مربع مربع در WordPress: آیا یک مورد انتخاب شده است؟

WordPress سازنده وب سایت Squarespace و خود میزبان (WordPress.org) گزینه سازنده وب سایت را انتخاب کنید و به راحتی بتوانید از سایت خود استفاده کنید…


وب سایت سازنده میزبان وب سایت است که در آن شرکت سایت شما را از طریق رای دادن به خود به خود می دهد. یک سازنده وب سایت خود میزبان نرم افزاری است و می تواند به شما امکان پذیر شود..

این عارضه سؤالات متداول را برای پرسود خود در سایت وب سایت خود می توانید با خود داشته باشید – چگونه می توانید از این فرصت برخوردار شوید و چه موقتی داشته باشید و سعی کنید با استفاده از این برنامه سرمایه گذاری کنید – و مجموعه کاملاً جدیدی را معرفی کنید.

وضع ، بيشتر از هر زمان ديگر ، مي توانيد با خودتان صادقيت كنيد كه در اين سايت به شما قدرتمندي داده شود ، مقام قدرتمندي را به شما بخشد و بتواند آن را دريافت كند ، بودجه شما را به آساني مي توان يافت و مي تواند به آن مبدل شود..

Squarespace در کنفرانس WordPress.org ما با برجسته کردن شباهت ها و تفاوت های بین مربع ها میزبان و WordPress.org خود میزبان ، شما می توانید با استفاده از این مربیان بتوانید با استفاده از این برنامه بتوانید از این طریق استفاده کنید. چه مواردی بیان است.

در طول راه ، پاسخگوی شما به سوالات در انتخاب سازنده وب سایت برای وب سایت رویایی شما یاری مقام کرد.

این یک بازی اعدادی هست

دو مورد معتبر به نظر می رسد چرا که می توانیم در مربع ها و WordPress.org با شماره واقعی خود را ببینیم و به طور واضح در انتخاب بین المللی کمتری مشاهده نکردید. در سطح اول ، مربع محصولی سازنده وب است که به شما امکان پذیر است وب سایت شما بتواند زیبا باشد.

WordPress.org در حد اول یک سیستم مدیریت محتوا است که می تواند در وب سایتهای مختلف بتواند جذب شود ، اما به شما امکان می دهد مقدیر را نیز از داده های خود را به طور خلاصه و کارفرمایان مدیریت کنید..

منابع Squarespace و WordPress.org ثانیا ، شماره های WordPress.org همه ارائه را از هم دور می باشد.

مربع فروش بالاتر از 700،00 وب سایت در سراسر جهان (در زمان نوشتن) است. این ترجمه به 0.2 ٪ از کل وب سایت های موجود در دسترس ، و 0.4 10 از 10،000 به وب سایت برتر مطابق با Quantcast.

نکته جالب مشاوره که همه این وب سایت ها برای نمایش مجوز برنامه مربع را در اختیار شما قرار می دهند ، می توانند به صورت جداگانه مشارکت کنند. در جلسه ، WordPress.org محدود 17 فرصت وب سایت برای 5 مجازات محدود.

از بین 10،000 وب سایت برتر ، محدوده 27 ٪ با WordPress.org دارای پست شده و اینها عمدتاً در زمینه های تجاری و فناوری است. تاکنون ، WordPress.org بیشتر در سایت های ارائه شده به هر سیستم مدیریت محتوا را در مهمان داشته باشید.

محبوبیت ما در مورد امکان ارائه وب سایت:

این اعداد جالب است و نشان می دهد که می توانید با استفاده از WordPress.org بسیار زیاد شوید و مشاغل کنید و از WordPress.org استفاده کنند و به شما امکان استفاده از وب سایتهای خود را داده و با استفاده از می توانید از میادین فضایی استفاده کنند. خودشه.

این یک وب سایت زیبا است

چقد به انتخاب قالب مورد نیاز?

ما به طور واضح به این نکته اشاره کرده ایم که می توانید در دسترس داشته باشید:

 • فضای مربی: 52 (کل)
 • WordPress.org: هزاران

تنها در اعداد ، WordPress.org دست به دست هم می دهد. قالب های WordPress.org ، به نام موضوعات ، از طریق کارکنان این شرکت ، با همکاری ده نفر شخص ثالث و توسط طراحان مستقل که خود به خود در سایت WordPress.org بارگیری می کنند ، موفق شده اند.

با استفاده از محدوده بین 50 تا 100 هزارتومان ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بتواند قیمت آن را افزایش دهد. با استفاده از این ویژگی ، شما می توانید از این امکان برخوردار شوید. مضامین WordPress.org را برای هر نوع تجاری ، صنعت و نیاز به شخصی خاص داشته باشید.

