Weebly vs Squarespace 2020: تفاوت بین سازندگان وب سایت چیست؟

در سال 2020 ، هر شخص دیگری می تواند یک وب سایت رسمی داشته باشد – و خود آن را را بسازد. دولت که قلمرو برنامه نویسان اختصاصی ، وب سایت وب سایت ها درگیر مشاغل مشترک ، پیمانکاران و سرگرمی ها است.


امروز ما به دنبال دو بزرگترین نام برای اشغال فضای وب سایت DIY – وب سایت Weebly و Squarespace. این امکان وجود دارد که هر دو سیستم عامل قدرتمندی داشته باشید و بتوانید به یک وب سایت زیبا و با کارآیی با چند ساعت دیگر برسید.

با نظر به جذابیت خود برای رسیدن به هدف ، مربع در سالهای ارائه شده در حال حاضر در پیشروی است. با استفاده از قیمت کل ساخته شده ، کل سهم بازار در وب 0.9 ٪ است ، در ارائهکه Weebly با 0.3 ٪ قدرتمند است. هر دو نفر در مورد موقعيت مستقيم – Weebly در سال 2006 و مربع در 2004.

Weebly می توان به عنوان یک تراز فقط با توجه به یقین است ، و این است که هر دو در حال حاضر رشد می کند. در سال 2018 Weebly از شرکت تجارت الکترونیک میدان به دستیار است و به نظر می رسد فروشگاه اینترنتی خدمات اینترنتی را در اختیار شما قرار دهید.

این همه خوب و خوب شما می گویید ، آیا می توانید از این طریق بتوانید انتخاب کنید؟ تفاوت بین این است؟ و این برای داشتن توانایی من است?

امروز می توان شباهت ها و تفکیک کنندگان این دو راه را برای دیدن شما می توانیم ببینیم که می توانیم برای شما مهیا کنیم. ما بیشتر از

 • برنامه ها & قیمت گذاری
 • خدمات درمانی
 • طراحی و سفارشی سازی
 • ویژگیهای اصلی
 • کمک کاربر
 • تفاوتهای کلیدی
 • بستن محدودیت برای شما?

با استفاده از روش های دیگر ، می توانید آن را ذخیره کنید?

برنامه و قیمت سازنده وب سایت راه‌اندازی کنید

برنامه ها را بررسی کنید & قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

چقدر با دید دقیق وب سایت خود را قادر می کنید؟ 0 دلار؟ 50 دلار؟ 100 دلار؟ 200 دلار؟ همه ما در دنیا می توانیم با تمام توان خود را برای دیدن با ما ببینیم – به شما بگویم که می توانید در سایت خود قرار دهید مشاهده چقدر از Weebly و Squarespace برای پشت خود چقدر است.

Weebly

Weebly

پنج مورد واقعی است که شما می توانید با Weebly با ارائه برنامه های متمورس در وب سایت های معمولی و دیگران در تجارت الکترونیکی از بین سایر گزینه های انتخاب شده..

رایگان با نامحدود. حساب واقعی خود را به سازنده Weebly ، سرویس میزبانی ، صفحات وب سایت نامحدود ، میزبان 500 مگابایت و اجازه چت و توان به شما می توانید. این همراه با تبلیغات Weebly در سایت شما است.

اتصال – 5 روز در ماه. برنامه واقعی برنامه رایگان این است که می توان نام دامنه را به سایت Weebly خود مستقر کرد. همه موارد دیگر این است که برنامه آزاد است.

ازدار – 12 دلار در ماه. یک حساب کاربری متخصص ایزدی از تلفن ، فیلم HD اضافه شده است & پخش کننده های صوتی ، صفحات محافظت شده با اعلان ، جستجو برای سایت ، حداکثر 100 عضو و فروشگاه های الکترونیکی ، سفارش به 25 محصول.

تجارت – 25 ماه در ماه. با انتخاب یک مشاغل ، ثبت نام اسرا ، اس اس اس و فروش بیشتر محصولات نامحدود تجارت الکترونیکی خود را به راحتی بخواهید ، 0 ٪ مبلغ تراشیده از وبی ، دامنه شخصی خود را به عنوان یک سرویس دیگر بتوانید با استفاده از آن بتوانید از این طریق استفاده کنید. میکی ماشین حساب ، و امکان افزودن کوپن.

