میزبانی وب در جلسه FatCow: آیا میزبان وب سایت انتخاب شده است؟

آیا می توانید یک شرکت میزبانی وب سایت را ببینید که متناسب با نیازهای شما است؟ با استفاده از برنامه های گیج کننده شما می توانید با استفاده از این شرکت بین دو شرکت محبوب میزبانی وب ، InMotion Hosting و FatCow ، خودتان را را محدود کنید.


هر دو InMotion هاست و FatCow بیش از یک دهه است که در سایت خود مشاغل میزبانی وب سایت می کنند – FatCow از سال 1997. هدف FatCow این است که با از بین بردن بینندگان دیگری که می توانیم “سنگ مرمر تکنو” می نامند ، مشتری رابط کاربری ساده تر کنید. InMotion و FatCow میزبانی مشترک ، میزبانی مدیریت شده با WordPress و VPS و برنامه اختصاصی سرور را ارائه می دهیم. هر دو InMotion Hosting و FatCow موجودنی بر لینوکس محدود.

InMotion یک برنده مداوم جوایز “سخن” از جمله “مبلغ میزبانی وب وردپرس مدیریت” ، “انتشار سخن” و “انجمن میزبانی وب” است. FatCow بهتر است از جوایز “مجمع” را به شما بخواهد دست به دست دهد ، گرچه اکثر شما در اوایل اواسط مدت 2000 سال.

InMotion متعلق به کالیفرنیا و متعادل به کاربری است. از سال 2007 ، FatCow توسط گروه بین المللی مقاومتامتی (EIG) محدود است. اگرچه سایت های EIG کلون های حضوری ، شما همچنین می توانید از بین شرکتهای میزبان EIG شرکت کنید. اگر با یك شركت EIG مشكلی با مشاهده ، بتوانید با میزبان توان خود در اختیار EIG قرار بگیرید ، می توانید با مراجعه به برنامه.

خدمات InMotion Hosting و FatCow

Contents

Uptime و امکان داشتن

مانیتور Uptime

همه وقت. میزبانی وب InMotion با قیمت 99.9 ٪ ضمانت است ، در سایت که ماهانه میزبانی دارد بدون هیچ افتخاری FatCow ضمانت به موقعیتع را ارائه نمی دهد.

کارایی. InMotion از سرورهای Dell PowerEdge استفاده از مایکروسافت ، امکان استفاده از برنامه ارائه شده از 16 گیگابایت تا 64 گیگابایت رم ، و هر برنامه نصب شده از حافظه SSD استفاده از می توانید. FatCow در برنامه WordPress Essentials از حافظه SSD استفاده می شود.

آزمایشگاه سایت InMotion قادر به بارگیری 1.98 قدرتمندتر ، سریعتر از 73 ٪ سایتهای آزمایش شده با Pingdom. آزمایش یک وب سایت میزبانی شده با FatCow مجاز به بارگذاری 2.54 با شدت ، سریعتر از 62 ٪ سایتهای آموزشی آزمایش.

امکان ارائه. InMotion فروشندگان مراکز داده در لس آنجلس ، کالیفرنیا و هرندون ، ویرجینیا است. دیتاسنترها با سرعتونگی و همچنین پشتیبان دیزلی ، خنک می توان و محل استقرار برای ارائه خدمات ایمنی و قبل از ارائه خدمات ارائه شده ، ارائه خدمات رابط براترفوریست. برای افزایش هرچه بیشتر وب سایت ، می توانید از طریق خرید خود ، سواحل غربی یا مراکز خرید ساحل شرقی را انتخاب کنید.

FatCow با فروش دو مرکز داده در منطقه بوستون ، ماساچوست ، است. مراکز داده 24/7 برای تأمین امنیت و مدیریت ، مانیتورینگ 24/7 در محل زندگی ، همچنین با قدرت کامل و توانمندی. سرورهای مرکز داده از خوشه های NetApp استفاده می کنند و سرعت بیشتری می گیرند و می توانند از نظر بار متعادل استفاده کنند. اطلاعات روزانه از سرورهای خود نسخه پشتیبان استفاده می شود.

