החברות המובילות בפיתוח אתרים ב- Shopify בבריטניה

פרס הצטיינות AWA


למה Shopify?

המומחים מדורגים בעקביות את Shopify כסטנדרט תוכנת eCommerce שעליו נמדדים כל פלטפורמות הסחר האלקטרוני האחרות. המומחים שלנו מסכימים שזו תוכנת המסחר האלקטרוני העצמאי הטובה ביותר שקיימת. כתבנו בפירוט על היתרונות והחסרונות של השימוש ב- Shopify להשקת חנות המסחר האלקטרוני שלכם.

מציאת מפתח של Shopify

ברגע שהחלטת את זה Shopify בהחלט בשבילכם, השלב הבא הוא למצוא מפתח שיעצב לבנות את החנות המקוונת שלכם, ואולי לתמוך בה ברגע שהיא תפעל. כמובן, אתה יכול לעשות זאת בעצמך, ובמקרה כזה אתה עדיין צריך לקרוא את המאמר הזה, למקרה שיצא. בנוסף, לרבים מהמומחים של Shopify יש בלוגים מצוינים מלאים במידע שימושי.

מומחי Shopify המובילים בבריטניה

עזרנו בבחירה זו על ידי מחקר של מומחי Shopify בבריטניה. “מומחה Shopify” הוא הסמכה שהוענקה על ידי Shopify כדי להראות שהאדם או החברה הם שותף מוערך שהוכיח שיש לו “ידע מקיף וסמכותי של Shopify.” מומחים אלה מספקים שירותים בעלי ערך מוסף ש- Shopify נותנים אמון.

מה שמומחה של Shopify מציע

כדי להפוך למומחה ב- Shopify, אנשים או עסקים צריכים להוכיח שהם יצרו 5 חנויות פעילות או יותר. יש חמש קטגוריות של מומחים:

 • עיצוב – בטח בנה נושא מאפס עבור חנויות אלה
 • להכין – הגדרת חנות בסיסית והתאמה אישית של נושא לחנויות אלה
 • שיווק – קמפיינים שיווקיים מוכחים עבור חנויות אלה
 • צילום – שיהיה תיק תמונות ממוקד מוצר ללקוחות Shopify
 • התפתחות – יצר אפליקציה לחנות האפליקציות או בנתה שילובים מותאמים אישית עובדים

לא מספיק שהמבקשים למעמד Shopify Expert ישלחו דוגמאות באף אחת מהקטגוריות הללו. צוות המומחים של Shopify סוקר את כל ההגשות כדי לוודא שהעבודה עומדת בסטנדרטים שלהם. ניתן להעניק למועמדים מעמד של Shopify Expert באחת או יותר מקטגוריות אלה.

בנוסף לבעלות מיומנויות Shopify מעולות, מומחי Shopify אחראים לספק מענה מהיר לכל פניות, ולנהל תקשורת פתוחה וכנה עם כל לקוחותיהם; בקיצור, להיות מאוד מקצועי.

מומחים ב- Shopify הם שגרירי המותג של Shopify, ותפקידם להבטיח שלכל הלקוחות שלהם תהיה חוויה חיובית וערכית גבוהה, ללא קשר לשירותים שהם רוכשים.

הצעד הבא

המשימה שלך עכשיו היא להחליט אילו שירותים אתה צריך לרכוש כדי להפעיל את החנות המקוונת Shopify שלך. האם אתה זקוק לעיצוב, הגדרה, שיווק, צילום או פיתוח, או שילוב כלשהו של אלה? ואולי קצת תמיכה ברגע שהחנות שלך בפעולה. לכל אחד מהמומחים הבאים של Shopify יש חוזקות משלו. קרא את המאמר בעיון ובקר באתרי האינטרנט של אלה שפונים אליך.

מומחים ב- Shopify בבריטניה

אנו מייצרים אתרי אינטרנט

אנו מייצרים אתרים - משרד לעיצוב אתרים

השם שאנו מייצרים אתרי אינטרנט אינו משקף כי החברה הזו מדורגת מספר 1 ב- Shopify לצורך עיצוב, בנייה ושיווק. הזיהוי העצמי שלהם כקמעונאי יצירתי מופיע היטב באתר האינטרנט שלהם, עם דוגמאות מפורטות לעבודת לקוחות, וכן הסברים ברורים על מגוון השירותים המלא שלהם, עם מחירים.

אנו מבצעים שאתרי אתרים השלימו למעלה מ -370 פרויקטים, ולמעלה מ- 40,000 קמעונאים ברשת המסחר האלקטרוני קראו את בלוג הייעוץ החודשי שלהם. בקר באתר אנו מייצרים אתרים, לפחות עבור המידע וההדרכה המועילים שם.

אפל סוונקי

אפל Swanky - חברת עיצוב אתרים

אפל הסנונית אוהבת “ליצור דברים משכנעים לאינטרנט, להדפיס ולמכשירים ניידים.” האתר שלהם משקף גישה נמוכה-מפתחת זו לעבודתם, שבניית חנויות Shopify היא רק היבט אחד.

המיקוד של Swanky Apple הוא בפיתוח החנות שלך, ולאו דווקא בעסק המסחר האלקטרוני שלך, והם מעדיפים עיצוב מותאם אישית. עם זאת, יש לך גישה לשירותי היצירה האחרים שלהם הכוללים מיתוג, חיפוש ושיווק חברתי.

inspira

Inspira - חברת עיצוב אתרים

דף הבית של inspira מבטיח הבטחות סופרלטיביות – עבודה יצירתית מדהימה, פיתוח חדשני, תמיכה קנאית. הם מנוסים מאוד – הם בונים חנויות של Shopify מאז 2007, וקפצו תוך שמונה חודשים בלבד לאחר שפורסמה התוכנה לציבור.

