14 כלים ללא פרילנסר מצליח יכול לחיות בלי

כלכלת הפרילנס העולמית חווה צמיחה אדירה בזכות יכולתה לספק חלופה גמישה, נוחה, שלא לדבר על רווחיות כלכלית לשגרת עבודה מונוטונית בתשע עד חמש..


ענף הפרילנסרים מאפשר לאנשים לקחת פיקוד על עצמם ולנווט את הקריירה שלהם כאשר הם מקבלים החלטה על אופי ומספר הפרויקטים שהם מבצעים, קהל הלקוחות שלהם, מתי לעבוד ואיך לשלם..

שוק הפרילנסרים בארה”ב בלבד מעסיק מעל 53 מיליון עובדים כלומר 34% מכלל כוח העבודה הלאומי ותורם כמעט 715 מיליארד דולר ברווחים למשק האמריקאי.

בנוסף לגודל השוק; עבודה פרילנסרית נהנית כעת ממעמד מקצועי גבוה כמו גם משיכה עם כ -80% פרילנסרים שאינם מוכנים לקחת על עצמם פרויקטים פרילנסרים בנוסף למשרות העיקריות שלהם.

כלים לפרילנסרים

כלים שמשלבים כישרון עם עסקים:

הצמיחה האקספוננציאלית בענף הפרילנסרים התחילה פיתוח של שפע כלים ויישומים המגדילים את היעילות של פרויקטים פרילנסרים..

היכן שעבור פרילנסרים העולם הוא בד הקנבס שלהם, ניצול מלא של הזדמנויות זמינות דורש גישה ממושמעת, ומכאן אנו רואים כי הפיכת הקפיצה מלהיות פרילנסר רגיל למקצוען פרילנסרים מצליחה דורשת שימוש בכלים המיועדים במיוחד להתמודד עם עצום עבודות רגליים האופייניות לפרויקטים פרילנסרים. זה הופך להיות קריטי יותר מכיוון שכפרילנסר כל הפרנסה שלך תלויה באיזו יעילות אתה משלים את הפרויקטים שלך.

אז בואו נסתכל על כלי החובה המוחלטים להיות פרילנסר מצליח:

1. Wunderlist

ראשית הדברים הראשונים, התארגנו עם Wunderlist; אפליקציית רשימת מטלות ואינטואיטיבית למטלות. הממשק מינימליסטי ועם זאת שובה לב, והשימושיות חלקה כמו כתיבה על נייר. הוא מציע מערך יסודי של תכונות המבטיחות שלעולם לא תשכח משימה חשובה.

יש לו גם מבחר מגוון של יישומים ניידים ושולחניים ותומך בשיתוף פעולה בין שני אנשים או יותר. עם זאת, הוא אינו מציע תזכורות מבוססות מיקום והשפה עקב הגדרת התאריך אינה כוללת מועדים חוזרים.

מחיר:
תוכנית פרו: 4.99 $ לחודש
תוכנית עסקית: 4.99 דולר למשתמש / לחודש

2. גל

דבר אחד שרוב הפרילנסרים נאבקים איתו הוא הניהול המקצועי של ענייני הכסף הגורם לאי וודאות כמו גם בזבוז כסף. Wave תוכנן לספק מענה לפרילנסרים פרטיים ועסקים קטנים המעסיקים תשעה עובדים ומטה.

הוא מספק מערך כולל של תכונות הכוללות הנהלת חשבונות, הנהלת חשבונות, ייצור והפצה של חשבוניות, קבלת תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי וכו ‘. היא משמשת כיום מעל 25 מיליון משתמשים ברחבי העולם ומסיבה טובה. יש לו ממשק פשוט, קל לשימוש והוא מאורגן באופן לוגי, עם זאת, הוא אינו מציע אפשרות לנהל חשבונאות מבוססת מזומנים וסקירה הוליסטית של יתרות.

מחיר:
בחינם.

3. Bidsketch

כדי להצליח כאיש מקצוע עצמאי, חשוב להתבלט מהקהל על ידי מתן תחושה מקצועית למסמכי הצעה שאתה משתף עם לקוחות. Bidsketch מציע הצעות פרויקט ממותגות תוך דקות המבוססות על עמלה לשימוש חוזר, עיצובים ותוכן. הצעות אלה ניתנות להתאמה אישית וכוללות תכונות נוספות כמו הצעות עמלות וחתימה אלקטרונית.

מחיר:
תוכנית פרילנסר: 29 דולר לחודש
תוכנית סטודיו: 79 דולר לחודש
תוכנית הסוכנות: 149 דולר לחודש

4. מינטראפ

אחד הכלים הנוחים ביותר שיש, Minterapp מאפשר לפרילנסרים סולואים כמו גם לעסקים פרילנסרים לעקוב אחר זמן ביעילות ולהפיק חשבוניות מקצועיות. אתה יכול להוסיף משימות שצריך לסיים ולייעד אחריות למשתמשים ספציפיים יחד עם שיעורי תשלום לפי שעה או מחלקה.

