73 ابزار برتر ارائه دهنده وبلاگ نویسان و مشخص شده مند به فعالیت و وری

Contents

“من می توانم برای انجام این کار تماشایی!”

در دوره مقطع یا موارد دیگر ، اکثر ما این کلمات را می توانیم ، یا به خودمان یا شخص دیگری بخواهیم. سوال این است: آیا واقعاً می توانیم ببینیم؟ نه این فقط همه در مقام ما است. این اعتقاد به خود محدودیت محدود است که مانع از این می توان که خود توانسته باشد.


به نظر می رسد که می توانید وقت کافی برای انجام وبلاگ نویسی خود بخواهید. فقط می توانید با دیدن این مکان بتوانید هرچه بیشتر انجام دهید استفاده از ابزارهای راهبردی برای استفاده از ابزارهای بلاگ نویسی است که می تواند به شما کمک کند و به شما کمک کند.

برای ابزارهای مختلف وبلاگ نویسی که می توانند به شما امکان پذیر کنند تا بتوانند در زمان کمتری نیز داشته باشند ، بخوانید. با استفاده از این ابزارها می توانید با استفاده از این ابزارها.

با استفاده از این ابزارها ، می توانید با استفاده از ابزارهای پیشنهادی ، ایده های خود را ارائه داده و لزوماً را در اختیار این افراد قرار دهید. فقط یک یا دو مورد را انتخاب کنید ، می توانید به شما پیشنهاد ویژه ای بدهید که بتوانید با آن روبرو شوید و بتوانید آن را امضا کنید. شما می توانید با استفاده بیشتر از حد وسایل خود برای نشان دادن هم زمان خودمدیریت و به عنوان ارائه شده بر رویارویی با یک سرویس متمرکز.

ابزاری برای ارائه توان وری تعییناری

1. جیب

جیب به شما امکان می دهد فقط با یک کلیک کنید. با افزودن برچسب ها ها ، می توان کتابچه راهنمای خود را فراهم کرد و آن را ترتیب داد. و به لطف رابط کاربری ساده خود ، این وسیله آسان برای استفاده است.

توییتر ، فلیپ بورد و پالس اجازه دهید. با استفاده از این ابزار می توانیم با استفاده از مطالب ارائه شده در یک زمینه ارتباط بدون حواس پرتی و تمیز مطالعه کنید.

قیمت: رایگان · 4.99 دلار در ماه برای حق بیمه.

2. ZenWriter

یک برنامه نوشتن ساده برای ویندوز, ZenWriter به شما کمک می کنیم تا به مهمترین جنبه وبلاگ نویسی متمرکز شوید: نوشتن. عاری از هرگونه مشاهده حواس پرتی است که می توان مانع از بهرروری شما می شود.

اگر از ما استفاده می کنید ، می توانید امتحان کنید WritRoom. این گزینه می تواند کاملی استی و یک محیط جدید را منتشر کند ZenWriter را انتخاب کنید.

قیمت: 19،95 دلار با آزمایش رایگان موجود است.

3. گرامر

پس از اعزام پست وبلاگ خود پس از نوشتن آن ، به راحتی می توانید با کردی ، مگر اجازه دهید برای وبلاگ خود مدرک تبلیغاتی را انتخاب کنید. اما اگر اینطور باشد ، می گوید: آموزش زبان می توانم به شما بگویم مؤسسات و سریعاً به شما امکان پذیر می شوند. این ابزار تصحیح آنلاین می توان به شما در حد مجاز ، گرامر ، سبک ، املا و موارد دیگر کمک کرد.

شما می توانید با استفاده از این ابزارهایی که دارند بتوانید از این ابزار برخوردار شوید.

قیمت: رایگان.

4. برنامه ارائه دهنده

ابزاری شاهدنی بر وب ، برنامه تحقیق شما را قادر می سازد نوشتن خود را مستقیم کنید بابخشید و می توانید آن را آسان تر کنید. با استفاده از این ، می توان بار شما را از ویرایش زمان را تغییر داده و همچنین می تواند خود را به طور واضح ارزیابی کند.

می توانید متن را در برنامه بچسبانید یا در آن بنویسید. برای رایانه و مکینتاش ، یک ویرایشگر دسک تاپ نهاد موجود ، از این طریق می توانید به شما کمک کند.

قیمت: رایگان · نسخه دسک تاپ 9.99 $.

5. اسکرینر

اسکرینر یک ابزار نوشتن برای ویندوز و مک استر. می توانید از این وب سایت برای نوشتن پست های وبلاگ ، کتابخانه های الکترونیکی و مجاز بودن محتوا برای ارائه خدمات ویژه در وبلاگ استفاده کنید. این نرم افزار هر شخصی که می تواند در اختیار شما قرار دهد ، می توانید در این نرم افزار استفاده کنید.

با این حال ، این که می توانیم بیشتر را بخوانید Scrivener دوست دارد ، با سرعت بیشتری می توانید آن را در صفحه شخصی خود قرار دهید ، می توانید با سرعت بیشتری موفق شوید!

قيمت: 40 دلار با آزمايش محدود در دسترس است.

6. HelpMeWrite

به دست گیرنده منبع دائمی می توانیم برای نوشتن در آسان تر و اگر یک وبلاگ بخواهیم بتوانیم به شما معرفی شود. به من کمک کنید نوشتن یک برنامه وب است که به شما می توانیم از آن استفاده کنید. با استفاده از اعتبار توییتر خود یک حساب کاربری استفاده کنید. مواردی را که می توانیم با دیدن بنویسید در صفحه نمایش خود اضافه کنید. بعد حرکات خود را به به اشتراک بگذارید. شرکت از طریق شرکت ارائه دهنده و ارائه پیشنهاد به شما می توانیم.

HelpMeWrite مغز متفکر یک شرکت طراحی دیجیتال صنعتی در لندن به نام Makeshift است. از دوست داشتن به نوشتن و تمایل به ارائه مجدد از شبکه های اجتماعی بدنیا. صاحب نظران می توانند به شما بگویند که می توانند از نظر هنری خود را بدون اجازه انجام دهند. HelpMeWrite بخشی از تنهایی را از این پروژه بین المللی خارج کنید.

قیمت: رایگان

ابزارها و برنامه ها برای سازماندهی بیشتر

7. Evernote

Evernote یک برنامه یادداشت برداری است که در مرورگر وب ، تلفن همراه یا دسک تاپ شما کار می کند. این امکان را به شما می دهد تا بتوانید توجه داشته باشید که می توانند به شما اجازه دهند و به سرعت بتوانند و به اشتراک بگذارید. با استفاده از همه یادداشت های شما در زیر یک سقف ، این امر را می توان به شما امکان پذیر کرد تا بتوانید به راحتی انجام دهید. با این حال ، این همه ابزار قادر به انجام است.

اگر شما می توانید با استفاده از سایت خود مجبور شوید از نظر خود تصمیم گیری کنید ، می توانید از طریق وبلاگ خود را مدیریت کنید. اگر توجه داشته باشید که می توانید از Evernote استفاده کنید ، می توانید با استفاده از برنامه فهمید که قدرتمند است برای وبلاگ نویسان.

قیمت: رایگان · 5 حقوق در ماه برای حق بیمه.

8. Teux Deux

برنامه کار کار, Teux Deux با پیچ و تاب می ایده. با استفاده از این برنامه ، می توانید با استفاده از برنامه کار خود ، بتوانید تعداد محدودی را برای نمایش در اختیارتان قرار دهید ، این ابزار را می توانید در قالب یک تقاضای جدید انتخاب کنید. این به نوبه خود ، لیست های احتمالی شما را کنترل می کند.

برنامه ساده و هیچ سوت و زنگ را از نظر ضروری ندارید ، و به این مأموریت می رسیم که مانع از بهرروری شما بتواند. با استفاده از این ، شما را قادر می داند دانید چه کاری می تواند انجام دهد و چه موقع مجبور می شود این کار را انجام دهد. Teux Deux بر روی یک دستگاه تلفن همراه با یا در مرورگر وب سایت کاربری شما.

قیمت: 3 دلار در هر ماه.

9. تودو

نام بردن از این برنامه دشوار است. همه ما یک لیست “todo” وجود دارد. این اختیار است که ما تفاوت در کنترل موقعیت مکانی. این برنامه موبایل به یک مورد تغییر یافته است. کاربر پایه کاربر بیش از 70 نفر از کارمندان با آن ردیابی و به اتمام نمایده است.

این است که می توانید با دیدن این روش دسترسی به متدفویک و بنویسید. برای این مشکلی هست انجام دادن. فقط با برنامه ارائه شده ، و آن را به یک کارفرما می توان تغییر داد. برای خرید ارزان که دفعه بعد در فروشگاه مواد غذایی ارائه شده است ، به یادآوری لازم دارید؟ تودو نشان جغرافیایی را می توان. پیام را می توان با این دیدگاه کرد کرد.

قیمت: رایگان یک نسخه ابر به شما امکان می دهد برای انجام کارهایی با شما اقدام کنند ، با قیمت 1.99 در ماه یا 19.99 سال در سال به اشتراک بگذارید. یک نسخه سازمانی تیم محور برای هر شخص 3.99 روز در ماه یا 39.99 روز در سال است.

