانید یک استاد شخصی را بخرید ، یک استارتاپ را بخواهید یا یک شرکت بزرگتر داشته باشید..

با استفاده از خدمات ارائه شده و خدمات میزبانی وب سایت به افرادی که می توانند با کمال میل بیشتری برخوردار شوند ، می توانند با انجام این کار خود کارایی انجام دهند..

شما می توانید با یک شرکت میزبان وب سایت بیشتری داشته باشید و مجوز خود را در این صنعت فعال کنید ، بروید و در اختیار شما باشید که مشاغل در سطح جهانی به شما امکان پذیر شده است..

مشاوره که دو دیدگاه بسیار مفید میزبان – Bluehost و GoDaddy – وارد می شوید.

Bluehost (در سال 1996 با شدت زیاد) و GoDaddy (صحبت در سال 1997) هر سال که بخواهید 19 سال بیشتر از این سال در این صنعت فعالیت خود بهره مند شوید. انتخاب این دو میزبان وب سایت از نظر میزبانی پیشنهادی با تمدید است.

از این رو ، شما را به پیدا کردن ویژگی های خاص و کارکردهای ارائه شده توسط هرکدام برای ارائه خدمات آگاهانه برزیلی می توانید از خدمات خودتان بخواهید.

در ارائه که Bluehost متعادل به گروه مشهور بین المللی قدرتامتی (EIG) است ، GoDaddy هیچ گروهی را از این پیشنهاد دیگری ندارد.

EIG اعلام شده است که میزبان وب سایت شما می توانید زیر نظر داشته باشید ، از طرف دیگر آن را دوست ندارید iPage و Hostgator.

این تصمیم واقعی که Bluehost تا به میز میزبان بیش از دو مقام سایت ارائه شده است ، گواهی بر شما را به عنوان خدمات ارائه دهنده خدمات خدمات.

GoDaddy مشخص کرد دامنه هم یک نام برجسته است. در سال 2014 ، GoDaddy با داشتن بیش از 59 شخص نام دامنه مدیریت خود ، به عنوان عطف مهمی قادر باشید و از این طریق ، به بزرگترین بازدید مجازبر آیکان تغییر دهید..

GoDaddy با داشتن امکاناتی برای داشتن امکان دسترسی به میزبان مشترکین مشهور است ، در مهمانی که Bluehost از اختیار شما است برای ارائه خدمات میزبانی مشترک عقب..

هر دو میزبان وب سایت میزبان VPS ، میزبانی وردپرس ، میزبان سرور اختصاصی و غیره را برای شما می خواهم.

در اینجا که Bluehost فقط خدمات میزبانی لینوکس را در اختیار شما قرار داده است ، GoDaddy به شما امکان می دهد بین میزبان لینوکس یا میزبانی ویندوز را انتخاب کنید.

با استفاده از خدمات خود ، GoDaddy برای خودتان خدمات خود را ارائه داده اید ، می توانید گلدن استی را برای خدمات رای گیری انتخاب کنید (در سال 2012) و جایزه Bulby را برای استفاده از یک دامنه به زبان بیاورید.

Bluehost با بیان اینکه شما می توانید با استفاده از میزبان بودجه ، میزبان وب سایت و میزبانی وب با میزبانی از میزبان بازدید خود را مرور کنید..

می توانید با استفاده از Bluehost و GoDaddy و برنامه های خدمات میزبانی نیز در این مقاله به شما کمک کنند تا بتوانند با شما تماس بگیرند و خدمات خود را ارائه دهند. این ارائه دهندگان ممکن است و می توانید خود را ساده تر کنید..

با شرکت Bluehost و GoDaddy

Contents

Uptime و امکان داشتن

مانیتور Uptime

همه وقت. این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید از طریق پایگاه اینترنتی ، از طریق پایگاه اینترنتی ، از طریق وب سایت و دسترسی به وب سایت دسترسی پیدا کنید.

در ارائهکه GoDaddy 99.99 ٪ ضمانت به موقع ارائه می شود ، Bluehost هیچ تضمینی در این زمینه دیگر وجود ندارد.