Minterapp תעקוב כל העת אחר התקדמות הפרויקט ותפיק חשבוניות על בסיס מספר השעות שננצל. הוא מבוסס ענן, כך שניתן לגשת אליו בכל מקום ומאפשר קבלת תשלומים באמצעות אפשרויות תשלום מאובטחות כמו PayPal, Stripe וכו ‘..

מחיר:
תכנית פשוטה: 9.95 $ לחודש
תוכנית עסקית: 29.95 דולר לחודש
תוכנית ארגונית: 59.95 $ לחודש

5. TextExpander

פרילנסרים נדרשים לרוב ללהטט פרויקטים מרובים בו זמנית. בדרך כלל זה כרוך בשיתוף של הודעות דוא”ל פחות או יותר דומות עם לקוחות המעסיקים זמן רב. זה המקום בו TextExpander ממלא את תפקידו. זה מראש מתכנת קיצורים קצרים שמכניסים באופן אוטומטי טקסט כמו גם תמונות, CSS כשאתה מתבקש על ידי קיצורי דרך קלים.
זה גם חוסך זמן על ידי תיקון שגיאות הקלדה באופן אוטומטי והוספת טפסים נדרשים לכל פרויקט. עם זאת, החיסרון היחיד שלה הוא בכך שהיא מציעה ממשק עסקי לכל העסק.

מחיר:
1.66 דולר לחודש

6. משרד פתוח

עבור פרילנסרים שכותבים למחייתם, OpenOffice היא אלטרנטיבה עמוסת כוח ל- Microsoft Office. הוא מוצא את הערעור שלו לפרילנסרים בגלל מגוון של תכונות הכוללות ייצוא קל של מסמכים כמו עלונים, ספרים אלקטרוניים, מדריכים וכו ‘ל- pdf..

מחיר:
בחינם.

ז. Dropbox

Dropbox מושלם לסנכרון קבצים לפלטפורמת אינטרנט ולמיון שלהם לפי פרוייקט, כך שלא תצטרכו ללכת קדימה ואחורה לחפש מסמכים. הוא מציע שיתוף פעולה מקוון בזמן אמת ומספק גישה כזו שלא יסולא בפז לקבצים שמחקתם בטעות. עלותו היא עניין הדאגה היחיד שכן היא עשויה להיות מוגזמת מדי עבור חלקם. הפיתרון מושלם עבור פרילנסרים המנהלים צוות קטן משל עצמם ועסקים קטנים.

מחיר:
9.99 $ לחודש

8. מיינד מייסטר

MindMeister הוא כלי למיפוי מחשבות אידיאלי לפרויקטים יצירתיים. זה מאפשר לאנשים כמו לצוותים להציג את מחשבותיהם בצורה ויזואלית ולשתף אותם עם חברי הצוות לצורך תהליך מחשבה שיתופי יותר. מה שמבדיל את MindMeister מכלי מיפוי מחשבים בחינם הוא שהוא משתמש בדפדפן אינטרנט בלבד כדי לתפקד.

עם זאת, הוא אינו מצויד בייצור הוראות שימוש הוא דו משמעי למשתמשים חדשים ואינו מאפשר מפרט של סוגי קישורים. MindMeister יכול לשמש גם ככלי פשוט לניהול פרויקטים, שכן המשתמשים יכולים להמיר רעיונות למשימות הניתנות לשילוב עם תאריך יעד, מטפל ורמת עדיפות. ככל שהפרויקט מתקדם, ניתן לעקוב בקלות אחר מצב המשימה.

מחיר:
תוכנית אישית: 6 דולר לחודש
תוכנית מקצועית: 10 דולר לחודש
תוכנית עסקית: 15 דולר לחודש

9. Evernote

יצירתיות היא לחם וחמאה של אנשי מקצוע פרילנסרים ויכולה להפעיל בכל עת במהלך היום. במקרה כזה, Evernote משמשת כפלטפורמה לביצוע מהיר של רעיונות, לכידת תמונות, קבצי מדיה וכו ‘, ואבטחתם באופן מיידי לפלטפורמה מבוססת אינטרנט כך שניתן יהיה לאחזר אותם בקלות מכל מקום.

הגרסה החינמית מגבילה את המשתמשים לתפקד בשתי תוכניות בלבד, ואילו התוכנית הבינונית חסרת תכונות בולטות והתכנית המקצועית עשויה להיות יקרה מדי עבור פרילנסרים בודדים..

