ביקורת Webs.com 2016


Webs.com

בקר באתר

8.9


ציון AWA

Webs.com

Webs.com (חברת Vistaprint) היא בונה אתרים בן 15 שנה הפופולרי בקרב בעלי עסקים, מלכ”רים ומעצבי אתרים. Webs היא הפלטפורמה שמאחורי 55 מיליון אתרי אינטרנט. Webs מציעה אפשרות חינם לכל החיים או תמחור תחרותי לבעלי עסקים הזקוקים לתכונות נוספות. חברה זו צומחת בפופולריות רבה בקרב בוני אתרים גדולים אחרים. קרא את סקירת Webs.com שלנו למטה.

מקצוענים

 • תוכניות תמחור הוגנות ותחרותיות
 • 450 תבניות עסקיות ידידותיות לנייד
 • פשוט להוסיף ולערוך רכיבים
 • גלריית תמונות כלולה
 • ניסיון חינם למשך 30 יום
 • ניתוח נתונים כלל

חסרונות

 • קידוד HTML / CSS מוגבל לתיבת קוד בדף
 • התמיכה הטלפונית מוגבלת למעט אלה שמתוכנית ה- Pro
 • יתכן שיידרש מחקר כלשהו בכדי ליצור בלוגים
 • רשת אינה מעצבת את האתר עבורכם

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.webs.com
 • המטה: אביב סילבר, מרילנד
 • שנה שנוסדה: 2001
 • עובדים: 50+
 • אתרים שנבנו: 55,000,000+
 • קטגוריות: תוכנת יצרנית אתרים
 • התחייבות להחזר כספי: 30 ימים

עם למעלה מ- 3.3 מיליון מנויים, 2,200 עובדים ולמעלה מ- 20 מיקומים פיזיים, Web.com היא בכיתה משל עצמה. Web.com חולק תרבות, ערכים ועבודת צוות תומכים בחברה וחושף מידע זה באתר. ישנם יתרונות וחסרונות בחברה עם מעמד כה גדול וגדול.

Web.com מציעה את אחד מתיקי המוצרים והשירותים הגדולים, המגוונים ביותר של כל בונה אתרים. בעוד שהתבניות מסורתיות, מיועדות לתפקוד, Web.com היא יותר מחנות DIY. Web.com מספקת גם עיצוב אתרים בשירות מלא. אחת מהאפשרויות הללו יכולה להניב תוצאות חיוביות עבור יחידים או בעלי עסקים שזקוקים להקים ולתחזק אתר. צפו לשלם תעריפים מעט גבוהים יותר עבור התכונות והשירותים הנרחבים של Web.com.

למי מומלצת Web.com?

בונה האתרים של Web.com מומלץ לבעלי עסקים, בעלי חנויות, בלוגרים ואחרים הזקוקים לאתר פונקציונלי ופעיל. זה מתאים למי שמעוניין לבנות אתר בסיסי או לאלו הזקוקים למישהו כדי ליצור אתר מורכב יותר עבורם.

אזור המיקוד / התמחויות של Web.com

Web.com מתמקד באתרים פונקציונליים ללא סלסולים העונים על צרכים אישיים או עסקיים. עם מערך תבניות מוגבר, Web.com מציע למעלה מ- 2,500 תבניות שניתן בקלות להחליף לאחר הוספת התוכן. התבניות נראות מעט מיושנות, אך הבעלים יכולים לקבל אתר מותאם אישית העונה על צרכי העיצוב הספציפיים שלהם. חבילות אירוח Unix, Linux ו- Windows זמינות. Web.com עושה עבודה טובה של מסחר אלקטרוני, עם יכולות תוספות ותוספות נהדרות.

המפרט הטכני / מגבלות של Web.com

Web.com מציעה את תכונות בניית האתרים הרגילות של אתר אינטרנט מצליח יחד עם אפשרות לתת למישהו לעשות את העבודה בשבילך. זוהי פלטפורמה מעוצבת ומעוצבת היטב למסחר אלקטרוני עם פתרונות מובנים ואפשרויות לוח מחוונים אינטראקטיבי.

