סקירה מסחר אלקטרוני של Weebly 2016


מסחר אלקטרוני ב- Weebly

בקר באתר

9.1


ציון AWA

מסחר אלקטרוני ב- Weebly

מייסדי Weebly, דיוויד רוזנקו, כריס פאניני ודן וולטרי, החלו לעבוד באתר בזמן שהם עדיין היו סטודנטים בפן סטייט. בשנת 2007 ממשק העריכה התפרסם ועד שנת 2008 היו ל- Weebly יותר ממיליון משתמשים. הצמיחה המהירה של החברה טרם איבדה קיטור. החל משנת 2016, Weebly תומך בלמעלה מ -30 מיליון אתרים. קרא את סקירת המסחר האלקטרוני שלנו ב- Weebly בהמשך.

מקצוענים

 • בונה אתרים רב עוצמה של מסחר אלקטרוני
 • אירוח מסחר אלקטרוני בחינם
 • אפשרויות משלוח גמישות
 • עמלות עסקאות אפסיות

חסרונות

 • אין שילוב של שירות עלון
 • אין הערכות חי של עלויות משלוח

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.weebly.com
 • המטה: סן פרנסיסקו, קליפורניה
 • שנה שנוסדה: 2006
 • עובדים: 120+
 • אתרים מתארחים: 33,000,000+
 • קטגוריות: בונה אתרים, תוכנת חנות מקוונת
 • ניסיון חינם: 14 ימים
 • התחייבות להחזר כספי: 30 ימים

כבר למעלה משמונה שנים Weebly פועלת לשכלול פלטפורמת עגלת קניות אלקטרונית ופשוטה לשימוש. הוא נוצר כך שכל אחד יכול לפתוח חשבון ולהתחיל ללא ניסיון קודם. אם מסתכלים על מספר המשתמשים בלבד, ניתן להניח ש- Weebly עמדה ביעדים רבים. סיור מהיר בתוכנית מאשר כי הפלטפורמה מספקת כלי מצוין למתחילים.

בעוד שפלטפורמות מסוימות מציעות מיקוד מסוים או מתייחסות לסוגים מסוימים של עסקים, ל- Weebly יש קהל כללי יותר. יזמים ובעלי עסקים קטנים יכולים להשיק במהירות חנות ולהתחיל לבנות נוכחות מקוונת.

להלן מספר תכונות סטנדרטיות בהן תיהנו:

 • תוכנית מבוססת אינטרנט
 • עורך גרירה ושחרור
 • נושאים מגיבים
 • מרכז אפליקציות לשילוב צד ג ‘
 • לוח מחוונים בזמן אמת מדווח על נתונים סטטיסטיים של אתרים
 • גישה ל- HTML ו- CSS

מגבלות

תוכניות Weebly ששולמו נטולות באופן מפתיע מגבלות טכניות. אפילו תוכנית המתנע מגיעה עם אחסון בלתי מוגבל. אמנם אין תכונה בדוא”ל, אך אתה יכול לקשר במהירות את האתר שלך לחשבונות Gmail האישיים שלך. ההבדל הגדול בין חבילות התמחור הוא מספר המוצרים שמותר לכם להוסיף. אחרת, Weebly מאפשרת כמות מרשימה של חופש.

מדרגיות

Weebly מיועד לסטארט-אפים, אך הוא מציע הרבה מקום לצמיחה. למרות שהחברה מחפשת להתאים יזמים, תוכלו לבנות חנות מקוונת גדולה עם Weebly. החבילה העסקית מאפשרת מוצרים ללא הגבלה. זה גם עוזר ש- Weebly זמין ב -15 שפות שונות ומוכן למכירות בינלאומיות. אתה יכול לקבל תשלום מרחבי העולם ולשלוח לכל מקום.

ביטול המדיניות שלך

אתה יכול לנסות את Weebly באמצעות התוכנית החינמית שלהם. כל מה שאתה צריך זה כתובת דוא”ל כדי להתחיל. הגרסה החינמית כוללת עורך גרירה ושחרור, אירוח ודפים ללא הגבלה. זה אמור לתת לך מושג טוב למה לצפות מהתוכניות המשודרגות.

