Arvixe vs A2 Hosting: آیا یک مورد استفاده شده است؟

با استفاده از ویژگی های خاص و داشتن شرکت از طریق سایت های اینترنتی ، توانمندسازی مهمی را برای انتخاب شرکت میزبان وب سایت برای خودتان محترم کرد. میزبانی وب Arvixe و A2 میزبان پشتیبانی از این پروژه یك به یك بین خود.


Arvixe مجاز است به عنوان نماینده از شرکت های هاستینگ مشهور ن محدود ، اما به عنوان رئیس از سریعترین شرکت های خدمات میزبانی وب در این صنعت شهرت شرکت کند. میزبانی A2 برای داشتن بار با برنامه نویسان در تصمیم گیری و تمرکز اصلی با اجرای بودجه.

هر دو شرکت در اوایل 2000 – Arvixe در 2004 و A2 هاستینگ در سال 2003 میزبانی وب Arvixe و A2 هر دو میزبانی مشترک ، مدیریت میزبانی وردپرس و VPS و برنامه های سرور اختصاصی را ارائه می دهد. Arvixe هم دارای ویژگی های لینوکس و هم برای ویندوز می باشد ، در حضور آن میزبان A2 است که فقط لینوکس است.

Arvixe توسط Inc.com به عنوان منبع از سریعترین شرکتهای فعال در حال افزایش در وزارت ارائه دهنده و در سال 2015 به عنوان ویرایشگر PCMag انتخاب شده. میزبانی A2 میزبان جوایز “سخن” از جمله “انجمن میزبانی وب” از سایت سایت در سال 2015 رابط بد..

Arvixe توسط گروه بین المللی قدرتامتی (EIG) در سال 2014 این شرکت از میزبان وب سایت تحت عنوان EIG اجازه داده است ، اما همه آنها را می توان خود به خود مشارکت داد. در شركت شركت EIG كلون از مجوز ، مي توانيد با كمتر از اينكه بتوانيد با تمايل خود به شما مراجعه كنيد ، بتوانيد با هدايت خود را در اختيار داشته باشيد..

A2 هاستینگ متعلق به بخش ویژه و مقال آن در آرکر میشیگان است. نام این شرکت از “A” در Ann Arbor نشان داده شده است.

میزبانی Arvixe و A2 میزبان

Uptime و امکان داشتن

همه وقت. Arvixe فروش 99.9 ٪ ضمانت است ، در گزارشی که نشان داده است ماهانه در ماه ، می توانید از بازپرداخت ماه استفاده کنید. میزبانی A2 با 99.9 ٪ ضمانت رابط ، 5 ٪ مقام ماهانه هر ساعت که می توانید وب سایت خود را به شما امکان پذیر کرده و یا خرابی خود را امکان پذیر کرده و یا خدمات اینترنتی خود را باز کنید ، بازپرداخت سازنده.

کارایی. Arvixe بخش اعظم اطلاعات موجود در سایت را روی SSD ها قرار داده است ، از پایگاه داده ای برخوردار است و می توانید سرورهای دیگری را نیز در اختیار داشته باشید. A2 از سرورهای دل با پردازنده های چهار هسته ای می توان با استفاده از SSD.

یک وب سایت میزبان Arvixe زمان بار 1.05 با استفاده از سایت رابط ، سریعتر از 89 ٪ سایتهای آزمایشگاهی. آزمایش یک سایت A2 دارای امتیاز مجاز است در مدت زمان 1.49 ثانیه ، سریعتر از 81 ٪.

امکان ارائه. Arvixe با مراجعه به مراکز اطلاعات موجود در سرتاسر جهان – در سفرای شمالی (دالاس ، تگزاس) ، اروپا (آمستردام) و (قاعده کنگ). همه مراکز داده های کاملاً زائد قدرت و قدرت قدرت و خنک دهنده را دارند. اطلاعات کافی برای شما و امکان دسترسی در محل کنترل می باشد.

میزبانی A2 با مراکز اطلاعات در میشیگان ، آمستردام و سنگاپور می توانید استر. دیتاسنترها با پیشرفتونگی و همچنین پشتیبان دیزلی خنک می توان و برای حفاظت و دسترسی به محل اقامت می توان گفت. این امکان وجود دارد که بتوانید از طریق شبکه چهارگانه ارتباط برقرار کنید.

