25 تأثیرگذار در طراحی وب سایت که می توانید راه‌اندازی کنید و ویدیو کنید

چه کیفیتی در وب سایت دارد?

پاسخ امروز را فقط کافی است با استفاده از وب سایت کاربران و کاربرانی که می توانند به سایت خود دست یابند ، می توانند به شما کمک کنند ، بتوانند به شما کمک کنند ، با استفاده از این برنامه ، بتوانند به عنوان راهنما ، برنامه خود را هدایت کنند..


این امکان را برای شما فراهم می کند. این سایر مواردی است که می توان در اختیار شما قرار داد. می توانیم به عنوان تأثیرگذار بتوانیم ببینیم.

طراحی وب سایت از متخصصان بیاموزید

در مشاغل لیستی از تأثیرگذارترین گزینه ها ، می توانید از وب سایت خود استفاده کنید ، تا بتوانید به آنها اجازه دهید سخنگوتمندانه برای به اشتراک گذاری در اختیار شما قرار بگیرند ، منتشر شود. امکان دیدن و محدود کردن طراحی وب سایت رابط سوارک. شما می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی و ارائه بین المللی به وب سایت خود را ارائه دهید.

جفری زلدمن

عکس جفری زلدن

چرا او یکی تأثیرگذار است: Zeldman توسط “پادشاه مرزاردهای وب” لقب گرفتار هفته کاری. در صورت تمویل بودجه به این شرکت القاء شدید تالار مشاهدهیر تعاملی SXSW در سال 2012. وبلاگ خود را تماشا کنید تا بتوانید طراحی سایت خود را به عنوان مدیر سایت ارائه دهید. با سرعت بیشتری می توانیم به عنوان یک مزه است.

آنلاین zeldman.com
این ویدئو: زلدمن

ویتالی فریدمن

عکس ویتالی فریدمن

فریدمن سردبیر دبیرخانه است مجله سر و صدا, قدرت که می توان در مورد زیبایی زیبایی را محتوا می نویسد می نویسد. اگر شما می توانید بین شما در UX ، جلوی و اطلاعاتی را به عنوان رابط کاربری ، به رهبری ارسال کنید به مجله Smashing Wate. ویتالی با توجه می شود کارگاه های طراحی وب آنلاین.

آنلاین مجله سر و صدا
این ویدئو: smashingmag

کریس کوییر

عکس کریس کوییر

اگر این ارتباط با طراحی ارائه شده توسط CSS باشد ، کریس کوییر روی این موقعیت ممکن است. دوست عزیز در این برنامه به کار خود مشغول است CodePen. وی این وب سایت سایت را با الکساکس وازرس و تیم سابات تأسیس کرد. اگر می توانید برای خارج کردن نظرات در کد خودی خود ، این سایت را مطرح کنید.

آنلاین CodePen
این ویدئو: کریس کوییر

مایک مونتیرو

عکس مایک مونتیرو

تصاویر واضح و شفافی که در سلام شما می باشد طراحی قاطر اثبات این گروه در طراحی وب سایت جدی است. مشارکت عرض Mule در طراحی با با شور و شوق می نویسند. این شرکت طراحی مایک است و می توان آن را از همکاران واقعی است. انتظار دیدید آموزش ها مشاهده کنید. مایک و نویسندگان به طراحی طراحی وب سایت پردازنده.

آنلاین طراحی قاطر
این ویدئو: مونتیرو

کریس اسپونر

عکس کریس اسپونر

Spooner این وبلاگ را برای کمک به افرادی که می توانند با طراحی خود بخواهند طراحی کنند. 3 نوع واقعی از محتوا را مشاهده کرد کرد. مقالات ویکی برای به اشتراک گذاشتن نظریه و الهام منتشر شده در است. آموزشهای ارائهاری و ویدیویی راهنما ارائه شده برای اجرای برنامه پیشنهادی بهتر. با استفاده از Freebies های سخاوتمندانه در مورد استفاده از برنامه های خودی خود می توانید استفاده کنید.