و با استفاده از Bluehost برای چند وب سایت ، می توان به شما گفت که بتوانیم 99.99 زمان را در اختیار داشته باشیم. انتقال به موقعیتعایت GoDaddy غالباً اندکی از 99.99 افتاده.

امکان ارائه. GoDaddy می تواند یک مرکز اطلاعات عظیمی باشد که در ققنوس است ، می تواند در Bluehost ارائه شود و به خودی خود در یوتا است.

مرکز اطلاعات Bluehost از پشتیبان می توان از طریق سرویس دهی به آینه ، پشتیبان قدرت از یو پی اس ، دیزل ژنراتور و همچنین داشتن ارتباط با قدرت ارائه دهنده..

مرکز اطلاعات GoDaddy با توجه به ژنراتورهای دیزلی و منبع تغذیه بدون وقفه در اختیار شما قرار می گیرد و امکان ارتباط با یک ستون فقرات فیبر نوری DWDM اترنت ، سرعت بالایی در مدت زمان 20..

کارایی. زمان بارگذاری صفحات وب سایت شما می توانید برای ارائه یک ایده برتر در سایت شما بسیار مهم است.

بیشترین زمان برای پاسخگویی به درخواست بارگیری صفحه بعد از یک سرور میزبان GoDaddy اعلام شده است ، در سرور با سرور میزبانی شده توسط BlueHost ، به عنوان شخصی که دارای خدمات مالی است ، بسیار زیاد است..

در حین آزمایش با سایت های مختلف تصویربرداری ، موقعیت بسیار مهمی که Bluehost قادر به بارگیری مجدد از 2.4 نفر است ، می توانید اجازه دهید و GoDaddy را برای مدت زمان 2.6 در اختیار شما قرار دهند..

سرورهای Bluehost در مراکز قدرتمندی با مجوز AMD ، می توانید با مراجعه به سایت های GoDaddy روی پردازنده های اینتل Core i7 کار می کنید. هر دو نفر می توانند به خوبی بتوانند برای وب سایت های خودشان تصمیم بگیرند.

نظر در مورد بررسی Bluehost و GoDaddy

به عنوان ارائه دهنده خدمات سرورهای Bluehost در مدیریت سرعت زیاد بار زیاد صفحه ، با اختیار بیشتری در اختیار شما قرار می گیرید و به بالاترین تعداد ممکن از زمان به روز ، ما Bluehost را از نظر به روز ، سرعت و امکان داشتن ترجیح می دهیم.

ویژگی های Bluehost و GoDaddy

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی در کیفیت

سایت سازنده. برای ساختن وب سایت ، Bluehost سازنده وب سایت Weebly یا سازنده وب سایت موبایل GoMobi را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با استفاده از امکاناتی که از کشیدن و رها کردن Weebly ، به شما اجازه می دهد بدون هیچ گونه دانش آموز برنامه نویسی ، یک وب سایت طراحی شده.

شما می توانید از Weebly به صورت رایگان استفاده کنید تا به یک وب سایت ساده دسترسی پیدا کنید. با این حال ، می توانید با دسترسی به ویژگیهای پیشرفته ، محافظت از رمز عبور برای دسترسی به صفحات وب و مضامین سفارشی به خودی خود ، با مراجعه به سایت خود وبیلی خود را به یک برنامه دسترسی 8.99 اجازه دهید در هر ماه پیشرفت کنید..

GoDaddy هیچ نسخه ای رایگان از ابزارهای ساخت وب سایت خود را نمی توان تعیین کرد ، با افزایش قیمت آنها در 1 ماه در هر ماه می توانید (برای یک برنامه شخصی موفق باشید).

وب سایت سازنده وب سایت GoDaddy با استفاده از ویژگیهای خاص خود با استفاده از امکان دسترسی آسان و راحت تر وب سایت شما می توانید با استفاده از سازنده سایت Bluehost بسازید.

امنیت. Bluehost با مجموعه کاملی از ویژگی های امنیتی که می توانند از طریق محافظت از محدوده راهنمایی و ابزارهای ضد هرزنامه نامه Apache Spam Assassin ، Spam Experts و Spam Hammer استفاده کنند ، ما را نیز پشتیبانی می کنیم..

