GoDaddy در کنفرانس Arvixe: آیا میزبان وب را می توان انتخاب کرد؟

شركت در مورد راه اندازي يك وب سايت كارديد ، مجاز بودن تعدادي از آنها در شركت ها ، مي توانيد به عنوان يك وب سايت و برنامه كامل در اختيار خود ، گيج مشترك قرار دهيد. این بازی یك و یك بین GoDaddy و Arvixe برای کمک به شما در مرتب سازی درهم و برهمی و همکاری كردن یك شركت میزبانی وب سایت برای شما است..


شرکت GoDaddy یک شرکت بزرگ است و به 13 مشتری مشتری می رسد. Arvixe می توان به انحصار شرکتهای مختلف سایر شرکت ها هاستینگ مشهور ، محدودیت های خود را نشان داد و به سرعت رشد می کند. هر دو GoDaddy و Arvixe برنامه های میزبانی مشترک ، وردپرس ، VPS و سرورهای اختصاصی را ارائه می دهند. هر دو GoDaddy و Arvixe گزینه های لینوکس و ویندوز را برای برنامه ریزی خود به خود می خواهید.

GoDaddy در سال 2012 جوایز توانسته است از “صفحه” بازدید کنندگان خود را در سال 2012 به عنوان “انتشار شرکتی که برای آن کار می توانید” فورچون 100 نامگذاری شده است. Arvixe در سال 2015 جوایز دارای مجوز مجاز است – از جمله “انتخاب ویرایشگر” PCMag ، و تعداد 500 نفر شرکت “سریعترین رشد شرکت در مدیریت” است.

GoDaddy در سال 1997 به عنوان Jomax Technologies شروع شد و در سال 1999 به عنوان برو بابا معرفی کنید. در سال 2006 ، این اجازه به GoDaddy تغییر داده شده (این دو نام به هم پیوستند). یک گروه با سرمایه گذاری ویژه GoDaddy است ، با این حال بنیانگذار است باب پارسونز بزرگترین سهامدار انفرادی است. Arvixe توسط گروه مدیریتامتی بین المللی (EIG) در سال 2014 EIG صاحب امتیاز از شرکت های میزبان وب است ، و گرچه سایت های EIG شباهت توانسته است با داشتن مجوز ، اما خود نیز بتواند خودشان را فعال کند..

با استفاده از GoDaddy و Arvixe

Contents

Uptime و امکان داشتن

مانیتور Uptime

همه وقت. این سرورها می توانید این مقام ، بیننده و مشتری را از دست می دهید. Uptime به معنای تضمین وب سایت شما نیز می توانید از این طریق علامت گذاری کنید که میزبان وب سایت شما می باشد. GoDaddy بگو 99.9 ٪ به روز شده رازیمین می شود. اگر وب سایت 99.9 99 از 99.9 را در اختیار داشته باشید ، در 5 ماه دیگر می توانید از خدمات میزبان خود استفاده کنید. Arvixe دارای حدود 99.9 ٪ ضمانت است ، در اختیار شما قرار می گیرد در زیر آن ، بازپرداخت ماه آزاد شده بودجه.

کارایی. GoDaddy از پردازنده های Core i7 در ارائه برنامه های مشترک خود و Xeons در VPS و برنامه های اختصاصی خود به شما کمک می کند. Arvixe از جدیدترین Xeons استفاده می توان و داده های مشتری را برای دسترسی به ده درایو 15K توانسته است. بانک اطلاعاتی Arvixe و سرورهای بدن در حافظه SSDlying محدود.

آزمایش در سایت GoDaddy بار 2.91 امکان دسترسی به شما ، سریعتر از 56 ٪ سایتهای آزمایش شده با Pingdom. یک سایت Arvixe با قیمت بارگذاری 1.05s ٪ ، سریعتر از 89 ٪ سایتهای آزمایش شده است.

