Bluehost vs DreamHost: از هر یک استفاده می شود؟

با توجه به وب سایت ، شرکت خدمات میزبانی وب سایت رسمی این سایت
می توانید با تماشای این برنامه بتوانید با استفاده از ویژگیهای مختلفی ارائه کنید. این
شرکت سر به سر بین BlueHost و DreamHost مجاز است به شما در محدوده محدودیت را انتخاب کنید.


هر دو BlueHost و DreamHost از دهه 1990 در وب سایت میزبانی وب سایت ذخیره اند – BlueHost از 1996 و DreamHost از سال 1997. هر دو به دیدن تثبیت منتشر شده است. BlueHost بیشتر از 2 زن سایتی است که در سرورهای خود میزبانی شده اند ، در ارائه آن در خواب می توانید بیش از 1.5 نفر در سرورهای خودتان باشید.

BlueHost و DreamHost هر دو میزبان مشترک ، مدیریت میزبانی وردپرس و VPS و برنامه هایی که سرور اختصاصی را می توانند داشته باشند – گرچه VPS و سرورهای اختصاصی BlueHost.

BlueHost موفق به کسب جوایز “سخن” از جمله “ارسال میزبانی محلی” ، و “مجمع” ارسال شده است
میزبان ارزش. “DreamHost موفق به تأسیس سهم جوایز” سخن “از جمله” جلسه میزبان تجارت “PCMag در سال 2014 و 2015 شد.

در سال 2010 ، BlueHost از طرف گروه کنترلامتی بین المللی (EIG) ، شرکتی که می توانید این بودجه را کنترل کنید
می توانید از شرکت های میزبان ، با اجازه دادن به هر یک از آنها با خود حمایت کنید. زوج
اگرچه سایت های EIG کلون های حضار ، اما در بین EIG می توانند شباهت داشته باشند
شرکت های میزبان.

می توانید با یک شرکت EIG مشکلی با این کار ، بتوانید با مراجعه به این شرکت مستقر شوید
مسائل دیگر DreamHost یک شرکت میزبان خصوصی است و مقال آن در بین المللی است
کالیفرنیا.

پروژه BlueHost vs DreamHost

Contents

Uptime و امکان داشتن

مانیتور Uptime

همه وقت. اگر آمارها به موقع است BlueHost نشان می دهد که می توانیم برای شروع مرتب 99.9 ٪ یا بهتر است ، اما ضمانت کنید به موقعیتی نگاه کنید. از دیگر موارد ، DreamHost می توان 100 ٪ ضمانت به موقعیتع است. پس از گزارش دادن ، صاحبان یک روز میزبانی برای هر ساعت خرابی را مشاهده می کنید..

کارایی. BlueHost سرورهای خود را قادر می سازد و از Opterons AMD 16 می توانید استفاده کنید. DreamHost اظهار داشت که از پردازنده AMD استفاده می کند و SSD را در سرورهای خود است.

آزمایش سایه که در BlueHost شدید ، قدرت گرفتن زمان بار 2.37 سرعت سریعتر از 65 ٪ سایتهای آزمایش شده در Pingdom است. یک سایت DreamHost دارای امتیاز بیشتری برای بارگذاری 2.10 می باشد ، سریعتر از 70 ٪ سایتهای آزمایش شده شدید.

امکان ارائه. مرکز اطلاعات BlueHost در یوتا موقعیت. مركز اطلاعات با منابع توانمندساز قدرتمندتر و خنك اصلاح شده و نسخه هاي پشتيبان ديزل براي مجازات هاي مجازي است. BlueHost به جز برنامه های ابر خود به خودی خود هیچگونه پشتیبان از داده های آژانس و یا کاربری اضافی ندارد. پشتیبان گفتن مختصر 30 روز دیداری.

DreamHost با عنوان دو مرکز داده کالیفرنیا ، در لس آنجلس و تصمیم گیری در ایروین. برنامه ها
در حال انجام کار برای ادغام مراکز اطلاعات کالیفرنیا در یک مرکز اطلاعات DreamHost در پورتلند است.
این مرکز ارائه یک مرکز داده در اشبورن ، ویرجینیا مجاز است. همه مراکز داده های افزایش یافته است
برق و سرمایش ، پشتیبان دیزلی و قدرت 24/7 در کلیه مراکز توزیع برقرار است.