نظرات در مورد میزبانی InMotion و عملکرد FatCow

میزبانی InMotion ممکن است به FatCow بارگیری و بارگیری را برای شما امکان پذیر کند و سریعتر نشان داده شود. فقدان ضمانت به موقعیتی برای FatCow می توان دلیلی برای نگاهانی وجود دارد.

ویژگی های میزبانی InMotion و FatCow

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی در کیفیت

با دیدن این: شرکت های میزبان وب سایت بحث و گفتگو در مورد ویژگی های ها ، به تفسیر مرتب از اصطلاحات “نامحدود” و “نامحدود” استفاده می کند. با این حال ، این اصطلاحات به معنای تفسیر بین المللی است – می توان به شرکت های میزبان “خدمات منطقی تلقی می توان” اشاره کرد.

ثبت دامنه. هر دو میزبان رجیستر دامنه موقعیت. InMotion یک سال ثبت دامنه آزاد را برای مدت زمان مجاز برای 12 ماه یا بیشتر از این ، می توان به شما اجازه داد و در مقام صاحبنظر ، انتقال سریع پیشنهاد می شود. FatCow با ذکر نام دامنه رایگان در یک سال دیگر می تواند در اختیار شما قرار بگیرد و اگر بخواهید جای خود را پیدا کنید ، می توانید آن را توزیع کنید و می توانید آن را به FatCow منتقل کنید..

سایت سازنده. InMotion BoldGrid ، سازنده وب سایت با استفاده کامل و کاملاً برجسته با مراجعه به وردپرس FatCow Weebly Basic کشیدن و رها کردن راز با دسترسی آزاد امکان پذیر است (هرچند که در این تعداد محدود به 5 یا 6 صفحه وب است). ارتقاء Weebly Premium با ارائه اضافی در اختیار است.

بانکهای اطلاعاتی. بسته به نقشه انتخاب شده ، Inomotion از 2 تا فهرست نامحدودی از پایگاه داده های MySQL را ارائه می دهد. InMotion نیز از PostgreSQL ارائه می شود. پایگاه داده FatCow داده MySQL نامحدود را ارائه می دهد.

حسابهای اطلاعاتی. InMotion و FatCow هر دو حساب شخصی نامحدود را ارسال کنید و ارسال نامه خود را ارائه دهید.

میزبانی وردپرس. هر دو پیشنهاد InMotion و FatCow برنامه های WordPress را مدیریت کنید. برنامه های مدیریت شده وردپرس معمولاً بیشتر از یک برنامه اختصاصی با مجاز – هرچند قیمت را برای افزایش قیمت ممکن می کند. مزیت میزبانی وردپرس مدیریت شده در این است که به روزرسانی وردپرس و افزونه ها و پشتیبان روزانه برای شما امکان پذیر است و به شما امکان می دهد که بتوانید از طریق سایت خود ایده خود را تهیه کنید.

InMotion سه برنامه. راه انداز ، محدود به دو وب سایت و 2 پایگاه داده · قدرت ، با 50 پایگاه داده و محدودیت 6 وب سایت ؛ و نرم افزار ، با وب سایت ها و بانکهای اطلاعاتی نامحدود. تمام برنامه های شما وجود دارد برادر SSD است و می تواند قدرت مالکیت نامحدود و پهنای باند نامحدود محدود شود. خرید خرید هاست ، وردپرس از پیش ارائه است. BoldGrid در برنامه ها گنجانده شده است. InMotion مشخص شده از قیمت پیشنهادی در مورد ویژگیهای ویژه برای میزبانی مدیریت شده وردپرس در صنعت ارائه می دهد.

FatCow برنامه های متداول مدیریت EIG وردپرس – مبتدی و ضروری – در اختیار شما می باشد. هر دو صاحب محدودیت می توانید با نام محدود شده ، نشان دهنده نامحدودی از سایتهای مجاز و پهنای باند نامحدود باشید. تفاوت واقعی این است که حافظه می کند SSD است (استارت این امکان وجود دارد) ، و ضروری است.

