Arvixe در سایت SiteGround: از هر یک می توان استفاده کرد؟

با توجه به بهترین تصوری که می توانید در وب سایت خود خود داشته باشید ، بتوانید یک شرکت داشته باشید و می توانید برای بازدید کنندگان خود برنامه ریزی کنید. با این حال ، این است که از مشاغل ، از آن را انتخاب کنید. Arvixe و SiteGround می توانند برای محدود کردن انتخاب خود به شما کمک کنند.


SiteGround حاوی جدیدتر استر و در سال 2004 سال تأسیس شده است ، میزبان نزدیک به 500000 سایت در سرورهای خود است. Arvixe و SiteGround هر دو برنامه میزبانی مشترک ، مدیریت میزبانی وردپرس و VPS و برنامه های سرور اختصاصی را برای شما ارائه می دهند. Arvixe هم امکان لینوکس و هم اندیندوز محدود ، در سایت که SiteGround فقط لینوکس است.

Arvixe در سال 2015 به عنوان ویرایشگر PCMag انتخاب شده و از طریق Inc.com به عنوان بهترین شرکت در سریعترین سایت شرکت در حال توسعه در SiteGround ایالات متحده نامگذاری شده و جوایز “انجمن” را به عنوان ویرایشگر و همچنین از سایت های اینترنتی نیز می توانید از طریق خود خودآرایی کنید. این اندیشه – می توانید در شرکت های میزبان وب سایت رای دهی کنید. SiteGround جوایز قانونی برای ارائه خدمات به روز و خدمات مشتری طراحی شده است.

Arvixe توسط گروه مدیریتامتی بین المللی (EIG) در سال 2014 این شرکت از میزبان وب سایت تحت عنوان EIG اجازه داده است ، اما همه آنها را می توان خود به خود مشارکت داد. شما می توانید با استفاده از موضوعات پیشنهادی خود را ارائه دهید.

SiteGround در سال 2004 دارای مجوز و یک شرکت خصوصی است که می توان آن را به عنوان دفتر مرکزی در صوفیا ، بلغارستان است ،..

با استفاده از Arvixe و SiteGround

Arvixe در سایت SiteGround: Uptime و توانسته است

همه وقت. Arvixe فروش 99.9 ٪ ضمانت است ، در گزارشی که نشان داده است ماهانه در ماه ، می توانید از بازپرداخت ماه استفاده کنید. SiteGround با ارائه 99.9 ٪ ضعیف است. اگر بین وب سایت های 99.9 تا 99 اعلام شده است ، یک ماه میزبانی رایگان می توانید کلیک کنید. به ازای هر 1 ٪ از 99 ٪ ، یک ماه اضافی را می توانید کلیک کنید.

کارایی. Arvixe بخش اعظم اطلاعات موجود در وب سایت رابط کاربری SSD ها ، از جمله پایگاه داده های داده ها و سرورهای امنیتی ، برای سریعترین سرعت می باشد. SiteGround فقط سالها بر روی تاریخ جهانی نشانه گذاری نیست.

با استفاده از روش های جدید ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، سایت خود را با استفاده از سایت خود در سایت خود قرار دهید. SiteGround از Supercache برای همه برنامه های کاربردی خودتان می توانید استفاده کنید ، نه فقط میزبان وردپرس را می توانید از شرکت های فعال استفاده کنید.

یک وب سایت میزبان Arvixe زمان بار 1.05 با استفاده از سایت رابط ، سریعتر از 89 ٪ سایتهای آزمایشگاهی. آزمایش یک سایت SiteGround دارای اعتبار محدود به بارگذاری 1.2 ، سریعتر از 87 ٪ سایتهای آزمایش شده شدید.

امکان ارائه. Arvixe با مراجعه به مراکز اطلاعات موجود در سرتاسر جهان – در سفرای شمالی (دالاس ، تگزاس) ، اروپا (آمستردام) و (قاعده کنگ). همه مراکز داده های کاملاً زائد قدرت و قدرت قدرت و خنک دهنده را دارند. اطلاعات کافی برای شما و امکان دسترسی در محل کنترل می باشد.

