Shopify Plus: مرور نرم افزار تجاری الکترونیکی سازمانی

Shopify Plus یک پلتفرم تجاری الکترونیکی سازمانی موجودی برادر ابراهیم و ابداع شده برای فرماندهی آنلاین از طریق بارگیری بالا در بین خواسته های صاحب نظر پیروزی. Shopify Plus مقیاس تصویری و انعطاف تصویری را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانند به شما خودشان اجازه دهند تا بتوانند به شما اجازه دهند تا مشاغل خود را با تمایل داشته باشند ، و نه برای استفاده از این نرم افزارها. دارای وضعیت خرید Shopify Plus شامل Red Bull ، Budweiser و General Electric می باشد.


Shopify Plus تجارت الکترونیک پلت فرم

نمایش کلی بسترهای نرم افزاری تجارت الکترونیک SaaS

اگر می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی خود ، یا در حال حاضر ساختن کنید ، به فروشگاه اینترنتی از بخش آنلاین مجازید. یک پلتفرم تجاری الکترونیک کاملاً ماساژ میز SaaS مجاز است که بتواند به شما کمک کند.

SaaS مخفف نرم افزار به عنوان یک سرویس است. با این کار ، شما را به همه نرم افزاری می رساند که بتواند فروشگاه اینترنتی خود را برای خرید سرورهای رایانه ای در اختیار شما قرار دهد تا بتواند به راحتی بتواند خدمات الکترونیکی خود را پیدا کند…

این به عنوان راهنما می توانیم به شما کمک کنیم تا بتوانیم از رای دهندگان خود بهره مند شویم ، تا بتوانیم خدمات خود را حفظ کنیم ، از این طریق می توانیم از خدمات خود استفاده کنیم. به طور خلاصه ، با استفاده از فناوری آنلاین. این سرویس ارائه دهنده خدمات با ارزشیابی ماهانه به عنوان یک سرویس مشترک ارائه می شود.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خود بهترین گزینه را داشته باشید – فروشگاه اینترنتی اینترنتی ، بازاریابی ، تبلیغات ، سرویس گیرنده ، کنترل موجود و سایر موارد مرتبط با مشاوره. مشارکت آنلاین شما به روزرسانی کتاب صفحات وب سایت موجود در فروشگاه اینترنتی الکترونیک ، هر مشتری بیشتری می بیند و شما می توانید بر روی کار خود کار کنید.

تجارت الکترونیک سازمانی

تجارت الکترونیکی سازمانی به این مجموعه ای از اختیارات تبلیغاتی اعلام می کند که با قدرت بالاتری از 500000 سال در سال است. این را از شرکتهای نرم افزاری افزوده شده است.

در حال حاضر شرکت واقعی ، شرکت چاپ ، با اندازه بالا و توسعه پیش بینی شده است. این کنترل کننده می تواند به یک راه حل الکترونیکی الکترونیکی احتیاج برسد و بتواند با سرعت بیشتری به شما برسد و بتواند به شما ارتقاء یابد و بتواند به شما امکان پذیر شود..

مزایای خرید به اختیار

سایت فرش و خانه در Shopify Plus امکان تغییر

آموزش & مراقبت های ویژه

این ساده است: آموزش های لازم برای توسعه و محدود کردن اختیاری است. تیم Shopify Plus از نظر فنی فروشگاه اینترنتی شما می توانید با اختیار خود را کنترل کنید – امنیت ، نگه داشتن ، به روزرسانی ، کارایی سیستم و ارائه اطلاعات به شما همگی را بخواهید..

با استفاده از خدمات مشاوره ، شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی خود ، اقدام به خرید خود کنید. ما در یک سری مقاله می توانیم از Shopify Plus خبرگان خود را با عنوان یک شرکت معتبر در اختیار داشته باشیم و بتوانیم به شما امکان پذیر شود.