10. هر

چگونه می توانم با استفاده از “TODO” ، تقاضای خود ، و دستیار شخصی با خود راوی (سلام ، سیری؟) و امکان را با هم مخلوط کنید؟ این عقیده است هر .do. وب سایت شما به شما می توانیم که بتوانید از یک برنامه کاربردی است. این یک “مدیر زندگی” است و ساده تر آن را می بینید. وب سایت ادامه می دهد که شما می توانید از این طریق آسان تر استفاده کنید و سایر مواردی را نیز با برنامه های دیگر در اختیار شما قرار می دهیم. این روش مؤدبانه خود برای اصرار بیشتر مردم از برنامه های استفاده وری است.

برای یافتن آیفون ، آی پد و Mac می توانید این گزینه را ببینید. برای تلفن ها و رایانه های لوحی اندیشه موجود است. یک کروم کروم به طور کامل ، اما در غیر این صورت ، باید آن را یک پنجره کنترل مرورگر به این امکان دیدنی کنید. برای دسترسی سریع به دستی از هوش مصنوعی می توانیم به شما بخواهید که وظیفه خود را ارائه داده و خود را برای تصمیم گیری بهتر انجام دهید. اتصال آن به ترکیبی از روبات ها و انسانهایی که می توانند با آن کار را انجام دهند.

قیمت: دسترسی رایگان به حق بیمه را با قیمت 2.99 شما در ماه یا 26.99 روز در سال بازگرداندن.

11. تودوئیست

با توجه به موارد ذکر شده “todo” می توانید حدس بزنید. زمان آن است که به روز شده است تادوئیست. سایر برنامه های مفید وری را که می توانید زیرگروه ها ، برچسب ها ها و یادآوری ها را نشان دهید می توانید انجام دهید. Todoist موفق است تا حد امکان را به مراتب ترسناک ترناد.

Todoist در کلیه ده سیستم عامل موجود ، می توانید از این طریق استفاده کنید. این تأیید از طریق شرکتهای نوپا و شرکت ثروت 100 به بهترین وجه یکسان است. محدودیت به فرد برای این برنامه استراحت است که بهره می برد و به شما کمک می کند تا آن را انجام دهید. اجماع این است که در حال حاضر در حال بازبینی مجوز است که می توانید با یک گزارش کامل به همراه آن ، با ارائه خدمات ویژه ای به شما اجازه دهد.

قیمت: رایگان حق بیمه مجاز یا خرید برای تیمها 28/99 سال زندگی در هر سال برای هر کس است.

12. Wunderlist

اگر فقط به اصول قانونی داشته باشید می توانید از این برنامه استفاده کنید. لیست Wunderlist به شما امکان می دهد که پیشرفته تر شوید ، به شما امکان می دهد که بتوانید خود را اختصاص دهید و خود را براساس تصمیم گیری کنید. فاقد ویژگی های پیشرفته جغرافیایی ، مهلت های مکرر و زبان طبیعی برای تنظیم تاریخ است.

Wunderlist در تمام سیستم عامل ها کار می کند ، می توانید با استفاده از آن بتوانید از آن استفاده کنید. بزرگترین قهرمان برنامه آن را در اختیار شما قرار می دهد ، می توانید با دیدن آن ، بتوانید از این هتل استفاده کنید. برای باز کردن قفل همه ویژگی ها ، باید به یک حسابگر حرفه ای ارتقا دهید. قیمت بالاتر از سایر برنامه های این استر. اما ، می توانید یک عکس یا فیلم را به عنوان یک کاربر خاص ، محدود کنید تا به شما برسد.

قیمت: نسخه رایگان حرفه ای و تجاری 4.99 در ماه است.

ابزاری برای پایه گرافیک آسان

13. استنسیل

با به عنوان تصویر به اشتراک گذاری, می توانید متن برجسته را به یک کتاب تصویری جذاب و تغییر دهید که با مقام خود به خود می توان گفت. به سختی یک لحظه (یا دو) طول می کشد تا بتوانید تصویری را برای اشتراک در متخصصان رسانه های اجتماعی ارائه دهید.

شما می توانید با استفاده از تصویرویری که می توانید از آن استفاده کنید ، در رسانه های اجتماعی از بین ببرید ، و همچنین می توانید به موقع بخواهید تا بتوانید از این طریق استفاده کنید. اگر با این وسیله می توانیم سریعتر از تصاویر تقسیم شده توسط این طرح ارائه دهیم. فقط می توانید با انجام این کار متناسب با متن خود نظر خود را برج برجسته کرده و “تقسیم به عنوان تصویر” را برای مشاهده ویرایش تصویر خود انتخاب کنید.

قیمت: 8 دلار در هر ماه.

14. آسانیل

رسانه های اجتماعی برای ارتقاء ضروری است. و بیشتر رسانه های اجتماعی از دیدن گرافیکی سنگین. اگر شخص گرافیکی نباشید چه می توانید؟ به وب سایت Easil بروید. می توان الگویی را انتخاب کرد که قبلاً برای شبکه بین المللی اجتماعی نظر نظر شما فرمت شده است. از این گزینه ، فقط انتخاب عناصر نظارتی ، و پس از کشیدن و رها کردن برای رسیدن به این موقعیت است.

آسان قالب مجموعه ای در حال رشد از هزاران قالب حرفه ای از پیش طراحی شده است. به تصاویر موجودی که فقط برای پست های اجتماعی و وبلاگ ها دارای رتبه بندی شده اند ، محدودیت داشته باشید. یک وسیله تغییر دیدگاه محدود به فرد تضمین می توان که شما را در ابعاد صحیح برای هر کانال اجتماعی ارائه می دهد. عناصر رایج را در برگه حق مندی ها مجاز کرده اند ، می توانند با نگاهی هماهنگ به عنوان خود شما بتوانند.

قیمت: رایگان برای استفاده و استفاده 9 دلار در ماه برای دسترسی به بالاتر از 1500 قالب. 79 دلار در ماه برای دسترسی به بیش از 3000 قالب.

15. اسکیچ

اسکیچ توسط Evernote به شما امکان می توانید تصاویر را در مدت کوتاهی ضعف ، ویرایش و قدرتمند کنید. با ارائه طرح های مختلف ، شکل ها و حاشیه نویسی های سریعاً تا بتوانید با استفاده از کلمات کمتری ، میزان پیشنهادی را برای خود داشته باشید. این ابزار با تلفن های هوشمند ، دسک تاپ و تبلت ها سازگار است.

با استفاده از اسکیچ ، شما می توانید مجبور شوید از “صفحه چاپ” استفاده کنید تا تصاویر را مشاهده کنید تصاویرویری را که می توانید در اینترنت مشاهده کنید ، بدست آورید. و از این است که می توانید با ویرایش جدید ، نیاز به استفاده از هر نرم افزاری را داشته باشید.

قیمت: رایگان.

16. بوم

برای دیدن عکس های جذاب و چشم نواز برای دیدن وبلاگ شما نیاز به نرم افزاری برای افزایش قیمت ویرایش تصویر دارند. با این حال ، شرایط ، با استفاده از امکانات بوم, هر چه می توانیم بتوانیم از این ویروس تصاویر ، گرافیک های اجتماعی ، تصاویر و تصاویر استفاده کنید ، برای پست های وبلاگ مالکیت استفاده کنید. استفاده از ابزار فوق العاده ساده و سر راست است.

در واقع ، وببیس گفت که در این “ساده استفاده از برنامه طراحی در جهان” است. با استفاده از تصاویر سریع و آسان جمع آوری می شوید.

قیمت: رایگان · تصاویر پریمیوم هرکدام 1 قیمت مجاز است.

17. پیکتچارت

این اینفوگرافیک مخفی عالی است برای ارائه اطلاعات به صورت روشن و سریع به کاربری شما. اما در حال ساختن محدودیت استوار و ساعت ها طول می کشد. پیکتچارت می توانید با دسترسی آسان خود به شما امکان پذیر باشد. این برنامه ارائه شده برای شما امکان پذیر است ، اینفوگرافیک ها ، آگهی ها و گزارش های است.

اگر از Canva استفاده کنید ، می توانید در بین این دو شباهت داشته باشید. با این حال ، هر دو در مورد ویژگی های کاملاً اختصاصی برنج شهری. می توانید از این طریق استفاده کنید و با استفاده از امکان دسترسی بیشتری داشته باشید ، اما می توانید با استفاده از آن بتوانید از آن استفاده کنید ، همچنین می توانید برنامه خود را برای خود مهیا کنید.

قیمت: رایگان · 29 روز در ماه برای برنامه ریز.

18. Adobe Color CC

انتخاب طرح های رنگی عالی برای اینفوگرافیک یا پست وبلاگ شما محدودش برانگیز است. از این حالت ، انتخاب رنگ شما بر روی بازدید کنندگان ارائه شده است. با استفاده از اینها Adobe Color CC, با این حال ، شما را قادر می سازد با طرح های رنگی شخصی خود را مستقر کنید. تنظیمات ارائه تنظیمات رنگ در حد مجاز ، به این امکان که می تواند وجود داشته باشد. HEX و RGB است ، می توان با زحمت هر وسیله ویرایش تصویری را کپی و چسباندن.

قیمت: رایگان.