SiteGround اطلاعات مراکز داده در کلیه جهانی ها است. مراکز داده در شیکاگو ، لندن ، آمستردام و سنگاپور ممکن است. مراکز داده از قدرت و سرمیزه اضافی شما را قادر می سازد و می تواند پشت سر خود را از دیزل قدرتمند کند.

در سال 2015 ، سرورهای اشتراکی برای استفاده از ظروف لینوکس به روزرسانی می توانند از سرورها استفاده کنند تا بتوانند به راحتی و در اختیار شما قرار بگیرند. برنامه ریزی برای دسترسی به پایگاه داده و پایگاه داده داده MySQL به SSD.

نظر

هر یک از این خدمات سریع و معتبر می توانند پیشنهاد کنند. هر دو ضمانت به موقعیتع استثنایی مجاز ، و هر دو می توانند سرعت بیشتری داشته باشند و بارهای مهمی داشته باشند.

ویژگی های Arvixe و SiteGround

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

با دیدن این: در شركت هر شركت ميزبان وب سايت مي توانيد از “نامحدود” يا “نامحدود” استفاده كنيد این اصطلاح بازاریابی به معنای “استفاده به بیننده که شما می توانید” می توانید. در عوض ، این اصطلاحات حق دسترسی به شرکت کنندگان میزبان “استفاده معقول از آن می دانند”.

شرکت های میزبان سایت توانسته اند که بتوانند از فراتر از این اجازه دهند ، جریمه می توانند ، بتوانند بدون هشدار – اگر بیشتر بخواهند بتوانند از خدمات معقول خارج نخواهند استفاده کنند.

ثبت دامنه. هر دو میزبان رجیستر دامنه موقعیت. Arvixe با استاندارد صنعت استر – تا زمانی که شما می توانید برنامه ریزی کنید ، یک دامنه رایگان می توانید دسترسی داشته باشید. Arvixe اگر بخواهید دامنه خود را در جاهای دیگر مشاهده کنید ، می توانید از مرزهای رایگان برخوردار شوید. SiteGround یک سال ذکر نام دامنه آزاد می توان گفت.

سایت سازنده. Arvixe RvSiteBuilder ، سازنده غنی از دسترسی به ویرایشگر WSYWIG و بیش از 600 قالب وب سایت در اختیار شما می توانید استفاده کنید. SiteGround Weebly Basic ب رایگان ارائهند با ارزشیابی ماهانه اضافی ، می توانید به نسخه های پرمصرف Weebly از ویژگی های ارائه شده ارتقاء دهید.

بانکهای اطلاعاتی. Arvixe پایگاه داده MySQL نامحدود را در اختیار شما قرار می دهد و از پایگاه داده های پایگاه داده PostgreSQL پشتیبانی می کند. پایگاه داده SiteGround داده MySQL نامحدود را ارائه می دهد.

حسابهای اطلاعاتی. Arvixe و SiteGround هر دو حساب کاربری نامحدود و ارسال مقاله را برای شما فراهم می کنند. اگر یک شرکت بزرگتر باشد ، می توانید با مراجعه به کارمندان خود ، صاحب نظر شوید ، با استفاده از نامحدود یک مزیت را بخواهید ، در صورت تمایل به شما امکان پذیر است و می توانید به صورت جداگانه تنظیم کنید. به اختیار هر بخش در مشاغل شما ، از تصمیم گیری ، پشتیبانی و اطلاع رسانی می توانید به صورت جداگانه بخواهید.

میزبانی وردپرس. Arvixe و SiteGround هم برنامه های WordPress را مدیریت کرده اند. معمولاً ، برنامه های مدیریت شده وردپرس بیش از یک برنامه مشترک با ارائه برنامه ریزی شده است. این قسمت از این است که بتواند به شما این امکان را بدهد که بتواند مدیریت کند و شما می توانید از خدمات کنترل شده استفاده کنید و با استفاده از برنامه های دیگر بتوانید از این طریق استفاده کنید…

برخی دیگر از مزایای میزبانی وردپرس مدیریت شده در این است که بکاپ را می توان از سایت های خود وردپرس برای شما بهتر انجام داد ، برنامه ریزی کرد و نصب آن را به روزرسانی ها انجام داد. این به شما امکان می دهد تا بتوانید از اهمیت خاصی برخوردار شوید – خودتان با این ایده خود را ببینید.

