Squarespace vs Wix ساختار: آیا وب سایت سازنده را انتخاب کنید؟

شما می توانید این فرصت را داشته باشید ، به زودی پس از تصمیم گیری برای راه اندازی مجدد وب سایت خود ، این گزینه را انتخاب کنید که بتواند وب سایت را از نظر مشاوره بیننده و چالش برانگیز است.


با داشتن حق داشتن در اختیار داشتن ، این که اکثر مواردی است که به راحتی می توانید در اولین فرصت برای دیدن می رسند ، اجازه دهید که بتوانید آن را انتخاب کنید. شما نمی توانید یک انتخاب دقیق داشته باشید ، خودتان نیز از این طریق می توانید با استفاده از وب سایت خود تماس بگیرید و در اختیار شما قرار بگیرند. این قانون ، حتماً مدتی را می دهد تا بتوانید همه چیز را بخواهید و خودتان را با نگاهی بیننده کنید.

اگر در تلاش برای انتخاب بین Wix و Squarespace هستید ، می توانید به جای ایستاده تصمیم گیری کنید. ما می دانیم که می توانیم از آن استفاده کنیم و بتوانیم از آن استفاده کنیم..

آموزش دوره های آموزشی و شرکت Wix

در این پست ، امکان دسترسی به مربعان و مربعان را فراهم کنید. از شروع شروع کنید و یا به قسمتهای برتر بروید که برای شما بیشتر می توانید با رابط کاربری خود را انتخاب کنید.

1. مرور کلی از آموزش و Wix

برای ارائه تصحیح از هرگونه سازنده وب سایت می توانیم به شما امکان پذیر نباشیم ، در این زمینه با سرعت بیشتری بتوانید از مربیان خود لذت ببرید

سازنده وب سایت مربع

از طرفدارانCONS
قالب های تخصصی حرفه ای ای و با کیفیت بالا

سکوی پیشرفته وبلاگ نویسی

برنامه های تجاری الکترونیکی خوب در اختیار است

داشبورد تحلیلی داخلی

طرح های پاسخگو برای بهینه سازی موبایل

هیچ نسخه رایگان موجود نیست

سفارشی کردن به عنوان مشخص از سایر سازندگان وب سایت آسان است

اطلاعات کمتری موجود است

فقط یک سطح ناوبری

ادغام با پی پال را لمس میهن – فقط نوار

سازنده وب سایت Wix

از طرفدارانCONS
رابط کاربری آسان و بصری

دانش فنی و طراحی

انتخاب مشتری از قالب های حرفه ای طراحی شده برای انتخاب

نمایش بهینه سازی موبایل جداگانه

بازار برنامه های پیشنهادی برای ارائه شده اضافه شده است

نمی توان از الگوی انتخابی تغییر کرد

دسترسی به کد منبع ارائه شده

محدودیت های موجود در سیستم های عامل وبلاگ نویسی

خدمات تجارت الکترونیکی ضعیف

صفحه قسمت مربع و Wix چیست؟?

استفاده از Squarespace مزایای با سرعت بیشتری ، از بین برنامه های تبلیغاتی با استفاده از وسایل نقلیه و محدود کردن وبلاگ نویسی پیشرفته ، تصمیم گیری به عنوان یک تصمیم گیری برای استفاده از این امکان پذیر است. اما ، اگر مجبورید آن را به خود اختصاص دهید ، می توانید آن را به عنوان یک مربع در اختیار مربعان خود قرار دهید..

با استفاده از قالب مربع تر ، فضای مجازی را انتخاب کنید و با استفاده از آن بتوانید قالب مربع خود را انتخاب کنید. و پاسخگو..

قالب قالب Wix یک ویژگی عالی است ، اما این قسمت قسمت Wix با استفاده از آن آسان تر است. این یک سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن ساده است که سفارشی سازی آن را ساده تر از میدان مربع آسانتر ، و برای استفاده از این نیازی به دانش فنی یا طراحی مجزا می کند..

آیا این ، چگونه می دانید؟ فضای ورزشی یا یا ویکس است؟ خوب ، همه با توجه به داشتن یک سازنده در وب سایت برای مشاهده این طرح ، بستگی دارد.

به عنوان مثال ، این که می توان در وب سایت ها کارفرمایان جدیدی قرار داد و فقط می تواند در اختیار شما قرار گیرد ، ساده و آسان می کند ، Wix را ترجیح می دهد. با داشتن یک وب سایت حرفه ای و صاحب نظر ، می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی با دسترسی محدود ، تمایل به مربعان خود را ببینید.

استفاده از آموزشع و ویکسکس چقدر آسان است?

سازنده وب سایت مربع شما می توانید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید و بدون هیچ شناختی بتوانید به دانش علمی خود بپردازید ، اما در این سایت نیز می توانید از سایت ساده خود استفاده کنید. اگر این حقیقت داشته باشد ، می توانید با مراجعه به مجازی بتوانید آن را تصدیق کنید ، می توانید با استفاده از قالبهای موجود در اختیار شما قرار بگیریم ، می توانیم از شخصی خود استفاده کنیم ،.

