15 המובילים באוסטרליה של Shopify מעצבי ומפתחי אתרים

פרס הצטיינות AWA


Shopify היא אחת הפלטפורמות המובילות ב- eCommerce והפופולריות שלה צומחת במהירות. אחד היתרונות שזיהינו בסקירת Shopify שלנו הוא שיש לו ממשק אינטואיטיבי וקל מספיק לשימושם של טירונים. ישנם גם פורומי משתמשים שאפשר לפנות אליהם לקבלת עזרה בנושא אתר Shopify ומדריכי אתרים במרכז העזרה של Shopify.

אז אתם עשויים לשאול, מדוע אנו נותנים לכם המלצות למומחים שיעזרו לכם להקים את החנות המקוונת שלכם באמצעות תוכנת Shopify?

מדוע לבחור מומחה ב- Shopify?

ישנן כמה סיבות. לא כולם רוצים לעצב או לפתח את חזית החנות שלהם ולאכלס אותה במוצרים שלהם. יש אנשים שאין להם זמן ואחרים אינם חווים עיצוב או אפילו יכולת טכנית מינימלית. עם זאת, אחרים רק רוצים להתמקד בהיבטים הקמעונאיים של העסק שלהם ולהשאיר את החלק המקוון של “חנות מקוונת” למישהו אחר.

אם זה נשמע כמוך, המשך להמלצות שלנו על מומחים ב- Shopify שיכולים לעזור לך ביצירת החנות המקוונת החדשה שלך או בהעברת החנות הקיימת שלך לפלטפורמת Shopify. כל המומחים הללו מתגוררים באוסטרליה ועברו תהליך בחירה של Shopify כדי להשיג את ההסמכה הרשמית שלהם.

איזה מהם לבחור?

מכיוון שייתכן שתזדקק לעזרה רק בחלק מהתהליך – למשל, אולי תרצה לעצב חנות משלך, אך לא להקים אותה בעצמך – להלן פירוט של קטגוריות המומחים השונות והשירותים שהם מספקים..

 • עיצוב – צור את המראה והתחושה של החנות שלך; לשלב את המותג שלך
 • התקנה – הגדר חנות בסיסית מנושא קיים והתאם אישית את העיצוב
 • פיתוח – יצרו אפליקציה לחנות האפליקציות או בנתו חנות בהתאמה אישית מאפס
 • שיווק – צור קמפיינים שיווקיים, בדרך כלל דיגיטליים, אשר עשויים לכלול אסטרטגיות מדיה חברתית
 • צילום – צלם תמונות לחנות המקוונת שלך, בעיקר של המוצרים שלך

רבים ממומחי Shopify אלה מיומנים במספר קטגוריות וחלקם מציעים שירותי אינטרנט מעבר ל- Shopify, שעשויים למלא צרכים אחרים לפיתוח אתרים שיש ברשותכם..

ההיטרים הכבדים

מסחר בלאקbelt

מסחר בלאקbelt

חברת Blackbelt Commerce, שנקראה בעבר Shopify Ninjas, אינה עושה דבר מלבד פיתוח חנויות Shopify. הם חושבים מי הלקוחות שלהם צריכים להיות – אם אתה ממהר או על תקציב מאוד הדוק, סוכנות אחרת תתאים לך יותר.

Blackbelt Commerce מציעה את כל מגוון שירותי Shopify – התקנה, עיצוב, פיתוח, שיווק וצילום. הם יצרו גם תוספים לחנויות דו לשוניות, בורר מדינה אוטומטי ותבנית דוא”ל HTML שתחליף את הטקסט שהוא ברירת המחדל של Shopify.

מפלגת העבודה

מפלגת העבודה

מפלגת העבודה, חברת בוטיק לעיצוב ופיתוח, עובדת עם Shopify מאז 2012. החברה קובעת שהיא “מהירה, זריזה, יצירתית, פרגמטית”, ו- eCommerce הוא רק אחד השירותים הדיגיטליים שהיא מציעה.

קבוצת העבודה עובדת עם לקוחות בכדי להעביר את מערכות המסחר האלקטרוני ונקודות המכירה שלהם ל- Shopify: היא לא אומרת אם הם גם בונים חנויות של Shopify מאפס, אם כי הם מומחי התקנה..

