5 گزینه های دیگر وردپرس که می توانند امتحان کنید

بدون شک وردپرس دارای ویژگی های پرکاربردترین سیستمهای مدیریت محتوا در جهان است. محبوب ، قدرتمند و انعطاف ممکن است ، اگر بخواهید این واقعیت را بخرید – امکان سازنده وب سایت شما برای این است?


وردپرس می توانیم برای همه نباشد. اگر می توانید می توانید وردپرس فنجان را با خود داشته باشید ، نمی توانید هیچ فایده ای را برای استفاده از این خدمات فراهم آورید.

گزینه های ارائه شده وردپرس

اگر این پیام را می خوانید ، حدس می زن را که می تواند برای داشتن وردپرس اختصاص دهد ، قرار دهید.

کیفیت بیایید 5 امکان پذیر محبوبیت وردپرس را بیابیم. با این حال ، اگر می توان بیشتر امتحان کنید, 000webhost با داشتن امکاناتی برای WordPress ارائه می شود.

1. جوملا

کنترل پنل جوملا

WP است. این شرکت بعد از وردپرس بیشترین سهم بازار را در پلت فرم وب سایت مجاز است. جامعه جوملا به شدت فعال است و بیش از 8000 پسوند جوملا می تواند باشد.

این یک پلتفرم آزاد CMS است که در سال 2003 راه اندازی شده است. این در سطح اول برای چاروبوب برنامه های وب سایت طراحی شده است. جوملا به زبان PHP ارسال شده است و از OOP (برنامه نویسی شی گرا) کمک می کند.

در صورت داشتن ویژگی های خاص ، می توانید با جلب نظر خود را به راحتی مشاهده کنید. فقط کافی است خودتان را در سیستم عامل کپی کرده و چسباند و دکمه “انتشار” را بزنید.

استفاده از انعطاف تصوييري ، محدوديت براي چگونگي شخصيت سايت خود در جوملا مي توانيد. از ادغام شبکه های اجتماعی تا حد ممکن برای حفظ نظریه ، داشتن قابلیت های خاص با جوملا بسیار آسان است.

2. دروپال

اداره دروپال

دروپال این را از انتخاب های برتر وردپرس است. قدرت و اندرپرس ، یک سیستم مدیریت کتابخانه منابع آزاد ، زیبا ، انعطاف رئیس و حرفه ای را به عنوان مدیر پیشنهادی.

استفاده از این ساده تر.

اما اگر شما بتوانید با این شرایط مجاز شوید ، دروپال یک قدم را از بین ببرید و ازردپرس است. این پلت فرم از توانمندی فوق العاده فوق العاده است. این یک پروسه سازمان یافته برای تأیید ، تحقیق و انتشار موضوعات ارائه دهنده خدمات است.
شما می توانید با استفاده از منابع مالی خود را کنترل کنید.

با استفاده از خدمات مجازي خود ، مي توانيد از 16000 نفر استفاده كنيد ، اگر بتوانيد از آن 16000 نفر استفاده كنيد ، مي توانيد از آن استفاده كنيد ، مي توانيد از طريق وب سايت خود ، ادغام كنيد ، مي توانيد از آنها بخواهيد كه بتوانند از آنها استفاده كنند. اجتماعی ، سئو و غیره استفاده کنید..

با استفاده از مضامین و قالب ها ، دروپال می توانید از جامعه عاشیمی از طراحان و توسعه دهندگان استفاده کنید تا بتوانید پاسخگوی خود را پیدا کرده و از طریق سایر مواردی که در اختیار شما قرار گرفته اند استفاده کنید. شما می توانید از بین ده نفر شخصاً دیداری کنید و ثالث را ارائه دهید. این امکان را برای شما فراهم آورده است.

جدای از این ، مدیریت کتاب جوملا یک تکه کیک است. این گزینه برای شما امکان پذیر است و می توانید آن را کنترل کنید.

با توجه به این که می توانید در سال 2000 2000 انتخاب کنید ، می توانید با مراجعه به صفحه اصلی و کارفرمایان خود را انتخاب کنید…

ما می توانیم با استفاده از وب سایتهای پرستاریک جهانی ناصار ، گرمی و کاخ را انتخاب کنیم.

3. امبراکو

امبراکو

Umbraco یکی دیگر از سیستم عامل های محبوب CMS است که در سال 2004 راه اندازی شد. در مدت زمان کوتاه ، این را به یک انتخاب برگزیده بهترین کاربران کاربر در سراسر جهان می توان تغییر داد. در حال حاضر ، بیش از 85000 نصب شده.

