המובילים בחוף המזרחי של Shopify מעצבי אתרים ומפתחי פלטפורמת מסחר אלקטרוני

פרס הצטיינות AWA


ווה, Shopify, האם אי פעם פלטפורמה חזקה אחת! הודות לממשק הקל והאינטואיטיבי שלך, כמעט כל אחד יכול להפוך חנות מקוונת להו-הום לדבר יופי מתוחכם. האם אין בך שום דבר שאינו מושלם? ובכן, כן, יש.

אתה יכול לעשות כל כך הרבה שהאפשרויות שלך יכולות להיות מהממות. אתה מאפשר לעצמך לשנות כמעט בכל תואר. זה מדהים, אבל לוקח מישהו שיודע מה הם עושים. אבל כמובן שאתה Shopify. אתה חושב על הכל.

Cue the מומחים ב- Shopify. גורואים של Shopify חיים ועובדים בכל רחבי העולם, כך שקל למצוא אחד קרוב לכך. להלן רשימת מפתחים מומלצים בחוף המזרחי. הם עומדים לצדי כדי לעזור לך להפיק את המיטב מ- Shopify.

המשך לקרוא לרשימת מפתחים שיכולים לעזור לך להפיק את המיטב מ- Shopify.

שמים לב אלינו

שמים לב אלינו

צוות זה יודע מה צריך כדי לבנות את חנות Shopify Plus מהיסוד. זה אם אתה רק מתחיל. יש לך כבר חנות של Shopify? האם הם מנהלים ביקורת. הם ייראו מתחת למכסה המנוע וממליצים על שיפורים שישפרו את החנות המקוונת שלך. הקדיש ל- Shopify מומחה זה תשומת לב נוספת אם אתה רוצה אותו דבר. הם יבזבזו את הזמן כדי לוודא שכולם נמצאים באותו דף. תקדיש זמן לבדיקה ודיון על מפת האתר, תרשימי זרימה ומסגרות חוט.

מומחה Shopify זה גם מומחה אדוורדס. הם יכולים לבנות קמפיינים יעילים של AdWords שמניעים תנועה לאתר Shopify שלך. הם גם יעזרו לך עם קידום אתרים כך שתוכל להגדיל את דירוג Shopify לאורך זמן.

פיקוד ג

פיקוד ג

האם אתה אפילו בטוח ש- Shopify מתאימה לך? צוות זה נוקט במה שהם מכנים גישה “בכושר ראשון”. הם עבדו עם פלטפורמת Shopify מאז שהוצגה בשנת 2006. הם הוסיפו עזרה עם Shopify Plus בשנת 2014.

האם פיקוד C הוא מומחה Shopify המתאים לך? הם מעדיפים לעבוד עם לקוחות עם מכירות שנתיות בין 1 ל -10 מיליון דולר. כשאתה מגיע לרמה זו אתה זקוק לרמה חזקה של תמיכה בניהול פרויקטים. הצוות מצטיין בתחום זה. הם גם טובים לעזור לך להבין את הז’רגון הטכני המקיף מסחר אלקטרוני.

גנום

גנום

אתה יודע שמצאת משהו מיוחד ברגע שאתה נוחת בדף הבית של אתר גנום. סגנון ועיצוב הם רכיבים מכריעים בחנות מקוונת. הם זכו בפרסים על עבודת העיצוב שלהם. הבלוג של חברת Shopify Partners העניק לגנום את פרס עיצוב המסחר האלקטרוני הטוב ביותר לשנת 2016 שזכה לכבוד על עבודתם, Mpowerd. זקוק לעידוד נוסף לבדוק אותם? ארגוני פרנק סינטרה בחרו בגנום לעצב ולהקים את אתר האינטרנט שלהם.

הגנום הוא גם חממת הפעלה. תעריך לעבוד איתם אם אתה רוצה לפנות לחנות המקוונת שלך עם הפילוסופיה הזו.