מחיר:
תוכנית בסיסית: חינם
תכנית פלוס: 34.99 לשנה
תוכנית פרימיום: 69.99 לשנה

10. Hootsuite

ענף הפרילנסרים הוא צמיחה ותחרותית ביותר, כאשר מספר הפרויקטים שנרכשו עומד ביחס ישיר לנראות בה אתם נהנים מול קהל הלקוחות שלכם. ואיפה עדיף לשווק את היכולות שלך ולהציג את תיק העבודות שלך מאשר באמצעות פלטפורמות המדיה החברתית שהן ללא ספק אפיקי השיווק היעילים ביותר בעידן שלנו.

Hootsuite הוא הכלי לניהול מדיה חברתית הנפוצה ביותר המשרת כיום למעלה מ- 10 מיליון משתמשים ברחבי העולם ומציע לוח מחוונים יחיד ונוח לשימוש המסוגל לנטר בו זמנית קמפיינים של מדיה חברתית ברשתות מרובות..

מחיר:
תוכנית בסיסית: חינם
תוכנית פרו: 8.99 $ לחודש
תוכנית עסקית: מחירים מותאמים אישית

11. רפוי

שוק הפרילנסרים מרחיב את טווח ההגעה שלך לפינות הרחוקות בעולם, ומאפשר לפרילנסרים לעבוד עם חברי צוות כמו גם עם לקוחות מכל רחבי העולם. כדי לספק אמצעי תקשורת קל ואמין, Slack מציעה אפליקציית העברת הודעות קבוצתית חדשנית המאפשרת למשתמשים ליצור חללים ייעודיים דרכם יכולים פרילנסרים לתקשר עם צוותים בינלאומיים כמו גם לקוחות..

למרות שאין בו תכונות שימושיות כמו לוחות שנה, ניהול משימות והוראות שיתוף פעולה, הוא בין אפליקציות התקשורת הפופולריות ביותר שקשורות לשימושיות שלה וכללי שיתוף קבצים וכן לעסוק בדיונים קבוצתיים..

מחיר:
תוכנית בסיסית: חינם
תוכנית סטנדרטית: 8 $ לחודש
תכנית פלוס: 15 $ לחודש

12. מוזי

פרילנסרים מתמודדים עם מספר רב של לקוחות ופרויקטים ולכן הם צריכים לעבוד על מספר מסמכים בכל פעם. דבר אחד שהם בהחלט לא יכולים להרשות לעצמם הוא לאבד מסמך מכיוון שהוא יוביל לבזבוז של שעות שימושיות של עבודה קשה.

Mozy הוא פיתרון גיבוי מקיף מבוסס ענן המותאם לאנשים פרטיים וגם לעסקים. זה מאפשר לפרילנסרים לעבוד על מספר מכשירים וכל המידע מגובה באופן אוטומטי בענן. זה קצת בצד היקר וחסר אפשרויות שיתוף קבצים.

מחיר:
תוכנית חודשית: החל מ- $ 13 לחודש
תוכנית שנה אחת: החל מ- 158 $ לשנה
תוכנית שנתיים: החל מ- $ 293 לשנה

13. סימן אדובי

דרישה פשוטה אך חיונית של פרילנסרים היא Adobe Sign המאפשרת להם לחתום אלקטרונית על מסמכים ולשתף אותם עם לקוחות מבלי שהם צריכים לבצע את התרגיל לסריקת הדפס-סימנים רגילה. בגלל פונקציונליות מהירה, Adobe Sign מגדיל את היעילות של תהליך החתימה עד 80%.

מחיר:
חבילה פרטנית: 9.99 $ לחודש
חבילה עסקית: החל מ- $ 30 לחודש
חבילה ארגונית: מחירים מותאמים אישית

14. דשלאן

אחרון חביב, ניהול כניסות מרובות ליישומים יכול להיות מסובך ולדרוש זמן לזכור את הסיסמה שלך בכל פעם שאתה צריך להשתמש ביישום יכול להיות גם מתיש וגם גוזל זמן..
Dashline מציע פונקציות ניהול סיסמאות, ארנק אלקטרוני ומילוי אוטומטי, כך שהסיסמה היחידה שעליכם לזכור היא סיסמת המאסטר המשמשת לגישה ל- Dashline. עם זאת, הגדרת ברירת המחדל של יצירת סיסמאות צריכה להיות מאובטחת יותר.

מחיר:
חבילה בסיסית: חינם
חבילת פרימיום: 39.99 $ לשנה

התחל כמו מקצוען!

אנשים רבים מתחילים במימון עצמאי עם תמיכה טכנולוגית מועטה או ללא רק כדי לחזור אחר צעדיהם ולהמציא מחדש את תהליך העבודה שלהם באמצעות כלים. מכיוון שיש המון אפליקציות באיכות גבוהה הניתנות ללא עלות, רצוי כי פרילנסרים יפתחו את הארגון שלהם על ידי שימוש בכלים שימושיים אלה שיגדילו את היעילות והמקצועיות שלהם, ויסללו את הדרך להצלחה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map