قیمت پیشنهادی

می دانید که فروشگاه آنلاین Shopify Plus چرید در حال حاضر برای هر ماه دیگری است. قیمت گذاری برنامه ماهانه شما با شرکت پیش بینی و از پیش بحثاکره است. با توجه به قیمت گذاری شده ، می توانید میزان دسترسی به آنها را افزایش داده و با ارائه خدمات پیشنهادی خود به شما امکان پذیر باشد و در صورت تمایل به خدمات خود و ارائه خدمات ارائه شده به سطح خدمات..

پیش بینی اطلاعات این ماهانه شما می توانید مجدداً بتوانید از آن استفاده کنید. این امکان را دارد که شما مجبور شوید که بتوانید از آن مراقبت کنید ،.

این مورد را می توان با غیرقابل پیش بینی می کند و مجهز به میزبان دیگری نیست ، در این صورت می توانید از شما بخواهید که شما را مجبور به سرویس دهی کنید تا بتوانید خود را از بین ببرید و به راحتی خود را کنترل کنید و به راحتی خود را کنترل کنید. با استفاده از این برنامه ، می توانید با همه کارفرمایان صاحب نظر شوید.

و آرامش کافی برای یک فضای فنی بدون نگاهانی برای شما چه قیمتی است?

خرید یک آزمایش 14 روزه رایگان پیشنهاد می شود که می توانید تعداد آن را داشته باشید.

ویژگی های کلاس تصدی

تمام موارد مورد نظر خود را خريداري كنيد. این امکان را برای حمل و نقل خودکار ، چاپ و تنظیم مجدد به حسابداری ، موجودی و سایر سیستمهای مدیریتی است.

دارای حق امتیاز از ویژگی های خاص است:

 • 99.9 ٪ به موقع سرور · 200 ترابایت امکان سازی و بیش از 7000 هسته پردازنده
 • پهنای باند نامحدود و محصولات و اندازه گیری مقاومت نامحدود
 • 70 دروغ گفتن از جمله بیت کوین
 • بیش از 1000 برنامه در فروشگاه برنامه
 • با استفاده از برنامه API و برنامه های آموزشی ، می توانید از طریق برنامه های کاربردی و برنامه های افزودنی خود را از طریق API استفاده کنید
 • موتور پیشرفته تجارت الکترونیک Google Analytics را پشتیبانی می کند

مدیریت حساب

Shopify Plus با اختصاصی مدیر مدیر اختصاصی خود ، ناامیدی را با داشتن یک میزبانی خدمات مشترک با براترف میهن. این شخص برای همه سؤالات ، دیدگاه ها و نیازهای شما با فروشگاه Shopify به علاوه از طریق تماس با شما تماس گرفته است.

خدمات دستکش سفید Shopify Plus

مدیر حساب کاربری شما می توانید با استفاده از فروشگاه و تاریخچه فروشگاه شما می داند. این امکان را دارید که بتوانید به شما امکان پذیر باشد.

مشترکین Shopify Plus به شماره تلفن و آدرس اولیه اولویت Shopify به علاوه سرویس تلفنی Shopify Plus مجاز است..

یک نقطه تمرکز می توانید سایر موارد مزیتهای استفاده از یک پلتفرم میزبان تجارت الکترونیک است. تیم آموزشی فقط یک تمرکز وجود دارد – Shopify Plus را روی یک پلتفرم اختصاصی تعیین کنید. به نظر می رسد که بتواند این یک کارباز را به عنوان بازدیدکننده داشته باشد ، همچنین بتواند از شرکتهای آموزشی دیگری استفاده کند و در سیستم عامل ها و زبان های خاص کار می کند ، به موقع ، ایده های شما و استعداد پیشنهادی را می بخشد..

زمان تیم Shopify به علاوه تک تم استر و انجام کارهایی که می توانند در اختیار شما قرار بگیرند. در این صورت می توانید با استفاده از این گزینه ها و تغییر سریع آنها را تغییر دهید.

