DreamHost vs A2 Hosting: آیا یک مورد استفاده شده است؟

DreamHost در یک جلسه A2 بین میزبانی


شرط بندی در مورد میزبان توانسته است بهترین تصور را که با وب سایت خود می توانید تصمیم بگیرید. برای این که بتوانید به شما امکان پذیر باشد ، می توانید به میزبانان معتبر خود را از بین ببرید. از این سایت بین DreamHost و A2 میزبانی میزبانی وب استفاده کنید تا محدودیت خود را انتخاب کنید.

DreamHost به عنوان یک شرکت میزبان وب سایت ارائه شده است. این شرکت در سال 1997 تأسیس و بیش از 1.5 نفر از وب سایت در سرورهای خود میزبانی بازدید می کنند. از دیگر موارد ، میزبانی A2 ، برای بارگذاری در سال 2003 با استفاده از خدمات دهی با برنامه ریزی دقیق و با بودجه PHP 5 و روبی بر روی ریل ها تأکید شده بر اساس است.

DreamHost و A2 هاستینگ هر دو میزبان مشترک ، مدیریت میزبانی WordPress و VPS و برنامه های سرور اختصاصی را ارائه می دهد. هر دو شرکت صنعتی در لینوکس امکان پذیر است.

DreamHost در سال 2014 و 2015 به عنوان “انجمن میزبان تجارت PCMag” معرفی شد. میزبانی A2 می توانید از جوایز “مجمع” از سالهای گذشته ، با داشتن حق خود را از بین ببرید.

DreamHost که مقر آن در کالیفرنیا است ، یک شرکت میزبانی ویژه است. A2 هاستینگ شده متعادل به بخش ویژه است. نام آن از این است که می توان آن را به عنوان ارشاد در دو اربعین (دو الف) میشیگان است.

میزبان DreamHost و A2

Contents

Uptime و امکان داشتن

مانیتور Uptime

همه وقت. DreamHost ممکن نیست بتواند بتواند از آن استفاده کند. 100 ٪ ضمانت به موقعیتع ، با بازپرداخت یک روز میزبانی برای هر ساعت خرابی ، به محض گزارش خدمات. A2 هاستینگ تغییرً خوب است و می توانید 99.9 ٪ ضمانت است. A2 هاستینگ 5 هزینه از دیدگاه ماهانه برای هر ساعتی که در وب سایت شما قرار دارد برای شما امکان پذیر باشد و یا خرابی خود را توزیع کنید امکان توزیع مجدد را ندارید.

کارایی. DreamHost از پردازنده های AMD استفاده می کند و SSD را در سرورهای خود است. A2 از سرورهای دل با پردازش های چهار هسته ای می توان در اختیار شما قرار داد و در کلیه برنامه های پیشنهادی از SSD نیز استفاده می کند. از SSD ها برای ارزیابی بهتر و امکان استفاده مجدد استفاده کنید.

یک سایت میزبان DreamHost موقعیت به بارگذاری 2.10 در حالی که سریعاً از 70 ٪ سایت های آزمایش شده در بودجه Pingdom بازدید می کنید. آزمایش یک سایت A2 با قیمت 1.49s ، سریع تر از 81 ٪ سایت های ارائه شده توسط آزمایشگاه.

امکان ارائه. DreamHost با مراجعه به مركز امور خارجه ، دو مركز كالفرنيا و همچنين يك مركز خدمت در اشبورن ، ويژگي هاي مجازي DreamHost در حال حاضر ادغام مراکز اطلاعات کالیفرنیا در یک مرکز اطلاعات به تازگی افتتاح شده در پورتلند ، اورگان است. در کلیه مراکز داده ، قدرت و سرمیز ، پشتیبان تهیه شده از دیزل و امنیت 24/7 در اختیار شماست.

میزبانی A2 با مراجعه به مراکز اطلاعات عمومی در سراسر جهان و امکان مراکشزی در میشیگان ، آمستردام و سنگاپور است. با استفاده از خدمات قدرتمند و سرميست زائد و همچنين اتصال به شبکه چهارجانبه. پشتیبان گفتگوی دیزل برای موارد اضطراری در اختیار است. این خدمات برای شما امکان پذیر است.

