24 صفحه وب سایت برای بارگیری کتابهای الکترونیکی رایگان

اگر شما می توانید یک کتابخوان مدرسه ای داشته باشید به دیجیتال اجازه داده می شود ، به شما بسیار زیاد است که بتوانید از کتاب های خود بخواهید که برادر باشید. این که شما می توانید در حال حاضر خوانندگان در دستگاه تلفن همراه خود به خود یا با خواننده کتاب الکترونیکی دریافت کنید کیندل آمازون می توانید با خرید ، خرید کتابهایی که می توانند به عنوان خواننده بتوانند به راحتی خوانده شوند.


با این حال ، آیا می توانیم از کتاب خود لذت ببرید و بارگیری کنید؟ خوب حدس لطفا چی؟ فضای مجازی حق دسترسی به فضای مجازی است که می تواند بدون اجازه سکه کتاب بخرید! این سایت ها نه تنها 100 محدود است ، همچنین می توان آن را مجدداً مجدداً به عنوان مجلسی انتخاب کرد.

آیا این امکان وجود دارد که بتوانید خود را دنبال کنید؟ یا از قبل کتاب یا نویسنده خاص در دیداری دارید؟ در هر قسمت ، چنگ نظرید. ما لیستی از 25 وب سایت برتر (بدون در نظر گرفتن اختصاصی) را انتخاب کنید و بتوانید آنرا در اختیار کاربران ثروت کتابهای الکترونیکی قرار دهید..

1. پروژه گوتنبرگ

اطلاعات بیشتر پروژه گوتنبرگ از آنجا که به راحتی می توان از بین برندهای کتاب بین المللی و دیجیتالی موجود است. داوطلبان سایت رابط می توان ، و بیش از 50،000 کتاب الکترونیکی رایگان برای بارگیری است. اینها در قالبهای مختلفی وجود دارد ، از epub تصور می شود تا از متن ساده استفاده کنید. این مجموعه کتاب مجموعه ای از کتاب های صوتی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتواند آن را تماشا کند ، شما می توانید آنرا مطالعه کنید ،.

با استفاده از این سایت ، این سایت می توان با استفاده از کتاب های الکترونیکی در پشت لایه های بعدی ناوبری لانه ای را یافت. با این وجود ، می توانید با مراجعه به سراسر جهان ، مجانی برای دسترسی به کتاب های الکترونیکی از طریق اینترنت داشته باشید.

2. بازكردن كتابخانه

بازكردن كتابخانه انتخاب انتخاب عظیمی از کتابهای الکترونیکی است که در بین 3 شرکت کتاب الکترونیکی برای بارگیری در حد مجاز است. شما می توانید با مراجعه به کتابخانه های الکترونیکی خود را تغییر دهید ، همچنین می توانید با مراجعه به کتابخانه های مختلف و با مراجعه به کتابخانه های مرتبط با موضوع خود ، خود را با استفاده از خدمات پیشنهادی خود راهنمایی کنید. این سایت به شما امکان می دهد کتابخانه های الکترونیکی را به عنوان آنلاین در مرورگر خود بخوانید ، یا می توانید با دیدن آنها بارگیری کنید و در هر دستگاه بخوانید.

از این شرکت که کتابخانه دیجییتال یک پروژه آنلاین دارد ، می توانید با مراجعه به کتابخانه الکترونیکی مشارکت ساز با جستجوی موضوع می توانید کتاب های الکترونیکی الکترونیکی را با عنوان ، عنوان و نشر در نوار جستجو کنید. با استفاده از این ویژگی های جالب ، می توانید با مراجعه به کتابخانه خود ، به راحتی بتوانید از این کتاب استفاده کنید..

3. کتابخانه آزاد Baen

کتابخانه رایگان Baen سایتی است که در درجه اول به نوشتن داستان های تخیلی و علمی تخیلی می پردازد. فروشگاه eBook این مجوز را برای شما می دهد تا بتواند قیمت آن را افزایش دهد و با استفاده از این امکان را برای شما فراهم می کند. می توان بدون محدودیت کتابهای الکترونیکی را در اختیار سایر دستگاه ها کپی ریخت. ناشر اطلاعاتی مجموعه عظیمی از نمایندگان مشهور از سخنان مایکل A. استاکپول ، لوئیس مک مستر و جان اسکالزی را در بین شما امکان پذیر می کند. با این حال ، این نویسندگان می توانند از منابع مشهور استفاده کنند و بیشتر برای بارگیری در بخش های رایگان از این سایت در اختیار داشته باشند.

با توجه به این که این سایت می تواند در اختیار شما قرار دهد ، می توانید از سایت خود استفاده کنید. حق ، هر کتابی را که می توانید انتخاب کنید ، می توانید با مراجعه به بالاترین سطح کیفی قدرت خود را کنترل کنید. این درحالی است که تماشای اینستاگرام ویکی پدیا!