این اجازه را از داوران هشدار می دهد که کیفیت قالب های رایگان غالباً فاقد است و آموزش دهیاری این شرکت را ندارد که بتواند روز به روز بتواند و یا می تواند به راحتی در اختیار شما قرار دهد. با این حال ، تم های با قدرت بالاتر ، کاملاً حرفه ای ، پیشرفته و در بین وب سایت ها با انتشارات مختلف ، شما هم می بینید.

پنجاه و دو قالب مربی مربی به دو گروه تقسیم می شود. بیست و قالب قالب برای وب سایت های معمولی و بیست و مرجع برای صفحات جلد موجود است. صفحات جلد صفحات واحدهاي مجازي كه مي توانند براي صفحات مجاز يا سايتها يا وبلاگهاي يك صفحه استفاده كنند.

همه قالب ها به صورت مربع مربع نمایش داده شده و برای خرید بصری طراحی شده است ، شما می توانید آن را وارد کنید تا بتوانید عکس های خود را مشاهده کنید و یا برای خرید تصاویر انتخاب کنید. داوران از کیفیت ارائه شده و با نگاهی پیشرفته تر می توانید مربع را انتخاب کنید.

با استفاده از طراح در شما

شما می توانید این یک موضوع یا الگویی را ببینید که کاملاً با شما امکان پذیر است و می توانید از این راه تغییر دهید. WordPress.org یک منبع محدود منبع بازپرداخت به این مجوز است که بتواند برای استفاده و سفارشی کردن برای همه بازها استفاده کند. با توجه به این ، اینها عمدتاً می توانند از نظر مراقبت مضامین و ابزارهایی که بتوانند از این مزیت استفاده کنند ، استفاده کنند.

با استفاده از گزینه های پیشنهادی ، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید ، می توانید با سرعت بیشتری انتخاب کنید ، آن را تغییر دهید. سفارشی سازی پیشرفته برای ارائه متن به متن رمزگذاری HTML و اصلاح CSS به دانش طراحی نیاز دارید.

مربع در انتخاب های سفارشی سازی بسیار محدودتر است. یک ویرایشگر یک ظاهر طراحی شده ، توانسته است که بتواند به شما امکان پذیر باشد ، رنگ های شما ، کد تصویر ، تصاویر را در اختیار شما قرار می دهد و از بینندگان یا ایده های دیگری نیز می توان به عنوان توصیفی برای خلاقیت استفاده کرد. اگر بتوانید در CSS برنامه ریزی کنید ، می توانید CSS را ویرایش کنید تا بتوانید CSS را ویرایش کنید تا وب سایت خود را به صورت شخصی تنظیم کنید.

به نظر خوب در تلفن های همراه با است

وب سایت های بیشتری را که می توان با دیدن آنها مشاهده کرد ، معمولاً با تلفن همراه خود انجام می دهید. سازندگان وب سایت Savvy بینایی وب سایت خود را می توانیم با مراجعه به این دستگاه ها به است. Squarespace این کار را برای شما به صورت خودکار انجام می دهد تا بتواند تمام الگوهای خود را برای ارائه خدمات به تلفن همراه ارائه دهد.

اجازه داده شده است که WordPress.org نماینده دوستانه با تلفن همراه خود را در اختیار شما قرار دهد ، می توانید با استفاده از آن بتوانید به شما امکان پذیر شود تا بتوانید از این طریق بتوانید از طریق سایت خود بتوانید به راحتی بتوانید از سایت خود استفاده کنید. این امکان را دارد که شما بتوانید از این سایت دیدن کنید ، اگر این سایت را دوست داشته باشید ، می توانید Google را از سایتهای دوستانه دوستانه خود به راحتی با مراجعه به سایت خود جستجو کنید و از این طریق بتوانید از سایتهای مختلف استفاده کنید..

ما:

برای کنترل در مورد این موضوع به طور واضح می توانیم پیدا کنیم. WordPress.org و Squarespace هم وب سایتهای زیبایی ارائه می دهد. این مهم است که چقدر قدرتمند است و سعی می کنید که بتوانید کار خود را انجام دهید و قدرتمند باشید که وب سایت شما را قادر سازد.

هزاران مضمون وردپرس و سفارشی سازی آزادانه می توانیم که بتوانیم کار خود را انجام دهیم یا شخصاً بتوانیم به راحتی کار خود را انجام دهیم.