هر دو Arvixe و SiteGround از نظر محدودصر به شخصی که برای برنامه های وردپرس خود را اضافه می کنند ، نمی خواهید.

راه حل تجاری الکترونیکی. Arvixe و SiteGround از امکان دسترسی به سیستمهای الکترونیکی رایگان و امکان حمایت از آنها ، امکان پذیر شدن با پشتیبانی 24/7 و نصب خودکار.

پشتیبان آموزش. Arvixe با استفاده از R1Soft ، پشتیبان اطلاعات روزانه عکس های سرور خود را انجام می دهد ، می توانیم با استفاده از کنترل پنل خود را مجاز بدانیم. بکاپ ارائه ها برای افزودنگی در سرور جداگانه میزبانی می دهد. SiteGround روزانه نسخه پشتیبان ارائه می دهد که 30 روز می تواند در اختیار شما قرار گیرد.

خدمات میزبانی. Arvixe با تهدیدهای DDoS و محافظت بیشتر در حد حملات لیست بی رحمانه ، اسکن می توان و فعالانه عمل می کند. برنامه های Arvixe با SpamAssassin و Spamhaus برای ارسال شده در است.

SiteGround SpamExperts را از طریق کنترل پنل ارائه می دهد. سایت خود را با استفاده از نرم افزارهای سفارشی در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید از این طریق جدا شوید و از این طریق می توانید سایت خود را محافظت کنید ، همچنین می توانید سایت بدی را در اختیار شما قرار دهید. SiteGround سرورها را در زمان واقعی رضایت می دهد و نرم افزار آن را نیز می توان بدون نظارت ادامه داد تا بتواند به شما امکان دهد تا به اکثر موارد مختلفی اجازه دهد.

Arvixe برای تهیه برنامه SSL مشترک برای برنامه های مشترک لینوکسکس ، خود می توانید مرتب شوید ، می توانید با استفاده از SSL های مشترک برای برنامه های لینوکس یا ویندوز شخصی در اختیار شما قرار دهید. با این حال ، برنامه های شغلی را تا زمانی که برنامه خود را با Arvixe مشاهده کنید ، SSL رایگان و SSL های ویژه برای خرید در اختیار داشته باشید. SiteGround یک گواهی SSL رایگان برای یک سال برای همه سال به همه به جز آن محدود می شود.

صفحه کنترل. Arvixe و SiteGround از صنعت پشتیبانی cPanel استفاده می توان.

برنامه ریزی و اعلام نظر. برنامه محدود کردن Arvixe بسته به ارائه خدمات دیداری شما در هر ماه ، از 70 تا 135 نفر در هرگونه نظارت برنامه ریزی شده. Arvixe فقط برای لینوکس و ویندوز برنامه تبلیغاتی تعداد مجدد دارند. SiteGround یک برنامه کافی است که بتواند در تعداد بیشتری از تصاویر خود را ارائه دهد ، و همچنین قادر به اجرای هر یک از این افراد به 50 تا 125 نفر است که می توانند به شما اجازه دهند ،.

اضافی. Arvixe در مجموع 200 اعتبار تبلیغاتی به گوگل و یاهو ممکن است حدفاصل. Arvixe “اجازه اولویت” را با استفاده از ماهانه اضافه می کنیم. SiteGround با اراده شخصی مانانه اندک ، همچنین می توان آن را مجاز دانست. SiteGround فقط از میزبانی جوملا و دروپال ارائه می شود.

نظر

هر دو شرکت میزبان وب سایت کاملاً برجسته. با استفاده از Arvixe از PostgreSQL ، “دامنه آزاد شدن تا زمانی که می توانید برنامه خود را بخرید” ، با استفاده از لینوکس و ویندوز ، و ارائه دهنده وب سایت های مختلف ، به Arvixe حاشیه می توانید به سایت خود احاطه کنید.

برنامه های میزبانی وب و قیمت های Arvixe و SiteGround را با استفاده از این برنامه نصب کنید

برنامه های میزبانی & قیمت گذاری

با دیدن این: میزبانی وب یک صنعت رقابتی است. در نتیجه ، بررسی های پیشنهادی در قیمت گذاری و افزایش قیمت پیشنهادی و تبلیغاتی ارائه شده است. از این مبلغ که می توانید با افزایش قیمت پیشنهادی را افزایش داده و به ارائه خدمات معمول به محدوده خدمات محدودی بپردازید ، اعلام کنید که برای شما مجاز است به شما اجازه دهد جویی را مجاز کنید. بدون هیچ گونه تبلیغاتی ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بتواند به قیمت خود برسد. قیمت های زیر برای زمان بندی این موجود است.

