DreamHost vs SiteGround: از میزبان وب سایت استفاده می کنید؟

SiteGround در اتاق DreamHost


انتخاب یک شرکت میزبان برای تأیید الزامات محدود به صاحب اختیار و کارگرانی که بتوانند از شما بخواهند خودتان را به دو یا سه باره بخوانید ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، اقدام به ارائه مشاوره در زمینه خدمات ویژه خود کنید. دارای دو شرکت میزبان بودجه بازدید شخصی: DreamHost و SiteGround که هر دو ادعا می توانند قیمت بیشتری داشته باشند و دارای حق دسترسی به آنها باشند.

DreamHost و SiteGround هر دو برنده جوایز در صنعت میزبانی سایت. DreamHost میزبان بیش از 1،500،000 وب سایت ، برنامه ها و وبلاگ ها و SiteGround محدود 450،000 است. آیا این بزرگتر بهتر است و واقعاً این دو شرکت میزبان است که می توانند؟ بیایید شروع به یک عکس فوری از هر دو شرکت طراحی شده است.

ماموریت DreamHost با موفقیت در سال 1997 1997 SiteGround که در سال 2004 وجود دارد ، محدود شده است ، اجازه گرفتن تا راه حل های اضافی سفاری و بهینه سازی سریع سرورهای خود تمرکز.

هر دو میزبان در صنعت از اعتبار بالایی امکان پذیر است. رتبه بندی الكسا ، می توان آن را علامت گذاری كرد و در صورت تمایل می توان به شركت محترم ، به SiteGround يك رتبه كننده 3،642 و DreamHost را از 5318 را به دست آورد..

با استفاده از DreamHost و SiteGround

Contents

Uptime و امکان داشتن

مانیتور Uptime

به روز رسانی و بارگیری سریع صفحه معتبر.

همه وقت.DreamHost 100 ٪ به موقعیتع را تضمین می کند و SiteGround 99.9 ٪ به موقعیتع را تضمین می کند. HowsHost.com هر دو میزبان را در مدت زمانی 30 روزه آزمایش کردید و به DreamHost مراجعه کنید با مراجعه به سایت 99.92 ٪ و SiteGround 99.91. است. این ارقام خوب است.

بارگیری صفحه. طبق آزمایش های انجام شده توسط codeinwp.com ، برنامه ریزی شده انجام شده است ، زمان پاسخگویی برای یک وب سایت SiteGround بین 0.4 و 3.76 امکان پذیر است و برای DreamHost بین 0.93 و 2.74 $ بودجه. تست های howshost.com می توانید با مراجعه به سایت های سایت SiteGround محدود با 6 ساعت و برای DreamHost 0.5 از طریق مراجعه به سایت خود را تنظیم کنید. هر دو سرعت در کنترل با میزبان مدیریت InMotion که بطور خلاصه 100 ٪ سریعتر ، فقط توانسته باشید.

پشتیبان ارائه و افزودنگی. با استفاده از برنامه های پشتیبان و افزونگی ، هر دو میزبان روزانه نسخه پشتیبان شما می توانید با مراجعه به سایت SiteGround روزانه 30 نسخه با برنامه های GrowBig و GoGeek را می توان ارائه کرد. خدمات پشتیبان و برنامه های بازیابی حق امتیاز اضافی برای هر دو میزبان است.

امکان ارائه.SiteGround می توان اطلاعات کافی در شیکاگو ، لندن ، آمستردام و سنگاپور است. SiteGround سرورهای خود را مدیریت می کند ، در قسمت نمایش لزوم و نتیجه گیری می توانید به صورت خودکار بتوانید خودتان را منتشر کرده و سرورهای اضافی را در سایت امکان پذیر کنید. از آخرین سرورهای پیشرفته وب آپاچی استفاده می شود. شما می توانید برای بدست آوردن اطلاعات سریع بارگذاری صفحه ، بهترین مکان را برای خود انتخاب انتخاب کنید.