Business Plus – 38 روز در ماه. این طرح پیشنهادی برای سبد خرید رها شده و یک ماشین حساب قیمت برای حمل و نقل در هنگام خرید را به فروشگاه آنلاین شما می توانید اضافه کنید.
فضای مربی

فضای مربی

فضای مربع برنامه ایزداده ، اما چهار برنامه دیگر را انتخاب می کنیم. همه برنامه ها با دامنه سفارشی ، پهنای باند نامحدود و توانمند سازی ، آمار سایت سازمان و پشتیبانی 24/7 کاربر همراه.

شخصی – 12 دلار در ماه. می توانید از 110 قالب سایت انتخاب کنید. می توانید یک وبلاگ و گالری و دو همکار سایت تنظیم کنید.

تجارت – 18 ماه در ماه. در مورد شما می توانید به مشارکت مراجعه كنید و نام خود را محدود كنید ، می توانید فضای مربع و كلیه ویژه بازاریابی (اجازه نوار اعلان و پیامهای پاپ آپ) را نیز فراهم كنید. با داشتن یک حساب رسمی و متخصص در Google ، می توانید آن را تغییر دهید و اجازه دهید AdWords از قیمت 100 به شما امکان پذیر باشد. برای تجارت الکترونیک ، شما قادر به دسترسی به مقدمه هستید.

تجارت الکترونیک تصمیم – 26 ماه در ماه. با استفاده از برنامه مربع الکترونیکی Squarespace ، شما نیز می توانید با ارائه برنامه خود و ارائه خدمات کاربری خود را از بین ببرید. ارائه این ده قالب تجارت الکترونیک و معیارهای تجاری الکترونیک بیشتر است. حسابداری مشتری برای خریداران مکرر ، قدرتمند بودن در اینستاگرام ، چاپ برچسب با ShipStation و امکان پذیر شدن از طرف حسابداری با Xero امکان پذیر است – اما برای این که بخواهید بخواهید نام خود را پیدا کنید.

تجارت الکترونیک پیشرفته – 40 ماه در ماه. با استفاده از سبك خرید الکترونیکی پیشرفته ، می توانید با استفاده از سبك خرید ، خرید و فروش خود را انجام دهید..

با همین حال می بینید ، هر دو سیستم عامل – می توانید با ارزش ارزیابی کنید و یا خود را به عنوان خود می توانید تغییر دهید – اگر یک سایت رایگان داشته باشید ، می توانید از این وب سایت با وبلی بروید استفاده کنید.

استفاده از BlueHost در خواب DreamHost چقدر آسان است

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

آیا می دانید چرا آیفون بسیار موفق بودجه؟ به این ارزیابی بودجه که می توانیم به بهترین گزینه دسترسی داشته باشید ، می توانید با هزینه ای مناسب و هرکسی بتوانید از آن استفاده کنید. مردم این را دوست دارند و می توانند مجبورند که مجذوب آن را بیاموزند. کدام یک از وب سایت های بصری و استفاده آسان تر است؟ Weebly یا Squarespace?

Weebly

Weebly

Weebly متخصصئناً نسیمی برای استفاده است. با استفاده از طرح راه حل ، شما مي توانيد از طوفان مجازي استفاده كنيد. رابط سازنده بسیار خوب و منظم و بصری است که می تواند شما را از بین ببرد و شما را از بین نبرد و آن را انجام دهد..

این یک ویرایشگر خالص می تواند بین شما بینایی کند و از این طریق (WYSIWYG) بد گنجانده شود ، به شما این امکان را می دهد که هر زمان دیگری بتوانید در پنجره دیگر بتوانید از این طریق استفاده کنید. بیش از حد کشفی و رها می توان آن را پیدا کرد.

بسیار باورنکردنی است و پس از چند لحظه ، می توان با سهولت حرکت کلیک کرد. برنامه ساخت و ساز سریع و بدون درد است و می تواند اجازه دهید تا خود را به عنوان تمرکز کنید.

فضای مربی

فضای مربی

مربی آسانی به اختیار به عنوان Weebly ممکن است شما بتوانیم – اما در اختیار با صبر به شما می توانیم هدایت کنید. پس از انتخاب یک الگوی ، با بسیار عالی بسیار توانمند بودجه عناصر و شخصی سازی را افزایش دهید. با این حال ، بهتر است که به طرح نمایش نزدیکتر (با هدف شروع!) ، یا بتوانید خود راوی ناامیدکی کنید.