نظر

این ارائه دهنده خدمات نادری است که در هر دو شرکت میزبان می درخشند. هر دو مورد سریع و معتبر می توانیم به شما بگویم.

ویژگی های Arvixe و A2 هاستینگ

ویژگیهای اصلی

با دیدن این: اصطلاح گمراهریز ای که می توان گفت ، در مورد ویژگیهای خود امکان پذیر است ، “نامحدود” است – که می توانید به عنوان “نامشخص” را تغییر دهید. این توضیحات می تواند به شما کمک کند. در عوض ، این اصطلاحات ممکن است به صاحبان شرکت های “خدمات توانمندی” در دانمارک ، و شرکتهای خدماتی میزبانی وب سایت بتوانند از بین شما بتوانند بتوانند از آنها استفاده کنند – هرچند که بسیار فعال است و می تواند از خدمات منصور فرشته استفاده کند…

ثبت دامنه. هر دو میزبان رجیستر دامنه موقعیت. Arvixe با استاندارد صنعت استر – تا زمانی که شما می توانید برنامه ریزی کنید ، یک دامنه رایگان می توانید دسترسی داشته باشید. Arvixe اگر بخواهید دامنه خود را در جاهای دیگر مشاهده کنید ، می توانید از مرزهای رایگان برخوردار شوید. A2 هاستینگ ثبت نام دامنه آزاد امکان پذیر نیست ، و همچنین می توانید برای انتقال دامنه به هر کدام از فرصتهای دیگر.

سایت سازنده. Arvixe RvSiteBuilder ، ویرایشگر WYSIWYG با ارائه 600 میلیون وب سایت میزبانی A2 در هیچ یک از برنامه های خود سازنده وب سایت یکپارچه ای مقام ، اما از طریق اکثر سازنده وب سایت رایگان و تجاری پشتیبانی می باشد..

بانکهای اطلاعاتی. Arvixe پایگاه داده MySQL نامحدود را در اختیار شما قرار می دهد و از پایگاه داده های پایگاه داده PostgreSQL پشتیبانی می کند. A2 هاستینگ بانکهای اطلاعاتی MySQL نامهای محدود در همه موارد برای دسترسی به خود به شما امکان پذیر است و به 5 پایگاه داده محدود محدود می شود. همچنین می توانید از PostgreSQL پشتیبانی می کنید.

حسابهای اطلاعاتی. Arvixe حساب های نامحدود و ارسال فرصت را برای شما می توانید. A2 ، به جزیره کنترل سطح خود ، که محدود به 25 محدوده محدود ، نامحدود است. اگر کارفرمایان می توانند با این حساب ، نامگذاری محدود کنند ، شما می توانید از این طریق بتوانید به طور جداگانه و هر یک از آنها بتوانید به طور جداگانه انتخاب کنید و هر یک از آنها بتوانید به راحتی تنظیم شده و هر بخش را در مشاغل دیگری انتخاب کنید ، می توانید با استفاده از آن اطلاعات خود را ارائه دهید..

میزبانی وردپرس. Arvixe و A2 هاستینگ هم برنامه های WordPress را مدیریت کنید. شرکتهای بزرگ میزبان برای برنامه های مدیریت شده وردپرس بیشتر از یک برنامه مشترک محدود شارژ می توان. این قسمت از این است که شما بتوانیم به عنوان یک مدیر برنامه ریزی شده مدیریت شده و وردپرس در سرورهای بهینه شده را با استفاده از امکانات و امنیت بیشتری برای کارمندان و پایداری ها تنظیم کنید..

برخی دیگر از مزایای میزبانی وردپرس مدیریت شده در این است که بکاپ خود را به خودتان و به روزرسانی سایتها وردپرس برای شما انجام می دهد. این شما را از متخصص فنی می توانید بخواهید و به شما امکان می دهد تا بتوانیم به اهداف مهمی بپردازیم – خودتان تمیز کنید. نه Arvixe و نه A2 هاستینگ برای برنامه های وردپرس قدرت ایزدی.

راه حل تجاری الکترونیکی. Arvixe و A2 هاستینگ از فروشگاه اینترنتی بین المللی مجاز و دسترسی رایگان ، امکان دسترسی به خدمات 24/7 و نصب خودکار.

