29 کیفیت این که قبل از ساختن یک وب سایت عالی در نظر دارد

پیچیده است اما پیچیده این. چگونه می توان برای خلاصه کردن چنین مواردی را در سایت وب سایت قرار داده است ، می توان؟ به لطف فناوری و نوآوری ، جنبه های فنی ساخت وب سایت آسان شده است. این برنامه ریزی است که می توان مانع شماست.


وب سایت های جدید معمولاً قبل از راه حل ، کاملاً پیچیده می توان. سازندگان به این فکر می کنند که می توانند همه چیز را برای همه افراد ارائه دهند. این گزارش جمعیت عمومی می توانم ، نه بیشتر. درمورد مشاوره 29 ، لطفاً قبل از ساختن وب سایت در نظر بگیرید.

طراحی وب سایت از متخصصان بیاموزید

Contents

1. هدف وب سایت شما

مخلوط کردن و تطبیق ارائه بیشتر صدمه می زند تا خوب باشد. وب سایتهای برنده با تمرید جداگانه و روانه بازار می توانند.
آن را به راحتی مشاهده کنید. از میان سه گزینه اینترنت انتخاب کنید:

 • 1. قیمت محصولات و خدمات. با استفاده از سایت الکترونیکی الکترونیکی می توان دسترسی داشته باشید و از این طریق بتوانید از آن استفاده کنید.
 • 2. مجازات. شما می توانید با کمترین میزان قیمت این نوع وب سایت را در اختیار شما قرار دهند. از ارائه خدمات پیشنهادی برای تولید کنندگان پیشروهای واجد شرایط و اعتبار ردیابی ، استفاده از آنها.
 • 3. اعتبار را تأیید کنید. اینها می توانند بهترین کار را برای ساختن ایجاد کنند. از یک نفر برای استفاده مجانی استفاده می کنید ، اما می توانید از بین بردن آن برای تصمیم گیری در اختیار شما و یا ارائه خدمات سرباز استفاده کنید.

2. تعریف دقیق

فقط یک راه برای ایجاد یک وب سایت یا وبلاگ موفق باشید. شما می توانید در کارهایی که در صنعت موجود هستند ، انجام دهید.
اگر جزء بازارهای جهانی قادر باشید ، بتواند آن را تعریف کند. شما می توانید با این روش بهتر (یا می توانید در این مرحله ایجاد شده)?
برای یافتن این طاقچه ، این سه سؤال را رهرسید:

 • 1. وجود بازار شما درد فوری می تواند یا اشتیاق غیرعقلانی داشته باشد?
 • 2. می توانید با مشاهده این مشکل یا مشاوره در اختیار شما قرار گیرند?
 • 3. آیا شما می توانید یک راه حل محدود به فرد برای دیدن این؟?

پاسخ مثبت دهید به هر سه سوال برای این است که شما می توانید هدف گذاری خود را تعیین کرد کرد.

3. بررسی در مورد رقبا

قبل از این که بتوانید با این تلاش شروع کنید به کارخانجات ، اجازه دهید که چرا از این دلیل با اهمیت هستند. شما می توانید مسابقه رقابتی شما می توانید با انجام کارهایی که انجام داده اید از بین ببرید.
شما در آخرین پیش بینی هدف خود را تعیین کردید. وقت این است که می بینیم وب سایتهای دیگر نیز می توانند از بین بروند. از این ابزارها استفاده کنید.

 • الکسا: این خدمات به شما در تماس و تحلیل ترافیک در فروشگاه اینترنتی الکترونیکی رقیب خود به شما کمک می کند. الکسا به شما رتبه ارزیابی ترافیک و بینش گفتبان را می توان. این گزارش را نشان می دهد که پیشرفته است.
 • کتاب سئو: ابزار کنترل شباهت صفحه: از این سرویس برای ارائه عناوین صفحه رقبا ، اطلاعات متا و عبارات رایج استفاده.
 • ابزار مورد نظر Google AdWords: از این خدمات می توانید مشاهده کنید. از این برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و راهنمای ترافیک چاپ شده توسط آن کلمات کلیدی استفاده کنید. شما می توانید از این طریق استفاده کنید تا بتوانید برچسب بزنید تا بتوانید برای هرگونه انتخاب برای تبلیغات چاستر استفاده کنید.
 • DomainTools: Whois: تمام اطلاعات شما نیاز به URL دارد یک رقیب است. یک نتیجه جامع از این دامنه.
 • SpyFu: این سرویس پولی به شما امکان دسترسی دارد AdWords و کلمات کلیدی را می توان برای رقص کاربری جدید مشاهده کرد. می توان از ارزیابی معتبر که مرتکب منتشر شده است. به نظر می توانم ببینم که همه رقبای شما ماهانه 79 می توانید برای انجام آزمایش بازار اقدام کنید.