این یک ویرایشگر WYSIWYG است که می توانید در ساده ترین سایت خود کار کنید. کشیدن و رها کردن است. با استفاده از این روش ، یک روش “پذیرای” عجیب برای اضافه کردن عناصر با حضور محدود ، در حال حاضر در مواقع می توانید تعداد زیادی از آزارهای دیگر.

بدون تردید Weebly محدود به مربع فضای اینترنت تر است. اگر این مهمترین ویژگی برای شما باشد ، سازنده ای است که می تواند خود را انتخاب کند. فضای مربی به هیچ وجه دشوار نیست. فقط بصری کمتری.

طراحی های طراحی و سفارشی سازی موجود در راه با استفاده از این طرح

طراحی و سفارشی سازی

طراحی و سفارشی سازی در کنترل

آیا می توانید شخصی سازی کنید؟ آیا شما می توانید این فرصت را داشته باشید؟ این مقاله را می توان با طراحی و سفارشی سازی در دو رقیب جمع آوری کرد.

Weebly

Weebly

Weebly از 40 الگوی انتخابی را انتخاب کنید. این وسیله بسیار جذاب است ، اما می توانید آن را مشاهده کنید. سفارشی سازی این برنامه را می توانید با استفاده از برنامه ریزی شده و بتوانید با استفاده از آن بتوانید از بین برود.

وب سایت ها خوب به نظر می رسند ، اما امکانئناً می توانم “Wow” را ندارید. با استفاده از HTML و کد CSS ویرایش های لازم را می توانید با نگاهی به منابع دلخواه خود ، دوست بدارید و به شما معرفی کنند ،..

مضامین پاسخگو و منظم برای انتخاب بیشتر ، شما می توانید با انتخاب یک موضوع منظم ، نشانگر تلفن همراه خود را تغییر دهید. مضامین پاسخگو خود را برای تغییر تنظیمات می توان تغییر داد.

فضای مربی

فضای مربی

فضای مربع محدود 110 موضوع پیشنهادی برای انتخاب. هرکدام از نظر ظاهری فوق العاده نرم افزار و نرم افزار و هرکدام با اختلاف تفریحی. این امکان را دارد که بتواند در این زمینه انداخته شود و تا به این مکان برسد.

با استفاده از یک ظاهر طراحی شده ، می توانید مجدداً اجازه دهید تا بتوانید مجدداً آن را تغییر دهید. در حقیقت ، نه فقط می توانیم به Weebly دسترسی محدود داشته باشیم ، بلکه بتوانیم از این طریق بتوانیم به اکثر سازندگان وب سایت (به استثنای Wix) دسترسی داشته باشیم. صفحات نمایش داده شده مضامین خاص و اجازه می دهد به نظر می رسند ، می توان همه را به بهترین وجهی با عنوان طراحی شده در اختیار شما قرار داد.

هر الگوی کاملاً بهینه شده (پاسخگو) برای موبایل است ، امکان نیازی است که با یک ویرایشگر دوم به هم ریخته است. می توانید کد CSS را ویرایش کنید ، اما Squarespace فقط در این کار را برای رنگ ها ، قلم ها و پس از آنها نیز پیدا کنید. با استفاده از HTML و جاوا اسکریپت ارائه می شود.

مربعان به صفحه شخصی شما می توانند به راحتی به شما تصمیم بگیرند که تغییر کنند ، به راحتی و به راحتی می توانند به زندگی خود بپردازند. اگر طراحی و زیبایی داشته باشید می توانید از یک سایت استفاده کنید ، مربع در این دور پیروز می توانید با Weebly به راحتی خود را به عقب می کشد. امکان افزایش را در این مقاله مشاهده کنید متخصص آموزش سایت در وب سایت TToolTester

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی را با دسترسی تغییر دهید

ویژگی های کلیدی در کیفیت

آیا می توانید وب سایت خود را ببینید؟ بازی های تلویزیونی ، به شما آمار سایت می توان ، یک وبلاگ ارائه می دهند؟ اگر فقط برای نمایش اطلاعات استاتیک و تصاویر موجود است ، می توانید مجموعه ای از ویژگی های هر دو سیستم عامل را ارائه دهید.

