48 وبلاگ برتر در طراحی طراحی وب سایت ، همه طراحان وب و توسعه دهندگان می توانند از پیر پیروزی استفاده کنند

آیا می توانید از بین راه خود گزینه دیگری داشته باشید؟ اعلام شده توسط متخصصان جهان مشاوره و نمونه پیشنهادی رایگان. این خدمات آسان است امکان این را در وبلاگهای خود را ارسال کنید.


اما ، چه نظری دارید؟ ما می توانید با مراجعه به سایت خود اقدام کنید. در مشاغل لیستی از 50 وبلاگ برتر برای طراح وب سایت و توسعه دهندگان امکان پذیر است. ما به شما می توانیم بگوییم چه قدر را به یک منبع عالی تبدیل می شود. برای 3 مقاله ای که بخواهید ، می توانید با کردهای پیشنهادی کنید.

1. بچه دار

نوشته شده توسط: پل اندرو و تیمش

بچه دار

ارائه این پروژه کردی: یک وبلاگ به سبک مجله که شامل آموزش ، تکنیک و منابع است. پست ها شامل طراحی وب سایت و طراحی ، طراحی گرافیک و تبلیغات است. مشارکت بهترین سبک طراحی تصریح شده توسط خود را انتخاب کنید و به شما می گویند چرا. شما می توانید با دیدن این سایت در حال مشاهده برای طراحی وب سایت باشید.

شما می توانید در دسترس داشته باشید. این مقالات برای طراح وب مستقل در مقاله منتشر شده است. اگر شما بتوانیم با دوست خود ، در خبرنامه هفتگی وبلاگ مشترک داشته باشید. این یک هضم ابزار و مقاله ارائه شده توسط جامعه طراحی است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: @ Speckyboy

2. نسخه

نسخه

نوشته شده توسط: جیکوب گوب

ارائه این پروژه کردی: قانون ندهید که یک طراحی مینیمالیستی با یک لیست محدود از آناووین در صفحه اصلی شما را برای فریب دادن. اجازه پرش به داخل مقالات از گرافیک غنی داده. ژاکوب و نویسندگان پست مهمان آنرا با مقالات ، راهنمااها و آموزشها مخلوط می نویسید. یک منوی کشویی در صفحه لیست ، شما را به گروه های اصلی سوق می دهد. شما می توانید حق انتخاب کنید. رسمی مجانی بخش این یک گنج از عناصر طراحی قیمت پیشنهادی.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: sixrevision

3. تعداد جداگانه

تعداد جداگانه

نوشته شده توسط:L. جفری زلدمن و او تیم
ارائه این پروژه کردی:یک وبلاگ خوب به صدا احتیاج باقی مانده ، اما می توانید آن را صدا کنید ابراز نظر کرد. این وب سایت نقطه شیرین را مشاهده کرده است. از سال 1997 به عنوان لیست پستی شروع و سال بعد به یک وب سایت تغییر مکان دهید. مقالات هوشمند و سرگرم کننده بر اساساردها و سخنرانی ها.

6 دسته موضوع واقعی است. هر یک بیشتر به زیر شاخه ها تقسیم می شود. شما قدردانی می توان بیش از 1750 این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید برای ارائه مجدد خلاصه کنید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:آلیستاپارت

4. SitePoint

SitePoint

نوشته شده توسط:مارک هاربوتل و مت میکویویچ و روش تیم.

اطلاعات ارائه شده با کردبیش از 30 نفر در این وب سایت می توانند برای شما بیاورند جستجو کنند. خدمات توسعه دهندگان وب سایت ، طراحان و برنامه نویسان متخصص ایزد. شما با کاشی از موضوعات وضعیت کنترلبال میکی. یک نوار افقی در بالا به شما امکان می دهد تا بتواند موضوعات خاصی را ترتیب دهد.

روی یک مجموعه کلیک کنید ، و یک مجموعه زیر را نیز در زیر مشاهده کنید. شروع اگر یک کارآفرین تصمیم مند به تعویق خود در طراحی و توسعه وب سایت باشید ، شروع به کار بروید. این وب سایت هزاران آموزش دیدئویی و کتابهای الکترونیکی با ارائه فعالیت های ورزشی در حال حاضر است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:sitepointdotcom

5. خدمات وب انبار

خدمات وب انبار

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی:این مجموعه ای از منابع عمدتا برای طراحی و توسعه وب سایت است. این کار در سال 2007 توسط اوموت محدیس اوغلو آغاز شده است. او آن را به براد وایلند ، که می تواند طراحی خود را مدیریت کند ، تغییر یافته است. وب سایت به تعداد متوسط.

شرح از مقالات مقدمه کوتاهاهی وجود دارد. با این حال ، بیشتر ، شما را به حق امنیت می رساند. بیش از 800000 بازدیدکننده داشته است ماهانه در بحث پیشنهاد برای پیگیری الهام تصمیم گیری. براساس ارزیابی جستجوی مورد نظر یا مشاهده چه محدوده ای امکان افزایش یافته است.

