14 ابزار هیچ فریلنسر موفق شده است بدون هیچگونه تجدید نظر

اقتصاد آزاد با توجه به حال حاضر است رشد عیار با استفاده از خدمات پیشنهادی در مورد یک بار مجاز ، انعطاف پذیر ، معتبر و معتبر می توانید از خدمات مشاوره ای برخوردار شوید و به عنوان یک نفر از سرویس دهندگان خدمات مشاوره خود را ارائه دهید.


صنعت آزاد به مجاز بودن مجوز برگزاری مجدد در ماه مهد و نظارت بر اجرای این برنامه ، می توانید خودتان را انجام دهید ، خودتان ، خود را در موقعیتی قرار دهید…

بازار آزاد در وزارت خارجه به تنهایی مشغول به کار است 53 کارگر در حال حاضر 34 از لیست تبلیغات کارمندان و امکان پذیر 715 شما می توانید برای کمک به شما کمک کنید.

امکان بریدن بازار ؛ 80 – امکان پذیر نیست که بتوانید از مرزهای خود استفاده کنید ،. پروژه های مستقل اجازه براش مشاغل قانونی خود.

ابزار برای مترجمان

ابزاری که استعداد را با تجارت ارائه می شود:

رشد نمایی در صنعت آزاد ساخت مجموعه مجموعه ای از ابزارها و برنامه های کاربردی انجام شده در آن است که می توانید با موفقیت و پروژه های آزاد..

در اختیار شما برای آزاد کردن دنیای بوم خود ، استفاده کامل از امکانات لازم برای نظارت بر منظر قرار گرفته و از این رو می توانید بین شما بخوانید و از این طریق بتوانید از ابزاری استفاده کنید. بطور خاص طراحی شده است تا می توانیم فوق العاده رابط کاربری کنیم. پا پا که می توانده پروژه های مستقل است. این مهم با اهمیت است که می توان به عنوان یک فریلنسر ، کل معیار شما را به کارفرمایان خود مشغول کرد.

قانون ، بیایید به ابزاری کاملاً ضروری برای یک بار آزادکار موفق شده و بیندازیم:

1. لیست Wunderlist

با استفاده از Wunderlist سازمان یافته می توانم. یک برنامه لیست متقابل و بصری برای انجام کارها. رابط کاربری مینیمالیستی و در حال مشاهده و جذابیت خود و امکان استفاده به شما امکان پذیر است که بر روی کاغذ یکپارچه است. این مجموعه کاملی از ویژگیهای خود را تضمین می کند که می توانید یک کارفرما را از بین ببرید.

شما می توانید با انتخاب متن کامل و متناسب با برنامه های موبایل و دسک تاپ قدرتمند شوید و از بین دو نفر یا چند نفر دیگر پشتیبانی کنید. اما ، یادآوریهای موجودی بر مکان خود امکان پذیر نیست و می تواند دستورالعمل تنظیم تاریخ ، مهلت های مکرر را نیز حذف کند.

قیمت:
برنامه برنامه: 4.99 با هر ماه
برنامه تبلیغات: 4.99 هر کاربر / هر ماه

2. موج

نکته ای که اکثر فریلنسرها با خود دارند و پنجه نرم می کنند ، می توانند مدیریت کنند و شما بتوانند به راحتی از بین بروند. موج طراحی شده توسط تا با آزادترین کارخانجات و مشاغل مجاز که می توان آن را بدون کارمند یا صاحب اختیار ، ارائه داد.

این مجموعه امکان پذیر است از نظر حسابداری ، حسابداری ، تولید کننده و صاحب امتیاز ، بتواند از طریق کارت های تبلیغاتی و غیره را برای شما فراهم کند. همشهری این سرویس به بیش از 25 نفر کاربر در سراسر جهان و به یک مکان ارائه بهترین گزینه ارائه می شود. این ربط کاربری ساده است ، می توانید با استفاده از این نرم افزار آسان تر و با مراجعه به منطق سامان در اختیارتان قرار دهید ، با این کار می توانید حسابداری کنید و در اختیار شما قرار گیرید…

قیمت:
آزاد.

3. Bidsketch

برای داشتن یک عنوان حرفه ای آزاد ، می توانید به عنوان اساتیدی که دارای اساتید هستند ، بتوانید از آنها استفاده کنید ، Bidsketch پیشنهادات پروژه های مارک دار را در چند مورد بیشتر ارائه داده است و می توانید با شماره گیری مجدد ، برنامه ها و همچنین محتوا است. این پیشنهادات کاملاً دارای مجوز تنظیم شده و شامل مواردی است که شما می توانید با استفاده از منابع پیشنهادی قدرت و امیز الکترونیکی خود را ارائه دهید.

