قیمت کالا Shopify: فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی خودتان و انتخاب کنید

در ارائه این بازار نرم افزارهای تجاری الکترونیکی می توان تعداد بیشتری از شلوغه ها را به دست آورد ، از طرف صاحب مزایای این شرکت که می توان به شرکت ها مراجعه کرد و مجبور می شود محصولات خود را با قیمت رقابتی افزایش دهند. فروشگاه غول صنعتي خريد از اين قاعده مستثني ندارد.


این خبر خوب برای مشتریانی است که می توانید با استفاده از یک نرم افزار مدیریت ، فروشگاه اینترنتی ، قدرتمند قدرتمند ، جدول بندی شده در یک بسته نرم افزاری..

قیمت گذاری برنامه

قیمت برنامه خرید

خرید را با بهترین قیمت پیشنهادی ارائه می دهیم تا بتواند در مورد نیازهای مشاغل در ارائه خدمات ارائه شده توسط استانی خود را اصلاح کند.
با استفاده از همه مهمتر ، این آزمایش یک آزمایش 14 روزه دیگر نمی توانید برای دیدن نام گذاری نیازی به کارت اعتباری محدود. این روش تحقیق در بین شرکتهای نرم افزاری رایج است.

قانون ، از هر محصولی که مجاز است شروع کند ، می توانید از این طریق تحقیق کنید. اگر شما به شما اجازه می دهد و اجازه می دهد تا بتوانید خرید کنید ، به کیفیت راه حلی که می توانید دسترسی بیشتری داشته باشید.

پس از اتمام کارآزمایی 14 روز ، می توان با برنامه ریزی دقیق و متناسب با متن باباجه و انتخاب خود انتخاب کرد.

Shopify Lite – 9 بازی در ماه

با استفاده از این طرح توانمند و لخت توضیح داد ، می توانید با هم قدرت داشته باشید و Shopify کنید. این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در فیس بوک بفروشید و دکمه های “خرید” را به هر وب سایت اضافه کنید. می توانید به سرعت از یک سایت اینترنتی دریافت کرده و خود را با انتخاب خود انتخاب کنید.

خرید طرح راه حل آسان برای رسیدن به موقعیت در فیس بوک

امکان

 • ویترین محصولات جذاب را در فیس بوک ایجاد کنید
 • دکمه های “خرید” را به هر سایتی اضافه کنید
 • کارتهای اعتباری را در بازدیدها و سایر موارد نشان می دهد
 • شرکت فاکتور و مشتری محترم
 • ورزشرسانی های خودکار
 • انرژی بازاریابی
 • ارائه 24/7 مشتری از طریق دسترسی یا چت زنده
 • لیست محصولات نامحدود

محدودیت ها ها

محدودیت اصلی خرید این مهم برای شما مجاز نیست که از شروع یک سایت مستقل بسازید. این حقیقتاً برای شما طراحی شده است که از قبل سایتی مجاز است و نمی توان آنرا تغییر داد. می توانید با استفاده از دکمه پی پال به سایت خود ، به این فکر کنید.

خرید

فروشگاه اصلی – 29 ماه در ماه

فروشگاه اصلی فروشگاه اینترنتی است. این نسخه به شما امکان می دهد وب سایت کاملاً میزبان خود را ایجاد کنید. این برنامه را با تمام ابزارهایی که برای شروع یک کسب و کار جدید به دست آورده اید ، می توان دید. در واقع ، آن را با توجه به كارآفرينان طراحي و قيمت مي توانيد. در بحث چند نکات برجسته مشاهده شده است:

امکان

 • دو حساب کاربری اینها می توانند برای محدود کردن محدودیت در دسترسی به اطلاعات خاص استفاده کنند و در مدیریت سایت شما بتوانند.
 • محصولات نامحدود و فضای مجاز سازی
 • گواهینامه SSL برای دسترسی به امنیت و ایمن
 • وبلاگ
 • امکان کسب کد تخفیف
 • امکان دستیابی

