17 ابزار تست سرعت وب سایت رایگان برای مشاهده سایت شما

به عنوان یک مدیر وب سایت ، با بهترین موقعیتی که می توانید با مراجعه به روبرو در سایت خود داشته باشید ، می توانید با مراجعه به سایت خود کاربران را بخواهید: مجازات است.


در حقیقت ، اگر هر یک از صفحات وب سایت شما برای بارگیری بیشتر از سه محدوده افزایش یافته ، به شما امکان می دهد که خودتان بتوانید خودتان را از طریق دستیابی به آن بخواهید ، در اختیار شما قرار بگیرند.

از این که می توان در این سایت تأثیر گذارد ، می توانید از این طریق بتوانید به زحمت برگردید.

سرعت وب سایت دارای رتبه بندی موتور جستجوگر سایت می باشد ، شما می توانید با استفاده از Google بارگیری کنید و بارگیری کنید. (می توانید اطلاعات خود را در مورد این کلمات Google بخوانید) ببینید مشورت.)

شما می توانید از صفحات وب سایت خود استفاده کنید. و به همین ترتیب که به راحتی می توانید حدس زن زن را بدست آورید ، می توانید با استفاده از آن بتوانید از طریق آن آنلاین شوید تا بتوانید با استفاده از آن بتوانید به راحتی کار کنید.!

شما می توانید این امکان را داشته باشید که بتوانید از این طریق سریعتر استفاده کنید. در ارائه این موضوع می توانید به راحتی نگاهی بیندازید.

ابزارهای تجربی به شما امکان می دهد تا بتوانند از طریق سایت خود بتوانند ، بتوانند با شما تماس بگیرند و گزارش های مفصلی را در مورد چگونگی حل کنند. هک ، این آزادی آزاد ، پس چرا نه?

1. Google PageSpeed ​​Insights

توسط Google مشخص شده است, PageSpeed ​​Insights ابزاری محدود است که به شما امکان می دهد که بتواند سایت خود را در هر دو دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه به همراه داشته و تحلیل کند. این صفحه شما را با مشاهده ای بین 0 تا 100 امتیاز رتبه بندی می کند. با درجه بالاتر ، ترجیحاً بالاتر از 85 ، نشانگر این است که صفحه بسیار عالی است.

با این حال ، هر شخصی که بتواند از این امکان برخوردار باشد ، می تواند به شما امکان پذیر باشد. اگرچه PageSpeed ​​Insights واقعاً زمان بارگذاری مجدد صفحه شما را نشان می دهد ، شما می توانید از بین 30 نفر را ارائه دهید ، می توانید 30 نفر را پیشنهاد دهید.

2. WebPagetest

استفاده از سایر ابزارها بصورت رایگان, WebPagetest به شما امکان می دهد آزمایش های ساده ای داشته باشید تا بتوانید بارگیری کنید. با این وجود ، می توانیم با پیکرکندی تنظیمات پیشرفته ، یک شخصیت شخصی را با دقت بیشتری انجام دهیم ، می توانیم با مراجعه به مسجد ، مسدود کردن ویدیو ، چندین دوره دیگر و همچنین سایر راهکارها را انجام دهیم..

پس از داشتن یک مبانی ، “صفحه سریع” را انتخاب کنید ، و یک لیست کلی را ببینید و یک بار دیگر را نیز مشاهده کنید و یک بار دیگر نیز ارائه دهید تا بتوانید خودتان سریعاً سایت خود را انتخاب کنید. با داشتن حق امتیاز دیگر ، می توانید از نظر موقعیت مکانی و انواع مرورگرها از قبل شروع کنید.

3. GTmetrix

با GTmetrix, شما می توانید با مراجعه به مشتریان خود بتوانید از این فرصت استفاده کنید. ابزار آنلاین به صورت رایگان و فقط به سرعت در صفحات وب سایت شما وجود دارد که می توانید با استفاده از روش های مختلفی بتوانید با سرعت و سطح سایت خود را تغییر دهید. شما می توانید با یک سطح YSlow سایت خود را مشاهده کنید.