در سطح ، محدود کردن محدوده از مضامین و ویژگیهای سفارشی سازی مربع به طرز بازدید بین المللی از طریق برنامه نویسی خود ، می توانید با مراجعه به کد نویسی ، وب سایت خوش ذوق خود را به عنوان خود خود را فعال و ایجاد کنید..

اختصاصی یادگیری

رابط

در هر دو مربع و وردپرس ، دسترسی به وب سایت خود را برای داشتن توانایی و تصمیم گیری بر روی آن از داشبورد است. تفاوت واقعی در نمایش ظاهر هر داشبورد است. داشبورد Squarespace تمیز و ظریف است و منعکس کننده پایگاه کاربر کاربر در مقابل باهوش و غیره است. همه چیز از این مکان امکان دسترسی است.

WordPress.org داشبورد کمترین میزان ممکن.

کشیدن و انداختن

کشیدن و رها کردن ساده راه برای ایجاد یک وب سایت است. برای یافتن متن ، تصاویر ، فیلم ، گرافیک و سایر موارد از این برنامه پیشنهادی می توان جعبه کافی را فراهم کرد. با این حال ، این اختیار را محدود می کند و از این طریق محدودیت هایی را برای شما فراهم می کند.

کلیه مربعات فضای مجازی از این دسترسی گیرنده و رها کردن مجوز ، امکان دسترسی به آنها به عنوان مهمان با برنامه بازی..

با WordPress.org همه چیز به عنوان موضوعی است که می توانید با استفاده از شما بسته شود. به طور کلی ، WordPress.org سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن شرکت. این حق را برای شما مهیا می کند.

اما این وردپرس است و می توانید برای حلال خود به نفع خود افزایش دهید. مجموعه ای از افزایش دهنده های سازنده صفحه کشیدن و رها کردن امکان پذیر است ، با مشارکت در اختیار شما است. شما به طور معمول می توانید حدس بزنید و بتوانید از این موضوع برخوردار شوید.

WYSIWYG چی?

“با استفاده از” ویرایشگر تصویری “، می توانید از طریق ویرایشگر تصویری” بدست آورید “را انتخاب کنید ، در متن ، تصاویر ، گرافیک ها یا هر یک از عناصر دیگر را در وب سایت خود مشاهده کنید. این دستورالعمل ، مشاهده می کنید که به عنوان صفحه وب سایت منتشر شده است و شما می توانید آن را اصلاح کنید و در اختیار شما قرار دهید.

Squarespace فروش ویرایشگر WYSIWYG است ، می توان با خوشحالی تغییراتی را در خود شما بخواهید و می توانید با تجدید نظر ، همه در صفحه.

با وردپرس ، ارزیابی وضعیت است. برای مشاهده تغییراتی که می توانیم ، مشاهده کنید روی دکمه پیش نمایش را کلیک کنید و به صفحه پیشنهادی بروید تا به وب سایت تغییر داده شود. شما مجدداً به صفحه ویرایش می توان دسترسی به خود را تجدید نظر کنید و در مورد لزوم تکرار کنید.

نگهداری

هر دو مربع و WordPress.org به عنوان مثال که می توانند با استفاده از سیستم عامل خود به شما کمک کنند تا بتوانند به شما کمک کنند تا بتوانند به شما کمک کنند تا بتوانند از شما استفاده کنند. تفاوت بین این این است که شما چقدر قدرتمند از این موضوع است.

Squarespace همه این کاراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ….

WordPress.org در صورت اصلاح تغییراتی و وفادار است ، اما شما را در همکاری دخالتی می توانید. با استفاده از داوری در داشبورد ، می توانید با مراجعه به دکمه خود ، کلیک کنید.

اما این فقط شروع است. موضوع مورد نظر شما و همه شما را قادر می سازد تا بتوانید این روزها را به شما ارائه دهند و با تهیه دهکده از این طریق (به شما اجازه می دهند آزاد شوند) نیز این کار را برای شما انجام دهند. با این وجود می توانید با استفاده از این وب سایت بتوانید از سایت خود استفاده کنید.

ما:

فضای مربع با استفاده از یک محدوده یادآوری فاصله ، آسانتر برای یافتن وب سایت است. کشیدن و رها کردن متفاوت است. اگر شما بتوانید یک WordPress.org داشته باشید در WordPress.org می توانید سرعت بیشتری کسب کنید ، اما توانایی آن را دارید.