آنلاین گرافیک قاشق
این ویدئو: کریس پونر

دیوید والش

عکس دیوید والش

والش می توان گفت: “من سایت ها را طراحی نمی کنم.” اگر می توانید در وبلاگ خود داشته باشید ، می توانید با مراجعه حضوری به شما بگویم و در مورد طراحی آزمایشگاه خود نظر دهید. تخصص دیوید از زمانی که امکان مشاهده مجدد وجود دارد آموزش ارائه ارشد موزیلا است. نسخه های نمایشی و آموزش و ارائه مقام های رسمی وبلاگ ویضاء ارائه کردستان.

آنلاین DWB
این ویدئو: davidwalshblog

دیو شی

عکس دیو شی

آیا می توانید از Google ، CNet و دانشگاه نیویورک استفاده کنید؟ اگر شما می توانید با مراجعه به وی گفت: پروژه خود را جمع آوری کرده و می توانید با عنوان موضوعی مرتب می شود. می توانید با مراجعه به موضوع مورد نظر خود را ببینید. امکان بیشترین امکان دیدن برای طراحی امکان پذیر است.

آنلاین دیو شی
این ویدئو: مضرب

استیون اسنل

عکس استیون اسنل

آمار ارزیابی از وب سایت با ابزارهایی که می توانند در اختیار شما قرار بگیرند و به صورت آنلاین خودشان نیز بتوانند سخنان خود را بیان کنند. استیون اسنل و تیم از وبلاگ و سایر مواردی که ارائه شده اند مشاوره ای برای استفاده از خدمات ارائه دهند. اگر منابعی از طراحی طراحی شده تا کد پیشنهادی کردستان باشد. برای مرور همه مباحث از پیمایش در بالا استفاده کنید.

آنلاین طراحی وندلی
این ویدئو: استیونسنل

رونالد بیین

عکس رونالد بیین

Bien مدیرعامل و بنیان بازدید وب سایت Naldz Graphics است. بیش از 41000 ویدیو برای مشاوره و آموزش طراحی وب سایت به وب سایت می آیند. رونالد و تیمی از نمایندگان محلی برای طراحی منطقه ای ، طراحی می کنند ، می توانند با تمرکز بر روی جلسات وردپرس است. مقاله ها با نمونه های گرافیکی تهیه شده ، و نشریات با ژارگون پر شده است.

آنلاین گرافیک نالدز
این ویدئو: نالدزوگرافی

جیسون سانتا ماریا

عکس جیسون سانتا ماریا

این وب سایت شخصی است Vox Media مدیر طراحی عملیایی جیسون معتقد است که محتوا می تواند طراحی را بخورد. وب سایت ویترین دیداری در هنر هنر به نمایش آنلاین. با استفاده از طراحی چاپ شده است ، می توانید در وب سایت ویزای محافظت کارانه ای را داشته باشید. قانون ندهید که شما را فریب داده است. جیسون و نویسندگان مهمانش آخرین موضوعات ارائه شده برای طراحی را حل می شود.

آنلاین جیسون سانتا ماریا
این ویدئو: jasonantamaria

داگ بومان

عکس داگ بومان

در مورد شجره نامه اصلاح شده بومن رهبری طراحی بصری Google و بعد مدیر خلاصه توییتر بودجه. امروز ، اول رئیس Stopdesign است. از وبلاگ خود برای نوشتن در طراحی ، تایپوگرافی و ابزارهای لازم برای انجام این کار در وب سایت می توانید استفاده کنید. بیشتر پست ها در مورد راه حل های طراحی شده و با استفاده از آن و تیم ویکی برای ایجاد ها است.

آنلاین طراحی
این ویدئو: @ متوقف کردن

مارک فورد

عکس مارک فورد

اگر یک کارآفرین راهکار بوته ، با مارک فورد عالی مشترک است. این روشی است که وی در سال 2007 با استفاده از اینترنت آنلاین و شروع به کار کرد. امروز ویترین از 1000 مشتری می توانید از خدمات وب سایت خود استفاده کنید. مارک از دیدن استفاده می توانیم وبلاگ برای به اشتراک گذاشتن شرکت ویو در طراحی وب سایت آموخته است. برای جستجوی موضوعات موضوعات خاص از پیمایش در بالا استفاده کنید.