شما می توانید با استفاده از مربعان دیگر بتوانید از این طریق بتوانید از این طریق بتوانید با استفاده از آن بتوانید از سایت خود استفاده کنید و همچنین می توانید از سایت خود استفاده کنید. آموزش ارائه شده..

سازنده وب سایت Wix این سایت را می توان به راحتی آنلاین طراحی کرد و برای یک وب سایت در اختیار شما قرار داد و از آن استفاده کردید. یادگیری اصول قانونی بسیار طولانی است ، شما نمی توانید هزینه ای را برای بازدید از سایت خود داشته باشید. برای استفاده از رابط ساده و کشیدن و رها کردن آن نیازی به دانش فنی توانا.

اگر شما می توانید با ارزیابی دقیق و پیشرفته تر شده ، اجازه دهید مربع بگیرید. اما از نظر سهولت استفاده ، Wix به وضوح مورد نظر به استرالیا.

چگونه می توانم از مربی و ویکسکس استفاده کنید?

Squarespace برای شرکتهای تجاری ، وب سایتهای خاص و اختصاصی و مشاغل مشترک که می توانند یک فروشگاه اینترنتی داشته باشند ، عالی هستند. براي صفحات نمايش ، رستوران ها و خلاصه سازي (به عنوان مثال ، عكاسان ، هنرمندان ، طراحان ، موسقيدانان ، و غيره) بسيار خوب است. سکوی وبلاگ نویسی به عنوان دومین نسخه برتر پس از وردپرس می تواند ، شما می توانید برای وبلاگ نویسان است. این اطلاعات به مشاغل دسترسی یا بزرگتر آن است که بتواند با یک بسته دقیق تر تنظیم شود.

Wix یک گزینه عالی برای شاهددیان ، فریلنسرها و مشاغل مختار است. به ویژه برای خلاقانی که می توانیم یک فروشگاه اینترنتی داشته باشیم ، سرگرمی ها و مشاغل شخصی که می توانند در اختیارشان قرار بگیرند و در فروشگاه اینترنتی خود قرار بگیرند ، بهترین خدمات را ارائه دهند. این امکان را دارد که شما بتوانید از فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید و با استفاده از اسکوپ فضایی را ارائه دهید که به بهترین وجه بتواند به صورت الکترونیکی از آن استفاده کند…

Squarespace و Wix چقدر قدرت ارزیابی مقداری?

همه برنامه های مربع شامل پهنای باند و محدود نامحدودی است. اگر شما می توانید محصولات دیجیتالی (به عنوان مثال ، کتابهای الکترونیکی ، فایلهای صوتی و غیره) بفروشید ، محدودیت دیدگاه 300MB را در اختیار داشته باشید ، می توانید تعداد محدودیتها را به 160 مگابایت محدود کنید و بارگیری کنید و به 20MB محدودیت دهید. وب سایت شما به 20 صفحه در یک برنامه شخصی یا 1000 صفحه در برنامه های دیگر محدود شده است. اگر بتوانید از اطلاعات خود در وب سایت خودداری کنید ، می توانید فضای مربع خود را برای قرار دادن صفحات از یک وبلاگ استفاده کنید.

فضای مجازی Wix كنلف ، فضای مجاز نامحدودی را محدود می كنند ، می توانید بیش از 20 كیلوگرم در برنامه های الکترونیکی و برنامه VIP است. با این حال ، این شامل صفحات نامحدود در همه برنامه های حق بیمه است. همچنین شامل پهنای باند نامحدود ، اما فقط برای برنامه نامحدود و برنامه VIP.

مربعات و ویکسکس چه نوع اعتراضی وجود دارد?

Squarespace و Wix هر دو دارای مجوز ممتازی و عمدتا به عنوان مثال در اجتماع جامعه و در بین بین المللی ، همچنین برای سایر موارد کاملاً منتشر شده است. در ارائه که می توانید Squarespace بخوانید ، طراحی خود را به شما داده است و می توانید یادآوری کنید و شروع به کار کنید ، می توانید از شهر خود استفاده کنید ، می توانید از شهر خود استفاده کنید..

این مربع و Wix ضمانت بازگشت پول جهانی?

قبل از ارائه توضیحات در یک طرح ، 14 روز تجربیات آزمایشی بدون امتحان را کلیک کنید مربع را ضعیف کنید این امکان برای شما وجود دارد که بتواند به شما امکان پذیر باشد و بتواند به شما امکان پذیر باشد..

Wix بر خلاف مربع ، ضمانت بازگشت پول برای همه برنامه های حق بیمه مهار شده است. اگر می توانید محدودیت خود را برای بارگیری مجدد نشان دهید ، می توانید آن را محدود کنید ، اما هیچ محدودیتی در برنامه دسترسی Wix ندارید. اما ، می توانید با استفاده از مربع فضای مجازی ، مجاز شوید و از آن استفاده کنید.

مجاز برنده هر جوایزی شده اند?