امکان تنظیم و ردیابی برنامه ها برای نظارت بین شما

19. GoalsOnTrack

GoalsOnTrack معتبر است که می توانیم بتوانیم موفق شویم. و اگر می توانید به این موفقیت افزوده شوید ، از طریق دستگاه خود به خودی خود می توانید استفاده کنید. با استفاده از برنامه قبل از ورود به برنامه ، مي توانيد با هدف ارزيابي كنيد و اين كار را انجام دهيد. برای دسترسی به به هفت هفتاد فروشگاه اینترنتی علمی مجازات آموخت. برای ارائه بهترین برنامه.

از این برای ارائه این کار و استفاده از آن استفاده کنید. برنامه دیگری برای دیدن شما امکان پذیر است و می توانید با استفاده از آن ، تجربیات خود را انجام دهید. با این وجود ، می توانید سایر موارد را به شما امکان پذیر کنیم تا بتوانند از این عاشورا استفاده کنند ، یا در اختیار شما قرار بگیرند..

قیمت: 68 دلار در سال برای مشاهده. سطح پایه 68 می توانید در هر سال و بعد 8 ماه در هر ماه برای هر کاربر.

20. مربی .من

با مراجعه به برنامه های آمریكا ، می توانيد با استفاده از خدمات آموزشي خود بتوانيد به شما دست يابند. شما می توانید با راهنمایی با یک مربی با این قانون در زندگی حرفه ای و خودتان تحقیق کنید. من یک برنامه ردیابی عادت آزاد ارائه می شود که می تواند به تعداد بیشتری از افراد بیشتری امکان پذیر باشد تا بتواند عادات جدیدی را ایجاد کند. برای ردیابی فعالیت خود از طریق تلفن همراه و یا ساعت مچی خود می توانید با استفاده از آن و به موقع خود را یادآوری کنید و در مورد عادات جدیدی که می توانید بسازید یادآوری کنید.

یک برنامه را می توانیم بگوییم همه این کارها را می توان انجام داد. با توجه به انسان احتیاج. Coach.me از برنامه به عنوان محافظت بیشتر از 700 مربی استفاده می شود که می توانید در زمینه آموزش عادت به شما کمک کنید. گروه مشاور از مربیان رهبری متخصص برای کمک به شما در حل مسئله محل کار. راهنمای راهنمایی شغلی ارزشمندی را ارائه می دهیم.

قیمت: خدمات رایگان مربیگری عادت با 15 نفر در هفته شروع می شود. مربیگری رهبری 249 مادر در ماه است.

21. LifeTick

با استفاده از این برنامه می توانید برنامه خود را تهیه کنید و برنامه های دیگری را نیز در اختیار شما قرار دهند. LifeTick یک رویکرد کل نگرانه بله ، می توان از آن برای پیگیری سازمانهای کارآفرینی استفاده کرد. اما اگر شما می خواهید نمرات خود را به عنوان بخش بخش ، پس از تغییر و یا وزن خود را به عنوان یک مدیر ، موفق باشید می توانید.

برنامه شما را از طریق یک فرشته چند مرحله ای می توان برد. شروع مقدیر واقعی را می توان کرد کرد. در این صورت می توانید با استفاده از روش شناسی بتوانید از شما استفاده کنند. با این وجود می توانید از این فامید استفاده کنید. شما می توانید با دیدن این برنامه دنبال کنید.

قیمت: تا 4 گل رایگان. 39 روز در سال برای ردیابی نامحدود. برنامه اطلاع رسانی به خانواده ، نقشهس و مشاغل از 14 روز / ماه تا 199 سال در ماه است.

22. ثبت عادت ها

اگر می توانید به سمت بهرروری بروید ، عادات حقیقت یافته و ناسالم را بشریت کنید. لیست عادت ها برنامه ای است که شامل همه چیزهایی است که می توانید خود را انتخاب کنید. با توجه به محدودیت زمانی که می توانیم با تعیین مدت زمان محدودیت خود را از بین ببریم ، می توانیم با استفاده از برنامه های خود را کنترل کنیم..

دارای یک عادت به تکرار احتیاج است. اما شما باید به اوقات خود بخواهید. این برنامه از موضوعی برخوردار است که نمی تواند توجه کند. لیست عادتها می توان به شما امکان داد تا خط ناگفته خود را کنترل کنید. این امکان برای شما امکان پذیر است که با خیال تفریحی به دفتر کار خود برگردید ، فعالیت های را به حالت تعلیق در تولید.

قیمت: 3.99 دلار

23- روش زندگی

می توانم بتوانیم از یک لحظه در روز را خراب کرد تا یک عادت بد رابط بش یا یک عادت جدید بسازد? روش زندگی برنامه ای که می توانید برای رادیابی خود مجوز دهید و تغییر دهید عادات خود را به چالش می کشد – همه شما با 60 سال در روز.

از این برنامه که می توانید اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم ، می توانید با ارائه راه حل جدیدی برای تهیه عدات سالم در اختیار شما قرار بگیریم. یا به شما این بینش را می دهد که می توانید در اختیار شما قرار بگیریم و بتوانیم از آن مراقبت کنیم.

قیمت: رایگان ، با دسترسی به خرید داخلی برنامه 4.99.

24. irunurun

شما شنیده اید که مردم به جای گفتگو می توانند به “پیاده روی” می پردازند. ساختن ایرونورون اعتقاد دارید که این فلسفه را برای رسیدن به هدف مهیا می کند. به همین ترتیب می توان گفت ، “قدرت بلندتر از بیننده می توانیم.” برنامه irunurun عملکرد و پاسخگویی را تشویق میهن. این پاداش شما را به تصحیح مدیریتی مکرر که عادات سالم است می توان ، پاداش می دهد.

می توانید این عملکرد را انجام دهید. این قانون ، داشبوردی است که می توان کرد کرد. هر بار تکرار از این توضیحات علامت فرصت را به دست می دهد. ماشین حساب کاربری خود را به شما نشان می دهد. هدف برنامه ارائه خدمات به شما در تصحیح پتانسیلهای خود را از طریق تم تمبر ، سازگاری و پاسخگویی است.
برنامه اندرویدی در دست کار است. در مدت زمان ، می توان از هر دستگاه تلفن همراه با استفاده از پایگاه داده های داشبورد شاهدنی در وب سایت استفاده کرد.

قیمت: به صورت رایگان (با این حال ، سازندگان برنامه های تبلیغاتی از شما دعوت می کند ، اگر این امکان را برای شما فراهم می کند ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، آن را برای شما ارسال کنید.)

یادآوری برنامه برای نگه داشتن شما در مسیر

25. بخاطر

همه با هم جمع شده است. GTD (“توضیح کارها انجام می شود”) در حقیقت ، با دیدن شما می توانید از راه دیگری برخوردار شوید. با این وجود ، شما می توانید همواره در اختیار شما قرار گیرند ، تا بتوانند به شما اجازه دهند تا بتوانند در اختیار شما قرار بگیرند. دسترسی از مکان برای یادآوری ها و تایمرهایی است که می توانند با تمرکز بیشتری داشته باشند تا بتوانند به وسیله خود بتوانند به شما کمک کنند.

اما ، فقط به این نتیجه رسیده است که بتواند کمتری را به خود اختصاص دهد. این برنامه را به شما امکان پذیر نمی سازد. این کار را بارها و بارها به شما یادآوری می کنند می پردازیم تا زمانی که می توانیم عمل کنیم. می توانید این مقاله را به تعویق بیندازید ، اما دیر یا می توانید در این صورت بتوانید کارایی را انجام دهید تا بتوانید آن را انتخاب کنید تا بتوانید خودتان را انتخاب کنید..

قیمت: 4.99 $

26. Checkmark2

رها کردن بینایی ها تا زمانی که می توانند با دیدن این موضوع ببینند ، آزاد شوند. این برنامه به شما امکان می دهد این کار را انجام دهد. این فرصت را به شما ارائه می دهد. بعد از خودتان می توانید در اختیار شما قرار بگیریم و تصمیم بگیریم که بتوانیم از آن یاد بگیریم.

این یک مثال است. شما می توانید تمام این موارد را نشان دهید ، اما شما در کچاپ کمتری هستید. شما می توانید به یاد بیاورید تا تا دفعه دیگر که در فروشگاه های مواد غذایی ارائه شده است بیشتر بخواهید. فقط گفت Checkmark2 برای یادآوری شما در مورد سس گوجه فرنگی دفعه بعد که وارد پارکینگ فروشگاه مواد غذایی می شوید. برای یادآوری های موجودی بر روی مکانهای مختلف عملکرد عملیاتی را قادر می سازد ، اما می توانید آن را برای برنامه ریزی یادآوری کنید..

قیمت: 4.99 $

27. RemberTheMilk

سر شما می توانید وضعیت بدی را مشاهده کنید. سعی کنید به یادآوری کنید این استرس می تواند بتواند. هدف این برنامه است. وسایلی که در حال حاضر دارای چرخش مهمی است در سرتان بردارید و آن را به شما در دستگاه تلفن همراه با اعتبار ویژه خود می توانید. در این مقاله ، به شما می توانیم به راحتی بتوانیم از آن استفاده کنیم.

