BigCommerce در مقابل Magento: آیا بستر بین المللی الکترونیکی را می توان انتخاب کرد؟

در ارائه که Bigcommerce و Magento کاملاً تعریف شده است ، هر دو در فروشگاه اینترنتی خدمات آنلاین خود را با این مقام ارشد ارائه می دهند.


تجارت بزرگ از دو استرالیایی به عنوان سبد خرید Interspire در سال 2003 تأسیس و در سال 2009 به Bigcommerce تبدیل شده است. با داشتن 50،000++ تجار امروز و 4 قدرت تصمیم گیری ، می توان محبوبیت خود را در مورد خدمات الکترونیکی ارائه داد..

BigCommerce در جلسه Magento

شهر كولور ، استانداردر در كالیفرنیا ، Varian ، Inc ، Magento را در سال 2008 آموزش داد. Magento اجازه 30 محدود از سهم بازار را در بین رقبا ، خود 150،000 و بیش از 100،000 سال است که می توان آن را اعلام کرد و از طرف دیگر با حمایت از مقام رهبری ، و همچنین در اختیار شما می باشد. سال.

به عنوان یک صاحب فروشگاه اینترنتی ، می توانید از طریق خرید کالا و خدمات ارائه دهنده خدمات اینترنتی ، اقدام به طراحی سایت خود کنید ، وب سایت الکترونیکی شما می خواهد قبل از موعد و بزرگترین تجارت الکترونیکی یا Magento را به شما ارائه دهد…

Contents

تفاوت بین بین هر دو سیستم عامل

BigCommerce تجارت بزرگ در زمینه ایزو سیستم عامل فروشگاه های تجاری الکترونیکی با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی آرشیو شده است. این سرویس برای ارائه خدمات جدیدی که می توانید با سرعت بیشتری به دست آورید و به فروشگاه اینترنتی راه خود دسترسی پیدا کنید ، محصولات مدیریتی خود را به دست آورید و خودشان نیز بتوانند به شما پیشنهاد دهند. اجازه از انتخاب های سفارشی سازی را ارائه می کنیم. قیمت گذاری مدل این نوع پلتفرم برخوردی برون ماهانه و اندازه گیری موضع.

مگنتو Magento یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) قدرتمند و میزبان است که به شما (یا با کمک خود شما می توانید آن را بخرید) می توانید از طریق منبع بازاریابی برای ایجاد سایت استفاده کنید. این برنامه نویسی برای برنامه نویسان باتجربه یا توسعه دهندگان با استفاده از این انعطاف تصیری بالایی در طراحی امکان پذیر است. شما می توانید از طریق نرم افزار بارگیری کنید و بارگیری خود را افزایش دهید و یا می توانید با یک برنامه پیشنهادی در اختیار شما قرار بگیریم.

هر بستر بیندی برای چه چیزی است

BigCommerce پلت فرم Bigcommerce برای مشاغل با اندازه بالا به فروشگاه اینترنتی کالاها و خدمات طراحی شده است. اطلاعات بیشتر در مورد Bigcommerce بیاموزند.

مگنتو پلتفرم Magento برای فروشگاه های بزرگتر جهانی الکترونیکی و مجازات های توزیع برای جابجایی هر مقدمه ای طراحی شده توسط است. این درخواست برای جستجوی پیشرفته با قابلیت های فنی برای برنامه نویسی HTML ارائه شده.

در مورد انتخاب محدودیت های لازم ، صاحب نظر در این زمینه مشاهده شده است: میزان توان و پتانسیل رشد شغلی ، سطح خدمات شما ، زمان و تلاش شما در این کاربر و خود این بستن است..

در این مقاله جامع ، ما می توانیم به Bigcommerce و Magento از نظر:

یک فروشگاه اینترنتی رابط کاربری

نصب و راه اندازی فروشگاه

نصب فروشگاه آنلاین دارای امتیاز است

کاربران بیشتر در زمینه طراحی سایت وب سایت الکترونیکی الکترونیکی را می توان به دست آورد ، می توانید با استفاده از آن بتوانید با استفاده از آن بتوانید با استفاده از آن بتوانید با استفاده از آن بتوانید بهترین گزینه را داشته باشید. . نصب و راه اندازی Bigcommerce و Magento نمایندگی ، فروش اینترنتی ارائه شده به فروشگاه اینترنتی به شما امکان پذیر و تجربیات شخصی مشتری.

شروع مسابقه

BigCommerce با استفاده از این پلتفرم تجارت الکترونیکی ، نصب خود را جستجو کنید. شما با یک نام کاربری و رمز عبور جدید در وب سایت Bigcommerce ثبت نام میگین. بعد از این که بخواهید می توانید یک الگوی موبایل را انتخاب کنید و سایت خود را با استفاده از یک ویرایشگر روی صفحه شروع کنید. برای عضویت در وب سایت خود ، یا شخص ثالث یا BigCommerce ، باید به نام دامنه مشترک باشد.

این شرکت در وب سایت خود اعلام کرده است که در مورد نیاز به “ارسال و یا محدودیت حفاظت از دامنه خدمات مشاوره” از یک شرکت شخصی ثالث پیشنهاد می دهد. میزبانی وب در برنامه های قیمت گذاری Bigcommerce گنجانده شده است.

مگنتو این پلت فرم الکترونیکی مستلزم این است که شروع به کار کند (eHost ، iPage ، Web.com و غیره) . حساب میزبان شما می توانید در Magento خود و محدودیت ساخت سایت را از آغاز (مگر برنامه در برنامه تصدی سرمایه گذاری).

فروشگاه راه

تجارت بزرگ

BigCommerce

 • سهولت رابط. رابط کاربری Bigcommerce که برای سؤال شما مجاز است ، منوی داشبورد را برای تنظیم و ویرایش فروشگاه روی صفحه نمایش ، از شما می توانید نسخه رسمی را انتخاب کنید و همچنین می توانید آنرا مشاهده کنید..
 • ابزارها را بکشید و رهاک. این پلتفرم رابط کشیدن و رها کردن برنامه را برای شما فراهم می کند.
 • ویرایش مؤلفه ها (در حال حاضر انتقال ، تغییر اندازه و ویرایش). ویرایش صفحات شما تا حد مجاز است برادر الگویی است که شما را انتخاب کنید و از قالب های معتبر ویرایش شده است.
 • معماری سایت / ناوبری. معماری سایت و گزینه های ناوبری باز هم می توان حدس زد که برادر الگوی بزرگ شما بتوانید انتخاب کنید.
 • دسترسی به کد HTML / CSS. برای شخصی سازی اختصاصی به کد HTML / CSS در حد محدود است.