انتخاب های مشتری

بخش بزرگی از مثبت Shopify را می توان به خدمات عالی ارائه داده است. می توانید 24/7 با استفاده از تماس بگیرید. با استفاده از برنامه اصلی ، دارای تماس با راهنما با استفاده از طرح پیشنهادی ، از جمله:

 • تلفن
 • پست الکترونیک
 • زندگی
 • توییتر
 • فیس بوک

قانون ، حتماً از پایه دانش ، بخش سؤالات متداول و آموزش امکان پذیر است. این شانس این است که شما قادر به بودجه به سؤال خودتان هستید. امکان مرتباً مقالات توضیحات استاد ارسال شده و شما می توانید برای داشتن کاربران کاربر به نظر می رسند.

خرید کالا

شما می توانید با استفاده از فروشگاه اینترنتی ، صاحب نظر شوید.

قیمت کارت اعتباری و مقام های معامله: با برنامه ریزی ، قیمت کارت اعتباری 2.9 علاوه به تصمیم گیری 30 ₵ برای هر خرید آنلاین تماشا کنید. به صورت حضوری قیمت خرید 2،7 در اختیار شما قرار می گیرد با استفاده از دروغ ، می توانید با استفاده از دروغ گفت و گو کنید.

قیمت گذاری ماهانه: در هر ماه 29 ماه ، فروشگاه اصلی را با قیمت رقابتی است. اجازه داده می شود که به عنوان یک ستاره طلایی ارائه شود. با استفاده از این فروشگاه ، کافی است فروشگاه اینترنتی ویژه خود را به صورت کالای نامحدود و قدرت دهی در این نکته تعیین کنید.

انتخابهای پس از بررسی: برای دسترسیه جویی در اختیار شما می توانیم یک یا دو سال پیش از این توانمند شوید. یک برنامه سالانه امکان پذیر است و در برنامه دو نماینده 10 یا 20 ٪ از طریق این برنامه استفاده می کنید.

خدمات اضافی

شما می توانید با یک نام دامنه انتخاب کنید. این اطلاعات سالانه است که معمولاً محدود است 10.

فروشگاه Shopify اجازه می دهد تا یک دامنه دلخواه داشته باشید

شما می توانید با خرید برنامه ویژه ای داشته باشید. در ارائه که می توانیم و اینها را ضروری می دانید ، اما می توانید هر یک از آنها را با اطمینان خاطر نشان دهید. قیمت ها از یک بار بارگیری تا برنامه های مشترک ماهانه ممکن است است.

ارائه برنامه برای هر چه است است?

اگر تازه کار خود را شروع کنید ، می توانید از این برنامه برخوردار شوید. با رشد تجاری و کار شما ، ممکن است بخواهید ارتقاء داده شود. در غیر این صورت ، Shopize Basic ابزاری قدرت و قدرتمند را ارائه می دهد. با راه اندازی و راه اندازی فروشگاه خود ، امکان پذیر است با محدودیتهای واقعی روبرو همکاری کنید.

خرید – 79 روز در ماه

طرح خرید برای مشاغل در حال رشد است که به فضای بین المللی ارائه شده است. با بیان این مطلب از ویژگی های پیشرفته تجارت الکترونیکی همراه با آن برای ارتباط با مشتری و مدیریت خدمات پیشنهادی می توانید.

امکان:

به طور کلی ، کلیه ویژگیهای Shopify Basic

 • امکان یافتن ، موضع گیری و بازدیدش کارت هدیه
 • گزارش های حرفه ای
 • بازیابی سبد خرید رها شده است

انتخاب های مشتری

اجازه 24/7 مشتری از طریق راه حل:

 • تلفن
 • پست الکترونیک
 • زندگی
 • توییتر
 • فیس بوک

خرید کانالهای ارائه دهنده مشتری

کیفیت

قیمت کارت اعتباری و مقام های معامله: برای ارائه آنلاین ، به مشتری خرید قیمت کارت اعتباری 2.6 ٪ + 30 عیار در خریداران بازدیدوری ، این قیمت به 2.4 + + 0 می رسد. اگر می توانید از فروشگاه های اینترنتی استفاده کنید ، می توانید آن را نگاه کنید. با این حال ، دروازه شخص ثالث با معامله 1.0 ٪ معامله می توانید.

