15 مرکز مدیریت عامل وبلاگ نویسی برای ارائه وبلاگ جدید شما

با وجود فریادهای مدیروم ، که بلاگ نویسی به آرامی در دست شماست و به شما امکان می دهد تا بتوانید از طریق آن بتوانید با استفاده از آنها تماس برقرار کنید ، می توانید با مراجعه به وب سایت خود بتوانید از این طریق بتوانید..


در واقع ، قادر به رسیدن به قیمت مناسب برای وبلاگ نویسی هستید! شما به عنوان بهترین حالت خوب ، وبلاگ نویسی زنده و خوب است. این وضعیت را می توان به عنوان شاهد محبوبیت خود در فضای مجازی تغییر داد و آن را تغییر داد و به این ترتیب می توانید آن را مشاهده کنید. این قانون ، به شما امکان پذیر است که بلاگ نویسی ، به طریقی یا شکل گیری ، به مدت زمانی که بتوانید اجازه دهید.

با این حال ، از بستن وبلاگ نویسی می توان استفاده کرد؟ با استفاده از خدمات ارائه شده در حال حاضر برای کمک به شما در راه حل و مدیریت وبلاگ خود ، می توانید یک بار محدودتر برای شما کاملاً دلهره بخوانید. نگران نباشید ، ما در زیر (بدون در نظر گرفتن اختصاصی) 15 نفر از سازمان سیستم عامل های وبلاگ نویسی می توانید از این نظر و عنوان شده استفاده کنید:

1. شبح

اگر مینیمالیستی بتوانید ، روح شما رویای شما است! با یک رابط بدون ثبت نام و تمیز ، می توانید به هر وسیله ای که بتوانید در اختیار شما قرار بگیریم ، بتوانیم از آن استفاده کرده و به نوشتن آن بپردازیم. با این حال ، این به معنای لزوماً به معنای قدرتمند شدن سیستم عامل است. این بازارچه ای کامل با تم های جالب برای وبلاگ شما و طیف امکان دسترسی از ابزارهای پیشنهادی تیمی برخوردار است.

ویژگی نحو اسپلیت صفحه نمایش به ویژگی جالب توجه است. این نیاز به پرش به یک رئیس و عقب به تجدید نظر بر خلاف اختیار از سیستم عامل های دیگر ممکن است. اگر سرور خود را قادر می سازد ، می توانید وب سایت خود را به صورت رایگان میزبانی کنید. اما اگر نتوانید ، برنامه 8 نفر را در هر ماه داشته باشید و 200 نفر را در هر ماه بالا ببرید.

2. MarketPress

تایپاد
با استفاده از سیستم عامل و نمایندگان وبلاگ نویسی در اینترنت ، Typeepad بیشتر از یک محدودیت است که در این مهمان نیز وجود دارد. اگر می توانید یک وبلاگ زیبا ایجاد کنید ، بدون فرمان سردرد از دست دادن برنامه نویسی ، هاستینگ یا هرگونه صاحب نظر دیگری برخوردار شوید ، این پلتفرم فقط برای شما امکان پذیر است. اما اگر عاشق برنامه نویسی باشید ، می توانید CSS را مطابق میل خود تنظیم کنید.

شما می توانید با مراجعه به پیامبران خود را از طریق تلفن همراه به همراه ، دسک تاپ و محدودیت از بین ببرید! شما می توانید از این طریق بتوانید از این طریق حمایت کنید و از این طریق بتوانید از طریق وبلاگ خود بخواهید که از این طریق بتوانید از این وب سایت استفاده کنید. در صورت نیاز به کمک ، تیم عالی توانای مشتری آنرا نیز خود می توانید با خود بخواهید. برنامه های خود را با 8.95 امکان پذیر در هر ماه شروع کنید.

3. وردپرس

هیچ راز آنلاین: وردپرس محبوب ترین پلتفرم وبلاگ نویسی در جهان است! وردپرس به تنهایی محدود 25 از سایتهای شبکه جهانی وب محدود شده محدود شده است. با استفاده از 48 نفر از توزیع کنندگان سایت های محبوب وردپرس به عنوان مدیریت مدیریت محتوا خودتان را می توانید دریافت کنید. شما می توانید حدذیرید که در این اعداد بسیار بیننده هستید!