با استفاده از CloudFare برای ارائه خدمات پیشرفته در قالب SSL و محافظت در حد حملات ارائه شده با انکار سرویس (DDoS)..

Bluehost نمایندگی از دایرکتوری های محافظت شده توسط رمز عبور ، مجاز بودن آن را به عنوان نشانی اینترنتی ، با اجازه دادن به حسابرسان خود و مدیریت و مدیریت گواهی های دیجیتال و کلیدهای ویژه ارائه می دهد. با استفاده از نرم افزار سایت با دسترسی به دسترسی امن Shell (SSH) در دسترسی به مراکز پیکربندی مجاز به سرویس کرد.

با استفاده از دامنه امنیتی SiteLock می توانید در محدوده 1.67 قرار بگیرید.

با استفاده از GoDaddy ، امنیت با نظارت بیشتر در قالب SiteLock امکان تغییر در محدوده 17.88 سال در سال شروع برنامه های دیگر. با استفاده از این گزینه ، شما مجاز به اسکن برنامه ، اسپانیا و اسپانیا و بدافزارها و گواهی تأثیر سایت هستید. با استفاده از شبکه بین المللی و از بین بردن بردافزار کمک می کند.

پایگاه داده MySQL GoDaddy با برنامه های میزبانی مشترک ، به پایگاه داده اطلاعات MySQL محدود می شود ، می توانید در Bluehost دسترسی به پایگاه داده های نامحدود MySQL را در اختیار شما قرار دهیم..

قانون ، GoDaddy با برنامه های ویژه میزبانی خود ، در سطح با Bluehost ، هزینه های ویژه.

پشتیبان آموزش. در ارائهکه هر دو بازدید کننده هاستینگ شما را قادر می سازد که می تواند خود را از عهده خدمات مشاوره خود بریزد ، از پشت سر شما نیز استفاده کند ، اما در اختیار شما است. Bluehost این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از cPanel (کنترل پنل تعیین شده) استفاده کنید..

این گزینه ای با GoDaddy در دسترس است.

میزبانی وردپرس مدیریت شده. نه GoDaddy و نه Bluehost شما را مجبور به نصب سیستم مدیریت کتاب وردپرس (CMS) نمی توانید از قبل نصب کنید.

این به شما امکان می دهد تا به سرعت از پلت فرم وردپرس شروع کرده و به صفحات ، ارسال ها ، گالری ها و غیره تغییر دهید. هر دو نرم افزار خودکار و تعیین کننده های اضافی ، پشتیبانی ساعتی و غیره را می توان به شما می دهد.

هر دو میزبان وب چهار برنامه تمیز میزبانی وردپرس را می گویند. اینها در زیر ممکن است:

GoDaddy Basic – با قیمت 3.99 دلار در هر ماه ، با 10 گیگابایت توانمند سازی و بدون مراجعه به IP ، برای یک وب سایت و برای داشتن محدوده 25،000 بازدید کنندگان ماهانه.

GoDaddy Deluxe – با قیمت 4.49 دلار در ماه ، با قدرت دادن 15 گیگابایت و بدون مراجعه به IP ، برای یک وب سایت ، و همچنین اجازه بازدید به محدوده 1،000،000 بازدید کنندگان ماهانه.

GoDaddy Ultimate – با قیمت 7.99 دلار در هر ماه ، با 30 گیگابایت مجاز سازی و بدون مراجعه به IP ، برای دو وب سایت ، و اجازه دادن به شما به حد 4،000،000 بازدید کنندگان ماهانه.

آموزش ارائه GoDaddy – برای 13.99 روز در هر ماه ، با 50 گیگابایت توانمند سازی و بدون مراجعه به IP ، برای پنج وب سایت ، و برای دسترسی محدود 8،00،000 بازدید کنندگان ماهانه.

بلاگر Bluehost – با 24.99 روز در ماه (فقط 12.49 روز برای ماه اول) ، با 30 گیگابایت ذخیره سازی و 1 عدد IP ، برای پنج وب سایت و برای داشتن 100 فرصت بازدید کننده ماهانه.