مگنتو

مگنتو

 • سهولت رابط. Magento در کلاس سیستم عامل های تجاری الکترونیکی آسان ، مگر می تواند شما را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات با استفاده از خدمات جستجو کنید.
 • ابزارها را بکشید و رهاک. Magento یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن آن ، داشتن یک برنامه با استفاده از کد منبع بازدید کنندگان محتوا و عناصر را در ورق های سبک تغییر یافته..
 • ویرایش مؤلفه ها (در حال حاضر انتقال ، تغییر اندازه و ویرایش). ویرایش مؤلفه ها از راه داشبورد و / یا کد انجام کار اصلاح شده است.
 • معماری سایت / ناوبری. در ارائه که برنامه ریزی و ناوبری سایت می توان براساس الگویی در Magento مجاز است ، از کد منبع تبلیغی اصلاح شده.
 • دسترسی به کد HTML / CSS. Magento یک پلت فرم موجودنی از کد منبع باز / HTML / CSS است.

ادغام با eBay و Amazon

BigCommerce با استفاده از این پلتفرم ، یک افزایش دهنده داخلی برای eBay اصلاح میشید. فروشگاه برنامه Bigcommerce ده ها کانال خرید را در اختیار شما قرار می دهد. برای ادغام با آمازون ، باید یک شخصیت شخصی ثالث اختیار را برای دسترسی به Bigcommerce ، ChannelUnity یا SolidCommerce را انتخاب کنید. انتظار نظر هرکدام از این افزودنیها را انتخاب کرده است.

مگنتو در یک زمان ، Magento متعلق به eBay بودجه ، این مقاله را در اختیار شما قرار می دهد ، یا می توانید انتخاب کنید تا بتوانید از خرید آگهی های تبلیغاتی دیگر استفاده کنید. هیچ محدودیتی برای نمایش ، به جزیره و نیاز به برنامه نویسی ندارید.

ارائه از زبان

BigCommerce Transferx Live به همراه Snippet جاوا اسکریپت ، فروشگاه خود را چند زبانه کلیک کنید. این طرح می تواند به شما اجازه دهد. با استفاده از گزینه های Google Translate.

مگنتو این برنامه را با استفاده از زبان های بارگیری می توانید تغییر دهید و بتوانید با استفاده از آن بتوانید از فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید. این کار به چند مرحله و مشخص کردن کد نیاز است.

پشتیبان آموزش و استفاده سایت

BigCommerce در مورد نیاز به محصولات خود ، تجارت بزرگ “واردات / منابع سریعتر” را در کلیه برنامه ریزی قیمت گذاری به همراه نسخه پشتیبان برنامه دیدگاه ارائه می دهد. با استفاده از کلمات کلیدی ، مختصات مختصری از این امکان برخوردار است ، می توانید با استفاده از این نوع سیستم عامل های تجاری و الکترونیکی برای طراحی مشخص شده استفاده کنید.

مگنتو از این که این سیستم مدیریت محتوا (CMS) را از طریق منبع آفرینش می دهد ، شما می توانید با استفاده از منابع پیشنهادی خود بتوانید از آنها استفاده کنید. شما می توانید با این کار کار را انجام دهید و یا آن را رافع کنید. Magento از یک ابزار پشتیبان ارائه شده در سیستم پشتیبانی می توان برای دسترسی به پیکربندیی.

نظر در مورد نصب و راه اندازی

شروع کار در هر یک از این سیستم عامل های تجاری الکترونیک بخش آسانی است. تجارت بزرگ از قبل در یک سیستم عامل میزبانی شده است ، همه شما می توانید با یک حساب کاربری است. Magento از داشتن آن میزبان آن در سرور خود است ، به بارگیری و نصب نیاز دارید.

هر دو سیستم عامل ادغام برنامه و کانال ، گزینه های چند زبانه با پیکربندی اضافه شده ، پشتیبان شما و فعالیت های تا حدی. اگر می توانید یک جادوگر ایجاد کنید ، می توانید به فروشگاههای خود بپردازید و بتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی خود اقدام کنید و خود را به فروشگاه اینترنتی خود ببرید..

در مورد نیاز به ارائه کامل و قابلیت شخصی سازی کد ، راه اندازی فروشگاه بیشتر با Magento درگیر است. تجارت بزرگ برای تعیین موقعیت در مقیاس محدود و بزرگتر است ، در حال حاضر Magento یک راه حل عالی برای تجارت الکترونیک بزرگ است.

سهولت استفاده را با هم همکار

خدمات درمانی

با استفاده از روش آسان

با استفاده از این سیستم عامل سهولت استفاده از این دو سیستم عامل برتر الکترونیکی با سطح رهبری شما امکان پذیر است. ما در درجه اول به سه گلدانی در زمینه راه اندازی اتومبیل ، فروشگاه اینترنتی ، اضافه کردن محصولات ، بازاریابی و سئو تفریحی و امکان نظارت بر سایت.

BigCommerce موجودیان و کنترل سطح دسترسی به شرکتهای بزرگ تجاری در اختیار شماست و با منطق منطقی بدون عارضه می دانند. تجارت بزرگ ارائه شده توسط متخصصان ، یک آموزش ، راهنمایی و ابزار کنترل و کنترل پنل اجرای تعاملی برای ارائه خدمات به شما در ساختن یک فروشگاه.

بخش مدیریت محصول به زبانه های ارائه تقسیم می شود. هرچه متخصص فنی می دانید ، می توانید اگر بتوانید این مدیریت را مدیریت کنید ، برای خیاط سازی سفارشی به HTML محدودیت دسترسی داشته باشید. وب سایت برنج دستگاه تلفن همراه با هم امکان پذیر نیست. این خدمات با ارائه خدمات ارائه شده توسط شما امکان پذیر است و خدمات مشتری در برنامه ریزی شده توسط شما بسیار عالی است. کسب و کار بزرگ برای ارزیابی سطح و امکان دسترسی آسان.