ویژگی های هر یک

با مراجعه به به مجموعه ای از ویژگی های مربع و WordPress.org مربع از سطح زمین طراحی شده برای یک پلتفرم چاپ و نشر دیجیتالی غنی از امکاناتی که می توانید داشته باشید ، می توانید از بین کارمندان خود استفاده کنید و همچنین بتوانید از سایت خود استفاده کنید…

در جلسه ، WordPress.org از یک برنامه وبلاگ نویسی با موفقیت بیشتری کسب کرده و منبع خود را برای دسترسی به عموم بازکردن ، و آموزش دهیاری به شما امکان پذیر می کند تا بتواند به بهترین وجهی را برای شما فراهم کند. نیاز ما-تعیین ، تشویق ساز..

انعطاف تصویریری ابزارها

اختلاف فلسفه بین Squarespace و WordPress.org در انعطاف تصویب ابزارهای ساخت سایت وب سایت شما می توانید.

مربع انتخاب مناسب از برنامه ها و دیدن آن در داخل خانه رازدار ، می توانید آزمایش کنید و نصب کنید. اینها ابزاری است که می توانید برای شخصی سازی وب سایت خود قادر به استفاده از آن باشید و به شما بتوانید کارفرمایان کنید – اما اینها به طور خلاصه می توانند از بین آنها استفاده کنند.

WordPress.org با استفاده از ابزارهای اصلی در اختیار شما قرار دارد ، می توانید با دیدن آنها ، ده ها هزار پلاگین (رایگان و با اختیار) برای ساخت وب سایت شما در دسترس قرار دهید. با استفاده از این موارد می توانید با استفاده از این مأموریت های مختلف خود را از بین ببرید..

میزبانی و امنیت

مشاوره که تفاوت میزبان در بحث تفاوت میزبان مشهود است.

Squarespace میزبان وب سایت شماست که می تواند از طریق پایگاه اینترنتی خود قادر به استفاده مجدد از آن بر روی سرورهای شما باشد و از امنیت ، فیزیکی و دیجیتال است. Squarespace Definition می توان آن را با استفاده از جدیدترین توانمندی ها وب سایت شما مهیا کرد ، وب سایت شما را قادر نمی سازد و پلتفرم های مدیریتی را کنترل می کنید ، می توانید تمام وب سایت های خود را در کلیه سرویس دهنده ها پخش کنید.

با WordPress.org شما می توانید با دسترسی به خدمات میزبانی وب سایت خود خود را به برادر دنبال کنید. شما می توانید قبل از بارگیری نرم افزار WordPress.org را برای یک کاربر میزبانی وب سایت نامگذاری کنید.

با ارائه لیست 10 فروشگاه میزبان وب سایت یک دکمه نصب 1 را انتخاب کنید و با مراجعه به اردوگاه خود را انجام دهید. برای مشاوره در انتخاب گزینه خدمات میزبانی وب سایت برای شما ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، مشاوره خود را ارائه دهید.

دامنه سفارشی

اگر Squarespace را به مدیر سازنده وب سایت خودتان انتخاب کنید ، نازی به مهماندار بودن سفارشی اجازه داده شده است ، می توانید با مراجعه به فرم زیر Yoursitename.squarespace.com طراحی کنید..

با این حال ، اگر می توانید یک وب سایت با طراحی زیبا داشته باشید ، می توانید با دیدن یک برنامه سالانه ، مربع را آزاد کنید.

خدمات میزبانی وب وردپرس شما از شما می خواهیم که می توانید آن را دوست داشته باشید و خود را در صورت تمایل به برنامه خود اختصاص دهید و یا می توانید یک نام نام دامنه رایگان داشته باشید.

سئو

بار دیگر ، وردپرس با استفاده از امکانات اضافی ، این بار را با نظارت جدی می توانید از این طریق جستجو کنید. اگر برای جستجوگرها و جستجوی کارمندان خود در اولویت اول ، جستجوگرها را انجام دهید ، می توانید با مراجعه به آنها بتوانید با استفاده از کلمات کلیدی را هدف گیری کنید و بتوانید در صفحات خود به این حد بهینه شوید.

توابع SEO Squarespace وضعیت تر است. این امکان را برای شما فراهم آورده است که می توانید کلیه اصول قانونی در وب سایت و هر صفحه را به شما داشته باشید ، می توانید به عنوان یک موتور جستجوی قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید. یک نکته جالب دیگر در این زمینه وجود دارد که Squarespace بطور خودکار نقشه سایت را برای ارسال به گوگل انتخاب می کند.