امکان ارائه. GoDaddy یک مرکز داده را در ققنوس در آریزونا می تواند و دو مرکز آریزونا را در Mesa و Scottsdale اجاره می دهد. GoDaddy با مراجعه به مراکز کنترل شده در شیکاگو ، لس آنجلس و اشبورن ، ویرجینیا است. نیازهای بین المللی با یک مرکز اروپایی در آمستردام و یک مرکز اجتماعیایی واقع در سنگاپور تأمین می کند. دیتاسنترها با سرعتونگی و ارائه نسخه پشتیبان دیزل قدرتو و خنک می توان.

Arvixe با مراکز اطلاعات در دالاس ، تگزاس ، آمستردام و کنگ تقاضای ارائه خدمات رابط کاربری میهن. مراکز اطلاعات کاملاً زائد قدرت و توانمندی دارند و می توانند در محل کنترل خود داشته باشند.

نظر در مورد بررسی GoDaddy و Arvixe

Arvixe ضمانت به موقعیتع به قیمت مسکن و بار بارگیری و پاسخ سریع ترین سریعتر در آزمایشات است.

ویژگی های GoDaddy و Arvixe

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی در کیفیت

با دیدن این: “نامحدود” و “نامحدود” اصطلاحات بازاریابی محدود است که می تواند از شرکت های میزبان وب سایت استفاده می کند. با این نتیجه گیری ، شما می توانید با استفاده از این گزینه ، آن را به شما معرفی کنیم. در عوض ، این را به مشتری میزبان شرکت “استفاده منطقی تلقی می توان” اشاره می کند.

ثبت دامنه. در ارائه آن هر دو میزبان رجیستر دامنه مجاز ، GoDaddy بزرگترین بازدید جهانی با بیش از 60 نفر از صاحبان مدیریت مدیریت است. در حال حاضر این 12 ماه یا بیشتر اجازه می دهد ، GoDaddy یک سال دیگر می تواند به مدت طولانی بتواند برای شما فراهم شود. Arvixe دامنه آزاد راه را برای شما امکان پذیر می کند تا زمانی که می توانید برنامه خود را با برنامه داشته باشید و در اختیار دیگران باشید.

سایت سازنده. GoDaddy با رابط سازگار با وب سایت خود ، رابط کشتی گیری و رها کردن را به راحتی و با قیمت پیشنهادی 1 بار در ماه پخش کنید. Arvixe RvSiteBuilder را ارائه می دهد ، می توانید ویرایشگر WSYWIG و بیش از 600 قالب وب سایت..

بانکهای اطلاعاتی. بسته به نقشه انتخاب شده ، GoDaddy از 10 تا پایگاه داده MySQL نامحدود ارائه می شود. Arvixe پایگاه داده MySQL و PostgreSQL نامحدود را در اختیار شما قرار می دهد.

حسابهای اطلاعاتی. برنامه GoDaddy به برنامه شما 100 تا 1000 نفر را با 100 مگابایت تا 1 گیگابایت امکان ذخیره سازی ارائه می دهیم. Arvixe حساب های نامحدود و ارسال فرصت را در تمام برنامه های خود را به شما امکان پذیر است.

میزبانی وردپرس. هر دو GoDaddy و Arvixe برنامه های WordPress را مدیریت کنید اند. یک برنامه وردپرس مدیریت شده ، شرکت میزبان شرکت میزبان پشتیبان و به روزرسانی در سایت شما است ، به شما امکان می دهد تا بتوانید به عنوان مشاوره – کتاب سایت خود را ایجاد کنید..

GoDaddyGoDaddy چهار برنامه وردپرس باقی است. پایه ، که به یک سایت محدود است ، 25000 بازدیدکننده داشته باشید در ماه و 10 گیگابایت حافظه SSD. لوکس ، با یک سایت ، 100000 بازدید کننده و 15 گیگابایت ذخیره سازی ، وضعیت ، با دو سایت ، 400000 بازدید کننده و 30 گیگابایت حافظه SSD ، با استفاده از 5 سایت ، 800000 بازدید کننده و 50 گیگابایت حافظه SSD. همه اینها را می گویند ترم سالانه با یک دامنه رایگان همراه است. برنامه ارائه سایت SiteLock free است.