בנוגע למגבלות, ממשק המשתמש אינו ידידותי למשתמש לחלק מהמתחרות החדשות של Web.com ולא נראה כי Web.com מציע תקופת ניסיון בחינם. אפשרויות התמחור החודשיות מעט גבוהות יותר עבור הפלטפורמה המתובלת הזו, שהתפתחה מאוד.

האם יש מדרגיות / חדר לגדול מספיק?

למרות שתוכניות התמחור אינן מוצגות בבירור באתר Web.com, נראה שיש מערך הגון של תכניות תשלום חודשיות מקיפות לפיתרון אירוח מלא ושיווק מוצלח הדרוש לקידום עסק. זה לא יהיה זול, אבל Web.com מציע שיווק אמיתי הנדרש להצלחה מקוונת.

מהי מדיניות התחייבות MoneyBack?

Web.com מציע התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום, אך לא תמצא מידע זה בקלות באתר. משתמשים מתלוננים על הקושי בביטול לאחר שנרשמתם.

מה המוניטין של Web.com?

לאחר היסטוריה ארוכה בחלל האתר, נראה כי Web.com התיישב במושב האחורי עם לקוחות עשה זאת בעצמך חדשים. לאחר הפתרונות החזקים והמצליחים ביותר לבניית אתרים, נראה ש- Web.com לא הצליח להתמיד במובנים מסוימים.

אמנם לחברה יש מעקב עצום ואחד ממגוון השירותים הרחב ביותר, אך היא עברה טרנספורמציות רבות ועליה להתייצב כנגד ביצועים טובים יותר לבניית אתרים יעילה. למי שעדיין מעדיף שיהיה מעצב אתרים שיעשה עבורם את העבודה, Web.com מתמודד היטב בענף. ביקורות אחרונות מציגות Web.com בעל מוניטין טוב בקרב מעצבי שירות מלא ומוניטין הוגן בלבד בקרב בעלי אתרים שעושים זאת בעצמך.

מדוע לבחור Web.com?

לבונה אתרים של אתר אינטרנט יש להלן, מערך תכונות ענק, אפשרויות רבות לעיצוב ופיתוח אתרים, והוא ראוי לתמוך בארגונים גדולים ובסחר אלקטרוני מתקדם. החברה הזו עושה הכל.

השאלה היא האם הם עושים זאת טוב? אם אתה רוצה חברה עשירה ועשירה עם היסטוריה ויכולת לספק שירותי עיצוב אתרים נרחבים, השקיע את הכסף והשקיע עם Web.com. אם אתה עסק קטן שזקוק לאתר אינטרנט בסיסי של עשה זאת בעצמך, יש עשרות אלטרנטיבות של בונה אתרים חסכוניות, כגון Squarespace ו- Weebly שיתאימו לצרכים שלך..

תכונות עיקריות

 • תבניות הניתנות להתאמה אישית
 • בוסטר SEO
 • בניית אתרים ניידים
 • שילוב מדיה חברתית
 • תמיכה ברשימות מקומיות
 • גלריות תמונות ווידאו
 • אנליטיקה מתקדמת
 • שמות תחום מותאמים אישית
 • שילוב מסחר אלקטרוני
 • כתובת אימייל מותאמת אישית
 • אירוח בענן
 • הגנת סיסמא

פסק דין למומחים בתעשייה באתר Webs.com

למומחים יש מילים מסוימות עבור Webs.com, אך הם גם ממהרים להמליץ ​​על חלופות טובות יותר. כשמדובר בגרסה החינמית, קשה להעביר ביקורת רבה. בהתחשב במחיר, Webs.com היא תוכנית יחסית קלה לשימוש המאפשרת לכל אחד לבנות ולפרסם אתר אינטרנט. עורך הגרירה והשחרור מבטל את הצורך בכל חווית קידוד וידידותית למתחילים.