אם תחליט לבטל את המנוי ששולם, תוכל לבצע שינוי זה בקלות בחשבונך. לאחר ביטול האתר שלך כבר לא יפעל, אך התוכנית שלך תהיה פעילה עד שתוקף המינוי שלך יפוג. Weebly לא מציעה החזרים כספיים עבור זמן לא מנוצל בחשבונך.

תדמית

Weebly הוא אחד השמות המזוהים ביותר עם מסחר אלקטרוני. ולא בכדי. הם היו מהראשונים שיצרו בונה אתרים שיכול לשמש כל אחד אחר. קל לשכוח שלפני עשר שנים כמעט ולא היו כלים עיצוביים מחוץ לקידוד. מאז ימיה הראשונים, Weebly התרחב לספק בונה שירות מלא. החברה נחשבת כיום כחלוצה שהצליחה גם היא להישאר רלוונטית. הם ממשיכים לצמוח בקצב מרשים.

פרסים

 • פרס בחירת העורך לשנת 2014 מ- מגזין PC
 • רשום כאחד מחמישים האתרים הטובים ביותר מאת מגזין הזמן

מדוע לבחור בונה אתרים לעסקים של מסחר אלקטרוני?

אם אתה רוצה לפתוח אתר מסחר אלקטרוני מקצועי בלי שתצטרך ללמוד קוד או לשכור מעצב, Weebly היא אפשרות נהדרת. העורך קל להפליא לשימוש ובכל זאת יכול ליצור אתרי אינטרנט מתוחכמים ומושכים. אין פגמים ברורים עם התוכנית והיא ממשיכה להיות מובילה בתעשייה.

תכונות עיקריות

 • דפי מוצר ייעודיים
 • וריאציות מוצר מרובות
 • שיתוף חברתי
 • בונה הקופונים
 • גרור ושחרר אזורי
 • עמוד חזית
 • מוכן לנייד
 • חיפוש מוצרים מסונן
 • מעקב וניהול מלאי
 • בקרת מס מפורטת
 • פנקסים מהירים וייצוא CSV
 • חנויות מיטוב למנועי חיפוש

עיצוב & התאמה אישית

החלק של תבנית Weebly עוזר לך לצמצם את בחירתך. יש שלוש קטגוריות עיקריות: אתר, בלוג או חנות. לאחר שתבחר את סוג האתר שאתה רוצה לבנות, אתה יכול לבחור מתוך 24 תבניות בחינם שונות. באפשרותך להציג תצוגה מקדימה של ערכות נושא כשאתה מדפדף ומחליף נושאים בכל עת.

בעבר לקוחות לא התרשמו מהנושאים הזמינים. הם לא היו בהכרח רעים. פשוט היה חסר להם גורם “וואו” מסוים. למרבה המזל, זהו אזור בו וויבי ביצע עבודות מסוימות. המבחר הנוכחי של הנושאים משופר במידה רבה ומסייע להניח את הבסיס לאתר נהדר למראה.

בסך הכל, התבניות מודרניות ומקצועיות. ואל תשכח שתוכל להתאים אישית כרצונך. כל דבר שלא מוצא חן בעיניך בתבנית ניתן לשנות בקלות באמצעות עורך הגרירה והשחרור או HTML ו- CSS.

ידידותית לנייד

כל הנושאים ידידותיים לנייד. עם זאת, רק הנושאים האחרונים מגיבים. אלא אם כן אתה מאוהב בנושא מסוים, כדאי לבחור באפשרות מגיבה. זה נמנע מהצורך להתמודד עם נושא סלולרי נפרד.

ממשק משתמש

לוח המחוונים העיצובי מלוטש ולא מסודר. תכונות ה- onboarding מספקות הנחיות מספיק כדי לעזור לך לכוון את הכיוון הנכון מבלי להסיח את דעתך. תמיד יש לך גישה לעזרה, אך רוב הסיכויים שלא תצטרך הרבה כדי להתחיל.