4. کتابهای الکترونیکی رایگان

سطح نامگذاری شدید کتابهای الکترونیکی رایگان سایت عالی این است که می توان کتاب های الکترونیکی را به عنوان بارگذاری بالا مشاهده می کنید. در حقیقت ، شما می توانید برای مشاهده کتاب های الکترونیکی رایگان برای زندگی نامگذاری کنید! چه درام ، چه عاشقانه ، داستان ، علمی تخیلی و یا رمز و راز را دوست داشته باشید ، خاصهناً در مورد شما باشید. کتابخانه این سایت کتابخانه از ژانرهای مختلف را در خود جای داده است.

برای آسانتر کردن کارها برای وب سایت ، وب سایت 10 کتاب برتر در هر دسته بندی ، ثبت نام کنید. نه فقط این ، می توانید برای هر کتاب الکترونیکی رتبه بندی و نظر دهید. همه اینها به شما کمک می کنند و می توانند با دیدن آن بتوانند به شما اجازه دهند در حال حاضر برادران خود را بدست آوریم. یا شما فقط می توانید آن را انتخاب کنید و خودتان را مشاهده کنید. سفر به ناشناخته ها همیشه هیجان انگیز است!

5. Google Books

کتابهای گوگل برای اسکی از طریق مجلات و کتابهای دیجیتالی ، این امکان را دارید که بتوانید به شما خدمات داده شود تا بتوانید کتابهای الکترونیکی را بارگیری کنید؟ در ارائه آن می توانیم به عنوان خرید برای نگه داشتن محدودیت ، صاحب نظران همه چیز را از کتابهای مدرن دریافت تا کلاسیک ، از لیست سایت ، مرور و بارگیری. بخش کتابخانه.

با استفاده از امکانات پیش بینی شده ، می توانید به شما امکان دهد تا بتوانید آخرین نسخه الکترونیکی را در بازار ارائه دهید. و این می توانید در کشف بزرگترین فروشگاه در فروشگاههایش تعریف کنید. کتابهای گوگل با استفاده از کتاب الکترونیکی بخرید و به صورت رایگان بارگیری ، Google Books.

6. 2020ok

2020ok یک سایت عالی برای داشتن کتاب های الکترونیکی است ، اما با طراحی وب سایت یک راه حلولی بزرگ است. این به هم ریخته است ، می توانید با تماشای فرصت دیگری برای دسترسی به کتاب الکترونیکی نظر خود را بخوانید. هرچند این سایت دارای کتاب های الکترونیکی در موضوعات ارائه شده از تاریخ گذشته ، قانون ، پزشکی ، سرمایه گذاری و سرمایه گذاری و همچنین هنر و عکاسی.

شما می توانید کتاب های الکترونیکی و رایانه ای را ببینید. و اگر فکر کردید که این همه چیز است ، می توان کتابخانه خواند ، دین دارد و می تواند شما را دوست داشته باشد. آیا این امکان وجود دارد؟ به این سایت بروید. امکانًه هر موضوعی را در برزیل کنید.

7. کتابهای بازخورد

کتابهای بازخورد سایتی جذاب است که به یک حد ممکن بزرگترها در دستگاه های تلفن همراه با هم کار می شود. اگر در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود هستید ، می توانید با استفاده از آن بتوانید راحت تر باشید و همچنین بارگیری کتابخانه های الکترونیکی را در رای گیری شخصی داشته باشید. در ارائه این سایت طیف قابل دسترسی از کتابها الکترونیکی برای ارائه محدودیت محدود ، دو بخش نیز ممکن است امکان پذیر باشد.

بخش دامنه عمومی فروش کتابخانه الکترونیکی رایگان برای بارگیری است. در بخش کتاب های الکترونیکی کتاب های الکترونیکی رایگان مشاهده می کنید که عمدتاً خود را قادر می سازد و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید جدید و شاهکارهای مختلفی را کشف کنید. این مجموعه در این سایت سازمان یافته است که می توان بر روی عظیم است!

8. ManyBooks

هتل از کتابها پشتیبان پروژه گوتنبرگ است و عناوین پیشنهادی برای ارائه طرح ، هرچند ، زیبا تر است ، و جستجو بسیار ساده است. جالب تر است ، بر خلاف سایر سایت های رایگان کتاب الکترونیکی ، می توانید کتاب مقدس الکترونیکی را با فرمت دلخواه خود بارگیری کنید. PDF ، eReader ، HTML و سایر موارد است. این سایت ارائه شده در فیس بوک فعال است ، امکان دارد که جدیدترین کتاب های الکترونیکی را برای ارائه مرتب به روز جدید داشته باشد.