در سال 2015 DreamHost بازاریابی مرکز اطلاعات خود را از طریق سرورهای خود به خدمات خدمات جابجایی تغییر داد. ViaWest در اورگان مرکزی دو مرکز داده کالیفرنیایی خود را اداره می کند و RagingWire فایده این است که مدیریت مرکز اطلاعات به متخصصان برون سپاری می باشد. DreamHost قیمت سرورهای دلال با استفاده از درایوهای بدن شما می توانید با سرعت 200 مگابایت در اختیار شما بگذارید.

نظر در مورد DreamHost و SiteGround

Uptime و امکان داشتن می توان مباحث استدلالی و تحقیقات آزمایش گمراه ساز مجاز است. اگر شما می توانید با استفاده از هر یک از آنها بتوانید پشت سر هم داشته باشید ، هر دو میزبان با حضور در اینترنت با برخورداری از مرکز خدمات معتبر.

ویژگیهای DreamHost و SiteGround

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی در کیفیت

با دیدن این: هر دو میزبان آخرین نسخه MySQL ، PHP ، Perl و Python می توانند با استفاده از خدمات محافظت شده از اسپم و لینک مستقیم و دامنه های مختلف و منابع مالی.

ثبت دامنه. با هر دو حساب میزبانی DreamHost و SiteGround به اشتراک گذاشته شده ، می توانید با شما تماس بگیریم و با استفاده از برنامه های پیشنهادی (ارائه .com ، .net ، .org ، .info و غیره) به صورت رایگان برای خود مدیریت کنید کلیک کنید قیمت ثبت دامنه در DreamHost دارای ویژگی حریم خصوصی دامنه آزاد است.

سایت سازنده. فقط SiteGround یک سازنده وب سایت ممکن است. Weebly یک سایت ساز وب سایت آسان و کاربردی در زمینه استفاده از کشتی و رها کردن در صورت تمایل به شما امکان پذیر است ، اگر شما بتوانید از سایت خود استفاده کنید ، یک وب سایت تخصصی طراحی شده است. می توانم به شما اجازه دهید با بابایدن و رها کردن عناصر به جای خود ، متن ، عکس ، نقشه ، صدا و فیلم را به سایت خود اضافه کنید. Weebly شامل تم های فروشگاهی است ، می توان با استفاده از تعداد کمتری در یک وبلاگ ، یک سایت جهانی الکترونیکی استفاده کرد.

برای وردپرس DreamHost ، یادداشت وردپرس قادر است در صورت تمایل به شما امکان پذیر باشد وردپرس را بتوانید از سایت خود استفاده کنید و وردپرس را در اختیار کاربران خود قرار دهید. وردپرس با ارائه این خدمات بیشتر و قالب های خاص ، امکان پذیر است و شما می توانید با استفاده از سرویس دهنده های مختلف و Weebly ، یک وب سایت دلخواه خود را تغییر دهید..

پایگاه داده MySQL. هر دو SiteGround و DreamHost بانکهای اطلاعاتی MySQL نامحدود و افرادی که نامحدود دارند و می توانند با مراجعه به خدمات دهندگان خود بخواهند.

میزبانی وردپرس.همه برنامه های میزبانی وردپرس SiteGround دارای ویژگی های ارائه شده توسط میزبانی مشترک است. برنامه StartUp این (3.95 دلار در ماه) از دیدگاههای اقتصادی فقیر است ، می توانید برنامه GoGeek را (14.94 روز در ماه) به راحتی ارائه دهید. برنامه GoGeek یک نام دامنه رایگان برای طول عمر برنامه ، انتقال سایت رایگان ، فضای وب 30 گیگابایت ، رعایت PCI آزمایشی ، یک گواهی SSL free 1 ، بانک اطلاعاتی نامحدود SQL و وب سایت های مختلف می باشد. SiteGround می توانید مبلغ کمتری در سرور وردپرس است که بتوانید به عنوان خدمات ایمنی در اختیار کاربران قرار دهید.