مقالات منتشر شده:

6. Line25

Line25

نوشته شده توسط:ایگی

ارائه این پروژه کردی:در استفاده از یک نفر ، این وبلاگ را راهنمایی می کند. برای به دست آوردن مثال ها و آموزش به شما امکان می دهد تا بتوانید تکنیک های جدیدی را یادآوری کنید. سه دسته اصلی وجود دارد. مقالات مجموعه پیشنهادات شما در مورد طراحی وب سایت. چنین مصاحبه کافی با معلمان طراحی وب سایت انجام شده است.

الهام این مجموعه ارائه شده “سایت هفته” است که غالباً موجودی بر یک موضوع یا سبک است. آموزشها این گروه با استفاده از وردپرس امکان پذیر است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: @ line25blog

7. مجله سر و صدا

مجله سر و صدا

نوشته شده توسط: ویتالی فریدمن

ارائه این پروژه کردی:به بالاتر از 181،000 نفر که می توانید برای خبرنامه مجاز اعلام کرده باشید ، بپیوندید. پس از مجموعه ای کامل از خدمات طراحی در این سایت گشت و تبلیغ کنید. 6 دسته از واقعیات ، و هر یک از آنها یک متولی است. نکات ، ترفندها و ایده آل برای داشتن طرح پیشنهادی کرد کدگذاری.

اصول طراحی وب را بیاموزید و نمونه آن را از الهام بخش را در طراحی کشف کنید. در ادامه با شیوه های نوظهور در سیار. از آموزش ها بیاموزید یا منطقه آزاد را در این قسمت از مرکز تحقیقات گرافیک. از بحث روشها برای خود بمانید طراحی UX. اجازه می دهد یک رده برای این وجود داشته باشید وردپرس.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: smashingmag

8. وبگردی

وبگردی

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی:این تعداد از بزرگترین انتشارات آنلاین جهان است. آخرین اخبار در مورد طراحی وب سایت و ایجاد فرصت ارائه کردستان ، اما مباحث عالی فراتر است. خلاصه این مجموعه مجموعه مقالات مفیدی را در طراحی و توسعه وب سایت ارائه می دهند.

شما می توانید با مراجعه به آدرس جدید و راهبری جدید و به روزرسانی های نرم افزاری را در این قسمت ارائه دهید راه اندازی دسته بندی و می دانید که می توانیم درمورد همه کارها و بازی کردن چه می گویند. شما می توانید با مراجعه به سایت بروید آشفتگی.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: TheNextWeb

9. خلاصه Bloq

خلاصه Bloq

نوشته شده توسط: دن الیور و او تیم

ارائه این پروژه کردی: بینش ها ، نکات خلاقانه و الهام بخش در این وب سایت بسیار زیاد است. در مورد مقالات در مورد رندر سه چرخه ، محصولات سمعی و بصری و مارک ارائه خدمات کردستان. اگر فقط برای مشاهده طراحی وب سایت یا راهنمای پیشنهادی ، در این قسمت بمانید دسته اصلی.

آخرین ارسال ها را برای شما ، با جدیدترین در صفحه صفحه ، جمع آوری می کند. خلاق Bloq بخشی از این است گروه ارائه. این سایت می توانیم با استفاده از وب سایت های سرمایه گذار در انگلیس برای موسیقی ، سرگرمی و تاریخ است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: CreativeBloq

10. هونکیات

هونکیات

نوشته شده توسط: Hongkiat Lim و او تیم

ارائه این پروژه کردی: این وب سایت مورد نیاز طراحان ، وبلاگ نویسان و توسعه دهندگان است. تیم تحریریه مجموعه ای از نکات ، ترفندها ، آموزش ها و وسایل را برندهده است. اگر شما بخواهید با عنوان مجازی ارائه شود ، می توانید در مورد این بازی ها ، برنامه ها و فناوری های جدیدی داشته باشید.

پیمایش افقی در دسترسی به وب سایت برای دستیابی به سایت های رسمی امکان پذیر است. حق واقعی شما طراحی / طراحی. اگر مشغول کارگردان ، برای تبلیغات روزانه ثبت نام کنید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: هونکیات

11. طراحی شیک

طراحی شیک

نوشته شده توسط: دیوید اپیلارد و او تیم

ارائه این پروژه کردی: با استفاده از وب سایت های الهام تصمیم گیری ، آموزش طراحی و توسعه این انجمن کاری است که در این وبلاگ انجام می شود. ویترینی برای طراحی است. این مقاله تکنیک ها به شما آموزش می دهد تا بتوانید تصمیم خود را برای تصمیم گیری در سایت خود قرار دهید.

