סקירת WebsiteBuilder.com 2016


WebsiteBuilder.com

בקר באתר

8.9


ציון AWA

WebsiteBuilder.com

WebsiteBuilder.com מציע שלל כלים ליצירת אתרים, כמו גם עזרה בשיווק ומסחר אלקטרוני. הרבה תבניות לבחירה להתאמה אישית של האתר שלך והכל מוגדר בצורה גרירה ושחרור קלה כדי להקל על כל אחד ולבנות אתר יפה למראה. קרא את הסקירה של SiteBuilder.com להלן.

סקירה כללית

באמצעות WebsiteBuilder.com, תוכלו לעצב וליצור אתר בערב, ללא כסף וללא צורך בכרטיס אשראי, כל עוד אתם משתמשים בתת-דומיין. זה פשוט למתחילים להשתמש על ידי בחירת תבנית ועושה שימוש בפונקציונליות הגרירה והשחרור השימושית כדי להוסיף תוכן ולגרום לה להיראות כמו שאתה רוצה אותה.

למי מומלץ WebsiteBuilder.com?

פלטפורמה זו וכלי הניווט והעיצוב הקלים שלה מושלמים לאנשים שמעולם לא בנו אתר לפני כן. זה די אידיוט, וזה לא ייקח לך הרבה זמן להשיג את העבודה.

תחומי מיקוד / התמחויות?

WebsiteBuilder.com מציעה כלי שימושי למדידה שימושי במיוחד לבניית האתר שלך. למרות שהם לא ייחודיים לפלטפורמה זו, הם מקיפים יותר מאחרים שראינו. החלק העליון של עורך האתר מציע עמודות, סרגלים והצמדה לרשת המקלה כל כך על יישור אלמנטים והופכת את האתר שלך לקסום מבחינה חזותית. כלים אלה קלים לשימוש ומאפשרים לך לבנות אתר שהוא גם מדויק ויפה.

מפרט טכני / מגבלות

מלבד הפונקציונליות של גרירה ושחרור שכבר הוזכרה וידידותית למשתמש לחלוטין, WebsiteBuilder.com מגיע עם 21 קטגוריות שונות של תבניות לבחירה, והרבה תמונות טעונות ואיכותיות לשימוש שלך. ניתן להוריד אלמנטים כמו לחצנים וסמלים איפה שאתה רוצה באתר שלך ולחיצה על כל אובייקט מאפשרת לך לשנות את המראה שלו בדרכים שונות.

מגבלה משמעותית אחת שמצאנו היא חוסר היכולת להעלות המון תמונות בבת אחת; לחיצה ידנית על העלאה וביצוע אותם אחד בכל פעם זה מייגע וגוזל זמן. לחנות מסחר אלקטרוני או סוכן נדל”ן עם המון תמונות ביתיות, זה יכול להיות כאב אמיתי. יש לקוות, שדרוג לאזור זה באתר עומד לחנות בקרוב. מוזר נוסף שאינו רצוי הוא היעדר תכונה לשמירה אוטומטית, אז אל תשכחו ללחוץ על שמור על כל עריכה!

מדרגיות

מדרגיות היא נקודה חשובה שיש להיות מודעים לה בעת עבודה עם בניית אתרים. בעוד חמישה עמודים עשויים להיות הרבה מהעסק הנוכחי שלך, אתה עלול למצוא את עצמך מגדיל אותו או צומח לכיוונים שונים עם צורך ליצור דפים נוספים. WebsiteBuilder.com מגביל את מספר העמודים שיכולים להיות לך בגירסה החינמית, אך גרסאות פרימיום ניתנות להרחבה אין קץ לכל הצמיחה העתידית המדהימה ההיא.!

אחריות להחזר כספי

אם אתה כמוני, אתה רוצה לראות איך הדברים עובדים לפני שאתה מתחייב להשתמש בהם. למרות שאני מעריך את הפלטפורמה החינמית בבונה אתרים זה, הייתי רוצה לבדוק גם את הגרסא בתשלום לפני שהחלטתי שזה הכלי המתאים למטרתי. אז הופתעתי לטובה לגלות שהאתר אכן מציע התחייבות להחזר כספי של 14 יום על תוכניות הפרימיום שלו ועל כל המוצרים והשירותים האחרים, למעט חריגים אלה: רישום תחום, תמיכה עדיפות, פרטיות תחום, מסחר אלקטרוני, כתובות דוא”ל, או ספר אלקטרוני לקידום אתרים.

מה המוניטין שלהם?