הבעיה העיקרית, הן עם החבילות החינמיות והן בתשלום, היא שהממשק פשוט לא מעודכן ומכיל יותר מדי באגים. למעשה, Webs.com לא עבר עדכון משמעותי מאז 2012. עם הקצב בו התקדמות הטכנולוגיה, זה יכול בסופו של דבר להרגיש יותר כמו עשרות שנים מאשר שנים.

בסופו של דבר, אם אתם מחפשים בונה אתרים זול, אמין, ניתן להתאמה אישית וקל לשימוש, יש אפשרויות טובות יותר. Webs.com פשוט לא הצליח להישאר תחרותי.

 • www.websitetooltester.com/en/reviews/webs-com-review/

ביקורות והמלצות חיוביות של צרכנים באתר Webs.com

למרות שיטפון של משוב צרכני שלילי לגבי Webs.com, הצלחתי למצוא ביקורות חיוביות. לרוע המזל, רובם נשמעים כמו דואר זבל. הכותבים לא מפרטים הרבה וממהרים לכלול קישור לאתר שלהם. אם כבר, המשתמשים שמחים שהם יכולים לבנות אתר בחינם.

בעיה נוספת המעמידה בסימן שאלה את ביקורות הצרכנים היא קיומה של “Web.com.” דומה מאוד. כשעשיתי חיפושים משלי, התוצאות חולקו באופן שווה בין הצגת מידע עבור Web.com ו- Webs.com. יתכן כי Webs.com הוא המקבל המצער של הביקורת שצריכה להיות מכוונת אל Web.com. בהתחשב בהבדל הקטן בשמות הדומיינים ותוצאות החיפוש, קשה לאמוד באמת כיצד המשתמשים מרגישים.

ביקורות ותלונות צרכנים שליליים באתר Webs.com

קריאת ביקורות המשתמש עבור Webs.com היא כמעט כואבת. למרות שלמעשה כל בונה אתרים זכה לביקורת מסוימת, הוא בדרך כלל מקבל צורה יעילה יותר. עם זאת, התלונות של משתמשי Webs.com כועסות ממש. אנשים לא כותבים כדי להציע הצעות מועילות כיצד לשפר את השירות; הם מחפשים דם.

נראה כי מרבית הבעיות מתרחשות בגירסה החינמית של התוכנית. ישנם דיווחים רבים על אנשים שאיבדו גישה לאתר שלהם גם לאחר ששקעו שנים של עבודה ביצירה ופרסום של תכנים. העובדה שנציגי שירות לקוחות נראים חמקמקים בהחלט לא עוזרת להרגיע את הזמנים. בסך הכל, Webs.com קיבלה דירוג של כוכב אחד. בהתבסס על ביקורות משתמשים, נשמע שאתה צריך לרוץ לכיוון השני.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webs.com?rating=5

עיצוב & התאמה אישית

אפשרויות העיצוב וההתאמה האישית באתר Webs.com הן די והותרות, מתבניות וכלה בשימושיות. להלן כמה מנקודות עוצמת העיצוב וההתאמה האישית של Webs.