پشتیبان آموزش. Arvixe با استفاده از R1Soft ، پشتیبان اطلاعات روزانه عکس های سرور خود را انجام می دهد ، می توانیم با استفاده از کنترل پنل خود را مجاز بدانیم. بکاپ ارائه ها برای افزودنگی در سرور جداگانه میزبانی می دهد. A2 برای همه به جزیره محدود ترین رده های آن ، سرور Rewind را ارائه دهید. سرور Rewind عکسهای فوری سایت سایت شما می توانیم به شما اجازه داده شود و به بازیهای فایلها ، پایگاه داده های داده شده یا کل سایت را امکان پذیر کنید.

خدمات میزبانی. Arvixe با تهدیدهای DDoS و محافظت بیشتر در حد حملات لیست بی رحمانه ، اسکن می توان و فعالانه عمل می کند. برنامه های Arvixe با SpamAssassin و Spamhaus برای ارسال شده در است.

A2 هاستینگ می توانند با امنیت بیشتری مواجه شوند و با استفاده از نرم افزارهای مخزن و ویرایش هایی که می توانند به شما اجازه دهند داکمی و HackScan خود را پیدا کنند – هرکدام بتوانند خود را آزاد کنند – در مقابل و تهدیدات DDoS نیز بتوانید. از استاندارد محافظت در برابر هرزنامه ، به کنترل اسپم پیشرفته Barracuda برای دسترسی به خدمات A2 با استفاده از ابزارهای امنیتی پیشرفته Patchman می توانید با استفاده از نرم افزارهای لازم و برنامه ریزی در صورت نیاز به پچ کردن خود اسکن می کنید و می توانید برنامه های خود را برای استفاده از برنامه های خود داشته باشید..

برنامه های تجاری Arvixe تا زمانی که برنامه خود را با Arvixe مشاهده می کنید ، SSL رایگان است و SSL های خاصی را برای خرید در اختیار شما قرار می دهد. A2 SSL مشترک برای ارائه برنامه های خود از طریق CPanel توانسته است ، و SSL ویژه ای نیز مجاز است.
صفحه کنترل Arvixe و A2 هاستینگ از استاندارد صنعت cPanel استفاده می توان.

سبز. A2 از حدود 100 در صورت عدم امکان دسترسی به کربن و ارائه فعال در کاشت های کوهستانی و سایر فعالیت های سازنده با محیط زیست در شرکت آرکور.

برنامه ریزی و اعلام نظر. برنامه محدود کردن Arvixe بسترسازی به نمایندگان شما در هر ماه ، از 70 تا 135 نفر در هرگونه نظارت برنامه ریزی شده. Arvixe فقط برای لینوکس و ویندوز برنامه تبلیغاتی تعداد مجدد دارند. برنامه اتصالسته هاستینگ A2 Just 10 مجاز است در نام خود را نشان داده و 85 نفر را در هر فرصتی برای شما فراهم کند. A2 سه برنامه استقرار برنی SSD است.

اضافی. Arvixe در مجموع 200 اعتبار تبلیغاتی به گوگل و یاهو ممکن است حدفاصل. A2 قیمت 50 دلار به بینگ / یاهو. Arvixe “اجازه اولویت” را با استفاده از ماهانه اضافه می کنیم. A2 فقط با داشتن مجوز و برنامه میزبانی مدیریت تبلیغات با اطلاعات ماهانه.

نظر.

هر دو شرکت میزبانی وب تیفیف امکان پذیر است. با این حال ، “دامنه آزمایشی Arvixe تا زمانی که بتوانید با برنامه خود بخواهید” ، از لینوکس و ویندوز ، و سازنده وب سایت یکپارچه ، به Arvixe یک آستانه می توانید به A2 میزبان در اختیار داشته باشید.

برنامه های میزبانی وب و قیمت های Arvixe و A2 هاستینگ را با استفاده از آن می توانند تغییر دهند

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

با دیدن این: قیمت میزبانی وب سایت برای یافتن ماهیت رقابتی شغل تغییر مکان داده و قیمت گذاری پیشنهادی متداول است. قیمت پیشنهادی تبلیغ شده به مدت زمان محدودی محدود می شود ، می توانید با اعلام محدودیت زمانی محدودیت خود را نشان دهید و با افزایش قدرت بیشتری پیدا کنید.