بسترهای نرم افزاری اضافی مقیاس ارائه شده

هدف اصلی کسب و کار الکترونیکی سازماندهی مجدد از مشاغلی است که ترافیک بالایی می تواند و سرورهای رای دهنده را برای شما فراهم کند تا بتواند با استفاده از آن بتواند کارآیی داشته باشد. شما نمی خواهید در مورد آن نگران کننده باشید با این وجود می توانید نگاهی بیندازید و می توانید با استفاده از آن بتوانید از بین بروند.

Shopify Plus فروش زیر زیر سازه های سخت افزاری و پشتیبانی بیشتر از این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید با استفاده از خدمات الکترونیکی خود را از بین ببرید. با استفاده از 99.9 موق به موقعیتی که می خواهیم.

Shopify Plus محدودیتی در تصمیم گیری ، پهنای باند یا شما می توانید محصولات مهمی را داشته باشید ، می توانید با کمک خود ادامه دهید. و مهم این که چقدر قدرتمند است ، سایت شما خراب را نمی توان رد کرد.

یکپارچه و بسیار عالی تنظیم کنید

ادغام و سفارشی سازی Shopify Plus

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی Shopify به علاوه می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خود به فروشگاه اینترنتی خود بپردازید. و با توجه به اینکه می توانید حدس بزنید پیش بینی می کنید. Shopify Plus هر ابزاری را قادر می سازد که هر شخصی بتواند بتواند آن را تحت پوشش خود قرار دهد – این است که به یک سکوی بسیار ناخوشدید تبدیل می شود.

آیا می توان به یک کمپانی بازاریابی قدرتمند یا برنامه پاداش مشتری را دید؟ فروشگاه اینترنتی Shopify Plus با برنامه های افزودنی و ادغام از مقام مسئول ثالث آسان است. برای مثال NetSuite و SAP نرم افزار اضافی به عنوان یکپارچه ارائه می دهند.

با استفاده از برنامه ریزی شده ، می توانید از فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید..

Shopify Plus فروش یک فروشگاه اینترنتی با انتخابی بالاتر از 1000 برنامه برای انتخاب است. این برنامه را می توان به برنامه خود اضافه کرد و برنامه خود را اضافه می کند تا بتواند خود را به طور ساده تر تنظیم کند ، اما ممکن است بتواند به شما خدمات ویژه ای ارائه دهد.

Shopify Plus اسکریپت ها را می توان با ارائه دهی به توسعه دهندگان این امکان را به شما داد تا سفارشی سازی را به صورت خاص برای این پلتفرم بنویسند. اگر می توانید با مراجعه به این سایت دیدن کنید ، می توانید با مراجعه به یک مرکز تحقیق و تفریحی خود را ببینید.

امنیت (سازگار با PCI)

Shopify Plus میزان دسترسی به سطح امنیت موجود در بازار از طریق استفاده از آن استفاده می شود – سطح 1 PCI DSS. این استاندارد خدمات طلایی است. Shopify Plus فروش خطرناک می توانید از منابع آن استفاده کرده و سالانه در محل کار خود را انجام دهید.

ارائه خدمات ویژه

سکوی استاندارد Shopify ، دوست داشتن را به مجازات و نظارت بر یک دامنه وب سایت Shopify هدایت می توان که فاقد فروشگاه اینترنتی است. بدون مارک فروشگاه یا پیمایش وب سایت است. این در مورد ارائه دهنده خدمات سردرگمی نماینده و در بدترین حالت ، با استفاده از خرید خود می ترساند.

از سایر موارد ، خریداران Shopify Plus از فروشگاه خود در فروشگاه خود می توانید خود را حفظ کنید ، بتوانید بتوانید از آنها استفاده کنید و خرید کنید..

برخی دیگر از راه های خاص مشتری ، سرپرست استریا می توانید هر یک از آنها را جدا کنید و یا به عنوان خدمات راجع به فروشگاه خود بر روی فروشگاه های براترفیک قرار دهید. ارتباط با شما با مدیر حسابداری بخش مهمی از این منبع است و می توانید به شما در اختیار شما قرار بگیریم که بتواند به شما کمک کند.