התחום פעיל מאז שנת 1996 למרות שנראה כי הוא החליף ידיים לפעמים באותן שנים. יש לו דרגת אלכסה מתחת ל 40,000, דרגת סמכות תחום SEO ב- SEO של 42, ו- PageRank של גוגל של 2. ביצעתי חיפוש מקוון והגעתי עם תיק מעורב משהו, עם רוב הביקורות בקצוות הפוכים לחלוטין של הספקטרום. ומעט מאוד פושר.

פרסים

מצאנו את אתר WebsiteBuilder.com המופיע מספר פעמים במאמרים באתר SiteBuilderAwards.com: בוני אתרי המסחר האלקטרוניים הטובים ביותר, בוני האתרים הפשוטים ביותר, בוני אתרי האינטרנט הניידים הטובים ביותר, יצרני הבלוגים הטובים ביותר, בוני אתרים המשתלמים ביותר ובוני אתרים הטובים ביותר עבור SEO.

מדוע לבחור בונה אתרים?

קלות שימוש, התאמה אישית אינסופית, תבניות חדות למראה וטריות.

תכונות עיקריות

 • אלפי תבניות
 • דומיינים מותאמים אישית
 • מותאם למובייל
 • ידידותי למנועי חיפוש
 • ספריית תמונות בחינם
 • אינטגרציה חברתית
 • עורך גרירה ושחרור
 • שם דומיין בחינם
 • שילוב מסחר אלקטרוני
 • כלי קידום אתרים בחינם
 • דוא”ל עסקי בחינם
 • הקמת אתר בלוגים

פסק דין למומחים בתעשייה באתר Websitebuilder.com

בונה אתרים המומחים אמרו דברים דומים על בונה אתרים. בעוד שממשק העיצוב בפועל הוא די ידידותי למשתמש, נוהלי המכירה והתמחור של החברה מוטלים בספק. למעשה, אותה חברה מוכרת את אותו המוצר (במחירים שונים) תחת כמה שמות דומיינים שונים. עם זאת, קשה לדפוק את הכלים שהאתר מציע, כולל:

 • הגדרה חופשית וקלה
 • לוח מחוונים ידידותי למשתמש קל ומהיר ללימוד
 • מבחר רחב של תבניות באיכות גבוהה
 • רשת עיצוב כלים המסייעים להגדיל תמונות ולהצמיד אלמנטים שונים למקומם

בסופו של דבר, דירוגי המומחים משתנים במידה רבה למדי על פי כמה המבקרים לקחו בחשבון את התלונות נגד חיוב ושירות לקוחות. מי שהתמקד יותר בביצועי התוכנית בפועל, היה מתאים יותר להעניק לבונה אתרים 3.5 עד 4 כוכבים מתוך חמישה.

 • www.cmscritic.com/websitebuilder.com-review/
 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2497782,00.asp

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים באתר Websitebuilder.com

מחוץ לכל מנהג עסקי מוצל, בונה אתרים אכן מציע את הכלים הדרושים לך כדי לבנות אתר טוב למראה. למעשה, הלקוחות נהנים מממשק המשתמש ואף מתארים את זה כ”כיף “לשחק עם למידה. כלים כמו אלמנטים של עמוד ראשי ולוח העיצוב מקלים על שניהם לשכפל עיצובים של דפים ברחבי האתר ולהתאים אישית פרטים כמו סגנונות גופן בעת ​​הצורך..

משתמשים שחיפשו כלים מתוחכמים יותר מעבר לאתר פשוט בן גיל אחד היו מרוצים גם מתכונות הבלוגים ויכולות המסחר האלקטרוני. בין התבניות האטרקטיביות לבונה ידידותי למשתמש, יש כמה נקודות מכירה מעניינות בכל מה שקשור לשימוש בונה אתרים. רק וודא שאתה מודע לדברים שבהם תחויב.

ביקורות ותלונות צרכנים שליליים באתר Websitebuilder.com

נראה כי בניית אתרים היא עוד תוכנית הגונה שאולי אין לה את שיטות התמחור והמכירה הטובות ביותר. יש חברות שם בחוץ שמושכות לקוחות מכיוון שיש להן מוצר מצוין. יתכן שהם יצטרכו לעשות קצת עבודה כדי להוציא את שמם שם, אך שיעורי הביטול הם נמוכים והצמיחה טובה.

ואז יש סוג אחר של חברה. הם יציעו מוצר פונקציונאלי וימצאו כל מיני דרכים למכור אותך ולנעול אותך בחוזים. בהתבסס על ביקורות משתמשים, זה נשמע כאילו בניית אתרים היא סוג שני של חברה. במקום להפוך את שירות ושירות הלקוחות למטרות העיקריות שלהם, הם מנסים לשמור על לקוחות באמצעות פרקטיקות אחרות שעשויות להראות אגרסיביות מדי ולא בהכרח שקופות.