Weebly

Weebly

 • دامنه سفارشی. شما با هر نقشه ای در جزیره رایگان و سفارشی اصلاح می کنید.
 • SEO (بهینه سازی موتور جستجو). امکان تغییر عناوین صفحه و افزودن توضیحات متا.
 • فروشگاه اینترنتی الکترونیک. پلت فرم پیشرفته تجارت الکترونیک در مجامع با سایر سازندگان وب سایت ، از اختیار داشتن حمل و انتقال انعطاف رئیس جمهور ، کوپن و بارگیریهای دیجیتال.
 • افزودن بلاگ. شامل یک موتور وبلاگ نویسی عالی است که با کنترل برنامه ، پست های برنامه ریزی شده و مدیریت پیشنهادی ویژه.
 • ادغام برنامه ها. با استفاده از برنامه های رایگان و پولی ممکن است که بتوانید از وب سایت Weebly اضافه کنید. این برنامه را قادر می سازد برای دسترسی آنلاین ، LiveChat و برنامه های اجتماعی برای فید کانال های تبلیغاتی اجتماعی خود را مجاز کنید.
 • پشتیبان آموزش و استفاده از سایت. فقط می توانید یک نسخه پشتیبان از فایل های فشرده را از طریق وب سایت خودتان ببینید اما در مورد بازی های انجام شده.

فضای مربی

فضای مربی

 • دامنه سفارشی. هر طرح همراه با دامنه سفارشی است.
 • SEO (بهینه سازی موتور جستجو). مربع ارائه ویرایش عناوین صفحه ، توضیحات متا و تغییر URL آدرس پیشنهادی.
 • فروشگاه اینترنتی الکترونیک. مجموعه تجارت الکترونیک در مربع قدرتمند است. می توان با استفاده از راهنمای سفارشی ، تنظیم شده ، کالاهای دیجیتالی را افزایش داده و وب سایت خود را با استفاده از سیستم های الکترونیکی Xero شریکیز تنظیم کرده است. فقط با داشتن سطح آمدن (شخصیت) این است که نوار و پی پال فقط دروغ ماندن است که می توان از بین شما انتخاب کرد.
 • افزودن بلاگ. سکوی وبلاگ نویسی در Squarespace کاملاً پیشرفته و ممکن است بتوانید برای برنامه های ارسال شده بنویسید.
 • ادغام برنامه ها. ماژول های برنامه ریزی شده به “بلوک” می توانید با استفاده از OpenTable را اضافه کنید. در صورت عدم وجود این ، کد کد HTML را اضافه کنید. هیچ فروشگاه برنامه ای ندارید و می توانید آن را مشاهده کنید.
 • پشتیبان آموزش و استفاده از سایت. Squarespace این ویژگی را می دهد که بتواند از وب سایتهای سازنده استفاده کند – ساختن! در صورت نیاز به یک محدودیت ایجاد شده ، می توانید با استفاده از مربع خود مربع خود را به راحتی نشان دهید. این کار برای کتاب های معمول است. با استفاده از WordPress ، Tumblr و سایر سیستم های عامل وبلاگ نویسی وارد سایت می شوید.

با استفاده از برنامه های پیشنهادی را انتخاب کنید ، Weebly یک بستر عالی برای دستیابی به شماست. اگر فکر می کنید که می توانید سایت خود را برای تغییر مکان مهاجرت کنید ، دوست دارید با دیدن مربع انتخاب کنید. به غیر از این ، مجموعه ای از ویژگی های هر دو سیستم عامل توانسته است.

خدمات ارائه دهنده

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

این امکان را برای شما فراهم آورده است و امکان ندارد. در هر گروه بندی می گیرید؟ و به عنوان دوست داشتن شما می توانید خود را تغییر دهید?

Weebly

Weebly

Weebly پیشنهادات:

 • کمک تلفن
 • ارائه خدمات
 • زندگی
 • یک پایه دانش
 • آموزش تصویری

فضای مربی

فضای مربی

فضای مربی:

 • ارائه خدمات ، با یک چرخش 1 ساعته
 • زندگی
 • یک پایه دانش
 • آموزش تصویری با کیفیت بالا

اینطور که می توان دید ، هر دو سیستم عامل را در اختیار شما قرار داده است و می توانید از آن برخوردار شوید. به عنوان کلیه ارائه مربع در فضای مجازی سریعتر ارائه می دهیم و پاسخ می دهیم که تمایل به راه حل نزدیکتر از Weebly دارند.

تفاوت های کلیدی بین آموزشع & Weebly

تفاوت های کلیدی بین سیستم عامل ها

این دو سازنده وب سایت معتبر در همه افراد ممکن است دارای یک مقام بین المللی و همچنین قدرتمند شدن در وب سایت اشکار می باشد و همچنین می توانید سرمایه گذاری خود را بهبود بخشید!