תמונות וגלריות

החיסרון העיצובי אחד הוא שווייבלי לא מציעה אחסון מקוון לתמונות שלך. אם תרצה לעשות שימוש חוזר בתמונה, תצטרך להעלות אותה בכל פעם. עריכת תמונות ב- Weebly מגיעה גם עם אפשרויות מוגבלות. אתה יכול להשלים פונקציות בסיסיות כמו חיתוך וסיבוב. יש אפילו כמה כלי עריכה עם אפקט מיוחד, אך שום דבר מרשים מדי. אם אתה רוצה לשחק עם תמונה, מומלץ לערוך אותה לפני שתעלה אותה ל- Weebly.

שיתוף חברתי

מדיה חברתית היא חלק חיוני בכל עסק מקוון. Weebly מקל מאוד על קישור חשבונות שלך. אתה יכול ליצור עדכוני RSS ולהכניס לחצני “כמו” ו”שתף “בכל עמוד ובכל עמוד. זה גם קל להציג ולנהל הערות כך שתוכלו ליצור אינטראקציה עם לקוחות.

שירותי עיצוב

כרגע Weebly לא מציעה שירותי עיצוב. עם זאת, נראה כי הם בוחנים בטא פורטל בו תוכלו ליצור קשר עם מעצבי פרילנסרים. אתה יכול להירשם לבדיקת בטא או לצוד פרילנסר לבד.