مگنتو برنامه نویسان و مدیریت پیشرفته ، Magento را ارزیابی کنید و با استفاده از آن بتوانید آسان می یابند. شاهدي ها اين نياوراند كرد. پس از بارگیری نرم افزار Magento ، برزیل مورد نیاز شما می باشد و می توانید برای راه اندازی یک فروشگاه کامل با استفاده از یک صفحه کامل تنظیم کنید. شما می توانید کد HTML / CSS را بخرید و اصلاح کنید و برای فهم منوها ، اهداف ها و لایه ها به موقع شدن و مکان های جدید را انتخاب کنید.

Magento استاندارد بالاتری از شخصی سازی طراحی و تصمیم گیری نامحدود را با یک اختصاصی یادداشت سنگین ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از یک متخصص توانمند شوید. Magento توان تا توانوار است ، برای برنامه نویسان و توسعه ده مرز بندی شده است.

نظر در مورد سهولت استفاده

سهولت استفاده بستگی به مهمان شما در پروژه امکان پذیر است. تجارت بزرگ با استفاده از داشبورد بصری و آنلاین ، آسانتر شده است. Magento رویای کد نویسی پیشرفته است ، می توانید فروشگاه خود را شروع کنید و شخصی را بخواهید.

طراحی های طراحی و سفارشی سازی موجود در راه با استفاده از این طرح

طراحی وب و شخصی سازی

طراحی و سفارشی سازی در کنترل

با طراحی بالا و بعد سفارشی سازی بیشتر وب سایت شما می توانید با رقم بالا بردن ضروری است.

شما می توانید یکی از کاربران بار اول را انتخاب کنید و در این صورت بتوانید با یادآوری ابزارهای لازم را داشته باشید و یا بخواهید با یک طراح باهوش متخصص شوید؟ آیا شما یک طراح تغییر داده می خواهید؟ محدود کردن محدودیت ها به شکل دادن به شما ، توانایی و محدود کردن محدودیتهای نرم افزاری به شما را می توان انجام دهد. گزینه های طراحی وب سایت و سفارشی سازی در این دو سیستم عامل توانمندی:

قالب وب سایت

BigCommerce شما قادر به دریافت بودجه از میان 42 قالب موضوعی را انتخاب کرده اید که 16 مورد از دسترسی محدود است. برای تجارت الکترونیک ، شما می توانید یک مورد پاسخ دهید ، تلفن همراه را انتخاب کنید که با هر وسیله سازگار دیگری بتوانید. شما برای ایجاد قالب های بزرگ Bigcommerce (بین 129-250 نفر) با قدرت بیشتری می توانید از این طریق بتوانید با قدرت بیشتری دست یابید و در رنگ ها و سبک های مختلفی برای تراز کردن با استفاده از شما بخواهید. قالب ها کاملاً مدرن این است که می توانیم از دوستان دوست داشته باشیم.

مگنتو طرح قالب خود را به عنوان معتبر ، مطلبی را انتخاب کنید که در بازار تم Magento به اشتراک گذاشته شده است ، یا شخص دیگری باشد ثالث را مدیریت کنید. انتظار بین 50 تا 100 را می بینید.

با داشتن امکاناتی بسیار بهتر می توانیم برای ایمن سازی یک الگوی ، در اختیار داشتن امکان تغییر کد ، هیچ محدودیتی در رنگ و سبک آن را نداشته باشیم. این نمایه از گزینه های از پیش طراحی شده در فروشگاه Magento Connect یا در ThemeForest می توانید. Magento نشان داده شده است از قانون ظاهر در وب سایت خود را می توانیم با دیدن آن بتوانیم از طریق نادیده خود استفاده کنیم.

طراحی شخصی سازی

BigCommerce برای شخصی سازی صفحات فروشگاه خود ، از داشبورد و متن راهنمایی روی صفحه دوست مهمان. جادوگر شما را از بین بردن ویژگی های طراحی و عناصر صفحه راهنما می توان گرفت. فقط با تخصص ویژه ای در زمینه تجارت الکترونیک سفارشی سازی را می توانید با شما بخواهند و شما را مجبور می کند تا برای شما بتواند عناصر صفحه را بخوانید. برای طراحی سفارشی به کد HTML / CSS مجاز است و می توانید صفحه شخصی خود را با شخصی سازی به مارک خود به خود اختصاص دهید.

مگنتو جز یک جادوگر ارائه دهنده خدمات برای طراحی وب سایت خودتان است ، اما Magento از داشبورد استفاده می کند. تنظیم مجدد و صفحات کاملاً مجوز تنظیم شده ، با این وجود می توانید در مورد چگونگی استفاده از منوی داشبورد برای شخصی سازی و شخصی سازی مطالب خود به خودی خود یا دو مورد رضایت دهید. اگر شما می توانید یک نسخه ویرایش را انتخاب کنید ، می توانید با استفاده از این قانون مجازات شده و اجازه دهید این قانون را از بین ببرد.

خدمات طراحی سفارشی

BigCommerce این پلت فرم برای ساخت سایت تجاری الکترونیک شما با راهنمایی با مراجعه به سایت و پشتیبانی سایت وب سایت است. شرکت تجارت بزرگ شرکت طراحی سایت که می تواند در اختیار شما قرار گیرد ، با برنامه ریزی بالاتر می تواند شرکت کننده ای باشد که بتواند در اختیار شما قرار دهد.

مگنتو Magento یک بستر تجاری الکترونیک است که برای ساختن وب سایت شما می توانید از طریق خدمات مشاوره خود در خارج از سایت خود نصب کنید. انجمن خدمات آنلاین بسیار آسان است ، اما برای دسترسی به مقاله ، فیلم و پست در صورت تمایل به شما می توانید راهنمایی کنید ، می توانید مرتب شوید. Magento می توان به راحتی یک چالش فنی برای غیر توسعه دهندگان است.

نظر در طراحی وب سایت و شخصی سازی

هر دو سیستم عامل محبوبیت الکترونیکی در زمینه های مختلف از طریق طراحی وب سایت و سفارشی سازی از قالب های موبایل و دسترسی به کد HTML / CSS برای ارائه برنامه های مختلف ، آسان و پیشرفته هستند.
برنامه نویسی HTML / CSS در Bigcommerce مستیاری است اما در Magento ضروری است. برای صاحبان مشاغل کوچکتر ، فرصت های سفارشی سازی انعطاف می توانید با حضور در شرکت بزرگ تجارت در اختیار شرکت های بزرگ خود باشید.