ArvixeArvixe دو طرح وردپرس ارائه می شود – کلاس شخصی و کلاس شخصی Pro. با استفاده از VPS ، اختصاصی و Cloud بستگی به وب سایت شما می توانید با توجه به نیازهای خود ، متناسب با نیاز خود را پیدا کنید. استفاده از خدمات نامحدود و پهنای باند و چت و پشتیبانی تلفنی 24/7 برای میزبانی وردپرس خود به راحتی.

راه حل تجاری الکترونیکی. GoDaddy و Arvixe هردو سبد خرید رایگان محدود Magneto ، ZenCart ، PrestaShop و مدیریت را از طریق صفحه کنترل شما می توانید. Arvixe می توانید با استفاده از فروشگاه های الکترونیکی رایگان و تجارت بین المللی و ارائه خدمات خود.

پشتیبان آموزش. GoDaddy با برنامه های مشترک و پشتیبان روزانه رایگان در وردپرس ، VPS و برنامه های اختصاصی ، امکان ذخیره پشتیبان سایت و برنامه برای تهیه ماهانه است. Arvixe از نسخه های پشتیبان روزانه سرورهای خود عکس می توانید. Arvixe به صاحب نظر می توانیم که بتوانیم از نسخه پشتیبان خود بخواهیم و با مراجعه به سایت خود اجازه دهیم که بتواند از آن استفاده کند..

خدمات میزبانی. GoDaddy اسکن و فعالانه در برابر تهدیدات DDoS عملیاتی می کنند ، و می توانند “CageFS” را معرفی کنند. CageFS به شما امکان دسترسی به امتیاز کاربر کاربر برای محدود کردن دسترسی به محتوا تنظیم کنید. GoDaddy SpamAssasin و نشان BoxTrapper را برای دسترسی به شما می توانیم بتوانیم. Arvixe با تهدیدهای DDoS و محافظت از لیست های منتخب رحمانه می توان به اسکن و فعالانه می کند. Arvixe فیلتر SpamAssassin و Spamhaus.

GoDaddy SSL مشترک برای ارائه برنامه های خود شخصی خود ، با رده های برتر SSL ویژه رابط می دهد. Arvixe برای برنامه نویسی SSL مشترک برای برنامه های مشترک لینوکس خود ، از شما می توان کرد ، اما از اواخر سال 2015 ، SSL های دیگری را می توان برای لینوکس یا Windows PersonalClass در اختیار شما قرار داد. SSL های اختصاصی این امکان وجود دارد. برنامه Arvixe BusinessClass تا زمانی که برنامه خود را با Arvixe داشته باشید می توانید SSL رایگان است.

GoDaddy و Arvixe هر دو سرورهای ویندوز یا لینوکس را برای شما ارائه می دهند.

صفحه کنترل. Arvixe از cPanel استاندارد صنعت استفاده می شود. GoDaddy از cPanel استفاده می کند ، اما می توان از سفارشی سازی ها استفاده کرد و می توان آن را انجام داد ، می توان آن را محدود کرد و به طور معمول cPanel ناآشنا را ذخیره می کند.

اضافی. با استفاده از برنامه های میزبانی ، GoDaddy نیز می توانید با استفاده از موارد اضافی سئو ، بازاریابی آنلاین و خدمات طراحی پیشنهادی را برای شما فراهم کنید. هر دو GoDaddy و Arvixe ارائه می دهند. Arvixe 100 دارای اعتبار تبلیغاتی را به بینگ / یاهو و 100 فروشگاه در Google AdWords ارائه می دهید.

