Top מעצבי אתרים ומפתחי Shopify בהודו

פרס הצטיינות AWA


Shopify היא פלטפורמת התוכנה האלקטרונית הבלתי מעורערת מסיבה טובה. יותר מ -300,000 חנויות מקוונות השתמשו בו כדי לייצר קרוב ל -20 מיליארד דולר בשנה שעברה. Shopify כל כך פופולרית שאתה יכול לעבור מאפס למכירה בפחות משעה.

קלות שימוש אינה הסיבה היחידה לכך ש- Shopify היא המובילה בפלטפורמת eCommerce. הוא משמש ליצירת חנויות מקוונות מתוחכמות המסוגלות פונקציונליות מיוחדת מדהימה. עם זאת, אם זה ברשימת המטלות שלך, אתה תצטרך יותר משעה. אתה גם צריך להזדקק ל Shopify מומחה לעזור לך. תוכלו למצוא את גורואים של Shopify בכל רחבי העולם, אך מסתבר שרבים מהם נמצאים בהודו.

מה הופך את הודו לכזו חממה עבור מומחי Shopify? במדינות מעטות יש אחוז כה גבוה של מומחים טכניים. עלות המחיה הנמוכה פירושה שהם יכולים לחייב אותך פחות עבור שירותיהם.

מה עם איכות? זה עשוי להפתיע אותך. בהודו יש יותר חברות פיתוח תוכנה בעלות ISO-9000 מאשר בכל מדינה אחרת. התקנות הידידותיות לעסקים בהודו גם מקלות על עסקאות שם.

המשך לקרוא לרשימת מפתחים שיכולים לעזור לך להפיק את המיטב מתוכנת Shopify eCommerce.

טכנולוגיות Kloc

קלוקטכנולוגיות

קניות מקוונות אולי עבורך כובע ישן, אך זו עדיין פעילות חדשה יחסית. אתה לא תמצא מישהו עם ניסיון של עשרות שנים ביצירת אתרי Shopify מדהימים. המומחים המובילים כאן הם ברי מזל אם יש להם קומץ שנים.

זה המצב עם קלוק. צוות זה בהודו מייצר חנויות מקוונות מדהימות המופעלות באמצעות Shopify. הם מנצלים את כל התכונות שיש לפלטפורמה להציע. ל- Kloc יש מוניטין של מהפכות מהירות. הם יכולים להפעיל אותך עם אתר eCommerce חזק תוך שבעה ימי עסקים בלבד.

RoyalzExpertDev

RoyalzExpertDev

מומחה רשמי זה של Shopify מתמחה במה שמכונה “PSD ל- Shopify.” הם יפרסו וימקו את פריסות Adobe Photoshop שלכם לחנויות של Shopify השלמות. התוצאה היא חנות מקוונת המנצלת את הפונקציונליות של Shopify. לא תקריב מבטים מדהימים.

הדרך הקלה ביותר להעריך את איכות עבודתם היא להסתכל על תיק החנויות שלהם ב- Shopify. הצוות ב- RoyalzExpertDev יכול גם לבצע עבודה מהירה של שילוב רשימות תפוצה. הם יעזרו לך גם עם Etsy וגם עם דפי פייסבוק.

מסחר אלקטרוני רקטות

מסחר אלקטרוני רקטות

חנויות Shopify מקלות על עזרה ללקוחותיך למצוא את מבוקשם ולקנות אותו. כמעט כל אחד יכול להשתמש בו כדי להקים חנויות מקוונות בסיסיות. מסחר רקטות הוא המשאב שלך כשאתה רוצה לחרוג מהחנות המקוונת הבסיסית.

מבט אחד בתיק העבודות שלהם אומר לך שהם כשירים ומסוגלים. חנות של Shopify זקוקה ללקוחות. Rocket eCommerce זוכה לביקורות זוהרות על סיוע בשיווק ב- Shopify. קבוצת מומחים זו מציעה גם תחזוקה שוטפת עבור האתרים שהם בונים.

בינארי

בינארי

הציב צוות זה צוות של למעלה מ- 60 אנשי מקצוע בתחום השיווק הדיגיטלי והסחר האלקטרוני שיעבדו באתר Shopify שלך. בינארית עובדת עם חברות בכל גודל כדי ליצור חנויות מקוונות המתרחשות לפי הצורך. חברות רבות מתמקדות רק במה שנדרש כיום. לחברה זו יש פילוסופיה של תכנון לצמיחה עתידית.

לקוחות מרוצים לעיתים קרובות מעירים על גישת “3Q” של Binary. הם מאמינים שאנשי איכות, תהליכים ותקשורת איכותיים הם שלושת התנאים המוקדמים להצלחה. בינארי מבצע בחירות מהצוות שלהם כדי להתאים לצרכים שלך. התוצאה היא שותפות ככל שהיא מערכת יחסים.

InfoShore

InfoShore

פרודוקטיביות זריזה דלקת חנות מסחר אלקטרוני זו. הם מאמינים שאיכות פירושה דבר אם היא לא מועברת בזמן. InfoShore נוקטת בגישה הוליסטית באתרי מסחר אלקטרוני. המומחים שלהם יעסקו אתכם קודם במשימה למציאת עובדות. המטרה היא להבטיח שמה שנבנה ייצר את התוצאות שאתה מצפה.