פשטני

פשטני

צוות החוף המזרחי הזה בנה יותר מ- 550 חנויות המופעלות על ידי Shopify ו- Shopify Plus. החנויות מכרו יותר משלושה מיליון מוצרים, עם מכירות של יותר מ -70 מיליון דולר. האם אתה זקוק לסיבה נוספת לבדוק את מומחה Shopify זה?

פשטני היא קבוצה בשירות מלא. הם יכולים לעזור לך לשנות את פלטפורמת Shopify כדי ליצור חווית קנייה ייחודית העובדת על מכשירים שולחניים וניידים. Simplistic השיגה מוניטין של יצירת חנויות פלאש המטפלות בסחר אלקטרוני עבור חברות המוצגות בטלוויזיה ברשת. חנויות מקוונות אלו מטפלות וממלאות אלפי סימולטני, ומפקחות אחר מכירות בזמן אמת.

Barrel ניו יורק

Barrel ניו יורק

מותגים שתכירו עובדים עם Barrel NY כדי ליצור את סיפורי Shopify שלהם. זה חשוב משתי סיבות. הראשון ברור. זה מאמת ש- Shopify Expert הוא בעל מוניטין רב. הסיבה השנייה אינה מובנת מאליה, אלא רלוונטית באותה מידה. זה מראה לך ש- Shopify היא הפלטפורמה שמפעילה מותגים מפורסמים כמו KIND Snacks.

האם אתה עמותה? Barrel NY רוצה לשמוע ממך. הם תורמים מעל 500 שעות בכל שנה כדי לעזור לעמותות במה שהם מכנים “מענקי חבית”. הם יעזרו לך להפוך את Shopify כך שתוכל להשתמש בה לקיחת תרומות.

מילולית + חזותית

מילולית + חזותית

האם יש תקנות או מכשולים העומדים בפני מכירת המוצר או השירות שלך? הצוות ב- Verbal + Visual יכול לעזור לך לדלג מעליהם. הם מומחים בהגדלת המכירות המקוונות על ידי אוטומציה של התהליכים שלרוב גורמים לעגלות קניות נטושות.

הנה דוגמא. אחד הלקוחות האחרונים שלהם היה חנות יין מקוונת. Verbal + Visual עזרו להם בדרך ייחודית להתמודד עם האתגר הנדרש לאימות גיל. החנות המשיכה להחזר ROI של 100% תוך 4 חודשים בלבד. שיעור ההמרות שלהם עלה ב 25% ושיעור הניתור ירד ב 30%.

לימונדה ניו יורק

לימונדה ניו יורק

חנויות מקוונות המוכרות מוצרי יוקרה מציבות מערך אתגרים ייחודי. תשאלו את השחקנית גווינת ‘פאלטרו. היא רצתה להקים חנות מקוונת שמוכרת את מוצרי היוקרה והשירותים שגילתה. פאלטרו פנה ללימונדה ניו יורק כדי לקבל עזרה. החנות המקוונת שלה מציגה מגוון רחב של מוצרים החל פריטי טיפוח עור אורגני ועד אוזניות.

אל תתנו לאתר הפשוט של הצוות להטעות אתכם. הם לא נדיבים בפרטים על האופן בו הם עובדים איתך. הסיבה לכך היא שאין גישה “חותך עוגיות” לפתרונות שהם יביאו לחנות Shopify שלך. אל פחד. בסופו של דבר תמצאו חנות שמשתככת בתחכום.

ניצוץ צמיחה

ניצוץ צמיחה

למומחה Shopify-מומחה זה בבוסטון יש מוניטין של תכנון ובניית חנויות מקוונות הבונות המרת לקוחות. הם מאמינים שהחנות שלך צריכה להיות כלי שיווקי כמו גם כלי מכירה. ניצוץ צמיחה משתמש בגישה ממוקדת תוצאות. זה משלב קמפיינים שיווקיים מונעי תנועה וצמיחה מכוונת המרה.