למרות שמסחר אלקטרוני הוא רק אחד מארבעה השירותים שמציעה Inspira, יש לו דף אינטרנט ייעודי משלו. קיים מגוון רחב של שירותי מסחר אלקטרוני – עיצוב, קידוד, שיווק ותמיכה.

ויטמין לונדון

ויטמין לונדון - חברת עיצוב אתרים

ויטמין לונדון היא סוכנות לעיצוב מוצרים דיגיטלי המתמקדת בהבחנות השקופות בין הפיזי לדיגיטלי. מסחר אלקטרוני הוא רק אחד ממגוון השירותים הדיגיטליים שהחברה מציעה.

דוגמאות הלקוחות באתר ויטמין לונדון מדהימות ויזואלית, כמו גם החנויות המקוונות המקושרות דרך אתר הסקירה Shopify. עם זאת, שימו לב כי מסחר אלקטרוני אינו שירות המפורסם באתר של ויטמין עצמו.

תות

תות - חברת עיצוב אתרים

המוקד של תות הוא על מסחר אלקטרוני שהוא “מחוץ לעולם הזה”. סוכנות שיווק יצירתית זו תהיה איתך בכל שלב בדרך בחוויית Shopify שלך. תות יכול להגדיר את החנות החדשה שלך או לעזור לך לקחת את החנות הקיימת שלך לשלב הבא.

הם יבנו לך אפליקציות, כולל לוח מחוונים לנתונים אם Shopify לא תעשה את מה שאתה צריך. אם אתה זקוק לעזרה שוטפת, דבר איתם על הסדר תמיכה בהתאמה אישית. והורידו את המדריך החינמי שלהם לסחר אלקטרוני.

מזרחית שיתוף

חברת עיצוב אתרים משותפת Eastside

שיתוף המזרח. קיים כדי לבנות חנויות של Shopify, והם צריכים לבנות מאות כאלה. הם מציעים שלוש רמות תמחור עבור השירותים שלהם, החל משינויי עיצוב קטנים ועד עיצוב מותאם אישית מלא.

שיתוף המזרח. תעבוד איתך גם בקידום אתרים, שיווק דיגיטלי ומדיה חברתית כך שהחנות שלך תמצא בקלות באופן מקוון. כדאי לבדוק אם העסק שלך נופל לאחת מהקטגוריות שלהם: אופנה, אוכל ושתייה, בית ואורח חיים.

NoirLuxe

נואר לוקס - חברת עיצוב אתרים

נואר לוקס מתאר את עצמו כסוכנות יצירתית דיגיטלית. שירות Shopify שלה נמצא בסוף שורה ארוכה של שירותים אחרים המתמקדים בעיקר בעיצוב חזותי, כולל כיוון אמנות ואיור אופנה.

והדוגמאות לעבודה זו מדהימות. נואר לוקס הוא מומחה להתקנה של Shopify ומספק שירותי ניהול וכמה שירותי ניהול; מרבית הלקוחות שלהם מנהלים את האתרים שלהם בעצמם. הבט בנוייר לוקס אם המיקוד שלך הוא להשיג חנות מקוונת מדהימה ויזואלית.

הצהרה

הצהרה - משרד לעיצוב אתרים

ההצהרה מציגה את עצמה באמצעות אתר ללא שטויות שיעזור לך להרחיב את עסק המסחר האלקטרוני שלך באמצעות מודל עסקי מוכח, בשלושה שלבים. הדוגמאות של הלקוח המוצגות הן מוצקות ללא כל דבר חזותי ברמה גבוהה, אם כי חלקן מעוצבות בהתאמה אישית. המיקוד של ההצהרה הוא בצד העסקי של מסחר אלקטרוני ומתאים לאלו הזקוקים לעזרה באסטרטגיה דיגיטלית ובשיווק של עסק ה- Shopify eCommerce שלהם..

בל דיגיטל

בל דיגיטל - חברת עיצוב אתרים

חברת בל דיגיטל יוצרת “חנויות מסחר אלקטרוני יפות וייחודיות ב- Shopify.” הם יוצרים עסקים מותאמים אישית של Shopify, ולא רק חזיתות חנויות. הם מומחים בהגדרה וגם יעבדו איתך בשיווק החנות שלך.

האתר שלהם משלהם ויזואלית עם צבעים רכים ומיקוד רך, הבא לידי ביטוי בדוגמאות המוצגות בעבודותיהם. בל דיגיטל מזהה את קטגוריות הלקוחות שלהם כמו אופנה, בריאות ויופי, בית ואורח חיים וילדים, ובאתר שלהם יש תחושה נשית..

אקדח מתחת למים

Underwater Pistol - חברת עיצוב אתרים

האייקון של Pistol Underwater הוא קריקטורה של גיבורי על זכר, המייצג אותם כפתרי בעיות דיגיטליות. מקורה של חברה רגועה זו היא בעבודה עם עסקים יצירתיים, וזה עדיין לבם.

הם קצת מעורפלים בנוגע למערכות המיומנות שלהם, בנו בניית חנויות מסחר אלקטרוני “זמן מה” ולמדו “לא מעט.” פיסטולים תת מימיים יבנו את חנות Shopify שלך, יעזרו לך בשיווק ובקופירייטינג שלך.

למידע נוסף על שאלות נפוצות של Shopify Experts
כאן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map