راه حل تجاری الکترونیکی. هر دو InMotion و FatCow سبد خرید ارزان تر می توانید با مراجعه به سایت صفحه کنترل خود خود را Magento ، ZenCart ، PrestaShop و خدمات را فراهم کنید. InMotion PrestaShop را در اجازه ورود به سیستم از پیش نصب و ارائه خدمات طراحی وب سایت شما می توانید. ShopSite Basic ، نرم افزار فروشگاه اینترنتی ، از FatCow به دادگاه محدود در محدود است. فروشگاه اینترنتی پیشرفته تر ShopSite با اطلاعات ماهانه اضافی در حد مجاز. این امکان را برای شما فراهم نمی کند که بتوانید میزبان ها را تغییر دهید ، فروشگاه را در اختیار شما قرار دهند. سازنده وب سایت InMotion ، موجودنی بر وردپرس ، امکانهای جهانی الکترونیک رابط خود به خود.

پشتیبان آموزش. InMotion پشتیبان ارزیابی از وب سایت ها هر یک یا دو روز رایگان انجام می شود. بازیابی نسخه پشتیبان موفقیت آزمایشی. FatCow پشتیبان اطلاعات روزانه از سرور را انجام می دهیم. برای ارائه خدمات ماهانه اضافی ، دسترسی پشتیبان سایت سایت و بازیابی رابط کاربری ، انجام این کار در پشتیبان شما می توانید از خدمات خود استفاده کنید ،.

خدمات میزبانی. InMotion اسکن می توان و به نمایش پیش نمایش در حد تهدیدات DDoS عمل می کند. از SPAM Safe با IMAP برای استفاده از ایمن استفاده کننده. FatCow نماینده اسپانیایی منابع را در اختیار شما می گذارد.

هر دو InMotion و FatCow SSL مشترک برای ارائه برنامه خود یا داشتن SSL های خاص و تخصصی.

InMotion و FatCow برای همه برنامه های خود شخصاً برنیو لینوکس مجاز است.

صفحه کنترل. InMotion از cPanel استاندارد صنعت استفاده می توان. FatCow از vDeck به طرز جدیدی استفاده جدیدی از شما می تواند قدرتمند است ، اما در صورت تمیز میزبان ها ، تغییر سایت شما راحت است..

سبز. InMotion به اختصاص داده شده است. InMotion با مراجعه به مرکز داده شده با مرکز لس آنجلس می توانید. با استفاده از فن بیان هوای خارج از خنک کننده ، 70 نفر از افرادی که تعداد بیشتری از افراد دارای خدمات خنجر را در اختیار شما قرار می دهند و رد می کنند ، کربن آن را به 2000 سال می رسانند. FatCow از انرژی بادی برای دستیابی به 100 توانمندی خود می توانید با مراجعه به سایت خود را به عنوان ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی ، به شما امکان می دهد که در وب سایت شما امکان پذیر باشد..

اضافی. InMotion با 250 دلار مجاز به Google Adwords و Bing است. FatCow برای هر 100 دلار امکان پذیر است. در صورت درخواست ، InMotion جوملا را در اختیار شما با طرح نصب قبلی. FatCow 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری را می توان در اختیار شما قرار داد.

InMotion و ویژگیهای کلیدی FatCow

هر دو شرکت میزبان ویژگی های خاص را با قیمت میزبانی بودجه ارائه می دهند. اگر لبه ای با این وجود داشته باشید ، می توانید با استفاده از ابتکار عمل برای استفاده از پنل ، ارائه خدمات PostgreSQL و امکان ساز ساز وب سایت رایگان..

برنامه های میزبانی وب و قیمت های InMotion Hosting و FatCow

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

با دیدن این: این شركت می تواند از شركت های میزبان وب سایت با عنوان گروه های مختلف EIG تثبیت شده باشد ، قیمت آن را می توان با رقم بالاتری رقم زد. قیمت پیشنهادی تبلیغاتی قیمت معمولی را برای محدوده 80 مجاز می کند ، اگر بخواهید برای شما خدمات ارائه دهند بهتر است – اعلام کنید برای مدت زمان مجاز برای شما امکان پذیر است. بدون هیچ آگهی ، زمان تصمیم گیری برای خدمات با وقفه در قیمت گذاری مجاز است.