אלקפוקס

אלקפוקס

Elkfox היא סוכנות שיש לה שתי התמחויות – Shopify ו- MailChimp. הניסיון שלהם ב- Shopify הוא בתחום הקמעונאות והסיטונאות כאחד, והחברה מנוסה מאוד בעיצוב נושא מותאם אישית.

הם משלימים את שירותי Shopify שלהם עם צילומי מוצרים, ויש להם גם אפליקציה שתעזור בדוא”ל משולב. האתר של ElkFox מעט מבלבל לשימוש מכיוון שכל הניווט נמצא בכותרת התחתונה מחוץ למסך, וחלק מהקישורים פשוט עוברים לדף אנשי הקשר..

חוטף עלים

חוטף עלים

Leafcutter Creative Digital הוא ספק יצירתי של פתרונות מסחר אלקטרוני ותקשורת. Shopify הוא רק אחד מחמישה תחומי התמחות בחברה זו, אך החוט המשותף הוא אסטרטגיה דיגיטלית מונעת תוצאות.

Leafcutter עובד עם פלטפורמת Shopify מאז 2012 ומציין את הענפים שהם עוסקים בהם כמלכ”רים, פארמה וחינוך. הם מתחילים באסטרטגיה ואז יבנו לך חנות – מחנות בסיסית לחנות משולבת ומותאמת לחלוטין.

גורוס השיווק

טען מחדש מדיה

טען מחדש מדיה

Reload Media היו מומחים ב- Shopify מאז אוקטובר 2016, והמיקוד שלהם הוא לספק קמפיינים שיווקיים דיגיטליים לעסק המסחר האלקטרוני שלך. האתר שלהם לא אומר אם הם באמת בונים חנויות של Shopify, אך השירותים הדיגיטליים שלהם לתמיכה בעסק המקוון שלך כוללים קידום אתרים, פרסום בתשלום עבור כל קליק, אסטרטגיית מדיה חברתית, אופטימיזציה של שיעורי המרות ושיווק בדוא”ל..

30 דונם

30 דונם

30 דונם מספקים את מגוון השירותים המלא של Shopify – התקנה, עיצוב, פיתוח ושיווק – בנוסף למומחיות מוכחת באסטרטגיית שיווק דיגיטלית וביצוע. הכללים שלהם (כלומר, הפילוסופיה העסקית שלהם) מוגדרים מראש באתר האינטרנט שלהם, כך שתוכלו לראות מה הם עומדים.

ל- 30 דונמים קיימים מחקרי מקרים רבים בנושא מסחר אלקטרוני באתר האינטרנט שלהם, בדף Shopify.
החברה מנוסה בפיתוח נושאים מותאמים אישית כמו גם אפליקציות בהתאמה אישית עבור לקוחותיה.

עיצוב שאנז

מפעל התקווה

מפעל התקווה

אנחנו לא יכולים לספר לכם הרבה על The Hope Factory ו- Shopify מכיוון שאין הרבה מידע באתר שלהם. מסחר אלקטרוני הוא רק אחד מחמישה שירותים דיגיטליים שהם מציעים: תכנון ופיתוח ואופטימיזציית המרות הם בין האחרים.

יש חנות בה תוכלו לרכוש חבילת אימון לפי שעה של Shopify וחבילת הגדרת חנות של Shopify, שתיהן תמורת סכום דולרי מוגדר, אך אין מידע מה תקבלו.

חוט דיגיטלי

חוט דיגיטלי

Yarn Digital הוא מומחה ב- Shopify מאז יוני 2015, ומציעים חמישה שירותים דיגיטליים, שאחד מהם הוא מסחר אלקטרוני. החברה מוסמכת כעיצוב והתקנה של חברת Shopify Expert, אך אתר האינטרנט שלהם אינו מספק פרטים על כישוריהם מעבר לאמירה שהחנויות המקוונות שהם יוצרים יכולות למכור קרח לאסקימואים..

לחברת Yarn Digital יש כמה לקוחות מכבי כבד כמו Lululemon ו- Sony Music, שהשתמשו בשירותי העיצוב שלהם.

עיצוב שבעים

עיצוב שבעים

Seventyfour Design מתמחה בחוויות דיגיטליות בהתאמה אישית ופיתוח מותגים
זה ייקח את העסק שלך לשלב הבא. לסוכנות זו ניסיון של חמש שנים בהציע שירותי עיצוב, פיתוח והתקנה של Shopify, כמו גם צילום של המוצרים שלך.