اگر به تجارت الکترونیکی سازمانی و با انتظار دیدن شما احتیاج داشته باشید ، می توانید با مراجعه به ماژنتو سفارشی همکاری کنید.

اگر شما با طراحی مناسب یا می توان از یک مرکز ارائه دهنده خدمات ، ماژنت برای رشد ، مقیاس تصویری و مدیریت توزیع شده استفاده کنید. هر دو سیستم عامل شریک بینز با منابع قدرتمندی در این راه برای کمک به شما می توانند داشته باشند.

ویژگی های نظارت و ارزیابی با استفاده از امکان پذیر است

وضعیت واقعی ، ارزیابی و ویژگی های اصلی حمل و نقل

هزینه نرم افزار ، ارزیابی و حمل و نقل

با این کار خود می توانید با استفاده از خدمات خود ، صاحب نظر شوید و بتوانید خود را از بین ببرید. هزینه یکپارچه خرید ، کیفیت و ویژگی های حمل و نقل و انتقال یک ضرورت است. هر یک از این سیستم عامل ها می توانند کارکنانی انجام دهند ، با راه حل ، مدیریت فروشگاه و ادغام برنامه را در هر یک از این دو کاملاً ارائه دهند:

فرضیه

BigCommerce این برنامه را می توانید با استفاده از PayPal ، مربع و نوار پی پال ، با قیمت ویژه در برنامه های پیشنهادی خود ، از پی پال ، میدان و نوار استفاده کنید. با این کار ، می توانید با دسترسی بیشتری بتوانید در صورت تمایل بیشتر از این ، در اختیار شما قرار بگیریم ، اما می توانید برادر خود را حفظ کنید. با استفاده از حاملهای داخلی پیش فرض ، تجارت بزرگ ، مدیریت های معامله با تخفیف امکان پذیر است.

مگنتو برای انتخاب بین ده ها ها راه حل دروغ محدود یا اجازه داده شده است (یا الحاقات) به Marketage Magento مراجعه کنید. با استفاده از این برنامه ، می توانید از امتیاز خاصی برخوردار شوید و برای شما از محبوبیت خاصی برخوردار باشد. راه حل های ارائه شده محدود Skrill (با استفاده از 20 روش) برای WorldPay Extension، ePay و موارد دیگر.

پلاگین های سبد خرید و افزودن ها

BigCommerce ویژگی های سبد خرید بسیار خوب با راه حل میزبانی شده Bigcommerce و ارائه پیش فرض ارائه شده توسط کردی ، که می توانید با بارگیری برنامه های خود را افزایش داده و به راحتی به شما کمک کنید. شما تخفیف مشتری ، گزارش بااتن ، امکان پذیر بودن و سایر مواردی که می توانید کلیک کنید.

می توانید با اجازه و امکان دسترسی محدود کنید. فقط با داشتن این فروشگاه اینترنتی می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی برنامه های بزرگ تجارت اینترنتی خود را جستجو کنید ، و از این طریق می توانید مدتی طولانی را انتخاب کنید..

مگنتو برنامه های کاربردی پیشرفته ، افزایش یافته ها ، افزودن ها و افزایش سرعت خرید در بازار Magento را انتخاب کنید. این موارد را می توان بارگیری در سایت میزبان شما برای حمایت از سایر موارد اضافی و همچنین امکان اجرای برنامه نویسی است. يك سبد خريد بسازيد كه مطبق با مشاغل شماست و هر كس خود را به خود راهنمايي مي كنند: راه حل هاي مجازي ، قانون قيمت ، ابزار حمل و نقل و انتقال ، انتشار ، تشخيص و غيره.

مدیریت تصمیم و مدیریت موجودی

BigCommerce از میان متخصصین ارائه شده توسط مدیریتهای موجود موجود در زیر صفحه محصول ، برگه موجودی ، انتخاب کنید. پیگیری پروژه ، به روزرسانی سطح مالکیت و گزارش های ارائه شده. شما می توانید از گزینه های سفارشی سازی را ببینید. با استفاده از برنامه های فروش و فروش توانمندی ، ReadyToShip ، محدودیت اختصاصی MinMax و سایر موارد از فروشگاه برنامه های بزرگ.

مگنتو بازار Magento این ده ده ها گزینه مجاز است با مدیریت ارایه شده و از مرز محدود شود. این پسوندها شامل MagPleasure ، حمل و نقل آسان ، Amasty و موارد دیگر می باشد. برنامه ریزی ERP برای ارائه خدمات به خرید ، موجودی کالا و لجستجوییت یا وضعیت محصول در زمان واقعی.

چرخ دستیابی رها شده

BigCommerce به عنوان یک مغازه دار ، داده های سبد خرید رها شده را می توان ابزاری بسیار بیشتر برای دستیابی به مقام بالقوه و جذابیت برای بازدید مجدد از سایت خودتان فراهم کرد. خرید رها سبد خرید در هر سه برنامه قیمت پیشنهادی سطح بالا Bigcommerce دارای محدودیت است. برای اتوماتيك شركت Saver Cart Saver استفاده كنيد. اگر شما می توانید برای برنامه های مرتبط استفاده کنید.

مگنتو این امکان را برای بازیابی داده های شما پیدا کرده است و می توانید با استفاده از آن بتوانید بهترین گزینه را پیدا کنید. Magento Marketplace ابزار رها کردن سبد خرید را برای ردیابی و گزارش دادن به مشتری و ارائه دهنده خدمات پیشنهادی برای مشتری. انتخابهای رایگان یا پولی برای انتخاب از جمله پیشنهادات خرید سبد خرید ، رانده شدن با من ، راه حل های پیشنهادی و خلاصه موارد دیگر..

صدور گواهینامه صنعت کارت نظارت (PCI)

BigCommerce با استفاده از خدمات مشاوره متخصص در تجارت الکترونیکی در این کلاس ، شرکت بزرگ تجارت الکترونیک سازنده با PCI به شما این امکان را می دهد که مطابق با صفحه اصلی خود ، الزامات را به سمت پردازش ایمن کارت اعتباری را انتخاب کنید. هیچ اطلاعات مشتری و یا مشترک نیست.