برنامه میزبانی وردپرس DreamHost (19.95) در سایت خود در هر برنامه ، 30 گیگابایت ارائه دهنده خدمات ، ماشین مجازی هیپ هاپ (HHVM) همچنین می توانید با استفاده از PHP ، حافظه پنهان لاکچری ، ادغام CDN ، مقیاس اتوماتیک رم و پایگاه داده سرورهای MySQL جدا شده است. حسابداری وردپرس در VPS های جداگانه میزبانی می توان.

هر دو سرویس یک بار با یک کلیک وردپرس ، یک مرکزرسانی خودکار ، Supercacher ، وردپرس مرحله بندی می توانید با استفاده از خدمات ارائه شده و پیاده سازی با استفاده از آسان و پیاده سازی بتوانید آسان را انتخاب کنید ( این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید با استفاده از آن بتوانید آنرا کنترل کرده و با استفاده از آن را تغییر دهید..

راه حل تجاری الکترونیکی. برنامه StartUp میزبانی مشترک SiteGround را برای سایت های اینترنتی الکترونیکی جستجو کنید. برای میزبانی یک سایت الکترونیکی الکترونیکی ، می توانید برنامه GoGeek (14.95 روز را در ماه) اعلام کنید که PCI را به صورت رایگان (یک بار دیگر مجاز به تبلیغ تبلیغاتی) و یک آدرس IP را نیز پیشنهاد می کنید. SSL ، ذن سبد ، مگنتو ، آگورا و CubeCart است. اگر شما می توانید از طرف وزارت امور خارجه مجاز باشید ، می توانید از نظر سرور در اختیار شما قرار گیرند و به سایت خود بپردازند (که SiteGround می تواند به شما پیشنهاد دهد) اگر شما می توانید در یک موقعیت خاص ، مهم این موضوع را ببینید.

میزبانی مشترک اشتیاق DreamHost (از 7.95 روز در ماه / ماه) انطباق PCI آزمایشی رایگان ارائه می شود. نرم افزار تجاری الکترونیک محدود شامل SLL ، ذن سبد و CubeCart است.

برای ارائه خدمات وب سایت الکترونیکی خود: هر دو برنامه DreamGost و GoGeek را از DreamGost گواهینامه های SSL (برای تأیید با استفاده از سایت خود) ، دسترسی به FTP ، خدمات ارائه دهنده خدمات برای سایت های دیگر ، پشتیبان نیز به روز کرده و آدرس IP را نیز اختصاص دهید گوش دادن.

پشتیبان آموزش. DreamHost “عکس فوری” از داده های شما را در فواصل منظم دیدنی (دو ساعت ، دو روزانه و دو بار در آخرین روز) انجام می دهد. پایگاه داده های سایت ها ، پایگاه داده ها و پایگاه داده های خود را از طریق کنترل پنل پشتیبان ارائه شده (فقط یک نسخه پشتیبان برای هر ماه).

نصب 1 سایت Softaculous SiteGround به شما امکان تغییر نسخه پشتیبان و بازیابی سایت های خود را با یک کلیک کنید. SiteGround تا 30 روز از نسخه های میزبان مشترک و اختصاصی اختصاص داده نسخه پشتیبان ارائه دهنده میهن.

خدمات میزبانی. SiteGround ادعا می توان که می تواند میزبان فضای مجازی باشد ، دارای مجوزهایی باشد که بتواند در هر صورت بتواند به راحتی بتواند آن را از بین ببرد. SiteGround به صورت فعال فعال مانیتور و امکان سوء استفاده از متخصصان خود را فراهم می کند و می تواند به شما کمک کند تا بتوانید به موقع پیشنهاد دهید تا بتوانید به روز شوید تا بتوانید به روز شوید و به روز شوید. پشتیبان گزارش روزانه ، CloudFlare CDN ، دسترسی به SSH ، ارتقاء منظم ایمن و گواهینامه های SSL را پیادهاده می توان..

DreamHost توضیحات مقاله جامع ویکی است که می توانید با استفاده از برنامه تحقق یافته بتوانید با استفاده از آن بتوانید ایمنی ، مجازات ، حساب کاربری و هدایت نظارت دیگری داشته باشید. ادغام CloudFlare ، گواهینامه های SSL / TLK ، پشتیبان روزانه و محافظت از حریم خصوصی دامنه را ارائه می دهد..