دو دسته اصلی شما را به مجموعه نمونه های طراحی سوق می دهد. عکس آلبوم. اگر مشغول کارگردان ، برای تبلیغات روزانه ثبت نام کنید. دسته بندی به شما امکان می توان رنگ واقعی را مشاهده کرد و در جستجو انتخاب کرد. آخرین ارسال ها را در زیر مشاهده کنید مقالات دسته بندی.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: طرحی

12. DESIGNTaxi

DESIGNTaxi

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی:این وب سایت بیشتر از بازدید کنندگان ارائه شده از ستایش های بسیار دیدنی است. مجله فوربس آن را به عنوان نشان از 5 سایت برتر برای ارائه خلاصه و طراحی نامگذاری شده است. اطلاعات موجود در مورد طراحی سایت و طراحی سایت در اختیار شما قرار گرفته است.

در این صورت می توانید منبع برتر خود را محدود کنید ، اما نمی توانید از شما الهام بفرمایید. راه حل برای یافتن جدیدترین مطالب ارائه شده در طراحی و توسعه وب سایت ، با استفاده از جستجوی جستجو. در سایت سایت است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: designtaxi

13. دیوید والش

دیوید والش

نوشته شده توسط:دیوید والش

ارائه این پروژه کردی:دیوید والش یک وبلاگ نویسنده ، بلندگو و توسعه وب سایت است. مهندس نرم افزار 30 مجاز از مدیسون ، ویسکانسین قدرتبال میهن. از وبلاگ خود برای پخش اطلاعات و آموزشهای لازم برای توسعه وب سایت استفاده می کند. مقالات دیوید به شما در طراحی امکان پذیر نیست.

اما نوشتن وی در مورد جنبه فنی وب سایتها دارای ارزش گذاری است. اجازه می دهد تا در گروه های مختلفی وجود داشته باشد. می توانید با مراجعه به سایت جستجو کنید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: davidwalshblog

14. توت انواتو+

Enovato Tuts +

نوشته شده توسط:مشارکت

ارائه این پروژه کردی:این مختصر می تواند Enovato است که یک بازار پیشرو برای دارایی های خلاقانه است. یک انجمن آنلاین با بیش از 6 نفر از افراد در اکوسیستم Enovato مشارکت می رئیس. منطقه Tuts + فروش کتابخانه ای با بیش از 21،000 آموزش رایگان است.

بیش از 700 دوره فیلمبرداری به تنهایی وجود دارد. ارائه خدمات برای دسترسی به وب سایت و توسعه ، اجازه به سمت سایت است لیست کامل. دسترسی به کتابخانه لازم است ثبت نام برای یک آزمایش رایگان.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: Tutsplus

15. OneExtraPixel

OneExtraPixel

نوشته شده توسط:مشارکت

ارائه این پروژه کردی:این وب سایت از سنگاپور است. کارمندان نکات ، آموزش ها و منابع مفید را برای جمع آوری و به اشتراک می رساند. شما خود را به عنوان “زمین بازی دیجیتال” معرفی می کنید. می فهمید که چرا با کیفیت کاوش توان در صفحه اصلی می توانید به شما اجازه می دهیم که همدیگر گرایش داشته باشیم.

یک منوی کشویی در گوشه سمت چپ روشی بالا برای حرکت را می توان دید. از این روش استفاده کنید تا بتوانید به طور خاص از خود مراقبت کنید. OXP اطلاعات اختصاصی سایت ها می توانند به طور رایگان بیان کنند. به این هدف که می توان با کیفیت است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:یکxtrapixel

16. کپی شده استویان

کپی شده استویان

نوشته شده توسط:استویان استیفانوف

ارائه این پروژه کردی:برای بینش و تحقیقات توسعه وب سایت به این وب سایت بروید. شما می توانید از یک متخصص واجد شرایط امکان پذیر شوید. استویان نویسنده 4 کتاب است. یک منبع که در این وبلاگ است مشاهده نخواهید کرد گرافیک ایجاد است. به این توضیحات استویان همه چیز در کد منبع است.

نمونه های مفیدی از کد راه برای استفاده در زمینه توسعه وب سایت خود را با طرح کردی. این یک پوستر پرکار این است ، اما می توانید مقالات ویکی را برای سالهای دیگر فراهم کنید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:استویان استفانوف

17. WebAppers

WebAppers

نوشته شده توسط:ری همینگ

ارائه این پروژه کردی:امکان ارائه این وب سایت منبع آنلاین می توانید. چه موقع می تواند به دنبالش برود؟ او و همکارانش موقعیت را که معتبرند ارائه می دهند. مجموعه مرتب شده ای از آیکون های آزاد ، عکسهای بنیادی و فونت ها را می توان با کرد کرد.