نظر در مورد BlueHost در جلسه DreamHost

اگر با این وجود بسیار عالی است و به روز رسانی شده است ، نمی توان ضعف کرد و به موقعیتع برای
BlueHost می توان یک دیدنی انجام داد. DreamHost می گوید که از خلاقیت های به موقع در تجارت رابط. DreamHost بیان شده است بار بار در بار و زمان پاسخ است – اما فقط با یک حاشیه است.

BlueHost در اتاق DreamHost

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی در کیفیت

با دیدن این: شما می توانید “نامحدود” یا “بدون محدودیت” را از طریق شرکت های میزبان وب سایت اختصاص داده شده و استفاده از آنها را امتحان کنید. این یک اصطلاح بازاریابی است و به معنای “همه شما امکان پذیر نیست” را بخرید. در عوض ، این اصطلاحات حق دسترسی به شرکت کنندگان میزبان “استفاده معقول از آن می دانند”.

ثبت دامنه. هر دو میزبان رجیستر دامنه موقعیت. هر دو BlueHost و DreamHost یک سال بدون اجازه ثبت نام برای گزارش های جدید ارائه دهنده شما.

سایت سازنده. BlueHost Weebly Basic کشیدن و رها کردن در صورت امکان دیدن ، که به 5 صفحه وب محدود شده است. پایه محدود است ، و ارتقاء Weebly Premium با محدودیت در محدود است. DreamHost سازنده وب سایت ارائه نمی دهد.

بانکهای اطلاعاتی. BlueHost و DreamHost هر دو پایگاه داده MySQL نامحدود را در اختیار شما قرار می دهد.

حسابهای اطلاعاتی. هر دو BlueHost و DreamHost ارائه شده توسط حسابداری نامحدود اجازه دهید و ارسال قدرتمند شوید.

میزبانی وردپرس. BlueHost و DreamHost هر دو برنامه مدیریت شده WordPress را ارائه می دهند.
برنامه های مدیریت شده وردپرس معمولی بیشتر از یک برنامه مشترک با ارائه پروژه ای امکان پذیر است. قسمت از اضافی
این امکان را دارد که بتواند با برنامه خود و برنامه خود را کنترل کند و در اختیار شماست.
از جمله ویژگی های حافظه پنهان و قدرت اضافی برای کار کارایی و ثبات.

مهمترین مزیت میزبانی وردپرس مدیریت شده در این است که از پشتیبان امکان پذیر است و می تواند به شما کمک کند
سایت های وردپرس شما برای انجام کارهایی که انجام داده اید و به شما امکان می دهد تا بتوانید روی آن نظر داشته باشید – سایتهای خود را با تمجید انجام دهید. “
محتوا.

راه حل تجاری الکترونیکی. BlueHost و DreamHost هر دو سبد خرید ارزان قیمت را از طریق صفحه کنترل خود می توانید Magneto ، ZenCart ، PrestaShop و موفق باشید … تجارت الکترونیکی WP تجارت الکترونیکی برای هر دو میزبان سایتهای وردپرس در محدودیت است. DreamHost ارائه شده از بازاریابی ارائه می دهد
سازنده سایت تجاری الکترونیک ، کافه تجاری – اگرچه بدون داشتن.

پشتیبان آموزش. BlueHost به عنوان پشتیبان روزانه ، هفتگی و ماهانه می توانید با مراجعه به سایت SiteBackup Pro را با مشاغل قانونی ارائه کرده و هر یک از برنامه های دیگر را نیز در اختیار شما قرار دهید. SiteBackup Pro امکان دسترسی نسخه پشتیبان و بازیابی در سطح بازدید از موقعیت مکانی.

رسانه DreamHost از نسخه نهایی پشتیبان سایت در سرور ممنوع است ، کاربر کاربر نسخه پشتیبان راهنمای کرد
در صورت داشتن اسرع وقت پس از محدودیت از سرور میزبان بارگیری و حذف. پایگاه داده های وب سایت و پایگاه داده اطلاعاتی را به عنوان نمایش دهنده خودکار توسط DreamHost پشتیبان شما می توانید ، و همچنین می توانید نسخه نهایی را پشت سر بگذارید.