Arvixe. Arvixe چهار برنامه مشترک ارائه می شود – دو نفر در PersonalClass و دو مورد در BusinessClass. برای بارگیری سریعتر و زمان پاسخگویی برای مشتری شخصی خود ، می توانید با مراجعه به وزیر ، اروپا یا آسیا را در اختیار خود انتخاب کنید.

همه رده های شخصی و شخصی و صنفی صنفی کلاس شخصی در فضای نامحدود ، پهنای باند ، برنامه و پایگاه اطلاعاتی برای شما امکان پذیر است. PersonalClass ماهانه 4 روز و BusinessClass ماهانه 22 روز است. PersonalClassPro در هر ماه 7 روز و BusinessClassPro ماهانه 35 روز است. لایه های تخصصی ایزو نامگذاری محدودی از سایت ها می توانند در اختیار شما قرار بگیرند ، بتوانند در حد مجاز باشند.

تفاوت بین PersonalClass و BusinessClass در این است که BusinessClass قرار داده شده است به کاربر روی سرور ، و این امکان را برای شما فراهم می کند که در خدمات میزبان با استفاده از VPS مشترک باشد. انتخاب ASP (ویندوز) برای هر نقشه و ردیف چند بار دیگر می توانید در اختیار شما قرار دهید. برنامه های مشترک Arvixe پایگاه داده های نامحدود MySQL و PostgreSQL این ، برنامه های BusinessClass تا زمانی که سایت با Arvixe میزبانی داده شده است گواهینامه SSL رایگان می باشد.

Arvixe دو برنامه WordPress مدیریت شده با قیمت 4 دلار و 7 بار در هر ماه شما می توانید با این میزبان مشترک باشید. پهنای باند نامحدود ، محدود نامحدود و پایگاه نامحدودی از بانکهای اطلاعاتی با تمام برنامه های مشترک با است. برنامه 4 دلاری محدود به 6 وب سایت است ، در ارائه آن برنامه 7 دلاری با نام نامحدودی را امکان پذیر می سازید.

سایت های وردپرس به عنوان امکان توزیع در VPS و بازدید کنندگان اختصاص داده شده ، افزایش قیمت Arvixe برای VPS یا سرورهای اختصاصی بالا می رود.

SiteGround. SiteGround سه برنامه مشترک ارائه می شود. این استارتاپ به یك سایت ، 10 گیگابایت فضای بین المللی را قادر می سازد و در هر ماه 3.95 دلار قیمت می گیرند. GrowBig در هر ماه 7.95 فرصت و GoGeek با 14.95 روز در هر ماه در وب سایت های نامحدود و 20 گیگ و 30 گیگابایت برای دسترسی به شما امکان پذیر است.

همه برنامه های خود را با یک سال آزاد ثبت دامنه ، حسابداری نامحدود محدودیت ، ترافیک نامحدود ، مجتمع نسخه پشتیبان روزانه و CDN رایگان با است. برنامه های GrowBig و GoGeek به ارائه خدمات اولویتی و SSL به رایگان برای مدت یک سال اضافه می کنند. برنامه GoGeek را می توان در هر سرور ، انطباق PCI و Git اضافه كنید.

در ارائه این سایت می توانید با استفاده از پهنای باند بتوانید از CPU استفاده کنید ، می توانید از CPU استفاده کنید و از CPU استفاده کنید ،..

SiteGround سه برنامه WordPress مدیریت شده است. استارتاپ که محدود به یک سایت و 10 گیگابایت فضای مجاز سازی ، GrowBig با 20 گیگابایت ذخیره سازی و GoGeek با 30 گیگابایت است. برنامه های GrowBig و GoGeek سایتهای نامحدود ، SSL رایگان به مدت یک سال و اولویت اول با ارائه خدمات پیشنهادی دیگر. برنامه GoGeek Git را اضافه کنید و به هر سرور می توانید کاربر کاربر را در حد کمتری قرار دهید.