Bluehost Professional – با 74.99 روز در ماه (فقط 37.50 دلار در ماه اول) ، با قدرت دادن 60 گیگابایت و 1 آدرس IP ، برای ده وب سایت و برای دسترسی 300 300 بازدید کننده ماهانه.

تجارت Bluehost – با 119.99 روز در هر ماه (60 ماه فقط برای ماه اول) ، با قدرت 120 گیگابایتی و 1 عدد IP برای 20 وب سایت و برای دسترسی 600 600 بازدید کننده ماهانه.

شرکت Bluehost – با 169.99 نفر در هر ماه (85 نفر فقط برای ماه اول) ، با 240 گیگابایت اختصاصی و 1 عدد IP ، برای 30 وب سایت و برای یافتن خدمات بازدید کنندگان ماهانه نامحدود.

واضح است که برنامه های میزبانی وردپرس GoDaddy رایگان تر از Bluehost است. با این حال ، برنامه Bluehost را برای چاپ بالاترین سطح تر است.

راه حل های تجارت الکترونیکبا فروشگاه اینترنتی GoDaddy ، می توان محصولات خود را در مشاهده لیست و در هیچ زمانی که خواستید برای کنترل برنامه ریزی کنید. شما می توانید با استفاده از خدمات و سفارشی سازی مضامین ، فروشگاه اینترنتی با قابلیت دسترسی به تلفن همراه ، خرید سبد خرید ، استفاده از ابزار بازاریابی ، استفاده از خدمات سئو و غیره را بدست میوزید..

با استفاده از روش های تعیین شده تعداد زیادی ، از جمله کارتهای اعتباری ، بانکی خالص ، کارتهای حاشیه و توان مالی پیشنهادی برخوردار است. فروشگاه پریمیوم آنلاین GoDaddy با 19.99 روز در ماه (اشتراک سالانه) یا 29.99 روز در ماه (اشتراک ماهانه) در اختیار داشتن.

Bluehost می توانید به شما امکان دسترسی به مجموعه اجازه دهید از ویژگیهای تجاری الکترونیکی را می دهد. شما می توانید از طریق فروشگاه Magneto برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید ، از دروغ بستن را بخواهید از شما بخواهیم تا بتوانید از این فروشگاه استفاده کنید و هر سبد خرید دیگری داشته باشید Agora ، Cube Cart ، Zen Cart و OS سیستم عامل..

نظرات در مورد ویژگی های کلیدی Bluehost و GoDaddy

با استفاده از خدمات ایمن و محدودیت کمتری (یا کلاه) در پایگاه داده های MySQL ، حسابرسانی که می توان از طریق وب سایت مدیریت شده با وردپرس ، Bluehost به شما کمک کرد.

برنامه های میزبانی وب و قیمت های Bluehost و GoDaddy را با استفاده از برنامه نصب کنید

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

با دیدن این: ما فقط می توانید برنامه میزبانی لینوکس را ببینید که هر دو نفر دیگر می توانند در اختیار شما قرار بگیرند ، می توانند Bluehost را در اختیار شما قرار ندهند. شما می توانید با استناد به برنامه GoDaddy برنامه های میزبانی ویندوز را ارائه کنید.

دارای بهترین برنامه میزبانی GoDaddy با محدودیت 2.24 در ماه (GoDaddy Starter) در اختیار شما ، ارائه اطلاعات بیشتر در مورد Bluehost با 3.95 روز در ماه (Bluehost Starter) در اختیار داشتن. اگر شاهد این هستیم که برای بار بار میزبان وب سایت امتحان کنید ، هر دو این برنامه را می توانید از نظر قانونی محافظت کنید.

انواع برنامه هاستینگ

برنامه های میزبانی مشترک ما می توانم GoDaddy برنامه های میزبانی را به اشتراک بگذارید و Bluehost برنامه های میزبانی را به اشتراک بگذارید زیر:

همه برنامه های مشترک Bluehost از cPanel به عنوان کنترل پنل میزبان لینوکس امکان استفاده شما در ارائه برنامه های مشترک GoDaddy از cPanel برای میزبانی لینوکس و Plesk برای میزبانی ویندوز استفاده می تواند..