با این قانون اجزای جاوا اسکریپت و آژاکس و افزودن به وب سایت رابط کاربری کرد. در سمت راست صفحه صفحه جدول دسترسی را مشاهده کنید که دسته ها و موضوعاتی را برای نمایش می گذارید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: webappers

18. راه خود را طراحی کنید

راه خود را طراحی کنید

نوشته شده توسط:بوگدان ساندو

ارائه این پروژه کردی:طراحی وب سایت اشتیاق بوگدان است. ویبره در وبلاگ خود می نویسد. برای بیان خود به زبان ساده و سرراست استفاده می کند. بوگدان پست های خود را در یک نوار پیمایش در سایت صفحه اصلی به 5 دستگیر شده. ویترین ارسال های خود را در زیر نشان می دهد.

این که منبع, بوگدان وقت خود را برای توضیح بیشتر ارائه می دهد و نمونه ای از چگونگی استفاده از این را به شما می دهد. می توانید برای به روزرسانی هزینه هفتگی ویزای مشترک استفاده کنید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: boogiesbc

19. خانه کوهی

خانه کوهی

نوشته شده توسط:مشارکت

ارائه این پروژه کردی:بنیانگذاراران این وب سایت معتبرند که آموزش فن آوری می توانند در حد همگان داشته باشند. بیش از 220 مدت زمان آنلاین دسترسی کامل به وب سایت عضویت پولی را می توان با استفاده از یک روز 7 روز ثبت نام کرد.

از دانش صفر به ساخت یک وب سایت کامل با این وب سایت آموزشی بروید. شما می توانید برای متخصصانی که می توانید صاحب اختیار باشید ، خود را به سطح فرمان برسانند ، محتوا کنید. دوره را ببینید کتابخانه برای کلاسهای آنلاین که با نیازهای شما مطابقت دارند.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: @ خانه روستی

20. Webmonkey

Webmonkey

نوشته شده توسط:مشارکت

ارائه این پروژه کردی:این یک است سیمی شرکت تابعه وب سایت. داستانهای درباره طراحی و توسعه وب سایت راه خود را به Webmonkey می یابند. چهار گروه واقعی ، بیشتر می توان آن را به عنوان مقالات هدایت می شود. یک بخش در بازدیدکی این سمت راست صفحه واقعی نمایش عکسهای برتر است.

برای مجموعه ای از این خدمات ، به گروه مرجع بروید. این امکان وجود دارد که در اختیار شما قرار بگیرد و بتواند در وب سایت خود را جستجو کند.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:کلید وب

21. 24 راه

24 راه

نوشته شده توسط: درو مک للان و همکاران متعدد

ارائه این پروژه کردی:با دیدن این وبلاگ می توانید از این طریق ، “هیچ چیزی با قدرت وجود ندارد!” 24 راه هر سال فقط 24 روز اجازه می دهد. درو مک للان این سنت سالانه را از سال 2005 بهتر كرد. ویزیت گرفتن وبلاگهای را که “تقویم ظهور برای حرفهایهای وب” می نامد ، وبلاگنده.

به مدت 24 روز در ماه دسامبر ، وبلاگ رتبه پست الکترونیکی در طراحی و توسعه وب است. هر سال که می توان گفت سال تاریخ قبل از است. با پیش بینی سالیانه برای دیدن منوی بایگانی به منوی سقوط در بالا و راست کلیک کنید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:@ 24ways

22. eJohn

eJohn

نوشته شده توسط: جان ریگیگ

ارائه این پروژه کردی:این حق است وبلاگ شخصی جان قادر است ، اما همه چیز را در طراحی سایت وب سایت است. او یک مهندس در است آکادمی hKhan و خالق کتابخانه جاوا اسکریپت jQuery. جان دو کتاب مقاله است. تکنیک های حرفه ای JavaScript و اسرار JavaScript Ninja.

راه حل برای ارائه خدمات موجود در این وب سایت ، پیمایش در پست هاست. این فقط راه استیون جان مقالات موقعیت یابی یا جستجوی جستجوی شما امکان پذیر نیست. می توانم ببینیم اگر بخواهیم حق خود را بدست آوریم صفحه اصلی.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:ژرژیگ

23. FROMDEV

FROMDEV

نوشته شده توسط: ساچین

ارائه این پروژه کردی:این یک وبلاگ شخصی دیگر است. ساچین می توان دید وبلاگ نویسی ، به اشتراک گذاری دانش با آموزش دهندگان همکار خود است. پاداش شما مجموعه ای از مقالات با پیوند به منابع دیگر استر. اگر نظر خود را در مورد پست دیدید ، ساچین پاسخ داد داد. مجموعه بندی سوژه ها منوی کشویی را باز می کنیم.

بخش در صفحه واقعی است که می توانید مشاهده کنید که مطالب پیشنهادی را می بینید. اگر به دنبال یک ماجراجویی می توانیم ، از آن استفاده کنید سوپرایزم کن ارتباط دادن.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:از دد

24. ویجت

ویجت

نوشته شده توسط:مشارکت

ارائه این پروژه کردی:وبلاگ ویجت قدرت است که در این تیم می توانید از ده دهیار استفاده کنید وب سایت و طراحان خردمند را به به اشتراک می رساند. تیم بزرگی در ویجت موجود ، امکان پذیر است. وب سایت بازدید را در 5 دستیار واقعی.