نوشتن ، ارسال و مدیریت کتاب خود با این سیستم عامل بسیار آسان است. شما می توانید با مراجعه به وبلاگ خود را با طیفی از مضامین اصلاح کنید و بتوانید تنظیماتی را تنظیم کنید که به شما امکان می دهد که بتوانید در هر بار دیگری توانمند شوید. دو نسخه از وردپرس موجود است که می توان انتخاب کرد و هرکدام تم متفاوتی ارائه می دهد:

WordPress.org – در دسترس استر و به شما امکان می دهد وبلاگ خود را میزبان کنید.
WordPress.com – برای وبلاگ نویسی بدون محدودیت پایه ، اگر بتوانید از این امکان برخوردار شوید ، می توانید از حق خود در اختیار داشته باشید ، از حق انتخاب حق بیمه از 99 سال در سال شروع برنامه خود استفاده کنید.

4. لنگر

یک پلتفرم بلاگ نویسی بسیار ساده است ، لنگر آن را می توان با سرعت بیشتری بدست آورد. برای شروع استفاده از سیستم عامل ، آن را در سرور خود بارگیری و نصب کنید. این برنامه سبک وزن است ، دسترسی به وضوح ممکن است. این ایده آل برای وبلاگ نویسان پیشرفته تر است که می توانید از Markdown و HTML استفاده کنید تا از این سیستم عامل بهینه استفاده کنید.

با این وجود می توانید از طریق داشتن حق دسترسی به کادویی و رها کردن از نظر خود مبلغ پیشنهادی را برای بودجه دریافت کنید. این امکان را به شما می دهد تا بتوانید بدون دردسر اطلاعات و به تصاویر تصاویر را اضافه کنید. Anchor می توان با داشتن منبع عادی و تبلیغاتی در GitHub به عنوان فعال ارائه خدمات کاربری خود برای ارائه بهتر به اشتراک می رساند. می توان پلتفرم را به بیراهه بارگیری دید ، و اگر با روایت صحبت می کنید ، می توانید 5 فرصت دیگری داشته باشید.

5. Postach.io

آیا می توانید از Evernote استفاده کنید؟ اگر شما می توانید با مراجعه به دیگران بتوانید دوست داشته باشید ، می توانید با دوستان خود پست الکترونیکی داشته باشید ، این سیستم عامل با سفر کاری شما در Evernote بی نقص کار می کند. صاحب پست وبلاگ از همیشه در دسترس است. فقط پست را به عنوان “منتشر شده” برچسب ارزیابی کنید و در وبلاگ شما به عنوان شاهد ماندن ادامه دهید.

این پلتفرم این است که می توانید با استفاده از GitHub ویرایش کنید. شما می توانید تمام این کارها را انجام دهید تا بتوانید با اطمینان بیشتری عمل کنید ، با این کار می توانید با یک برنامه (24.99 روز در سال یا 49.99 سال در سال یا 49.99 روز در سال) بتوانید یک برنامه داشته باشید..

6. پیچ

بولت یک سیستم مدیریت کتاب منبع باز است که برای وب سایت های تجاری و شخصی سازی مجوز امکان استفاده دارد. این پلتفرم برای وبلاگ نویسان که دوست دارد با شما تماس مستقیم داشته باشد ، می تواند برای کار با شما بازی کند و با قسمت عقب سایت ایده آل آل است. پس از بارگیری بولت و بارگیری این سیستم عامل روی سرورهای خود ، می تواند قدرت کنترل در هر گونه تغییر تنظیم شود. راستی CMS رویای یک برنامه ریزی ، این امکان را می دهد?

در جبهه نوشتن ، این سیستم عامل کاملاً پاسخگو است ، می توانید با بهترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی در حال حاضر انتظار داشته باشید. اگر یک حساب کاربری GitHub داشته باشید ، می توانید بدون هیچ گونه مشکلی برای کارفرمایان حاضر در انجمن بارگیری کنید. بولت ارائه ویرایش را ساده و آسان برای ویراستاران میهن!

7. تامبلر

اگر می توانید یک وبلاگ را تغییر دهید ، می توانید در سایت های مختلف مشاهده کنید ، پیوندها ، تصاویر و مواردی که در اختیار شما قرار می گیرند و می توانند به شما اجازه دهند و به اشتراک بگذارند ، Tumblr گزینه ای عالی است. استفاده از این پلتفرم ساده است و به شما امکان می دهد با شما بتوانیم با سه گلوله در اختیار شما وبلاگ نویسی خود بروید. با استفاده از مؤلفه های رسانه های اجتماعی ، می توان با استفاده از ارتباط با کاربران خود ، Tumblr ، خود به خود را در معرض تظاهرات قرار داد.

اگر می خواهید یک بار محدود كنید برای ادغام در مشاغل موجود یا در سایت شخصی خودتان ، بتوانید Tumblr ارائه كنید موجود نیست. با این حال ، اگر می توانید یک وبلاگ مستقل تنظیم کنید ، این پلتفرم می تواند به شما کمک کند. Tumblr کاملاً آزاد است.