نظر در مورد DreamHost و وضعیت میزبان A2

میزبانی وب DreamHost و A2 میزبان هر دو به عنوان شناسایی های کلیدی ، و هر دو دیداری که مشاهده می کنند.

ویژگیهای DreamHost و A2 هاستینگ

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی در کیفیت

با دیدن این: با استفاده از ویژگی های خاص ، اصطلاحات بازاریابی با عنوان “نامحدود” و “بدون داشتن” را به گمراه می کنید. این توضیحات می تواند به شما کمک کند. در عوض ، این اصطلاحات حق دسترسی به شرکت کنندگان میزبان “استفاده معقول از آن می دانند”. شرکت های میزبان سایت ممکن است که بتوانند اعتراض کنند و فراتر از این اجازه ، جریمه یا به رفتار تعالی در می آورند – با توجه به شرایط بدون هشدار. با این حال ، شرکت های میزبان توانسته اند که با فعالیت بیشتری در اختیار شما قرار بگیرند.

ثبت دامنه. هر دو میزبان رجیستر دامنه موقعیت. DreamHost یک سال رایگان ثبت دامنه را برای بررسی های جدیدترین گزینه می سازد. میزبانی A2 این گزینه را بخواهید.

سایت سازنده. نه DreamHost و نه A2 هاستینگ هیچ سازنده وب سایت رسمی نیست ، اگر A2 هاستینگ اعلام کند که از فعالیتهای سازنده وب سایت رایگان و امکان پشتیبانی می باشد.

بانکهای اطلاعاتی. DreamHost پایگاه داده داده MySQL نامحدود را ارائه می دهد. میزبانی A2 با توجه به 5 پایگاه داده در زمینه کنترل سطح محدودیت محدود ، محدودیت نامگذاری محدود از پایگاه داده ها در سایر بازدید کنندگان و برنامه های مجاز است. میزبانی A2 نیز از PostgreSQL پشتیبانی می کند.

حسابهای اطلاعاتی. DreamHost حساب های نامحدود و ارسال فرصت را برای شما امکان پذیر است. میزبانی A2 ، مجدداً ، تعیین حد ردیف را محدود می کند ، مجاز 25 حساب. سایر رده ها و برنامه های ارزیابی شده از نامحدود تصمیم گیری می کنند. اگر می توانید با مراجعه به مشتری خود ، صاحب نظر شوید. اگر این امکان را داشته باشید می توانید در اختیار شما قرار بگیریم ، می توانیم به طور جداگانه در اختیار خود قرار دهیم و در اختیار شما قرار بگیریم.

میزبانی وردپرس. DreamHost و A2 هاستینگ هر دو برنامه WordPress را مدیریت کنید اند. معمولی ، برنامه های مدیریت شده وردپرس بیش از یک برنامه با مالکیت اختصاصی ، اگرچه میزبانی A2 اختصاص داده شده است – قیمت پیشنهادی مدیریت شده در این وردپرس می تواند برنامه های دیگری را ارائه دهد.

این قسمت از این است که بتواند به شما این امکان را بدهد که بتواند مدیریت شود و شما می توانید با استفاده از خدمات کنترل شده و کنترل کنید. برخی دیگر از مزایای میزبانی وردپرس مدیریت شده در این است که بکاپ را در اختیار شما قرار می دهد و به روزرسانی سایت ها وردپرس را برای شما انجام می دهد. این به شما اجازه می دهد تا بتوانید جایگاه خود را به جایگاه خود بگذارید.

راه حل تجاری الکترونیکی. DreamHost و A2 میزبانی وب از سبد خریدهای رایگان از طریق صفحه کنترل کننده Magneto ، ZenCart ، PrestaShop و موفق خدمات می تواند. DreamHost با استفاده از سایت سازنده الکترونیکی ، کافی شاپ تجاری – ارائه می توان – هر چند که در این برنامه رایگان وجود دارد.

پشتیبان آموزش. خط مشی DreamHost از متن نسخه پشتیبان منتشر شده توسط کاربر در سرور ممنوع است. هر نسخه پشتیبان تهیه شده توسط کاربر می تواند در اسرع وقت پس از پخش از سرور میزبان بارگیری و حذف.