خدمات میزبانی. برای جستجوی این سایت ، حذف و ممنوعیت بدافزارها ، خدمات BlueHost خدمات اصلی SiteLock را در رده خود را به خود اختصاص دهید و همچنین SiteLock Pro را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانید خود را به صورت رایگان بخرید. BlueHost با مراجعه به منابع پیشنهادی خود و محافظت در برابر DDoS در محل است. DreamHost از Spamhaus برای اینکه بتواند از شما استفاده کند می تواند استفاده کند و از DDoS استفاده کند.

برنامه های Bluehost دارای یک مجله رایگان SSL مشترک. برنامه برتر در BlueHost اطلاعات است
با یک گواهینامه آزاد SSL مشخصات. DreamHost SSL را از طریق دسترسی به برنامه رمز عبور رمزگذاری کنید.

صفحه کنترل. BlueHost از cPanel می توان با استفاده از منابع پیشنهادی کاربری را تغییر داده است. DreamHost از یک صفحه کنترل اختصاصی استفاده می کند که می توانید بیشتر از رابط کاربری آیکون cPanel داستانی بر متن است.

سبز. DreamHost دارای مجوزهایی است که می توانید با استفاده از منابع انرژی خود را از بین ببرید.

اضافی. BlueHost با قیمت 150 بار مجاز آگهی است. BlueHost قیمت 100 دلار مجاز است. هر دو قیمت پیشنهادی وابسته است. اگر شما در جایگاه خودتان هستید ، BlueHost به یک وب سایت بین المللی مدیریتی مهاجرت می شود ، اگر حق دسترسی به این سرویس خدمات می باشد. DreamHost خدمات انتقال داده وب سایت رابط. بستن به مهمان داشتن شما ، بستن بستگی به صاحب ماه ماهانه خود نیز در سرورهای ابر خود به خود با شما می توانید با..

نظرات در مورد ویژگی های کلیدی BlueHost در اتاق DreamHost

هر دو شرکت میزبان طیف توانسته از امکان راز ارائه دهد. با این حال ، به عنوان DreamHost می توان از پنل ، قدرتن وب سایت سازنده ، هیچ رسانه مهاجرتی و برنامه پشتیبان شما می توان از قدرت استفاده کرد ، BlueHost از ویژگی های خود سلیقه می باشد..

برنامه های میزبانی وب و BlueHost vs DreamHost

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

با دیدن این: مجاز به داشتن قیمت پیشنهادی و افزایش قیمت پیشنهادی می باشد. قیمت پیشنهادی تبلیغاتی به شرح معمول به مدت زمان ارائه خدمات محدوده محدود ، مجاز بودن نام برای مدت زمانی که با شماست جوی بالاتر می رود. بدون هیچ گونه پیشنهادی ، ارائه خدمات ارائه شده به طور معمول می توان قیمت پیشنهادی را نشان داد. قیمت های زیر در وب سایت های میزبان در زمان ارائه شده توسط این استرالیا.

BlueHost. BlueHost سه برنامه مشترک ارائه می شود. مجله های عنوان یک سایت 50 گیگابایت فضای مجازی توانمندسازی و به پهنای باند نامحدود و حسابرسانی که می توانند بتوانند با قیمت پیشنهادی 3.95 دلار در هر ماه ارائه دهند. به طور میانگین ، با قیمت 6.95 برابر در هر ماه ، سایت های مجاز به 10 و امکان دستیابی به 150 گیگابایت خدمات می توانید. CDN توضیحات قسمت از برنامه Plus است. کسب و کار حرفه ای با قیمت 14.95 تماس در هر ماه می توانید ارائه دهید
سایتهای نامحدود و چنین پهنای باند نامحدود ، توانمندسازی و تصمیم گیری برای مشتری.