قیمت گذاری ماهانه: برای بیشتر مشاغل تأسیس شده ، 79 مادر مبلغ اسمی است. این مرجع خاص است با مشاهده نظر شما می توانید قدرتمند شوید با این برنامه انجام کار صحیح است. این منبع بیشتر از حد مجاز برای داشتن یک فروشگاه و کار جلا ، استاد ایزو و به بهزیستی افزایش یافته است.

انتخابهای پس از بررسی: برای دسترسیه جویی در اختیار شما می توانیم یک یا دو سال پیش از این توانمند شوید. یک برنامه سالانه امکان پذیر است و در برنامه دو نماینده 10 یا 20 ٪ از طریق این برنامه استفاده می کنید.

خدمات اضافی: پتانسیل های امنیتی اضافی برای همه برنامه های فروشگاهی Shopified یکسان است. برای خرید یک فروشگاه کاملاً کاربردی نیازی به خرید برنامه محدود. با این حال ، این است که می توانیم با ارائه برنامه های ویژه ای برای بین المللی سودمندی داشته باشید.

قیمت گذاری ارائه خدمات پیشنهادی برای ارائه خدمات خود به شما.
در آخر ، مقام یک نام دامنه را نشان می دهد. به عنوان معمول ، یک دامنه محدود 10 مجازات در سال است.

چه اطلاعاتی برای فروشگاه اینترنتی ارائه می دهد?

طرح Shopify برای مشاغل سرمایهر و متمرکز برزیل توسعه است. این طرح کلیه ای که می تواند شما را به سرعت بیشتری بخشد و بتواند با سرعت بیشتری بخواهد.

Advanced Shopify – 299 دلار در ماه

در ارائه که نسخه پیشرفته است خرید را انجام دهید در ارائه خدمات ارائه شده با برنامه قیمت گذاری پیشرفته

امکان:

به عنوان ، تمام ویژگی های Shopify

 • 15 حساب کاربری
 • گزارش ساز پیشرفته
 • حمل و نقل و بارگیری دقیق در زمان واقعی

انتخاب های مشتری

تمام برنامه های فروشگاهی ، خرید خدمات ارائه دهنده خدمات برتر با استفاده از پایگاه داده می توانید از طریق پایگاه داده تماس بگیرید. انجمن های انجمن می توانند بسیار فعال و مفید باشند. سرانجام ، حتماً از دانشگاه جهانی الکترونیکی مورد استفاده ببرید. این سرویس رایگان به شما در سایت و تجارت اینترنتی بازاریابی کمک می کند.

تماس با کمک مشتری از این طریق:

 • تلفن
 • پست الکترونیک
 • زندگی
 • توییتر
 • فیس بوک

کیفیت

قیمت کارت اعتباری و مقام های معامله: با Advanced Shopify قیمت خرید کارت اعتباری 2.4 ٪ + 30 ₵ برای خرید آنلاین می توانید مشاهده کنید. خریدهای بازدیدوری با اطلاعات 2.2 ٪ + 0 0 انجام می شود. در حال حاضر ، استفاده از Shopify Payments هیچ یک از آنها را نمی توان دید. برای درگاه های دیداری خارجی ، رسیدن به مبلغ معامله 0.5 ٪ می توانید.

قیمت گذاری ماهانه: Advanced Shopify 299 حضار در هر ماه می توانید. این به وضوح طرحی است که برای مشاغل صاحبنظر در نظر گرفته شده است که به یک راه حل مقدماتی برای شما امکان پذیر است.

انتخابهای پس از بررسی: با ارائه اطلاعات کل یک سال پیش بینیه جوییکی. Shopify در برنامه یک نمایش تخفیف 10 ٪ تخفیف می توان. این تعداد زیاد از 350 نفر است. اگر شما یک برنامه دو نفره داشته باشید ، می توانید با تخفیف 20 درصدی داشته باشید ، می توانید 1500 نفر را تحت نظارت خود قرار دهید.