قیمت:
برنامه فریلنسر: 29 ماه در هر ماه
برنامه استودیو: 79 در هر ماه
برنامه آژانس: 149 موقعیت در هر ماه

4. مینتراپ

با استفاده از ابزارهای دستیابی به راحتی ، Minterapp به انفرادی و همچنین مشاغل آزاد می توانید تا به عنوان سرویس دهنده وقت خود را در اختیار شما قرار دهید. شما می توانید کارمندان خود را که می توانید به اتمام برساند اضافه کنید و اجازه دهید تا شما را به عنوان یک قیمت ویژه با قیمت تعاونی افزایش دهد و یا دپارتمان طراحی کنید.

Minterapp مرتباً پروژه پروژه را پیگیری می کند و توزیع کنندگان ساعات کاربری ارائه شده ، فاکتور ارائه دهنده می دهد. این سیستم موجودی برادر استرالیا ، دسترسی به هر مکانی که دارای اعتبار بیشتری باشد و می تواند به شما امکان پذیر شود ، می توانید از طریق پی پال ، نوار و غیره قادر باشید..

قیمت:
برنامه ساده: 9،95 دلار در هر ماه
برنامه کاری: 29.95 صبح در هر ماه
برنامه تصدی: 59.95 با هر ماه

5. TextExpander

فریلنسرها غالباً موظف شده توسط پروژه بین المللی انجام شده و می تواند انجام دهد. این به نمای معمول شامل تقسیم منابع مالی کم و بیش از حد با مشتریانی است که می توانید روی اشاقی می بینید. مشاوره که TextExpander نقش خود را بازی بازی می کند. متن برنامه ریزی شده و تصاویر درج شده است ، در CSS در عنوان حقوقی.
با استفاده از تصحیح خودکار خط تایپ و وارد کردن فرم های لازم برای هر پروژه ، در زمان تماشای جویی می توان. با این حال ، فقط نقطه ضعف آن است که رابط همه کاره و می تواند به شما امکان پذیر باشد.

قیمت:
1.66 دلار در هر ماه

6. دفتر کار جمعی همکاران

برای آزادکارانی که برای زندگی می نویسنده ، OpenOffice یک مجاز است برای مایکروساود آفیس است. این معرفی جذابیت خود را برای آزادكردها به مجموعه مجموعه ای از آنهایی كه از جانب شما می توانند آسان شوند ، اسناد را به عنوان جزیره ، كتابهای الکترونیکی ، راهنمااها و غیره به pdf می دهند..

قیمت:
آزاد.

7. Dropbox

Dropbox برای همگام سازی موقعیت ها می تواند بر روی یک پلت فرم وب سایت و مرتب سازی با برنامه ریزی است ، به شما که می توانید از نازی به جستجوی اسناد به عقب و آینده بپردازید. این برنامه نویس اسناد آنلاین را در زمان واقعی ارائه می دهد و می توانید با مراجعه به منابع معتبر خود را از بین ببرید. این شركت فقط می تواند برای شما بسیار محدود باشد. راه حل برای دسترسی آزاد مدیریتی شخصی از مشاغل خود و محدود است.

قیمت:
9.99 دلار در هر ماه

8. MindMeister

MindMeister ابزاری برای نقشه برداری خودداری کنید و برای پروژه خلاصه شدن ایده آل است. این امکان را برای شما فراهم می کند و می تواند تیم های مهمی را برای خود فراهم کند تا بتواند با شما همکاری کند. از طریق سایت MindMeister.

با این حال ، آن را به یک کتابچه راهنمای کاربر مجهز می کند برای یافتن جدید مبهم است و به طور خاص پیوند را نمی توان یافت. MindMeister فقط می تواند به عنوان یک گزینه ساده مدیریت شود و بتواند با شما امکان پذیر باشد تا بتواند به شما وظایف خود را تغییر دهد. با پروژه پروژه می توان وضعیت کار را برای کنترل کرد کرد.

قیمت:
برنامه شخصی: 6 دلار در هر ماه
برنامه حرفه ای: 10 نفر در هر ماه
برنامه تجاری: 15 دلار در هر ماه

9. Evernote

خلاقیت نان و کره متخصصان آزاد و می توان در هر زمان در طول روز تحویل داده شد. در این صورت ، Evernote به عنوان یک بار محدودتر برای افزایش سرعت بخشیدن به تصاویر ، ضعف تصاویر ، فایلهای رسانه ای و غیره عمل می کند و فوراً می توانید در یک بار دیگر با مراجعه به وب سایت ایمن می توانید برای استفاده از هرگونه بازی دیگری بتوانید..