با میزبانی مشترک Bluehost ، می توانید SiteLock Security را با قیمت 1.99 در هر ماه (اشتراک سالانه) برگزار کنید ، و با میزبانی مشترک GoDaddy ، می توانید 1.49 در هر ماه (اشتراک 1 ویژه) را انتخاب کنید..

Bluehost Starter – در هر ماه 3.95 دلار (اشتراک 3 روز) یا 4.95 روز در ماه (اشتراک 2 نفر) یا 5.95 روز در ماه (یک جلسه مشترک) ، با خدمات دیسک 50 گیگابایتی ، 5 حساب کاربری و بانک اطلاعاتی نامگذاری محدود MySQL برای 1 وب سایت.

Bluehost Plus – در هر ماه 6.95 روز (اشتراک 3 روز) یا 7.95 روز در ماه (اشتراک 2 روز) یا 8.95 روز در ماه (یک جلسه مشترک) ، با خدمات دیسک 150 گیگابایتی ، 100 حساب کاربری و بانک اطلاعاتی نامحدود MySQL برای 10 وب سایت.

Bluehost Business Pro – در هر ماه 14.95 روز (اشتراک 3 روز) یا 16.95 روز در ماه (اشتراک 2 نفر) یا 19.95 روز در ماه (یک جلسه مشترک) ، با خدمات دیسک بدون دسترسی ، برنامهریزی اطلاعات نامحدود و بانک اطلاعاتی MySQL نامحدود برای وب سایتهای نامحدود.

GoDaddy Starter – با 2.24 دلار در ماه (3 روز یا 2 فرصت یا 1 فرصت) با 2.49 روز در هر ماه (اشتراک 1 ماه) ، با 30 گیگابایت فضای دیسک ، 10 برنامه حساب و 1 پایگاه داده MySQL 1 x 1 گیگابایت ، برای 1 وب سایت.

اقتصاد GoDaddy – در هر ماه 3.99 روز (اشتراک 3 روز) یا 4.49 روز در ماه (اشتراک 2 روز) یا 4.99 روز در ماه (تقسیم 1 جلسه) یا 6.99 روز در ماه (اشتراک 3 ماهه) ، با خدمات دیسک 100 گیگابایتی ، 100 حساب رایگان ، و 10 پایه داده MySQL 10 x 1 گیگابایت برای 1 وب سایت.

GoDaddy Deluxe – در هر ماه 4.49 روز (اشتراک 3 روز) یا 4.99 روز در ماه (اشتراک 2 روز) یا 5.99 روز در ماه (یک جلسه مشترک) یا 8.99 روز در ماه (اشتراک ماهانه) ، با نام خانوادگی محدود 500 ، 500 نفره و 25 نفر پایگاه داده 1 x گیگابایت پایگاه داده MySQL ، برای وب سایت های نامحدود.

GoDaddy Ultimate – در هر ماه 7.99 روز (اشتراک 3 روز) یا 8.99 روز در ماه (اشتراک 2 روز) یا 9.99 روز در ماه (یک جلسه مشترک) یا 14.99 روز در ماه (اشتراک ماهانه) ، با نام تجاری محدود دیسک ، 1000 حساب شخصی و نامحدود (x 1 GB) پایگاه داده MySQL ، برای وب سایت های نامحدود.

برنامه های میزبانی VPS برنامه Bluehost 4 برنامه میزبانی VPS در 5 با برنامه میزبان VPS ارائه شده توسط GoDaddy ، با دسترسی آسان به حافظه ، رم و قیمت پیشنهادی در دسترس است. با این حال ، GoDaddy پهنای باند نامحدود را می توان محدود کرد ، در حال حاضر که در Bluehost پهنای باند را در محدوده 1TB تا 4TB ارائه می دهد.

برنامه های میزبانی اختصاصی GoDaddy پنج برنامه میزبانی سرور اختصاصی را ارائه می دهد ، می توانید در Bluehost حد و مرز 3 خود را به عنوان امکان پذیر کنید. قانون ، GoDaddy حداقلکثر محدود 2TB (در کنترل با حداقل 1TB Bluehost) و مختصر رم 32 گیگابایتی (در مدت زمان استفاده از مختصر 16 گیگابایتی Bluehost).

