BlueHost vs Arvixe: از هر یک استفاده می شود؟

تلاش برای انتخاب یک شرکت میزبانی وب سایت ، یک منبع اصلی است – اما می توان با همه شما می توانید و برنامه های خارج از خانه را امتحان کنید. انتخاب خود را با این هدف سر به سر بین المللی Bluehost و Arvixe باریکike.


هر دو Bluehost و Arvixe شرکت های میزبان وب سایت محدود. شرکت BlueHost از سال 1996 مشغول به کار نمایش است. Arvixe در سال 2003 شدید. BlueHost با بیش از 2 سایت سایت که در سرورهای خود میزبانی شده است ، به شما می توانیم مرتبه کنید. Arvixe به بهترین وضعیت ممکن است ، اما یک شرکت میزبانی وب در حال رشد است.

Bluehost و Arvixe هر دو برنامه میزبانی مشترک ، میزبانی وردپرس و VPS و برنامه های سرور اختصاصی را برای شما فراهم می کنند. گزینه های VPS و سرور اختصاصی BlueHost اضافه شده است. BlueHost موجودنی بر لینوکس است ، در ارائه آن Arvixe می توانید از لینوکس و ویندوز را در همه برنامه های خود بخواهید.

مسابقه Arvixe و Bluehost

BlueHost به عنوان “انجمن میزبان مقرون به اختیار” و “میز میزبان ارزیابی” این مطلب را نشان داد. Arvixe در سال 2015 یک ویرایشگر PCMag بودجه و از طریق Inc.com به عنوان مدیرعامل شرکت های سریعتر در حال حاضر در ایالات متحده نامگذاری شده است.

در سال 2010 ، BlueHost توسط گروه کنترلامتی بین المللی (EIG) محافظت شده و EIG در سال 2014 Arvixe را حمایت کرد. شرکت EIG صاحبان خدمات میزبان است اما به شما اجازه می دهد تا بتواند نام خود را به شما اهدا کند..

شرکتهای EIG کلون های رسمی حضورند. با این حال ، می توانید از شباهت ها بین بیننده های دیگر استفاده کنید. اگر با یك شركت EIG مشكلی با مشاهده ، بتوانید با ارائه یك طرح دیگر ، با یك شركت دیگر بتوانید از آن استفاده كنید.

با شرکت Bluehost و Arvixe

Bluehost در جلسه Arvixe: Uptime و توانسته است

همه وقت. اگر آمارها به موقع است BlueHost نشان می دهد که می توانیم برای شروع مرتب 99.9 ٪ یا بهتر است ، اما ضمانت کنید به موقعیتی نگاه کنید. Arvixe با قیمت 99.9 ٪ ضمانت است و در مقام محترم ماهانه در زیر این مهد ، بازپرداخت ماهواره آسان است.

کارایی. BlueHost سرورهای خود را قادر می سازد و از Opterons AMD 16 می توانید استفاده کنید. سرورهای Arvixe از جدیدترین Xeons استفاده می توان و دسترسی به آنها را در ده دیسک ارائه 15K اجازه می دهد. بانک اطلاعاتی Arvixe و سرورهای بدن در حافظه SSDlying محدود.

آزمایش سایه که در BlueHost شدید ، زمان بارگذاری 2.37 برابر با سرعت ، سریعتر از 65 ٪ سایتهای آزمایش شده در پینگdom. یک سایت Arvixe با قیمت 1.05 ثانیه ، سریعتر از 89 ٪ سایت های آزمایش شده را ارائه کرد کرد.

امکان ارائه. مرکز اطلاعات BlueHost در یوتا موقعیت. مرکز اطلاعات با منابع اضافی قدرتمندتر و خنک اصلاح شده و نسخه پشتیبان از دیزل برای مجاز شدن در اختیار شما. BlueHost به جز برنامه های ابر خود به خودی دیگر نمی تواند پشتیبان شما را از منابع مالی و کاربری اضافی دریافت کند ،.

Arvixe می توان در مراکز دسترسی به منابع شمالی (دالاس ، تگزاس) ، اروپا (آمستردام) و (حسن کنگ) است. همه مراکز داده های کاملاً زائد قدرت و قدرت قدرت و خنک دهنده را دارند. اطلاعات کافی برای شما و امکان دسترسی در محل کنترل می باشد.

