از طریق وبلاگ خود را به یک تجارت الکترونیک تبدیل کنید

اگر یک وبلاگ نگار می توانید ، بتوانید آنرا بخرید ، خودتان نیز تلاش کنید.


اگر مرتباً پست مي كنيد و مي توانيد به شما كمك كنيد ، خاندار داريد ، هدايت مي كنيد يا بصيرت است ، مي توانيد به آساني از طريق رهگذر ، اين ظرفيت را براي خريداري كنيد…

چه بخواهید محصولات و خدمات دیجیتالی یا فیزیکی را بفروشید – درمورد شما می توانیم به شما بخواهیم خود بخواهیم خود بخواهیم.

وبلاگ خود را به یک بستر تجاری الکترونیک تبدیل محصولات جدید بفروشید.

از این که به عنوان هدف خود را می می شناسید ، در حال حاضر می توانید یک قدم برجسته کنید. می توانید با مراجعه به وبلاگگ شما ، می توانید با استفاده از کالاهای مختلف و خدماتی که ارائه می شوند.

به گزارشبان خود وفادار بمانید

به موارد زیر وفادار را مشاهده کنید و درمورد محصولات و خدمات خودتان را برای ارائه خدمات ارائه دهید.

و بارزترین گزینه برای کسب درآمد از وبلاگ خود اين است كه محصولات مرتبط با طاقچه شما را بفروشيد ، چه دکورزيون منزل ، آشپزي ، تخصصي ، حيوانات خود يا هر يك از آنها.

با فكر كردن در مورد كيف فروشگاهي كه مي توانيد از آن استفاده كنيد و از كيفرتري استفاده كنيد و يا خدماتي براي خريداري داشته باشيد ، مي توانيد به اين ترتيب براي خريد و خريد چكشي نياز داشته باشيد…

طوفان طوفان را در محدوده خود طاقچه خود را قادر می سازد و خود را مسئول می کند و در مورد نوع کالاهایی که می تواند دوست داشته باشد و چرا. ایستگاه آنلاین آنلاین محور بازار است – برای کسب اطلاعات در بین مخاطبان خود تکیهک.

آزمایش کنید و ببینید چه اثری وجود دارد

با توجه به این که می توانیم بتوانیم به راحتی پیدا کنیم ، می توانیم با استفاده از منابع مالی خود را از بین ببریم. (به عنوان مثال ، اگر یك وبلاگ مرور كتاب از جواهرات یا مقام قهوه خود را به آزار و اذیتتان ، كتاب عجیب به نظر می دهد).

از تخیل خودتان استفاده کنید و بتوانید با ارائه خدمات خود یا ارائه دهنده خدمات خودی خود اقدام کنید – فقط بخواهید “آشکار” کنید که می توانید از طریق سایتهای بزرگ تبلیغاتی خود را تغییر دهید ، این ایده را ایجاد کنید.

  • برای محصولی یا خدماتی که دارای دیدی خاص هستند و شما را قادر به استفاده از آن می دانند ، می توانید انتخاب کنید – شما می توانید آن را کنترل کنید. به ویدیوی دانش و تخصص عمیق در حمایت از محصولات سطح سطحی.
  • شما می توانید از محصولات خود استفاده کنید و بتوانید از این طریق بتوانید از این طریق استفاده کنید. قانون ندهید کمبود بودجه یا فضای داخلی شما را متوقف کند – می تواند تجارت قطره ای را شروع کنید چندین روز با بودجه کفاش.
  • ارزش این را که می توانید در وبلاگ نویسان ارائه کرده و از طریق اینترنت آنلاین بفروشند تا به شما در ارائه خدمات پیشنهادی کمک کنید.
  • و از آزمایش کردن نترسید – چند مورد دیگر را امتحان کنید و ببینید چه عواملی محبوب است و چه می تواند برای شما بهترین محصول را تهیه کند.

راه حل

انتخاب راه حل بین المللی الکترونیک مهم است. شما می توانید با دیدن این دیدگاه که می توانید مجذوب و اجازه دهید تا به روشی عمل کنید که همگانی داشته باشید و همدیگر را برای شما آسانتر کنید.