میزبانی InMotion. InMotion سه طرح مشترک امکان پذیر است – راه انداختن به دو سایت ، دو پایگاه داده شده برای شما امکان پذیر است و ماهانه 5.99 برابر می شود. قدرتویی که کوتاه ترین بار وب سایت ، 50 پایگاه داده و ماهانه 7.99 می توان در اختیار شما قرار داد. و حرفه ای ، که می توانند وب سایت های نامحدود و پایگاه داده های خود را با نام محدود محدود کنند ، و با قیمت 13.99 دلار در هر ماه به راحتی تغییر دهند. تمام برنامه های خود را با یک سال آزاد ثبت دامنه در یک برنامه سالانه ، نسخه قابل چاپ پشتیبان از داده های رایگان و همه امکان پذیر کردن نامحدود SSD و پهنای باند نامحدود به همراه. خدمات حق بیمه همراه با برنامه طرفدار است. قدرت و نرم افزار تجاری الکترونیک تهیه شده.

FatCow. FatCow از شرکت های میزبان وب سایت است که با این عقیده که می توانید به صورت عملی اقدام کنید. با استفاده از طرح پیشنهادی مشترک با 49 سال در سال ارائه می شود (گرایش قیمت تمدید شده سه برابر بیشتر است). همراه با ثبت دامنه آزاد به مدت یک سال است. این ویژگی با استفاده از پهنای باند نامحدود ، قدرت ، پایگاه داده های MySQL و دستیابی به است.

هر دو پیشنهاد InMotion و FatCow ماسبان WordPress را مدیریت کنید. InMotion سه طرح ارائه می شود ، با داشتن ویژگی دیگری که در برنامه های مشترک نیز وجود دارد ، امکان پذیر است. با مراجعه به 5.99 دلار ، قدرت 7.99 یا طرفدار 13.99 شما می توانید با ارائه برنامه منظم) هر سه کسب و کار الکترونیکی فراهم شده است و وردپرس از پیش نصب شده است. FatCow دو برنامه را در حال حاضر می توان یافت ، هر دو با استفاده از نامحدود و پهنای باند. استارت 3.75 نفر در هر ماه و ملزومات 6.95 دلار در ماه ماه – با اختلاف نظر سریع (ضروری ها می توانید برادر SSD داشته باشید) و خدمات درمانی را برای برنامه های ضروری تهیه کنید.

InMotion و FatCow هر دو برنامه VPN را ارائه می دهیم. قیمت InMotion و FatCow به سرعت بیشتری پیدا می شود ، اگرچه اختصاصی شده است سرور InMotion اندکی بهتر است – به استثنای سایت بتواند از طریق سایت های ارائه شده به هر برنامه پیشنهادی مبلغ (ردیف بالا 3 بارگیری) ، در حال حاضر که FatCow دامنه های نامحدود را نیز داشته باشیم اجازه..

InMotion گزارش برنامه سرور اختصاصی ارائه می دهد. سه رده برتر از حد ممکن “سرور کلاس شخصی” می توانم با استفاده از حافظه رم و SSD با مراجعه به دیدگاه خود ، با قیمتی سریعتر – 419.99 به 589.99 زندگی در هر ماه می رسند. مدیریت مدیریت این امکان و با داشتن بهترین همکاری. سه برنامه سرور اختصاصی استاندارد در InMotion از نظر ویژگی های بسیار عالی با سه برنامه ارائه شده توسط FatCow است ، گرچه قیمت بالاتر است. تفاوت دیگر..

InMotion 250 مجاز است اعتبار بازاریابی ارائه می شود و FatCow 200 فرصت ارائه می دهد. هر دو نام دامنه را می توان اعلام کرد و یک سال رایگان می داند.

InMotion و FatCow خط مشی بازگشت پول را پیشنهاد می دهیم. InMotion ضمانت 30 روزه را برای سرورهای اختصاصی و برنامه های ماهانه پیشنهاد می کنیم. برای کلیه برنامه های دیگر ضمانت 90 روز است. FatCow دارای قیمت ضمانت استاندارد 30 روزه در صنعت است (در اختیار داشتن با کارت اعتباری). اگر مي توانيد در FatCow يا InMotion با نظر خود كنيد ، بتوانيد آن را كنترل كنيد ، هر يك از بازپرداخت خود را مي توانيد ، اما مي توانيد نام آن را امتحان كنيد..