Squarespace برنده جوایز 2015 نوآوری با طراحی طراحی وب سایت و همچنین از شرکتهای برتر برای کار در نیویورک در سال 2015 نامگذاری شده است. قانون در هجدهمین مدت جوایز سالانه Webby در چهار دسته جوایز ممکن است به شما معرفی شود. & برنامه های کاربردی ، طراحی طراحی بصری – وب سایت زیبایی ، خدمات وب سایت & برنامه های کاربردی (صدای کاربر) ، صفحه اصلی (صفحه شخصی).

2. طرح ها و امکان موجود است

در یک جلسه یک مرورگر سریع می توانید ویژگی ها و قالب های طراحی مربع:

 • بالاتر از 40 قالب و بالاتر از 20 طرح صفحه انتخاب را انتخاب کنید
 • طرح های پاسخگو برای بهینه سازی موبایل
 • هر زمان که بخواهید می توان به یک الگوی اختصاصی خود را تغییر داد و اجازه داد تا با طرح کار خود اقدام کند

نمونه گالری قالب مربع

نه تنها قالب های مربع زیبا ، حرفه ای و پاسخگوی متن متناسب با نیازهای ویژه ارائه شده توسط شما. سه نوع در اختیار داشتن: قالب وب سایت ، قالب فروشگاه و طراحی صفحه.

سایت وب سایت Squarespace در حد اول نمایش داده شده نمایش مشاغل یا افرادی که دوست دارید و دوم به نمایش نمایش محصولات شما متمرکز می شویم. قالب فروشگاه اینترنتی به بهترین گزینه برای فروشگاه اینترنتی طراحی شده است ، همچنین می توانید یک برنامه بازرگانی را در اختیار شما از قالب های وب سایت قرار دهید. اگر در برنامه جلد صفحه بازدید کنید ، می توانید از بین برنامه های کاربردی دیگری استفاده کنید و به صورت ویژه برای صفحات جلد طراحی شده ، انتخاب کنید.

در یک جلسه یک مرورگر سریع می توانید ویژگی ها و قالب های طراحی ویکس:

 • بیش از 510 قالب رابط انتخاب کنید
 • قالب ها پاسخگو نمایند ، اما Wix این صفحه ویرایش موبایل جداگانه است
 • پس از انتخاب یک الگوی دیگر ، نمی توانید به یک الگوی تغییر دهید

گالری نمونه Wix نمونه

ویکیکس قالب ها متن کامل متناسب با استفاده از حرفه ای در زمینه تولید محصولات صنعتی با استفاده از مجموعه های مختلف و ارائه مجموعه خدمات ارائه شده به شما امکان پذیر است. به عنوان مثال ، اگر روی کسب و کار کلیک کنید ، می توانید از زیر گروه های زیر انتخاب کنید: مشاوره & مربیگری ، خدمات & کیفیت و کیفیت ، تبلیغات & بازاریابی ، خودرو & اتومبیل ، املاک و مستغلات ، امور مالی & قانون ، دانش & برنامه ها و حیوانات خانگی & حیوانات.

که برای شما بهتر است?

آیا این بهترین نتیجه است؟ آموزش مربع و امکان یا Wix’s?

خوب ، بیایید شاهد رابط با همدیگر است. در سطح اول ، Wix می توانید با خیال راحت تر از مربع فضای مجازی ، امکان برخورداری از شانس را در اختیار شما قرار بدهیم تا بتوانیم از طریق مجتمع الجزایر با Wix ایده بخواهیم. با این وجود ، می توانید از نظر مربعی فضای مجازی داشته باشید ، زیبایی و خیره کننده را بدست آورید. در ارائه که Wix از نظر کمیت پیروز می توان ، مربع را از نظر کیفیت برنده می توان تغییر داد.

ثانیاً ، اگر از می توانید مربع استفاده کنید ، می توانید با استفاده از مربع خود مجبور شوید که به دستگاه خود بخواهید دستگاه خود را به عنوان دستگاه تلفن همراه ارسال کنید ، در حال حاضر می توانید از Wix استفاده کنید ، استفاده کنید و از طریق ویرایش بتوانید به صورت مجزا از Wix استفاده کنید. قانون ، از خودتان می توانید به این سوال خود بپردازید: آیا می توانید با سرعت بیشتری به دست آورید ، یا بتوانید با پیشرفت بیشتری دست یابید ، یا بتوانید از این ویرایش استفاده کنید؟.?

سوم ، مربع به شما امکان می دهد قالب را تغییر دهید ، بتوانید با مراجعه به سایت خود را ببینید. اما ، Wix این مجاز را نمی توان دید. متأسایت ، اگر بخواهید در Wix تغییر دهید ، تماماً خودتان را گم کنید و مجدداً شروع کنید.

Wix و Squarespace هر دو مزایای خود را قادر می سازد ، اگر بتوانید از آن استفاده کنید ، طراحی خود را با کیفیت بالا تهیه کنید و قالب را در بین بین المللی داشته باشید ، می توانید از آن استفاده کنید..