4- تبلیغات اینترنتی

شما می توانید از این فرصت کسب شده در وب سایت شما استفاده کنید؟ این از این سه بازاری در دیدگاه:

 • 1. سایت عضویت. خدمات ارائه شده برای دسترسی به مطالب شما می توانید نامگذاری کنید. شما می توانید محصولات یا خدمات خاصی را کسب کنید.
 • 2. اشتراک یا paywall. بازدید کنندگان خدمات ارائه دهنده خدمات مجازی می توانند به شما اجازه دهند تا بتوانند به همه محتوا بپردازند.
 • 3. محتوا را بفروش. این می تواند با ارزش ارزیابی شده و مرتبط باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت خود خود را با خود داشته باشید. برای محصولات تجاری شما برای هر موضوعی که دارای امتیاز تجاری شده است اگر می توانید وب سایت خود را انتخاب کنید ، می توانید از این طریق حمایت کنید. دسترسی به برنامه های وابسته آسان است. جستجوی جستجو با موضوع وب سایت خود ، و به دنبال آن کلمات “برنامه محدودسته”.

5. تنظیم بودجه خود

وضعیت بودجه واقع بین بین با با داشتن ایده ای است و می توانید سایت خود را انجام دهید. به سه بخش اصلی مراجعه کنید:

 • طرح. چه مقدار سفارشی سازی را می توان؟ آیا شما یک مضمون استاندارد وردپرس کارگردانی کردی؟ آیا از زمین به بالا به طراحی سفارشی نیاز دارید؟ محرک اصلی بودجه در توصیه به بسیار زیاد نیازهای گرافیکی برنامه بودجه.
 • محتوا. آیا به چه مقدار مطالب محدود شده به شخص مورد نظر خود را انتخاب می کنید؟ محتوا نوشتن مقاله است.
 • عملکرد. این سؤالات رابط خود را به شما داده است تا بتوانید از طریق وب سایت خودتان را کنترل کنید:

شما می توانید بیشتر از یک فرم تماس واقعی مورد نیاز?
اگر می توانید این بار را مشاهده کنید?
می توانید با پیگیری های فرم ها را ردیابیی?
می توانید به تجارت الکترونیکی احتیاج دسترسی داشته باشید و اگر بتوانید از آن استفاده کنید ، چه نوع تمایل دیگری دارید?
اگر می توانید سایت خود را برای جستجو در موتورهای جستجو (بهینه سازی سایت) بهینه کنید?
می توانید به W3C یا انطباق دیگر توجه کنید?

از این خط منطقه بودجه از این سه منطقه راجع به این لیست اضافی از اجزای واقعی در وب سایت و توصیه های اضافه شده:

 • نام دامنه – 10 ازدواج در سال
 • هاستینگ – 10 تا 100 سال در سال (بسته به ترافیک و خدمات میزبانی)
 • زمان برنامه ریزی ، طراحی و توسعه وب – 60 ساعت به بالا
 • ادامه وب سایت – 500 سال در سال و بالاتر
 • بازاریابی وب سایت شما به صفحه آنلاین – 750 نفر در ماه و بالاتر

کلیه اینها می توانند ایده های کلی در اختیار شما بگذارند و بتوانند وب سایت خود را برای شما ایجاد می کنند. بودجه خود را نشان می دهد.

6. ثبت دامنه

اعلام نام دامنه شامل نام در سازمانی به نام ایکان. برای این کار از یک ثبت نام دامنه استفاده می کنید. به افرادی که می توانند حدس بزنند ، می توانند 10 تا 35 دقیقه بگذارند.
ثبت نام کنید و انتخاب کنید. از داشتن این که می شناسید برای توضیحات بازدید بخواهید. اجازه می دهد که توسط ICANN معتبر شود.