 • www.merchantmaverick.com/reviews/websitebuilder-review/
 • www.sitejabber.com/reviews/www.websitebuilder.com

עיצוב & התאמה אישית

זהו אזור בו אתר האינטרנט של אתר האינטרנט של האתרBuilder.com מאיר. העיצוב פשוט ואינסופי לכאורה עם כל התבניות ואפשרויות הסגנון העומדות לרשותכם.

תכונהסקירה כללית
תבניותכפי שצוין בעבר, WebsiteBuilder.com מגיע עם אלפי תבניות אתרים ב 21 קטגוריות שונות. למצוא אחד שהוא קל ומאתגר כאחד; יש כל כך הרבה מה לבחור בכך שזה יכול להיות קשה לצמצם אותו ולבחור רק אחד. יתרה מזאת, אתה יכול לבחור מבין כל התבניות הללו אפילו בתכנית החינמית בבדיקת דברים.

הקטגוריה מסדרת תבניות ותוכלו לחפש אותן גם. בנוסף, אתה יכול לרחף מעל כל אחד מהם כדי לקבל תצוגה מקדימה מלאה של מראהו לפני שתחליט באיזה שימוש.

ממשקיתרון נוסף ל- WebsiteBuilder.com, ממשק המשתמש קל כמו כל בונה אתרים שראינו, והרבה יותר קל מאשר רבים. הכל מונח בקלות, ואפילו האדם הכי פחות מפותח וטכנולוגי שאתה מכיר יכול לבנות איתו אתר אינטרנט.
התאמה אישית של סגנון עמוד ‘זהו הצמד להתאמה אישית של דפים ב- WebsiteBuilder.com. עורך האתר כולל שני סרגלי כלים, אחד בחלקו העליון ואחד בצד שמאל. משמאל, לחץ על סמל מברשת הצבע המסומן “עיצוב” ונפתח תפריט לצבעים, גופנים, סגנונות טקסט ורקע. מכאן, יש לך עוד יותר סיכויים להפוך אותו לייחודי על ידי העלאת תמונות הרקע שלך, שינוי אטימות או שכבת-על של אלמנטים.
ניווט באתרזה מאוד אינטואיטיבי, וניווט מהיר וקל. פשוט לחץ על מה שאתה צריך לעשות או למצוא, ומיד, המידע נמצא בהישג ידך.
ניהול תוכןהוספת ושינוי תוכן היא גם משימה קלה באתר WebsiteBuilder.com. רוצה להוסיף דף חדש? פשוט לחץ על סימן הפלוס הגדול בחלקו העליון, ואז על ‘דפים’, ובאתר יש אפילו תבניות שנבנו מראש לרוב סוגי הדפים הנפוצים, כך שלא תצטרך להתחיל מהתחלה. קל באותה מידה להוסיף קטעים לכל עמוד.
תמונות וגלריותבדיוק כמו תוכן בסיסי, ניתן להוסיף גלריה על ידי לחיצה על סימן הפלוס בעמודה השמאלית העליונה, בחירת גלריות, ובחירות מסוימות לגבי האופן בו תרצה שהגלריה שלך תיראה. תתבקש להזין alt-tags עבור קידום אתרים תקין.
בניית אתרים ניידיםכל אתרי ה- WebsiteBuilder.com מגיבים למכשירים ניידים לחלוטין, מה שאומר שהם ייראו נהדר אוטומטית בכל מכשיר. אפילו טוב יותר, בעזרת תוכניות, תוכלו ללחוץ על סמל הטלפון הנייד בפינה השמאלית העליונה של עורך האתר ולראות בדיוק כיצד האתר שלכם ייראה במכשירים אישיים..
שילוב שיתופי חברתיהאתר מציע שילוב שיתופי חברתי מעולה באמצעות ווידג’ט פשוט שתוכלו להיכנס ישירות לאתר שלכם בכל מקום שתרצו. ווידג’ט זה מכיל קישורים ל- Facebook, Twitter, Linkedin ו- Google+. לא יכולנו לראות דרך להוסיף אתרים נוספים ברשת המדיה החברתית לתכנית החינמית, אם כי יתכן וזה זמין לתכנית פרמיה.
שירותי עיצובאם אינך מרגיש שאתה יכול להקים אתר יחד עם WebsiteBuilder.com, הם מציעים גם עזרה בעיצוב מלא. ניתן לבנות עבורך אתר אישי בן שלושה עמודים בעלות של $ 359, אתר מקצועי בן חמישה עמודים יאפשר לך להחזיר 499 $, והרחבה ביותר המוצעת היא חבילה עסקית קטנה המשלבת מסחר אלקטרוני..