CDN ، Private SSL ، IP اختصاصی و تهیه نسخه پشتیبان سایت در این طرح برتر ، امکان پذیر است. همه
برنامه های BlueHost مشترک با توجه به مدت یک سال با ثبت دامنه رایگان با هم. BlueHost پیشنهاد می شود
سه ابر متناسب با یک منبع اضافی با برنامه اضافی ، می توانید اطلاعات خود را در سه مکان آینه می توان مشاهده کنید
امکان ارائه و بار بار سریعتر.

BlueHost چهار برنامه وردپرس مدیریت شده از فروشگاه اینترنتی VPS مجاز است. کوچکترین برنامه,
وبلاگ نویسنده ، با 12.95 فرصت در هر ماه ، به 100 بازدید کننده ، 30 گیگابایت ذخیره سازی و پنجاه سایت محدود شده است. برنامه برتر ، شرکت با قیمت 85 در هر ماه ، قیمت 240 گیگابایت فضای قدرت گیری ، پهنای باند نامحدود و 30 سایت است. دو مورد دیگر ، متخصص ایزدی با 37.50 نفر در حد مجاز و کسب و کار با 60 فرصت بین المللی. همه CDN و SiteLock Limited محدود (دو رده پایین سایت SiteLock Pro ، تعیین کننده سایت SiteLock است
حق بیمه و ردیف برتر ، شرکت MapLock.

DreamHost. DreamHost با یک برنامه مشترک ، 7،95 نفر برای یک دوره سه بعدی ، همچنین را آسان ساده است. این طرح با همه چیز نامحدود – قدرت گرفتن نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، حسابداری صاحب نامحدود و دامنه نام نام محدود همراه است. ثبت دامنه محدود به مدت یک سال و همچنین SSL رایگان با این طرح است. یک IP اختصاصی با اطلاعات ماهانه 5.95 مجاز در محدودیت است. در حال حاضر این گزینه ممکن است ابری را می توانیم اضافه کنیم که برای افزودنگی در سه مکان آینه کاری شده است. با ردیف بسیار زیاد مقیاس پذیرفته شده از 4.50 نفر در هر ماه تا 96 در ماه دیدگاه است.

DreamHost یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده با 30 گیگابایت حافظه SSD و بازدید کنندگان نامگذاری محدود در هر ماه ممکن است. وردپرس به شرح خودکار در چک لیست نصب این طرح با یک IP اختصاصی ارائه شده و در یک VPS با SSD میزبانی می دهد. این طرح محدود به یک سایت و یک سایت است
بانک اطلاعاتی MySQL و با برنامه سالانه 19،95 قیمت مجاز می باشد.

VPS و برنامه های اختصاصی: BlueHost و DreamHost هر دو ارائه چهار برنامه VPS ارائه شده. 14.99 مشتری در ماه BlueHost در ماه مهدی VPS دارای مجوز رسمی است یا می توانید به شما بخواهند که بتوانند در هر تعداد بیشتر بخاطر تعداد بیشتری از برنامه ها بخرند ، اما می توانند با محدودیت بیشتری برخوردار شوند سه طرح از ویژگی های ویژه به میزان فروش امکان پذیر است و با قیمت 29.99 دلار ، 44.99 دلار و در هر ماه 55.99 قیمت پیشنهادی دیگر برنامه BlueHost VPS محدوده پهنای باند از 1 TB تا 4 TB.

برنامه های VPS DreamHost دارای SSD است ، از 15 روز در ماه و حداکثر با 120 نفر در هر ماه شروع می شود.
با ارائه پهنای باند نامحدود و دامنه های نامحدود ، برنامه های DreamHost VPS مجاز
مشاغل کوچک و تعیین شده که میزبانی مشترک است.

BlueHost با ارائه سه لایه اختصاصی است که در 3 ، 4 و 5 IP امکان پذیر است و قیمت آن 74.99 دلار ، 99.99 سال و
به ترتیب 124.99 در هر ماه DreamHost از 149 مجاز در هر انتخاب دیدید
ماه ، بسته به پیکربندی انتخاب شده ، قیمت پیشنهادی تغییر یافته است. DreamHost نامحدود محدود می شود
IP IP ها و همچنین بیان پهنای باند نامحدود در ردیف های اختصاصی آن.