تفاوتهای کلیدی که می توانیم دیدیم:

 • فضای مربع برنامه ای رایگان
 • Weebly فقط به میادین فضایی انعطاف امروزتر است
 • فضای مربع ارائه شده برای انتخاب است
 • Weebly ارائه دهنده خدمات خدمات مشاوره ای برای ارائه خود به شما امکان پذیر است (برنامه آموزشی ای و بالاتر)
 • Weebly طیف توانسته است از برنامه های وب سایت را انتخاب کنید
 • فضای مربع یک بستر توسعه اختصاصی ویژه
 • Squarespace Xero و ShipStation را برای برنامه های جهانی الکترونیکی ارائه می دهد
 • به نظر می توان که وبی پس از تصرف اسکوئر ، بیشتر با استفاده از الکترونیک متمرکز شده است

شما می توانید در سایت استفاده کنید

وضعیت ها

Squarespace و Weebly هر دو سیستم عامل سازنده وب سایت خود را با قدرت بیشتری در اختیار شما قرار می دهند در صفحات وب سایت خود را با متخصص و ارائه دهنده خدمات ارائه دهند. هر دوی شما برای استفاده از مشاغل كوچك ، برنامه آموزشی كاموله محكمی مجاز. هر دو نفر می توانند یک انتخاب هوشمندانه برای صفحات شخصی ، وبلاگها ، سرگرمی ها ، اوراق بهادار و مشاغل موفقیت داشته باشند.

آیا این یک بستر بیندی است؟ خوب ، این همه به شما می توانند با نگاهی بسته باشند.

Weebly

Weebly

اگر یک وب سایت رایگان دوست داشته باشید Weebly نمایش انتخاب – در واقع ، این انتخاب را انتخاب کنید!

با استفاده از این متخصصان می توانید از طریق مربع خود متخصص شوید و بتوانید از سایت مربیان خود استفاده کنید و از این طریق به راحتی استفاده کنید..

اگر واقعاً دوست داشتنی باشید ، با تماشای این فرصت ، Weebly.

فضای مربی

فضای مربی

Squarespace سازنده ای است که می توان آن را طراحی طراح تر به وب سایت خود ترجیح تعیین کرد. ویژگی ها و قالب ها در طراحی زیبا و کاربردی متمرکز شده اند ، دارای آن تعامل عناصر یک ویژگی واقعی است.

با این وجود داندر که می توانید با شما قدرتمند شود ، انتخاب هوشمندانه است. منطقه از مشاغل که از میادین مربع شروع به کارگر می کند و فراتر از محدوده این پلتفرم رشد می کند ، با موفقیت به وردپرس مهاجرت می تواند.

با توجه به پروژه

با بستن کافی برای شما است – مربع یا Weebly?

انتخاب برنامه پلتفرم

با استفاده از وب سایت شما می توانید با دیدن این موارد خاص خود را ببینید:

آیا می توانم به شما بگویم که می توانید از این طریق ساده تر استفاده کنید ، یا می توانم سکویی را انتخاب کنید تا بتوانید یک وب سایت را داشته باشید؟?

اگر شما پاسخ دهید ، پاسخ دهید ، به طور حتم Weebly را به شما امکان پذیر می سازد ، و اگر شما دومین مسئولیت داشته باشید ، می توانید به راحتی مربع خود را تغییر دهید..

با استفاده از وب سایت شما دوست دارد که بتواند از سایر سازندگان وب سایت خود استفاده کند ، به عنوان مثال Squarespace vs Wix را بخواهد که بتواند برنامه های کاربردی Weebly و WordPress را در سایت Squarespace انتخاب کند و برای این سایت ایجاد شود بسیار سفارشی لازم است.

سازنده وب سایت که شما می توانید انتخاب کنید کاملاً شخصی است ، می توانید آن را در اختیار شما قرار دهید. برنامه های وب Weebly را امتحان کلیک کنید ، یا با یک آزمایش 14 روز از فضای مربع شروع کنید تا بتوانید برای خودتان تغییر دهید.

هر کدام از این افراد می توانند با استفاده از سیستم عامل خود را به شما نشان دهند؟ آیا می توانید یک ویژگی جدید داشته باشید؟ حامی در نظر زیر به ما توجه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map