هر سه برنامه فروش دامنه آزاد ، CDN آزاد ، پشتیبانی از WordPerfect و ترافیک نامحدود است. با برنامه های مشترک ، سایت بازدید کنندگان سایت ارائه می دهد محدود نیست. در عوض ، استفاده از سی پی یو از طریق SiteGround نمایش داده شده توسط متخصصان و هشدارها برای استفاده بیشتر از حد مجاز.

برنامه های مدیریت شده سایت WordPressGround با داشتن برنامه های مشترک بین هر ماه 3.95 ، 7.95 مادر و 14.95 قیمت مناسب.

VPS و برنامه های اختصاصی: Arvixe دو لایه VPS را در لینوکس و ویندوز ارائه می دهند. برنامه های Arvixe برای گزینه لینوکس 40 نفر و 70 دلار در ماه است. دو لایه ویندوز VPS 60 و 100 نفر در هر ماه است.

هر چهار برنامه Arvixe از پهنای باند نامحدود محدودیت و تا زمانی که شما می توانید با مراجعه به یک سرویس گواهی SSL را آزاد کنید. چهار برنامه VPS SiteGround دارای میزبانی ابر در سایت امکان پذیر و از 60 تا 140 نفر در هر ماه می توانید قیمت گذاری کنید. امکان به 5 مگابایت پهنای باند و 20 تا 80 گیگابایت انبار محدود می شود. این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید SSD را کنترل کنید.

بسته به تنظیمات ، اعتبار لایه سرور اختصاصی پردازش شده از Arvixe از 128.70 نفر در هر ماه به 227.50 در هر ماه می توانید. Arvixe با داشتن 357.30 دلار در هر ماه.

Arvixe با توجه به داشتن گزینه های ابری را ارائه می دهد و می توانید از طریق 108 بار در ماه شروع کنید. کلیه برنامه های اختصاصی Arvixe برای شما مدیریت می کند. SiteGround سه برنامه اختصاصی از 229 مجاز تا 429 مجاز در هر ماه.

بازگشتمین پول: ضمانت مدت 60 روز Arvixe از استاندارد صنعت ساخت است. SiteGround می توان با ضعف استاندارد 30 روزه در صنعت است. اگر شما می توانید با استفاده از Arvixe یا سایت خود را احاطه کنید ، می توانید با مراجعه به سایت خود بپردازید.

نظر

قانون وردپرس قیمت هر دو میزبان را جذاب می دانند. با این حال ، ردیف برتر SiteGround ، که معادل ردیف برتر Arvixe است ، دو برابر قیمت آن است. اگر به ویندوز احتیاج دسترسی داشته باشید ، Arvixe فقط انتخاب کنید بین این دو است ، می توانید SiteGround هیچ برنامه Windows را ندارید. قیمت و ویژگی های Arvixe از پیشنهادات SiteGround در VPS و امکانهای سرور اختصاصی بهتر است.

استفاده از خدمات آسان Arvixe و SiteGround

خدمات درمانی

صفحه کنترل. Arvixe و SiteGround هر دو مورد رابط کاربری آیکون و برخوردنی بر آیکون cPanel استفاده می کنند ، که یکی از بهترین خدمات در صنعت است.

با کلیک روی نصب. هر دو Arvixe و SiteGround از Softaculous به عنوان نصب یک لیست برای نصب برنامه های ارائه دهنده خدمات.

سایت پیمایش. سایتهای Arvixe و SiteGround به ارائه پیشنهادی اند. هر دو نفر می توانند در اختیار شما قرار بگیرند.

نظر

این دو شرکت میزبان توانسته با سه گل استفاده می کنند ، می توانند با استفاده از یک منبع قدرتمند و هر دو کاربر فوق العاده دیگری را دنبال کنند.

با استفاده از Arvixe و SiteGround

SiteGround در صورت Arvixe: پشتیبانی فنی و مشتری

Arvixe تا بتوانید اواخر شهرت را به شما ارائه دهد. از زمان خرید EIG ، شکایات مشتری در مورد خدمات و ارائه تصمیم گیری است. با این حال ، می توانیم در حد توان بیشتری از حد مجاز است.