بدون هیچ گونه پیشنهاد تبلیغاتی ، امکان دسترسی به خدمات تبلیغاتی بین المللی ، امکان افزایش قیمت در شرکت های بزرگ دیگر را نیز دارند. قیمتهای زیر قیمت این قیمت ممکن را نشان می دهد.

Arvixe. Arvixe برنامه های مشترک لینوکس را به 4 روز در هر ماه ، PersonalClassPro با 7 روز در هر ماه ، BusinessClass با 22 روز در هر ماه و BusinessClassPro با 35 روز در ماه تقویم می کند. همه لایه ها فضای نامحدود ، پهنای باند ، استاندارد و پایگاه داده برای دسترسی به شما. لایه های حرفه ای ایزوله نامگذاری محدودی از سایت ها می توانند در اختیار شما قرار بگیرند ، بتوانند به شما اجازه دهند که بتوانند مجاز باشند. BusinessClass و BusinessClassPro موارد زیر تعداد کمتری در سرور امکان پذیر است و این امکان را برای شما فراهم می کند که میزبان به طور مشترک با ویژگی های VPS به اشتراک گذاشته شود..

برنامه های ASP (ویندوز) را برای هر ردیف چند بار بیشتر می توانید با استفاده از برنامه های دیگر. برنامه های مشترک Arvixe پایگاه داده های نامحدود MySQL و PostgreSQL این ، برنامه های BusinessClass تا زمانی که سایت با Arvixe میزبانی داده شده است گواهینامه SSL رایگان می باشد.

Arvixe دو برنامه WordPress مدیریت شده با قیمت 4 دلار و 7 بار در هر ماه شما می توانید با این میزبان مشترک باشید. پهنای باند نامحدود ، محدود نامحدود و پایگاه نامحدودی از بانکهای اطلاعاتی با تمام برنامه های مشترک با است. برنامه 4 دلاری محدود به 6 وب سایت است ، در ارائه آن برنامه 7 دلاری با نام نامحدودی را امکان پذیر می سازید.

میزبانی A2. A2 سه برنامه مشترک امکان دسترسی: Lite ، که به یک سایت ، پایگاه پنجم برای دسترسی به شما امکان پذیر است و ماهانه 3.92 برابر قیمت می شود. سوئیفت که به وب سایت های نامحدود و پایگاه داده های داده های نامحدود محدودیت های محدود و ماهانه 4.90 دلار قیمت بیشتر می دهید. و توربو ، که می توانید در وب سایت ها و پایگاه های اطلاعاتی قرار دهید ، می توانید با قیمت 9.31 یا بالاتر از قیمت خود استفاده کنید. هر سه حافظه SSD نامحدود و پهنای باند نامحدود محدود. میزبانی وب A2 به طور کلی CloudLinux است ، نسخه ای از سیستم عامل Centos که سریعتر است و اعلام می کند که به هر سرور مشتری کمتری برای دسترسی بیشتر.

A2 سه برنامه WordPress مدیریت ارائه شده می توان. Lite به یک وب سایت و پایگاه داده پنج پایگاه محدودیت محدوده و هر ماه 3.92 برابر می باشد. Swift و Turbo در وب سایت ها و بانکهای اطلاعاتی نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهند و به ترتیب 4.90 دلار و 9.31 روز در هر ماه امکان پذیر است. همه برنامه های موجود در SSD وجود دارد و می توانید حافظه پنهان را بخرید ، اگر بخواهید توربو داشته باشید می توانید حافظه پنهان بهینه سازی شده است. همه CDN و دسترسی های امنیتی اضافی. Swift و Turbo به این ترتیب برای دسترسی به پشتیبان از پشتیبان گیری سرور با یکدیگر.

VPS و برنامه های اختصاصی: Arvixe دو سطح VPS را در لینوکس و ویندوز ارائه می دهد. برنامه های Arvixe برای گزینه لینوکس 40 نفر و 70 دلار در ماه است. دو لایه ویندوز VPS 60 و 100 نفر در هر ماه است. هر چهار برنامه Arvixe از پهنای باند نامحدود محدودیت و تا زمانی که شما می توانید با مراجعه به یک سرویس گواهی SSL را آزاد کنید. A2 هاستینگ برنامه VPS بدون کنترل و مدیریت راهپیمایی داوری در هر یک از این سه سطح ممکن است. همه شما می توانید برادر SSD قدرت ، بدون کنترل از 5 دلار تا 15 روز در هر ماه ، و مدیریت از 32.99 $ به 65.99 $ در هر ماه.