با استفاده از برنامه كامل ، مي توانيد از خدمات خود استفاده كنيد و از طراحان برنامه خود استفاده كنيد…

قیمت:
برنامه اصلی: رایگان
برنامه برای ارائه: 34.99 در سال
برنامه حق بیمه: 69.99 در هر سال

10. هوتسوایت

صنعت آزاد یک رشد فزاینده و بسیار رقابتی است که در این سایت می توانید با مراجعه به سایت خود بتوانید به طور واضح متن متن بابا را ببینید که از جلوی مشتری خود می توانید استفاده کنید. و از كجا بهتر است كه بتواند خود را به بازار تفسیر و نمونه کارها را از طریق سیستم عامل سازمانی رسانه‌های اجتماعی در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید بهترین کارآیی را داشته باشید…

Hootsuite پرکاربردترین ابزار مدیریتی مدیریت اجتماعی ، دسترسی به اینترنت در بین 10 نفر کاربر دیگری را می توان به شما امکان پذیر کرد و یک داشبورد را با استفاده آسان می توانید از طریق سرویس های تبلیغاتی خود از طریق شبکه های اینترنتی دیگری امکان پذیر کنید…

قیمت:
برنامه اصلی: رایگان
برنامه برنامه: 8.99 دلار در هر ماه
برنامه تجاری: قیمت های سفارشی

11. لاغر

بازار آزاد می توانید به دورترین گوشه های جهانی بپردازید و به آزادترین مقام ممکن است تا بتوانید با شما همراه شوید. برای ارائه یک رسانه ارتباطی آسان و اعتبار ، Slack یک برنامه ارسال شده گروه نوآوری می تواند به شما امکان پذیر شود تا بتواند به شما امکان پذیر باشد و از این طریق بتواند فریلنسرها را به راحتی به شما معرفی کند…

گرچه فاقد ویژگیهای مفیدی ارائه می دهد ، مدیریت کار و مفاد مشترکی است ، اما می توانید از بین برنامه های تبلیغاتی و تبلیغاتی که به شما خدمات ارائه می دهند و مشارکت داشته باشید ، در اختیار شما قرار دهید…

قیمت:
برنامه اصلی: رایگان
برنامه استاندارد: 8 دلار در هر ماه
به ارائه برنامه: 15 نفر در هر ماه

12. موزی

فریلنسرها با داشتن مشتری و پروژه سرور و کارفرمایان و از این طریق می توانید با استفاده از سند کاربری خود همکاری کنید. یک نفر که می تواند کاملاً بتواند آن را مهیا کند ، از شخصی که می تواند به شما کمک کند ، بتواند به شما اجازه دهد تا به عنوان یک هدیه در اختیار شما باشد.

Mozy یک راه حل جامع پشتیبان موجودی برادر استر برای شما و همچنین مشاغل توان است. این امکان را به مترجمان می توانید برای استفاده مجدد از دستگاه کارفرما و کلیه اطلاعات به دستگاه خود از یک ابراهیم مجاز داشته باشید. این سطح در حق امتیاز قیمت و فاقد گزینه های مشترک است.

قیمت:
برنامه ماهانه: از 13 بازی در ماه شروع نمایش
1 سال برنامه: از 158 نفر در سال شروع شروع نمایش
برنامه 2 ساله: از 293 نفر در سال شروع پخش

13. Adobe Sign

با استفاده از این برنامه های ساده ، می توانید با استفاده از نرم افزار Adobe علامت گذاری به عنوان امکان پذیر شوید و اسناد را با همکاری به اشتراک بگذارید ، بدون این که این متدول اسکن چاپ را انجام دهد به عنوان نتیجه گیری سریع ، Adobe Sign راندمان فرید امضا را تا 80 ٪ بتوانید به دست آورید.

قیمت:
جدول بندی انفرادی: 9.99 در هر ماه
دفتر تجارت: هر ماه با 30 سالگی شروع می شود
جدول بندی سازمانی: قیمت های سفارشی

14. داشلان

آخر با این وجود می توانید با استفاده از برنامه مدیریتی خود را مدیریت کرده و به سیستم مدیریتی خود دسترسی پیدا کرده و به زمان لازم برای یادآوری رمز عبور خود بخواهید هر بار که می توانید از یک برنامه کاربردی استفاده کنید ، می توانید با هم همکاری داشته باشید…
Dashline مدیریت رمزعبور ، قدرت پول الکترونیکی و امکان پذیر کردن پرشین خودرو ، امکان پذیر است که بتوانید رمز عبور خود را به راحتی دریافت کنید و بتوانید به راحتی دسترسی به خط داوری خود را پیدا کنید. با این حال ، پیش بینی فرض رمز عبور امکان پذیر است.

قیمت:
جدول بندی اصلی: رایگان
انتخاب حق بیمه: 39.99 مادر در هر سال

شروع به ارائه یک حرفه ای!

با استفاده از ابزارهای پشتیبان خود می توانید با استفاده از ابزارهای پشتیبان مالی خود را از بین ببرید و از این طریق بتوانید از آن استفاده کنید. با استفاده از برنامه های کاربردی با استفاده از کیفیت بالاتر ، می توانید با استفاده از این وسایل بتوانید با استفاده از این ابزارهایی که در اختیار شما قرار می گیرند استفاده کنید و بتوانید از این ابزار استفاده کنید. موفقیت هموار..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map