תכונות & כלים

תכונהסקירה כללית
הגדרת חנות מקוונתטירוני עיצוב אמיתיים יכולים להשתמש במתכנן האתר כדי להתחיל. תכונה זו כמעט תחזיק את ידך בכל תהליך ההתקנה. כל שעליכם לעשות הוא להמשיך. זה לא נהיה הרבה יותר קל ותלמד הרבה.
רוחב פס ואחסוןרק התוכנית החינמית מגיעה עם מגבלת אחסון של 500MB. אחרת, לקוחות משלמים יכולים ליהנות מאחסון ורוחב פס בלתי מוגבלים. אין צורך לדאוג בגלל יתר. זה יכול להיות יתרון גדול לכל עסק בתקציב.
תוספים לעגלת קניות ותוספותחנות האפליקציות מציעה המון תוספות להרחבת האתר שלך. עם זאת, מרבית המשתמשים יגלו שתכונת עגלת הקניות מגיעה כסטנדרט עם כל הכלים הדרושים להם.
ניהול הזמנותמערכת ניהול ההזמנות של Weebly עושה את הכל. אתה יכול להציע תשובות מותאמות אישית, לשלוח התראות למשלוח ולצפות בדוחות בכל פעם שמבצעים הזמנה. כל הנתונים שאתה יכול לרצות נמצאים ממש בהישג ידך.
ניהול מלאיהוספת מוצרים לא יכולה להיות קלה יותר. אתה יכול להוסיף כמה אפשרויות שאתה רוצה. הממשק מקל ופשוט לנהל את המלאי שלך. אתה יכול גם לעקוב אחר ולהציג מספרי מלאי ללקוחות ולדעת את הרגע בו הפריטים לא נמצאים.
מעקב אחר משלוחאתה יכול לבחור כל שילוב של אפשרויות משלוח שאתה רוצה. אין גבולות. הצע משלוח חינם, קבל ספק דואר מסוים והציע מהירויות משלוח שונות. אתה יכול ליצור מספרי מעקב ולהבטיח משלוח מהיר. Weebly באמת מציע את אחד מכלי ניהול המשלוחים החזקים ביותר.
תכונות CRMהתאם אישית קבלות דוא”ל, ביטל הזמנות ונהל את האינטראקציות עם הלקוחות בקלות. לוח המחוונים של הניהול הוא אינטואיטיבי וקל לניווט. לא תתקשו למצוא את דרכם ולהשלים משימות.
תבניות ועיצוביםאמנם כמה בוני אתרים מציעים מאות ערכות נושא, אך זה לא תמיד דבר טוב. יש מה לומר על איכות על פני כמות. Weebly מציע כ 75 נושאים שונים המודרניים הניתנים להתאמה אישית לחלוטין. הם אולי לא יפוצצו אותך, אבל הם יסיימו את העבודה ותמיד תוכלו לבצע שיפורים בעצמכם.
שילובים ותוספותרק מפות Google ו- YouTube הן האינטגרציות הסטנדרטיות היחידות המוצעות. עם זאת, חנות האפליקציות Weebly מאפשרת להוסיף כמעט כל תוכנית לאתר שלך.
מסחר אלקטרוני ניידלא רק אתה יכול לבחור מתוך נושאים מגיבים; אתה יכול גם להשתמש באפליקציה להפעלת האתר שלך מהשדה. אפילו האפליקציה מגיעה עם עורך גרירה ושחרור. נהל את החנות שלך וערוך את האתר שלך מכל מקום. לא תצטרך לדאוג שקשור לשולחן העבודה שלך.
אירוח אתריםבאמצעות Weebly תוכלו ליהנות מאירוח מהיר ואמין. זמני הטעינה הם גדולים והם ידאגו לכל ההיבטים הטכניים של אירוח אתר. משתתפי התוכנית העסקית יהנו גם מ- SSL.
חנות אפליקציותחנות האפליקציות מציעה מאות אפליקציות המאורגנות לפי קטגוריות. זה נחמד גם שהמחירים מוצגים בבירור. בחר מבין שלל אפשרויות בחינם ומחיר סביר. אתה יכול להוסיף כל פונקציונליות לאתר שלך.
בלוגיםתכונת הבלוג קלה לשימוש באותה מידה כמו שאר האתר. פשוט גרור ושחרר אלמנטים ותוכן. בנוסף, כל כפתורי הכלים לשיתוף חברתי מובנים ישירות. הפק עדכוני RSS, פרסם תכונות ונהל בקלות תגובות.
קידום אתרים ושיווקליהנות מכל התכונות של SEO ושיווק שתצטרך כדי לבנות את העסק שלך. אתה יכול להוסיף תגי מטא ותיאורים ולבצע אופטימיזציה של מילות מפתח. כלי הדיווח מאפשרים לך גם לעקוב אחר הביצועים ולפתח אסטרטגיות שיווק. כל הכלים שם; עלייך להשתמש בהם ולשפר את דירוג מנועי החיפוש.
ידיעוניםהיכולת לשלוח עלוני מידע אינה תכונה סטנדרטית. בזמן שאתה יכול לבקר במרכז האפליקציות ולבחור תוכנית לשילוב, כנראה שתצטרך לשלם דמי מנוי. חפש אפשרויות שלא מחייבות עד שרשימת התפוצה שלך חורגת ממספר מסוים של אנשי קשר. אחרת, שליחת עלון להוצאות החודשיות שלך.
מאפייני אבטחהWeebly מגיעה עם תוכנית אבטחה מקיפה. אתה תהיה מוגן מפני האקרים ותיהנה מתעודת SSL. לקוחות יכולים לגלוש באתר שלך דרך חיבור מוצפן של 128 סיביות.
הסמכת PCIWeebly תואם PCI. פרטי כרטיס האשראי של הלקוח שלך יהיו מוגנים בצורה מאובטחת.
יצירת תוכןזה לא משתפר מניהול גרירה ושחרור של תוכן. לוח המחוונים העיצובי מאפשר לך להוסיף אלמנטים לכל עמוד ולשנות את גודל הגודל של בלוקים במהירות. לוקח כמה דקות להוסיף דפים, מוצרים ותכנים חדשים אחרים.
תעודות מתנהמכירת אישורי מתנה והנחות מוצעות וקודי קופון הם פשוטים במיוחד. לוח המחוונים של הניהול מאפשר לך להפוך אותם לזמינים בכמה לחיצות.
אפשרויות תשלוםאמנם וויבלי אינו משתף פעולה עם עשרות שערים לתשלומים, אך הם מכוסים גדולים. בחר בין PayPay, Stripe, Authorize.net ואחרים. לרשותך כל הכלים הדרושים לך בכדי להתמודד עם תשלומים מקומיים ובינלאומיים.
מחשבוני מס ומשלוחWeebly מציעה אפשרויות משלוח רבות יותר מאשר לרוב. חישוב מס באופן אוטומטי לפי מיקום והגדר שיעורי משלוח בכל דרך שתרצה. יש לך שפע של חופש בלי שתצטרך לעשות את המתמטיקה בעצמך.
דיווחיםדיווח בזמן אמת מאפשר לך לעקוב אחר כל דבר אחר. צפה בביצועי מוצר, בדוק מלאי והתעדכן בעסק שלך.
סטטיסטיקת אתריםאפילו משתמשים עם תוכנית חינמית יכולים לראות נתונים סטטיסטיים מסוימים על אתרים. עקוב אחר תצוגות עמודים, מבקרים ייחודיים, דפים עם הביצועים הטובים ביותר ועוד. אם תרצה להוסיף את Google Analytics, תצטרך להטמיע את הקוד בעצמך. זהו תהליך קל יחסית, אך Weebly לא מציעה הגדרת אינטגרציה שתעזור.