این پلتفرم بر پایه سیستم مایکروسافت خالص منتشر شده است و بیشتر از طرف سازمانهای بزرگ افزایش ارجح است.

Umbraco خود را آزاد به دسترسی فوق العاده کاربر پسند و سریع می کند. با استفاده از خدمات مشاوره ای ، شما می توانید از خدمات مشاوره ای خود استفاده کنید.

این شركت حاوی دوست خود برای جستجوگرها است و می تواند به شما كمك كند تا بتواند به شما كمك كند تا بتواند از طریق سایت خود به شما اجازه دهد تا بتواند سوالات خود را دنبال كند..

Umbraco بهتر است از پلتفرم های محبوب CMS ، با داشتن یک جمعیت فعال در زمینه خدمات دهی به افرادی که می توانند برای پاسخ به سؤالات متفاوتی از newbies در اختیار است..

جدا از این ، Umbraco یک سیستم پشتیبانی نیز امکان پذیر است. این کتابخانه دارای بالاتر از 100 آموزش ویدیویی است که می تواند برای رسیدن به راه حل سریعتر برای ارائه مطالب ، با استفاده از برنامه تماشایی.

اگر بتوانید از این فرصت برخوردار شوید ، امبراکو می توانید از حق خود محافظت کنید و به شما اجازه دهد.

دارای اطلاعات عمومی Umbraco asp.net و wired.co.uk است.

4. متن متن

متن متن مدیر

Textpattern یک سکوی محبوب وبلاگ نویسی است که در سال 2003 این روش نصب سریع است. با استفاده از برنامه CMS و برنامه های دیگر ، CMS ، از شما خواسته می شود که بتواند پایگاه داده خود را تغییر دهد ، شما می توانید آن را تنظیم کنید. و شما می توانید از این روش استفاده کنید.

Textpattern با یک ویرایشگر پیشرفته و پیشرفته می توانید ویرایش های خود را با سرعت بسیار آسان دریافت کنید. متن مقاله ، تصاویر مقاله ، مجموعه بندی ها را ویرایش کنید.

با استفاده از وضع موجود ، این وضعیت بسیار عالی است ، می توانید از دیدگاه خود روشن کنید و به شما اجازه دهند تا نظر خود را نشان دهند ، وضعیت ارسال و غیره.

با این حال ، اگر می توانیم با استفاده از امکانات فوق العاده خود ، بتوانیم با سرعت کامل ، کاملاً دسترسی از وردپرس است. با استفاده از روش وردپرس ، در مورد امکان نصب فوق العاده از منو رازدار. برای نصب پیشرفته ، دسترسی به کد منبع متن در متن متن كپی و چسباند.

اگر شما می توانید برای یافتن تعدادی از افرادی که دارای حق دسترسی هستند ، بتوانید از این دیدگاه برخوردار شوید ، می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

5. وجود دارد

تصویر ارائه شده

اگر شما این وردپرس را دوست داشته باشید ، می توانید یک سیستم عامل کاملاً CMS را داشته باشید ، اما یک بار نیز با انتشار یک برنامه تبلیغاتی به طور کلی به شما امکان می دهد وبلاگ نویسندگان آماتور و حرفه ای را در جهان جهانی.

در شروع ، متوسط ​​برای دسترسی محدود با ایده های ارائه شده برای دستیابی به هدف ، راه اندازی شد. با این حال ، با اعلان زمان ، به یک بستر تعیین کننده کاربر پسند برای ناشران تبدیل شده است.

متوسط ​​یک بستر کاملاً پاسخگو است که به شما اجازه می دهد وبلاگ خود را به طور کامل در اختیار داشته باشید و به وسیله آن صفحه زیبایی را مشاهده کنید. شما می توانید با استفاده از این منابع و مادران خود را از بین ببرید.

بخش بخش متوسط ​​این است که می تواند به شما این امکان را بدهد که بتواند از یک دامنه سفارشی برای استفاده از خدمات خود استفاده کند ، همچنین می توانید بدون هیچ مشکلی نام دامنه خود را برای ایجاد چنین کاری ارائه دهید.
به جایگاه دقیق ، متوسط ​​دریافت یادآوری ها و پاسخ های بین المللی خطی است.

بسته بندی کردن

اگرچه WP پرطرفدارترین سیستم عامل CMS است ، اما می توانید همسایگان را از مردم مایل کنید تا بتوانید از این طریق بخواهید. رضایت این مقاله را می توان دید و به راحتی در اختیار شما قرار می دهد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map