3. قیمت

در حال حاضر یک مرورگر سریع از برنامه های موجود با مربع فضای مجازی و Wix عنوان شده در:

نمایش کلی از برنامه های آموزشی و Wix

فضای مربی:

 • هیچ نسخه رایگان (فقط یک آزمایش 14 روز)
 • طرح صفحه جلد
 • وب سایت ها – برنامه شخصی و برنامه تجاری
 • فروشگاه اینترنتی – طراحی سایت الکترونیکی و برنامه الکترونیکی پیشرفته

Wix:

 • برنامه رایگان
 • برنامه حق بیمه – اتصال دامنه ، برنامه اختصاصی موسیقی جاز ، برنامه نامحدود ، برنامه الکترونیکی ، برنامه VIP

قیمت پیشنهادی آموزش

قبل از ارائه این برنامه ، قیمت گذاری شده است و می توانید با نگاهی بین المللی به آنها بپردازید.

همه برنامه ها.

همه برنامه های مربع شامل پهنای باند و حد نامحدود ، دامنه سفارشی آزاد (با خرید سالانه) ، وب سایت بهینه سازی مجاز موبایل ، مدیریت و تحلیل وب سایت قدرتمند و پشتیبانی 24/7 مشتری.

طرح صفحه جلد. با 3 بازار در ماه شروع می شود.

برنامه صفحه جلد مربع فضای مجازی را برای شما که فقط یک صفحه ساده می توان کامل است. تنظیم این گزینه ، دو مشارکت دهنده (از جمله صاحب سایت) ، طراحی اختصاصی موبایل و یک دامنه سفارشی آزاد به مدت یک سال.

طرح طرح جلد مربع

برنامه شخصی. 12 روز در ماه / سالانه یا 16 ماه به ماه.

برنامه شخصی مربع برای شخصی که یک وب سایت داشته باشد می تواند به شما امکان پذیر باشد و به شما بیشتر بخواهد تا بتوانید از این صفحه استفاده کنید. با استفاده از این طرح می توانید 20 صفحه ، گالری و وبلاگ اضافه کنید. شما به هر دو قالب وب سایت و طرح صفحه نظرسنجی می کنید. اجازه می دهد با 3 ٪ قدرت کنترل موضع گیری ، کمک های مالی را توانزیرید و محصولات نامحدود بفروشید.

برنامه تجاری. 18 روز در ماه / ماهانه یا 26 ماه به ماه.

اگر می توانید ایده خود را انتخاب کنید یا شغل خود را مجدداً به نمایش بگذارید و دوم به نمایش بگذارید که خودتان بتوانید خودتان را کنترل کنید ، برنامه مربع را برای شما امکان پذیر می کند. این برای مشاغل بهتر از برنامه شخصی است اما ساده تر از برنامه های تجاری الکترونیک. صفحه های وب ، گالری ها و وبلاگهای نامحدود اضافه شده و مشارکت ارائه می شود. با استفاده از محصولات جدید ، محدودیت های لازم برای دسترسی به منابع معامله 2 را دارید و می توانید 100 دلاری را برای Google AdWords و یک برنامه تخصصی در دسترس داشته باشید..

برنامه برنامه ریزی و کار مربی

برنامه آموزش الکترونیکی. 26 روز در ماه / سالانه یا 30 روز به ماه.

برنامه فروشگاه اینترنتی الکترونیکی Squarespace شامل همه موارد موجود در برنامه فروش ، به جزیره ، در اختیار شما قرار می گیرد و می توان به عنوان مجوز خدمات مالی ، چاپ برچسب از طریق کشتی سازی ، مدیریت امور مالی یکپارچه از طریق شرو و هیچ یک از معلمان دیگر آن را تهیه نکرد. با داشتن امکان دسترسی به گزینه های موجود ، پیشرفته ، هدف ، مالی و تخفیف را به شما می توانیم. این طرح برای شما در نظر دارد که بتواند خود را دنبال کند.

برنامه الکترونیکی پیشرفته. ماهانه 40 دلار یا ماهانه 46 روز.

برای فروشگاه های بزرگتر آنلاین ، امکان استخرجوید به این طرح ارتقاء. مربع فضای مجازی در برنامه واقعی تجارت الکترونیکی مربع فضای مجازی ، برنامه الکترونیکی پیشرفته شامل بازی های شخصی با قابلیت کنترل و حمل بار در زمان واقعی است..

قیمت گذاری Wix

وضعیت ، بیایید نگاهی محدود به هر یک از برنامه های Wix بیاندازیم.

Wix اطلاعات برنامه ریزی قیمت گذاری

همه برنامه ها.

برنامه های Wix شامل صفحات نامحدود و دسترسی به ویرایشگر موبایل است. همه برنامه های حقوقی Wix شامل Google Analytics ، هاستینگ رایگان ، پشتیبانی برتر ، سرویس دامنه ، فاویکون سفارشی و ویرایش موبایل.

برنامه رایگان.

برنامه دسترسی Wix اگر می توانیم قبل از ادامه آزمایش ، Wix را امتحان کنید یا فقط یک وب سایت شخصی داشته باشید ، می توانید با مراجعه به سایت خود بتوانید با مراجعه به سایت خود بتوانید از این سایت استفاده کنید ، همچنین می توانید از سایت خود استفاده کنید. شما می توانید ببینید و آدرس اینترنتی شما وجود دارد. مارک های Wix. شما در صفحات نامحدود و دسترسی کامل به ویرایشگر و قالب های Wix مجاز ، با توجه به حد مجاز 500 مگابایت است ، و محدوده پهنای باند 1 گیگابایت است.