با ارائه خدمات با شارژ خدمات ارزش افزوده ، پول خود را به دست می آورند. زمان بازدیدید تا بفهمید چه ارائه شده است. ثبت معتبر:

 • اکنون مخارج را مخفی می کند.
 • به سوابق وییس ، قفل های ثبت نام و کدی مجوز محدودیت می شود.
 • تنظیمات کل DNS امنیتی سوابق نام میزبان ، مبدلات نامه و سرورهای نام را ارائه می دهد.
 • یک سرویس خصوصی شخصی شخصی را ارائه می دهد.
 • می توانید خود را به شخص ثالث فروخته کنید.
 • در مورد ارائه خدمات ارائه شده توسط متخصص تلفن همراه امکان دسترسی به ما وجود دارد.

7. میزبانی وب

به عنوان پخش وب سایت خود از میزبانی وب سایت فکر کنید. اگر خدمات میزبانی شما کارایی خوبی دارید ، نمی توانید به شما اجازه دهند. اجازه می دهد به شما اجازه می دهد تا از دست دادن استفاده کنید. چند سال پیش ، وب سایت آمازون به عنوان ارائه خدمات میزبانی وب به مدت 40 دقیقه از بین شما. تخمین بازدید می کند که می توانید از حد مجاز خودداری کنید و از 4.7 امتیاز بیشتری برخوردار شوید.
هیچ شرکت میزبانی نمی تواند 100 ٪ با این حال بتواند 99 سال زمان بیشتری داشته باشد.

با ارائه خدمات میزبانی وب سایت می توانید مقالاتی را تهیه کنید تا از رشد بیشتری برخوردار شوند. اجازه است با یک کشش به سرورهای مشترک شروع کنید و بعد به سمت سرورهای اختصاص داده شده تغییر دهید.

اگر شما می توانید با استفاده از این فناوری اطلاعاتی را ارائه دهید به این ویدئو ارائه می دهیم میزبان وب سایت که می توانید 24/7 را ببینید. یک مقاله به نظر مشتری اگر می توانید در توافق نامه سطح خدمات خودتان دانید ، سؤال کنید.

شما می توانید با توجه به قیمت گذاری کردید. بهترین پیشنهاد برای میزبان وب سایت است.

8- استفاده از سیستم های مدیریت کتاب متن باز (CMS)

اعلام شده توسط بزرگترین وب سایتهای جهانی بر روی سیستم مدیریتی مدیریت محتوا اداره می شود. این یک برنامه رایانه ای است که می تواند انتشار یابد و محدود شود.
هدف واقعی وب سایت شما دارای شرایطی است که می توانید به CMS بخواهید. آیا می توانید یک وب سایت داشته باشید؟ سیستم های CMS توانمند و مدیریت کار کارآزمایی در بحث 4 محبوب تر رتبه بندی شده توسط گوگل مشاهده شده است.

 • وردپرس. دارای یک چهارم کل وب سایتهای اینترنتی با این CMS می توانیم. امکان استفاده در CMS و استفاده از سایت های وب سایت مضامین منبع باز ، ادغام با حضور دیگر را آسان می کند. می توانید آن را افزایش دهید.
 • جوملا. این پلتفرم منبع باز کردن CMS موجودی بر پی اچ پی و پایگاه داده MySQL برای ارائه محتوا استفاده از می باشد. قالب وردپرس ، قالبان قالب برای مصارف سفارشی وجود دارد.
 • مگنتو. این پلتفرم برای وب سایت های تجاری الکترونیکی به عنوان مقاله و مرجع کاربری Magento از پایگاه داده های Zend PHP و MySQL استفاده از می باشد. شما می توانید با استفاده از ماژنتو از وب سایت خود استفاده کنید.
 • دروپال. این CMS انعطاف روز است و اگر شما می توانید در وب سایت های سفارشی با توجه به ترجیح می توان گفت. برای کاخ سفید و ناسا به توانمندی ویژه و معتبر اعتماد است. یک کاربرال این است که می تواند کاربرپسند وردپرس یا جوملا باشد.

9. کاوش در وب سایت سازندگان میزبان

این سایت از سازندگان وب سایت موجود است. این می توانید با استفاده از روش را افزایش دهید. خود خود را بر اساس قانون: هر یک از آنها به عنوان مقاله ارائه شده است ،

 • چه نوع خاصی دارد ، می تواند به شما کمک کند.
 • چقدر وقت ، تلاش و پولسیون.
 • شما می توانید در حال حاضر آزمایش کنید و یا بتوانید ماندگار داشته باشید.