خدمات اضافی: شما می توانید با مراجعه به فروشگاه خود ، صاحب نام خود را انتخاب کنید و یا می توانید با دیدن آن بتوانید آن را خریداری کنید.

شما می توانید با استفاده از این برنامه خود بخواهید که خود را تحت عنوان خود اختصاص داده و به ویژه در اختیار آنها قرار دهید. برای تعیین این که می توانید با قیمت مناسب برنامه ریزی کنید ، یک بار دیگر یا مشترک ماهانه نیز دارید. قبل از سرمایه گذاری در یک برنامه ، حتماً می توانید خودتان را انجام دهید.

چه چیزی پیشرفته است Shopify ارائه دهنده برنامه برای?

خرید پیشرفته برای مشاغل بزرگ که نیاز به یک راه حل در حد امکان دارند و می توانند به سرعت با شرکت خودشان سازنده شوند ، ایجاد فرصت کنید. هدف این است که با شغل خود رشد کرده و ابزاری را می توان برای دسترسی بهتر ، در اختیار شما قرار داد.

Shopify Plus

Shopify Plus یک راه حل نرم افزاری برای شرکت مجاز است که نمونه بالایی از طرح را امکان پذیر است. دارای بزرگترین مارکهای جهان از Shopify Plus برای تأسیس فروشگاه اینترنتی آنلاین خود به شما می توانید. این محصول با نامگذاری محدود ، محصولات و پهنای باند همراه است.

Shopify Plus Plan

هدف اصلی این است که یک راه حل مقرون به دیدن آنها بتوانیم از بین بروند و بتوانند محصولات خود را سفارش دهند و بازارهای جدیدی را ارائه دهند. ابزارهای قدرتمند ، فروشگاه شما را آسان می کند و می توانید با استفاده از داده های تحقیقاتی در اختیار شما قرار دهید. اختصاصی 24/7 به شما در سریعتر راه اندازی فروشگاه اینترنتی خودتان می توانید

محدودیت ها و الزامات لازم Shopify Plus

Shopify Plus محدودیت وضعیت موجود. برای شروع ، به شما نیاز دارد با Shopify تماس بگیرید. این یک برنامه سفارشی برای شما به همراه دارد که می توانید با استفاده از قیمت پیشنهادی خود تصمیم بگیرید.

ارائه برنامه برای هر یک از فروشگاه های Shopify Plus است?

LA Lakers و Dodocase دو مشتری Shopify Plus تعریف. هر دو مورد ارزیابی مارک های معتبر و سطح بین المللی است. می توانید با استفاده از تصاویر بالا و نیازهای محدودصر به شخصاً مجاز باشید. Shopify Plus برای رفع نیازهای دیدنی آل آل است.

قیمت خرید کالا در حد با بزرگترین رقبا

مگنتو

Magento نام بزرگداشت در سیستم عامل های تجاری الکترونیک است. تفاوت بزرگ این است که Magneto CE یک خدمات منبع باز است. این نظر معناست که از نظر تکنیک استر است. با استفاده از برنامه جهانی افزود: داوطلب بشری است.

متأسایت ، رایگان با نمایش داده شده توسط سرزمین متصل می شود. برای یک نفر ، شما می توانید میزبان را در سرور شخصی خود هدایت کنید. این برادر ، شما می توانید با استفاده از کد نویسی می توانید با نگاهی دقیق داشته باشید. اگر هرکدام از این الزامات برای جستجوی شما با استفاده از فناوری اطلاعات ، مجبور شده است به عنوان شخصی بتواند از آن استفاده کند این موقع است که به طور واقعی می توانیم اضافه کنیم.

طراحان و توسعه دهندگان معمول در محدوده 100 تا 250 نفر در هر ساعت شارژ می توان. اگر سایت رابط کاربری خود را آغاز کرده ، می توانید با سرعت بیشتری افزایش یابد. با این حال ، همه پیشرفته ها آزاد هستند. قیمت الحاقات از 99 شروع شروع می شود و تا 8000 به بالاتر می رسد.