تجارت الکترونیک

وجه تمایز بین تجارت الکترونیکی وردپرس و مربع می تواند به شما این برسد که شما بتوانند مسواک بزنند و خودشان بتوانند خدمات خود را در اختیار شما قرار دهند…

اگر خواب دید یک مارز آنلاین باشد ، با استفاده از موارد غیرقابل تفسیر محصولات بیشمار ، سازماندهی مجدد و برچسب خورشید و ارائه ارسال به تمام نقاط جهان ، کامل ، وردپرس نیز قادر به انجام این کار می باشد…

با انتخاب موضوعی که می توانید با توجه به ویژگی های خاص برای تجارت الکترونیکی خود را انتخاب کنید ، شروع کنید و از آن استفاده کنید ، بازاریابی شرکت های خاص ، مدیریت موجود ، فاکتور و فاکتورهای حمل و نقل و انتقال و هرگونه ویرایشگر پیشنهادی را نیز انتخاب کنید..

برای فروشگاه اینترنتی در Squarespace موجود است یک عنصر بلوک محصول در وب سایت Squarespace خود بکشید و رهائیک. سبد خرید Squarespace کاملاً در وب سایت وب سایت همایش نظر و هم تصمیم گیری یکپارچه است. شما می توانید با مراجعه به سایت خود ، بتوانید با استفاده از گزینه های پیشنهادی خود را انتخاب کنید.

با این حال ، برنامه های شغلی را با استفاده از خدمات ارائه شده در فروشگاه های خود ، با محدودیت خود را محدود کرده و می توانید از نوار به عنوان خدمات ارائه دهنده خدمات خود استفاده کنید..

سکوی وبلاگ نویسی

در حال حاضر می توان بلاگ های جذاب و کاربردی را در هر دو WordPress و Squarespace تنظیم کرد ، وردپرس رابط کاربری را به عنوان یک منبع آزاد با استفاده از وبلاگ نویسی بهتر کرد..

Squarespace به طور واضح و دیدنی در حال مشاهده و بلاک های کتاب بلاگ نویسی استاندارد (تصویر ، ویدئو ، متن ، صدا و غیره) عمل می کند و می توانید پادکست و پیشنهادی برچسب و راهنما را داشته باشید. با این وجود می توانید وبلاگ موجود را وارد کنید. هرچند وردپرس با استفاده از ویژگیهای وبلاگ نویسی خود را به دست می دهد ، به شما امکان می دهد تا بتوانید در این موارد دسترسی داشته باشید ،.

مدیریت محتوا

بار دیگر ، امیدست که WordPress.org از آنجایی که منشأ آن در مدیریت محتوا بودجه ، سرپرست است. اگر می توانید با نگاهی دقیق به مطالب سرور و کاربری ، به عنوان هدایت شده از یک تیم ، مطالب تبلیغاتی را ببینید و یا به وب سایت دیگری بخواهید در وب سایت دیگری نیز مشاهده کنید ، می توانید از WordPress.org استفاده کنید.

Squarespace دارای انداختن سازنده وب سایت وب سایت معمولی ، مدیریت مدیریت محتوا را می توان به شما داده است ، اما می توانید برای دسترسی به نسخه دیگری از طرح پیشنهادی خود.

افزونه ها و برنامه ها

بار دیگر با مراجعه به شماره ها ، برای افزودن بیشتر موارد و برنامه ها:

فضای مربی: 0         WordPress.org: دهها هزار

Squarespace یک راه حل منبع بازدارنده ، همچنین می توانید با استفاده از خدمات خود در خود مربع ارائه دهید و آنها را با استفاده از وسایل لازم بدست آورید. نکته منفی این است که شما فقط می توانید از این طریق به شما می توانیم کمک کنید. صعود این است که تمام ابزارها با کیفیت بالا ، به طور مرتب آزمایش شده و بر روی پلت فرم مربع کار می شود. می توانید در این زمینه مشاهده کنید.

به عنوان یک سیستم عامل منبع بازسازی ، WordPress.org دارای یک کتابخانه با پیوندهایی به ده ها هزار برنامه برای هر نوع برنامه است. شما می توانید از این سایت خودداری کنید و پیاده سازی خود را انجام دهید ، بتوانید به شما هدایت شود..

توجه داشته باشید که می توانید به طور خلاصه یک بار دیگر بتوانید از این برنامه برخوردار شوید ، و یا هیچ برنامه ای برای هر کاری ندارید که بتوانید به شما مراجعه کنند و این یک راه حل برای شما باشد. دور زدن و داشتن یک وب سایت پرستش از زنگ و سوت آسان است که می توانید با استفاده از آن امکان پذیر شوید.

نکته منفی دیگر این است که کیفیت این ابزارها غالباً ناشناخته است ، اگرچه خوانندگان می توانند در مورد سایر مواردی که کردستان دارند.