نظر در مورد قیمت گذاری برنامه های میزبانی

FatCow در قیمت گذاری حاشیه بسیار محدود ، در ارائه که می گوید InMotion قدرت ضمانت پس از بهبود و زیرزمینه ارائه خدمات بهتر است. اگر به یک سرور اختصاصی احتیاج می توانید ، سرورهای را بخاطر ارائه برنامه های اختصاصی به شما ارائه دهد ، می توانید با مراجعه به قیمتی ممتاز به بازار پیشنهادی خود را پیدا کنید. FatCow انتخاب یک طرح را آسان می کند ، و ویژگی های “همه چیز نامحدود” را می توان به یک انتخاب بهتر برای شاهد یا سایت رسمی تغییر می دهد. InMotion به مشاغل محدود و محدود رهنمون شده است – برنامه های مشترک را می توانید تحت وب میزبان وب کسب و کار در وب سایت خود بخواهید است.

استفاده از InMotion Hosting و FatCow چقدر آسان است

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

صفحه کنترل. InMotion از cPanel استفاده می کند ، می توان در سطح شهر است و با استفاده از پایگاه داده خود را از بین می برد. FatCow از vDeck جدیدتر می توانید با استفاده از پنل خدمات معتبر و همچنین با یک میزبان cPanel استفاده کنید ، همچنین بتوانید از آن استفاده کنید..

با کلیک روی نصب. InMotion نصب صوتی با یک انتخاب برنامه از طریق Softaculous صدها برنامه ارائه می شود. FatCow با نصب مجدد برنامه خود را از طریق بازار MOJO می توانید نصب کنید. FatCow با یک نصب نصب وردپرس – که در InMotion Hosting از قبل نصب شده است.

سایت پیمایش. شما می توانید این سایه تمیز و آسان را مشاهده کنید تا بتوانید اطلاعات خود را برای انتخاب یک نقشه سایت مشاهده کنید. هر دو وب سایت این شرکت دارای سایت رسمی می باشد. FatCow یک موضوع مرتبط با گاو است که تعجب آور است – اما اطلاعات به وضوح ارائه شده و دسترسی به آن آسان است.

نظر در مورد سهولت استفاده

هر دو InMotion و FatCow بسیار ساده تر ، با این حال مجاز است که یک لبه برای استفاده از خدمات صنعتی cPanel به InMotion برود استفاده کنید. در صورت تغییر میزبان ها ، انتقال vDeck FatCow آسان است.

خدمات از InMotion Hosting و FatCow

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

InMotion یک نکته را تأثیرگذاری کنید FatCow “سوگندهای مفاصل” ممکن است ، که قول حمایت از کیفیت بالایی را می دهد. این اعلامیه را که می توانید در اختیار داشته باشید و با اختیار خود ناکامرس ، شما را یک ماه میزبانی رایگان می توانید با کرد کردید. هر دو مشتری InMotion و FatCow گزارش می دهد که پرسنل با حمایت دوستانه و دانش می دانند.

هر دو InMotion و FatCow دارای تلفن همراه ، مجاز و چت زنده 24/7 است. هر دو پایه یک پایه ای است که می توانیم بتوانیم از آن استفاده کنیم. Inmotion فروش یک وبلاگ و یک انجمن است. FatCow یک وبلاگ مدیریت ، هرچند به نظر می رسد که اجازه ندارد از اکتبر سال 2015 به روز شود. میزبانی وب InMotion یک کانال YouTube را قادر می سازد و می تواند از طریق لینک مستقیم ، توییتر ، اسکایپ و فیس بوک با امکان تماس بگیرید. FatCow دایرکتوری جامعه ای ممکن است کلیه وب سایتهای میزبان در FatCow را با ژانر ثبت نام کند.

نظر در مورد کمک کاربر

با توجه به این که می توانیم به آن نیاز داشته باشیم ، می توانم بلافاصله را انتخاب کنیم. هر دو InMotion و FatCow با استفاده از روش های پیشنهادی ، این کار را آسان می کنید. در اینجا که می توانید خدمات FatCow را به مشتری ارائه دهیم ، InMotion از شما بخواهید که به عنوان رئیس سرویس ارائه خدمات خود را ارائه دهید – و مرتباً رتبه های بالایی را از مشتریان ارائه می دهیم. InMotion فقط با دیدن بیشتر رسانه های اجتماعی ، حاشیه ای است.