نظرات در مورد ویژگی های کلیدی GoDaddy و Arvixe

این دو شرکت میزبان است که به طور مشترک امکان پذیر است – هرکدام از پنل ها را می توان در اختیار شما قرار داد ، هر دو نفر دیگر می توانند از سرورهای لینوکس و ویندوزهای مختلف و هر دو سرویس پیشنهادی برخوردار شوند. GoDaddy به عنوان رهبر صنعت در واگذاری دامنه در نظرسنجی مجدد ، اما پهنای باند نامحدود ، پایگاه داده ها و امکان ارائه برنامه برای خود Arvixe به برنامه های خود می توانید.

برنامه هاستینگ در وب سایت و قیمت های GoDaddy و Arvixe را با استفاده از برنامه ریزی کنید

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

با دیدن این: قیمت برای شرکت های میزبان وب سایت یک هدف متحد است. برای کنترل کیفیت ، تبلیغات ویژه در طول سال انجام می شود. قیمت پیشنهادی این است که بتوانید در زمان ارائه این پیشنهاد به شما ارائه دهند. با مراجعه به این موارد می توانید با ارائه خدمات تبلیغاتی و تبلیغاتی بتوانید با ارائه خدمات پیشنهادی بهتر ، خدمات خود را نشان دهید ، و یا برای مدت زمان طولانی تر از این مدت بخواهید که بخواهید به شما اجازه دهند. معمولاً با نامگذاری شده برای مدت مجاز ، ترجیح می دهید از تبلیغات مجانی ، به این حق خود بپردازید که بسیار محترم است.

GoDaddy. GoDaddy سه برنامه اشتراراکی لینوکس و سه برنامه مشترک ویندوز را در اختیار شما قرار می دهد – که می توان آن را از بین برد. اقتصاد به یک سایت ، پهنای باند نامحدود و 100 گیگابایت توانایی دستیابی به قیمت 3.99 برابر با قیمت مجاز لوکس ، با قیمت 4.99 در هر ماه و نهایی با 7.99 روز در ماه ، وب سایت های نامحدود ، پهنای باند و خدمات نامحدود را می توان به شما معرفی کرد. تمام برنامه ها با یک سال رایگان ثبت دامنه در یک برنامه سالانه ارائه می شود. حساب های داده شده به ترتیب 100 ، 500 و 1000 محدودیت. برنامه ارائه یک سال گوگا SSL رایگان اضافه شده است.

Arvixe. Arvixe چهار برنامه مشترک ارائه می شود – دو نفر در PersonalClass و دو مورد در BusinessClass. شما می توانید با مراجعه به ایالات متحده ، اروپا یا آسیا را در حد مجاز انتخاب کنید. هر دو بخش شخصی و تجاری و کاربری نامحدود ، پهنای باند ، قدرت و پایگاه داده را در اختیار شما قرار می دهند. PersonalClass (4 روز در هر ماه) و BusinessClass (22 روز در هر ماه) با نسخه های حرفه ای ، PersonalClassPro (7 روز در هر ماه) و BusinessClassPro (35 روز در هر ماه) از این طریق ، به این ترتیب که رده های طرفدار دارند سایتهای نامحدودی تعیین شده ، در حال حاضر که فقط رده های غیر تخصصی ای مجاز است. اختلاف بین PersonalClass و BusinessClass در این است که BusinessClass کمترین قیمت را در سرور اختصاص داده است – در اصل میزبان با ویژگی های VPS مشترک است. انتخاب ASP برای هر طرح و ردیف چند بار دیگر می توانید ایده های خود را ارائه دهید. برنامه های مشترک Arvixe پایگاه داده های نامحدود MySQL و PostgreSQL این ، برنامه های BusinessClass تا زمانی که سایت با Arvixe میزبانی داده شده است گواهینامه SSL رایگان می باشد.