صفحه کنترل. DreamHost و SiteGround هر دو دوست خود را با استفاده از خدمات مدیریتی ، دامنه ها ، اساتید ، پشتیبان ها ، بازدید کنندگان ، بانک اطلاعاتی ، نشانه ها و استفاده های دیگر از سایتهای مختلف ، مدیریت سایت ، سایتهای اینترنتی ارائه کرده و به صورت تخصصی نصب کنید. کلیک کنید هر دو میزبان وسیله ای برای افزایش سرعت بارگذاری صفحه ، محافظت از سایت شما در حد مجاز هک و اسپم ، اختصاصی مشاوره و تحقیق در سایت شما قبل از حفظ ماندگاری همچنین می توانند.

SiteGround از پانل کنترل cPanel محبوب ، با استفاده آسان استفاده می شود. این نرم افزار Softaculous برای نصب 1 کلیک اسکریپت های نرم افزاری ، بدون اسپیس ، Cloudflare CDN ، AutoUpdates برای جوملا و وردپرس ، SuperCacher و محیط Staging برای همین موقع که می توانید از طریق سایت خود استفاده کنید.

DreamHost دارای یک کنترل پنل اختصاصی است که از سطح صنعت cPanel محدود شده است و می تواند به شما اجازه دهد بیشتر بخواهید یک داشبوردی را با یک پانل ناوبری در اختیار بگذارید. برای سفارشی کردن فرصت دید پانل ، می تواند حاوی ناوبری را بکشید و رهائیک. با کنترل پنل امکان نصب وردپرس (و برنامه دیگر و افزودنی ها) با استفاده از نصب و راه اندازی مجدد.

برنامه ریزی و اعلام نظر. با برنامه دسترسی BlueHost می توانید 65 نفر را در هرصورت و بدون کلاهبرداری ماهانه ارائه دهید. با برنامه محدود شبکه راه حل ، دسترسی 150 150 در ماه امکان پذیر است. برنامه ریزی مخاطبان شبکه راه حل ها از شخصیت شخص ثالث ، SRSplus است.

Extras.BlueHost قیمت 150 بار مجازات آگهی است. شبکه راه حل پیشنهادی 50 با اعتبار برنامه تبلیغاتی بازاریابی راه حل های شبکه است. اگر شما در جایگاه خودتان هستید ، BlueHost به یک وب سایت بین المللی مدیریتی مهاجرت می شود ، اگر حق دسترسی به این سرویس خدمات می باشد. راه حل های شبکه انتخاب های بازاریابی ، سئو و تجارت الکترونیکی برای حمایت از ماهانه در اختیار است.

نظرات در مورد ویژگی های اصلی DreamHost و SiteGround

هر دو سرویس میزبان از نظر ویژگی های متن و متناسب با دیداری و دیداری در رویای خود به عنوان یک سرویس دهنده معتبر و کارآمد ، SiteGround ، کودک جدید موجود در این بلوک ، مرورگر مفید و خلاصه خلاصه تر هستند. با استفاده از این سایت ، SiteGround تمایل می دهد که از بین خود شما محافظت می شود.

برنامه های میزبانی وب و قیمت های DreamHost و SiteGround را با استفاده از سایت نصب کنید

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

با دیدن این: خدمات برنامه میزبانی شده توسط مجاز بازاریابی و موضع گیری شده است. اجازه برای سردرگمی شما طراحی شده اند. برای اینكه بتوانید از این طریق ساده تر باشید ، می توانید با استفاده از آن و تصدیق مجدد به آنها كمتر كنید و بتوانید با استفاده از آن بتوانید از این دو میز استفاده كنید. به این ترتیب که می توانیم از این مفهوم “نامحدود” استفاده کنیم ، با یک نمک نمک تصمیم گیری می کنیم. به عنوان مثال ، به اصطلاح ترافیک نامگذاری محدود برای یک برنامه راهپیمایی SiteGround پیشنهاد داده می شود به 10،000 بازدید کننده در ماه ترجمه می شود. پهنای باند نامحدود و قدرت گرفتن از DreamHost در حقیقت با استفاده از “استفاده عادی” نیز محدود شده است.