סוכנות העיצוב עטורת הפרסים מזהה ומבצעת רק את האלמנטים המניבים תוצאות מהירות והשפעה חיובית. תפעיל את חנות Shopify שלך מהר יותר ממה שחשבת שאפשר. משם, הם תומכים בך על ידי מעקב אחר תוצאות ובניית האזורים שמראים את הצמיחה המבטיחה ביותר.

מסחר ללא קשר

מסחר ללא קשר

הם באים ממסצ’וסטס. המומחיות שלהם היא אפליקציות למסחר ניידים לאייפון, אייפד ואנדרואיד לחנויות מקוונות. מסחר ללא קשר מסייע לך לספק חוויית מסחר עשירה בסלולרי. זה יגדיל את מעורבות הלקוחות והמרה. צור קשר עם צוות זה אם ברצונך לשלב העברת הודעות דחיפה, כך שלקוחות יראו את ההצעות האחרונות שלך.

קניות ברשת הפכו לחוויה ניידת. רשימת הלקוחות ללא מסחר מסחרית נראית כמו “מיהו מי” של מותגים פופולריים. זה כולל חברות כמו סירס, קרנבל הנעליים, באר מילר ורוקפורט. מסחר בלתי מוגבל יסיר את הכל מהידיים שלך. הם יעצבו, יבנו ותתחזק את החנות המקוונת שלך. נשען והירגע.

מארק הנדרסון

מארק הנדרסון

מומחה Shopify זה נוקט בגישה חבילה לבניית חנויות Shopify. האם אתה רק מחפש הגדרה בסיסית? מארק ידאג לזה עבורך, כולל גופנים, צבעי מבטא ותמונת הכותרת או הלוגו שלך. תזדקק להגדרת המס והמשלוח שלך. גם זה כולל.

האם אתה זקוק לעזרה מתקדמת יותר? התחל את התהליך עם הפקדה שטוחה, ושלם תוך כדי. מארק יכול להתאים אישית כל נושא של Shopify ולשלב את היישומים הדרושים לך. שירותי עיצוב ותצורה מצוטטים עבורך, כך שאתה תמיד שולט בתקציב. מארק פיתח אפליקציית Shopify פופולרית בשם שלם מה שאתה רוצה. זה עזר לאחד מלקוחותיו לגייס מעל 1.4 מיליון דולר למטרות חברתיות.

סוכנות דיגיטלית 1

סוכנות דיגיטלית 1

הם סוכנות בשירות מלא, אך הם מציינים כי 99% מהפרויקטים שהם לוקחים על עצמם ממוקדים במסחר אלקטרוני. המנכ”ל שלהם היה מעורב בתכנון, פיתוח ושיווק של אתרי מסחר אלקטרוני מאז 1999. הוא סייע במציאת חברות סטארט-אפ מסחר אלקטרוני עם מיליוני דולרים. אתה מקבל את היתרון של הניסיון העצום שלו בתעשייה.

סוכנות דיגיטלית מאמינה כי תכנון מוצלח של חנויות מקוונות הוא תהליך של צמצום. זה אמור להסיר עיכובים ובלבול. הם יעבדו איתך מההתחלה, או שהם יכולים לעזור לך בתכנון מחדש. כותרות הדוקות לא מפחידות אותם. הם יביאו לך השקה של עד 80% מהר יותר כשאתה מתחיל עם אחת מתבניות הפרימיום המוכנות של Shopify.

עיצוב מאת Bold

עיצוב מאת Bold

למעלה מ- 20 לקוחות מרוצים הקדישו את הזמן להשאיר המלצות עבור Shopify Expert Wim Tubbax. רבים מלקוחות אלה מדברים על הרמה העמוקה של שיתוף הפעולה שמתרחש במהלך תהליך העיצוב. שיווק הוא בלתי נפרד מסחר אלקטרוני. Wim גם יעזור לך בקמפיינים של הידיעון שלך.