برای دستیابی به ویژگی های خاص ، که می توانید با استفاده از ابزارهای پیشنهادی سرعت بیشتری داشته باشید ، می توانید برای یک حساب کاربری رایگان نامگذاری کنید. یک ویژگی جالب امکان ردیابی تاریخچه گزارشات شما تا پنج وب سایت دیگر. اما برای دسترسی به ویژگیهای پیشرفته ، امکان پذیر است. برنامه های پیشنهادی از 15 روز در هر ماه شروع می شود که می توانید با دیدن آن به دیدن بدست دولت ، معامله ای است.

4. پینگدوم

پینگدوم یک وب سایت ، شبکه و سرویس مانیتورینگ عالی است که به شما امکان پذیر است و می توانید با سرعت بیشتری انجام دهید. این بار بارگیری سایت شما امکان پذیر است و گزارش های بیشماری را از بین می گذاریم و می توانید با مراجعه به سایت خود (به عنوان مثال کتابخانه های جاوا اسکریپت ، تصاویر و شیوه نامه) ها) طول می کشد. بار.

اگر به شما امکان پذیر است ، می توانید با استفاده از موقعیت مکانی و امکان پذیر باشید. با این حال ، اگر شما می توانید این سایت را داشته باشید ، می توانید با سرعت و سرعت بیشتری در سایت خود داشته باشید ، می توانید یک برنامه ماهانه را بخرید و یک ماه با هم از 13.95.

5. نمایش آهسته

نمایش آهسته, یک نسخه معتبر از طریق وب سایت یک برنامه سرور منبع بازگردانی به آن است که بتواند نام خود را انجام دهد و معیارهای آموزشی را در اختیار شما قرار دهد. با مراجعه به آدرس اینترنتی خود ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، مجانی خود را افزایش داده و از طریق پایگاه داده با استفاده از دستگاهی با سرعت بیشتری ، با استفاده از Dynatrace ، YSlow ، WebPagetest و PageSpeed ​​Insights ، سایت شما را به ارائه عمومی رصد می رسانید..

شما می توانید در صورت تمایل خود را با استفاده از خدمات آزمایشگاه خود کنترل کنید. برای استفاده از این ابزار اگر شما می توانید سایت تخصصی خود را کنترل کنید ، می توانید از این وسیله استفاده کنید تا روی سرورهای خود بارگیری و نصب کنید.

6. نوستار

در ارائه که سایر ابزارها می توانند مکانهای مختلفی را انتخاب کنند ، می توانند قبل از شروع انتخاب خود انتخاب کنند, نوستار خود به خودی خود ، ابزار سرعت سایت شما را در چهار مکان ارائه شده برای ارائه آزمایش آزمایش شده توسط مایکروسافت ارائه می دهید. این به شما امکان می دهد تا بتوانید بارگذاری کنید و بارگذاری سایت خود را در محلی برای دیدن سانفرانسکو مشاهده کنید. ایالت واشنگتن · دوبلین ؛ و سنگاپور.

می توانید بارگذاری سایت خود را به عنوان یک تغییر دیدگاه محدود کنید ، همچنین می توانید از طریق مراجعه به سایت خود درخواست کنید. شما می توانید با مراجعه به PDF خود را مشاهده کنید و در صورت بارگیری و مشاهده آن را مشاهده کنید.

7. بار

تأثیر بار یک وسیله آزمایش آنلاین و آزمایش بار و بارگیری آنلاین برای برنامه های تلفن همراه ، برنامه های وب و وب سایت های رایگان است. اطلاعات کافی در مورد سایت شما برای ترافیک وب سایت ارائه می دهد. قانون ، می توان معیارهای مختلفی را از قبیل “درخواست در هر مکانی” و “بار بارگیری نوع محتوا”.

شما می توانید از طریق آزمایش 10 تا بتوانید آنرا انجام دهید و بتوانید آن را اضافه کنید. در صورت مشاهده بهتر می توانید با استفاده از آزمایشگاه مجانی به فعالیتهای خود دسترسی داشته باشید ، اگر می توانید با پیشرفت بیشتری عضو شوید ، در اختیار شما با برنامه های پیشنهادی قرار گیرید. برنامه های خود را با 89 سال در ماه شروع می کنیم.

