Top Zeland New Shop Shop מעצבי ומפתחי אתרים

פרס הצטיינות AWA


לא נדרש זמן רב לשיתוק ניתוחים כשאתה מסתכל על כל מה שאתה יכול לעשות איתו Shopify. פלטפורמת eCommerce חזקה זו היא המלך הבלתי מעורער מסיבות רבות. מה שנראה כמו אפשרויות אינסופיות נמצא בראש הרשימה. האם אתה בטוח שאתה הולך להגדיר את זה נכון? האם אתה אפילו מודע לכל הפעמונים והשריקות?

ייתכן שהגיע הזמן להתקשר למומחה, Shopify מומחה. ישנם גורואים של Shopify בכל רחבי העולם, אך רבים מהם נמצאים בניו זילנד.

רגע, מה הם עושים שם למטה? מסתבר שמעט מדינות בעלות ריכוז גבוה יותר של מומחי מסחר אלקטרוני. המדינה נהנית מסביבה עסקית בטוחה, בטוחה ויציבה. מערכת מס פשוטה שמקלה על ניהול מסחר עולמי.

הייצוא הגדול ביותר של ניו זילנד הוא הטכנולוגיה. צמיחת שיא תרמה קרוב לעשרה מיליארד דולר למשק בשנה שעברה. הממשלה תומכת בטכנולוגיה וחדשנות כדרך לצמיחת הכלכלה. זוהי סביבה המטפחת את סוג האנשים שהופכים למומחי Shopify.

המשך לקרוא לרשימת מפתחים שיכולים לעזור לך להפיק את המיטב מ- Shopify.

מסביב מדהים

כיכר כיס

כיכר כיס

סוכנות בשירות מלא זה לוקח אותך הרבה מעבר להקמת חנות מקוונת Shopify. וזה חשוב. טכנולוגיה בלבד לא מוכרת. אתה צריך אסטרטגיה דיגיטלית שבונה את המותג שלך. עליכם להשתמש בתקשורת כדי לבנות מודעות. עליכם לשלב גם מדיה חברתית כדי להגדיל את החשיפה. כיכר הכיס נוקטת בגישה הוליסטית זו לסחר אלקטרוני.

תן סוכנות זו שיקול עדיפות אם אתה מותג אופנה או סגנון חיים. יש להם תיק של דוגמאות יפות, יעילות ופשוטות. התיק מראה מה אתה יכול לעשות עם Shopify כשאתה דוחף אותו לגבול. אתה תהיה הנהנה מחנות מקוונת מדהימה. תהיה לך גם אסטרטגיה שלמה שתצליח.

אתרי SPF

אתרי SPF

הכל קשור לנייד כיום, במיוחד אם יש לך חנות מקוונת. מכשירים ניידים משליכים מכשולים ומגבלות בקניות מקוונות, אפילו עבור Shopify. אתרי SPF יודעים לעקוף את כולם.

עיין בתיק העבודות כדי לקבל מושג על היקף יכולותיה של סוכנות זו. המלצות של לקוחות אחרונים מציינים כי המהפכות המהירות מתמחות. אחרים מצביעים על אימון וסבלנות שעוזרים להגביר את המומחיות הטכנית שלך. אתה תהיה מוכן לנהל את החנות שלך ברגע ש- SPF תהיה מוכנה עבורך.

פירברנד

פירברנד

צוות זה המונה 10 אנשי מקצוע עובד עם מערך לקוחות בינלאומי. הם מבינים שאתה לא רק מוכר מוצרים או שירותים. אתה גם מקדם מותג. כשאתה מביא אליהם את פרויקט Shopify שלך, תקבל עזרה בניהול פרויקטים, שיווק ו- SEO. הם לא רק מגדירים אותך ומשחררים אותך. Firebrand עוקב אחר תמיכה והדרכה. יהיו לך אפשרויות שיעזרו לך להבין את ההשפעה שיש לחנות המקוונת שלך על מכירות.

תראו את Firebrand מקרוב אם אתם מתכננים לשלב בחנות Shopify משלוח משלוחים ומכירה רב ערוצית. הם מתמחים בלוגיסטיקה של צד שלישי, יישומי ניהול מניות וספקי תווך.

יסודי

יסודי

לא כל מומחי Shopify הם בלעדיים לפלטפורמה. הם יכולים למשוך לקוחות רבים יותר על ידי הצעת עזרה בפלטפורמות מסחר אלקטרוני מתחרות. חברות מסוימות, כמו Elemental, מעדיפות להתמחות. הם עושים דבר אחד וזהו. אתה מתקבל בברכה כשאתה הולך לאתר שלהם. “אנו מייצרים אתרי אינטרנט של Shopify למסחר אלקטרוני,” כל הדברים המופיעים בדף הספלש.

מיקוד זה הוא יתרון בין אם אתה רק מתחיל, או שאתה רוצה להפוך חנות קיימת. הצוות צבר יותר משלושים המלצות מלקוחות אתר Shopify המרוצים. בשונה ממומחי Shopify אחרים, מילות השבח הללו הן בנות שבועות או חודשים בלבד. זכור אלמנטרי אם תזדקק לאשף נוזלים. זוהי שפת הקידוד הקניינית שבה משתמשת Shopify בכדי להניע את הפלטפורמה שלה.

ההיטרים הכבדים

זיבר

זיבר

סוכנות זו המנוהלת והמופעלת בניו זילנד הוקמה בשנת 2009. צוות של למעלה מ 20 מומחים יצירתיים עזר ליותר מאלף עסקים להיכנס לרשת. זיבר עושה יותר מאשר רק לעזור ללקוחות להקים ולהפעיל חנויות Shopify. הם יוצרים אפליקציות לשיפור הפלטפורמה כולה. הזייבר מסנן המוצרים שלנו משמש מאות חנויות Shopify להגדלת המכירות.