9. FreeBookSpot

سایت رایگان کتاب الکترونیکی دیگر, FreeBookSpot, که شامل 90 دسته بندی ، توزیع کتاب الکترونیکی برای بارگیری است. سایت های ارائه شده یک پایگاه داده عملکرد عملی این شما را به کتاب های الکترونیکی ارائه شده در سایت های دیگر پیوند می دهد. می توان کتاب های مرتبط با برنامه نویسی ، علوم ، داستان ، هنر ، شطرنج و زیست شناسی را از چندین جلسات ارائه داد. اگر ترجیح می توان به خواندن گوش دادن ، کتابهای صوتی می توان گفت. با جستجوی اختصاصی می توان به جستجوی پیشرفته در سایت ، با مراجعه به یک کتاب خاص و ویژه پرداخت.

10. GetFreeEbooks

GetFreeEbooks بیش از 100 دسته انتخاب رابط ، امکان پذیر است. از ادبیات کلاسیک تغییر داده تا مهندسی و کتابخانه ها می توانند به فرازمینی ها ، سایت همه این موارد را برای شما فراهم کنند. صاحب نظران می توانند خود را در این سایت ارسال کنند و شما می توانید با مراجعه به سایت بارگیری کنید. این سایت به بهترین طراحی شده است ، می توانید از آن استفاده کنید. می توانم به شما بگویم ، با وجود فعال در رسانه های اجتماعی ، می توانید با مراجعه به سایت خود را دنبال کنید صفحه فیس بوک برای ارائه آخرین به روزرسانی ها.

11. لیست کتابهای الکترونیکی

لیست کتاب های الکترونیکی یک سایت کتاب الکترونیکی رایگان است که لیستی در حال حاضر در حال افزایش از یادآوری های سخنرانان ارزش بارگیری ، کتاب های الکترونیکی و اسناد را در اختیار شما قرار می دهد. در حال حاضر ، این سایت بیش از 9،400 کتاب الکترونیکی برای انتخاب مجاز است که شامل 666 دسته بندی شده است. در بخش 20 لیست برتر کتابهای محبوب (و مشاهده شده) در بین جامعه جهانی ، با تمرکز بیشتری داشته ، می توانید در قسمت جدید ، جدیدترین نسخه های موجود در فهرست راهبری کردستان. موسسات ارائه شده می توانند کتاب های الکترونیکی خود را ارسال کرده و پیشنهاد دهند.

12. صد صفر

اگر کاربر کیندل باشد, صد صفر اگر بخواهید تجدید نظر کنید. این سایت مجموعه ای از پرفروشهای کیندل را در حد مجاز شما می توانید به صورت رایگان به بارگیری است. کتابهای الکترونیکی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و می توانند از بین آنها استفاده کنند و از شما می توانند به عنوان داستان و روانشناسی و همچنین از مباحث دیگر استفاده کنند. اما برای بارگیری و خوانندگان این کتابهای الکترونیکی روی رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا رایانه خود ، می توانید از این موارد استفاده کنید برنامه خواننده روشن. هرچند نگران نباشید و برنامه استر.

13. کتابهای آزاد رایانه

اینطور است که از نام آن مشخص شده است, کتاب های رایگان رایانه مجموعه عظیمی از کتابهای الکترونیکی رایگان به رایانه را ارائه می دهیم. شما می توانید کتاب های فنی ، ریاضیات و مهندسی و تصدیق مجدد از خدمات آموزشی و یادآوری سخنرانان رابط کاربری خود را انجام دهید. اگر این سایت را از نظر طراحی تنظیم شده است ، اما مباحث را به شما اختصاص داده شده است و می توانید با استفاده از آن بتوانید راحت تر کنید. این سایت با قیمت 13 دسته اصلی و بیش از 200 زیر مجموعه است.

14. BookBoon

آیا شما می توانید یک کتابخانه خاص یا کتاب درسی آموزش ارائه دهید؟ بعد ، بیشتر از این دیدگاه BookBoon! این سایت با شماره 1000 کتاب الکترونیکی رایگان برای بارگیری است که می تواند از موضوعاتی برخوردار باشد. در ارائه که کتاب های درسی آزمایشی محدود می کنند ، می توانند حق خود را برای دسترسی به کتاب های الکترونیکی در ارتباط با ارائه خدمات مهیا کنند. اما می توانید با یک آزمایش 30 روزه به طور بد بدید و در بین آن ها بتوانید به عنوان اکثر مواردی که بتوانید نظارت کنید.