اتصال دامنه. 4 روز در ماه / به مدت 2 سال ، سالانه 4.50 یا ماهانه 7 ماه.

طرح سرویس دامنه ، امکان طراحی حق بیمه Wix است. این طرح را با برنامه مستقر در این است که می توانید به شما امکان می دهد که بتوانیم خود را به Wix منتقل کنید.

طراحی گروه موسیقی موسیقی جاز. 8 ماه در ماه به مدت 2 سال ، 8.50 در هر ماه یا 12 ماه به ماه.

برنامه ویبکس برنامه Combo را برای پروژه های شخصی و نه مشاغل بازدید می کند. این برنامه شامل همه است که در طرح دامنه پنهان ، همراه با پهنای باند 2 گیگابایت ، قابلیت تهیه 3 گیگابایت و یک دامنه آزاد به مدت یک سال است. می توانید تبلیغات را حذف کنید.

برنامه نامحدود. 11.50 دلار در ماه / به مدت 2 سال ، 12.50 روز در هر ماه یا 16 ماه به ماه.

کلاسهای ارائه شده Wix ، برنامه نامحدود برای کارآفرینان و مترجمان آزاد که نیازی به یک فروشگاه آنلاین می توانند از این فروشگاه استفاده کنند. برنامه برش همه برنامه های Combo ، شامل 10 گیگابایت قدرت گیری و پهنای باند نامحدود است. این برنامه شامل دو برنامه تجاری عالی است: برنامه ساز ساز (برنامه 48 سازنده) و برنامه تقویت کننده سایت (میزان 60 دلار).

برنامه الکترونیکی. 15 دلار در ماه به مدت 2 سال ، ماهان 16.50 یا هر ماه 20 ماه.

برنامه تجارت الکترونیک Wix شامل همه موارد موجود در برنامه نامحدود ، و همچنین پهنای باند 10 گیگابایت ، قابلیت تهیه 20 گیگابایتی و یک فروشگاه اینترنتی است. این برنامه برای مشاغل کوتاه است.

برنامه VIP. 23 روز در ماه / 2 سال ، هر ماه 24.50 $ یا ماهانه 30 ماه.

این برنامه ارائه است. برنامه VIP Wix شامل همه موارد موجود در فروشگاه اینترنتی الکترونیک و پشتیبانی پهنای باند نامحدود ، 20 شرکت در هر ماه و یک متخصص در این سایت است.

که برای شما بهتر است?

آیا این یک برنامه برای فروش امکان دارد؟ مربع یا ویکس?

پاسخ به این برنامه به شما امکان پذیر است تا بتوانید با اختصاصی در اختیار شما قرار دهیم. اما ، مهمترین نکات را با هم بازی می کنیم.

در سطح اول ، تفاوت بارز این است که Wix می توان یک برنامه رایگان و مربع را در اختیار این بازیکن قرار داد. با این حال ، این است که می توانید Wix ویژه به قیمت است. اگر می توانید وب سایت خود را برای استفاده شخصی مهیا کنید ، می توانید برنامه Wix را انتخاب کنید ، اگر شما می توانید آن را انتخاب کنید ، می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی خود ، صاحب نظر شوید. از سایر موارد ، مربی فاقد آگهی است.

ثانیا ، از نظر قیمت قابل دسترسی است. اگر به بهترین گزینه ای دسترسی پیدا کنید ، می توانید Wix ارائه دهید. اما ، با این وجود می توانید مربع خود را محدود تر کنید ، اما می توانید با کیفیت بیشتری در اختیار شما قرار بگیرند.

به عنوان مثال ، با برنامه مربع مربع (سالانه 18 روز) با برنامه VIP Wix (سالانه 24.50 روز در ماه) می توان گفت ، برنامه مربع را در اختیار شما قرار داده است و می توانید با استفاده از مربعات خود.

سوم ، مربع از پهنای باند و فضای مالکیت مجاز برای Wix ارائه می شود. در ارائه همه برنامه های مربع مربع شامل پهنای باند و محدود کردن نامحدود است ، Wix فقط پهنای باند نامحدود و فقط در برنامه نامحدود و برنامه VIP ارائه می دهد. اگر بخواهید خودتان بخواهید ، خود را دنبال کنید.

بر اساس این نکات ، به نظر می رسد که می تواند یک وب سایت تخصصی داشته باشد و بتواند با پتانسیل پیشرفت کند ، می تواند به شما اجازه دهد. اما ، باز هم ، همه چیز به شما نیازمند است که بسته شود. به عنوان مثال ، فقط می توانید یک نقشه ساده را برای یک نفر از شخصی طراحی کنید و احزاب Wix را برای ترجیح تنظیم کرده و به پهنای باند و فضای نامحدودی نیز برای جستجوی شما بخواهند.

گزینه Wix یا Squarespace را انتخاب کنید ، بهتر است زودتر از قبل بتوانید به آن متعهد برسید یا خیر ، همچنین به آن بچسبید. از این راه مقرون به اختیار داشتن تر است.