תכונהסקירה כללית
תבניות אתראתרי האינטרנט עברו בין 40 ל- 450 תבניות ידידותיות לנייד ומודרניות לאתרים עסקיים. משתמשים בוחרים בתבניות אלה עבור השירות החינמי, או במחיר מינימלי הכולל כמה תכונות שנוספו. אם אתה זקוק לפתרונות מסחר אלקטרוני לעסק שלך, Webs מציעה גם כמה תבניות מתקדמות.
 • מגוון ואיכות התבניות ופלטת הצבעים.התבניות מיוצרות לחברות במגוון לוחות צבעים וסגנונות. אתה בוחר בין שש פריסות שעובדות טוב כדי להציג את המוצרים והשירותים שלך. אם תשנה את דעתך, ניתן להחיל בקלות תבנית אחרת.
 • תבניות שנבחרו מראש לעומת בניית אתר האינטרנט שלך מאפס. Webs הוא בונה אתרים של עשה זאת בעצמך הנשען על התבניות. אם אתה רוצה לבנות את האתר שלך מאפס, יתכנו בוני אתרים אחרים שיתאימו לצרכים שלך
ממשק בניית אתריםWebs מיטבית לספק ללקוחות ממשק בונה אתרים אינטואיטיבי. עבודה עם צבעים, תוכן ותמונות היא פשוטה למשתמשים מתחילים או למחשבים ממוצעים. בכניסה לחשבון מאובטח מאתר האינטרנט, אתה ניגש לדפים שלך, מבצע שינויים ורואה עדכונים מיידיים באתר שלך ./td>
התאמה אישית של סגנון עמוד ‘התאמה אישית של סגנון עמוד מתייחסת ליכולת שלך להתאים אישית את האתר שלך, לשנות תוכן ורכיבים ולשנות קוד HTML / CSS במידת הצורך. Webs הוא נהדר בהתאמה אישית של סגנון העמודים למעט קוד לצבוט.
 • אפשרויות העיצוב להתאמה אישית.ניתן להתאים אישית אתרי אינטרנט לגבי תמונות, תוכן, מדיה חברתית, אפליקציות וכמה כלים שיווקיים.
 • חירות העברת תוכן, שינוי גודל ועריכתומרכיבי העריכה פשוטים. אתה יכול לשנות במהירות את הגודל של התוכן ולערוך אותו. ישנה מידה מסוימת של התאמה אישית של צבעי רקע בתבנית, או שתוכלו לבחור תבנית ועיצוב צבע שונה.
 • האם יש גישה לקוד HTML / CSS? עריכת קוד HTML / CSS אינה מוצגת כתכונה, אך נראה שיש שיטות להוסיף תגיות HTML. אתה יכול להכניס תיבת קוד בדף.
 • ממשק משתמש לעריכה חזותית.Webs מקל על עריכה חזותית בפלטפורמה אינטראקטיבית. אתה יכול להוסיף מפות, קטעי וידאו, תמונות, תכונות מסחר אלקטרוני, ואלמנטים אחרים כדי למשוך מבקרים ולמכור מוצרים.

לאחר שתחליט לנסות את Webs.com, אתה בוחר תבנית עיצוב ואז ממשיך להתאים אישית את הדפים שלך כך שיתאימו לצרכים העסקיים שלך. אתה יכול להקים את האתר שלך בחינם וליהנות מתכונות נוספות באחד מדגמי התמחור הזולים.

ניווט באתרניווט אתרים מובנה בתבניות וניתן להתאים אותו בהתאמה למוצרי ושירותי החברה שלך. Webs מציע עמודים ללא הגבלה עבור כל אחת משלוש תוכניות התמחור. לקוחות הנייד שלך יוכלו לנווט בדפים שלך כל עוד תבחר בתבנית המתאימה.
ניהול תוכןקל לשנות את התוכן באתר האינטרנט של Webs, לשנות את הסגנון ולעבור אותו. כל עוד יש לך חיבור לאינטרנט, אתה יכול להיכנס לחשבונך ולגשת לתוכן שלך בכל עת. השינויים הם חלקים, וההעלאה לאתר האינטרנט שלך היא מיידית.
תמונות וגלריותבין אם יש לך תמונות מוצר שלך, או שאתה זקוק לתמונות מגלריית התמונות של Webs, יש לך אפשרויות. לצד התמונות שלך, אתה יכול להוסיף תיאורי מוצרים, מחירים, מס ומשלוח, סטטוס מוצר, ועוד.
בניית אתרים ניידיםרשת מציעה כעת מאות תבניות ידידותיות לנייד כך שלקוחותיך יוכלו לנווט באתר שלך במכשירים הניידים שלהם. אם אתה נמצא בניסיון ללא תשלום של 30 דחה או אחת משלוש התוכניות במחיר סביר של Webs, בניית אתרים לנייד כלולה.
שילוב שיתופי חברתיWebs נטען במלואו עם אפשרויות שילוב מדיה חברתית. אתה יכול לכלול חלק או כל פלטפורמות הרשת החברתית העיקריות לאתר שלך לטובת הלקוחות שלך. Google+, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Tumblr, Vimeo, ועוד.
שירותי עיצוברשת אינה מציעה לעצב עבורך אתר. פלטפורמת עשה זאת בעצמך היא די קלה כדי שלא תזדקק למעצב ומפתח אתרים. אם אתה עסק גדול עם צרכי פיתוח ייחודיים, חברות אחרות עושות זאת היטב.