این برنامه امکان مشاهده لیست ساز در استروئیدها است. شما می توانید به حد امکان در اختیار شما بگذارید و بتوانید با برچسب های رنگارنگ سازماندهی کنید. با زیرشاخه ها گرانول دید. نگران نباشید اگر با دیدن ثبت نام کنید ، نگران نباشید.

به یادداشت مراجعه کنید یک جستجوی قدرتمند قدرتمند است. این دستگاه در دستگاه تلفن همراه با شما امکان پذیر است. از این که می توانید در وب سایت خود داشته باشید ، می توانید از هر رایانه ای استفاده کنید.

قیمت: رایگان با قیمت 39.99 سال در سال به نسخه حرفه ای ارتقاء یافته است.

ذخیره سازی ابر و اشتراک فایل

28. Dropbox

این روش با استفاده از ابزارهای قابل دستیابی ابری می نویسد ، ناگوشته شده است Dropbox این از انجمن ها در تجارت است. کلیه کارهایی که می توانید با این حساب کاربری خود انجام دهید ، بارگیری نرم افزاری را با سرعت بیشتری انجام دهید ، رایانه لوحی یا رایانه خود را به دست آورید و می توانید شروع به استفاده از خدمات خود در پوشه Dropbox کنید. این بازدید ها می توانند با استفاده از آن ، در ابراهیم می توانند از بین بروند و از هر کجا و در هر زمانی که به شما امکان پذیر شده باشند ، استفاده کنند. فقط چند کلیک (یا شیر) طولانی می کشد.

اگر Dropbox با اتفاقی افتاد ، سایر نیازی ها نادر نیستند تا بتوانند خود را محقق کنند. پشتیبان همه چیز است!

قیمت: به صورت رایگان 2 گیگابایت + قدرت سازی ؛ 9.99 دلار در ماه برای دسترسی اضافی.

29. Google Drive

iCloud برای سایر محصولات اپل برای بقیه جهان چیست. با توجه به انتظار ، Google مرورگر است. شما می توانید با هر گزینه ای روی پرونده خود اجازه دهید درایو گوگل. هر فایلی که با استفاده از یک برنامه Google شناخته شده است ، در اختیار شماست که می توانید تصمیم بگیرید.

Google به حق سخنگوتمندی با فضای مجازات ارائه شده است. امکان با 15 گیگابایت شروع می شود. پیشنهادات دیگر در زمان واقعی با ارائه است. شما می توانید اسناد را بدون محدودیت به درایو خود به اشتراک بگذارید. یک فضای فروشیره‌سازی موجودنی بر Cloud Google موجود است. این مستندات کم و محدودترین میزان دسترسی به اینترنت آنلاین.

قیمت: رایگان برای 15 گیگابایت. قیمت برای دستیابی بیشتر با بررسی بیشتر ، است و حد بالایی را می توان با 299.99 روز در ماه برای 30 ترابایت است.

30. iCloud

اگر از محصولات اپل مورد استفاده می توانیم ، در اختیار شما قرار دهید iCloud. اما می توانید خسته شده باشید و با استفاده از برنامه های ارائه شده در iCloud خود ، بتوانید از آن استفاده کنید ارائه توضیحات این است که iCloud به عنوان هارد دیسک شخصی شما در ابر عمل می کند. اين اسناد ، عكس ها ، موسيقي و هر كسي كه دستگاه دستگاهي را براي شما فراهم مي كند ، يا با رای دادن به Mac خود مي توانيد كنيد ، مي توانيد كنيد. با استفاده از خدمات ارائه شده توسط متخصصان دیگر می توانید با استفاده از وسایل نقلیه.

شما می توانید با مراجعه به iCloud بتوانید به شما اجازه داده شود تا بتوانید به شما بخوانید و یا نوشتن آن را انجام دهید. iCloud یک کار عالی برای به اشتراک گذاری پرونده ها با محصولات مارک اپل شما می توانید موفق شوید. این کار خوب است اما می توانید با دسترسی به ما درمورد اعلان قرار گیرید. اگر شما می توانید این ایده را تصور کنید ، می توانید آن را توزیع کنید.

قیمت: رایگان برای 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی. 50 گیگابایت 0.99 دلار در ماه است. 200 گیگابایت 2.99 در ماه است. 1 ترابایت 9/99 رئال در ماه است. 2 ترابایت در هر ماه 19.99 روز است.

ابزاری برای کمک به وری در رسانه های اجتماعی

31. بافر

ابزاری با کاربرد آسان, بافر برای کمک به شما می توانید با یک بار دکمه ، به روزرسانی های رسانه های اجتماعی اقدام برنامه ریزی کنید. شما می توانید با مراجعه به روزرسانی ها را از طریق حساب خود Buffer خود به اشتراک بگذارید ، می توانید انتخاب کنید. و با توان و تحلیل عالی آن ، می توانید مطالب ارزشمند خود را با مراجعه به سایت خود مشاهده کنید.

با استفاده از تصاویر ، پیوندها و انتقال قول ها استفاده می شود به شما ارائه می دهد این کار را می توانید با ارائه پیشنهاداتی انجام دهید.

قیمت: 30 روز آزمایشی نامحدود · برنامه حق بیمه از 10 مجاز در هر ماه شروع می شود.

32. CoSchedule

CoSchedule یک تقاضای سرمقاله موجودی برادر با طیف استفاده از رسانه های ارائه دهنده خدمات اجتماعی است. همه وبلاگ نویسان و بازاریابان می توانند با استفاده از فرصت دیداری خود در پست های مشترک خود را به اشتراک بگذارند ، به راحتی با این موضوع مهدی پیش بیاید.

با وجود CoSchedule ، می توان در زمینه فعالیتهای تبلیغاتی و تبلیغاتی ، برنامه های تبلیغاتی و برنامه ریزی ، ارسال نامه های خود را به طور خلاصه امکان پذیر کرد! این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از فیس بوک و توییتر محدودیت استفاده کنید.

قیمت: 15 دلار در هر ماه با یک آزمایش رایگان نیز در حد مجاز است.

33. اوومف اجتماعی

Oomph اجتماعی ابزاری خدمات است که می توانیم به طور خلاصه بتوانیم جویی در وقت خود را در حد محدودیت های اجتماعی به شما کمک کنیم. از طریق سایر موارد دیگر می توانیم از این طریق بتوانیم مجدداً بتوانیم از آن استفاده کنیم و به این ترتیب بتوانیم از آن استفاده کنیم…

به خلاصه خلاصه ، این ابزار قابل تغییر است که به روزرسانی های مکرر به اشتراک گذاری می شود و روزنامه خود را به عنوان مدیر عملی انجام می دهد. شبکه های ارائه شده شامل LinkedIn ، Twitter و Facebook.

قیمت: رایگان با ویژگی های محدود ؛ ویژگی های کامل با قیمت 17.97 در هر دو هفته.

34. دوستان + من

آیا در + Google چنین است؟ سپس ، شما را به عنوان دوست دوست دارند دوست + من. با استفاده از این ابزار ، می توانیم از Google+ خود استفاده کنید و از طریق سایت خود ، با استفاده از این ابزارها و صفحات خود را به سایر شبکه های رسانه های اجتماعی خدمات Tumblr ، Twitter ، LinkedIn و Facebook ارتقاء دهید..

شما می توانید Google+ خود را در زیر نظر داشته باشید ، دوستان + من.

قیمت: تا سه حساب رایگان. برنامه ریزی شده توسط 9 نفر در هر ماه شروع می شود.

35. Hootsuite

HootSuite مدیریت رسانه های اجتماعی با مجاز بودن به شما برای مدیریت همه شبکه های اجتماعی خود از یک سکو ، هدفقاً بافر ، ساده می توان با استفاده از 10 نفر کاربر و با دیدن آنها ، پرکاربردترین پلتفرم در سراسر جهان است.

با استفاده از این ابزار ، می توانید با همیاری ارسال کنید یا در اختیار شما را برای ارسال تنظیمات تنظیم کنید. آیا شما می توانید با دیدن همه چیزهایی که در یک سکوی با هم همدست دارید؟ ما هم فکر می کنم!

قیمت: رایگان با ویژگی های محدود ؛ برنامه حق بیمه با قیمت 9.99 در هر ماه.

36. ارسال برنامه ریز

به عنوان از الهامات بازاریابی اجتماعی احتیاج است? برنامه ریز ارسال یک منبع آنلاین است که به شما امکان می دهد که ارائه شود. اگر به شما کمک کند می توانید برای تعیین موقعیت زمانی و زمان خود را ارسال کنید. ارسال برنامه ریز بعد از ارسال پاسخ به پیگیری و بررسی و تحلیل می کند.

این سرکو به حد کافی انعطاف می دهد تا به سطح اتوماسیون خود را انتخاب کند. به عنوان شخصی که دوست خود دارد شرکت کنید ، یا فقط بنشینید و اجازه دهید پست برنامه ریز را در این کار به شما ارائه دهد. پست برنامه ریز با محبوب ترین شبکه های اجتماعی ایجاد شده توسط کارکنان جدید. برای کشف محتوا یا فقط ارسال کنید از این استفاده. پنج برنامه در دسترس است. هر كدام به شما می خواهند طراحی كنند و فقط در اختیار شما قرار بگیرند ، بتوانند به عنوان مجتمع اجتماعی و صفحاتی در اختیار شما قرار بگیرند.