در بحث چند گزینه برتر وب سایت سازنده حاضر است:

اگر می توانید یک وب سایت آزاد داشته باشید ، به نمایش چشمگیر سرورید. به طرز چشم انداز سایت زیبا و ساده می توانیم. برای حذف تبلیغات ، به نسخه پولی ارتقاء. یک وب سایت موجود است برزیل به نمایش در فضای مجازی وردپرس می شود. در هر دو مورد ، سایت شما یک دامنه فرعی را اتخاذ می کند. این یک قیمت کوتاه برای یک سایت غیر رایگان است.

در صورت انتخاب جدید ، وب سایت خود را شروع کنید ، Weebly یا SquareSpace را انتخاب کنید. Weebly توان تر است ، اما قالب ها به طراحی طراحی نشده است. فضای کارآزمایی با کیفیت کافی است ، اما این قالب را در اختیار شما قرار می دهد و تجربیاتی می دهد.

اگر در فروشگاه اینترنتی خودتان هستید ، خرید کنید. مقیاس سنجی استر و از رشد ارائه دهنده می تواند.

10. طراحی وب سایت سفارشی در کنفرانس وب سایت

وب سایت سفارشی از شروع ایجاد شده است. مشخصات مشخصصر به فرد میهن معماری اطلاعات ، گرافیک ، مدیریت و عقب ماندگی اداری را برای شما فراهم می کند. آیا می توانم راهنمایی کنید تا بتوانید به راحتی تغییر داده شود که منعکس کننده شما به عنوان یک شرکت باشد؟ یک راه حل سفارشی برای شماست.

راه حل های متناسب با سفارشی ماه ها برای احتیاج به اطلاعاتی که وجود دارد اگر شما می توانید بلافاصله شروع به کار کنید ، یا بودجه محدودی را ، می توانید به عنوان کارآفرین استفاده کنید. یک سایت قالب امکان پذیر است.

اگر به تازگی راه اندازی شده اجازه دهید ، اجازه دهید نیازی به قسمت ویژه از یک وب سایت ارائه شود. یک سایت از پیش تعیین شده یا اینکه وجود دارد برادر قالب یک انتخاب عالی است. بر خلاف همتایان سفارشی ، همچنین می توان با استفاده از این طرح را ارائه داد. تأیید سفارشی سازی امکان پذیر است.

اگر تأثیرگذار باشید یک هویت آنلاین با دسترسی آنلاین منتشر شده ، نام تجاری شما را بیشتر از یک طراحی وب سایت سفارشی سود می برد. طراحی های سفارشی برای مقیاس زیاد گران است. قالب های بیشتر.

11. طراحی تمیز

طراحی های جسورانه و تمیز نشان می دهد که جلبورده شده و مرور می کنند تا بتوانند راحت تر بتوانند. بولد توضیحاتی می توان. وب سایت های به هم ریخته می توانند بتوانند به شما اجازه دهند تا بتوانند به شما اجازه دهند تا بتوانند به شما اجازه دهند تا بتوانند به شما اجازه دهند. طراحی تمیز ساده این امکان را برای شما فراهم می کند.

طراحی تمیز از یک اصل ساده پیروی میهن: ارائه بیشتر است. از خدمات بیشتر از حد از اطلاعات ارائه شده به روش های پیشنهادی خود مدیریتی. شما می توانید برای گفتن مدیر – اما خوب بتوانید.

 • از محل استفاده شما روی عناصر کلیدی متمرکز شده است و بقیه را حذف کنید. فضای داخلی آسان آسانتر هضم کاربر می توان گفت.
 • تمام ایده های خود را در یک یا دو گرافیک در هر صفحه جمع آوری کنید. تصاویر ارائه شده توسط بصری می توانید با نگاهی دقیق ، متناسب با رنگ را تغییر دهید یا پیامی که ارسال می شود.
 • بازی با تضاد. این می تواند به شما در یافتن اطلاعات اطلاعاتی کمک کند. در مورد خدمات ارائه شده از فضای آزاد برای طراحی تمیز ، کنتراست اضافه شده.

12. انتخاب یک طرح رنگی

آیا مارک شما قبلاً وجود دارد؟ شما در حال حاضر مشاهده خود خود را طرح رنگی. در صورت تمایل ، این امکان وجود دارد.
رنگ بر روانشناسی تأثیر می رساند. از این راهنما استفاده کنید تا بتوانید رنگی را پیدا کنید.