پشتیبان آموزش و ارائه

میزبانی در میز میزبانی وب در برخی موارد پشتیبان تصمیم گیری و بازدید از وب سایت شما برای بازی بازیابی مجدد. Squarespace به طور مرتب از وب سایت شما می توانید با پشتیبان نگه دارید ، چه در زمان دید و هم به عنوان خوانده شده.

Squarespace با توجه به اینکه می توانید سایت خود را ابزاری را در اختیار شما قرار دهند و بتوانند در همه سایتها قرار بگیرند ، نمی توانند از سایت خود استفاده کنند. همه چیز را قادر نمی توان کرد ؛ به عنوان مثال ، صفحات سازنده ، صفحات آلبوم ، بلوک های متنی ، صوتی و تصویری روبرو نمی شود.

این نسخه ویرایش پشتیبان و استفاده فقط با وردپرس بستگی به خط مشی های سرویس میزبانی وب سایت شما امکان پذیر است. با مراجعه به خدمات میزبان وب سایت خدمات محدود کننده پشتیبان محدودیت خود ، می توانید با یادآوری یادآوری کنید تا بتوانید از این وب سایت خودداری کنید..

سایت وب سایت

تحت عنوان مربع موجود در Squarespace آنالیزهای قدرتمندی را می توان با استفاده از سیستمهای اطلاعاتی و تفریحی ساوا ، روزانه ، هفتگی و ماهانه شما ، از طریق خدمات ارائه شده با استفاده از امکانات تلفن همراه در اختیار شما قرار داد. با جستجوی Google Analytics.

با سایت وردپرس ، بسیار جذاب می شود.

ما:

Squarespace مجموعه کاملاً گرد و کاملاً اختصاصی با توجه به مواردی که می توانید در سایت خود داشته باشید ، معمولاً به شما می دهد. در صورت مشاهده انواع کارکردها و دوست دوستانه برای وب سایت خودی خود ، سایت وردپرس را با استفاده از خدمات اضافی می توانیم به یکی از سایت های خود بپردازیم.

و همه چیز اینها

اگر شما بتوانید به عنوان یک مجری بازی کنید ، می توانید یک بودجه خود را از بین ببرید. ما با استفاده از مدیریت آسان شروع می کنیم.

خدمات سایت مربی

Squarespace پنج برنامه برای انتخاب بیشتر ، سه نفر در وب سایت شخصی و دو برنامه تجارت الکترونیکی. یک برنامه رایگان می توانید با استفاده از مجذور فضای مجازی یک آزمایشگاه 14 روزه بصورت رایگان بتوانید در یک صفحه ، وب سایت رسمی و مستقر مستقر شوید. برای زنده ماندن در وب سایت خود ، باید برای برنامه ریزی نام گذاری کنید.

در زمان نوشتن ، برنامه هایی از یک وب سایت یک صفحه با قیمت 7 بار در ماه به صفحات نامحدود با قیمت 26 ماه در ماه ، برای اشتراک ماهانه به ماه می توانیم. شما با برنامه های گران قیمت ویژه می توانید از سایت خود استفاده کنید.

دو برنامه تبلیغاتی الکترونیکی ویژه فروشگاه اینترنتی و یک فروشگاه اینترنتی معتبر ، فروشگاه اینترنتی خود را در اختیار شما قرار می دهد..

اگر می خواهید سالانه را کنترل کنید ، می توانید از نظر مالی ماهانه بتوانید و دامنه سفارشی را آزاد کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید خدمات خود را ارائه دهید.

خدمات سایت وردپرس

ما برای ارائه این برنامه با سایت وردپرس با مربع به محل استقرار. دولت CMS وردپرس 0 وضعیت است. امروز است این برنامه رایگان – اما این فقط برای نرم افزار است.

با استفاده از این موارد

 • خدمات میزبانی وب: برنامه های ماهانه یا سالانه
 • نام دامنه: دولت سالانه ؛ این خدمات ارائه دهنده خدمات میزبانی وب این برنامه را با یک برنامه سالانه به صورت رایگان ارائه می دهد
 • موضوع وردپرس: رایگان یا با توجه به این موضوع
 • افزونه ها: رایگان یا با کیفیت
 • افزونه های SEO: اگر رتبه بالا در موتورهای جستجو برای جستجو و کارشناسی مهم باشد ، مهم است
 • زمان شما: اگر خودتان این کار را انجام دهید ، می توانید با استفاده از این کار را به راحتی انجام دهید
 • یک اختصاصی یادداشت وجود دارد
 • خدمات ارائه خدمات سایت وردپرس: مجاز برای ارائه شخصی برای به روزرسانی وب سایت شما (اختیاری)
 • وضعیت و خدمات: زمان یا $ $ خود را برای به روزرسانی ، امکان دسترسی و ارائه ادامه دهید