قیمت: برنامه ها از 9 روز / ماه تا 199 مجاز در ماه است. مجازات سالانه.

ابزاری برای ارائه تم تموری

37. FocusWriter

هیچ گونه نظری در حد مایکروسافت ورد نیست ، اما می توانید با نگاهی به آنها از بین ببرید. مجموعه مایکروسافت آفیس شرایط موجودی برادر استرالیا و ماهانه کمیته را می پردازد. با این وجود ، می توانید از قیمت بالاتری برخوردار شوید. FocusWriter هر دو این انتقادات را باز می کنیم. این یک پردازش کلمه محروم و آرام بخش برای ارائه می دهد. از همه بهتر می توان مجانی.

FocusWriter را در حالت تمام صفحه نمایش داده شده و اجازه دهید نوارهای ابزاری برای دستیابی به شما امکان پذیر باشد. FocusWriter فقط ابتدایی است که در مورد پردازش کلمه را به شما می دهد. به همه نویسندگان احتیاج موجود. در مورد نیاز این کار را بورتریدید
یک جستجوگر طلسم ، یا می توانید اضافه کنید قالب طرح پیچیده را ببینید. شما نمی توانید تصاویر یا جداول اضافه کنید. FocusWriter فقط در یک عنوان است: کلمات.

قیمت: رایگان.

38. E.ggTimer

E.ggTimer یک تایمر شمارش معکوس ساده است که از مرورگر وب سایت شما امکان استفاده و محدود کردن دارد. کلیه کارهایی که می توانید انجام دهید ، می توانید با استفاده از این گزینه در تنظیمات خود ، گزینه “برو” را کلیک کرده و از ابزار شمشیر خود استفاده کنید. شما یک بار بار اخطار را در مرورگر خود مشاهده می کنید.

قیمت: رایگان.

39. ارائه دهنده تمرکز

اگر متمرکز شود می توانید با آن می جنگید, ارائه دهنده تمرکز برنامه ای است که می توانیم بتوانیم با استفاده از تکنیک Pomodoro ، می توانید با 25 ماه استفاده از کارمندان خاص خود ، خاتمه می توان برای انتخاب یک استراحت استفاده از خدمات را انتخاب کنید. امکان استفاده در شروع احمقانه به نظر برسد ، اما می توانید از وبلاگ نویسان در این زمینه بهره مند شوید!

قیمت: محاکمه آزاد به مدت 15 روز · 2.99 دلار در ماه برای ویژگی های ردیابی زمان و گزارش.

40. تکنیک پومودورو

در اواخر دهه 1980 ، Francesco Cirillo در سطح دانشگاهی قرار دارد که بتواند خود را با استفاده از یک تایمر برای ردیابی فواصل مطالعه بخواند. او این برش های 25 دقیقه ای را با استراحت های تفریحی و به موقعیتی از هم جدا کرد. هر دو با استفاده از یک تایمر به شکل یک گوجه فرنگی که در آشپزخانه ارائه شده بودجه ، کنترل می شود.

ما می دانیم که رویکرد سیریلو برای تمرکز امروز با نام پومودورو با استفاده از این تکنیک را پس از کلمه ایتالیایی گوجه فرنگی نامگذاری کرد. قبل از سرمایه گذاری در اختیار شما از طریق برنامه های پیشنهادی و برنامه های کاربردی اضافی که به عنوان مدیر عملی ارائه می شوند ، خود را در مورد تکنیک آموزش Pomodoro آموزش می دهد. سیریلو معتبر است که با استفاده از منابع جهانی می توانیم از یک کتاب مقدس استفاده کرده و از آن استفاده کنید. با استفاده از یک شکل ظاهری یک گوجه فرنگی به شما بستگی می دهد.

قیمت: رایگان

41. تمرکز @ تنظیم شد

موسیقی برای آرام کردن سینه های وحشی ، جذابیت ممکن است. و سطح ، علمی ثابت شده است که موسیقی می تواند به شما در تمرکز می تواند کمک کند. این ایده در پشت این شاهدنی برادر است تمرکز @ تنظیم شد خدمات از میان بیشتر از 50 کانال موسیقی که پخش می کند ساعت موسیقی واقعی است است ، را انتخاب کنید. هر کانال تأثیرگذار می توانید در تم دیدگاه خود داشته باشید. این مراجعه کننده بر آزمایش شده علوم اعصاب است.

موسیقی حواس پرتی را قادر می سازد تا بتوانید دیدگاه خود را ببینید و تم تمرکز کنید. با استفاده از موزیک 200 ٪ تا 400. می توانید موزیک کنید. سایر موارد نشان داده شده که می توانید با حداکثر فرصت 100 دقیقه تمرکز کنید.

قیمت: رایگان برای یک محاکمه 15 روزه. قیمت تیم برای هر کاربر از 9/95 در ماه می توانید شروع کنید و به 100 نفر 6.95 کاربر در ماه به دست می آورید..

42. برنامه جنگلی

eMarketer پروژه ارائه شده در بین ساعت 3 در ساعت هوشمند و هوشمندانه و تبلت ها می توان به شما اشاره کرد. برای تعیین ما و متمرکز کردن تم فضای مجازی ، برنامه ها سر و صدا می کنید. یک مطالعه در دانشگاه کالیفرنیا ایروین نشان داد که می توان 23 دقیقه طول کشید تا به کار خود برگردید.

ساختن جنگل با آتش می جنگند. این برنامه را می توانید با دیدن این مکان تمدید کنید. با استفاده از برنامه تم کاخ یکی از مجله ها ، می توانید با استفاده از برنامه تم کاوی در 30 دقیقه با توجه به جوانه زدن به بلوغ رشد می کند. اگر برنامه را ترک کنید ، منطقه را می کشید. جنگل را برای مرورگر خودتان تغییر دهید.

قیمت: 1.99 دلار.

ابزارهای مدیریت پروژه برای پیگیری کار و کسب فرصت

43. آسانا

آسانا ابزاری برای مدیریت پروژه که می تواند شما را مجدداً افزایش دهد ، در پروژه هایی با سایر وبلاگ نویسانگردی و همچنین از جعبه نامه خودتان صاحب نظر شوید. اگر به شما امکان می دهد تا بتوانید برنامه خود را تنظیم کنید.

اگر می توانید با نگاهی بیندیشید ، دیگر باید به مدیریت پروژه اعتماد کنید ، با نگاهی دقیق! در مورد انواع مختلفی که می توانیم ببینیم ممکن است به آخر برسید ، چطور؟ یا می توانید بخشی از یک پروژه وبلاگ نویسی را ببینید که نمی توانید از این پیگیری کلیک کنید؟ بله ، آسانا می توان به همه این افراد کمک می کند!

قیمت: رایگان.

44. ترللو

برخی دیگر از ابزارهای مدیریت پروژه, ترلو به شما کمک می کنیم تا بتوانید برای همه پروژه های خودتان ایده بگیرید. شما می توانید در صورت داشتن امکان مشاهده راوی خود در سایت خود را مشاهده کنید و کارتهای راجع به هر بار مشاهده را اضافه کنید. در این کارت ویزیت دارای موقعیت ضعف ، یک تاریخچه مقالات رابط ، ارائه برچسب ها ، توضیحات و لیست های اضافی است. این کار مدیریت وظایف پروژه های با ارائه چندین راه برای شما آسانتر می باشد.

با توجه به این که می توانیم با دیدن آن بتوانیم به عنوان یک دوست خود بخواهیم ، دوست خود را پیدا کنیم ،!

قیمت: رایگان · 5 حقوق در ماه برای حق بیمه.

45. Basecamp

با استفاده از برنامه های کاربردی و برای ارائه بهترین کارآزمایی. Basecamp برای ارائه خدمات مشاوره ای به شرکت ها می گویند کارفرمایان دارای کارایی را سریعتر و با محدودیت کمتری برای انجام کارها انجام می دهند. پاسخگویی بالا می رود ، در دیدن آن مهلت های از دست نگه داشتن می رود. پایه گذار این یک مرکز واحد برای همه پیام ها ، موقعیت ها ، انجام کار کار و زمان بندی دیگر می باشد.

اگر می توانید با نامه الکترونیکی برکی و غلبه کنید ، استقلال یک حریف جدی است. فقط در مدت کوتاهی طول می کشد تا تیم ها مزیت های یک سازمان را برای توزیع و مسافر کار را می توانید پیدا کنید. مهمتر از همه ، این بهانه ای است که “من می توانم نامه الکترونیکی خود را برای رسیدن به موقعیت” در بیشتر دفاتر شناور است ، خلاصه می توان گفت.

قیمت: محاکمه 30 روزه رایگان برای همه. این برای معلمان و دانش آموزان آزاد باقی مانده است. 99 دلار در ماه یا 1000 نفر در هر سال برای مشاغل ، بدون محدودیت کاربر. 50 ٪ تخفیف برای نشان دادن غیرانتفاعی و خیریه.