میزبانی مشترک.

 • SiteGround – استارت آپ طرح (3.95 دلار در ماه) با 10 گیگابایت فضای وب · GrowBig طرح (7.95 دلار در ماه) با فضای وب 20 گیگابایتی ، و GoGeek طرح (14.95 دلار در ماه) با 30 گیگابایت فضای وب (شناسایی نام برای بهترین سال یک سال.)
 • DreamHost – از 7.95 دلار در ماه به 9.95 دلار در ماه (تعیین نام برای تعیین موقعیت 36 و 12 ماه) و پیشنهادی برای نامگذاری محدود ، پهنای باند و فضای ذخیره سازی.

میزبانی وردپرس

 • SiteGround – برنامه StartUp (3.95 دلار در ماه) با 10 گیگابایت فضای وب · GrowBig طرح (7.95 دلار در ماه) با فضای وب 20 گیگابایتی ، و GoGeek طرح (14.95 دلار در ماه) با 30 گیگابایت فضای وب (شناسایی نام برای بهترین سال یک سال.)
 • DreamHost – سالانه (19.95 دلار در ماه)· ماهانه (24.95 مادر در ماه).

میزبان سرورهای مجازی خصوصی (DreamHost) و ابر (SiteGround)
مزیت واقعی درایوز SSD این است که می تواند اطلاعاتی رافا سریع از درایوهای بازی بازیابی دوستان داشته باشد.

 • SiteGround
  • ورود با 2 گیگابایت رم DDR برنامه ریزی شده & فضای دیسک 20 گیگابایتی (60 دلار در ماه).
  • شرکت ، پروژه برنامه ریزی با رم 4 گیگابایتی DDR & فضای دیسک 80 گیگابایتی (140 دلار در ماه).
 • DreamHost
  • رم 2 گیگابایتی & SSD 60 گیگابایتی (30 دلار در ماه).
  • رم 8 گیگابایتی & SSD 120 گیگابایتی (120 دلار در ماه).

میزبانی اختصاصی
مزیت واقعی درایوز SATA این است که داده های به اصطلاح “گم شده” را نصب کرده است.

 • SiteGround
  • ورود برنامه سرور با رم 4 گیگابایتی & 500 گیگابایت SATA II HDD (229 روز در ماه).
  • شرکت ، پروژه برنامه سرور با رم 16 گیگابایتی & 4 500 500 گیگابایت SATA III HDD (429 روز در ماه).
 • DreamHost
  • پیش غذا منطقه 4 برنامه ریزی با رم 4 گیگابایتی & 1TB HDD (149 دلار در ماه).
  • حق بیمه منطقه 12 با رم 32B برنامه ریزی & 240 گیگابایت SDD (329 دلار در ماه)(329 دلار در ماه).

ارسال برای شاهددیان. برنامه میزبانی مشترک DreamHost برای یک کسب و کار جدید ، می توانید با یک وبلاگ ، صاحب نظر و کارکنان نوپا یا سایت الکترونیکی الکترونیکی ، بهترین گزینه را داشته باشید. برنامه راه اندازی سایت برای دیدن مصارف شخصی و مشاغلی است که می دانید در حد توان خود را ارتقاء دهید ، یا مأمور شوید با یک بار دیگر در وب سایت ، “آب ها را با استفاده از خدمات”.

بازگشتمین پول: در هر دو مورد ، هیچ گونه نظم و تنظیم خاصی ندارید. هر دو ضمانت بازگشت پول (97 روز برای DreamHost و 30 روز برای SiteGround) امیدوارم که بخواهید. در ارائه که ضمانت DreamHost به نظر می رسد بیننده شما است ، می توانید در این بازدید فقط به عنوان میزبانی مشترک به اشتراک بگذارید.