هر دو پیشنهاد میزبانی وردپرس را مدیریت کنید. GoDaddy چهار برنامه ارائه می شود. سایتها محدوده ای از 1 وب سایت در اختیار بهترین لایه ها تا 5 در بالاترین سطح رابط. GoDaddy شما می توانید در هر ماه به ارائه برنامه محدود بپردازید و SSD را نیز تهیه کنید. قیمت های GoDaddy 3.99 دلار ، 4.49 دلار ، 7.99 دلار و 13.99 روز در ماه است. Arvixe یک برنامه وردپرس PersonalClass را با قیمت 4 در هر ماه و یک برنامه PersonalClassPro با قیمت 7 روز در هر ماه می توانید. پهنای باند نامحدود ، مجاز نامحدود و پایگاه نامحدودی از بانکهای اطلاعاتی با این دو طرح به طور مشترک. برنامه PersonalClassPro لباس نامحدودی از وب سایت ها می توانید امکان پذیر شوید. برنامه های Arvixe وردپرس به تغییر تغییر می دهد ، اگر قیمت بیشتری برای وردپرس در VSP یا سرورهای اختصاصی فعالیت می شود.

برنامه های GoDaddy با VPS امکان ارائه مجدد ، با پنج برنامه برای لینوکس و پنج بار برای ویندوز – برنامه های ویندوز محدود 10 ایالتی در هر ماه بیشتر. برنامه های GoDaddy پهنای باند نامحدود و 40 تا 250 تا گیگابایت می توان با استفاده از آنها (بسته به نوع) را ارائه داد. Arvixe هر دو برنامه را در لینوکس و ASP (ویندوز) ممکن است بتوانید. Arvixe فاصله 30 حتی یا بالاتر از حد مجاز. با این حال ، GoDaddy اطلاعات سایتها را به 3 محدود کنید. Arvixe پهنای باند نامحدود است ، و ذکر نامحدودی از سایت ها مجاز است – به عنوان یک گواهی SSL رایگان برای هر زمان که می تواند برنامه ریزی کند. GoDaddy 5 برنامه اختصاصی برای لینوکس و 5 را برای شما فراهم کرده است. برنامه های ویندوز GoDaddy محدود 30 بیشتر از برنامه های لینوکس در است. برنامه های GoDaddy پهنای باند نامحدود محدود. Arvixe گزارش برنامه پردازنده جدیدی را ارائه می دهد ، می توانید با برنامه های برجسته برتر از برنامه های GoDaddy است. Arvixe فقط دو برنامه اختصاصی دارد ، می توانید هر بار با قیمتی بیشتر از 350 نفر در هر ماه.

GoDaddy بسته به موقعیت مکانی شما امکان بازاریابی متفاوتی را فراهم می کند. Arvixe بازاریابی رایگان با 100 مجاز بودن برای بینگ / یاهو و 100 موقعیت برای Google AdWords امکان می دهد. هر دو نام دامنه را می توان اعلام کرد. GoDaddy یک سال نامگذاری نامشخص است و می توانید با مراجعه به سایت Arvixe تا زمانی که خودتان برنامه خود را حفظ کرده باشید ، ثبت نام کنید..

GoDaddy و Arvixe می توان گفت GoDaddy ضمانت 30 روزه ارائه شده برای ارائه سالیانه و بالاتر از حد مجاز. برای برنامه های ماهانه ، بازپرداخت کامل GoDaddy به 48 ساعت محدود می شود و پس از آن امتیاز دهی می شود. Arvixe 60 روز ضمانت مدت زمان ارائه می شود. اگر شما می توانید با استفاده از Arvixe یا GoDaddy با مراجعه به سایت خود بپردازید ، می توانید با مراجعه به سایت خود را کنترل کنید.

نظر در مورد قیمت گذاری برنامه های میزبانی

برای میزبانی مشترک ، Arvixe دارای ویژگی های خاص “نامحدود” خود است ، با قیمت گذاری می توانید یا از طریق GoDaddy استفاده کنید. Arvixe دارای ویژگی های خاص “نامحدود” در VPS با VPS است. برنامه های اختصاصی GoDaddy با قیمت کمتری امکان پذیر است ، با توجه به قیمت پیشنهادی بالاتر (با قیمت پیشنهادی بالاتر) می توانید به راحتی ، Arvixe باز هم را بخواهید از این دو است.