این قانون 60-30-10 را مشاهده کنید. این برای طراحان داخلی و مد و همچنین در طراحی وب سایت کارفرمایان. سه رنگ مناسب را انتخاب کنید و از دسترسی به ترتیب 60 ٪ ، 30 ٪ و 10 ٪ استفاده کنید.

 • 60 ٪ رنگ واقعی سایت شما دارای بودجه و تنظیم تنظیمات می باشد.
 • 30 ٪ باید با 60 ٪ در تضاد مجاز تا جلوی ای برجسته شرکت کنید.
 • 10 ٪ رنگ لهجه شماست. این یا رنگ اصلی یا ثانویه را تکمیل می کند.

یا 60 ٪ یا 30 ٪ را به رنگ خنثی تبدیل کنید. این گزینه بیشتر به شما ارائه می دهد.

13. آموزش هویت گفت

در نظر هویت نام تجاری به عنوان مجموعه ای از ارزیابی های معتبر و ایده آل می توانید با داشتن وب سایت شما بتوانید با اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. طراحی می توانید در بیان این ایده ها به شما کمک کند.

کیفیت مطالعه شما نشانگر این استنت. در گرافیک و عکاسی بهترین سرمایه گذاری. از نوشتن خوب خودداری کنید.

آیا شما قلم ها نشانگر نمایشگر جهانی هستید؟ بیش از سه سبک قلم را انتخاب کنید. امکان با مارک شما مرتبط می باشد.

هویت شما یک چیز فوری می باشد. با نشان دادن زمان تکامل می توان. اما شما نمی توانید از این کار دور استفاده کنید. برای پیگیری تمام ویژگی های خود در رنگ های ها و طراحی ، یک راهنمای طراحی شده. هر بار که کتاب جدیدی است که می توان دید ، به دیدن آن.

14. وب سایت تایپوگرافی

اطلاعات بیشتر در وب متن است ، مهم است که در چگونگی ارائه شده است.
یک علم کامل در پشت تایپوگرافی وجود دارد. امکاناً برای وب سایتها قلم ها بر روی صفحه ها به طرق نمایش ممکن است به کاغذ ارائه می شود. اطلاعات بیشتر در مورد این مقاله در بحث بخوانید.

در مورد ارائه از تایپوگرافیک تخصصی شیوه ها:

 • برای عناوین از یک ترازوی مجاز از فونت های سری و sans-serif استفاده کنید.
 • در کپی بدن از فونتهای sans-serif طراحی شده استفاده کنید.
 • متن خط به متن 84 نویسه محدودی.
 • از تایپوگرافی پاسخگو استفاده کنید.

15. ویژگی ها و کارایی

می توانید این لیست را به 10 مورد برتر تغییر دهید. این امکان را برای شما فراهم آورده است:

 • 1. پاسخگو صفحه نمایش مورد نظر صفحه صفحه جغرافیایی.
 • 2. با استفاده آسان. از پیمایش باهوش نباشید. این را ساده و واضح جلوه می دهد.
 • 3. به ابتدای مرتب مطالب راجع به روزنامه. یک راه آسان برای انجام این کار با وبلاگ است.
 • 4- مهمترین عناصر هر صفحه.
 • 5- از طریق استفاده از سرباز استفاده کنید. شما می توانید این فرصت را بخرید ، این امکان را برای شما فراهم کنید.
 • 6. برای سرعت بهینه سازی بازدید کنندگان شما می توانید بارگیری صفحات آهسته نخواهند بود. گوگل با رتبه بندی شده شما اجازه داده شده است کرد کرد.
 • 7. از CMS برای دسترسیه جویی در وقت و ساخت سریعتر محتوا استفاده کنید.
 • 8. از تحلیلی استفاده کنید. استفاده از داده ها در سایت وب سایت شما فقط دارای مجوز استوری است که می توانید با مراجعه به سایت خود داشته باشید.
 • 9. بازدید کنندگان خودتان را راهنمایی کنید. فرض کنید که می توانم دانند چه کاری انجام دهید. اگر می توانید با دیدن این گزینه یا پیمایشکی ، به دنبال این باشید.
 • 10. ادغام رسانه های اجتماعی. این سایتها برای افزایش قدرت Google قدرتمند است. شما نمی توانید با مراجعه به وب سایت خود وارد شوید.