مطالب گفته شده در InMotion Hosting و FatCow

نقد های ذکر شده

اظهار نظر در پروژه

با دیدن این: هر شرکت میزبانی وب نایران و پروموتر خود را با دسترسی ، امکان پذیر بودن شما از طرف مدیر عامل ارائه دهنده خدمات برای خدمات میزبان وب سایت را نیز فراهم می کند. اما ، شما می توانید با ارزیابی دقیق در اختیار مشتری بگذارید ، می توانید آن را کنترل کنید. فقط بخاطر بسپارید که می توانید با اجازه دادن به زیر نظر بگذارید – ارسال مطالب بیشتر -.

نظرات منفی برای میزبانی InMotion و FatCow

در حرکت. دریافت راهنمای فعالیت از طریق تعیین کننده سطح هزینه ها و استفاده از روشهای غیرمستقیم.

FatCow. در مورد FatCow ، از عدم شفافیت استفاده بیشتر از حد شکایت وجود دارد. به خاطر دیدن این ، “نامحدود” نامحدود نیست.

نظرات مثبت برای InMotion Hosting و FatCow

در حرکت. InMotion به عنوان بارگذاری مجدد از طرف شما و بازرسان به ارائه خدمات و برنامه میزبانی – از جمله میزبان مدیریت شده در وردپرس – بهترین رتبه بندی.

FatCow. FatCow به ارائه خدمات خود و سؤال از میزبان یک برنامه و قیمت پیشنهادی ، از طرف شما می توانم دسترسی داشته باشید..

نظر در مورد نظر

میزبانی وب امکان پذیر است به شرکت های دیگر میزبان وب سایت ، با تصویب بیشتر از اینها بتوانید ، با این حال ، به عنوان کلی ، InMotion و FatCow هر دو در زمینه مشاوره با مشتری خود را به نمایش بگذارید.

InMotion و FatCow با ارائه خدمات مشاوره

که هاستینگ برای شما مجاز است?

انتخاب برنامه پلتفرم

مزایا و معایب این را هم برای InMotion و هم برای FatCow می توانیم.

حرکت انتخاب FatCow از راهنمای میزبانی:

 • قیمت نهایی تر برای مدت زمان ارائه خدمات
 • سؤال یک طرح
 • ویژگیهای “نامحدود” بیشتر

پیشنهادات انتخاب بیشتر از FatCow:

 • متعلق به کارگر ، تحت کنترل چتر EIG
 • امکان SSD در تمام برنامه ها
 • ضمانت بازگشت پول گفت تر
 • وردپرس از پیش نصب شده

FatCow فقط یک طرح مشترک ارائه کرده است ، و همچنین می توانید انتخاب کنید تا به آسانی انجام شود. اشخاص و مشاغل سریع ، پهنای باند و محدود نامحدود FatCow را به عنوان میزیست. اگر شما می توانید با استفاده از VDeck FatCow ، آسانتر ، و برخی از موارد دیگر ، گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار دهید ، می توانید از طریق پنل InMotion حرکت کنید. InMotion در میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط خود شما می توانید با افزایش قیمت و توانمندی وب سایت خود را ، BoldGrid ، مجازنی بر وردپرس ، شما می توانید به یک کاربر وردپرس اختصاصی دهید ، InMotion را نیز انتخاب کنید. مشاغل کوتاه و مجاز ، InMotion را متن متناسب با نیازهایشان می یابند. InMotion محدودیت کافی در برنامه های خود را در اختیار شما قرار داده است ، می توانید آن را به شما امکان پذیر یا بزرگتر کنید ، می توانید به عنوان یک برنامه آموزشی بالایی مورد نظر خود را داشته باشید ، یا به VPS یا میزبان اختصاصی بروید. هر دو این شرکت هاستینگ یک تن از ویژگی های خود را با قیمت گذاری بسیار بیشتر ارائه می دهند.

اینها فقط دو تا می توانند از شرکت های میزبانی وب سایت که در اختیار دارند. اگر با توجه به این که می توانیم به راحتی مشاهده کنید ، می توانید سایت خود را محاصره کرده و در اختیار شما قرار دهید.

آیا در این میزبان حرکت شما یا FatCow سؤال دارید؟ تجربیات شما در مورد میزبانی وب به عنوان کلیه چیست؟ نظر خود را دیدید و به ما توجه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map