آخرین ارسال ها در صفحه اول ظاهر می شود هر مقاله ای با عنوان دیدگاه بین المللی برای پایان دادن به اطلاعاتی که می توانید در این موضوع بخوانید اگر از پست های اخیر می برید ، محدودیت هایی را برای شما ارائه می دهیم.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: ویجت

25. دیوار طراح وب

دیوار طراح وب

نوشته شده توسط:نیک لا

ارائه این پروژه کردی:نیک وبلاگ نویسی پرکار. این به شما بسیار زیاد است به همین دلیل نیک اجازه می دهد استودیوی N. طراحی, روش را, IconDock, و انتشار گالری وب. هتل او به روزرسانی را در دیوار طراح وب سایت ارسال کنید ، همه چیز در طراحی وب سایت است. این یک مخزن است که از آموزش ها و ایده های الهام بخش است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: نیکلا

26. تله پاتی دیجیتال

تله پاتی دیجیتال

نوشته شده توسط:مشارکت

ارائه این پروژه کردی: خوش استیل! این کلمه ای است که وبلاگ این محصول و شرکت طراحی UX را خلاصه می کند. صاحب نظر طراحان آموخته اند این است که چه چیدمان و مقام وبلاگ را محدود می کند. هر پست شما را آموزش و الهام بخش مدیریت کرد. این در مورد راه حل های ساده برای مشاهده پیچیده است.

کیفیتهای ارائه شده برای آموختن از دیجیتال تلپاتی ممکن است. دسته بندی ها به شما در دسترس است موضوعات ویژه کمک می کند. دولت Telepathy دیجیتال را “لیست خواندن” می نامید ، کاوشک. این اطلاعات با ارسال از پست های برتر است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: سلولی

27. طرحی

طرحی

نوشته شده توسط:مشارکت

ارائه این پروژه کردی: همه اطلاعات در مورد توزیع این گروه از مشارکت هدف رسیدن به این جامعه جامعه ای است که می توانید از خود طراحی کنید. هر پست یک یاری متفکرانه از تکنیک و الهام بخش است. جای تعجب بودن که الهام دسته بندی مطالب بیشتر.

اطلاعات مجموعه بیشتر از ارائه های پیشنهادی به نرم افزارهای طراحی و توسعه وب سایت های مجاز. به دیدن بروید تا ببینیم چه حد عجیب و جدید است. نا سطح ای در سمت راست صفحه به شما نشان می دهد که می توانیم به این نتیجه برسید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:طرحی

28. طراحی وب سایت لجر

طراحی وب سایت لجر

نوشته شده توسط:مشارکت

ارائه این پروژه کردی: این وب سایت می توان با بلاگ ، اخبار و مطالب ارائه شده در زمینه طراحی و توسعه وب سایت را برای شما فراهم کرد. در ارائه که نشان می دهد از پستهای تبلیغاتی ، بررسی ها این کیفیت ارزشیابی صادقانه از نرم افزار پیشنهادی جدید. می توانم از جوانی مثبت و منفی CMS استفاده کنید.

زیر مجموعه ابزارها به شما می توانیم کمترین دسترسی را برای برنامه نویسان برای پایدار ماندن مشاهده کنید. سر به سمت زیر مجموعه نمونه کارها در حال جستجو به الهام است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:طراحی وب

29. Webdesigner Depot

Webdesigner Depot

نوشته شده توسط:مشارکت

ارائه این پروژه کردی: همه اطلاعاتی در این وب سایت بزرگتر و بهتر شدن وجود دارد. این وبلاگ برای تمرکز مرور ، تکنیک ها و خدمات طراحی وب سایت تمرکز. زمین ، این یک مرکز جامع کتاب است. دسترسی به 750،000 مشترک برای دسترسی به ابزارهای مختلف ، اعلامیه های محصول و ویرایش مجانی به صورت رایگان.

با استفاده از پیوند واقعی دستیار وبلاگ در قسمت بالا ، طراحی و توسعه محتوا بروید. مجانی در کنار این طرح طراح وب دپو بزرگ همچنین کتابخانه فیلم مصاحبه ها ، گفتگوهای کنفرانس و آموزش.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:DesignerDepot

30. سرریز خلاق

سرریز خلاق

نوشته شده توسط:مشارکت

ارائه این پروژه کردی: “خلاق” قسمت از نام آن است. این وب سایت بیشتر به انتخاب طراحی متیمیل است. نامهای برتر در زمینه مشاوره در مقالات ارائه شده به اشتراک می رساند. بزرگتر است آموزشها دسته بندی برای ایجاد جادوی بصری برای وب سایت خود ، راهنمایی های انجام شده برای رسیدن به هدف خود کرد.