نظر

برای هر دو Bluehost و Arvixe ، قدرتمندترین حالت عالی و برخوردرسانی قدرت است. با این حال ، فاقد ضمانت به موقعیت برای BlueHost می توان یک دیدنی است. آزمایشات نشان می دهد که ممکن است سایت های Arvixe در زمان پاسخ و بار بار.

ویژگی های Bluehost و Arvixe

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

با دیدن این: “نامحدود” و “نامحدود” عبارات رأی دادن در اختیار شما قرار دارد که بتواند از طرف شرکت های میزبان وب سایت استفاده کند. اما به معنای “استفاده از دیدن ما” می توانید. این اصطلاحات با توجه به محدود کردن شرکت های میزبان “استفاده منطقی می دانند”.

ثبت دامنه. هر دو میزبان رجیستر دامنه موقعیت. BlueHost فقط یک سال بدون ثبت نام برای بررسی های جدیدترین ارائه می دهد. Arvixe دامنه آزاد راه را برای شما امکان پذیر می کند تا زمانی که شما می توانید برنامه خود را ببینید ، و اگر از قبل می توانید آن را دریافت کنید امکان پذیر است.

سایت سازنده. BlueHost Weebly Basic را با کشیدن و رها کردن امکان می کند ، به 5 صفحه وب محدود شده است. پایه محدود است برای ویژگی ها و صفحات بیشتر ، به روزرسانی Weebly Premium با محدودیت در حد است. برنامه های Arvixe با RvSiteBuilder ، سازنده غنی از ارائه این ویرایشگر WSYWIG و بیش از 600 قالب وب سایت همراه..

بانکهای اطلاعاتی. پایگاه داده Bluehost و Arvixe پایگاه داده MySQL Arvixe نیز از پایگاه داده های PostgreSQL ارائه می شود.
حسابهای اطلاعاتی Bluehost و Arvixe هر دو حساب کاربری نامحدود و ارسال فرصت را برای شما فراهم می کنند.

میزبانی وردپرس. Bluehost و Arvixe هر دو برنامه مدیریت شده وردپرس را ارائه می دهند. برنامه های وردپرس مدیریت شده در سرورهای بهینه سازی ارائه شده توسط حافظه پنهان و حمایت اضافی برای کارکنان و ثبات ها میزبانی می شود.

مزیت بزرگ میزبانی وردپرس مدیریت شده در این است که نسخه پشتیبان تهیه شده است از سایت شما و به روزرسانی وردپرس و توانمندی های شما برای انجام کارهایی که انجام شده است و به شما امکان می دهد تا بتوانید از سایت خود ایده بگیرید.

برنامه های مدیریت شده وردپرس معمولی بیشتر از یک برنامه مشترک طراحی شده است. با این حال ، برنامه های میزبانی و مدیریت وردپرس Arvixe به قیمت گذاری است.

راه حل تجاری الکترونیکی. Bluehost سبد خرید ارزان را از طریق صفحه کنترل خود ، می توانید Magento ، PrestaShop ، ZenCart و موفق شدن می توانید. Arvixe با داشتن حق دسترسی در فروشگاه های الکترونیکی رایگان و ارائه دهنده خدمات می توان از طریق مهمان 24/7 و نصب خودکار.

پشتیبان آموزش. BlueHost پشتیبان مشاهده روزانه ، هفتگی و ماهانه می توان دید. با استفاده از این برنامه ، می توانید با استفاده از این برنامه ، سایت SiteBackup Pro را محقق کنید ، و آن را پشت سر بگذارید. SiteBackup Pro با لایه مشترک Business Pro رایگان است.

Arvixe نسخه پشتیبان اطلاعات عکس روزانه از سرورهای خود را انجام می دهیم. امکان مشاهده از خط مشی های پشتیبان ، تصحیح مجدد برای حمایت از شما و افزایش بیشتر ، از پشتیبان امکان دسترسی و در اختیار داشتن سایت غیر مجاز..

خدمات میزبانی. برای مقابله با بدافزارها ، BlueHost خدمات پایه SiteLock را در رده های خود به خود اختصاص دهید تا بتوانید به طور رایگان اجازه دهید ، و SiteLock Pro را نیز در برنامه های سطح بندی خود به خود اختصاص دهید تا بتوانید به راحتی ارائه دهید. BlueHost با استفاده از محافظت در حد حملات DDoS محدود.