Magento ارائه خدمات مشتری بسیار محدودی را ارائه می دهیم. جستجوی انجمن های انجمن مرور سایت. با این حال ، در بیشتر موارد ، شما می توانید با شخصی که سایت شما را راه اندازی شده است مشورت کنید. این به متخصصای ساعات امکان پذیر است برای ایجاد مجوز.

به خلاصه خلاصه ، در حال حاضر فقط می توان از موارد اضافی دیگری ارائه کرد:

 • امنیت
 • نام دامنه
 • میزبانی
 • طراحی طراح
 • آموزش های ارائه شده
 • ارائه خدمات اطلاعات
 • اضافهونه ها و برنامه های افزودنی

به همین ترتیب می بینید ، با اطمینان “رایگان” مگنتو می توان به سرعت از دست خارج شد.

چه اطلاعاتی راجع به Magento است?

علیرغم یک راه حل سنگین ، Magento شخصیت های رسمی را با توجه به امکان پذیر می سازد. این یک برنامه پیشرفته و مقیاس ارایه شده است که به شما امکان می دهد سایت خود را به بهترین عنوان سفارشییک کنید. با این حال ، برچسب قیمت آن را برای شرکتهای تأثیرگذاری شده توسط مرز ترمیم می کند. مشاغل موفق با مخاطب قدرتمند و صادق استراحت می توانید از Magneto بهره مند کنید.

BigCommerce

با مراجعه به برنامه های پیشنهادی قیمت گذاری و دسترسی به ویژگی های موجود ، BigCommerce از نزدیک می توانید Shopify است. برنامه استاندارد هر ماه 29.95 سال است. فروشگاه Shopify ، اکنون می توان:

 • نصب با یک کلیک
 • تم های رایگان
 • آزمایش رایگان 15 روزه – بدون نیاز به کارت اعتباری
 • میزبانی
 • امنیت
 • فضای تأسیس نامحدود و پهنای باند
 • بارهای سریع بار
 • ورزشرسانی های خودکار
 • 10 ٪ تخفیف در اختیار خرید پیش فرض تقسیم یک شرکت

چه اطلاعاتی در مورد BigCommerce است?

در صورت مشاهده ، BigCommerce و Shopify برای استفاده از دیدگاه بین المللی. هردو برای کارآفرینان که از طریق وب سایت خود می توانید شروع کنید ، می توانید تعیین کنید. این انتخاب را می توان به ترجیح شخصی برسد. اجازه است دریابید که موضوعی است که دوست دارد در فروشگاه اینترنتی موجود باشد. یا می توانید یک ویژگی اختصاصی خاص به فرد برای BigCommerce را ببینید.

خوشبختانه ، قادر به هر دو آزمایشگاه ارائه شده دیگر. قبل از تهیه خود ، هر دو را برای چرخش بکشید.

فرو رفتگی

Volusion سایر موارد از بسترهای برتر رتبه بندی است. فقط با توجه به 15 نفر در هر ماه برای برنامه مینی ، می توانید بسیار عالی به نظر برسد. با این حال ، با محدودیت های حضور همراه است. فقط می توانم 100 نفر اضافه کنید و درپوش پهنای باند 1 گیگابایت است. این امکان را برای شما فراهم آورده است.

این newbies می تواند به راحتی با داشتن 35 مایل در ماه به برنامه به علاوه اضافه شود. ویژگی های برنامه به علاوه شامل زیر زیر:

 • امکان نامگذاری محدود
 • 1000 محصول
 • پهنای باند 3 گیگابایتی
 • کمک تلفن
 • خبرنامه
 • CRM
 • بازیابی سبد خرید رها شده است

برای دیدن این برنامه که می توانید در محدوده 30 دلاری با پهنای باند نامحدود با هم داشته باشید.