4- محبوبیت

برای ارائه محبوبیت Wix و Squarespace ، مجاز تعداد شماره ها را موضوع مقاله:

نمایش کلی از وب سایتهای مربع و ویکس

فضای مربی:

 • مربع در سال 2003
 • تعداد بالاتر از 500000 سایت میزبانی شده است
 • بیش از 1 مشتری مشتری امکان پذیر است

Wix:

 • ویکسکس در سال 2006
 • بیش از 87 کاربر کاربر می تواند
 • این کشور 2.12 دوست مشتری می باشد

با توجه به مبانی مهمی به Wix و مربع فضای مجازی ، مشاوره در زمینه انتخاب مرجع بر روی رای دادن به دیگران ،

آموزش دوره های آموزشی و ویکس

فضای مربی:

 • از طریق ویرایشگر قدرتمند مربع مربع
 • عکسهایی که در حال بارگیری هستند ، با سرعت بیشتری در CSS و HTML کنترل شده مشاهده می شود
 • با استفاده از خدمات قبلی خود آسان تر می توانید با دوست خود شاهد باشید
 • بیشتر به عنوان خدمات دهی به مشتری ضعیف و همچنین می توانیم به شما خدمات دهی ضعیف به مشتری و همچنین بتوانید به راحتی بتوانید
 • با استفاده از توانمندی های معتبر ، امکان استفاده از ابزارهای قدرتمند اقتصادی الکترونیکی ، به هیچ دانش آموزان برنامه نویسی ، طراحی و ایده آل زیبا ، انعطاف پذیر و مقدمه ای که می توانیم به راحتی داشته باشیم – برای هر نوع امکاناتی یا با استفاده از آن

Wix:

 • ویرایشگر کشیدن و رها کردن فوق العاده آسان را دوست دوست
 • از این وب سایت سایتهای جذاب و بدون دانش برنامه نویسی محدود برد
 • از بهترین مشتری ، دارای ویژگی های طراحی و ویژگی های پردازش بین المللی
 • انتخاب شده توسط کاربر کاربرپسند می دانید که از طریق آن می توانید با استفاده از سرور خود را ارائه دهید
 • تا زمان تغییر در ویرایشگر جدید ، شکایات نادر را بخواهید و از آن استفاده کنید و از آن استفاده کنید

که برای شما بهتر است?

محبوبیت به معنای لزوماً به معنای بهتر شدن توسط شما ، اما مجاز است به شما در اختیار شما قرار دهد. فقط بخاطر می توانید با دیدن این اعداد مجاز باشید محدود می شود ، اگر هم اکنون در حال تغییر است. و این را هم هم بخاطر بسپار که 87 کاربر می تواند کاربر ویکی را به عنوان مجانی در اختیار شما قرار دهد تا بتواند برای شما برنامه ریزی کند ، نام خود را نشان دهد و در صورت فعال شدن از این امکان برخوردار باشد.

هر دو Wix و مربع از زمان شروع فعالیت ، محبوبیت و بازخورد مثبتی را می توان کنترل کرد. اگرچه شکایات نادر است ، مهم است که بازخورد منفی است ، می تواند به شما بگوید که می تواند در اختیار شما باشد ،.

واقعی ترین موضوعاتی که می توانید با Squarespace در اختیار داشته باشید این است که می توانید با شما تماس بگیرند و به شما کمک کنند. این دوتایی است که می توانید با اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید تا بتوانید از این حق برخوردار شوید ، اگر بخواهید از شما بخواهند از شما استفاده کنند ، می توانند از شما استفاده کنند..

با استفاده از Wix مجاز می توانیم با استفاده از ویرایشگر خود را تغییر دهید و آن را تغییر دهید. اما ، با این وجود می توانیم به این موضوع انتقاد کنید ، همچنین بتوانید ویکیکس به این مباحث پردازش کنید.

با استفاده از این نکات و تجدید نظر در مقام تجدید نظر ، فضای مربع به نظر می رسد که می تواند به شما امکان پذیر باشد و بتواند در حال حاضر بتواند به شما امکان پذیر باشد و به شما امکان پذیر باشد ، بتواند به شما امکان پذیر باشد ، ترس و بستن آسانتر.

این قانون ، اگر شاهد این دیدگاه باشید ، به راحتی Wix را با استفاده از کاربری آسان آن ترجیح می توانید. و اگر دانش برنامه نویسی داشته باشید و یا بتوانید در سایت خود ایجاد کنید ، می توانید مربع خود را با فرصت پیشرفته تر کنید.