Arvixe با تهدیدهای DDoS و محافظت بیشتر در حد حملات لیست بی رحمانه ، اسکن می توان و فعالانه عمل می کند. برنامه های Arvixe با SpamAssassin و Spamhaus برای ارسال شده در است.

برنامه های Bluehost دارای یک مجله رایگان SSL مشترک. برنامه برتر BlueHost ، تجارت حرفه ای ، دارای یک گواهینامه آزاد SSL ویژه است.

Arvixe سابقاً برای ارائه خدمات میزبانی بین لینوکس خود از SSL جذابیت خود را برای SSL فراهم کرده است ، اگر بخواهید SSL های دیگر را برای برنامه های لینوکس یا برنامه های کاربردی دیگری ایجاد کنید ، می توانید SSL را آزاد کنید تا زمان دیگری نیز داشته باشید. برنامه ای با Arvixe..

صفحه کنترل. Arvixe از cPanel استاندارد صنعت استفاده می شود. BlueHost نیز از cPanel استفاده می کند و می تواند با استفاده از منابع پیشنهادی کاربری را بهبود بخشد.

برنامه ریزی و اعلام نظر. Arvixe یک برنامه مسابقه مجدد در دسترس است. BlueHost فقط یک بار می تواند با شخص ثالث ResellerClub برای این سرویس گیرنده بتواند. برنامه تأثیر BlueHost در هر مراجعه کننده به 65 نفر دیگر. برنامه محدود کردن Arvixe بستن به شما اجازه می دهد به شما در هر ماه از 70 تا 135 نفر در هر تماشا می کنید..

اضافی. BlueHost با قیمت 150 بار مجاز آگهی است. Arvixe با 200 اعتبار تبلیغات تبلیغاتی. اگر هر دو وب سایت می توانید با دیدن ، هر دو وب سایت بین المللی راجرجرت می گیرید. BlueHost حق بیمه خدمات مهاجرتی را می توان ، در دیدکه Arvixe یک مهاجرت را بصورت رایگان می توان.

نظر

هر دو شرکت میزبان ویژگی های حقوقی ، با استفاده از “نامحدود” می توانند با هزینه خدمات مالی بودجه پیشنهادی داشته باشند. Arvixe دارای یک سازنده وب سایت قدرت تر ، یک پنل مجاز و پشتیبانی از PostgreSQL و ویندوز است..

برنامه های میزبانی وب و قیمت های Bluehost و Arvixe را با استفاده از برنامه

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

اجازه: با توجه به دسترسی ، قیمت پیشنهادی ارائه شده توسط یک هتل معمول در شرکت های میزبان وب است. قیمت های تبلیغاتی به نمای معمول به مدت زمان ارائه خدمات محدود ، مجاز نیستند برای مدت زمانی که بتوانند از شما حمایت کنند جویی بالاتری می کنند. بدون هیچ گونه پیشنهاد تبلیغاتی ، ثبت نام برای ارائه خدمات ارائه دهنده خدمات به راحتی با وقفه در قیمت گذاری است. قیمت های زیر در وب سایت های میزبان در زمان ارائه شده توسط این استرالیا.

BlueHost

میزبانی مشترک. BlueHost سه برنامه برنامه میزبانی مشترک مشترک را ارائه می دهد. با استفاده از 50 گیگابایت ، با استفاده از 50 گیگابایت قدرتمند ، و پهنای باند نامحدود و حسابرسان ، با قیمت پیشنهادی 3.95 $.

به طور میانگین ، با قیمت 6.95 در هر ماه ، می توانید 10 سایت را در اختیار شما قرار داده و بتوانید آن را به 150 گیگابایت کاربر می توانید اختصاص دهید. CDN توضیحات قسمت از برنامه Plus است.

کسب و کار حرفه ای با 14.95 روز در ماه ، سایتهای نامحدود و مشروبات التحریر باند ، توانمندسازی و حسابداری برای شخصی که با محدودیت روبرو هستند.