شماره لایت سرور اختصاصی جدید از Arvixe از 128.70 در هر ماه به 227.50 در هر ماه قیمت گذاری شده است. Arvixe می توانید با داشتن 357.30 دلار در هر ماه خود ، برای دسترسی به این منابع ، بتوانید از این وضعیت برخوردار شوید. Arvixe با توجه به داشتن گزینه های ابری را ارائه می دهد و می توانید از طریق 108 بار در ماه شروع کنید. کلیه برنامه های اختصاصی Arvixe برای شما مدیریت می کند. A2 هاستینگ ، دوباره ، برنامه های سرور اختصاصی مدیریت و مدیریت شده را مدیریت کنید است. کنترل با 99.59 موقعیت در هر ماه و شروع مدیریت با 141.09 قدرت در هر ماه.

بازگشتمین پول: ضمانت مدت 60 روز Arvixe از استاندارد صنعت ساخت است. A2 “ضمانت بازگشت پول در هر زمان” را پیشنهاد می کنیم. 30 روز اول بازپرداخت كامل ارائه كننده مجوز و پس از 30 روز بازپرداخت ارزش افزوده است. اگر در Arvixe ثبت نام دامنه آزاد مشاهده شود ، می توانید ثبت نام کنید و هر یک از این افراد بازپرداخت محفوظ را حفظ کنید و نام دامنه را نیز فراهم کنید.

نظر.

این دو شرکت میزبانی از قیمت رقابتی مجاز دارند ، اگر می توانند به شما ویندوز احتیاج داده شوند ، Arvixe فقط انتخاب کنید بین این دو است. برنامه های VPS هاستینگ A2 محدودیت های بسیار محدود در اختیار گیری و پهنای باند مجاز است ، می توانید برای یک سایت یا شخصی که می توانید از طریق VPS استفاده کنید ، VPS را دوست داشته باشید ، همچنین بتوانید به راحتی دسترسی داشته باشید..

استفاده از Arvixe و A2 هاستینگ آسان را با استفاده از پروژه نصب کنید

خدمات درمانی

صفحه کنترل. Arvixe و A2 هاستینگ هر دو از طریق ارتباط با کاربری آیکون و قضیه بری آیکون خدمات صنعتی cPanel استفاده از خدمات. با توجه به اینکه می توانید در شرکت های اینترنتی میزبان تغییر دهید ، با تغییر در سایت شما امکان پذیر می شود.

با کلیک روی نصب. هردو Arvixe و A2 هاستینگ از نرم افزار Softaculous به عنوان نصب یک گزینه برای نصب برنامه های کاربردی.

سایت پیمایش. سایت های Arvixe و A2 میزبانی وب به عنوان ارائه شده اند. هر دو می توانید با استفاده از برنامه ردیف ها در برنامه خود شخصی خود ، با استفاده از A2 خود را با استفاده از ویژگی های پیشنهادی متناسب با برنامه های کاربردی.

نظر.

این دو شرکت میزبان در سه پرسشنامه و کاربرپسندی تغییرً یکسان است.

خدمات از Arvixe و A2 هاستینگ

ارائه خدمات و مشتری

Arvixe برای حمایت از مشتری از امتیاز فوق العاده ای برای بودجه. از زمان خرید EIG ، شکایات مشتری در مورد خدمات و ارائه تصمیم گیری است. با این حال ، می توانیم به عنوان بهترین مشتری از حد مجاز استفاده کنیم. مشتری ها برای معرفی مجدد میزبانی A2 را برای دانش و دوستی پرسنل پشتیبانی و خدمات تبلیغاتی ارائه می دهند.

میزبانی Arvixe و A2 دارای یک تلفن همراه ، حق و چت زنده 24/7. هر دو پایه پایه دانش با آموزش و فیلم و هر دو وبلاگ فعال وجود دارد. هر دو مورد در رسانه های اجتماعی با حساب های فیس بوک ، گوگل + ، توییتر و لینکدین.

نظر.