بزرگترین شکایت در برابر Volusion روشهای ارائه ارزیابی است. در ارائه که قیمت تقسیم میانه تبلیغات می کند ، همه ارائه دهنده منابع مخفی را تعیین می کنند. درمورد مشاهده کوتاه مدت از قیمتهای پیشنهادی که مشاهده شده است:

 • گواهی SSL – 149 دلار
 • نصب گواهینامه SSL (شما به تنهایی نمی توانید نصب کنید) – 99 سال
 • دامنه جدید – 11.99 روز
 • پهنای باند پهنای باند – 7 فرصت برای هر گیگابایت
 • خدمات پردازش ارزیابی شخصیت ثالث – در هر تراشیدن 2.0-3.0 ٪
 • خدمات خدمات PCI 1.83 مقام – 3 بار در هر ماه
 • حذف “صفحه توسط Volusion” – 25 مادر
 • دولت خاتمه – 99 وضعیت
 • خدمات مشاوره ماهانه – 10 دلار

با استفاده از این موارد می توانید نظر خود را اضافه کنید و اضافه کنید. Volusion یک بستر محکم است ، اما با توجه به ارزیابی شفاف و رقابتی وجود دارد.

تبلیغات Volusion برای چه وجود است?

خلاصه خلاصه: برنامه نویسان باتجربه که از سایر موارد اضافی آژانس دارد. این سیستم ویرایشگر WYSIWYG برای سفارشی کردن سایت خود می توانید حدس می زنید از کد رازیدید. این در حال حاضر است ، مدیریتهای غیر منتظره می توانند به سرعت بیشتری افزایش دهند. در سطح با Volusion ، خرید را برای اکثریت جهانی انتخاب کنید تا به قیمت است.

خریداران سؤالات متداول درباره طرحها

 • می توان توانمند برنامه خود را در هر زمان ارتقا یا تغییر دهم?
 • آره! شما می توانید برنامه خود را در هر زمان تغییر دهید. چه بخواهید می توانید با استفاده از این موارد بیشتر بخواهید و یا می توانید با استفاده از این موارد بیشتر ارتقاء دهید ،.
 • آیا می توانم توان خود را راضی کنید هر زمان خواستید؟ مجازات چیست؟?
 • می توانید فروشگاه خود را را ببندید یا مکث کنید. اگر بتوانید با خرید خود در اختیار خرید بودجه خود قرار دهید ، می توانید آن را خریداری کنید. شما می توانید با استفاده از این متخصصان با دقت بیشتری برخورد کنید. Shopify فروشگاه اینترنتی شما را زنده نگه داشته و 14 نفر در ماه مکث می توانید.
 • بستن فروشگاه شما به این شرایط است. چند کلیک طول می کشد و می توانید خودتان را لغو کنید. هیچ مجازاتی برای بستن یا مکث فروشگاه شما امکان پذیر نیست.
 • اگر می توانید یک آزمایش رایگان داشته باشید ، اطلاعات کارت اعتباری را درج کرده اید?
 • خیر شما می توانید آزمایش خود را فقط در چند مرتبه انجام دهید بدون اینکه بخواهید اطلاعات خود را مشاهده کنید.
 • چگونه می توان گفت?
 • خرید به اولین خودکار هر 30 روز تبلیغات اعتباری شما را شارژ می کند. فاکتور ارائه شده کرد کرد ، اما می توانید مشاهده کنید. کارفرمایان این امکان را دارند که بتوانند به شما اجازه دهند هر یک از معلمان و برنامه های پیشنهادی را ارائه دهند.

با توجه به قیمت گذاری

خرید کنید تا بتوانید محبوب ترین پلتفرم تجارت الکترونیکی میزبانی شده است. این یک راه حل حل شده و قیمت گذاری شده است. با استفاده از قیمت کارآفرینان بار اول می توانید از قدرت بخرید.

انتخاب یک برنامه صحیح بسته به این است که در کجای کار خود می توانید و به سرعت شما می توانید پیشرفت کنید. خبر خوب این است که شما می توانید در صورت نمایش لزوم برنامه ها را ارتقاء دهید و بتوانید به صاحبنظر بودن از سیستم عامل های خارج از کشور می توانیم از آنجا که می توانیم ترکیبی از اختیار داشته باشیم ، تطبیق توضیحی و انعطاف تصوریوری را ارائه دهیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map