يك CDN ، SSL خصوصي ، IP اختصاصي و پشتيباني سايت در اين طرح برتر است. برنامه های BlueHost با یک لیست نام دامنه آزاد به مدت یک سال به همراه است.

BlueHost سه برنامه ابر ابر متناسب با دسترسی بیشتر به شما امکان پذیر است تا بتوانید برای شما و بار خود را بارگیری کنید..

میزبانی وردپرس مدیریت شده. BlueHost چهار برنامه وردپرس مدیریت شده توسط برادران جهانی VPS محدود ، ممکن است هر سرور را در اختیار شما قرار دهید.

کمتر برنامه ، وبلاگ نویسنده ، با 12.95 نفر در هر ماه ، به 100 نفر مسافر ، 30 گیگابایت پشتیبانی و پنج سایت محدود شده است.
برنامه برتر ، شرکت با قیمت 85 در هر ماه ، قیمت 240 گیگابایت فضای قدرت گیری ، پهنای باند نامحدود و 30 سایت است. دو مورد دیگر ، متخصص ایزدی با 37.50 نفر در حد مجاز و کسب و کار با 60 فرصت بین المللی.

کلیه برنامه ها دارای CDN و SiteLock رایگان هستند (دو رده پایین سایت SiteLock Pro ، پشتیبانی از سایت SiteLock حق بیمه و ردیف برتر SiteLock Enterprise.

Arvixe

میزبانی مشترک. Arvixe چهار برنامه مشترک ارائه می شود – دو نفر در PersonalClass و دو مورد در BusinessClass. برای بارگیری سریعتر و زمان پاسخگویی به مشتری ، انتخاب مراکز خرید وزیر امور خارجه ، اروپا یا آسیا را در نظارت دیگری.

هر دو بخش شخصی و تجاری و کاربری نامحدود ، پهنای باند ، قدرت و پایگاه داده را در اختیار شما قرار می دهند. PersonalClass ماهانه 4 روز است. BusinessClass 22 دوست در هر ماه است. PersonalClassPro در هر ماه 7 فرصت است. و BusinessClassPro ماهانه 35 ماه است.

لایه های تخصصی ایزو نامگذاری محدودی از سایت ها می توانند در اختیار شما قرار بگیرند ، بتوانند در لایه های پایانی نیز به طور خلاصه اجازه دهند.

اختلاف بین PersonalClass و BusinessClass در این است که BusinessClass کمترین قیمت را در سرور اختصاص داده است – به طور مستقیم هاست مشترک با ویژگی های VPS.

انتخاب ASP (ویندوز) برای هر نقشه و ردیف چند بار دیگر می توانید در اختیار شما قرار دهید. برنامه های مشترک Arvixe پایگاه داده های نامحدود MySQL و PostgreSQL این ، برنامه های BusinessClass تا زمانی که سایت با Arvixe میزبانی داده شده است گواهینامه SSL رایگان می باشد.

میزبانی وردپرس مدیریت شده. Arvixe برنامه مدیریت شده WordPress را که با 4 روز در ماه شروع می کند ، می توانید با شما داشته باشد ، می توانید برنامه های میزبانی مشترک داشته باشید. پهنای باند نامحدود ، فضای مالکیت نامحدود و اعلام نامحدودی از سایت ها با همه برنامه های مشترک.

سایت های وردپرس به شما امکان دسترسی به VPS و هاست اختصاص داده شده با مقادیر مختلف ، افزایش قیمت Arvixe برای VPS یا سرورهای اختصاصی بالا می رود.

VPS و برنامه های اختصاصی: BlueHost چهار برنامه VPS کافی است. 14.99 مشتری در ماه BlueHost در ماه مجاز VPS دارای مجوز اختصاصی و امکان دسترسی بهتر به تعداد مجانی.

Arvixe دو در لینوکس و ویندوز پیشنهاد می شود. برنامه های Arvixe برای گزینه لینوکس 40 نفر و 70 دلار در ماه است. دو لایه ویندوز VPS 60 و 100 نفر در هر ماه است.

برنامه VPS برتر BlueHost فقط 59.99 در ماه مه ، با محدودیت محدود به پهنای باند 4 مگابایت ، در هرکدام از برنامه های Arvixe با استفاده از پهنای باند نامحدود و تا زمانی که برنامه داشته باشید ، می توانید SSL را آزاد کنید..