זיבר פועל תחילה להקמת אתר Shopify שלך, כך שהוא תואם את הנהלים העסקיים שלך. זה מאפשר לך להתמקד יותר במכירה ופחות בניהול החנות המקוונת שלך. הם קבוצה מהנה ורגועה, אבל אל תתנו לזה להטעות אתכם. הם מתכוונים לעסקים, והם עושים את זה.

בהיר

בהיר

אתה לא נשאר בעסק אלא אם כן יש לך לקוחות מרוצים. לוסיד עוזר לאנשים בהקמת אתרי Shopify מאז 2007. הצוות מאמין שמעורבות מההתחלה מגדירה את ההצלחה. הם מזמינים לקוחות לכלול אותם אפילו בסיעור מוחות ראשוני. בפורטפוליו של לוסיד שותפים דוגמאות שנעו בין שינויים בנושא ערכות נושא בסיסיות ועד עיצובים בהתאמה אישית מלאה.

מומחה Shopify זה מתמחה גם בפיתוח אפליקציות בהתאמה אישית. תן להם שיקול רציני אם עליך להרחיב את הפונקציונליות של הפלטפורמה.

CyberWorkshop

CyberWorkshop

Shopify היא פלטפורמת תוכנת eCommerce המתארחת, אך לא כל חלקי החנות המקוונת שלך עשויים להתגורר בה. CyberWorkshop מתמחה בעזרה בשילוב כך שהכל יעבוד טוב יחד. לקוחות מחפשים אותם להגדיר פונקציות חיצוניות כמו דואר אלקטרוני, YouTube ו- Google Apps.

אם אתה זקוק לשירותים אלה, CyberWorkshop מגדיר לך חבילה של Google Apps for Business. לקוחות בעבר אומרים כי CyberWorkshop מקבל בקשות שאחרים התרחקו מהן. אין יותר מחמאה מאשר עסק חוזר. המלצות רבות אומרות כי העבירו פרויקטים נוספים ל- CyberWorkshop.

גורוס השיווק

זילד

זילד

חברת עיצוב מלאה זו פיתחה אתרים לאלפי עסקים קטנים עד בינוניים. הם קיימים מאז 2001 והם הסוכנות הגדולה ביותר מסוגם בניו זילנד. כמומחה Shopify, הם יכולים לעזור לך בהיבטים השיווקיים של מסחר אלקטרוני.

ל- Shopify חבילה הולכת וגדלה של כלי שיווק ו- SEO שיעזרו לכם ללכוד לידים. כלים אלה אינם מורכבים, אך הם מורכבים. Zeald יכול לעזור לך להבין מה הכלים עושים, והם יעבדו איתך למיטוב המיתוג. האם עליכם לסמוך רק על Shopify על החלק החשוב הזה בחנות המקוונת שלכם? התשובה היא לא. Zeald יכול לעזור גם בדברים כמו AdWords, קופירייטינג, מדיה חברתית, קידום אתרים ובלוגים.

התקנה וצבוטים

נטלי ליי

נטלי ליי

לא כל מומחי Shopify הם צוותים או קבוצות. נטלי ליי, למשל, עובדת לבד. היא מעדיפה לעבוד באתרי Shopify ו- WordPress eCommerce. אתרי Shopify שלה פשוטים ואלגנטיים. אין שום דבר שמפריע לחוויית הקנייה.

חלק מהלקוחות של נטלי רק רוצים לעזור בכוונון עדין של אחת מתבניות Shopify הקיימות. היא עושה עבודה קצרה מזה, והעמלות שלה נוחות. אחרים רוצים אתר ייחודי. נטלי נוחה באותה מידה בסוף הקשת הזו. ההבנה והסבלנות שלה מסירים את הלחץ של הקמה וחנות מקוונת.

מדיה מגיבה

מדיה מגיבה

ההתקנה וההשקה הם רק ההתחלה. איש אינו יודע זאת טוב יותר מדייב ווארדארד במדיה רספונסיבית. הוא יודע שהוא לא ייפרד ממך ברגע שהמכירות יתחילו להתרחש. תגלו דברים שצריך לשנות, והוא יהיה מוכן לוודא שהם נעשים.

לאורך הדרך, אולי תגלה שאתה זקוק לשירותים שמעבר לפרויקט המקורי שלך. דייב יהיה שם כדי לעזור גם להם. המלצות מדברות על העזרה של דייב עם דברים כמו עיצוב עלונים ואפילו עטיפות ספרים. עומק הידע שלו אודות Shopify מספק לך תשובות מהירות ופתרונות חדשניים.

לעתים קרובות אנשים משווים את Shopify לרדיו המהודר במכונית החדשה שלהם. הם יודעים שזה יכול לעשות הרבה יותר מאשר רק לנגן מוזיקה, אבל למי יש זמן להבין את זה? כמובן שאפשר פשוט לקרוא את הוראות ההפעלה. אבל, אפילו אז יתכן שלא תגלה איך להשתמש בזה.

אנחנו לא בטוחים אם יש אנשים שמתפרנסים עוזרים לך להבין כיצד להשתמש בכל תכונה ברדיו המכונית שלך. אנו יודעים שיש המון מומחים שיעשו זאת עבור חנות Shopify שלך.

כמה מהטובים בעסק נמצאים “למטה” בניו זילנד. הם יכולים לעזור לך להפיק את המיטב מ- Shopify, בין אם זו חנות גדולה מאפס או סתם כמה ציוצים פשוטים. הכסף מוציא היטב.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map