برنامه های مدیریت زمان بهتر برای موفقیت شما ضروری است

46. ​​توگل

خدمات ابزاری و شاداب, توگل کمک می کند تا بتوانید خود را بهتر کنید. تمام کارهایی که می توانید انجام دهید این است که می توانید از طریق تایپک ، شروع به کار ، و بعد از تایمر را ببینید. این ابزار نه تنها اختصاص داده شده است و می توانید با استفاده از آن بتوانید زمانی را که می توانید در اختیار داشته باشید ، قرار دهید. این به شما امکان می دهد شما می توانید خودتان را با استفاده از یک کارباز ویژه کنید.

با داشتن این برادر ، می توان به بهره‌وری تیم خود رضا رضایت ، این وسیله را برای شما فراهم آورده است.

قیمت: رایگان با ویژگی های تعیین شده؛ ویژگی های کامل با 49 نفر در هر ماه.

47. RescueTime

مدیریت زمان فقط در یافتن کارمندان می توانید در صورت تمایل خود را انجام دهید. این به طور ویژه می توان از استحضار چقدر قدرت گرفت و آن را انجام داد. ایده در پشت RescueTime ساده است این به شما کمک می کند که بتوانید با استفاده از رای گیری خود ، بهره مند شوید و خودتان را راه حل کنید. سپس به شما می توانیم بگوییم که چه موقع و با استفاده و استفاده از آن.

پس از نصب آن ، RescueTime با مجاز بودن در اختیار شما قرار می گیرد و از طریق تلفن همراه با شما امکان پذیر است. این موقع شما می توانید با برنامه ها و وب سایت ها بتوانید. پس از این ، می توان گزارش های مفصلی از فعالیت شما را ارائه داد. زمان نجات بیشتر از کارت گزارش است. این می تواند فعال شود. از زمان نجات برای مسدود کردن وب سایتها محدودیت استفاده کنید. همچنين مي توانيد از موقعيت خاصي برخوردار شويد و به شما هشدار محدود كنيد.

قیمت: برای ردیابی زمان با استفاده از وب سایت ها و برنامه های رایگان است. 9 نفر در ماه 72 سالگی برای سالیانه ، می توانند یک حساب کاربری خود را انتخاب کنند ، وب سایت هایی را که می توانند مساحت داشته باشند ، در سایت خود داشته باشند..

48. fanurio

در صورت تماشای خدمات خود را شارژیک ، تصدیق زمان را ردیابییک. به خصوصیات رایگان. fanurio این کار را برای شما امکان پذیر می سازد و سایر موارد این نرم افزار را نیز با استفاده از پایگاه داده خود ، می توانید با استفاده از سیستم عامل ساز است. این مرجع بهترین چیز است که می خواهد یکصد هزار سالگرد داشته باشد ، اما برادر پروژه پروژه پیگیری می دهد ، ردیابی می باشد.

fanurio یک ردیاب زمان امکان دسترسی ، و با هر دو دسک تاپ ویندوز و سیستم عامل X ادغام می توانید. اما شما به ردیابی بیشتر از زمان دیگری که نیاز دارید ، می توانید از طرفداران طرفداری استفاده کنید. با استفاده از این متخصصان ، ارزیابی ها و نظارت سفرها را ردیابی می توان انجام داد. این اطلاعات برای ایجاد فاکتور کارفرمایان در انواع فرمت فایلهای اسناد و همچنین استفاده از HTML استفاده می کند.

قیمت: 59 دلار.

49. ATracker

آیا شما می توانید در مورد همه ویژگی های آیفون استفاده کنید؟ این برنامه در iOS می باشد فقط کافی است این فلسفه و زیبایی شناسی UI اپل را مشاهده می کنید ، یک ردیاب زمان ساده و در حال حاضر زیبایی را که می توانید در اختیار شما قرار دهید ، می توانید استفاده کنید. تنظیمات موجود فقط با یک تماس با یک کار راه اندازی و متوقف کردن. از قیمت پیشنهادی iCal موجود برای تبدیل یک بار موجود به شما که می توانید پیگیری کنید استفاده کنید. برنامه های برنامه ریزی شده با فعالیت های انجام شده.

گزارش های بدون عارضه در قالب پیست یا قالب های جدیدی را نشان می دهد ، می توانید با مراجعه به سایت خود و یا از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ATracker با محصولات اپل دیده بان سازگار است ، و می تواند بدون نیاز به باز کردن قفل تماشای خود ، از رادیاب زمان استفاده استفاده کنید.

قیمت: رایگان (نسخه Lite). نسخه كامل ، گزارش دهندگان موجود در مجله و رادیابی با نامگذاری محدود در حد مجاز ، 4.99 سال است.

50. TimeDoctor

در بحث یک تغییر طراوت است. این برنامه می تواند به سه سؤال پاسخ داده شود. دکتر وقت می توانید قبل از این که وب سایت شخصی داشته باشید و مزایایی را به شما نشان دهیم ، بتوانید به شما اجازه دهند.

در واقع ، فقط به نظر می توانیم که چنین تصدیق کنیم. در صورت عدم رضایت با هم بازیی ، روی دکمه دکمه ناوبری کم رنگ “به من پیشنهاد بیشتر” کلیک کنید. در انتهای صفحه است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ردیاب زمان استفاده از شما می توانید استفاده کنید.

با یک مرورگر سریع می توانید این تصویر را ببینید که بتواند TimeDoctor را در اختیار شما قرار دهد تا بتواند به شما اجازه دهد. اما شما می توانید از این نظر خاص استفاده کنید. چرا سایر آرمهای بزرگ شرکت های بزرگ را به عنوان کاربر سایت می توانید؟ TimeDoctor ویژگی های ادغام با 32 محصول اضافی دیگر رابط. این یک پسوند انجامی چشمگیر است.

قیمت: رایگان (ویژگیهای محدود). 5 بار در ماه برای یافتن انفرادی. 9.99 دلار در ماه برای سازمان ها. برای بیشتر از 50 کاربر یک قیمت ویژه اختصاص داده شده کرد.

51. اطلاعات

بوسه این مخفف عبارت Keep It Simple (احمق) است. این برنامه از اصل KISS برای ردیابی زمان استفاده می باشد. این همه کاری است که می توانیم با این کار انجام دهیم. امکاناً این را با نام حدس ورزش ممکن است. برنامه iOS با دو حالت است. اکنون مشاهده می کنید برای شروع یا متوقف کردن کارها ، روی بازگرداندن. نماینده پیشنهادی را می توان در مورد چگونگی اعلام کرد که خود شما می توانید آن را مشاهده کنید.

خوب ، خوب … در واقع یک نمای 3 این یک تغییر از نمایش بعد است. با استفاده از روشهای تحقیق به شما نشان می دهد که می توانید آن را مشاهده کنید. مشکلی که با برنامه ای وجود دارد این امکان را دارد این است که می توانید برای شروع ردیابی به آن مجید مراجعه کنید. و اینا راه حلی می تواند به عنوان مرتب به شما یادآوری می کند که یا وظیفه را ردیابی می توانید یا می توانید به صورت ضعف را حذف کنید.

قیمت: نسخه رایگان نسخه قابل اعتماد با استفاده از داده های خود را افزایش می دهد ، شما می توانید آن را برای ردیابی زمان ارزیابی نظر برای شارژ مشتری استفاده کنید. قیمت آن 2.99 دلار است و در فروشگاه برنامه اپل موجود است.

ابزاری برای خودکارسازی وظایف خسته کننده

52. IFTTT

با IFTTT, شما می توانید با استفاده از منابع اینترنتی ، به نام کانالها ، بین سرویس های مختلف از طریق اینترنت ، از Evernote تا فیسبوک خود را ببینید. بعد از این وسیله کانال می توان به هم متصل می شود تا بتواند خسته کننده را مهیا کند ، در صورت عدم دسترسی به این پرونده.
در مورد چند مثال برای کمک به شما در اختیار شما این ویرایش شده است:

 • عکسهای ارائه شده در اینستاگرام به عنوان نمایش خودکار در بین برنامه های تبلیغاتی بین المللی و اجتماعی ارسال می شود.
 • ویدیو ارائه دهنده خدمات جدید در فیس بوک به نقل از خود می توانید دعوت کنید تا از طریق آن به شما لینک داده شود.
 • پست های وبلاگ تازه نمایش داده شده برای ارائه خودکار به حساب جیب شما وارد می شود.

قیمت: رایگان.

53. زاپیر

زاپیر به عنوان مثال با IFTTT کار می کند. با این حال ، چندین تفاوت برجسته وجود دارد. برنامه ارائه شده برای انتخاب شما مجاز و محدود است. با مشاهده این ، زاپیر پتانسیل فوق العاده ایزاده. می توانید با نگاهی دقیق به این نتیجه برسد که بتواند دیدگاه خود را تغییر داده و به سرعت سریع خود را کنترل کند!

قیمت: رایگان با ویژگی های محدود ؛ یا ویژگی های کامل با 20 نفر در هر ماه.

54. Infusionsoft

با استفاده از نرم افزار اتوماسیون بازاریابی استفاده می کنید ، راه اندازی می توانید با یک مارک بزرگ عمل کنید. این مرجع بین المللی می تواند با شما ارتباط برقرار کند. می توان در ساختن مشاغل خود متمرکز کرد.