תכונות & כלים

WebsiteBuilder.com כולל תכונות רבות שיעזרו לכם להגיע במהירות לאינטרנט. בואו נסתכל בקצרה על כל אחת מהן.

תכונהסקירה כללית
להכיןלא יכול להיות קל יותר. עבור לאתר, לחץ על צור אתר חדש בפינה השמאלית העליונה.
עיצוב אתריםבחר תבנית מעל 10,000 או התחל מאפס לחלוטין את השיחה שלך. (אבל תרצו להשתמש באחת מהתבניות שלהם, סמכו עלי, הן נהדרות!) משם, צבטו את הצבעים, הגופנים, הרקע וכו ’שלכם להעדפותיכם..
שם דומיין מותאם אישיתקל לאפה, ותוכלו לבחור זכות אחת באתר. אם כבר יש לך אתר זה אומר לך להעביר אותו במהירות.
עומק הניווט:לא ראינו דרך להוסיף תפריטי משנה או דפי משנה לאתרים שנבנו באתר WebsiteBuilder.com. זו יכולה להיות מגבלה עבור אתרים גדולים שירצו לקבץ דפים יחד כדי להתארגן טוב יותר.
ווידג’טים ואפליקציותקיימים המון ווידג’טים להוספת מפות Google לדפים שלך, נגן SoundCloud, כפתורי מדיה חברתיים ושיתוף, ווידג’טים להטמעה.
מונטיזציהמסחר אלקטרוני זמין באתרים בתשלום כך שתוכלו למכור את המוצרים והשירותים שלכם במהירות. אתה יכול גם לתבוע זיכוי בחינם למודעות עבור גוגל, בינג, פייסבוק ואמזון, כמו גם גוגל אדסנס.
סטטיסטיקת מבקריםGoogle Analytics מתווסף במהירות למעקב אחר נתונים סטטיסטיים.
צילום, וידאו ושמעניתן להוסיף תמונות וגלריות לאתר, וישנה ספריית תמונות נרחבת. אתה יכול גם להוסיף קטעי וידאו וגלריות וידאו. השמע מיושם באמצעות נגן SoundCloud.
בלוגיםאתה יכול להוסיף בלוג לאתר שלך בלחיצת כפתור
גוגל מפותיש ווידג’ט זמין להוסיף במהירות את מפות Google.
עורך HTMLעל תוכניות פרימיום, אתה יכול להוסיף יישומוני HTML לעמוד או לדף HTML שלם.
שילוב מדיה חברתיתזה פשוט להוסיף כפתורי שיתוף ולחץ הבאים לאתר שלך עם תוספת מהירה של יישומונים חברתיים.
טפסים וסקריםאתה יכול להוסיף טופס יצירת קשר בקלות לקטעים; יש המון טפסים ליצירת קשר בצורה יפה.
שטח אחסוןשטח האחסון נע בין 50MB בתוכניות חינמיות, ל- 5GB בתכנית האישית ו- 10GB בתוכניות עסקיות מקצועיות וקטנות.
כלי הניוזלטרנראה כי זהו אזור שמתעלם מ- WebsiteBuilder.com. לא מצאנו כלי אינטגרציה.
תמיכה בפורום
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתקל להתקנה ולניהול, אך עליך לבחור בתכנית בתשלום כדי להוסיף אותה לאתר שלך.
שילוב שעריםשום שילוב תשלומים לא ניכר בגרסה החינמית, וחיפוש בבסיס הידע עלה ריק.
ידידותי לקידום אתריםהאתר מציע כלים בחינם וקלים לשימוש כדי לשפר את קידום אתרים.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)עדיין לא נראה כי אתרים המוגנים באמצעות סיסמה או שהם חלק מההצעות של WebsiteBuilder.com.
אבטחת אתריםהאתר מאובטח באמצעות https, ויש גם תג Norton Secured באתר. בנוסף, ניתן לבצע תשלומים באתר באמצעות PayPal עבור שכבת הגנה נוספת.

תוכניות & תמחור

יש תוכנית בחינם; תוכנית זו מגיעה עם דומיין ממותג בפורמט http://yourwebsitename.my-free.website. זה פחות אידיאלי עבור אתר עסקי שכן הוא נראה לא מקצועי. אנו ממליצים לבחור במקום זאת לתכנית פרמיה ולקבל שם דומיין מושלם (כתובת אינטרנט).