از داده های وب سایت و پایگاه داده پایگاه داده ها به طور خودکار نسخه پشتیبان امکان پذیر است ، اما می توانید نسخه پشتیبان را از بین برده باشید. میزبانی A2 سرور را برای همه به جزیره ای می توان سطح بین المللی خود را ارائه داد. سرور Rewind عکسهای فوری سایت سایت شما امکان پذیر است و مجاز به دسترسی به آنها ، پایگاه داده و یا کل سایت بازیابی.

خدمات میزبانی. DreamHost از Spamhaus برای استفاده از مجوزها و استفاده از شبکه های Arbor برای محافظت از DDoS استفاده از می توانید. میزبانی A2 نیز دارای امنیت بسیار جدی است. این برنامه با محافظت از امنیت و HackScan خود به خود اجازه داده می شود ، می توانید با مقاومت در برابر حمله ، اعتراضات و ویرایش های DDoS اقدام می کنید. از استاندارد محافظت در برابر هرزنامه ، به کنترل اسپم پیشرفته Barracuda برای دسترسی به خدمات.

میزبانی A2 با استفاده از ابزارهای امنیتی و پیشرفته و پیشرفته و بدون نیاز به پچمن.

DreamHost SSL را از طریق دسترسی به برنامه رمز عبور رمزگذاری کنید. A2 مجوزهای SSL رایگان برای ارائه برنامه های خود از طریق سی پنل در اختیار شماست ، و SSL ویژه ای نیز مجاز است.

صفحه کنترل. DreamHost از یک صفحه کنترل اختصاصی استفاده از متن می تواند به شما امکان پذیر باشد متن را از طریق استفاده از میزبان A5 میزبان A2 میزبانی کنید.

سبز. DreamHost دارای مجوزهایی است که می توانید با استفاده از منابع انرژی و ارائه یک منبع خنثی از کربن است. A2 فقط می توانید 100 ٪ نشان دهید بدون کربن ارائه شده است. A2 با ارائه فعال در فعالیتهای سازگار با محیط زیست ، محیط کوهستانی ، در منطقه Ann Arbor شرکت می تواند.

برنامه ریزی و اعلام نظر. برنامه مستقر کردن DreamHost برای هر مراجعه کننده 97 امکان پذیر است ، تا سال 1164 را در سال قرار دهید. برنامه محدوده هاستینگ A2 برای هر نمایشگر 85 در حد مجاز ، بدون محدودیت. A2 با ارائه خدمات تبلیغاتی در یک فروشگاه تبلیغاتی ، می تواند به شما اجازه دهد تا از مارک تجاری استفاده کند.

اضافی. DreamHost بسته به مهمان شما ، توانمندسازی روی سرورهای ابری خود را به با داشتن ماهانه می فروید. A2 هاستینگ 50 امتیاز مجاز به بینگ / یاهو اختصاصی.

میزبانی سایت هاست و میزبان A2

DreamHost بسته به مهمان شما ، توانمندسازی روی سرورهای ابری خود را به با داشتن ماهانه می فروید. A2 هاستینگ 50 امتیاز مجاز به بینگ / یاهو اختصاصی.

برنامه های میزبانی وب و قیمت های DreamHost و A2

میزبانی برنامه ها و قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

با دیدن این: قیمت گذاری در وب سایت برای تعیین ماهیت رقابتی صنعت ، مرتباً میزبان تغییر است. این نماینده می تواند به قیمت پیشنهادی تبلیغ شود. از اینجایی که قیمت های ارتقاء به نمایش معمول به مدت خدمات محدودی را دارند ، برای مدت زمان مجاز با ذکر جوی بالاتر است. بدون هیچ گونه تبلیغاتی ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بتواند به قیمت خود برسد. قیمت های زیر قیمت این قیمت ممکن است نشان داده شود.

DreamHost. DreamHost امکاناتهای پیچیده ای را با طرح ها و برنامه های پیشنهادی خلاصه نمی کند. فقط یک نفر با داشتن قیمت متوسط ​​برای 7.500 دلار قیمت گذاری شده است. این طرح با همه چیز نامحدود – قدرت گرفتن نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، حسابداری صاحب نامحدود و دامنه های نامحدود.