BlueHost با ارائه سه لایه اختصاصی است که به ترتیب 3 ، 4 و 5 IP امکان پذیر است. قیمت هر ماه هر ماه 74.99 ، 99.99 دلار و 124.99 روز است. بسته به پیکربندی ، حد لایه سرور اختصاصی پردازنده از Arvixe از 128.70 مجاز در هر ماه به 227.50 روز در هر ماه.

Arvixe می توانید با داشتن 357.30 دلار در هر ماه خود ، برای دسترسی به این منابع ، بتوانید از این وضعیت برخوردار شوید. Arvixe با توجه به داشتن گزینه های ابری را ارائه می دهد و می توانید از طریق 108 بار در ماه شروع کنید. گرچه از BlueHost گران تر است ، برنامه های Arvixe کاملاً مدیریت می شود.

ضمانت بازگشت پول: BlueHost اضافه شده ضمانت استاندارد 30 روزه در صنعت است. Arvixe 60 روز ضمانت اخیر تر. اگر ثبت دامنه محدود در BlueHost یا Arvixe باشد ، می توانید با مراجعه به سایت رسمی خود و ثبت نام خود را کنترل کنید.

نظر

قیمت Arvixe بالاتر از BlueHost است ، اما لایه های قابل دسترسی تر می توانند به شما ، رده های بالاتر در BlueHost مالکیت برسند. Arvixe ضمانت بازگشت به پول قدرتمند و برنامه های ویندوز را برای دسترسی به آنها می توانیم به عنوان یک مهمان دیگر بخواهیم.

خدمات آسان Bluehost و Arvixe

خدمات درمانی

صفحه کنترل. BlueHost از cPanel استفاده می کند ، اما با استفاده از کاربری اصلاح شده ، مشاهده می شود cPanel اصلاحاتی را انجام می دهد. Arvixe از cPanel برخوردنی بر آیکون کاربرپسند و معمولاً استفاده می شود.

با کلیک روی نصب. BlueHost از نصب یک کلیک MOJO Marketplace برای نصب نزدیک به صد برنامه برای استفاده از شما می توانید. Arvixe از Softaculous به عنوان نصب یکی از برنامه های ارائه شده برای استفاده برنامه نصب شده است.

سایت پیمایش. هر دو سایت BlueHost و Arvixe داده های مورد نیاز برای انتخاب یک نقشه را با استفاده از خدمات مشاوره ای برای شما ارائه می دهند. هر دو پاک ، بدون ثبت نام و کاربر پسند ورزش.

نظر

هر دو Bluehost و Arvixe می توانند یک گزینه نصب را انتخاب کنند ، از پنل استفاده می کنند (هرچند که در مورد BlueHost اصلاح شده است) و وب سایت های کاربران پسند سایت. هر دو کاربر پسند توانایی و به راحتی می توانید استفاده کنید.

خدمات از Bluehost و Arvixe

ارائه خدمات و مشتری

بر اساس اطلاعات مشتری ، این منطقه محدود است که BlueHost در آن فاقد است. Arvixe برای داشتن حق دسترسی مشتری ستاره ایزو. با این حال ، از خرید خرید EIG ، کلاس مشتری ، خدمات مشتری رنج می برد. می توانید بالاتر از حد مجاز است.

Bluehost و Arvixe هر دو موجود است و گفتگوی زنده 24/7. ارائه خدمات خدمات BluHost 24/7 است ، در حال مشاهده خدمات خدمات Arvixe از ساعت دوشنبه تا جمعه محدود به ساعات اداری است. هر دو پایه یک پایگاه دانش با آموزش و فیلم. BlueHost قیمت وبلاگ و فروم است. Arvixe یک وبلاگ فعال شده.

نظر

هر دو Bluehost و Arvixe می توانند با ما تماس بگیرند. اگر معتبر Arvixe به تازگی رنج می برد ، باز هم همایش را در اختیار شما قرار می دهیم خدمات ارائه می دهیم و مشتری را به BlueHost می توان تغییر داد.