8. هگزو

اگر می توانید برای شغل خود تبلیغ کنید ، می توانید به تعداد زیادی به یک بستر پیشرفته وبلاگ نویسی کمک کنید. Hexo برای این هدف ایده آل آل است ، از این طریق به شما می توانید کد منبع را بخواهید. شما می توانید با استفاده از Node.js بتوانید با استفاده از Node.js بهترین گزینه را داشته باشید ، می توانید با سرعت بیشتری در اختیار شما قرار دهید. استفاده.

برخی دیگر از مزایای استفاده از Hexo ، جامعه فعال این است. اعضا بطور فعال افزودنی ها و مضامین خود را در GitHub به اشتراک می گذارند ، به شرط می کنند که یک مشتری کاربری هستند ، می توانند به صورت رایگان بارگیری کنند. اگر این ارزیابی را داشته باشید که بتوانید آن را مشاهده کنید ، چرا به هگزو امتحان کنید؟ این برادر ، از این که این سیستم عامل محدود است ، شما را به راحتی می توان از دست تقسیم کرد.

9. Svbtle

یك سكوی وبلاگ نویسی كه می تواند با كمك بیشتری در اختیار شما قرار بگیرد ، فقط در اختیار شما قرار می گیرد. بخش مدیریت آن بسیار عالی است و می توانید با نگاه دهی به افرادی که می توانید با استفاده از وبلاگ نویسان کارگر داشته باشید در سمت راست ، همه پستهایی را که می توانند از دید شخصی برخوردار باشند ، در اختیار شما قرار بگیرند.

در مورد نوشتن ، رابط این پلتفرم کاملاً خالی است ، می توان با شما همکاری داشت. قالب Markdown با این حال ، عدم تنوع در اختیار مضامین ، ناامیدرر است. با این وجود ، می توانید با دسترسی آسان تر بتوانید از خدمات وبلاگ نویسی خود بخواهید ، Svbtle را در اختیار شما قرار دهند و همچنین بتوانند در 6 ماه در ماه.

10. آموزشع

اگر بخواهید مربع خود را به عنوان یک وب سایت سازنده یک فروشگاه اینترنتی اختصاص دهید ، این پلتفرم را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید از طریق وبلاگ نویسی بتوانید به راحتی بتوانید از بهترین منابع مالی استفاده کنید. این سیستم با یک سیستم جستجوی چشمگیر تیمی ، طیف تعریف شده از موضوعات جذاب و میزبانی وب و همچنین اینالیز می توان.

در صورت نیاز به کمک ، خدمات مشتری 24/7 این شرکت به طور آزمایشی 14 روزه در اختیار شما مجوز قرار دارد ، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از سیستم عامل ارائه شده استفاده کرده و در اختیار شما قرار بگیریم که متن کامل خود را با استفاده از خواسته های خود یا خیر ارائه دهید اگر می توان در ارتباط اجتماعی بمانید. با مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند ، می توانید از طریق شبکه های اینترنتی ، از طریق سایت های رسمی ، انتشار یافته و یا همگام سازی کنید. برنامه ها را در 8 ماه در هر ماه شروع کنید.

11. سیلوربک

Silvrback ویژگیهای جدید در جدول به ارمغان می دهد: این سکوی با زحمت قسمتهای جلویی و عقب یک وبلاگ را به هم می پیوندد. این است که می توانید انتخاب کنید هر یک از مضامین رابط کاربری ، نه تنها به عنوان خوانده شده ، می توانید بین شما بخواهیم که بتوانیم به عنوان رئیس خود بخواهیم که بتوانیم به عنوان یک مدیر جدید در اختیار داشته باشیم. اگر با این تغییر تفسیر شریک بندیز می شوید ، می توانید با مراجعه به مقام پیشنهادی خود به عنوان ارائه دهنده القا می توان.

از این باب ، همه وبلاگ نویسان نمی توانند با استفاده از یک برنامه پردازش کلمه کسل دهنده انجمن های خود را بنویسند. اگر جزء آن گروهی باشد ، می توانید این محدودیت را مشاهده کنید. Silvrback نشان می دهد از ویژگی های دیگر ، توزیع نامه الکترونیکی را در آخرین ارسال های شما را به طور خودکار ارسال می کند ، و یک صفحه بیوگرافی ارائه می دهد و اجازه ارائه می دهد. برنامه ها را از 29.99 سال در مادر شروع کنید و در صورت تمایل به 49.99 روز در سال زندگی می کنید.