ثبت دامنه محدود به مدت یک سال و همچنین SSL رایگان با این طرح است. یک IP اختصاصی با اطلاعات ماهانه 5.95 مجاز در محدودیت است. DreamHost با بیان دقیق تر می توان آن را بسیار راحت تر از میزبان ابراهیم در محدوده محدود در سه مکان برای افزودنگی آینه کاری شده است. مدیریت از 4.50 نفر در هر ماه تا 96 مجازات در هر ماه است.

DreamHost فقط یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده را نیز ارائه می دهد. این دستگاه با 30 گیگابایت حافظه SSD و بازدید کنندگانگان نامحدود در هر ماه همراه است. وردپرس به شرح خودکار در چک لیست نصب این طرح با یک IP اختصاصی ارائه شده و در یک VPS با SSD میزبانی می دهد. طرح DreamHost به یک سایت و یک پایگاه داده پایگاه داده MySQL محدود و با یک برنامه سالانه 19.95 در قیمت شما امکان پذیر است. میزبانی A2 سه برنامه WordPress مدیریت شده همچنین.

میزبانی A2. میزبانی A2 سه برنامه مشترک ارائه می شود. Lite به یک سایت ، پایگاه داده پنج پایه اجازه می دهد و در هر ماه 3.92 برابر است. سوئیفت و توربو هر یک به وب سایتهای نامحدود و پایگاه داده های ذکر شده محدودیت می دهند. قیمت سوئیچ با قیمت 4.90 در هر ماه و توربو در ماه 9.31 ماه است. هر سه حافظه SSD نامحدود و پهنای باند نامحدود محدود. میزبانی A2 با هزینه CloudLinux ، نسخه ای از سیستم عامل Centos است که سریعتر است و در هر سرور مشتری کمتری دارد.

میزبانی A2 سه برنامه WordPress مدیریت شده همچنین. قیمت پیشنهادی مطابق برنامه های مشترک 3.92 ، 4.90 دلار و 9.31 روز است. Lite به یک وب سایت و پایگاه داده پنج محدوده مجاز است. Swift و Turbo وب سایت ها و بانکها اطلاعاتی نامحدود ارائه می دهند. همه برنامه های موجود در SSD وجود دارد و می توانید حافظه پنهان را بخرید ، اگر بخواهید توربو داشته باشید می توانید حافظه پنهان بهینه سازی شده است. همه CDN و دسترسی های امنیتی اضافی. Swift و Turbo به این ترتیب برای دسترسی به پشتیبان از پشتیبان گیری سرور با یکدیگر.

VPS و برنامه های اختصاصی: DreamHost دارای چهار برنامه VPS است که می توان SSD را تعیین کرد و با 15 بار در ماه می توانیم ببینیم و رده برتر با 120 نفر در هر ماه است. ارائه برنامه های پهنای باند نامحدود و دامنه های نامحدود ، برنامه خواب DreamHost VPS برای مشاغل با توانمندی و همچنین ملاقات با خدمات مشترک برتر.

A2 هاستینگ دو طرح VPS با سه سطح در هر یک. ردیف های بدون کنترل با قیمت 5 ، 10 مادر و 15 دلار در هرماه قیمت بالاتری دارند. راديف هاي مديريت شده 32.99 دلار ، 46.19 دلار و هر ماه 65.99 روز است. برنامه های میزبان A2 میزبان SSD نیز وجود دارد ، اما در پهنای باند و محدود کردن محدودیت امکان پذیر است.

DreamHost از 149 نفر در هر ماه امکان انتخاب اختصاصی برای رسیدن به پیکربندی انتخاب شده در است. DreamHost با محدودیت از IP ها و ارائه پهنای باند نامحدود را در ردیف های اختصاصی خودتان می توانید می توانید. میزبانی A2 به همین ترتیب در برنامه های VPS مجاز است که دو برنامه داشته باشد و بتوانید سطح آن را سه برابر کنید. کنترل با 99.59 نفر در هر ماه شروع به انتخاب و برنامه ریزی با 141.09 روز در ماه می کنید. میزبانی A2 می توانید با پهنای باند و محدود کردن قدرت رسیدن به این دلیل که محدوداً می توان گفت.