תוכניות & תמחור

לומר כי בונה אתרים ב- Weebly eCommerce הוא מחיר תחרותי זה אנדרסטייטמנט. לא רק שהתוכניות שלהם חורגות מהממוצע בתעשייה, הן כוללות מגוון רחב של תכונות שקשה למצוא את כולם במקום אחד. הם גם אחד הפלטפורמות היחידות המציעות גרסה חינמית לחלוטין. כל מה שאתה צריך זה כתובת דוא”ל לבניית אתר וחנות שלמות. המגבלה האחת היא שהאתר שלך יכיל מיתוג Weebly ויגיע עם מכסה על שטח אחסון.

אם ברצונך לשדרג את תוכנית התמחור שלך, תוכל להוסיף רשימה ארוכה של פיצ’רים תמורת $ 5 לחודש. להלן פירוט של החבילות הזמינות:

מתחיל

9 $ לחודש לתכנית של שישה חודשים8 $ לחודש לתכנית לשנה5 $ לחודש לתכנית של שנתיים

 • אחסון ללא הגבלה
 • אירוח חינם
 • תמיכה בצ’אט ודוא”ל
 • עד 10 מוצרים
 • עמלת עסקה של 3%

מקצוען

14 $ לחודש לתכנית של שישה חודשים12 $ לחודש לתכנית לשנה
9 $ לחודש לתכנית של שנתיים

כולל את כל התכונות של תכנית המתנע בתוספת:

 • תמיכה טלפונית
 • עד 25 מוצרים
 • חברות באתר
 • חיפוש אתר
 • נגני וידאו ושמע HD

עסקים

34 $ לחודש לתכנית של שישה חודשים25 $ לחודש לתכנית לשנה21 $ לחודש לתכנית של שנתיים

כולל את כל התכונות של תכנית הפרו בתוספת:

 • אבטחת SSL
 • חברות ללא הגבלה באתר
 • מוצרים ללא הגבלה
 • עמלת עסקה 0%
 • יכולת למכור מוצרים דיגיטליים
 • מחשבון משלוח ומס
 • קודי קופון

אתה יכול לקבל גישה לכל התכונות המובילות במחיר של 21 $ בלבד לחודש. פשוט אין פלטפורמה אחרת שמציעה ערך כזה. אם שום דבר אחר, תקבל את שווי הכסף שלך עם Weebly.