תשומת לב לפרטים היא נושא חוזר נוסף שתמצא. הלקוחות מציינים שזה נוגע גם לטכנולוגיה וגם לעיצוב. אתה נהנה מהפעולות החלקות. הלקוחות שלך מנצלים את חווית הקנייה הטובה יותר. התבונן בתיק העבודות ותראה מדוע מומחה Shopify זה מקבל המלצות כל כך נהדרות.

ICEE חברתי

ICEE חברתי

הזניח את היבטי המדיה החברתית של חנות מקוונת בסכנתך. ICEE Social מאמין שזה כל כך חשוב שהם הפכו את זה למומחיות. עיין בבלוג של האתר שלהם. הם אוהבים לדבר על האופן בו ניתן להשתמש בפלטפורמת Shopify ליצירת חנויות בלעדיות.

לדוגמא, תלמד שה- שוק B2B צפוי לצמוח לשווי של סחורה ברוטו עד 6.7 טריליון דולר עד 2020. ICEE Social מוכן להראות לכם כיצד תוכלו לעצב חנות סיטונאית שתתפוס חלק מזרם ההכנסות הזה. לחברת Shopify יש גם כלי רב עוצמה להצגת מותגים שאתה שותף איתם. מאמר אחר בבלוג מדבר על האופן בו תוכלו להגדיר עמוד של המותג עם Shopify.

תעשיות TVP

תעשיות TVP

סוכנות העיר ניו יורק מאמינה כי חנות המסחר האלקטרוני הייעודי שלך היא הפיתרון הטוב ביותר, ולא ניתן להכות Shopify. מה הפלא שהם מומחים ב- Shopify? צפו לשירותים הרגילים שמציעים אחרים, אך היכונו להיות מופתעים מכמה תוספות בלתי צפויות.

ל- TVP תעשיות גישה למעל 600,000 אפשרויות סחורה מובחרות. אם אף אחד מהמוצרים הממותגים האלה לא עובד בשבילך, הם יכולים לייצר אותם בהתאמה אישית. זה רק החלק הראשון של התהליך. אתה צריך גם פתרונות הגשמה. TVP תעשיות תיצור תוכנית אסטרטגית להפצה, הגשמה ומשלוח בכדי להשאיר את הסחורה. הם יכולים אפילו להתמודד עם צרכי שירות הלקוחות.

מיניון תוצרת

מיניון תוצרת

“רק תגיד לנו מה אתה רוצה” זה דבר שלעולם לא תשמע ממומחה Shopify זה. תעריך את הגישה האסטרטגית שלהם. זה מתחיל במחקר אינטנסיבי. התוצאה היא מסמך דרישות טכניות מפורטות. אבטחת איכות ובדיקת ביצועים יוצאים לדרך הרבה לפני שהחנות המקוונת שלך תיראה אי פעם. המשוב וההתאמות ממשיכים לאחר ההשקה.

כמעט 90 לקוחות השאירו המלצות עבור Minion Made. זה פיצוץ. כמעט חצי דיבורים על איך Minion Made הצליח ליצור קסם מתוך רעיון מעורפל בלבד. החצי השני משבח את Minion עשה על שילוב בקשות ספציפיות שעלולות להראות מעבר למה ש- Shopify יכולה לעשות.

באופן חברתי

באופן חברתי

רוב הפרויקטים של Shopify מתחלקים לשלושה סוגים. זוהי הגדרה בסיסית, העברה או התאמה אישית. מומחה Shopify זה נמצא בשיקגו. זו לא באמת כתובת בחוף המזרחי, אבל באופן חברתי כדאי לקחת בחשבון. הם יכולים לעזור לך בכל אחד משלושת אלה.