استفاده از GoDaddy و Arvixe چقدر آسان است

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

صفحه کنترل. هر دو GoDaddy و Arvixe از cPanel استفاده می شود ، اگرچه GoDaddy رابط کنید تا بتوانید تغییر دهید. رابط گرافیکی کاربرپسند cPanel جهانی صنعت است و بیش از حد در ارائه خدمات برای وب سایت شما می توانید با استفاده از نمادهای به طور رسمی توزیع کنید. GoDaddy با برنامه های ویندوز خود ، صنعت صنعت Plex در دسترس است ، Arvixe از WebSitePanel استفاده می شود.

با کلیک روی نصب. GoDaddy از طریق کنترل پنل خود صدها برنامه را با با برنامه نصب نصب کنید. Arvixe از طریق Softaculous نصب صوتی با یک برنامه برنامه راه اندازی شده برای برنامه ریزی برای شما امکان پذیر است. هر دو نصب یک کلیک کنید وردپرس را امکان پذیر کنید.

سایت پیمایش. سایت های GoDaddy و Arvixe اطلاعات موردنیاز خود را با مراجعه به سایت. GoDaddy مجاز بر میزبانی ، محصولات ارائه شده توسط شما امکان پذیر است ، می توانید با مراجعه به سایت گیج کننده و صفحات در اختیار پیمایش خود باشید. Arvixe بدون لغت و مداحی در مورد است. خواندنهای مختلفی در آسانسور Arvixe به وضوح تفاوت های مختلف را نشان می دهد.

نظر در مورد سهولت استفاده

در این صورت می توانید یک کراوات را مشاهده کنید و تصریح کنید که هر دو نفر از cPanel می توانند به شما کمک کنند و هر دو گزینه نصب را با برنامه خود انتخاب کنید. دسترسی به Arvixe به وضوح آسان تر در وب سایت خود را قادر می سازد.

خدمات از GoDaddy و Arvixe

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

بر اساس اطلاعات مشتری ، GoDaddy بهتر است از حد مجاز خودداری کند. Arvixe در وضعیت وضعیت واقعی. از زمان خرید EIG ، رتبه بندی خدمات مشتری برای Arvixe متحد شده است. PCMag در سال 2015 Arvixe را به عنوان ویرایشگر انتخاب شده بود ، اما در اوایل سال 2016 ، به شما امکان پذیر می کند از مشتری و مدت زمان پیشنهادی ، اعتبار خود را به عنوان دادرس..

GoDaddy و Arvixe هر دو توانمندی و گفتگوی زنده 24/7. تلفن GoDaddy 24/7 استرالا ، در ارائه آن ارائه دهنده خدمات Arvixe محدود به ساعات اداری است. هر دو یك پایه دانش بنیان با آموزش وجود دارد. GoDaddy فقط بر وبلاگ خود در “Garage GoDaddy” Arvixe یک وبلاگ فعال شده.

نظر در مورد کمک کاربر

Arvixe محدود است در بحث لبه در ارائه خدمات به مشتری بدست آوردن GoDaddy در نظر شما توزیع شده است و یا بالاتر. با این حال ، به طور واضح سرویس زمان و خدمات مشتری Arvixe متوقف شده است ، و زمان انتظار است که شما می توانید با استفاده از این خدمات.

اظهار نظر GoDaddy و Arvixe

نقد های ذکر شده

اظهار نظر در پروژه

با دیدن این: بازبینی ها اجازه می دهد که بتوانید – چه کسی را برای گوش دادن به سحر و چه به عنوان بنیادیزه برای میزبانی مجاز کنید. شما می توانید مشروبات الکلی را به عنوان کلی از مشتری پرشور است ، فعالیت اکثر می کنید و می توانید گرایش شخصی داشته باشید و یا بتوانید. با این حال ، می توانید به طور خلاصه مشاهده کنید ، تصویب کنید یا منفی داشته باشید ، تحویل را تحویل می گیرید.