بازگشتمین پول: BlueHost قیمت ضمانت استاندارد 30 روزه در صنعت است. DreamHost می توان با استفاده از شرکت های تجاری رویایی به ضمانت بازگشت پول 97 روز گذشته. اگر ثبت دامنه محدود در BlueHost یا DreamHost است ، می توانید با مراجعه به منابع رسمی خود را کنترل کنید ،.

نظر در مورد قیمت گذاری برنامه های میزبانی

DreamHost فقط یک برنامه مشترک دارد که با بالاترین سطح میزبان مشترک BlueHost با نیمی از قیمت مجاز می شود. با استفاده از برنز ، DreamHost.

استفاده از BlueHost در خواب DreamHost چقدر آسان است

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

صفحه کنترل. BlueHost از cPanel استفاده می کند ، اما با استفاده از کاربری اصلاح شده ، مشاهده می شود cPanel اصلاحاتی را انجام می دهد. صفحه کنترل پنل اختصاصی DreamHost دارای ویژگی های ویژه ای است که می تواند به شما نیازمند باشد ، اما اگر شما بتوانید آن را پیدا کنید ، می توانید با استفاده از خدمات صنعتی پنل در اختیار شما باشد.

با کلیک روی نصب. BlueHost از نصب یک کلیک MOJO Marketplace برای نصب نزدیک به صد برنامه برای استفاده از شما می توانید. DreamHost دارای یک بخش نصب با یک کلیک است ، اگر می توانید در بازار MOJO باشید.

سایت پیمایش. هر دو سایت BlueHost و DreamHost اطلاعات موردنیاز برای انتخاب یک برنامه را برای شما فراهم می کنند. هر دو می توانید با استفاده از مشاوره خود بتوانید از آنها استفاده کنید. سایر اینها تمیز و کاربرپسند فرصت ، با استفاده از این لحظه ، DreamHost می تواند اطلاعاتی را بدون استفاده از Google یا خوانندگان از طریق ویکی ها قدرتوار می کند..

نظر در مورد سهولت استفاده

نصب با یک کلیک BlueHost برنامه های ارائه شده. از cPanel به طور معمول امکان پذیر است ، اما BlueHost در اصل cPanel است که می گوید رابط سفارشی است. وب سایت BlueHost
کاربر پسند.

ارائه خدمات BlueHost در اتاق DreamHost

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

بر اساس اطلاعات مشتری ، این منطقه محدود است که BlueHost در آن فاقد است. DreamHost از خدمات ارائه دهنده و ارائه امتیازات بالایی امکان پذیر است و پرسنل نیز در خدمت دوستانه شما می باشد
و دانش.

BlueHost قیمت یک تلفن همراه ، قدرت و چت زنده 24/7 است. BlueHost و DreamHost هر دو وبلاگ امکان پذیر است
فروم.

DreamHost می توانید صفحه اصلی خود را مشاهده کنید و آن را ارسال کنید
از DreamHost که می توانیم از دیدگاه کردید ، اما از طریق تلفن همراه خود شاهد باشیم. DreamHost دارای ویکی محدود به فرد است که در مورد نیاز به روز خود و اطلاعاتی که می توانند داشته باشند ، می توانند به عنوان یک پایگاه دانش.

نظر در مورد کمک کاربر

هیچ میزبان در بحث ایده آل کامل نیست. BlueHost با استفاده از روش های پیشنهادی برای تماس با خط مقدم ، می توانید با استفاده از این گزینه بتوانید از بین برده شوید. DreamHost گزینه های ارتباط محدودی محدود ، اما خدمات ارائه دهنده مشتری تغییر یافته را بسیار امکان پذیر می سازد.

مقاله در BlueHost در مقابل DreamHost

نقد های ذکر شده

اظهار نظر در پروژه

با دیدن این: شما می توانید از این طریق به عنوان مدیر عامل ارائه دهنده خدمات میزبان وب سایت استفاده کنید. معمولاً ، می توانید با اجازه دادن به این وضعیت مندرج ، مجدداً آن را تغییر دهید ، آن را بیشتر بخواهید که آن را در اختیار شما قرار دهند. با این حال ، این که می توانید به بهترین وجه پیشنهادی را ارائه کنید ، می توانید از این قانون استفاده کنید.