سر به سمت بایگانی برای یافتن حد کافی که نمی توان پیدا کرد سرزده خلاصه همه را می توان نگه داشت هدیه دادن در یک جاجا اجازه جدا از مجانی.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:Creatofblog

31. فقط خلاصه

فقط خلاصه

نوشته شده توسط: جیکوب کاس

ارائه این پروژه کردی:بنیان فقط JUST خلاق از وبلاگ شخصی خود را برای صحبت در مورد طراحی وب سایت استفاده می کند. در این بازدید که به عنوان یک عشایر دیجیتال در جهان سفر می کند ، پست می کند. چندین مقاله در مورد طراحی وب سایت با دید کردستان.

اما شما را به یاد داشته باشید که می توانید طراحی کنید. او می داند که در اختیار شما است. جیکوب برنده دیدم است جوایز طراحی. می توانید از راهنمایی های خود استفاده کنید. ارائه راهنمای استفاده از پنجره جستجو برای یافتن موضوعات است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:عرفانی

32. طراحی وندلی

طراحی وندلی

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی: برای کسب موفقیت در کارفرمایان و استفاده از ابزارهای پیشنهادی این گروه طراحی از طریق پست های وبلاگ خود را برای آموزش و استفاده از سایت ارائه می دهد. پست هاوس و طراحی طراحی را به اشتراک می رساند. این وب سایت می تواند به طور خلاصه طراحی گرافیک طراحی است. این استان ، اما نه همه ، امکان پذیر نیست.

اگر به یک موضوع وردپرس نیاز دارید ، می توانید وب سایتی داشته باشید که بتواند نظر خود را ارائه دهد. این امکان وجود دارد بارگیری رایگان. آخرین ارسال ها به عنوان مقاله کاشی کاری در صفحه اصلی ارائه می شود.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: VandelayDesign

33. خانم سوئیس

خانم سوئیس

نوشته شده توسط: تینا راث آیزنبرگ

ارائه این پروژه کردی: تینا از سال 2005 به بعد در این وبلاگ جستجوی قبلی است. این به عنوان یک بایگانی بصری برای شروع بهتر ، اما به یک ژورنال دوست داشتنی است که به صورت آنلاین طراحی شده است. این وب سایت بیشتر از 1 بازدید کننده ماهانه بی نظیر است. تینا از دستکاری در اختیار داشتن وب سایتهای دیگر طراحی و توسعه امکان پذیر نیست.

این یک صفحه اصلی است. خدمات است که می توانیم به عنوان موضوعات مورد نظر خود را مشاهده کنید. شما می توانید از پنجره جستجو کنید و می توانید برای موضوعات خاص تحقیق کنید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: سوار شدن

34. سریع

سریع

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی: فقط مشکلی که می توان با این وب سایت مشاهده کرد ، می توانید آن را در اختیار شما قرار دهید. اجازه می دهد این ، دائماً محیط جدید باشد. خبر خوب این است که یک نوار ناوبری دسته بندی کرده اید ، در صورت تمایل که می توانید در حال حرکت باشید.

اگر شما نمی توانید با دیدن این موضوع ، سرایت کنید مشورت برای یافتن راهنمایی های فعال توانسته برچسب های محبوب را می توان برای توزیع مقالات پیشنهادی ارائه داد. پیوندها که می توانید به شما را نشان می دهد. مشارکت ارائه دهنده این وب سایت میل وردپرس است. این روایت می شود کرد کرد دسته بندی بسته بندی شده با مقالات.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: فوری

35. از بالا شمال

از بالا شمال

نوشته شده توسط: دانیل نلسون

ارائه این پروژه کردی: وبلاگ دانیل خلاصه مطالب خلاصه شده از سراسر جهان برای شما امکان پذیر است. در سال 2009 در این دیدگاه است. صفحه اصلی وب سایت شما را با کاشی های مطالب ارائه شده با ویکی تبریک می توانید. ناوبری دسته بندی شده به عنوان ، شما را به موضوعات خاص سوق می دهد.

دانیل با پیوند با امنیت خود دیوانه نمی توان گفت. اگر این شفاف را بخاطر این یک پیوند اختصاص داده است ، می توانید به دنبال آن باشید. مجموعه خدمات ارائه شده از طریق لینک های ارسالی ویکی در انتهای صفحه واقعی.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: از گذشته

36. DesignM.ag

DesignM.ag

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی: طراحی وب سایت ، با داشتن امکان دسترسی به سراسر جهان در بریتانیا. اگر یک گالری طراحی وجود داشته باشد. وب سایت های دیگر ممکن است به دست آورد شما را با کمیت حمایت می کنند. DesignM.ag ترجیح می توانید با استفاده از کیفیت و کیفیت آن را تحویل دهید.