در حال حاضر که Bluehost می توان به پهنای باند 15TB (با حق بیمه Bluehost) ، GoDaddy پهنای باند نامحدود را با کلیه برنامه های ویژه خود را ارائه داد. قیمت دامنه قیمت برای هر دو میزبان وب سایت مجاز است ، گرچه امکاناتی را برای شما فراهم می کند تا با استفاده از GoDaddy.

بازگشتمین پول هر دو میزبان وب سایت مدت زمان تعیین شده بازگشت پول را به شما پیشنهاد می دهد ، به شما این امکان را می دهد که بتواند به خدمت شما برسد..

اگر GoDaddy به شما امکان پذیر باشد در مدت زمان 45 روز بعد خودتان ، اگر شما بتوانید از شما بخواهید ، اگر شما بتوانید از شما لذت ببرید ، می توانید با مراجعه به سایت خود بخواهید ، آن را انجام دهید (خط مشی بازپرداخت ارائه شده است)..

تفاوت های دیگر این است که GoDaddy این ضمانت بازگشت پول را فقط برای برنامه های مشترک سالانه خود را ارائه می دهد.

نظر در مورد قیمت گذاری برنامه های میزبانی

با ارائه برنامه های GoDaddy توان ترید به نظر می رسند ، همچنین می توانید خدمات ارائه دهنده خدمات صادق است. در ارائه تمدید برنامه ، قیمت ها برای GoDaddy بسیار بیشتر است. این قانون ، بیننده بین این دو میزبان در برنامه های مختلف است. به نظر ما ، این کراوات بین این دو است.

استفاده از Bluehost و GoDaddy چقدر آسان است

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

هر دو میزبان وب به عنوان کنترل پنل ، cPanel جهانی صنعت را که می توان با آن کاربر پسند است ، پیشنهاد می دهد.

به طور موقت GoDaddy به شما امکان می دهد از پانل به موازات Plesk استفاده کنید ، می توانید از میزبانی ویندوز حمایت کنید و بتوانید در Bluehost این کار را انجام دهید. از این برنامه که پنل یک پنل کنترل کننده استاندارد در شهر است ، می توان با سرعت بیشتری به سبک کار این عادت داد.

با استفاده از خدمات نصب شده ، مي توانيد از طريق نصب و راه اندازي و نصب آن اقدام كنيد. (به بازار Mojo بازار Bluehost و GoDaddy برای GoDaddy مراجعه کنید.)

نظر در مورد سهولت استفاده

هر دو میزبان وب سایت از یک صفحه کنترل یکسان و نصاب با یک کلیک استفاده می کنند. بار دیگر ، ما هر دو رابط به صاحب آن سه سهولت استفاده بهتر ، می توانید داشته باشید.

خدمات از Bluehost و GoDaddy

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

هر دو میزبان وب سایت های مختلفی برای برقراری ارتباط با تیم حمایت از خودتان در هر ساعت از شبانه روز می توانید.

اگر اورژانس است ، می توان با استفاده از شماره تلفن بدون تلفن ، به شما اجازه داد تا به شما کمک کنند. و اگر عجیب است که می توان آن را حل کرد ، می توانید با سرعت بیشتری از بین ببرید و بتوانید هر دو میزبان وب سایت را تغییر دهید.

از سایر موارد ، شما می توانید از بین بردن قدرت خود مقاومت کرده و یا هر دو میزبان میزبان را از طریق این برنامه ارسال کنید.

با داشتن میزبانی وب سایت با هر دو این میزبان وب سایت ، می توانیم به اشتراک بگذاریم که می توانیم از شما بخواهید که به عنوان یک مدیر خدمات ارائه شده باشد ، GoDaddy در چند مورد به تأخیر افتاده است.

زمان پاسخگویی تیم خدمات Bluehost.

نظر در مورد کمک کاربر

ما ترجیح می دهیم برای تیم پشتیبانی Bluehost رأی دهیم ، به راحتی برادر شما را قادر می سازد به سرعت در اختیار شما از موزیک در طول سالها قرار دهد و راه حل دیگری را برای شما فراهم آورده است..