سایت ارائه دهنده خدمات ، SiteGround از بهترین حالت عالی است. SiteGround می توانید در مدت زمان 10 دقیقه است.

Arvixe و SiteGround 24/7 تلفن همراه ، استاندارد و چت زنده ماند. هر دو پایه پایه دانش با آموزش و فیلم و هر دو وبلاگ فعال وجود دارد.

نظر

تا سال 2014 ، این شرکت از این شرکت ها برای ارائه خدمات و ارائه خدمات بین المللی به عنوان دیداری بودجه استفاده می کند امروز ، SiteGround ، بر اساس مطالبات مشتری ، در این بخش امتیازاتی امکان پذیر است.

با استفاده از Arvixe و SiteGround

نقد های ذکر شده

با دیدن این: می توانید انتخاب کنید. می توانید مطالب مختلفی را ارائه كنید و به آنها اجازه دهید. با این حال ، این که می توانید به طور خلاصه بتوانید با استفاده از آن بتوانید آن را نشان دهیم ، می توانیم از این حق برخوردار شوید.

نظر منفی برای Arvixe و SiteGround

Arvixe. تا این اواخر ، ارزیابی دقیق از نظر منفی Arvixe می شود. اما به طور واضح ، می توانید خدمات ضعیف مشتری و زمان انتظار نظر شکایت را ببینید.

SiteGround. اطلاعات بیشتر در زمینه منفی سایت SiteGirl درباره مجاز بودن خط خط مشی های مجاز شکایت. استفاده از این نرم افزار در اختیار شما قرار می گیرد..

نظرات مثبت برای Arvixe و SiteGround

Arvixe. Arvixe بابت تمام ویژگی های موجود در قیمت گذاری در بودجه ، از خود خود بسیار ستایش می کند. شما می توانید با قیمت پیشنهادی خود را کنترل کنید.

SiteGround. نظرات خود را به وب سایت معتبر نشان می دهد برای افزایش سریع و سودمندی پشتیبانی و قدرت گرفتن سرورهای سایت.

نظر

در کل ، هر دو شرکت میزبان مدیریت نظارت بیننده اندیشه با استفاده از Arvixe ، SiteGround می توانید با نظارت دقیق در سایت Arvixe ، با این وجود ،.

با ارائه مشاوره در مورد Arvixe و SiteGround

شما می توانید با استفاده از این گزینه:?

Arvixe و SiteGround دارای ویژگیهای خاصی هستند که می توانند با استفاده از آن جدا شوند.

دلایل انتخاب سایتاطلاعات Arvixe:

 • انتقال وب سایت به صورت رایگان از سایر موارد
 • خدمات میزبانی
 • همه برنامه ها را از حافظه پنهان استفاده می کند
 • CDN رایگان

دلایل انتخاب Arvixe از سایت SiteGround:

 • ثبت دامنه آزاد تا زمانی که برنامه میزبان امکان پذیر است
 • وردپرس از پیش نصب شده
 • گزینه های سرور ویندوز برای همه برنامه ها

برنامه های کامل مدیریت شده Arvixe وردپرس به حد مجاز که میزبانی مشترک به اشتراک می رساند یک مزیت برای شما وردپرس است. قیمت Arvixe اجازه می دهد تغییر مکانهای سایت بزرگتر یا بازدید کنندگان آن را با توجه به قیمت پیشنهادی افزایش داده ، انتخاب کنید تا به مساحت هتل.

برنامه های مشترک SiteGround با قیمت گذاری جذاب اما از حد مجاز و پهنای باند حد مجاز است. اگر تازه کار کنید ، می توانید با یک سایت کوچکتر ، برنامه های پیشنهادی را برای بودجه انتخاب کنید.

هر دو شرکت دارای خدمات ویژه ای هستند که می توانند قیمت پیشنهادی داشته باشند.

اینها فقط دو مورد از میزهای میزبانی وب موجود هستند. میزبان این است که می توانید با وردپرس بتوانید وردپرس را مجاز کنید ، می توانید میزبان خدمات خود را به عنوان برنامه ریزی شده با بهترین مدیریت در وردپرس.

آیا در اینجا Arvixe یا SiteGround سؤال دارید؟ تجربیات شما در مورد میزبانی وب به عنوان کلیه چیست؟ نظر خود را دیدید و به ما توجه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map