این آمار ارائه شده ، اما کامل است. طراحان از صفحه واقعی وب سایت قدردانی می سازد. برای برجسته کردن پست های مشخص شده از هوشمند هوشمندانه چندین رنگ استفاده می کند.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: DesignMagTweets

37. دستورالعمل طراحی

دستورالعمل طراحی

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی: نسخه بنیانگذار جیکوب گوب این وب سایت را با برادرش اسحاق گوب بهتر کرد. سطح پایه محکمی از مشارکت آموزش و داشتن اطلاعات کافی مقالات در سطح پایه به موضوعات نزدیک می شود. اگر تازه کار را شروع کنید این یک منبع خوب است.

مجاز بودن مقاله آموزش موضوعی محکم برای برادران است. وب سایت منبع با استفاده از راهنمای ابزارهای مختلف ، شما می توانید راهنمایی کنید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: طراحی

38. طراحی حسادت

طراحی حسادت

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی:این وب سایت مجموعه ای از ایده های طراحی است. توسط سرپرستان این سایت تنظیم شده است طراحی تخصصی انجمن (AIGA). یک مشارکت کننده ، پست های روزانه وبلاگ راجع به هر یک از بازدید کنندگان می توانید.

بازدید کنندگان وب سایت می توان پست ها را بخوانند و برای ارائه تبلیغات رأی داد. شما می توانید آموزش دهید و به طور کامل اعلام کنید. شما مفاهیم طراحی درخشان را مشاهده کرد کرد. طراحی حسادت یک جشن بصری است که برای الهام طراحی شده است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: AIGAdesign

39. دیوید آیری

دیوید آیری

نوشته شده توسط: دیوید آیری

ارائه این پروژه کردی:شما حدس می زنید که یک طراح ، وبلاگ شخصی دیوید در زندگی زندگی است. با استفاده از وبلاگهای این محافظ ، ناوبری برای دسترسی به موضوعات یا مجموعه بندی ها می توانید ارائه کنید. شما به عنوان سخنرانی در مورد طراحی طراحی دعوت شده به همراه دیوید سر رهبری.

در حال حاضر ، این یک مقاله است. بعضی اوقات ، بینش است. چند منبع به منابع پیوند می زند. در صورت جستجو می توانید با این نتیجه گیری کنید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: دیوید آیری

40. گرافیک قاشق

گرافیک قاشق

نوشته شده توسط: کریس اسپونر

ارائه این پروژه کردی:کریس با وبلاگ شخصی خود فقط به سه مورد پردازش کنید. پست رسمی آموزش ها که به شما نشان می دهد که می توانید با استفاده از طرح های خود و جلوه های ویژه ای را که می توانید به شما امکان پذیر شود در حال حاضر می توانم مجانی برای کمک به شما در تولید بیشتر و می نویسید مقالات برای توضیحات موجود در ژانرهای بعدی خلاصه.

این است که از آموزش های ویکی استاست. اونت را در یک دسته جداگانه. تأیید منابع ویزای لازم به یک عضویت ارزیابی شده. کریس از سال 2007 به وبلاگ خود ارسال نظر است. فوق العاده می توانم بایگانی.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: کریس پونر

41. کدون

کدون

نوشته شده توسط: مانوئلا دوم و پدرو بوتلو ، و مشاهده تیم

ارائه این پروژه کردی:مانوئلا و پدرو بر این باورند که شما می توانید هر روز مرزهای وب سایت خود را با نظارت دقیق کنید. این امکان برای مشاهده ایده های خلاصه خلاصه شده و همچنین می تواند به شما ارسال شود. روشها و تکنیک های مقاله راه حل کردستان. اگر این تکنیک است ، شما یک آموزش برای ارائه آن می توانید با کرد کردید.

پروژه ترکیبی جالب از منابع برای طراحی و توسعه وب سایت است. كدروپس ترجیح می توان با داشتن وب سایت بدون تماس با شما “طرح ها.خدمات مشاوره مرتبط با منطقه ای بنام “جمعی.”

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: رمزنگاری

42. غرفه UX

غرفه UX

نوشته شده توسط: متیو کامرر و دیوید لگتت ، و مشاهده تیم

ارائه این پروژه کردی:این وب سایت ارائه شده توسط یک تمرکز واحد است. این مقاله در مورد کاربران کاربر (UX) سطح نگارش محتوا برای محدودیت استحکام پیشرو ارزیابی یا ناچیزی در این موضوع امکان پذیر است. اصول را به یاد داشته باشید که دستگیر شده و انجمن شیوه ها را شناسایی کرده است کرد. 9 مجموعه کلیه مجاز تحت پوشش را ضعیف کنید.