5. ویژگی های اصلی و کمک مشتری

برای مشاهده بیننده بین تفاوتهای بین مربعات واقعی مربع و ویژگی های واقعی Wix استفاده ، یک مرورگر سریع می توانید:

ویژگی های اصلی سازنده وب سایت

SQUARESPACEWIX
 • مدرن
 • ویرایشگر سبک
 • تحت عنوان در وب سایت های تلفن همراه همراه است
 • تعویض اطلاعات
 • طرح بندی
 • تصویر مدیر
 • CDN گنجانده شده است
 • لودر پاسخگو تصویر
 • تصاویر ادغام گتی
 • تصویر جستجوگرها
 • بلوک های گالری
 • فیلم در گالری ها
 • مجموعه های صوتی
 • ارتباط اجتماعی
 • واردات آسان
 • ویرایشگر WYSIWYG سفارشی
 • طراحی پاسخگو به صورت خودکار
 • ویرایش همه صفحه
 • مجموعه داده های کاربر
 • کنترل سایت
 • ویرایشگر کشیدن و رها کردن بصری
 • دوستانه موبایل
 • میزبانی آزاد
 • دامنه سفارشی
 • بیش از 500 قالب طراحی شده
 • بالاتر از 40 گالری محدودصر به فرد
 • جلوه های سه بعدی مشاهده منظر
 • صفحات وب نامحدود
 • کد توضیحات HTML
 • برنامه های فیس بوک
 • صندوق پستی شخصی Google
 • صفحات وب تخصصی و محافظت شده

خدمات ویژه Wix و مربع و ارائه مشتری

SQUARESPACEWIX
راه اندازی – توضیح یک وب سایت Squarespace ساده است. فقط کافی است نامگذاری کنید و آدرس خود را نیز اضافه کنید.راه اندازی – توضیح یک وب سایت Wixociation ساده است. می توانید از آدرس شخصی یا یک حساب اجتماعی (Facebook یا Google) استفاده کنید.
نام دامنه سفارشی – همه برنامه ها شامل یک دامنه سفارشی آزاد برای سال اول است.نام دامنه سفارشی – فقط با برنامه حق انتخاب در اختیار است.
وب سایت امنیتی – سازگار با PCI و SSL فعال شده است. همه داده ها در سرورهای فعلی مربع در اختیار ما نیست.وب سایت امنیتی – سازگار با PCI و SSL فعال شده است. وب سایت ها در سرورهای ایمن Wix مجاز می باشد. اعتماد گواهینامه با چهارچوب بندرگاه ایمن اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه و سوئیس مطابقت.
بهینه سازی موبایل – قالب ها به صورت خودکار پاسخ می دهد و می توانید هر وسیله ای را به همراه کاربری خود به دست آورید.بهینه سازی موبایل – به طور خودکار برای موبایل بهینه شده نیست ، اما می توانید آن را تغییر دهید.
SEO – SEO- پسند. برچسب زدن و XHTML در حد است. می توانید با مراجعه به وب سایت و هر صفحه شخصی سازی کنید.SEO – محدود SEO. شما می توانید عناوین صفحه ، توضیحات متا و برچسب های alt را بهینهین.
ادغام دروازه – فقط دروازه بان نوار.ادغام Gateway – PayPal ، WebMoney ، Skrill ، Authorize.Net ، PayU Latam (فقط در مقامای لاتین) یا امکان دسترسی آفلاین.
ادغام رسانه های اجتماعی – با طیف امکان استفاده از رسانه های اجتماعی ادغام می توانید.ادغام رسانه های اجتماعی – میزان دریافت نوار اجتماعی و برنامه های پیشنهادی.
تجارت الکترونیک – کلیه برنامه شامل یک فروشگاه آنلاین است و به شما امکان می دهد محصولات نامحدود را بفروشید. برنامه های وب سایت ارائه دهنده خدمات معلماتی در موضع گیری حق ، اما برنامه های اینترنتی الکترونیکی هیچگونه کاری برای شما ندارند.تجارت الکترونیک – طرح تجارت الکترونیک شامل یک فروشگاه آنلاین است. با استفاده از این لیست ، می توانید با استفاده از Wix استفاده کنید. این مقام واقعی است که فقط یک قیمت دارد و می توانید آن را تغییر دهید. اگر شما هم می توانید از Wix استفاده کنید ، یک برنامه افزودنی سازید Ecwid.
وبلاگ – بستر وبلاگ نویسی کاملاً جامع است. Blogger ، Tumblr، Squarespace 5 و WordPress وارد وبلاگ شوید ، وبلاگ Tumblr ، Squarespace 5.وبلاگ – بستر وبلاگ نویسی تعریف شده است و دوستدار SEO. برنامه ریزی شده ، اما نمی توان کتاب وبلاگ را وارد کرد.
میزبانی وب – کلیه برنامه ها شامل هاست کاملاً مدیریت شده ابری است.میزبانی وب – Wix چنین روی سرورهای خود میزبان است.
برنامه ها و ابزارک ها – بلوک های ارائه شده برای موارد زیر در OpenTable و BandsInTown. برای هر گونه کیفیتی که در اختیار شما قرار گرفته است ، می توان به خودی خود مراجعه کرد. شما می توانید با استفاده از ویژگیهای افزودنی ، ابزارهای مختلفی از گالری و ابزارهای تبلیغاتی در زمینه خدمات اجتماعی استفاده کنید.برنامه ها و ابزارک ها – بازار برنامه Wix بیش از 260 برنامه و ابزار.
عمق پیمایش – فقط یک سطح از عمق.عمق پیمایش – حداقلک دو سطح.
سرمایه گذاری – Google AdSense ، AdWords ، Overture یا تبلیغات بنر را اضافه کنید.سرمایه گذاری – Google AdSense ، تبلیغات بنر یا پیوندهای محدودسته را اضافه کنید.
ابزار خبرنامه – شما باید به یک حساب کاربری ایمیل کنید.ابزار خبرنامه – می توان از ShoutOut Wix استفاده کرد.
فرم تماس – سازنده فرم تماس تنظیم شده در اختیار است.فرم تماس با ما – سازنده فرم تماس ساده در اختیار است.
انجمن – می توانید از طریق کد HTML یک فروم مووت را اضافه کنید.انجمن – می توانید از یک برنامه استفاده کنید.
ویرایشگر HTML – بلوک ویرایشگر کد HTML موجود است.ویرایشگر HTML – امکان استفاده از یک برنامه کاربردی.
محافظت از رمز عبور – می توانید از هر صفحه وب سایت با یک رمز عبور اختصاصی محافظت کنید.محافظت از رمز عبور – شما می توانید از هر صفحه وب سایت با یک رمز عبور اختصاصی محافظت کنید.
فضای داخلی سازی – برای همه برنامه های نامحدود است.50000 مگابایت تا 20 گیگابایت است.
آمارهای ارائه شده – از برنامه تجزیه و تحلیل Squarespace استفاده ، یا Google Analytics.آمار ارائه دهنده – برنامه وب سایت آمار در برنامه رایگان در اختیار است. Google Analytics در برنامه های حق دسترسی موجود است.
چند زبان – شما می توانید تمام زبانها را در ویرایشگر وارد شده ، اما رابط فقط به زبان انگلیسی است.زبان انگلیسی – متن وب سایت سایت می توان توان در همه زبانهای سازگار با UTF8 وارد کرد. ویرایشگر به 15 زبان موجود است.
خدمات مشتری – خدمات تلفنی ارزیابی. ارائه خدمات با یک چرخش یک ساعته در اختیار است. گپ زنده به نسخه 24/7 در اختیار است ، اما می توانید در صفحات خود حضور داشته باشید. یک دانش بنیان دانش ، پیاده روی ها ، آموزش دیدوویی و یک سؤال&یک بخش وجود موجود است. یک بار در ماه ، کارگاههای آموزشی یک به یک با تیم در NYC امکان پذیر است.خدمات مشتری – بدون اجازه چت زنده. یک دانش بنیان دانش ، پیاده روی ها ، آموزش دیدن ویدیوویی ، انجمن ها و یک مرکز راهنمایی 24/7 در اختیار است. خدمات تلفن از دوشنبه تا جمعه بین 6 صبح و 5 بعد از ظهر زمان رسیدن به مرز اقیانوس آرام در محدودیت است. برنامه VIP به شما امکان دسترسی به تیم VIP را بدهید.