درباره نظرات Bluehost و Arvixe

نقد های ذکر شده

با دیدن این: معمولاً بازبینی توسط مجاز که اشتیاق مجاز است ، اجازه می دهد تا به شما امکان پذیر شود ، یا بیشتر مشتری را در اختیار شما قرار دهند و یا به راحتی بتوانند به شما اجازه دهند. به طور واقعی ، شما می توانید از مشتری خود بخواهید که عنوان خود را انتخاب کنند. اما ، اگر شکایتی مشترک باشد ، از این حق برخوردار است ، همچنین می توانید آن را محدود کنید.

نظر منفی برای Bluehost و Arvixe

BlueHost. مطالب منفی برای BlueHost با توجه به انتظار ، نیاز به تعیین کننده های ویژه ، تعداد افراد ، و مشاهده بی ادب ، شکایات متداول.

Arvixe. تا این اواخر ، ارزیابی دقیق از نظر منفی Arvixe می شود. به طور مثال ، می توان در مورد خدمات ضعیف مشتری و مدت زمان انتظار برای گفتگو با شما صحبت کرد.

نظر مثبت برای Bluehost و Arvixe

BlueHost. اطلاعات بیشتر در مورد نظر صاحبنظر Bluehost به خوشبختی با قیمت ها و ویژگی های برنامه افزوده شده است.

Arvixe. Arvixe با داشتن اختیار بیشتری برای داشتن منابع مالی در دسترس و با قیمت گذاری بودجه ، از طرف خود دارای امتیاز بالایی می باشد. شما می توانید با قیمت پیشنهادی خوب خود را کنترل کنید.

نظر

در کل ، این امر را با ذکرهای منفی می توانید از مشتری بخواهید ، Arvixe از شخصی که دارای امتیاز بالایی می باشد. BlueHost ، به جزیره محدود شده از شکایات ارائه دهنده مشتری ، بسیار پسندیده است.

با استفاده از BlueHost و Arvixe می توانید در مورد این مشاوره استفاده کنید

BlueHost در جلسه Arvixe: آیا میزبانی برای شما می باشد?

Bluehost و Arvixe هر دو مزایایی دارند که می توانند جذابیت خود را تغییر دهند.

دلایل انتخاب Arvixe از طریق BlueHost:

 • ثبت دامنه آزاد تا زمانی که برنامه میزبان استفاده کنید
 • وردپرس از پیش نصب شده
 • گزینه های سرور ویندوز برای همه برنامه ها
 • ضمانت بازگشت پول گفت تر

دلایل انتخاب BlueHost بیش از Arvixe:

 • قیمت با کیفیت بالا برای مدت زمان ارائه خدمات برای چند رده میزبانی مشترک
 • SiteLock رایگان
 • پیدا کردن VPN و قیمت سرور اختصاصی

اگر با برنامه ریزی مدیریت شده وردپرس BlueHost از تعداد بیشتری از افراد گران تر استفاده کنید ، می توانید از این طریق بتوانید محبوبیت خود را پیدا کنید ، همچنین می توانید با مراجعه به سایت خود و همچنین در BlueHost میزبان باشید.

با این حال ، Arvixe با قیمت گذاری بودجه خود ، می توانید این WordPress را در اختیار کاربر وردپرس قرار دهید یا خیر. اگر بتوانید یا بزرگتر شوید ، می توانید از طریق VPS یا سرور اختصاصی BlueHost تغییر دهید.

هر دو شرکت در مشتری توانمند مشتری رنج برده اند ، می توان با نگاهی بیننده می شوند. با این حال ، هر دو شرکت میزبان ارائه بهترین های با قیمت های عالی.

اینها از طرف شرکتهای میزبانی وب سایت که می توانند در نظر بگیرند. برای این که فکر می کنید نمی توانید تعداد بیشتری از بارهای خود را سریع تر کنید و به موقع پاسخ دهید و با حمایت از سایت خود تصمیم بگیرید ، می توانید سایت خود را محاصره کنید.

برای یک شرکت میزبانی که می توان به بهترین و وردپرس مدیریت شده و دارای امکاناتی است که از طرف شرکت خدمات مشاوره ای در پشتیبان شرکت خدمات مشاوره و خدمات مشاوره..

آیا در اینجا BlueHost یا Arvixe سؤال دارید؟ تجربیات شما در مورد میزبانی وب به عنوان کلیه چیست؟ نظر خود را دیدید و به ما توجه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map