16. سایت سایت

وب سایت شما به شما ارائه می دهد و می توانید برای خرید محصولات یا خدماتی که می توانید در اختیار شما قرار بگیرند برادرند این کار را برای دسترسی آسان تر کنید. شما این کار را می توانید با داشتن یک منبع سایت واضح و آسان تر انجام دهید تا بتوانید به شما کمک کنیم. این یک سلسله مراتب از محتوا را مشاهده می کنید و برای شما می توانید به صورت طبیعی و شهودی می توانید از آن استفاده کنید.

درمورد ارائه نظرات

 • هرچه به صفحه واقعی خود نزدیک می شوید ، باید مباحث کلیسا را ​​تغییر دهید. بخش های اصلی سایت شما می توانید یک تصویر از راوا بکشند. برای شروع مکالمه از امکان استفاده و دیدن پیشنهادات خود به خود خود جلب کلیک کنید.
 • بخش های اصلی با ارائه پیشنهادی ، محصولات و خدمات شما مطابقت دارند.
 • با برچسب دیدن بخش ها شروع کنید. برای بررسی دقیق در طول تکامل سایت خود سعی کنید. برای تشویق یک جریان طبیعی ، آزمایش و تغییر دهید. انجام این کلمات کلیدی برای برچسبهای بهینه.
 • از متخصصان و تحلیل های موجود در جستجوی سایت وب سایت خود می توانید برای دیدن هرگونه مشاهده ای برای دیدن آنها استفاده کنید. این موارد را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید مجله خود را برای بازدید از نشانه گذاری کنید.
 • با هم همپوشانی می کنیم. افزودنگی کاربر کاربر را آزار می توان. موتورهای جستجو برای شما جریمه می توانند.
 • نام بخش ها و جریان سایت در دسترس همه افراد واضح و منطقی است. نه فقط تو.

17. پیمایش و امکان استفاده

بسیار مهم است طراحی ناوبری وب سایت تأثیرگذار در حد توان یا عدم رضایت. این مسیر ترافیک و رتبه بندی موتورهای جستجو تأثیر می شناسد. این مرجع تغییر و دوستی کاربر تأثیر می اعزام.

 • از ناوبری معمولی یا افقی استفاده استفاده کنید. این در حال حاضر مشاهده برای بین المللی دیدن استا است. شما نمی توانید این روش را تصحیح کنید.
 • با منوهای کشویی دیوانه نشوید. این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید یک انتخاب کنید.
 • ناوبری صفحه واقعی خود را بیش از حد مجاز است. این برای ارائه خدمات ارائه دهنده خدمات گجیر استر و به منظور جستجوگرها.
 • به جای دکمه ها ها از پیوندهای متنی استفاده کنید. این اطلاعات بیشتر دوستانه جستجو می کنند و سریعتر بارگیری می شود.

18. طراحی وب سایت پاسخگو

این مورد از مهمترین مواردی است که می توانید در وب سایت خود بخواهید.

طراحی وب سایت پاسخگو اجازه می دهد تا برای طراحی وب سایت برای تغییر صفحه با استفاده از آن استفاده کنید. صفحه خدمات رایانه ستون های موجود را نشان می دهد. نه با دستگاه تلفن همراه طراحی پاسخگو در مورد این اصلاح را اصلاح کنید.

طراحی پاسخگو برای بازدید کنندگان شما می توانید ، و برای شما بهتر است. اگر می توانید با استفاده از این ویژگی Google+ کنید. Google به سایت های اختصاص داده شده برای ارائه از چند دستگاه دیگر رتبه بندی بالاتری می بخشد.

19. فراخوان به عمل

آ تماس با ما (CTA) یک دکمه یا پیوند در وب سایت شما است. این مشتری را به حق انتخاب سوق می دهد. این کارفرمایان می توانند به محتوائی که می توانند ببینند ، اجازه دهند.
CTA وجود دارد:

 • دیداری یک پیشنهاد قانع کننده از گرافیک استفاده می کند.
 • مختصر آن را بیش از پنج کلمه حفظ کنید.
 • عمل گرا. آن را با یک فعل شروع کنید.
 • در یک رنگ متضاد. آن را ایستادگی کنید.
 • به تعداد بالاتر بزرگتر برای دیدن از حد. که می توانم بگویم.
 • آسان برای مشاهده و پاک کردن. در صفحه جستجو روی CTA شما ، یک بازدید کننده چه تمایل کردی?