6. با مراجعه به این موارد

اگر این پست را از شروع تا انتها دیدید ، می توانید با سرعت بیشتری به Wix یا مربع بپردازید

ما در Squarespace می توانیم در وب سایتهای خیره کننده ای وجود داشته باشید و بتوانید به شما معرفی شوند و به ویژه برای اوراق بهادار ، صفحات ، دانشمندان ، طراحان و مشاغل شخصی خودشان را ایجاد کنند. با استفاده از برنامه های الکترونیکی الکترونیکی با افزایش قیمت ، شما می توانید یک وب سایت ساده و با قیمت آن را افزایش دهید ، می توانید با یک طرح پیشنهادی روی جلد خود را پوشش دهید یا برنامه ای برای خودتان داشته باشید.

ما Wix را برای داشتن آن می توانیم در سایت خود قرار دهیم ، خودشان بتوانند دانش فنی و طراحی کنند ، و می توانند بتوانند آنها را ببینند. اگر می توانید یک وب سایت سازنده آسان مشاهده کنید Wix را انتخاب کنید تا سرگرم کننده تر از ناامیدکر باشد. اگر می توانیم با استفاده از ابزار پیشرفته تر ، با استفاده از وسایل نقلیه الکترونیکی بیشتر ، مربع را امتحان کنید یا سایر موارد را ارائه دهید.

اما ، این که به ما می گویم ، گزینه سازنده وب سایت را انتخاب کرده است و همه اینها را برای احتیاج به موارد خاص شما می توانند محدود کنند. می توانید از این پست به عنوان راهنما استفاده کنید ، اما همچنین می توانید با استفاده از کلاه ما این امکان را برای شما فراهم کرده است که WordPress را با استفاده از مربع و سازنده وب سایت ایجاد کنید.

ما می توانیم با استفاده از فضای مجازی ، آزمایش رایگان و مربع را امتحان کنید. این تحقیق ، آزمایش و آزمایش شده است.

ما می توانیم با این پست خود با پست وب سایت خود را ارائه داده و موفق شوید!

Wix یا Squarespace را ترجیح می توان؟ آیا می توانم به راحتی انتخاب کنیم؟ ما دوست داریم بتوانیم به بشنویس ، صاحب خانه را بپوشانیم تا در زیر نظر بگیریم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map