Infusionsoft به شما کمک می کنیم تا بتوانیم از آن استفاده کنیم. با مشاهده این دیدگاه ها می توانید با نگاهی دقیق داشته باشید ، و در حال حاضر زمان کمتری را برای خود آماده کنید تا بتوانید آنرا به عنوان مشتری اختصاص دهید. به اطلاعات بیش از 125000 مشتری اعتماد Infusions بالا. بیشتر مشاغل کمتری می توان دید که با تصمیم گیری با شرکت های بزرگتر و با بودجه ای که می توانیم داشته باشیم.

قیمت: بسته ها از 199 مجاز در ماه شروع می شود. شما می توانید با مراجعه به این مقام ارشد ، خود را از این طریق مشاهده کنید ،.

55. dlvr.it

ماندن در صدر رسانه های اجتماعی کار کارآمد است. با استفاده از محتوا را بیابید یا ویرایش کنید ، می توانید آن را شخصی سازی و تنظیم کنید? dlvr.it دستیابی پیشرفته خودکار است که می تواند شما را از اسکن می کند و دارای قیمت معتبر می باشد.

سطح شخصی سازی مورد نظر خود را انتخاب و یک برنامه تحویل را انتخاب کنید. استفادهید dlvr.it این کار را انجام می دهد ، یا به هر ارسال لمس های شخصی اضافه شده است. آن را به عنوان مستقیم امتحان کلیک کنید و همزمان 5 فید را با سه صفحه شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید.

سطح مجاز حق بیمه 10 صفحه شبکه اجتماعی و 50 فید را می توانید اضافه کنید. بسته به مدت زمانی که می خواهید رشد کنید یک برنامه آژانس به اشتراک گذاری 1،500 فید در 250 صفحه شبکه اجتماعی را ارائه می دهیم. تعهد سالانه 17 ٪ پس از ارائه پیشنهاد می توانیم.

قیمت: خدمات رایگان. 9.99 $ / ماه برای حرفه ای. 149.99 روز در ماه برای یک آژانس.

56. Google Alerts

آیا روشی آسان برای پیگیری موقعیتی در اختیار شما قرار دارد؟ آیا می توانم ببینیم؟ به نظر شما می توانید وقتی که می بینید در تمام طول روز بنشینید و از Google برای رسیدن به این موارد استفاده کنید.

وقت کافی است ، اما Google Alerts . این ابزار را با استفاده از ابزار قدرتمند اما نادیده منتشر شده گوگل ، فرید را خودکار کنید. اینطور است که می خواهیم هشدارهای تغییر دهید. منبع منبع ، ویژه جغرافیایی ، فرکانس و چند هشدار که می توانند برای شما انتخاب کنند. Google اکثر شبکه های رسانه های اجتماعی فهرست بندی نشده. Google Alerts.

قیمت: رایگان.

57. انتراپورت

از “رویکرد فرانکنشتاین” برای ساختن مشاغل خود مستقر و با یک راه حل همه در یک دیدگاه که می توانید با شما همکاری کرد کرد. این ایده در پشت انتراپورت. این چهار منطقه واقعی کسب و کار به صحنه پل و خودکار می باشد:

 • ساخت و استفاده از وب سایت
 • ارتباطات بازاریابی
 • تجارت الکترونیک
 • CRM

شما می توانید تعداد کافی را در تلاش برای فهمیدن چگونگی ادغام ابزارهای رسمی و زمان بیشتری برای ساختن شغل خود بخواهید. برترین اطلاعات مشتری شما سه ردیف قیمت مجاز. سطح ورود به سیستم مزایای بستر کامل است.

قیمت: 79 دلار در ماه. 297 دلار در ماه برای گرفتندار. 597 دلار در ماه برای تیم ها.

ابزارهای اصلی محتوا

58. Crawlytics اجتماعی

ایده های عالی توصیف شده ، می توانید با تماشای رقابتی ، کاری که می توانید انجام دهید ، داشته باشید. Crawlytics اجتماعی بیش از 436 آدرس URL رابط اسکن می توان تا محتوا در مسابقه رقبا را به اشتراک بگذارید. این خدمات ارائه شده توسط متخصصان کلیدی راز می توانند با استفاده از خدمات پیشنهادی خود ، بتوانند به شما کمک کنند.

اطلاعات را از یک داشبورد بصری نمایش داده شده و ردیابیک. Crawlytics اجتماعی استر ، اما محدودیت دارد به منابع تعادل است. با حساب کاربری توییتر خود ثبت نام کنید و با توییتر توانسته باشید یا با پی پال کمک کنید تا بتوانید مجوز دهید.

قیمت: رایگان.

59. اکسپلورر محتوا

راز تولید شده است؟ شما می توانید با استفاده از جستجوی پیشرفته بنویسید. محتوا کاوشگر ابزاری است که از ahrefs اجازه داده شده است که در آن پیوندها ، ترافیک ارگانیک و شرکت اجتماعی رابط اسکن می توان برای پرده از محبوبیت این بوستارد. کلمه کلیدی یا URL را جستجو کنید.

محتوا نمایپلورر لیستی از محبوبیت مقالات رابط کاربری اجتماعی و بک لینک ارائه می دهد. برای یافتن داده محبوبیت بیشتر ، به قسمت ویژه از محتوا بروید. یک آزمایش 14 روزه محدود است که می تواند سالانه را برای دریافت حق بیمه 20 ٪ بتواند جویی می دهد. قیمت گذاری دقیق بر اساس قانون ، کمپین ها و کلمات کلیدی ردیابی منتشر شده.

قیمت: 99 دلار / ماه برای چاپ | 179 قیمت در ماه برای استاندارد. 399 دلار در ماه برای پیشرفته. 999 دلار در ماه برای یک آژانس.

60. Buzzsumo

این را از مارک های مشاهده شده جهان از آن استفاده می کند Buzzsumo. کلیه نیازهای پلتفرم یک موضوع کلمه کلیدی یا URL است. Buzzsumo به شما می توانید در اختیار چگونگی قدرت محتوا برای داشتن شما می توانیم داشته باشید.

از این اطلاعات استفاده کنید تا بتوانید حدس بزنید. این وب سایت به عنوان یک مخزن اطلاعات در زمینه ارائه شیوه ها است. شروع این کار را با یک آزمایش رایگان 14 روزه امتحان کنید. با استفاده از برنامه ریزی سالانه 20 ٪ اجازهه جوییکی. کنترل پیچیده سه بسته حق بیمه مجاز است.

قیمت 99 دلار / ماه برای حرفه ای ای. 299 دلار در ماه برای یک آژانس. 399 دلار در ماه برای یک شرکت.

61. Scoop.it

آیا می توانید با استفاده از سرمایه گذاری (ROI) خود را برای تهیه پایگاه داده یا در اختیار شما قرار دهید؟ Scoop.it فراتر از دسترسی محتوا است. این بستر مشتری را که برای تولید کنندگان بین المللی ارائه می کند ، پیش بینی می کند و می توانید با ممیزی می دهد. کتاب راهنمای خرید از طریق سایت آموخته شده استفاده می برد.

Scoop.it بیش از 2.5 مشتری مشتری ، از دانشگاه سانفرانسیسکو می توانید تا مایکروسافت کنید. این برای استفاده شخصی رایگان است با استفاده از جدول بندی سالانه 20 ٪ اجازهه جوییکی. خدمات حقوقی دارای حق بیمه برای یک مارک حرفه ای یا ترافیک وب سایت تنظیم شده است.

قیمت: رایگان برای استفاده شخصی. 11 دلار در ماه / یک مارک حرفه ای. 67 دلار در ماه برای ترافیک وب سایت

62. Convert2CleanHTML

استفاده از یک پردازنده کلمه ای Microsoft Word برای ارائه متن متن نظر در صفحات وب سایت است. شما می توانید این متن را در متن خود بخوانید. کد منبع نامرئی و قالب بندی نامگذاری شده است و همچنین می توانید در وب سایت شما امکان پذیر باشد.

Convert2CleanHTML به شما امکان می دهد:

 • پاراگرافهای خالی را حذف کنید
 • تبدیل  به , به
 • غیر ASCII را با اشخاص HTML اعمال کنید
 • انتقال قول های هوشمند را با معادلهای ASCII استفاده کنید
 • تور با زبانه ها ، نه فاصله ها
 • فضایی بدون شکسته را با استفاده از فضای معمول استفاده کنید

قیمت: رایگان.

63. ارائه دهنده مبدأ وبحگ

دنیای وبلاگ نویسی حاظر سپاس نمایش از HubSpot است. این یک آنلاین آنلاین کرد ارائه دهنده مبحث وبلاگ استفاده رایگان از سه اصطلاح را انتخاب کنید و روی دکمه کلیک کنید. الگوریتم وب سایت باقیمانده ، آدرس های وبلاگ با ارزش یک هفته را به شما پاداش می دهد.

این ابزار رایگان است. این می توانید با ارزیابی دقیق از رابط به لحظه برساند. شما در واقع می توانیم به این راحتی فکر کنید که معتقدید این ابزار رایگان است. این یک نمونه درخشان دیگر از تعهد HubSpot برای هتلداری با بازاریابی محصولات است.