20. سرعت و سرعت

سرعت بارگذاری سریع صفحه سازگار با جذابیت های پیشنهادی کیفیت خدمات شما و امکان تصمیم گیری است. پاسخ سریع وب سایت شما به قیمت تغییر بیشتر می توانید. یک سرویس تأخیر در بارگذاری صفحه ، رضایت مشتری را 16 – امکان می دهد.
در بحث کارهایی که وجود دارند ، می توانند برای بهینه سازان و سرعت عمل بیشتری داشته باشند:

 • همه تصاویر با قالب ، اندازه و فشرده سازی توان.
 • کد CSS را بهینهین. اطلاعات مجازي این وب سایت برای ارائه خدمات جستجوگر وب سایت به درخواست مرورگرها می دهد.
 • تا حد امکان از پلاگین های کمتری استفاده کنید. می توانید با استفاده از این روش را تخریب کنید.
 • بهینه سازی پایگاه داده ها.
 • اگر شما می توانید با استفاده از حافظه پنهان سرور را ارائه دهید ، نمی توانید از حافظه پنهانی استفاده کنید.
 • از شبکه های تحویل محتوا (CDN) استفاده کنید. این خدمات حرفه ای و رتبه صفحه شما امکان پذیر است.

21. وبلاگ در سایت

یک وبلاگ بازدید کننده ارائه دهنده راه به وب سایت شما می توانید. هر پست وبلاگ صفحه نمایه شده در وب سایت شما است. این یک کمک دیگر برای مشاهده در موتورهای جستجو است.

وبلاگ ها کیفیت مجاز برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی ارائه شده است. این اطلاعات بیشتر در معرض دید شماست.
وبلاگ شما به شما یا شرکت خود را به عنوان یک مؤسسه راهنما می توانید. خدمات ارائه شده توسط مشتری می توانند بیشتر بهبود یافته باشند.

22. کتاب اصلی

کتابخانه اصلی وقت گیر و گران است به این موضوع شکایت کنید ، اما می توانید متوقف نشوید. به این صورت.

موتورهای جستجوگر وب سایت شما با مشاهده مطالب تبلیغاتی در سایت شما رتبه بندی می کنند. به شما ارائه می دهد کتاب واقعی در صفحات وب سایت خود را با اهمیت است. اگر خودتان را به روز می کنید ، می توانید خودتان را به سایت شما از دست می دهیم. به شرح مرتب کتاب خود را تغییر دهید یا اجازه دهید. عنکبوت های موتور جستجوی مرور در کتاب شما خزنده می توان. با مراجعه به این سایت.

23. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

Google و سایر موتورهای جستجو الگوریتم های خود را نمی توان رد کرد. تشخیص داده می شود غیرممکن است قانون بهینه سازی وب سایت خود برای این این داور در این مقاله ، در حال حاضر در اختیار کارفرمایان است که می تواند برای شما امکان پذیر باشد.

 • از مطالب محدود كردن به فرد ، با كيفيت بالا و مرتبط با اين سايت خود مي توانيد استفاده كنيد.
 • ابرداده خود را مقاله. این امکان را برای شما فراهم می کند که با کلمات کلیدی شما ارتباط برقرار کند.
 • کلمات کلیدی را در URL های صفحه خود وارد شوید.
 • از بهترین مطالب خود مدیریتی. Google رتبه شما را پیدا می کنید.
 • اکنون می توانید مطالب جدید را ببینید.

24. ادغام رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی و وب سایت شما می توانید با همجنسگراً بتوانید به صورت آنلاین خود را تبلیغ کنید.

کتاب خود را با دکمه های اشتراکی تقسیم کنید. شما می توانید با استفاده از مطالب خود بخواهید. این امکان ارائه شده توسط کاربر کاربر می باشد. بازدید کنندگان می توانند به اشتراک گذاری اجازه دهند.

فقط شبکه اجتماعی اجتماعی را که برای شما مهم است اضافه کنید. امکان به اشتراک گذاشتن محتوا را دوست دارید داد. دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در بالا ، پایین و یا در صفحات خود بخواهید.

اکثر اطلاعات ترجیح میخواب به یک سایت با ورود به سیستم اجتماعی موجود است. شما می توانید با استفاده از این سایت بتوانید آنرا تغییر دهید. این برنامه نامگذاری شده است این کیفیت خدمات قیمت مکالمه می باشد.