نظر منفی برای BlueHost و DreamHost

BlueHost. مطالب منفی برای BlueHost بسیار زیاد است تا بتوانید تغییر دهید. مدت زمان انتظار شما ، بی ادب کانادا و فروشگاههای مکرر برای شماره ، غیر معمول است.

DreamHost. جای تعقیب شما که شریک است و امکان پذیر نیست. این ارائه را می توان با کمک چت لکه دار خبر می دهد. شما می توانید با استفاده از این فرصت شریکتی خود را از بین ببرید…

نظرات مثبت برای BlueHost و DreamHost

BlueHost. اطلاعات بیشتر در مورد صاحبنظر BlueHost از قیمت ها و ویژگی های پیشنهادی در برنامه ها ستایش می تواند.

DreamHost. DreamHost با استفاده از DreamHost بسیار جذاب است و می گوید:.

نظر در مورد نظر

به طور کلی ، DreamHost محدود به BlueHost با این حال ، BlueHost به غیر از اختیار مشتری ، سایر مواردی که برای اکثر تصمیم گیری می کنند می توانیم داشته باشیم.

با استفاده از BlueHost و DreamHost ، می توانید با مشاوره خود را ببینید

که هاستینگ برای شما مجاز است?

انتخاب برنامه پلتفرم

BlueHost و DreamHost هر دو دوست دارند که بتوانند برای شرکت در یک شرکت میزبانی وب سایت اختصاصی داشته باشند.

دلایل انتخاب DreamHost از طریق BlueHost:

 • یک برنامه مشترک با همه چیز “نامحدود”
 • ضمانت بازگشت پول گفت تر
 • 100 ٪ ضمانت به موقعیتع
 • یک شرکت EIG هست

دلایل انتخاب BlueHost بیش از DreamHost:

 • گزینه های بیشتر در میزبانی مشترک
 • SiteLock رایگان
 • از cPanel استفاده می توان – هرچند با یک رابط اصلاح شده
 • برنامه های بیشتر برای نصب با یک کلیک در اختیار است

اگرچه برنامه های مدیریت شده وردپرس BlueHost را به عنوان مجاز دیگری گران تر است
میزبان ها ، ویژگی های موجود در دیدگاه محبوبیت بسیار متنوعی دارند. با استفاده از این نشان دهنده استحضار بیش از 1 نماینده سایت وردپرس در BlueHost میزبان توانایی.

اگر بتوانید یا بزرگتر شوید ، این استدلال منطقی به دنبال Bluehost یا DreamHost می باشد
قیمت VPS یا برنامه های سرور اختصاصی ، هر چند DreamHost می توان مشاغل بزرگتر را با کنترل کننده کنترل کنید
پهنای باند نامحدود آن.

DreamHost با داشتن یک میزبان مشترک یک برنامه ای ، برای افرادی که می توانند نامشان را محدود کنند ، می توانند به شما پیشنهاد دهند
سایت همه چیزهایی که نیازی به تعیین موقعیت بین ردیف ها ندارند. با این حال ، امکان استراحت ندارید
داوری از این است که هیچ سازنده وب سایت و قادر به ارائه امکان پذیر نیست.

هر دو این شرکت هاستینگ را با توجه به اینکه می توانند از قیمت پیشنهادی برخوردار شوند ، در اختیار شما قرار می دهند.

اینها فقط دو شرکت دارند که میزبانی وب سایت راه اندازی می کنند. اگر فکر می کنید چندین خرج کلیک کنید
با توجه به سرعت بیشتر ، سرعت پاسخ سریع و موقع پاسخگویی و ویژگیهای حق بیمه ، SiteGround.

برای هاست که انتخابی عالی برای وردپرس مدیریت شده ، و نظارت برگشتی است
دوم فقط DreamHost را تضمین می کنید ، مجاز است بخواهید InMotion Hosting را در نظر داشته باشید.

آیا در اینجا BlueHost یا DreamHost سؤال دارید؟ تجربیات شما در مورد میزبانی وب به عنوان کلیه چیست؟ نظر خود را دیدید و به ما توجه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map