کنترل سطح کانال

با Shopify Plus در همه جا بفروشید

این مراجعه کننده به فروشگاه اینترنتی شما می توانید فروشگاه اینترنتی خود را با مراجعه به ملزومات خود در اختیار شما قرار دهید و یا بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را منتشر كنید و بتوانید با استفاده از آن بتوانید دسترسی داشته باشید..

Shopify Plus یک موقعیت شخصی که بتواند به شما امکان پیوند دادن به فروشگاههای دنیای واقعی را فراهم کند تا بتواند به شما اجازه دهد به صورت آنلاین در فروشگاه فیزیکی خود بفروشید. شما می توانید برای ایجاد بازاریابی خود از طریق مدیریت سیستم عامل اجتماعی ، فعالیت اجتماعی فیس بوک و پینترست بفروشید.

در این صورت که می توانید با داشتن مجوز بیشتری در اختیار شما قرار دهیم ، می توانیم از 70 نفر معتبرتر استفاده کنیم…

دوستی در بازاریابی

شما برای خرید فروشگاه Shopify Plus به همه تم های Shopify حد مجاز و همه تم ها را می توانید با ارائه پیشنهادگویی به تلفن همراه مشترک کنید. در این صورت می توانید با استفاده از صفحه نمایش دستگاه خود را به وسیله تلفن همراه تشخیص داده و از طریق تنظیم مجدد خود را تنظیم کنید. این سایت برای همه شما می توانید با مراجعه به سایت خود و موتورهای جستجو را جستجو کنید.

Shopify Plus به عنوان ای طراحی شده است که زندگی بازاریابان را آسان می کند. امکان دسترسی به فروشگاه اینترنتی مشتری و مشتری آسان شما و سرراست است و هر کدام که می توانند از داشبورد برخوردار باشند.

در پشتیبان ، به شما امکان پذیر است و به تجزیه و تحلیل داده ها می پردازیم و می توانید برای جمع آوری آمار بازدید کنندگان و تبدیل به ها و نظارت بر برنامه ریزی خود اقدام کنید. و شما می توانید متن متن را از گزارش ها برای استفاده استفاده کنید.

کنترل اطلاعات بین المللی

با استفاده از فروشگاه اینترنتی مشاغل تجاری الکترونیکی در سطح شرکت موجود در بازار جهانی می توان به فروشگاه و Shopify به علاوه این کار را آسان کرد. ویژگی های شخصی برای بازاریابی بین المللی شامل امکان جغرافیایی ، ابزار زبان و تغییر است.

معایب Shopify Plus

محدودیت های API یا Backend Custom

با هر سیستم عامل میزبانی شده ، شما همواره محدودیت لازم را دارید تا بتوانید آن را تغییر دهید. Shopify Plus محدودیت دارد از سفارشی سازی را در اختیار شما قرار می دهد ، می تواند محدود شود ، اما محدودیت دارد. شما به FTP یا پایگاه داده قابل دسترسی دسترسی پیدا کنید – همه چیز را می توان از طریق جلوی یا API انجام داد.

اگر به عنوان مثال خود را در اختیار شما قرار می دهیم ، می توانید از فروشگاه خود استفاده کرده و از طریق نرم افزار دیگری برای خرید با Shopify Plus ادغام را مجاز نکنید ، برای یک نفر از محصولات خود استفاده کنید..

قفل بسترهای نرم افزاری

فروشگاه اینترنتی Shopify به علاوه خود می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خود اقدام کنید و یا خود را به فروشگاه خود بپردازید. فروشگاه اینترنتی خود را به جایگاه خود انتخاب کنید ، فقط کافی است اطلاعات لازم را بدست آورید..

این در حقیقت همه اطلاعات کافی را برای شما فراهم می کند ، اما می توانید به FTP دسترسی داشته باشید و تمام پایگاه های داده را روی سرورهای شخصی شما می توانید انجام دهید.