بازگشتمین پول: DreamHost صنعتی است که می توان به ضمانت بازگشت پول 97 روزه می دهد. ضمانت میزبانی A2 با هر ارائه پیشنهادی برای بازگشت پول ، بهتر از 30 روز تعیین شده در صنعت است. 30 روز اول به عنوان کامل مسترد می توان. پس از 30 روز ، بازپرداخت امتیاز امتیاز است. اگر سالیانه نامگذاری شود می توانید با استفاده از این امکان ، DreamHost را از کنترل ثبت دامنه خودداری کنید.

نظر در مورد قیمت گذاری برنامه های میزبانی

DreamHost توضیحات ضمانت پس از سرمایه گذاری در صنعت رابط کاربری – اگرچه میزبانی A2 نیز از خدمات صنعتی ارائه شده است. DreamHost انتخاب یک برنامه وردپرس مشترک یا مدیریت شده ساده را می توان با هر یک از آنها فقط یک ردیف دیگر ممکن است. قیمت خدمات میزبان A2 در VPS و برنامه های سرور اختصاصی ، آن را برای مشاغل شخصی و همچنین با موفقیت می توانید.

استفاده از DreamHost و A2 هاستینگ چقدر آسان است

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

صفحه کنترل. صفحه کنترل اختصاصی DreamHost از ویژگی های خاص خود برخوردار است ، اما در سایت خود را نشان می دهد ، خود را به موعد هدایت می کنید ، همچنین این مرکز صنعتی امکان پذیر نیست. A2 هاستینگ از رابط کاربری آیکون و موجودنی بر آیکون cPanel استفاده می شود.

با کلیک روی نصب. DreamHost دارای یک بخش نصب با یک کلیک است ، هر برنامه ای را می توان در اختیار شما قرار داد و امکان نصب دیگری را نیز فراهم کرد. A2 هاستینگ از Softaculous به عنوان نصب یکی از برنامه های پیشنهادی برای استفاده برنامه نصب شده است.

سایت پیمایش. هر دو سایت DreamHost و A2 هاستینگ هر دو از این نظر شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره خود در اختیار شما قرار بگیریم ، اگر میزبان A2 باشید ، بتوانید از اصطلاحات خود استفاده کنید و در اختیار شما قرار بگیرند ، همچنین بتوانند در برنامه های این ، پیوندهای مفیدی را به پنجره ها اضافه کنند. بات تمیز و کاربر پسند است. با این حال ، DreamHost را می توانید با استفاده از Google بدون خواندن یا استفاده از Google یا خوانندگان از طریق ویکی ها را ببینید.

نظر در مورد سهولت استفاده

استفاده از هر دو میزبان به آسان تر است ، اما A2 هاستینگ برای استفاده از cPanel پناهنده شده ، می توانید با مراجعه به یک مدیر نصب و نصب اطلاعات خود را آسان تر کنید و DreamHost را نیز ارائه دهید…

خدمات از DreamHost و A2 هاستینگ

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

DreamHost و A2 هاستینگ هر دو سرویس و ارائه خدمات بین المللی.

میزبانی A2 تلفن همراه ، استاندارد و چت زنده 24/7 است. DreamHost می توانید با مراجعه به سایت سؤالاتی را به شما ارسال کنید اگر می خواهید از DreamHost استفاده کنید و از DreamHost برخوردار باشید ، می توانید با مراجعه به سایت خود بخرید. DreamHost دارای ویکی خاص است که در مورد نیاز به روزنامه ها و اطلاعات بیشتر ، دسترسی به اطلاعات پایه ای دارد. DreamHost و A2 میزبانی وب سایت یک وبلاگ و سرمازدگی و میزبانی A2 در صفحه فیس بوک است.

نظر در مورد کمک کاربر

هر دو شرکت میزبان برای داشتن دانش دانش و کمک به خدمات و پرسنل ارائه از امتیازات هر دو مورد و اطلاعاتی را می توان دید. با این حال ، برای رسیدن به شرایط ، داشتن حق امتیاز ، DreamHost را به عنوان حمایت دوستانه نمی سازد.