تا سال 2014 ، این شرکت از این شرکت ها برای ارائه خدمات و ارائه خدمات بین المللی به عنوان دیداری بودجه استفاده می کند در حال حاضر ، میزبانی A2 در این بخش حاشیه تعداد کمی.

میزبانی وب Arvixe و A2

نقد های ذکر شده

با دیدن این: شما می توانید با استفاده از گزینه های پیشنهادی میزبان را انتخاب کنید. با توجه به موارد دیگر ، می توان به شما گفت: با این حال ، می توانید به طور خلاصه مشاهده کنید ، می توانید از نظر حقوقی استفاده کنید.

نظر منفی برای میزبانی Arvixe و A2

Arvixe تا این اواخر ، تعداد ارائه شده توسط نظرات منفی Arvixe نشان داد. از سال 2014 ، با این حال ، شرکای ارائه خدمات به مشتریان ضعیف و انتظار انتظار شما را دارد.

میزبانی A2. شما می توانید با خرید مشتری A2 بتوانید به اکثر شرکت خود دسترسی داشته باشید ، اما این امکان را برای شما فراهم می کند که بتواند از خدمات بدتری برخوردار باشد.

نظرات مثبت برای میزبانی Arvixe و A2

Arvixe. Arvixe ستایش می تواند برای قیمت گذاری و ویژگی های فراوان کافی باشد. شما می توانید با قیمت پیشنهادی خود را کنترل کنید.

میزبانی A2 A2 به مراتب چهره تر از منفی شخصی خود است – حمایت از شما برای ارائه دهنده مشتری است. این امکان را برای شما فراهم می کند و سرعت آن را نشان می دهد و در A2 می توانید از قیمت آن استفاده کنید.

نظر در مورد نظر

در کل ، هر دو شرکت میزبان مدیریت نظارت بیننده اندیشه با استفاده از Arvixe ، A2 میزبان A2 در مشاوره گره می غذا.

با ارائه مشاوره در مورد Arvixe و A2 هاستینگ

نتیجه

Arvixe و A2 هاستینگ هر یک از جوانان می توانند تصحیح و منفی کنند که می توانند از بین جدا شوند.

دلایل انتخاب میزبانی A2 از Arvixe:

 • اگر برای شما مهم است ، متعادل به EIG هست
 • SSD در تمام برنامه ها
 • ضمانت بازگشت پول در هر زمان (از امتیاز امتیاز)

دلایل انتخاب Arvixe از طریق میزبانی A2 A2:

 • ثبت دامنه آزاد تا زمانی که برنامه میزبان امکان پذیر است
 • گزینه های سرور ویندوز برای همه برنامه ها
 • سازنده وب سایت مجتمع

برنامه های مدیریت شده با وردپرس Arvixe با قیمت تمام شده در حد امکان میزبانی مشترک ، یک مزیت برای استفاده از شما وردپرس است ، اگر می توان برنامه های مدیریت شده وردپرس A2 هاستینگ را با قیمت مناسب رقابتی کرد. برنامه های VPS هاستینگ A2 از نظر قیمت پیشنهادی که می توانند در اختیار گیری و پهنای باند حد محدود کنند. اگر تازه کار کنید ، می توانید با یک سایت کوچکتر ، برنامه های پیشنهادی را برای بودجه انتخاب کنید.

Arvixe و A2 هاستینگ هر دو سریع و معتبر و هر دو شرکت این شرکت هاستینگ را با ارائه خدمات تبلیغاتی در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانند قیمت پیشنهادی مناسب داشته باشند. این امکان را برای شما فراهم می کند که دو نفر از هم جدا شوید و از این طریق بتوانید Arvixe یک دامنه آزاد داشته باشید تا بتوانید به عنوان خوانده شده در اختیار شما قرار بگیریم..

اگر شما این دو گزینه را بخواهید ، می توانید از طرف شرکت های میزبانی وب سایت رسمی خود استفاده کنید. میزبان این است که می توانید در وردپرس موقعیت مکانی میزبانی InMotion است. میزبان دیگر با سرورهای سریع و ویژگی های پریمیوم (هرچند افزایش قیمت بالاتر) SiteGround است.

آیا در مورد Arvixe یا A2 هاستینگ سؤال دارید؟ تجربیات شما در مورد میزبانی وب به عنوان کلیه چیست؟ نظر خود را دیدید و به ما توجه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map