نظر در مورد قیمت گذاری برنامه های میزبانی

در کنار هم ، به نظر می توانید برنامه ای داشته باشید و قیمت آن را در دو میزبان کیفیت گیج کننده قرار دهید ، اما از دیدگاه ویژه ای برخوردار هستید. هرچه رم این دیدگاه ، بهتر است بودجه. شما می توانید با نگاهی بهتر به شما بتوانیم برای تهیه برنامه توانمندی خود را ببخشید. فیلم ها و تصاویر فضای مجازی را به خود اختصاص داده اید ، می توانید با کمک مالی بیشتری داشته باشید. به شما این امکان را می دهد که لیستی از دسترسی کامل داشته باشید و سایت خود را قادر سازید و با سؤال خود را با ارائه خدمات میزبان تماس بگیرید. در این صورت می توانید یک روش هوشمندانه به دست آورید.

استفاده از DreamHost و SiteGround چقدر آسان است

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

صفحه کنترل. با همین حال که قبلاً دیدیم ، DreamHost و SiteGround رابطهای با پس از متفاوتی را ارائه می دهند. اگر به cPanel عادت کنید ، صفحه کنترل DreamHost مجاز است شما را ناامید کند. اگر شاهد این دیدگاه باشید ، برای هر شخصی که بتوانید به یاد داشته باشید ، هر میزبان دیگری را برای انتخاب خود انتخاب کنید ، می توانید از این طریق بازدید کنید.

با کلیک روی نصب. وردپرس ، ZenCart و برنامه های پیشنهادی و گالری عکس ارائه می دهد. از نصب كنندگان 1 كنترل فعال كننده بهينه سازي صفحه ، مي توانيد سايت خود را زنده كنيد ، فعال كنيد تا بتوانيد از اين نرم افزار كمك كنيد و همچنين مي توانيد از طريق نصب كنيد. شرکتهای خدمات میزبان بسیار معتبر که می توانند نرم افزارهای لازم را انتخاب كنند ، 1 كلیك كنید تا بتوانید برنامه خود را اضافه كنید و نیازی به سایت خود ندارید..

نظر در مورد سهولت استفاده

DreamHost و SiteGround یک رابط کاربری ساده است. DreamHost نکات SiteGround را با آموزش ویکی خود شامل تصاویر ، و دستورالعمل های آموزشی برای اجرای برنامه برای انجام کار بیشتر در مورد کنترل پنل.

پشتیبانی از DreamHost و SiteGround

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

DreamHost قیمت یک وبلاگ لیست است که شامل 96 آموزش در آخرین بازدید ، یک انجمن کاربری و یک ویکی جامع است.

SiteGround با یک پایه دانش و سؤالات متداول در زمینه سوالات متداول در حد وردپرس ، جوملا و مگنتو است.

هر دو صفحه در وب غیررسمی نشان داده شده اند و تا می توانند به شما کمک کنند.

تماس با DreamHost:

توییتر: DreamHost و DreamHostCare

تلفن: 7147064182

تماس با SiteGround:

توییتر: SiteGround و

تلفن: 1.866.605.2484

نظر در مورد کمک کاربر

در ارائه که هر دو میزبان پشتیبانی 24/7 – چت زنده و قدرت حمایت (قانونی) را می توان به شما می دهد – فقط سایت خود را محاصره کنید. این است که به راحتی بزرگتر می توانیم رویای دوست داشته باشید ، از این طریق می توانید با بازتران و در نیمی از شکایات ارسال شده در بین المللی.

اظهار نظر DreamHost و SiteGround

نقد های ذکر شده

اظهار نظر در پروژه

با دیدن این: در این دیدگاه که می توانید در ذیل صاحب نظر شوید و هنگام تماشای وقت خود را مشاهده کنید ، می توانید با مراجعه به متخصصان نباشند ، بتوانید به خودی خود را با باسترقاب جابجایی کنید. این یک انتخاب رای گیری بین میزبان و صاحب نظر است که می توانید در وب سایت ها در سرورهای مشترک خلیج با اختیار شما قرار بگیرند و از این خدمات زیاد استفاده کنند.

نظرهای مثبت.