مگنتو ريایت PCI Magento به دو روش تجدید نظر به دو روش تفسیر: مقامات رسمی و مسیبانی ، هر دو از طریق مدیریت محل کار. داده ها در خارج از سرور Magento است ، می تواند به شما امکان پذیر شود ، یا اطلاعات بیشتری کسب کند. PCI در اختیار شما است که می توانید برنامه خود را ارائه کنید.

ماشین حسابداری مالیاتی و حمل و نقل

BigCommerce فدرال مدیر و حمل و نقل کنترل پنل ، قیمت حمل و نقل و انتقال به موقع دیگر برای استفاده از خدمات حمل و نقل و انتقال ، از طرف شرکت های فدرال اکسپرس ، یو پی اس و شرکت های بین المللی ، امکان پذیر است ارائه خدمات مشاوره ای با استفاده از خدمات مشاوره ای محصولات ارائه شده توسط متخصصان.

مگنتو خدمات مالی و حمل و نقل و انتقال اتومبیل از طریق فروشگاه اینترنتی ماژنتا امکان پذیر است و می توانید برای خرید سبد خرید مشتری پیکربندی کلیک کنید. از میان اپلیکیشن های SwipeZoom و مجازات جهانی ، حمل و نقل ساده پریمیوس و سایر موارد ، برنامه پیشنهادی را انتخاب کنید.

پیگیری حمل و نقل

BigCommerce ردیابی حمل و انتقال استاندارد را در زیر تنظیم تنظیم کرده است ، منوی تنظیم شده محدود است در Bigcommerce در بین گزینه های تنظیم شده 12 اعلان شخصی است که می تواند به شما اجازه داده شود. پس از ارائه این برنامه از Bigcommerce Analytics استفاده کنید.

مگنتو این سیستم با ارائه برنامه های پیشنهادی برای ارائه ردیابی و ارائه بار حمل ادغام میهن. از بازار Magento ، در جستجوی مرور ردیابی حمل و نقل و جستجو در صورت امکان به صورت رایگان و عالی رتبه بندی بالا بسته بندی ، وضعیت سفارش & پیگیری حمل و نقل توسط Plumrocket ، AfterShip و موارد دیگر. انتخاب های پیشنهادی دارای ویژگی های خاص است.

امکان های POS

BigCommerce شما می توانید تا حد امکان به یک سیستم مقاومت عمومی (POS) مراجعه کنید و با مربع ، پی پال و نوار تماس بگیرید ، یا می توانید افزودنیهای نصب را نصب کنید. تجارت بزرگ برای همگام سازی موجود بین محصول بین سکو و شرکت بین المللی به یک حساب کاربری نیاز دارد.

مگنتو شما یک پسوند POS را برای Magento نمای نقطه فروش (POS) یا myPOS مجازی انتخاب می کنید ، و می توانید این امکان را برای شخصی سازی ایجاد کنید. با داشتن این قیمت ممکن است حد مجاز داشته باشید. این برنامه می تواند با استفاده از ابزارهای مدیریت اضافی ، پست الکترونیکی ، مدیریت و تحلیل موقعیت و ارائه گزارش بارگیری می تواند.

نظر در مورد ارزیابی ، ارزیابی و ویژگی های حمل و نقل

هر دو سیستم عامل برای این ویژگیهای اجباری بین المللی الکترونیکی قدرت یافتن دارند. در Bigcommerce ، این تصمیم شهیدی تر بودجه ای است که می توانید به یادگیری و پیکربندی زمان لازم داشته باشید. در Magento ، محدودیت دسترسی مدتی را می توان بارگیری برنامه ریزی شده.

هیچ محدودیتی در مورد افزودن افزودنیها و افزودن آن به شما امکان پذیر نیست ، به ویژگی در ماژنتو امکان دارد. تجارت الکترونیک.

یک عامل ارائه دهنده مجانی می توانید در مورد نظر خود برای استفاده از آن استفاده کنید. برای رسیدن به سطح بالا و بزرگ ، Bigcommerce آسان و همه عیار است. Magento اجازه است در درازمدت برای تجارت الکترونیک بزرگ نظر دهید.

ویژگی های بازاریابی را با استفاده از این گزینه تغییر دهید

ویژگی های بازاریابی

بازاریابی دیجیتال

ویژگی های بازاریابی و پیش بینی فروشگاه اینترنتی می توانید به بهترین و مهمترین و دسترسی آسان تر است. این سیستم قدرتمند اجتماعی ، وبلاگ نویسی ، تبلیغات مشتری و آنالیز راجع به نظر می گیرید ، امکان دستیابی به مشتری بالقوه شما می توانید این است. بیایید دیدیم که در این دو سیستم عامل در اختیار شما قرار گرفته است

سئو

BigCommerce این محصول برای ابزارها و برنامه ریزی سایت SEO است که به شما در دستیابی به دسترسی بالقوه به شما امکان پذیر است ، در اینجا که می توانید کتاب خود را با استفاده از راهنمای تجارت اینترنتی به SEO جستجو کنید ، می توانید برای تغییر ابرداده ، پیوندهای جستجو ، صفحات محصول ، ارائه تصویر و سایر مواردی که ارائه می دهید ، جستجو کنید. برای داشتن اطمینان به نفس / سئو خریدار در برنامه Bigcommerce Pro می توانید مبدل شویم تا بتوانید HTTPS را بخرید.

مگنتو اگر با این ایده خود بخواهید ، این پلت فرم کنترل بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. برنامه های رایگان یا پولی را از بازار Magento نماینده CreareSEO ، جستجوگرها جستجوگرها و نشانی اینترنتی URL تنظیم شده یا جستجوگرها به صورت رایگان بارگیری مجدد و کد پیشنهادی برای استفاده از نرم افزار جستجو. شما می توانید ابوباده را از پانل سرور ویرایشایش ، و Magento می توان برای مزایای بیشتر جستجوگرها در وبلاگ وردپرس شما ادغام کند..

وبلاگ نویسی

BigCommerce یک صفحه وبلاگ کامل با هر یک از برنامه های قیمت گذاری وبلاگ پیش فرض این امکان وجود دارد ، اما می توانید از فروشگاه برنامه خود استفاده کنید Bigcommerce می توانید ببینید و در نمایش تمایل ، به یک پلتفرم اختصاصی وبلاگ نویسی اختصاصی دهید. Blogger یا WordPress شامل سفارشی سازی زیاد ، امکان پذیر است با استفاده از زبان و قابلیت های خود برای هدایت ترافیک است.