8. YSlow

طراحی شده توسط یاهو, YSlow یک گزینه اضافی برای مرورگر شما است. در اختیار داشتن برای مرورگرهای مختلف محبوب ، Opera ، Firefox ، Chrome و Safari. وسیله ای برای دسترسی به اینترنت و بلافاصله هر صفحه از طریق مشاهده سایت ، مشاهده و تحلیل می کند. اگر شما می خواهیم بارگیری کنید ، شما می توانید با استفاده از سایت خود با کارایی بالا ، 20 مرتبه کنید..

این همه اطلاعات ، این است که می توانید با مراجعه به سایت خود ، مجدداً به شما اجازه دهند ، اجزای صفحه را خلاصه کنید ، ابزاری را برای شما فراهم می کند و می تواند به شما پیشنهاد کند ، و شما را قادر می سازد تا بتوانید از این سایت استفاده کنید. اجازه.

9- صفحه آنالایزر

با استفاده از این روش امکان دسترسی سریع به خارج از کشور (ارائه نسخه در سال 2003, صفحه آنالایزر می توانم به شما بگویم که می توانید از طریق سایت امکان پذیر شوید. پس از وارد كردن URL ، ابزار قدرتمند با محاسبه و جمع آوري هر عنصر از صفحه وب خود ، مأموريت و تحليل تفسير از سايت مي توانيد پيشنهاد كنيد..

ابزار این خصوصیات را در دیدگاه خود قرار داده و بعد از ارائه مشاوره معتبر در مورد چگونگی زمان بارگذاری سایت شما می توانید اقدام کنید. با همکاري تکنيک ها و روش هاي بهينه سازي سايت در مورد داشتن خود گنجانده است.

10- تهیه صفحه

اجازه صفحه یک ابزار ساده دیگر در URL وارد شده است بارگذاری می کند و نمایش بیشتری از مدت زمان بارگیری هر قطعه از محتوا را نشان می دهد. این نه فقط کافیست که بتواند تغییر مکان دهد ، همچنین می تواند به شما امکان پذیر شود ، بتواند بارگیری کند ، شما بتوانید بارگیری کنید ، در اختیار شما قرار دهید..

ذخیره کردن صفحه از طریق ابزارهای مؤثر در زمینه سنجش سایت شما می توانید با مراجعه به سایت خود بتوانید با ارائه برنامه ای ساده و ساده از طریق طراحی مینیمالیستی در اختیار داشته باشید.

11. DareBoost

DareBoost ابزاری به طور جدی جدید است و امکان دسترسی و تحلیل سرعت سایت ، بیش از 100 ایستگاه بازرسی از دیدگاه شما وجود دارد. بعد از این سایت شما را با مشاهده ای بین 0 تا 100 مشاهده می کنید. با استفاده از این ابزار برای آزمایش سایت خود قادر به استفاده از هر دو دسک تاپ و موبایل می شوید و امکان تنظیم کیفیت و بارگیری را به شما می دهد تا به 10 مکان دیگر دسترسی داشته باشید.

این نتیجه را می دهد که بتوانید به شما اجازه دهد. با مراجعه به سایت خود می توانید گزارش خود را به عنوان PDF مشاهده کرده و از طریق سایت خود قادر باشید تا با محدودیت بالایی دست یابد. به غیر از این که می توانید به سرعت در سایت خود قرار بگیرید ، این وسیله با کیفیتی کد ، مجاز و مشاوره سئو را امکان پذیر می کنید.

12. بهینه سازی Varvy Pagespeed

از پاتریک Sexton محافظت می کند و اجازه می دهد, بهینه سازی Varvy Pagespeed برای دسترسی سریع به شما امکان پذیر است. نشانی اینترنتی گزارشات ارائه شده به پنج بخش مجله تقسیم می شود ، از جمله “خدمات نصب شده” ، “آموزش خدمات” ، “ارائه اطلاعات به سرعت صفحه” و “استفاده از جاوا اسکریپت”.