הם יעבדו איתך על זהות המותג שלך וידאגו שזה ישתקף בעיצוב הנושא המותאם אישית שלך. אין דוגמאות מועילות לעבודות שלהם באתר שלהם – רק צילומי מסך.

סטודיו דגל לבן

סטודיו דגל לבן

דגל לבן מסגיר לך את כל כישוריהם, הידע והמומחיות שלהם. ויש תמונה של מייסד החברה הזו שמזהה את כל הדרכים שחלקי הגוף והכלי שלו עוזרים לעשות זאת. דגל לבן הוא סטודיו רב-תכליתי, ומסחר אלקטרוני הוא רק אחד משבעה שירותים דיגיטליים המוצעים.

אתה צריך לעבוד על כל צילומי המסך של העבודה שנעשתה כדי למצוא מהם פתרונות עיצוב והתקנה של Shopify, ופנה לסטודיו כדי לקבל מידע נוסף.

מסביב מדהים

מעבדות דיסקו

מעבדות דיסקו

מעבדות דיסקו חיות עבור Shopify. היה להם ניסיון רב בפלטפורמת Shopify – הם ניהלו חנויות משלהם ב- Shopify, עיצבו ערכות נושא מותאמות אישית ובנו אפליקציות בהתאמה אישית. בנוסף, מעבדות דיסקו פרסמו ספרים וקורסים של Shopify שאחד מהם בשיתוף עם Shopify.

ההתמקדות שלהם כעת היא בסיוע לעסקים בהיקפים גדולים לבצע את המעבר ל- Shopify Plus. אל תדחו את האתר הבסיסי שלהם – החבר’ה האלה יודעים מה הם עושים.

Creatur

Creatur

אם אתר האינטרנט שלהם הוא מדריך, ל- Creatur יש פילוסופיה מינימליסטית “לעזור לאנשים לפרוח בעידן הדיגיטלי.” Creatur היא סוכנות דיגיטלית עצמאית, ומומחי Shopify בתחום התכנון, הפיתוח, ההתקנה והשיווק.

אין הרבה מידע בשלושת דפי האינטרנט המהממים שלהם חזותית. עליכם לדפדף בדוגמאות של עבודתם (אך הם כן מסבירים אילו שירותים הם ביצעו עבור כל לקוח) ואז ליצור איתם קשר.

עשה מסחר

עשה מסחר

האם סחר הם מומחי מסחר אלקטרוני המתמחים ב- Shopify. והם עושים את כל מה ש- Shopify עשתה מאז 2012. החברה בונה חנויות בכל הגדלים, תוך התאמה אישית של נושאים ופונקציונליות כאחד.

הם מנוסים בשילוב חנויות Shopify עם אפליקציות ותוכנות של צד שלישי ובקיאים בשיווק ופרסום, כולל גוגל אדוורדס ופרסום בפייסבוק. להשלמת החבילה, Do Commerce מציעה גם תמיכה שוטפת של Shopify. זו חברה מלאה לסוף, עם בלוג מצוין.

התקנה וצבוטים

התחל את Shopify

התחל את Shopify

Shopify Startup עושה בדיוק את זה, מפעיל את החנות המקוונת שלך. הבעלים של החברה הזו מפעיל תשע חנויות של Shopify משלו, כך שהוא עבר את כל הבעיות שעלולות להתרחש ויכול לעזור בכל מהמחשבות הראשוניות שלך ועד לרעיונות לגבי רווחיות..

סטופ אפ Shopify מציעה שלוש רמות שירות: בסיסי עד 20 מוצרים; עדיף לעד 100 מוצרים; ומותאם אישית. חברה זו עשויה להתאים לתקציב שלך אם אתה רק מתחיל בחנות קטנה.

קבוצת מדיה Insider

קבוצת מדיה Insider

קבוצת Insider Media היא סוכנות בוטיק המציעה מגוון שירותים דיגיטליים, מתוכם eCommerce הוא אחד. הקבוצה מומחה ב- Shopify מאז מרץ 2016 והיא מוסמכת להתקנה ושיווק.

ההגדרה שלהם היא הטווח המלא, החל מציוד תבנית לעיצוב בהתאמה אישית או העברת חנות קיימת. השיווק כולל קידום אתרים ומדיה חברתית ויחסי ציבור. קבוצת Insider Media תכשיר אותך ב- Shopify אם תזדקק לעזרה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map