שירות לקוחות

אם אתה רוצה גישה לכל כלי התמיכה של Weebly, תצטרך לפתוח חשבון עסקי. אבל שוב, אפילו תוכנית הפרימיום שלהם זמינה עבור 21 דולר בלבד לחודש. ניתן ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות בטלפון, בדוא”ל או בצ’אט חי. שעות התמיכה בלקוחות הן 17:00 עד 17:00. שעון האוקיאנוס השקט (M-F) ושבע בערב עד 16:00. בסופי השבוע.

המשתמשים יכולים גם לצפות בסרטוני הדרכה בחינם ולעיין בדפי שאלות נפוצות. מרכז התמיכה ב- Weebly מכסה כל נושא שעליך לדעת עליו. המאמרים מציעים מידע מועיל ותצלומי מסך עם הוראות ברורות.

Weebly עובד על הוספת פורומים קהילתיים. תוכלו לבקר ולספק משוב על שינויים, להציע שיפורים ולדון בבעיות עם משתמשים אחרים. תכונה זו עדיין נמצאת בשלבי פיתוח ראשוניים אך היא משהו שצריך לצפות בה בעתיד.

אמנם ישנן דרכים רבות ליצור קשר עם Weebly, אך רשומת שירות הלקוחות בפועל אינה בדיוק חד משמעית. לקוחות רבים מדווחים כי הם מקבלים תגובות מהירות, אך כי התשובות חסרות מידע מועיל. מצד שני, יש המון ביקורות חיוביות.

בסך הכל נראה שיש רגשות מעורבים בנוגע לאיכות שירות הלקוחות. מהצלילים, אין ביצועים ברמה אחידה בחברה. הכל עשוי להיות תלוי באיזה נציג שירות לקוחות אתה מדבר בכל יום נתון.

כך שבעוד שפסק הדין הסופי אינו שלילי לחלוטין, יתכן וזהו תחום בו Weebly צריך לבצע שיפורים. נראה הוגן לצפות לרמת שירות מסוימת בכל פעם שתפנו אליהם. תמיד יהיו חריגים, אך הם צריכים להיות רחוקים ומעטים בין לבין.

קלות שימוש

לפעמים עורכי גרירה ושחרור אינם פשוטים כמו שהם נראים. אמנם באפשרותך להוסיף חסימות, יתכנו מגבלות היכן ניתן לבצע שינויים או לשנות גודל של בלוקים. זה לא המקרה של ה- Weebly. זה מספק עורך גרירה ושחרור אמיתי. אתה יכול לבחור אלמנט ולהעביר אותו לאתר שלך. זה הופך את ההתאמה האישית לפשוטה ככל האפשר. עבור בעלי עסקים עם ניסיון עיצובי מועט וללא תכנון, כלים אלה מאפשרים לבנות אתר מקצועי ובמחיר סביר. כמעט כל אחד יכול להתחיל בעבודה עם וויבלי.

אם אתה זקוק לקצת אחזקת ידיים והדרכה צעד-אחר-צעד, Weebly יהיה שם בשבילך. הממשק נקי וקל לניווט. תכונות על גבי כלי השיט והכלי העזרה יעניקו לך כיוון ויענו על שאלותיך.

כשמדובר על קלות שימוש וחוויית משתמש חיובית, Weebly מדורגת בראש.

סיכום

האם בחר ב- Weebly eCommerce?

בהחלט. עם Weebly, אין תכונה או מאפיין בולט אחד. מה שתקבלו הוא עגלת קניות נהדרת מסביב, בעלת ערך מדהים. אם אתה רוצה עזרה בתחום מסוים של מיקוד, ייתכן שיש אפשרות זמינה העונה על צרכיך.

אחרת, Weebly היא בחירה אמינה שתספק תכונות מקיפות בכל הקטגוריות העיקריות. הוא מושלם למתחילים ומספק את כל הדרוש לך כדי להקים חנות מקוונת ולהקים את העסק שלך. יותר מכל, Weebly מספק ערך ללא תחרות.

השווה

מסחר אלקטרוני ב- Weebly

91

Shopify

96

BigCommerce

95

וולוזיה

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map