ابزارهای مدیریتی

64. SaneBox

SaneBox می توانم به شما در بازیابی عقل بتوانید. این سیستم عامل از الگوریتم می تواند برای شما امکان پذیر باشد. امکان باقی ماندن برای این مهم است. با هر حساب شخصی در هر دستگاه کاربری می توانید. این نرم افزار یا یک برنامه هست. فقط یک پوشه به وجود موجود می توانید اضافه کنید.

شما بیشتر می توانید با عنوان SaneBox مجموعه ای از ابزارها را برای شما امکان پذیر می کند تا بتوانید به شما اجازه داده شود تا بتوانند به شما اجازه دهند تا بتوانند به شما اجازه دهند. آن را به عنوان مستقیم امتحان کلیک کنید. با برنامه سالانه 40 ٪ امکانه جوییکی. دارای سه بسته حق بیمه می باشد. قیمت گذاری بر اساس ویژگی های خاص استحضار و ارائه راهکار افزایش یافته.

قیمت: 7 دلار در ماه / برای ورود به ورودی (میان و تعیین). 11 دلار در ماه / برای رسیدن به سطح (ناهار). 36 دلار در ماه برای سطح عالی (شام).

65. Unroll.Me

مجاز است که خود را به طور جداگانه تقسیم کنید. این نقش است Unroll.Me. تمام اشتراک های شما را می توانیم و می توانیم به عنوان یک حق هضم روزانه به نام Rollup ارائه دهیم. با دیدن این گزینه می توانید هدیه کنید.

همه ارائه خدمات به طور کلی تنظیم شده است. این مالک است که شما می توانید شروع به تمیز کردن کنید. . Unroll.Me می توانید از صندوق خودداری کنید.

قیمت: رایگان.

66. مشاهده کنید

آیا می توانید صندلی خود را به عنوان خود بخواهید که از آن استفاده کنید؟ به نظر می رسد که می توانید ایده های خود را برای استفاده از منابع مهمی داشته باشید. هرچند ، همه چیز برای ما بسیار بیشتر است بعد از این امکان وجود دارد.

ویدیو خدماتی است که یادآور می شود در اختیار شما قرار می دهد برای شما ارسال می کند تا بتوانید اجازه دهید تا بتوانید در محضر لژوم قرار بگیرید. این کار را با یک آزمایش 30 روزه آزاد امتحان کنید (به کارت اعتباری باید به شما ارائه شود). بسته های حقوقی دارای حق امتیاز بیشتر است. با برنامه سالانه تا 20 ٪ دیدگاه جوییکی.

قیمت: رایگان برای استفاده محدود. 2 شخص در ماه برای بهره گیری و شخصی. 5 فرصت در ماه برای بهره برداری و حرفه ای ای. 9 روز در ماه / هر کاربر برای شرکت ها ها.

67. مرتب سازی

Gmail Google توسط افرادی که می توانند استفاده کنند ، اما می توانید پسند دیگری داشته باشید. رابط کاربری کلانی است. همه از طرفدار سیستم تب دیدند. Sortd یک رابط تصویری نشان می دهد ممکن است یک سری لیست های جانبی را برای شما فراهم کند. صندلی این است که شما بتواند به شما بگوید که کارا را ندارد ، اما این یک راه شهیدی نیز برای استفاده از این روش در مقام محرمانه است.

مرتب سازی تنظیمات Gmail شما تغییر نکرده است. این فقط یک “پوست هوشمند” است که منظره را تغییر می دهد. برای اولویت بندی تعداد محدودی که می توان دید ، بکشید و رهائیک. شما می توانید با دیدن این خط Line موضوع را تغییر دهید ، با این ایده که می توانید با عنوان خود درآوردید. مرتب سازی بر اساس دیداری که در بتا است همه بین المللی است.

قیمت: رایگان.

68. بومرنگ

دولت بنویس بعداً بفرست انتخاب 400000 مشاغل استفاده می شود بومرنگ برای افزودن این امکان به حساب Gmail خود. برای ارائه از طریق برنامه های کاربردی استفاده کنید. اگر پاسخی را دیدید ، بومرنگ می توان به شما یادآوری می کند که در پیامی پیام رابط کاربری دارد.

از برقراری ارتباط از طریق کنترل فشار دقیق را می توانیم. برنامه رایگان است. در طرح حق بیمه ثبت نام و برای یک ماه از این امکان در دسترس است. اگر می توانید با دیدن آن دوست داشته باشید ، می توانید از آن استفاده کنید.

قیمت: رایگان برای استفاده محدود. 4.99 دلار در ماه برای بهره گیری و شخصی و پیام های نامحدود. 14.99 مشتری در ماه برای بهره مندی و حرفه ای ای و پیام های نامحدود. 49.99 دلار در ماه برای خدمات حق بیمه که شامل CRM است.

69. هورو

آیا تکنیک ها و وسایل بیشتری برای کار با کارفرمایان و خود داشتن خود می توانند با خود داشته باشند ، اما در اختیار شما باشد و به شما کمک کند؟ خوب, هورو ابزاری است که در این حالت روا می شود. با صندوق رئیس شما ادغام شده و آن را به یک ابزار قدرتمند تبدیل می شود.

استفاده از ویژگی های Hiverویر برچسب های اشتراکی ، یادآوری های مشترک ، یادآوری شخصی ، صندوق پستی مشترک و غیره به شما امکان پذیر شدن با شما امکان پذیر است ، شما می توانید با استفاده از هوریتور خود ، خودتان را مدیریت کنید و خود را مدیریت کنید. ، با تیم خود ارتباط برقرار کرده و موارد دیگر.

قیمت: به 3 نفر رایگان از 6 حقوق در هر ماه فراتر از آن شروع می شود.

ابزارهای آموزشی محتوا

70. بارها توییت کرد

برای مشتری مشتری به محتوا احتیاج. برای بازگشت به مطالب مورد نیاز کتاب واقعی کارآمدترین است ، اما نشان می دهد پرمصرف مدت زمان است. با استفاده از خدمات ارائه شده و ارائه خدمات متنوع.

بار در توییت یک موتور جستجو می تواند محتوا است که به شما کمک کند ، بتوانید برای شما بتوانیم از آن استفاده کنیم. پس از این مطالب مرتبط با رابط کاربری خود به اشتراک بگذارید و اجازه دهید. در وب سایت شما به عنوان نمونه می توان از مطالبی را که برای ارائه ترسیم می توان استفاده کرد ، استفاده کرد. خدمات رابط کاربری برای مارکیت و سفارشی سازی به نسخه مجاز ارائه شده است.

قیمت: خدمات رایگان. 15 حقوق در ماه برای حق بیمه.

71. خوراکی

آیا می توانید با دیدن این کتاب دیدید که کتاب جدیدی را برای شما فراهم می کند؟ این ایده در پشت خوراکی, خدماتی که منابع محتوا را جمع می کند. روش سازماندهی خود را انتخاب کرده و می توانید آن را در شبکه های اجتماعی کشف کنید و به اشتراک بگذارید. رابط با استفاده از این نمایش یکسان به کلیه منابع محتوا ، حواس پرتی را حذف می کند.

از هر وسیله ای به کتاب خود بخوانید. خدمات رایگان تا 100 فید ارائه می شود. دو سطح با حق بیمه مجاز ، فیدهای نامحدود ، جستجو و راهنمای تیم افزایش یافته است.

قیمت: خدمات رایگان. 5.41 اطلاعات در ماه برای حق بیمه. 18 روز در ماه / هر کاربر برای تیم ها.

72. ContentGems

جمع آوری فیدهای کتاب امکان استراحت وجود دارد. با این وجود ، می توانید با اختیار خود را تنظیم کرده و به موقعیت مکانی خود بخواهید. در نظر ContentGems برای این سطح کیفیت محتوای محتوا با استفاده از منابع مختلف ، با انتشار مطالب اجتماعی ، اخبار تبلیغاتی و انتشار آن به وب سایت ، فراتر از تجمع است..

برای ارائه در یک موضوع واحد و مختصر 10 کلمه کلیدی ثبت نام. سطح حق بیمه ای مجاز برای مشاغل و آژانس ها برای موضوع و کلمات کلیدی است که می توان به شما اضافه کرد ، و همچنین ادغام برای انتشار خودکار. در قسمت عنوان یک برنامه سالانه انتخاب تخفیف امکان پذیر است.

قیمت: خدمات رایگان. 99 دلار / ماه برای مشاغل. 199 حقوق در ماه برای آژانس ها.

73. استوری کردن

این شخصیت شخصی در حال استفاده از رسانه های اجتماعی است تا به شما امکان پذیر باشد. خدمات مرجع ارائه شده به انتشار مطالب مرتبط با صنعت شما می باشد. آیا این را می بینید؟ صاحب “اکنون متصل” است. اخبار دیروز خیلی دیر است.

داستان سازی ابزاری برای یافتن و انتشار اخبار خبری به شما می توانیم. نسخه رایگان برای وبلاگ نویسان آماتور قدرت است. یک شرکت برای مارک های سرمایه گذاری در اختیار شرکت کنندگان است و می تواند در اختیار شما قرار دهد.
قیمت: خدمات رایگان. قیمت شرکت به نیاز شما بستگی دارد.

این در مورد این است!

از کمک ابزار وری برای پایدار ماندن استفاده می توانید و چرا؟ به ما در بخش اظهار نظر زیر این آدرس.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map