مضامین مربوط به Bluehost و GoDaddy

نقد های ذکر شده

اظهار نظر در پروژه

با دیدن این: این استادیوم کاملی برای تکیه کامل است به اظهار نظر ارسال شده توسط افرادی که می توانند به صورت آنلاین برای هر میزبان وب سایت ارائه دهند. با این حال ، به شما امکان پذیر است تا بتوانید به بفهمید که در موضوعات یا مزایای میزبان ویژه بارها و بارها مشاهده می کنید.

نظر منفی برای Bluehost و GoDaddy

برای GoDaddy ، اطلاعات بیشتر..

و می توانید بارگیری کنید ، اما می توانید برای دستیابی به فرصت خود به راه حلی مراجعه کنید.

برای Bluehost ، دارای کیفیتی برای صاحب مشتری به ضروری را ندارید و می توانید آن را اضافه کنید. این امکان را دارد که بتوانید از Bluehost درخواست کنید.

نظرات مثبت برای Bluehost و GoDaddy

با استفاده از GoDaddy و مجاز شدن سایت خود می توانید با معرفی خود به GoDaddy (برنامه شروع برنامه) بپردازید..

برای Bluehost ، نظرات بیشتر به VPS و برنامه های سرور اختصاصی است. با استفاده از این برنامه ها ، سرور سرور و دسترسی به پایگاه داده ها و دسترسی به نامحدود MySQL به راحتی امکان پذیر است.

این قانون ، در موارد بیشتر درباره موارد فوق العاده عالی و پشتیبانی مشتری Bluehost عنوان شده است.

با ارائه مشاوره در Bluehost و GoDaddy

که هاستینگ برای شما مجاز است?

انتخاب برنامه پلتفرم

این زیر دلایل انتخاب Bluehost از طریق GoDaddy است:

 • پایگاه داده های نامحدود MySQL و برنامه های داده شده با استفاده از برنامه
 • امنیت پیشرفته
 • خدمات فنی و مشتری عالی
 • امکان تحویل به موقع بالا برای دسترسی به سطح سطح تصویربرداری

این مورد زیر دلایل را انتخاب کنید GoDaddy از طریق Bluehost است:

 • حمایت از هاست ویندوز
 • قیمت خرید تر
 • محصولات و ویژگی های بیشتر
 • مدت زمان تضمین بازپرداخت بیشتر از 45 روز

واضح است که اگر شما بتوانید یک بار دیگر پیدا کنید و فقط می توانید با مراجعه به سایت خود شروع به کار کنید ، بدون دانشمندی قادر به دیدن آن باشید ، GoDaddy ثابت کنید که می توانید با استفاده از آن راحت شوید و راحت شوید.

با این حال ، اگر می خواهیم یک سیستم عامل میزبان ویندوز داشته باشید ، GoDaddy می توانید از انتخاب های این است.

اگر می توانید از وب سایت خود استفاده کنید و بتوانید از آن استفاده کنید و بتوانید با استفاده از آن بتوانید آنرا تغییر دهید ، می توانید با دیدن آنها بتوانید از Bluehost میزبان وب سایت ایده آل خود استفاده کنید.

اگر شما می توانید با استفاده از Bluehost ، گزینه دیگری را انتخاب کنید ، دیگر نیازی به فراتر از سایت بازدید کنندگان سایت ، از جمله میزبان شما نمی توانند به EIG اجازه دهند..

از نظر ارائه ، مقیاس تصویرگری و مدیریت مجاز ترافیک ، Hostgator نیز بد است. اگر شما می توانید با استفاده از حداقل دسترسی به GoDaddy برای شروع یک وب سایت واقعی ، می توانید آن را در Dreamhost میزبانی کنید.

آیا می توانید از GoDaddy یا Bluehost استفاده کنید؟ آیا می توانید این سؤالی را به دست آورید؟ خانه در قسمت نمایش تمایل به ارسال نظرات و یا به اشتراک گذاری تجربیات خود در بخش نظری در زیر مقام مدیر.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map