אם כל מה שאתה צריך זה הגדרה בסיסית, חברת Socialmediately יכולה להתחיל ולהתחיל לעבוד עד שלושה ימים. אם אתה מסתכל על הגירה בחנות, באופן מידי יכול להראות לך את ההחזר על ההשקעה על ידי מעבר לחנות Shopify או Shopify Plus. האם אתה מחפש אתר מסחר אלקטרוני מתוחכם ומותאם אישית? הצוות יכול לקחת אתכם מתכנון להשקה בעוד שבועיים בלבד.

שנון

שנון

כולם מכניסים את עבודתו הטובה ביותר לתיק. זה מקום טוב להתחיל. לחפור עמוק יותר. ראה מה יש לאחרים לומר על העבודה איתם. במקרה של מומחה Shopify זה, תקרא כמה דוגמאות בולטות לחרוג מהשיחה.

לקוח אחד כותב כיצד Witty יצר סרטון מפורט המראה את מה שהם שינו בנושא Shopify, ואת קוד ה- HTML עבור כל חלק בעמוד. הקליפ הוכיח אותם לא יסולא בפז ביצירתם של דפי מוצר חדשים. לקוח שנון אחר מספר סיפור דומה. לא היה להם ניסיון בקידוד אך רצו תכונות ספציפיות. Witty הגדיר זאת עבורם ואז יצר סרטון שלב אחר שלב שמשמש לבניית החנות המקוונת.

קייטלין פונטנו

קייטלין פונטנו

קייטלין היא אמא במשרה מלאה ומומחה Shopify. יש לה רקע בשיווק עם דגש חזק על אופנה ומדיה חברתית. מרבית עקרונות העיצוב שלה מגיעים מהעדפות אישיות. קרא את הבלוג שלה לקבל מושג טוב יותר מה מניע אותה ומה יניע את העיצוב של האתר שלך. להלן שתי דוגמאות.

היא תיתן לך את חמש הסיבות לכך שלקוחות לא ישלימו את התשלום והיא מסבירה כיצד היא תעבוד איתך בכדי למקם פתרונות של Shopify. SEO עם Shopify הוא תהליך אוטומטי, אך יש דרכים לשפר אותו. יש סדרה של פוסטים בבלוג שבהם קייטלין מפרטת כיצד לייעל את ה- SEO שלך באמצעות הכלים המובנים של Shopify.

בנוי יפה

בנוי יפה

הם בערך הכי רחוק שתוכל להגיע ועדיין להיחשב לחוף המזרחי. מומחה אטלנטה שופיפי הזה יאוו אתכם עם צלעות העיצוב שלהם. הם גם ירשמו אותך עם עומקם כדי לוודא שכל פרט בחנות Shopify שלך עובד עבור לקוחות. יהיה לך לחוץ למצוא מישהו שיורד בעשבים למשהו פשוט כמו שלך תריסי אריזה.

לצוות בנוי יפה יש מוניטין של עובד במהירות כדי להפעיל את חנות Shopify שלך. בקשות של תכונות מותאמות אישית לא יאטו אותן. הפונקציונליות מניעה את תהליך המכירה, אך היא לא צריכה להפריע למותג שלך. מומחה Shopify זה שומר על האיזון המושלם.

יש לך בחירה. אתה יכול להתמקד בהפעלת אתר eCommerce, או שאתה יכול להתאמץ למכור באמצעות אתר אינטרנט מסחר אלקטרוני. מה הולך להכניס כסף לכיס שלך? החדשות הטובות הן שאתה יכול לשתף פעולה עם מומחה Shopify כדי לייעל את החנות המקוונת שלך. תן להם לדאוג לכל הפרטים. זה מאפשר לך למצוא את התערובת הטובה ביותר של מוצרים הפונה למבקרים שלך.

כמה מהטובים בעסק הופכים את ביתם לחוף המזרחי. הם יעזרו לך להפיק את המיטב מ- Shopify. אתה תהיה מרוצה מהתשואה על ההשקעה שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map