مگنتو برنامه افزودنی Magento Blog به شما امکان می دهد تا در صفحه وبلاگ خود داشته باشید و تنظیم کنید. در ارائه که هیچ وبلاگ با بارگیری ماژنتو مجاز نیست ، می توانید در بازار Magento نماینده داشته باشید.

وبلاگ نویسی یک بخش مهم در بازاریابی محتوا است. وبلاگ Magento – Edition Community یک برنامه افزودنی آزاد ، یا امکان استوریور را می توانید با بارگیری کنید. وبلاگ بهتر بهتر شما می توانید با وبلاگ برتر وردپرس ادغام کنید ، اما می توانید مبدل شوید.

انتخاب های تبلیغاتی

BigCommerce از تبلیغات مشتری روبرو Bigcommerce استفاده از ویرایش ، کد امنیتی کوپن ، تخفیف ، قیمت گذاری و سایر موارد دیگر. با توجه به گزینه های پیشنهادی تجاری اگر همه شما بخواهید خود را با دید مجذوب کنید ، فروشگاه اینترنتی خود را با عنوان مجاز یا بدون مجوز تبلیغ کنید ، شرکت های ویژه ای ، Upsell و ده ها نفر دیگر را کامل کنید.

مگنتو شما می توانید با مراجعه به سایت تبلیغاتی خود ، این بازار را مجدداً اعلام کنید ، اما آن را به بازار ارائه دهید. کوپن ها ، توانایی و تخفیف های ویژه با حداکثر کوپن های چندگانه Magento را در میان سایر موارد دیگر.

زیبایی در Magento این است که می تواند به شما اجازه دهد کنترل پنل مدیریت کند و اجازه دهد تا بتواند خود را تنظیم کند. صدها برنامه افزودنی برای هر نوع هدیه ، کوپن ، معامله ، تبلیغات ، هدیه و سایر موارد دیگر ممکن است. این برنامه های آزمایشی را می توانید با مراجعه به سایت: تبلیغات اجتماعی ، NextPromote و ثبت نام.

آمار سایت و بررسی و تحلیل

BigCommerce تمام برنامه های قیمت گذاری Bigcommerce شامل مجلسی و تحلیل و آمارگیری برای ارائه خدمات به شما در زمینه رشد شغل خود می باشد ، یا می توانید به عنوان یک وسیله ارائه شده به شما پیشنهاد داده شود. تجارت بزرگ برای جابجایی به ابزارهای گزارشگری داخلی ، آمارگیری ارائه شده ، تصمیم گیری و اطلاعات بین المللی بازاریابی متکی است. اگر رازی رسمی ، به فروشگاه برنامه بروید و گوگل آنالیتیکس ، می توانید با دسترسی به امکانات موجود در بازار را بارگیری کنید.

مگنتو یک ابزار مدیر در داشبورد Magento شامل اضافه کردن Google Analytics است ، یا می توانید برای انتخاب برنامه خود را تحویل دهید ، به بازار Magento نگاه کنید بیندازید ، که می توانید آن را نیز آزاد کنید. برای ردیابی تجاری الکترونیک ، خریداران مشتری ، صاحب نظر و مدیریت ، مدیریت ارتباط با مشتری و سایر موارد برای دسترسی به وسایل..

نظر در مورد ویژگی های بازاریابی

به عنوان یک جنبه مهم تجارت الکترونیک ، هر دو این سیستم عامل را می توان برای بازاریابی و پیش بینی ارائه دهنده خدمات پیشنهادی ارائه داد. این وسیله ای است که می توانیم از این سیستم عامل برخوردار شوید و می توانید به شما بگویند تا مشاغل بطور کامل رقابتی داشته باشند.

حد بین این سیستم عامل ها در حد بازاریابی دوباره به “ساده و شهودی” یا “پیشرفته و جامع” خدمات می توان گفت. اگر می توانید یک فروشگاه سریع و آسان ایجاد کنید ، با مالکیت بزرگی را برای شرکت دوست دارید. اگر می توانید با مراجعه به هر شخصی که بتوانید کنترل کنید و برنامه خود را ارائه دهید ، Magento Valix تنظیم تر است.

برنامه ها و قیمت ها را بررسی کنید

برنامه ها را بررسی کنید & قیمت گذاری

قیمت گذاری برنامه ریزی شده

قیمت گذاری بین Bigcommerce و Magento با استفاده از Bigcommerce ، شما از بین برنامه های پیشنهادی قیمت گذاری شده ، می توانید با استفاده از گزینه های پیشنهادی ، انتخاب کنید. در Magento ، شما نرم افزار رابط کاربری را به عنوان بارگذاری مجدد و سایت خود را با استفاده از سایت های خود افزایش داده و می توانید با استفاده از آن بتوانید به شما اجازه دهند ، و یا می توانید یک برنامه مجانی الکترونیکی را با استفاده از مجوز رسمی تهیه کنید..

هرچه کسب و کار بزرگتر شده است ، به شما بسیار زیاد شده است و می توانید با استفاده از سیستم عامل ها بتوانید از کردستان استفاده کنید.

راه حل های درمانی

BigCommerce شما می توانید با چهار برنامه تعیین هزینه منصور ، که ماهانه نمایشحساب می توانید ، شروع می کنید. این برنامه دارای بر اساس موضع گیری در هر سال است. اگر شما می توانید سالانه ارزیابی کنید ، می توانید 10 ٪ بعد از آن را مشاهده کنید. با توجه به داشتن دیدگاه شخصی ، مقام ثالث را برای دروغ گفتن ، تمایل ، خرید و فروش ، نام دامنه و غیره به عنوان مدیر پیشنهادی در نظر بگیرید. دروازه های پیش فرض Bigcommerce 2.9 ٪ به مدت 30 سنت برای هر تراکتور در برنامه های کمتری برنامه ریزی شده ، برای شما از حمایت های دیگر شما امکان پذیر است.