15. eBookLobby

eBookLobby مجموعه ای عالی از کتابهای الکترونیکی رایگان ، آموزش عالی ، جهانی ، محاسبات و هنر ورزشی. در اینجا می توانید مجموعه ای از بینندگان خود را از بین ببرید ، وب سایت خود را با کیفیتی برای کتاب های الکترونیکی ، برای بارگیری در اختیار داشته باشید ، این کسری را تشکیل می دهد. شما می توانید تمام مواردی را که در وب سایت قرار داده شده است ، با بیشتر نمایش امتیاز در رایانه ها و مجموعه های اینترنتی رابط کاربری کنید. این سایت ارائه شده لیستی از 10 کتاب برتر این فهرست که در این زمینه ارائه شده است ، می تواند به شما امکان دهد تا بتوانید به راحتی بتوانید آن را تماشا کنید..

16. eBook3000

خوب ، این یک اسم جالب است ،? eBook3000 سایت مجاز است که هزاران کتاب الکترونیکی رایگان برای بارگیری پیشنهادی برای شما وجود دارد. کتابهای الکترونیکی از طیف امکاناتی از مجموعه امکاناتی که می توانند در اختیار شما قرار بگیرند ، می توانند برای همه شما بتوانند. از معماری دیدن تا ورزش به بازی ، سایت همه چیز را می دهد. آزمایشهای جستجو ستودنی است ؛ با استفاده از کلمات کلیدی شما می توانید می توانید با استفاده از این نتایج تحقیق کنید. همچنین ، برای آسانتر کردن کارها ، سایت به ارائه برج برجسته ، تعداد مجانی کتابهای الکترونیکی را در اختیار شما قرار می دهد.

17. دانش

آتی پورتال وب است که می تواند در مجال این فرصت باشد که بتواند فیلم ها ، گزارش ها ، مجلات ، نشریات و کتابخانه های الکترونیکی را برای شما به عنوان خودآموزشی و آموزش به تبادل بیننده ارائه دهد. این مواد برای متخصصانی که واجد دسترسی آزاد هستند. کتابهای الکترونیکی برای انواع مختلفی از قبیل مشاغل ، چندرسانه ای ، مهندسی ، آموزش ، دانشگاه ، توسعه وب و سایر موارد ممکن است. سایت روزانه با صدها کتاب الکترونیکی به رایگان ، به شما اجازه می دهد تا با مراجعه به سایت خود بتوانید از این سایت استفاده کنید!

18. نگارش

بزرگترین کتابخانه دیجیتالی جهان, پروتار به دانشجویان جدیدتر می توانیم با کتاب های جدید ، امتیازات ها ، کتابهای صوتی و سایر مواردی را که بتوانیم کشف کنیم. این سایت بیشتر از 1 مشتری کتاب الکترونیکی است! در اختیار داشتن امکان دستیابی به دسترسی مجبور به توزیع مجدد ، می توان از محاکمه آزاد 14 روز به نفع خود استفاده کنید.

19. بایگانی اینترنت

یک کتابخانه غیرانتفاعی, بایگانی اینترنت خانه های مشتریان نرم افزار ، موسیقی ، فیلم ، فیلم و مجوز کتاب الکترونیکی رایگان است. می توان کتاب های الکترونیکی را با فرمت ها و زبان های دیگر در این سایت مشاهده کرد. در واقع ، این صاحب امتیاز برای کتابهای الکترونیکی دانشگاهی و تاریخ است.
وب سایت های دیگر کتاب های الکترونیکی رایگان که می توانند امتحان کنند!

20. کتاب-ربات

کتاب-ربات تعداد بالاتر از 14000 کتاب الکترونیکی رایگان. این موارد را می توان از مشهورترین دسترسی و ارائه آثاری از بینندگان مهمان شده است.

21. Junkie کتاب الکترونیکی

کتابهای الکترونیکی کتاب با استفاده از کتاب های الکترونیکی رایگان ، آن طیف وسیعی از مجموعه ای از دستاوردهای خود ، برای بارگیری در اختیار شما با استفاده از برنامه های دیگر.

22. سیاره کتاب

خانه به کتابهای الکترونیکی مورد به ادبیات کلاسیک, کتاب سایاره بالاتر از 80 کلاسیک همیشه برای بارگیری در حد است.

23. مرکز کتابخانه

مرکز کتابخانه سایتی است که هزاران پیوند برای کتابهای الکترونیکی ارائه داده است به رایانه ، از جمله مباحثی از قبیل برنامه نویسی ، شبکه سازی و سایر مواردی که امکان پذیر است.

24. دای بیانوری کتاب

می توانید به کتاب های الکترونیکی با کیفیت بالا نگاه کنید? دایرکتوری کتاب مکان است! می توانید با استفاده از راهنمای جستجوی خود ، با استفاده از منابع جستجو.

و با آن ، مردمی ، تعداد ما را به نتیجه نهایی برساند. ما می توانیم با استفاده از وب سایتهای برتر در بارگیری کتاب های الکترونیکی در اختیار شما قرار بگیریم. شما می توانید از این سایت استفاده کنید؟ به ما در جعبه نظر زیر توجه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map