شما هم می توانید در مورد استفاده از Shopify Plus اطلاعات خود را ارائه دهید. فروشگاه اینترنتی شخصی سازی فروشگاه اینترنتی و شخصی که دارای ویژگی های لازم هستند ، می توانند از فروشگاه شخصی خود استفاده کنند و به فروشگاه شخصی خود بیفزایند. خرید از زبان برنامه نویسی خود ، مایعات استفاده می کند ، دسترسی پیدا کنید HTML یا CSS در جلسه کمکی را نمی پذیرید.

گزینه های تخفیف محدود

این محدودیتی در تنظیم تنظیم تخفیف در فروشگاه آنلاین شما است. شما فقط می توانید در هر زمان تخفیف را برای یک شرط اصلاح کنید: به یک مجموعه یا یک محصول یا قیمت بدهید. به عنوان مثال ، شما نمی توانید همه چیز را از 20 دلار 10 ٪ تخفیف کنید. با استفاده از این موارد ، می توانید با استفاده از این برنامه ، بتوانید از این طریق اطمینان بیشتری داشته باشید و از این طریق می توانید با استفاده از روش پیشنهادی خود را ارائه دهید.

Shopify Plus رقبا

Shopify Plus در شرکت شرکت Magento

نسخه Shopify Plus و Magento Enterprise Edition رقیبان بین المللی در زمینه تجارت الکترونیک سازمانی توانایی. تفاوت واقعی در این است که Shopify Plus یک راه حل مسنجی شده است و شرکت Magento به دادگاه خود میزبان است به شما می خواهد که بتواند برای شما بتواند به راحتی خدمات ارائه دهد…

به فروشگاه بستن تجارت الکترونیکی پلت فرم ارتقاء داده شده

Magento محصول نسخه میزبانی شده ، Magento Enterprise Cloud Edition این پلت فرم از پایگاه داده ای که می تواند در اختیار شما قرار دهد و می تواند آن را فراهم کند ، می تواند شما را قادر سازد.

هر دو Shopify Plus و Magento Enterprise با استفاده از PCI سازگار با قدرت محدود و رسیدن به سطح صدور گواهینامه سطح 1 PCI DSS. تفاوت واقعی در این است که ، به عنوان یک سیستم عامل اختصاصی میزبان ، تیم Shopify به علاوه از شما می توانید می توانید.

با Magento ، شما می توانید با استفاده از اختیارات خود ، از برادران خود لذت ببرید ، برای ارزیابی و برطرف کردن در این زمان و سعی در جستجوی شما ، نه اینکه به همه دیدنی ها داشته باشید.

به روز از فروشگاه آنلاین شما می توانید آسان و سرراست استفاده کنید. توضیحات این محصول ، ویرایش کپی وب سایت ، اضافه کردن فرم مشتری و سایر مطالب ارائه شده توسط مشتری در مورد صحیح و به موقع بودن.

بعلاوه ، برای پیگیری تغییر وضعیت ، تغییر قیمت ، چگونگی مدیریت سازمانی ، فعالیتهای اجتماعی و همبستگی با سایر اطلاعات..

با Shopify Plus می توان از پنل مدیریت خود به همه افراد این امکان دسترسی یافت. شرکت سرمایه گذاری Magento به عنوان پیش فرض هیچ یک از این گزینه ها را قادر نمی سازد ، اگر شما می توانید با مراجعه به برنامه خود را اضافه کنید و یا می توانید خودتان را راه اندازی کنید. با این حال ، شرکت شرکت Magento Enterprise محدود است ، می تواند به شما امکان پذیر باشد تا بتواند به شما به بازاریابی یا شرکت های ویژه وابسته باشد.

بهینه سازی موتورهای جستجو به عنوان بخش از نادیده می توان از طریق اینترنت آنلاین استفاده کرد. بیش از یک سوم خریداران از جستجوی تصمیم گیری در وب سایت با معرفی نسخه 2 و هم اکنون نسخه 2.1 ، شرکت شرکت مگنتو با Shopify به علاوه در همزمانی با اجازه و قیمت سئو.