ما:

همه اینها بستگی به چگونگی دارند و می توانند به آن و چقدر قدرتمند فنی در ساخت و قرار گرفتن در وب سایت اختصاص دهند. اگر می توانید از طریق وب سایت وردپرس خود را به عنوان ویرایش کنید ، هر ماه مبلغی معادل یک مهمان شده را با اسکوئر یا فضای مجازی کم ماهانه و زمان خود را به راحتی مشاهده کنید..

از سایر موارد ، اگر می توانید در بین متخصصان خود صاحب نظر شوید و بتوانید صاحب اختیار شوید ، می توانید از طریق سایت خود بپردازید ، یک منبع ناشناخته از سایت وردپرس یا پیش بینی پیشنهادی را در اختیار شما قرار می دهیم…

وب سایتهای جذاب

هر دو مربع مربع و وردپرس CMS مجاز است با استفاده از مشهور و توانمندی وب سایت ها را به شما معرفی کند و بتواند کاربران را در طراحی خود بخواهد.

وب سایتهای آموزشی

لیست های وب سایت Dixie Chicks.
http://www.dixiechicks.com/

نظري قهوه از وب سایت خود به عنوان یک سایت آموزشی و یک فروشگاه خدمات می توانيد.
http://www.thinkcoffee.com/

فلز و عسل وبلاگی است که از عکس های زیبایی در پست های خود به شما کمک می کند.
http://www.metalandhoney.com/

وب سایتهای وردپرس

حلقه حلقه و برنوم و بارنوم و بیلی سیرک از طیف امکان ای از عناصر صفحه با استفاده از خدمات می توان.
https://www.ringling.com/

TechCrunch یک وبلاگ جهانی است.
http://techcrunch.com/

Cutest Paw یک وب سایت از عکس های حیوان خانگی است.
http://www.cutestpaw.com/

در مورد راهنمای راهنمایی

اجتناب نا توانیر است که ، می تواند در استفاده از سازنده وب سایت قدرتمندتر باشد ، اما در مقام مواقع برای کمک به شما امکان پذیر است. در صورت نیاز ، اما به روش های دیگر ، برای استفاده WordPress.org و مربعات فضای مجازی می توانید.

Squarespace یک تیم پشتیبانی متمرکز از مشتری بین المللی در ایالات متحده است. می توانید از 24 ساعت 7 تا 8 یا بعد از ظهر به 8 ساعت بعد از ظهر به شما برسید. EST – خدمات تلفنی وجود دارد. Squarespace متعهد استراحت یک ساعته از طریق مشاهده اطلاعات به سؤالات پیشنهادی افزایش یافته است.

تیم خدمات Squarespace می توانیم با استفاده از آموزش دیدن ویدیوویی با سرعت ، مطالب و تصاویر را برای کمک به شما امکان پذیر کنیم. شما می توانید در انجمن از سایر مکانهای مربع استفاده بخواهید.

با سایت وردپرس ، دسترسی شخصی شما به جامعه WordPress.org است ، خود به خود WordPress.org هیچ گونه راهنمایی ای ندارد.

با استفاده از این مقاله ، می توانید با استفاده از این ویروس ، مجلات معتبر ، مجله علمی پژوهشی ، فیلم ، سؤالات متداول ، انجمن ، دستورالعمل و غیره را در اختیار داشته باشید. با استفاده از این گزینه می توانید برای یافتن منابع پیشنهادی خود استفاده کنید.

با ارائه خدمات میزبان خود می توانید میزبان وب سایت خود باشید ، می توانید با مراجعه به سایت های مختلف خود را افزایش دهید و یا بتوانید از طریق سایت شخصی خود اقدام به ارائه خدمات خود نمایید ارائه این امکان در اختیار داشتن این فقط می دانید که شخصاً در زمان رسیدن استاست.

ما:

این امکان را دارد که بتواند به تنهایی بروید یا ترجیح می تواند در یک مکان / فرمان / صندوق چت ماندگار شود?

مشاهده شده است

در حال حاضر ، شما تفاوت بین سازندگان وب سایت میزبان و خود میزبان را مشاهده می کنید.
هر دو سازنده وب سایت مجاز است که هرکسی می تواند به شما از محصولات خودتان کمک کند.

اما شما می توانید با استفاده از مربع و سیستم مدیریت محتوا.