هر دو DreamHost و SiteGround از امکان بیشتر ، مشتاقانه و پرانرژی خود از اکثر ارائه تحسین می سازند. SiteGround امتیازهای اضافی را برای میزبانی ابر ، عالی ارزیابی گرانقیمه ، امکان تغییر مکان.

مطالب منفی.

DreamHost سه شکایت واقعاً از طریق دسترسی به خودتان ، برادر است. در مرحله اول ، هیچ خدمتی وجود ندارد. دوم انتخاب ، کنترل پنل غیر استاندارد و بحث برانگیز تحقق شهودی با این؛ و سوم ، این که بتواند به طور غیرمستقیم دسترسی داشته باشد ، می تواند به شما امکان پذیر شود.

SiteGround در سه منطقه شست و شوی میثاق ، و در مرتبه اول با حمایت بیشتر از میرحد. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتواند از این دامنه محافظت کند. سومین شکایت بزرگ “یافتن اتصال” یا با 500 خط یا CloudFlare است. دارای این خط خط که در برنامه های میزبانی مشترک به محدودیت محدود می دهد.

نظر در مورد نظر

اگر مشاغل تجاری الکترونیکی بتوانید یا یک شاهد هستید ، می توانید بالاتر از حد مجاز خود را تهیه کنید. به نظر می توانیم که هر دو میزبان به تعالی خدمات متعهد با خود داشته باشید و بتوانید خودتان را جدی بگیرید. با قضاوت بر اساس مطالب ، هر دو سایت شجاعانه می توانید با مالکیت خود به خود بپردازید و غیر از آن لذت ببرید و یا مدلهای رسمی را برای خود انتخاب کنید و یا بتوانید خود را مدیریت کنید…

DreamHost و SiteGround DreamHost و SiteGround

میز میزبان وب سایت شما است است?

انتخاب برنامه پلتفرم

دلایل انتخاب Dreamhost:

 • خدمات بیشتر و جوایز بیشتر
 • ضمانت بازگشت پول عالی
 • مراکز داده برون سپاری به متخصصان
 • کیفیت قیمت شفاف

دلایل انتخاب SiteGround:

 • کنترل پنل کنترل پنل با استفاده آسان
 • شبکه سرور جهانی
 • رویکرد نوآورانه به امنیت
 • ورود به سطح عالی بودجه

DreamHost برای مشاغل و سایتهای مختلف تجارت الکترونیکی که به آنها اجازه داده شده اند ، می توانند با استفاده از بهترین گزینه ها ، انعطاف تصوری و استفاده از برنامه های پیشنهادی خود را برای شما فراهم آورند. این حق با شماست که وبلاگ می نویسید بسیار زیاد است و یا مشاغلش می کنید تا بتوانید در وب سایت احتیاج باشید.

SiteGround برای استفاده آسان ، برای کارآفرینان و مشاغل مجازی با بودجه ای که در اختیار شما قرار دارد ، می توانید از شرکت های بزرگتری که از کارآفرینی خلاصه شده اند ، سایت خود را محاصره کنید و سایت خود را محاصره کنید…

اگر این موضوع به هیچ وجه شما تغییر داده است ، می توانید از طریق سایت های رقابتی در مورد بازدید شما بین المللی نظر کنید.

WebHostingHub دارای یک برنامه میزبانی مشترک بین سطح مشترک با نام SPARK در برنامه ریزی سایت SiteGround را رقیب می باشد. عضو گروه بین المللی مدیریتامتی (EIG) ، مدل قدرت WebHosting Hub ، استعدادیابی و مدیریت منابع داخلی..

برای داشتن با DreamHost ، BlueHost ، متولد 1996 ، صاحب شرکت های بزرگ شرکت میزبان در جهان است که می توانید از 1.9 میلیون دامنه است. این ویژگی در صدر دارای لیست “10 شرکت میزبان برتر” است.

اگر سؤال ، نظر و یا ممکن است در صورت داشتن بخشی از هاستینگ وب سایت که دوست دارد به شما تقسیم شود ، از ما خط بکشید. ما از این طریق می توانیم بگوییم که می توانیم خوشحال شویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map