آنلاین طراحی وب سایت قرمز
این ویدئو: RedWebDesign

کامرون ملا

عکس کامرون ملا

همه کارها و هیچ بازی همه ما را قادر به ارائه بدون سرنشین تبدیل می توانیم. از تلاشهای طراحی خود استراحت کلیک کنید و از بازی های گویی می توانید راهنمایی کنید. کامرون ملا طرحی را از نوع ایجاد می کند. وی در وب سایت خود حرفی برای گفتن ارائه دهید. این اطلاعات به تصاویر تصاویر با متن تلاتیف شده است. شما می توانید بخش ویژه را بخرید و از سایت ویترین سایت خود دیدن کنید. اینگونه از محبوبیت تر فروخته می شود.

آنلاین روشها در نوع
این ویدئو: کامرونون

نیکلاس فلتون

عکس نیکلاس فلتون

فلتون ارائه شده از طراحان شرکت بودجه جدول زمانی فیس بوک. نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال وی را در انتشار خود به تصویر کشیده اند. همه اینها را برای تعیین استعداد فلتون در ترجمه داده ها به طراحی مهمان دار است. برای مشاهده مجموعه ای برای ویزیت ، به وب سایت ویکی سایت. دارای این قسمت از مجموعه دائمی موما است.

آنلاین فلتون
این ویدئو: فلترون

ایتان ماركوته

عکس ایتان مارکوت

مارکوت نویسنده پرکار کتاب و مقاله است. این ارائه وبلاگی بنام می نویسد غیر معتبر توقف ربات نینجا, وب سایت آنلاین – ایتان ماركوت. مقالاتی که در وب سایت و وبلاگ ویکی تصدیق کردستان می توان در تقاطع کد و طراحی به شما امکان پذیر است. او معتبر است که هر دو زیباست.

آنلاین ایتان ماركوته
این ویدئو: بوق

کارن مک گرین

عکس کارن مک گرین

مک گرین از سال 1995 در وب سایت ها کار می کند. این اطلاعات معماری است که در آن مشاهده می شود مادر اره ای. بعد از میان ردیف ها حرکت کردید تا بتوانید رئیس جمهور شوید و رهبر ملی برای شرکت خدمات کاربری شرکت کنید. Bond Art + Science است. وبلاگ کارن در مورد دوست داشتن یک نفر طراح وب سایت ، همه چیز را نشان می دهد. اگر می بینید بینشکان ، به امید بروید.

آنلاین کارن مک گرین
ویدیش کن: karenmcgrane

دن سدرهلم

عکس دن سدرهلم

Cederholm بنیان گذاری و طراح آن است دریبل. 5 کتاب در اختیار شما ، 3 کتاب در CSS. خود را برای نوشتن در طراحی ، CSS ، نشانه گذاری و فرمانداری در وب سایت می توانید انتخاب کنید. اگر شما با توجه به تصمیم گیری ، تصمیم گیری کنید ، می توانید از این طریق طراحی کنید.

آنلاین بیت های ساده
این ویدئو: نکات ساده

اندی کلارک

عکس اندی کلارک

کلارک ارائه شده توسط متخصص طراحان وب در انگلستان است. در طراحی وب سایت دو کتاب مقاله است. با ارائه این یک پادکست با مراجعه به ویکی ، در وبلاگ استودیوی طراحی وب سایت خود مشارکت می توانید.

آنلاین مشخصات & مزخرف
این ویدئو: مالکی

سارا پارمنتر

عکس سارا پارمنتر

.مجله خالص در سال 2011 به عنوان طراح سال نامگذاری شده است. سارا یک فرد چند هدفه است. در طراحی سایت وب سایت می نویسد و پادکست طراحی هفتگی محبوب را میزبانی می کند. اگر این حق را داشته باشید ، می توانید با یک خواننده و بازیگر حرفه ای این است. پست های وبلاگ وی سرپرست و مکالمه است. شما در طراحی و دنیای حرفه ای طراح وب سایت تعیین شده هستید.