InfoShore קיים כבר יותר מעשר שנים. צוות של למעלה מ- 50 עובדים במשרה מלאה דואג לבסיס של למעלה ממאה לקוחות גלובליים. InfoShore יכול לעזור לך במה שהם רוצים לקרוא לפתרונות “בהתאמה אישית”. הם לא פשוט ייקחו את פלטפורמת Shopify וימצאו דרכים לגרום לרעיון שלך להשתלב בה.

Bluetech

BlueTech Shopify מומחה

נניח שעשית את שיעורי הבית שלך ב- Shopify. אתה מחליט שזה יהיה מושלם אם רק היה חסר הדבר היחיד הזה. Bluetech הוא מומחה Shopify שיכול לתת לך את החלקים החסרים. לעתים קרובות זה הצד הנייד של הפיתרון. צוות Bluetech יכול לעזור לך להוסיף תכונות מותאמות אישית כגון התראות על דחיפה, יכולת סנכרון חנות וטבלאות ניתוח.

Bluetech מבינה גם ש- SEO הוא הבסיס להצלחה של חנות מקוונת. אתה לא סתם מקבל עזרה טכנית מהם. Bluetech מוודא שהחנות שלך מנצלת את יכולות מיטוב החיפוש של הפלטפורמה.

ראפר קוד

ראפר קוד

צוות זה עם שם קליט זכה למוניטין שלו. הלקוחות ממהרים להחמיא לרמה הגבוהה של התקשורת ושירות הלקוחות. ראפר קוד מתמחה בעזרה בהקמת החנות המקוונת שלך. זה לא נעצר שם. הם גם עובדים עם לקוחותיהם בכדי להפוך אתרים קיימים של מסחר אלקטרוני. לעיתים קרובות זה לשדרג לפלטפורמת הארגון של Shopify Plus.

העיצוב חשוב לא פחות מפונקציונליות. הסינרגיה תראה כשאתה בודק את תיק העבודות של קוד הראפר. לקוחות רבים חוזרים לראפר קוד לקבלת עזרה בשיווק וב- SEO.

לוסנט חדשנות

לוסנט חדשנות

חדשנות של לוסנט היא צוות קטן שמספק בגדול עיצוב וחדשנות. יותר מ -70 המלצות חושפות מחרוזת מחמאות חוזרת. הם סובבים סביב עיצוב, תקשורת ותגובתיות.

תוכלו לקרוא גם שבחים על העזרה של לוסנט בהעברה מפלטפורמות מובילות אחרות של מסחר אלקטרוני. זכור זאת אם אתר Shopify החדש שלך הוא היעד של חנות מקוונת קיימת. צוות החדשנות של לוסנט מתמחה גם באפליקציות סלולריות עצמאיות. אלה יכולים לעזור לך ליצור מוצרי נישה באמצעות פלטפורמת Shopify.

מפתחי טריפסטר

מפתחי טריפסטר

לא כל מומחה ב- Shopify מתמחה בעבודה עם ילדים חדשים. מפתחי טריפסטר מוציא עבורם את המזרן המבורך. צוות זה אמור להיות אחד השיקולים המובילים שלך אם מעולם לא מכרת ברשת ורוצה להשתמש ב- Shopify כדי לעשות זאת. הם יעברו אותך בשלבים של תכנון, פיתוח, יישום ותפעול. בסוף הסיום תהיי בנוח ובקיא.

יכולות עיצוב גרפי והדפסים מייחדות את מפתחי טריפסטר למומחי Shopify אחרים. האם אתה צריך לוגו לחנות המקוונת שלך? האם אתה מתכנן למכור חולצות טריקו? מפתחי טריפסטר יכולים לעזור לך בשתיהן.

גאון eShop

גאון eShop

Shopify ידועה בתבניות המשגעות שלה. הם מדהימים עד שתתחיל להכניס תוכן משלך. ובכן, אינך יכול להאשים את Shopify בזה. הגיע הזמן לחפש מומחה של Shopify שיעזור לך להפוך אותו לדברים מדהימים ויזואלית שמוכרים. מבט מהיר באתר eShop Genius יבטיח לך שצוות זה עומד במשימה.

האם זה יעלה לך הון? eShop Genius מקדם מפנה של 10 יום לחנות המקוונת המלאה והמבצעית שלך. תוכלו להפיק תועלת מהחשיבה החכמה שלהם, כמו גם עזרה בהצעות מומחים לשיווק. זה מתחיל בהשקעה של 500 דולר בלבד.

יש לשלם מחיר לא צפוי עבור השימוש ב- Shopify, אבל זה לא יעלה כסף. הפלטפורמה כה מגוונת שלעתים קרובות קשה להבין מה עליכם להשתמש, או כיצד להשתמש בה. אנשים נותרים נאבקים בבחירות לגבי אפשרויות ושילובים. חוסר החלטיות מעכב את ההשקה שלך. זה עולה לך.

יש ערך כספי שנקשר לזמנך. הזעה על פרטים קטנים כמעט ולא נראית כהחזר טוב על ההשקעה שלך. מומחה Shopify בהודו יכול להפעיל אותך בעלות מינימלית. יכול להיות שזו ההשקעה הטובה ביותר שתוכלו לעשות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map