هر دو سیستم عامل می توانند برای سئو بیش از حد مجاز داشته باشند و از آن حد مجاز داشته باشند وبلاگ یکپارچه و دکمه های مشترک اجتماعی را در اختیار شما قرار دهند.

حمل و نقل برای هر مشاغل آنلاین دارای اطلاعات مهمی و هر دو Shopify Plus و Magento Enterprise با حمایت از دید شما و حمل و نقل از USPS ادغام می باشد. با این وجود ، Shopify Plus را با DHL ارتباطی داده.

از شركت شركت Magento يك سيستم عامل خود ماسبان است ، مي توانيد و برنامه را براي بهتر كردن آن در ضرورت است. جامعه جهانی قدرتمندی از تعدیل ارائه دهنده خدمات و همکاران انجمن و توسعه دهندگان در برنامه ها و برنامه های پیشنهادی افزودنی را می توان به شما اجازه داد.

Shopify Plus فروش یک فروشگاه اینترنتی با بیش از 1000 برنامه شخصی ثالث و یک تیم قدرتمند قدرتمند است که به شما می توانید در اولویت های بعدی.

Shopify Plus در شرکت BigCommerce Enterprise

فروشگاه BigCommerce موجود خود را به به Shopify Plus مهاجرتک

BigCommerce اینگونه است که از فروشگاه رقص واقع در فروشگاه اینترنتی میزبان وب ابر ، تجارت بربر و تجارت الکترونیک است. BigCommerce Enterprise خود را با مشاغل تصمیم گیری نشان می دهد که سالانه 1 می توانید با حضور بیشتری در اختیار داشته باشید. مشتری های ارائه شده شامل تویوتا ، گیبسون و ورزش ورزشی بدون پرداخت است.

داشبورد هر دو Shopify Plus و BigCommerce Enterprise برزیل سیستم عامل های اقتصادی الکترونیکی مجازات طراحی شده و هر دو برای دسترسی آسان تر (به بحث Shopify و BigCommerce ما را مشاهده کنید.)

هر دو سیستم عامل از ویژگیهای خاص خارج از جعبه قدرت و امکان طرح ساده است. Shopify Plus از زبان برنامه نویسی خود را به نام مایعات استفاده می کند ، و یک اختصاصی یادآوری می توانید در انتخاب این تکنیک ها داشته باشید. تا به این اواخر ، ویرایشگر شرکت BigCommerce Enterprise شکایات محدودی را که می توان در نظر گرفت ، با ویرایشگر جدید در مورد استنسیل طراحی کار ساده ساده.

Shopify Plus و BigCommerce Enterprise از ویژگیهای این روش با پهنای باند و مقیاس سنجش نامگذاری محدود و 99.99 ٪ به سایت روزمره دسترسی دارید. هر دو به شما می توانند در کانال کانونی مستقر باشند و هر دو مدیر امور مالی اختصاصی را به شما می دهند ، می توانید با BigCommerce Enterprise یک سرویس اضافی برای این سرویس دهنده داشته باشید.

Shopify Plus با APP Traffic خود را برای انتقال بدون مشکل مسافرتی خود به پلت فرم جدید Shopify Plus بدون افتخار در سئو خود پیش از رود. هر دو سیستم عامل با نظارت یک صفحه یکپارچه خود برنده می توان.

Shopify Plus قیمت یک بار در قالب برنامه کاملی لاغر است ، می توانید با انتخاب بالاتر از 1000 برنامه در فروشگاه برنامه ، خدمات و ویژگی های خود را افزایش دهید. مجموعه بزرگ شركت BigCommerce مجموعه ای از 265 برنامه را ارائه داده است ، اما می توانید همه چیز را در اختیار شما قرار دهیم.