فضای مربع در عکس و گرافیک سنگین است. مجموعه قالب های پیشنهادی دارای مربی شامل نوازندگان ، رستوران ها و عروسی ها ، همه بصری فشرده است.

اگر می خواهید یک وب سایت پیدا کنید ، متن کامل شده است ، گزینه محدودی را ایجاد کنید و مربع را انتخاب کنید و اجازه دهید به شما اجازه دهد و به یاد داشته باشید ، سفارشی سازی محدودی را امکان پذیر می سازد. WordPress.org تنوع سریع می توانید از طرح ها و قالب های ساده استفاده کنید.

انتخاب شما این است که به شما امکان پذیر است. کنترل بر روی طرح · کنترل بر چه میز میزبان آن است ؛ کنترل بر چقدر قدرتمند شده و می توانید در این دیدگاه ارائه دهید. در این حالت ، WordPress.org توانایی است که می توان ارزیابی کرد.

اگر شما می توانید با مراجعه به سایت خود سریعتر باشید – سریع و آسان وب سایت را قادر می سازید و سایر افراد را با آن نباشید – پس مربع ها را انتخاب کنید.

اگر می خواهید خودتان طراحی کنید ، خود را تغییر دهید و یا برعکس کنید ، می توانید با استفاده از آن بتوانید صاحب اختیار شوید و مجدداً در این زمینه استفاده کنید ، همچنین می توانید مربع خود را در اختیار شما قرار دهید.

از طرف دیگر ، اگر بتوانید مجدداً بتوانید برادر و می دانید ، آنها می توانند به شما کمک کنند تا بتوانند خودشان را ببندند و از این طریق استفاده کنند ، WordPress.org زمین بازی شماست.

تفاوتهای کلیدی

اگر این بین Squarespace و WordPress.org ارائه شده است ، با ارائه خلاصه ای از نظرات مختلف ، هر دو جوان را دوست و منفی ، بین دو سازنده وب سایت ارائه می دهند..

فضای مربی

 • قیمت همه جانبه
 • همه در یک · همه اطلاعات دقیق
 • منسجم و کنترل شده
 • کشیدن و انداختن
 • محدودیت
 • حد شخصی سازی محدود
 • انتخاب محدودی از قالب ها ، که به سمت طراحی طراحی بصری شیب مجاز است
 • هیچ کد ثبت نام
 • ارائه 24/7
 • پیش بینی های امنیتی

CMS وردپرس

 • نرم افزار رایگان است خدمات میزبانی پول و همه ویژگی های فراتر از این برنامه یا امکان پذیر نیست
 • لوازم جانبی مخلوط و مطابقت بلوک های دیگر
 • اختصاصی یادگیری
 • دانش برنامه نویسی یک دارایی جدی است
 • مدیریتهای لزوما
 • امکان استفاده از این امکان افزایش
 • کاملاً از طریق کد منبع بازدارنده تنظیم شده است
 • کشیدن و رها کردن به موضوع یا افزودن بستگی بست
 • حمایت از همسالان ؛ شما می توانید با استفاده از این موارد پاسخ دهید

خودتان را انتخاب کنید

در حال حاضر این امکان وجود دارد که بتوانید WordPress.org را WordPress.org کنید ، وب سایت خود را به شما ببخشید ، پرتلاش و همه مشاوران و هیجانان را بخرید و همچنین بتوانید از WordPress.org استفاده کنید و از WordPress.org استفاده کنید. یا می توانید بیشتر از یقین دیدید که بتوانید و پیش بینی کنید تا بتوانید از این طریق استفاده کنید ، و شما را دوست دارد مربع های فضایی.

یا می توانید به شما در وسط دسترسی داشته باشید. شما می دانید که می توانید شخصاً WordPress.org را دوست داشته باشید ، اما می توانید مربع مورد نظر خود را انتخاب کنید. WY در مقابل مربعات Wix و Wix در مقابل Weebly ، دو سازنده وب سایت بهترین خدمات میزبانی سایت که در اکثر بازدیدها و یا فعالیتهای آنها می توانید مربع را انتخاب کنید ، می توانید با استفاده از مربع و مربیان خود دوست داشته باشید..

اگر یک کاربر مربی مربی یا یکی از کاربران CMS وردپرس را بخوانید ، دوست دارید در مورد تجربیات شما از شما بشنویس. یا می توانید با مراجعه به کلیه میزبانان میزبان وب سایت سازندگان وب سایت خود شوید و به عنوان کلیه سؤالی را انتخاب کنید و یا بخواهید که از طرف شما اداره شود. مجاز را بفرستید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map