האתר מציע מבחר תכניות משודרגות:

אישי. תוכנית זו עומדת על 7.99 $ לחודש והיא מציעה שם תחום ודוא”ל בחינם, ללא מודעות ואתר סלולרי.

פרימיום. תוכנית זו תעלה 9.22 דולר לחודש והיא כוללת נקודות זכות לפרסום וכלי SEO.

עסקים. תוכנית זו עומדת על 10.75 $ ומוסיפה תמיכה בעדיפות.

מסחר אלקטרוני. תוכנית זו תחזיר לך 18.45 $ וכוללת את החנות המקוונת שלך.

התמחור עבור כל תוכנית מבוסס על תשלום לשנתיים מראש; אפשר לעשות טווח קצר יותר, אבל זה עולה קצת יותר. נכון לזמן שאנחנו כותבים את זה, הם מציעים 50% הנחה על התוכניות המשולמות שלהם (למעט אישיות). עם ההנחות הללו, זה הופך את WebsiteBuilder.com לאופציה אטרקטיבית מאוד..

התוכנית החינמית מאפשרת לך לבנות שני אתרים; לשניהם יהיה התג “האתר שלי בחינם” שהוזכר לעיל בכתובת האינטרנט. אם זה לא משנה למטרותיך, אתה יכול לבנות טכנית אתר מגניב וחינמי.

שירות לקוחות

מכיוון שבוני אתרים נוצרו כדי לעשות זאת בעצמך יוצרי אתרים, תמיכה בלקוחות היא מכריעה להצלחה. הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות הוא שתוכל להיתקע בזמן העבודה באתר שלך ולא להיות מסוגל לפרסם אותו. למרבה המזל, WebsiteBuilder.com מציע תמיכה מספקת בצורות של עמוד שאלות נפוצות נרחב, בסיס ידע לחיפוש, צ’אט חי וטופס צור קשר כדי לבקש עזרה.

יש תמיכה טכנית נפרדת ותמיכה בחיוב. תמיכה טלפונית זמינה גם לחיוב. באתר אין עדיין שום הדרכות וידיאו באתר, אך יש לנו תחושה שהם יגיעו בקרוב. נראה כי התמיכה איננה מסביב לשעון, וזו יכולה להיות בעיה לפעמים. עם זאת, אנו חושבים שבסיס הידע די מקיף ויכול לענות על רוב השאלות.

קלות שימוש

זו כנראה אחת הפלטפורמות הקלות ביותר לשימוש שראינו ליצירת האתר שלך. הוא מציע הרבה תכונות כדי לגרום לאתר שלך לתפקד באופן מקצועי, והרבה תבניות נהדרות למראה כדי להראות טוב. אפילו טירון מוחלט יכול היה להקים אתר יפה בערב עם הכלי הזה.

סיכום

אנו אוהבים את אתר האינטרנט של האתרBuilder.com, ונשתמש בו בכדי לבנות אתר לעצמנו. זכור, אנו מכירים היטב את וורדפרס ויכולים ליצור איתו אתר די מדהים. עם זאת, ניתן להשתמש בפלטפורמת WebsiteBuilder.com ליצירת אתר במהירות וללא טרחה רבה.

אם אי פעם התקשתם לעצב כותרת מותאמת אישית שתתאים לתבנית וורדפרס, תוכלו להעריך כל כך את הקלות בה תוכלו לסיים אתר מקצועי עם WebsiteBuilder.com. כל כך הרבה מהעבודה כבר נעשית בשבילכם, החל מהתבניות לדפים, הטפסים והאלמנטים האחרים שנבנו מראש, שזה פשוט להרכיב אתר מצוין שמייצג אתכם היטב, ללא קשר למראה ולהרגיש שאתם רוצה.

אנו ממליצים מאוד לנסות את אתר WebsiteBuilder.com מכיוון שאנו מאמינים שהוא יתאים לרוב הצרכים. למרות שאנו מבינים שחלק מהמגבלות שאנו רואים, כמו היעדר שילוב דוא”ל ומעלה תמונות המוניות הן פורעי עסקות עבור אנשים מסוימים, האתר רק בן כמה שנים. אנו מצפים שהקבוצה תמשיך לצבוט את ההנפקות ולהפוך אותה לטובה עוד יותר בעתיד החדש מאוד. אבל מה שכבר נמצא די מדהים!

השווה

WebsiteBuilder.com

89

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map