در صورت نیاز به داشتن مجوز دیدنی ، هر دو سیستم عامل با استفاده از API خود را برای دسترسی به خدمات دهندگان امکان پذیر می سازد..

کلیه مضامین وب سایت با Shopify Plus و BigCommerce Enterprise پاسخگو به موبایل است. شرکت BigCommerce این فرصت را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید برای هر موضوعی جذابیت ایجاد کنید.

اگر شما با توجه به مطالعه ، دروغ پردازش مجازي خود را انجام دهيد. Shopify Plus با 70 پردازنده محدود در جهان ، امکان پذیر است ، و شرکت بزرگ تجارت نیز فقط 38 برابر است – اما این امکان را برای شما فراهم می کند.

نتیجه

چه اطلاعاتی را به عنوان Shopify Plus برای ارائه می دهد?

اگر می توانید با یک تصمیم گیری در اختیار داشته باشید ، می توانید یک فروشگاه اینترنتی بخرید ، به فروشگاه Shopify Plus نگاه کنید بیندازید:

 • یک فروشگاه ارائه دهنده بزرگ و رو به رشد (آجر و ملات یا آنلاین)
 • سطح سالانه 500000 موقعیت ایستاده
 • پیش بینی می کند و یا برنامه ریزی می کنید که تعداد نمونه ای از آن را انتخاب کنید تا بتوانید خود را ادامه دهید ، بدون هیچ گونه محدودیتی برای دیدن
 • با داشتن سنبله های دوره ای در رقابت با شما ، می توانید با تصمیم گیری محدود کنید
 • می توان با استفاده از طراحی ، بازاریابی و ارائه مجوز متمرکز شده و نه بر روی اینترنت شما را طراحی کرد
 • جلوی فروشگاهی محدودصر به فرد و سفارشی را می توان که می توانیم به هر وسیله دیگری بتوانید با موبایل خود سازگار است
 • می توانید با استفاده از مشتری اختصاصی داشته باشید و بتوانید با ارائه خدمات ارائه دهنده خدمات الکترونیکی به شما امکان پذیر شود
 • پیش بینی می شود در سطح جهانی ، در اختیار شما و زبان های مختلف قرار می گیرد
 • برای دستیابی به صاحبنظر بیشتر به موضع گیری چند کانال معتبر است

چرا از Shopify Plus استفاده می کنید?

Shopify Shopify Plus را در فوریه 2014 راه حل کردید تا بتوانید با بزرگتر شدن خود از طریق پلتفرم واقع در اینترنت الکترونیکی خود را در حال مشاهده پیگیری ، راضی کنید. خریداران موفق به اداره مشخص شده از مشاغل با اندازه گیری بالا ، اما برای این کار طراحی شده است.

اگر در حال حاضر مشتری هستیم ، Shopify را قادر می سازد و می توانید آن را مشاهده کنید ، تا بتوانید فروشگاه اینترنتی خود را مشاهده کنید و به فروشگاه خود بپردازید.

 • قدرت در دامنه خود ، با نام تجاری و وب سایت خود
 • یک مدیر حسابداری ویژه & کیفیت در سطح بسیار بالایی از ترافیک موقعیت سفر سفارشی می توان.
 • ادغام سفارشی با موجودی و سیستم مدیریتی مدیریت
 • امکان یافتن کلون از فروشگاههای شما برای ارسال هدف

اگر بخواهید یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید و بتوانید به عنوان یک سکوی سطح سازمانی بروید ، Shopify Plus یک راه حل دیگر را برای نوبه خود داشته باشید تا بتوانید مستقیم حرکت کنید. مدیر حساب شما با شما همیاری کرده است و می تواند در اختیار شما قرار بگیرد و بتواند از آن استفاده کند..

اگرچه اینطور باشد, Shopify Plus در حال حاضر بازدید مشتری های سنگین تری امکان پذیر است و معمولاً در سه مورد برتر از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی سازمانی ارائه شده است. با استفاده از این نرم افزار ، بسیار خوشحال است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me