آنلاین Sazzy
ویدیش کن: سازنده

پل بوگ

عکس پل بوگ

پیشنهادات خود را ارائه می دهیم استعدادهای طراحی اطلاعات بیشتر برای سازمان های غیرانتفاعی در هر یک از متخصصین کاربر استفاده کننده می باشد که می توانند با حمایت از این اتحادیه اروپا ، UCAS و پزشکان بدون محدودیت بتوانند به آنها با دنیای دیجیتال در حال حاضر تغییر دهند. پولس کلمات را محدود نمی کند. شما می توانید از این طریق خودداری کنید ،.

آنلاین boagworld
این ویدئو: boagworld

برد مرورگر

عکس براد فراست

فراست یک بازاریست وب موفق و طراح جلوی پیشرفته است. اگر تا به امروز در سایت موبایل هفتگی سرگرمی ارائه شده باشید ، می توانید با مراجعه به سایت خود را ببینید. برای ارائه مستر کارت ، ورایزون و نایک طراحی شده است. ملاقات دوست داشتن وبلاگ نویسی استادی ، و همچنین داشتن مقام رسمی برای شما با قطعه های کتاب, طراحی اتمی.

آنلاین براد فراست
این ویدئو: bradfrost

پل ایرلندی

عکس پل ایرلندی

در مورد خدمات مرورگر Chrome Google, شما می توانید از این اطلاعات استفاده کنید. برای اولین بار در جلسات پیشنهادی خود می توانید از وب سایتهای تلفن همراه همراه با نرم افزار و صاف ، شخصی که دوست داشتید برخوردار شوید. محدودات وبلاگ پولس با بحث های جزئی. این کد وارد شده است این مکان مناسب برای شروع دیدن جدید کار کار است. اگر با برنامه نویسی CSS یا WebKit اطلاعاتی و گفتگو در بهشت ​​بودجه دریافت کنید.

آنلاین پل ایرلندی
این ویدئو: پولییر

جاناتان اسنوک

عکس جاناتان اسنوک

اسنوک استعداد کاربر کاربر خود را به Xero ، Shopify و Yahoo! داده های قرض. اکنون این ترجیح می توان برای تماشای کارفرمایان. با استفاده از این مشروبات الکلی ، در وبلاگ خود نکات و ترفندهای طراحی رابط کاربری خود را واگذار کنید. از طریق استفاده بایگانی پیوند برای موارد خاص.

با مراجعه به سایت آنلاین: در SNOOK
این ویدئو: snookca

کریستین هیلمان

عکس مسیحی هیلمان

هیلمان وبلاگ نویسی دیگر است که نمی تواند ترسد را از این طریق ببیند بخواند. با مراجعه به HTML5 پرشور است. این امکان را برای شما فراهم می کند. YouTube است. از این مشارکتها می توان به طراحی وب است. و اگر فقط بتوانید از پست هاو و وبلاگ های وبلاگ خود به خودتان توانمند شوید مندرج شوید ، می توانید خود را به عنوان امکان پذیر کنید عکس.

آنلاین کریستین هیلمان
این ویدئو: @ codepo8

جرمی کیت

عکس جرمی کیت

کیت بنیان کافی بریتانیا است شفاف سازی طراحی وب سایت شرکت ارائه شده از بی بی سی تا موزیلا از تخصص طراحی ویزیت مورد نظر. جرمی وبلاگی را که می توانید از آن استفاده کنید ، می توانید آن را حفظ کنید مجله زندگی, و قسمت مشاوره در زمینه طراحی وب سایت.

آنلاین adactio
این ویدئو: adactio

ویدیو ، یادآوری و سود جستجوی!

این تأثیرگذار می تواند چشم خود را ببخشد و خود را از بین ببرد. منابع ها ، آموزش ها و مثال های بسیار ارزشمند است. شما می توانید با مراجعه به سایت خود ، خود را در خط مقدم قرار دهید.

منابعی که پیشنهاد می دهیم بدون استر. در وبلاگهای دسترسی مشترک یا در توییتر با استفاده از برقرار.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map