12. قطره قطره

قطرات Dropplets دیگر از بسترهای وبلاگ نویسی است که موجودی بر Markdown است. با استفاده از این برنامه ، می توانید از بینندگان خود ، مادر کنترلی ، که به شما اجازه می دهند تا به شما بپیوندید ، خود را کنترل کنید. شما به یک سرور برای میزبانی وبلاگ خودتان می توانید از Dropplets استفاده کنید. در این صورت می توانیم از این پلتفرم رایگان استفاده کنید.

این نرم افزار می توانید با استفاده از قالب های حقوقی ، حق انتخاب کنید ، می توانید از شما استفاده کنند تا به وبلاگ خود بخواهند براق ، شیک و ایده آل را ارائه دهند. در حقیقت می توان قالب نمونه را به صورت دلخواه تنظیم کرد. اگر شما با استفاده از این برنامه یا طراح قادر باشید ، می توانید از Dropplets استفاده کنید.

13. پستاگون

Postagon با یک سکوی ساده و تمیز ، برای وبلاگ نویسان که می تواند بلاگ و به شما امکان پذیر باشد و به سرعت راه اندازی شود ، ایده آل است. این دستگاه مجهز به مجموعه ای از ویژگی های خاص است که می توانید آن را نوآوری کنید و خوانندگان را تحویل می دهد. این پلتفرم به شما امکان پذیر است از طریق ارسال نامه الکترونیکی پست الکترونیکی ارسال شده و با شما مشترکاً بتوانید خودتان را بخواهید.

با این حال ، عدم سفارشی سازی در مورد مضامین ، رسیدن به بزرگترین برخوردال Postagon می کند. شما فقط یک تم پیش فرض می کنید و هیچ شخصی را نمی توانید برای شخصی سازی پیشرفته تر کنید. با این وجود می توانید با استفاده از این محدودیت ها بتوانید از بین برود..

14- پس از بهشت

Posthaven سایر برنامه های پلتفرم های ساده وبلاگ نویسی ، امکان پذیر شدن از ویژگی های خاص ، ارائه خدمات بیشتر ، سایت های تخصصی را با رمزهای عبور ، اشتراک گذاری ، ارسال خودکار به توییتر / فیس بوک ، و همچنین می توانید از این طریق استفاده کنید. با این حال ، دیدن برجسته برجسته ، این امکان را دارد که بتواند با شما بتواند با اسناد ، عکس ها ، فیلم ها و موسیقی ارسال شود.

این نرم افزار CSS / HTML را با استفاده از خدمات تبلیغاتی ارائه کرده است. شما می توانید از Posthaven به مبلغ 5 در هر ماه استفاده کنید ، و به همین ترتیب در وب سایت می توانید “بهتر است که برای همیشه دوام داشته باشید” داشته باشید. شما می توانید تمام تعهدات خود را در انجام کار عملی انجام دهید.

15. اطلاعات

متوسط ​​یک بستر وبلاگ نویسی است که در وبلاگ نویسی را با روزنامه نگاری ارائه می دهیم. این مکان فقط می تواند به شما امکان پذیر باشد و بتواند با سرعت بیشتری در اختیار شما قرار بگیرد و بتواند به شما کمک کند تا بتوانید در اختیار شما قرار بگیریم و همچنین مطالب جدیدی را در وبلاگ نویسان ارائه دهید. این پلتفرم به ویژه برای دیدن تمرکز برادر محتوا و نوشتن بدون درهم و برهم بسیار دوست دوست است.

با استفاده از این سیستم عامل ، می توانید با استفاده از سفارشی سازنده آن را مشاهده کنید. اگر این مشکلی هستید و می توانید نوشتن پست های وبلاگ غنی از محتوا راوی ، با مراجعه به یک رسانه را مشاهده کنید ، می توانید به یک عکس متوسط ​​مراجعه کنید. آیا می توانید از این طریق ، بتوانید به طور کامل (با داشتن دیدگاه) بلافاصله وبلاگ های شما را از بین ببرید ، و چه افرادی در زمین این کار را دارند؟ برنامه های 75 75 در هر ماه شروع می شود.

و با آن به انتهای این پست می رسیم. این 15 مدیر سیستم عامل وبلاگ نویسی است که می تواند برای شروع وبلاگ خود از طریق استفاده از آن استفاده کند. قبل از این که بخواهیم بتوانیم صاحب امتیازات خود را داشته باشیم ، می توانیم با استفاده از قیمت پیشنهادی خود را در اختیار شما قرار دهیم…
آیا سیستم عامل وبلاگ نویسی وجود دارد که می تواند به شما امکان دهد محدود شود؟ به ما در بخش اظهار نظر زیر این آدرس!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map