مگنتو شما می توانید انتخاب کنید Magento را به صورت رایگان بارگیری و نظارت بر افزایش و افزایش تعداد بازدید کنندگان را انتخاب کنید. با مراجعه به مشاوره شخصی ثالث را برای حاملان خود ، می توانید از طریق کانال های خرید ، نام دامنه شخص ثالث و هاستینگ حمایت کنید. شما می توانید با ارزیابی دقیق سالانه زیاد ، به راه حل الکترونیکی Enterprise Magento تصمیم گیرید.

قیمت گذاری برنامه ماهانه

تجارت بزرگ

تجارت بزرگ

استاندارد. کلیه اجزای تعیین موقعیت ، پهنای باند نامحدود و محصولات نامحدود را با حداقلکوری 50 مقام رهبری در سالگرد اصلاح. 29.95 دلار در ماه

به عنوان. با استفاده از برنامه ریزی استاندارد ، اطلاعات لازم برای سبد خرید رها شده و گروه های مشتری / تعیین هزینه برای سال 125k در سالگرد انتخابات. 79.95 امروز در ماه

حرفه ای. با استفاده از برنامه های ویژه برای دسترسی ، سئو ، مجازات برلاهبرداری و فروشگاه های Google ، برای ارائه 3k سفارش در سال اصلاح. 199.95 $ / ساعت

شرکت ، پروژه. برای قیمت گذاری در مجموعه اختصاصی سفارشی و 1 نفره یا بالاتر از سال دیگر با این شرکت تماس بگیرید.

مگنتو

مگنتو

جامعه (CE). Magento را بارگیری و نصب و وب سایت اینترنتی الکترونیکی الکترونیکی با خود یا امکان خود را برای کدگذاری بارگذاری کنید. بارگیری رایگان.

تصدی (EE). یک راه حل تجاری الکترونیکی در مقیاس بزرگتر و امکان انتخاب قدرت به عنوان رهبری که می توانند برای داشتن مقام رهبری انتخاب کنند. 18000 دلار در سال

محاکمات آزاد

BigCommerce می توانید در یک جلسه بررسی 15 روزه رایگان و بدون نیاز به کارت اعتباری ثبت نام و آن را امتحان کنید.

مگنتو هیچ آزمایشی امکان پذیر نیست و بارگیری می شود.

ارائه مشاوره

BigCommerce دولت نام دامنه می بینید. خدمات میزبانی در برنامه های قیمت گذاری می شود. شرکتهای دیدراتی و خریدهای اینترنتی از طریق خرید اینترنتی ، مشاوره خود را در اختیار شما قرار داده اند و می توانند در اختیار شما قرار بگیرند..

مگنتو نام دامنه و تجربه میزبانی دسترسی را ادامه دهید. انتظار می رود به طور کلی که با حاملهای دروغ و خرید اینترنتی انجام می شود ، می توانید با هدایت رهبری خود را تنظیم کنید.

تفاوتهای واقعی در برنامه قیمت گذاری

BigCommerce این پلت فرم دارای قیمت های پیشنهادی می باشد. برنامه ردیف سوم براساس توضیحات پیشنهادی درج شده (جدول اندازه گیری قیمت وب سایت) است. تجارت با تنظیم آسان ، مجموعه ویژگی ها و اختصاصی ، قیمت ماهانه Bigcommerce کاملاً منطقی است.

مگنتو در داوری صاحب نظر برای ساختن سایت ، این پلتفرم می توانید برای راهپیمایی و ایستادگی بدون محدودیت دسترسی داشته باشید. شما می توانید همدیگر را افزایش داده و خریدهای بیشتری را برای تصمیم گیری و ارائه مشاوره به صورت جداگانه ادغام کنید. اگر در طرح تجاری الکترونیکی شرکت سرمایه گذاری می توانید با افزایش قیمت ، قیمت آن را بالا ببرید ، اما می توانید برای دستیابی به هدف در اختیار شما قرار بگیرند.

نظر در مورد برنامه ریزی قیمت

بستر تجاری الکترونیک شما می توانید با نگاهی به نیازهای تجاری و با بالاترین حد مجاز سازنده انتخاب کنید. به عنوان یك راهكار ، می توانید با استفاده از راه حل مقدماتی اقدام كنید ،..

هر دوی این سیستم عامل دارای این انعطافاف تصویروری در زمینه ارائه می باشد ، اما به روش های بسیار متفاوتی. با مشاهده قیمت پیشنهادی ، راه حل شما در یک پلت فرم بین المللی الکترونیکی در سطح مجاز به شما امکان پذیر است: شما می توانید خدمات بزرگی را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانید خدمات خود را در اختیار شما قرار دهید. ، و با ارزش ماهانه خود را کنترل کنید ، یا خودتان را بسازید. به صورت رایگان با استفاده از امکانات افزایش یافته به همراه اختصاصی یادگیری در Magento.

خدمات ارائه دهنده

ارائه خدمات و مشتری

کمک کاربر در پروژه است

کاربر برای این دو سیستم عامل کسب و کار الکترونیکی بسیار مجاز است که در کلاسهای خود به خود اختصاص دهد.

در یک پلت فرم تجارت الکترونیکی خود میزبان ، امکان حمایت از شما در این پلتفرم قرار داده شده است. شما جادوگران می توانید به دسترسی آسان ، راهنما در ویرایشگر و گفتگو روی صفحه اصلاح کنید.

با داشتن یک پلتفرم شخصی که خود دارای استدلال است ، می توان آن را محدود کرد. Bigcommerce و Magento در بحث تفاوتهایی وجود دارد:

BigCommerce شما می توانید با استفاده از منابع پیشنهادی خود در زمینه سایتهای مختلف و ارائه گزینه های مختلف زندگی خود را انتخاب کنید. پورتال ارائه این امکان ، چت زنده و تلفن است. در دانشگاه بزرگ تجارت ، مدیریت فیلم آموزشی در زمینه موضوعات از دوستداران. طرح تصدی با یک تیم مشاوره با استرالیا و ارائه پیشنهادی برای ارائه مجدد.

مگنتو در این پلتفرم آزاد ، شما قادر به زنده نگه داشتن توانایی خود هستید ، اما سطح زمینی را نیز می توانید ارائه کنید. فروم مشتری ، مشخص مستندات و صدها فیلم YouTube در وب سایت ممکن است. برای ارائه خدمات بیشتر ، به نسخه برتر قیمت نسخه Enterprise مشترکاً.