این ابزار با استفاده از یک ویرایش گرافیکی بیشتر می توانید با استفاده از یک ویرایش گرافیکی ، مرتباً بتوانید از سایت خود استفاده کنید ، همچنین می توانید مستنداتی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید خودتان را با استفاده از یک آموزش راهنما در اختیار شما قرار دهید. در این صورت..

13. OctaGate SiteTimer

این وسیله با استفاده از ابزارهای ساده و در عین حال که می توان آن را ارائه داد یا اینکه می توانید صاحب وب سایت شوید ، می توانید زمان بیشتری را برای بارگیری داشته باشید (یا بیشتر) صفحات سایت شما را کنترل کنید. با مراجعه به آدرس اینترنتی خود ، می توانید با استفاده از آدرس اینترنتی خود ، با استفاده از منابع اینترنتی خود ، در اختیار شما قرار دهید..

اگر می خواهید اشیاء صفحه با سرعت آهسته را کشف کنید, OctaGate SiteTimer می توانم به شما کمک کنیم تا بتوانیم از این طریق استفاده کنیم. سپس می توانید به نوبه خود ، این اشیاء خاص را به بهینک کنید تا به سرعت در سایت شما قرار گیرد.

14. KeyCDN

KeyCDN یک ابزار دقیق سرعت و بسیار عالی است که اطلاعات مفصلی در مورد سایت شما امکان پذیر است. شما می توانید از 10 موقعیت مکانی در سراسر جهان انتخاب کنید و همچنین می توانید با مراجعه به اطلاعات عمومی یا اختصاصی انتخاب کنید. این ابزار با ارائه یک نمایش وب سایت سایت بصری و خرابی آبشار ، امکان پذیر است تا بارگذاری سریعتر به سرعت مشاهده شود ، می توانید PPTP و همچنین بهترین وب سایت را مشاهده کنید.

15. مانیتور دات کام

با مانیتور dotcom, شما می توانید از طریق مرورگر وب سایت و 23 مکان نمایش داده شده را انتخاب کنید. در صورت استفاده از این ابزار محدودیت به فرد است ، شما می توانید با استفاده از مجله جغرافیایی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. این به نوبه خود می توانیم به راحتی داشته باشید و بتوانید با استفاده از آن بتوانید با استفاده از امکانات بیشتری به شما امکان پذیر شود.

استفاده از این موارد در اختیار شماست که می توانید در سایت خود به پنج بخش محدودی دسترسی داشته باشید ، “خط” ، “خلاصه” ، “میزبان” و “روش آبشار”.

16. WebToolHub

استفاده از این روش با استفاده از سرعت بالا, WebToolHub شما می توانید سایت خود را برای بارگذاری مطالب خود بیان کنید و بین آنهایی که معتبر هستند از حد مجاز خود استفاده کنید ، صفحه صفحه ، سرعت بارگیری و زمان بارگیری را با فرمت جدایی ارائه دهید..

17. زومف

با زومف, با استفاده از 400 نفر می توانید بارگیری مجدد کنید و خود را برای 400 نفر دیگر افزایش دهید. این صفحه وب سایت شما را اسکن می باشد و می توانید با مراجعه به آنها بتوانید آنرا انجام دهید. با این حال ، برای دسترسی به ویژگی های خاص ، از جمله تعریف شده و گزارش ، می توانید برای یک آزمایش تجدید نظر نامگذاری کنید.

بیش از شما

به همین ترتیب می توانید از طیف کاملی از ابزارهای کنترل سرعت آنلاین که می توانید انتخاب کنید ، بتوانید هر مجموعه ای را از ویژگی های خاص خود داشته باشید. آزمایش سایت شما می تواند به عنوان مرتب می توان به شما در حل مسئله ای که می توانیم با استفاده از آن بتوانیم از آن استفاده کنیم. با این وجود ، می توانید با استفاده از ابزارهای پیشنهادی استفاده کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map