میزبانی سایت DreamHost و A2

نقد های ذکر شده

اظهار نظر در پروژه

با دیدن این: از طرف این که می توانید با ارسال پیام کوتاه خود را تغییر دهید ، می توانید آن را تغییر دهید ، و به تبع آن هم به بهشت ​​منفی بپردازید و یا بخواهید که بتوانند به راحتی بتوانند خدمات مشاوره خود را ارائه دهند. با این حال ، می توانید با استفاده از منابع پیشنهادی خود ، این استمرار را کنترل کنید.

نظر منفی برای DreamHost و A2 هاستینگ

DreamHost. شایسته ترین شکایت مشتری DreamHost مجاز نیست از تلفن است. این ارائه را می توان با کمک چت لکه دار خبر می دهد.

میزبانی A2. A2 می تواند به اکثر شرکت ها دسترسی داشته باشد به طور معمول برای مشاهده واقعه مجرد از تجربیات بد همراه با ارائه مشتری.

نظرات مثبت برای DreamHost و A2 هاستینگ

DreamHost. خدمات مشتری از DreamHost در اکثر اوقات نظرات مثبت داشته باشید. DreamHost به عنوان بهترین گزینه برای دسترسی به منابع نامحدود برنامه خود را برای افزایش قیمت ، kudos تغییر می دهد.

میزبانی A2. A2 برای اینکه بتوانید به راحتی اظهار نظر کنید میزبانی وب با داشتن ویژگی های ویژه و قیمت سرورهای A2.

نظر در مورد نظر

در کل ، هر دو شرکت میزبان مدیریت نظارت بیننده اندیشه با این حال ، میزبانی A2 از DreamHost نظر منفی می توان.

شما می توانید از DreamHost و A2 هاستینگ استفاده کنید

که هاستینگ برای شما مجاز است?

انتخاب برنامه پلتفرم

DreamHost و A2 هاستینگ.

دلایل انتخاب میزبانی A2 بیش از DreamHost:

  • هر زمان ضمانت بازگشت پول
  • VPS با قیمت رقابتی و برنامه های اختصاصی
  • از cPanel استاندارد صنعت استفاده می توان
  • ارائه 24/7 تلفن و گپ

دلایل انتخاب DreamHost از راهنمای میزبانی A2 A2:

  • یک سؤال برای میزبانی مشترک و مدیریت شده در وردپرس
  • شما می توانید بازگشت
  • ویژگی های “نامحدود” در کلیه برنامه های مشترک

در ارائه این DreamHost برای مشاغل توانمندی و افزایش قیمت با برنامه های ویژه و ارائه خدمات سرور اختصاصی با پهنای باند نامحدود محدودیت ، قیمت پیشنهادی A2 بازدید کنندگان روی VPS و برنامه های سرور اختصاصی از طریق آن می توانید یک بار دیگر انتخاب کنید. برنامه میزبانی مشترک با یک برنامه DreamHost برای داشتن آن که می توان “همه چیزهای نامحدود” را بدون نیاز به ارائه خدمات بین المللی مشاهده کرد.

با این حال ، این استدلال را برای داشتن حق داده است. هر دوی این شرکت دارای خدمات ویژه ای است که می تواند در برنامه خود بخواهد خود را به قیمت پیشنهادی افزایش دهد.

در این صورت فقط دو گزینه از گزینه های موجود در هاستینگ وب سایت نشان داده شده است. اگر می توانید با چند برابر بیشتر از قیمت پیشنهادی برخوردار شوید ، می توانید بارگیری بیشتری داشته باشید و به سایت پیشنهادی خود بپردازید. برای میزبان ممکن است می توان یک انتخاب عالی برای وردپرس مدیریت شده ، می توانید به میزبانی InMotion طراحی کنید

آیا شما در DreamHost یا A2 هاستینگ سؤال دارید؟ تجربیات شما در مورد میزبانی وب به عنوان کلیه چیست؟ نظر خود را دیدید و به ما توجه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me