25. امنیت سایت مؤثر

سارقان الکترونیکی نامرئی و سریع مجاز. اطلاعات مشتری و اطلاعات کارت اعتباری را می توان یافت. شما وظیفه قانونی دارید که از این داده ها در اختیار شما قرار می گیرد. شما می توانید نقض امنیت سایت خود را گزارش دهید.

 • با مشاهده مطالب به هک لیست همراه شوید.
 • کنترل و امنیت شبکه را برای حد ممکن نگه دارید.
 • یک فایروال برنامه وب نصب و صفحات سرپرست را از موتورهای جستجو مخفی کنید.
 • برای انتقال اطلاعات شخصی از یک پروتکل SSL رمزگذاری شده استفاده شده است.

26. پیگیری و بررسی و تحلیل

آیا می توانید از وب سایت خود استفاده کنید؟ تنها راه حل ، ردیابی امکان و تجزیه و تحلیل داده ها است.

اجازه و تحلیل ترافیک گوگل استاندارد در ابزارهای آموزشی و تحلیل وب سایت برای مشاغل با هر نوع است. از همه بهتر می توان مجانی. Google Analytics می توانید از قدرت ورزشی و قدرتمندترین ابزارهای تحلیلی موجود است. این به شما کمک می کند تا بتوانید آن را مشاهده کنید و به شما ارائه می دهند.

سایر مواردی که می بینید CrazyEgg بینش ارائه می دهد با استفاده از Google Analytics ، می توانید به بودجه خود را محدود کنید.

27. نقشه سایت جامع سایت

این برای بین المللی شما هست. اما یک نقشه جامع جامع برای شخصی است که به اهمیت ویژه است.
نقشه سایت اطلاعات ارزشمندی را به موتورهای جستجو پیشنهاد می کنیم. این به رتبه بندی شما امکان پذیر نیست ، اما به موتورهای جستجو می توانید که در وهله اول رتبه بندی کنید.

وب سایت شما می توانید ببینید نقشه سایت XML اگر وب سایت شما جدید است و می توانید موتورهای جستجو را جستجو کنید.

28. تصاویر قانع کننده

استفاده از تصاویر در مشاوره کار تصاویر و متن به عنوان مشارکت ارائه شده است:

 • تصویر خود را در این زمینه عنوان شده است. این می توانید با خواندن مقاله 10 تا 10.
 • عکس زیر خود را به عنوان تصاویر زیر نشان می دهد 300 ٪ بیشتر از خود نسخه بدن بدن می خوانند.
 • تصاویر بدون ربط واضح هدر دادن فضا دلیل. این امکان را برای شما فراهم آورده است تصاویر مهمترین جنبه مبحث شما را تأکید می کند.
 • بدیهی است که عکسهای سهام خسته کننده برای بازدید کنندگان سایت وب سایت.
 • سایتهای دوستانه عکسهای جمع آوری شده را مشاهده می کنید می توانید به صورت مهربان از بیننده باشید.

29. خدمات و امکان وب سایت

شما می توانید از منظر خودكار خودداری کنید و بتوانید از آن استفاده کنید وب سایت شما به این نیازمندی ها زمان برنامه ریزی برای تعیین قبل از شروع کار است. این قانون شامل یک لیست زیر است:

 • پشتیبان مشاهده منظم.
 • به روزرسانی های نرم افزار ، به ویژه اگر از راه حل CMS استفاده کنید.
 • پیوندهای خراب را بحث کنید.
 • استفاده از روشال اصلاح شده تا به روشی که می تواند کارفرما باشد.
 • اطلاعات ارائه شده برای ارائه خدمات ارسالی از وب سایت سرور مرور و حلال.
 • حساب های ناخواسته و نظر را حذف کنید.
 • سرعت بارگیری وب سایت.
 • با مراجعه به سایت خود.

وقت خود را برای انجام این عمل بخواهید

امکان ، شما می توانید وب سایت خود را در اسرع وقت راه حل و راه حل! به نظر می توانم همه این برنامه را فقط با سرعت بسیار آسان کنید. دراست هر یک از این ها 29 نفر است که می توانید در این زمینه مشاهده کنید و نشان می دهید و یا می توانید ماهها برنامه ریزی کنید.

وقت خود را به این پایگاه داده وب سایت خود را در نظر. ویژگی های بزرگ بر روی یک پایه محکم بسته شده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me