این امکان را برای شما فراهم می کند. این لیست لیستی از مقاله ها را در اختیار شما می گوید. وب سایت خوب UX بسیار مهم است. این وب سایت یک معدن طلای اطلاعات است.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: رمزنگاری

43. designmodo

designmodo

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی:“مودو” کلمه ایتالیایی و اسپانیایی برای “روش” است. فلسفه این وب سایت این است که “روش” را برای طراحی صداوسیما دارد. مقالاتی که می توانید با شما به اشتراک بگذارید برای پرش به یک دسته از موقعیت های خاص ، از ناوبری در سایت صفحه اصلی استفاده کنید. Designmodo فقط یک برنامه راه‌اندازی می شود فروشگاه آنلاین. بسته های کاملی را با دیدن کردستان وب سایت خود را را بسازید.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:Designmodo

44. شرکت طراحی

شرکت طراحی

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی:شرکت سریع صاحب این وب سایت است. امکان پیشرو در جهان مارک تجاری مترقی تجاری. Co.Design مطلوب است که در آن شما می توانید با طرح پیشنهادی و توسعه وب سایت خود را ارائه دهید. شرکت سریع اعلام نکرده است بحث برانگیز. موسسات پست وبلاگ شخصیت خود را به شما نشان می دهد. با استفاده از امکانات موجود ، می توان از یادداشت های احتمالی خود استفاده کرد و طرح جامع انرژی وب سایت خود را به سرپرستی می داد.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:FastCoDesign

45. موز

موز

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی:شرکت اصلی شرکت بهینه سازی موتور جستجو است. بیشتر وبلاگ موزه به جستجوگرها اما ، منطقه خاصي دارد كه براي طراحي و توسعه وب سايت اختصاصي داشته باشد. مقالات ارائه شده در مورد موضوعاتی که کاملاً دشوار است برای رسیدن به جای دیگر. با استفاده از نمونه های گرافیک و پیوندها تهیه شده است.

لیستی از پست های این امکان وجود دارد که موزه موجود در انتهای هر پست بخوانید. اجازه دهید با خالی کردن طراحی طراحی ، ادامه دهید. بقیه به شما در سایت وب سایت خود نیز می تواند کمک کند.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:موز

46. 1 طراحی وب

1 طراحی وب

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی: آ گروه طراحان حرفه ای این وب سایت تمکو موضوع وردپرس. وبلاگ نویسان متخصص و شخصی خود را در یک سری پست در حال حاضر به اشتراک می رساند. مقالات تعیین شده امکان پذیر نیست ، اما پنجره می توانید از نظر اجباری در سایت صفحه اصلی باشید.

آموزش ها به شما می گویند ، می توانید به خودتان بخواهید که از روت پیشگیری کنند و با قدرت رسیدن به آن بتوانند کامل شوند. اگر در لیست بازدیدهای شما بزرگتر شده اید ، می توانید یک وبلاگ را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید از 50 منبع برای یک موضوع دیگر استفاده کنید. این امکان را برای 200 یا بیشتر وجود دارد.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن:@ 1stwebdesigner

47. مجله Tripwire

مجله Tripwire

نوشته شده توسط: لارس ورا ، و همكاران چند بار

ارائه این پروژه کردی: اگر معتبر است که می توانید از طریق وب سایت خودتان دست بکشید ، این وبلاگ را دوست جدید خود قرار دهید. مشارکت می توانید با مراجعه به سایت وب سایت یک کار بی پایان است. شما می توانید خدمات خود را برای طراحی و پیشرفت در اختیار داشته باشید.

لارس به خوانندگان مجاز می توانیم تا به شما پست ارسال کنید. این محبوب ترین مقالات را در صفحه اصلی برجسته کنید. موضوعات را در اوقات فراغت خود با استفاده از نوار پیمایش دستگیری در بالا کاوشیک.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: tripwiremag

48. مجله وب سایت

مجله Tripwire

نوشته شده توسط: مشارکت

ارائه این پروژه کردی: وب سایت یک رسانه بصری است. تصاویر همه به خوبی این وبلاگ یک مقاله در مورد چگونگی نگه داشتن وب سایت شما به عنوان شکل ظاهری است. اگر با دقت بیشتری پیدا کنید و می توانید در چند لحظه دیگر به یک موضوع پیشنهادی دسترسی پیدا کنید ، مجله وب سایت را برای ارائه منظم ملاقات کنید..

سایت سایت فراتر از طراحی و توسعه است. هر منطقه به عنوان کانال تنظیم شده است. پیمایش عمودی برای این کار در صفحه اصلی در حق انتخاب مستقیم.

مقالات منتشر شده:

دنبال کردن: وب سایتMagazine

این بلاگر را می توان

انتشار اطلاعات در مورد وبلاگ نویسی به شرح زیر وبلاگ نویسان سخاوتمند. این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به شما امکان پذیر شود.

وبلاگها تعاملی مشخص. بازخورد و نظرات خود را به دست آورد. حامی به این صاحب وبلاگ که دوست دارد تصدیق کند یا بتواند در اختیار شما قرار بگیرد.

یک سطح آخرین بار ممکن است به شما امکان پذیر شود ، می توانید با سایر وبلاگ نویسان به اشتراک بگذارید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map