با استفاده از خدمات کامل الکترونیکی می توانید انتخاب کنید و می توانید با استفاده از فروشگاه الکترونیکی خود را ارائه دهید و یا بتوانید با استفاده از فروشگاه الکترونیکی به سایت خود دسترسی پیدا کنید. رابط کاربری اینترنتی در سراسر وبلاگ خودداری کنید بدون اینکه بخواهید آنرا تغییر دهید. در مورد مشاوره انجمن وب سایت مسترهای استفاده از سیستم عامل های نرم افزار الکترونیکی الکترونیکی می دانند که می توان به عنوان است.

به همین ترتیب که می توانید با مراجعه به سایت خود ، به فروشگاه کاربری هر پلتفرم فکر کنید و می توانید در این زمینه بخرید تا بتوانید برای شما بتوانند یکپارچه می توان داشته باشید. یک سرویس خوب کاربر در اختیار داشتن نرخ ارز تبدیل شده و وفاداری مشتری می توانید.

نشان می دهد که دارای اعتماد به نفس است

شما خودتان را بد بدید می توانید به شما اعتماد کنید – برای بازگرداندن مردم ، وقت و اعتماد به نفس خود در کتاب با کیفیت ، طراحی و استفاده کاربر سرمایه گذاری کنید.

  • اگر می توانید فروشگاه الکترونیکی خود را معتبر کنید ، به اعتماد برسد ، پس از پیوستن به این نظر نظر دهید Google Trusted Stores برنامه فروشگاهی که می توانید با مراجعه به مقام بالاتری از خدمات ارائه دهنده خدمات ارائه شده به شما بگویم ، با استفاده از نشانی پاداش می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی خود در فروشگاه های معتبر و معتبر – و همچنین به عنوان 1000 نفر از عمر خودتان را خریداری کنید به ارائه پیشنهاد می توانم..
  • برای کمک به شما اعتماد به نفس و اعتبار ، سیگنال های اعتماد به نفس در فروشگاه اینترنتی خود را با محدودیت در صفحات ارائه شده نشان می دهد.
  • وضعیت مفصلی را مشاهده کنید & وضعیت و تحویل و اطلاعات در سایت خود را باز می گرداند و مشاهده می کنید با شما آسان می توانیم.

هزینه را آسان کنید

با این وجود می توانید تعداد بیشتری از صاحبان اختیار داشته باشید و به آنها اعتماد به نفس دهید.

فروشگاه خود را با با دروازه گیری پی پال ضروری است ، این است که می توان از محبوبیت خاصی برخوردار است و به صورت آنلاین از بین می رود. با استفاده از خرید می توانیم از خرید مفیدی برخوردار شوید.

در این صورت ، می توانید خودتان را مجدداً به کارتهای ایمن غیر پی پال برسانید و بتوانند به شما امکان دهند که بتوانند از این طریق بتوانند به شما امکان دهند تا بتوانند به دستگاهی دسترسی پیدا کنند ،.

مشخصات فنی را به درستی تغییر دهید

فروشگاه یک فروشگاه اینترنتی الکترونیکی با داشتن یک وبلاگ دارای مجوز اختصاصی – شما باید به ارتقاء کلیسای تخصصی به سایت خودتان بخواهید.

  • به ارائه خدمات میزبان می توانید خودتان را تغییر دهید. آیا می توانید برنامه WooCommerce را در وبلاگ وردپرس خود نصب کنید؟ WP Engine به شما می خواهد از طریق نشانی (بحث در مورد WPEngine در جلسه).
  • URL های سایت خود را با با ابزاری سایت جستجوگرها فریاد قورباغه برای سیگار کشیدن از امکان احتمالی لیست بندی.
  • فروشگاه بزرگ با تولیداتی که وارد شده و از خارج از بورس می توان؟ برای دریافت از دست دادن ، هرگونه موضع گیری به عنوان آزاردهنده 404 صفحه ، باید به صفحات اختصاصی اختصاص داده شده و به صفحات دستگیر شده هدایت شوید.

آیا می توانید با دیدن این وبلاگ خود را به فروشگاه اینترنتی الکترونیک تبدیل کنید؟ در طول مسیر چه درسهایی را آموختید؟ درمورد نظر ما.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me