نظر در مورد کمک مشتری

شبکه خدمات آنلاین برای Bigcommerce و Magento از وب سایتهای ارائه شده یا Google تمایل به استفاده مجدد. با استفاده از برنامه های پیشنهادی ، می توانید با کمک آنها خدمات آنلاین شما باید به صبر و زمان کافی برای دسترسی به همه چیز را رضایت دهید ، مبدأ آن را به خودتان بگویید و می توانید از این راه دریا استفاده کنید.

خدمات ارائه دهنده

نقد های ذکر شده

مطالب مثبت

BigCommerce با استفاده از شرکتهای بزرگ تجارت عاشقانه می توانید از SEO ، اینترنت آنلاین ، وب سایت رسمی شرکت ، سایت اختصاصی وب سایت و سه راهنمای استفاده از راه حل و مدیریت فروشگاه الکترونیکی استفاده کنید. نمایش سایر موارد ارائه دهنده بازاریابی ، کنترل HTML / CSS ، قدرتمند تلفن همراه ، سازگاری با برنامه ریزی خارجی و امکان دسترسی به محصول خود.

با جدیدترین تجارت الکترونیکی رابط منطقی بصری می دانند و خرید می توانید در رده بالایی تعیین کنید. هتل بزرگ (با این حال ، پلتفرم Shopify) رتبه بندی شده توسط کلیسا بین 4 تا 5 ستاره در شخص خود است. Bigcommerce یک پلت فرم محبوب تجارت الکترونیکی است که می توانید با کاربری جدید آسان تر است.

مگنتو جامعه کاربری فنی از این طریق Magento برای شخصی سازی پیشرفته با استفاده از یك نرم افزار رایگان و ارائه خدمات بازده كنترل. Magento Marketplace برای جستجوی و رتبه بندی برنامه ها برای بارگیری شاهدیدز است ، و امکان دسترسی رایگان به شما امکان پذیر است. با استفاده از گزینه های مختلف ، سایت های مختلف و گزینه های تنظیم دامنه ، و به تنظیم زبان های بی نظیر می توانیم.

چهره های دیگر شامل ضعیف مقیاس تصویر استر. با پیشرفته ترین سیستم CMS دسترسی به سایت جهانی الکترونیکی می دانند و به طور کلی بین 3 تا 5 ستاره می خواهید. Magento یک پلتفرم خود میزبان عالی است و به عنوان برنامه نویسی نیازمند است ، می توانید برای شخصی سازی پیشرفته در یک فروشگاه پیشرفته.

موضوعاتهای منفی

BigCommerce در ارائه کسب و کار بزرگ امکان پذیر است و می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی خود بتوانید در اختیار شما قرار بگیریم ، از طرفی بتوانید از مشتری خود استفاده کنید و راه حل دیگری را برای خود پیدا کنید. قالب ها برای نمایش متفاوت سیستم عامل های دیگر فروشگاهی مدرن و جذابیت سفارشی سازی ها برای موجودیتان سطح گیج کننده است ، و می توانید آنچنان انعطاف را بخواهید که بتوانید با مراجعه به این ویرایش ها دوست داشته باشید..

HTML / CSS را با استفاده از کدگذاری کد HTML یا CSS در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید با استفاده از آن رمز عبور خود را مجاز بدانید. گزینه های چند زبانه به نشان کارها نیاز دارند. هیچ موردی برای یافتن برنامه یا موضوعات خاص در فروشگاه برنامه نباشد Bigcommerce مجاز است (خرید اینترنتی در بازار Magento می باشد).

مگنتو شاهدي بدون داشتن برنامه برنامه نویسی از Magento شکایت محدود است ، اما در حال حاضر بستن است که می توانيد. گزارش بار و بارگذاري در باربر آهسته تيري را گزارش كنيد.

رایگان پس از همه افزودنیها و برنامه ها برای ساختن یک سایت موفق باشیدقاً بدون محدودیت است. این امکان را می دهد که بدون داشتن شرایط زندگی کار ناامیدر است. در جامعه کاربر این دیدگاه وجود دارد که Magento برای رعایت PCI است که به دروغ های شخص ثالث اعتماد می کند. Magento زمان و تلاش برای ساختن دیگر.

با توجه به پروژه

با بستن مسافر برای شما است: BigCommerce یا Magento?

انتخاب برنامه پلتفرم

این سیستم بین Bigcommerce و Magento جالب است ، این دو سیستم عامل را در اختیار شما قرار نمی دهد. با این حال ، این تحقیق را می توان به یکسان اختصاص داد.

دلایل انتخاب یک سکوی بیش از حد

اگر با دیدن این روش ، می توانید در بین این دو سیستم انتخاب کنید ، الکترونیکی می تواند روشن شود.

Bigcommerce یک پلت فرم تجارت الکترونیکی با مدیریت آسان و شخصی است که برای مشاغل شما و بزرگتر طراحی شده و مشاهده کردید و مشاهده کردید. Magento یک پلتفرم تجارت الکترونیکی خود میزبان ، ساخت و ساز در نظر گرفته شده برای شرکتهای بزرگ ارائه دهنده خدمات دهیاری در مقام خود..

با توجه به قیمت گذاری ، می توانید با قیمت بالاتری روبرو شوید ، و هر دو دوست دارید با قیمت بالاتری داشته باشند. با داشتن همه چیز برای فروش محصولات و خدمات خود ، فروشگاه اینترنتی خود را تنظیم کرده اید ، می توانید آن را با قدرت کنترل کنید ، تلاش کنید.

این مجموعه می تواند شما را برای دسترسی به منابع اصلی ، مجموعه های مختلف و تمایل به ساخت سایت خود در اختیار شما قرار دهد و یک مرکز آموزشی برای شما فراهم کند. فروشگاه اینترنتی شما و شما می توانید با افزایش چشم اندازی مواجه شوید.

Bigcommerce به عنوان امکان دسترسی به فروشگاه اینترنتی و تصمیم گیری سریع محصولات به داوطلب آنلاین. اگر دانش یا منابعی برای کمک به شما بتوانید ، Magento نامحدود است.

ما می توانیم به شما بگویم. اگر تجربیات شخصی یا سؤالی در مورد Bigcommerce یا Magento با استفاده از این ، ارسال کنید. با تغییر و ارائه این سیستم عامل ، نظرات ما را تغییر می دهد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map