نظر منفی برای GoDaddy و Arvixe

GoDaddy. بیشترین مطالب منفی در حاشیه GoDaddy با حمایت ضعیف مشتری ، محدودیت های ارائه شده در برنامه از برنامه ها و خرابی آزارهای سرویسکار..

Arvixe. آخرین مطالب منفی تصمیم Arvixe با خدمات ضعیف مشتری و مدت زمان انتظار برای شما سرویس دهنده.

نظر مثبت برای GoDaddy و Arvixe

GoDaddy. با اعلام نظر معتبر GoDaddy در خدمات ارائه دهندگان دامنه و قیمت گذاری این نظر می توانید.

Arvixe. Arvixe به داشتن حق دسترسی از ویژگیهای موجود با قیمت پیشنهادی هزینه ، از طرف خود دارای ارزشیابی دقیق می باشد. هتل ویندوز درباره خوشحال کننده بودن از این مکان دیدن هاستینگ با قیمت مجاز می نویسید.

نظر در مورد نظر

می توان گفت GoDaddy در ثبت دامنه تمرکز ، و میزبانی یک دیدار است. اگرچه Arvixe است در حال ارائه خدمات به مشتریان شکایات منفی می باشد ، اما می توانید همه آنها را به عنوان کلیه ارائه دهنده خدمات پیشنهادی حفظ کنید.

شما می توانید با مراجعه به GoDaddy و Arvixe

که هاستینگ برای شما مجاز است?

انتخاب برنامه پلتفرم

ویژگی های خاص و ویژگی های منفی در مورد هر دو شرکت میزبان امکان پذیر است.

دلایل انتخاب Arvixe از دیدن GoDaddy:

 • دامنه آزاد تا زمانی که یک برنامه میزبانی است
 • ویژگی های نامحدود تر در برنامه ها
 • ضمانت بازگشت پول گفت تر

دلایل انتخاب GoDaddy بیش از Arvixe:

 • اجازه بر هاستینگ ، داشتن منبع وب سایت رابط می فروشد
 • لایه های بیشتر برای انتخاب های بیشتر در برنامه ها
 • تلفن 24/7

استفاده از GoDaddy برای حضار مجاز است ، از این طریق همه می توانید به وب سایت خود ، از نام دامنه مجاز به SSL ، خدمات بازاریابی و سئو ، و حسابداری آنلاین ، از یک سایت معتبر دسترسی داشته باشید. Arvixe برای دسترسی که می توان “همه چیز نامحدود” با قیمت گذاری بودجه را انتخاب کردیم. مشاغل کوچک پهنای باند و مجاز نامحدود است. مشاغلی که به VPS یا سرورهای اختصاصی مورد نیاز است ، GoDaddy را می توانیم به شما اختصاص داده شود – هرچند که می توانید به محاصره کنید و می توانید به برنامه های ویژه دسترسی داشته باشید یا Arvixe را طراحی کنید.

با استفاده از امکانات دیگر ، می توانید با مراجعه به میزبان وب سایت خود را پیدا کنید. با استفاده از این خدمات میزبانی وب از طریق برنامه های پیشنهادی بسیار بهتر مدیریت شده در وردپرس. در این قسمت از بحث ضمانت های بازگشت پول در صنعت – ضمانت بازگشت 90 روزه پول ، در اختیار با ضمانت 30 روزه GoDaddy ، و 60 روزه Arvixe است. اگر با توجه به اینكه می توان به دست آوردن آن دسترسی پیدا كرد ، از نظر حقوقی و بارگیری سریع ، بارگیری و ارزیابی بیشتری را ارائه دادید ، قیمت سایت معتبر را می توانید از قیمت خدمات مالی بودجه بردارید ، SiteGround یك شركت میزبان در اختیار شما قرار دهید..

آیا در اینجا GoDaddy یا Arvixe سؤال دارید؟ تجربیات شما در مورد میزبانی وب چیست؟ نظر خود را دیدید و به ما توجه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map