תכונות & כלים

Webs מלא בתכונות הפונות ללקוח, ואלפי עסקים קטנים מוכרים את המוצרים והשירותים שלהם דרך אתר אינטרנט. לא תתאכזב מרשימת התכונות באתר Webs.com.

תכונהסקירה כללית
הגדרת אתרWebs מציע ארבעה צעדים פשוטים להשגת אתר מעולה. התהליך פשוט כמו התקנה, הוספת תוכן, פרסום ואופטימיזציה עבור המבקרים. Webs מוביל אותך בתהליך באופן מקוון עבור דפי האתר שלך וניווט, אפליקציות, מיתוג, פרסום ושיתוף. משתמשים מדווחים על חוויה חיובית ואינטואיטיבית.
עיצוב אתריםהשלב הראשון בתהליך עיצוב האינטרנט של Webs הוא לגלול באלפי תבניות עסקיות. אתה בוחר את הסגנון, ערכת הצבעים ומערך העמודים העונים על התרבות והצרכים העסקיים שלך. ל- Webs 450 תבניות לבחירה כולל אפשרויות לנייד. אז אתה סומך על “סרגל בונה” בכל עמוד שיעזור לך לגרור ולשחרר אלמנטים, להכניס רכיבים ולבצע עריכות.
שם דומיין מותאם אישית
עומק הניווט:הלקוחות שלך מנווטים לדפים ללא הגבלה בכל התוכניות של Webs. לא משנה מה גודל העסק הקטן שלך, אתה מקבל את הדפים שאתה צריך כדי לשתף את המוצרים שלך. ישנם מאות עיצובים של תבניות לבחירה עבור המבנה שלך.
ווידג’טים ואפליקציותבניגוד לחלק מבוני אתרים, רשתות האתר מציעות הן ווידג’טים למסך הבית לאינטראקציה עם לקוחות והן אפליקציות למעורבות ולקוחות נאמנות. רשת גם שותפה עם Pagemodo לשיווק חברתי ו- ContactMe לניהול אנשי קשר.
מונטיזציהWebs מציעה פתרונות eCommerce חזקים למדי שעבדו עבור אלפי חברות מבוססות מכירות מקוונות. אתה מקבל אפשרויות שילוב רגילות של תשלום וחשבוניות ב- PayPal, Etsy ו- Stripe.
סטטיסטיקת מבקריםWebs מציעה ניתוחים מתקדמים באינטרנט דרך סטטיסטיקות. אתה לומד יותר על תנועת האתר שלך ונקוט בפעולות על סמך הנתונים הסטטיסטיים שאתה מפיק.
צילום, וידאו ושמעעם תחרות מקוונת מאסיבית, שמע, תמונות וסרטונים, הם חיוניים להצלחתם של עסקים קטנים. הממשק של Webs להכנסת רכיבים אלה הוא פשוט וניתן לניהול דרך סרגל הקבלן. בחר תמונה, גלריית תמונות, וידאו, כפתור ועוד.
בלוגיםניתן להוסיף אתר בלוג באמצעות אפליקציית בלוג. אתה יכול לכלול פוסטים אוטומטיים. בלוגים של אתרי אינטרנט אינם קלים ויציבים כמו בוני אתרים אחרים. יתכן שתצטרך להסתמך על דף העזרה של Webs כדי להגדיר אותו. כמה בוני אתרים אחרים מציעים גמישות רבה יותר בערך הבלוגים.
גוגל מפותWebs מאפשר לך להכניס במהירות ובמהירות מפות גוגל.
עורך HTMLעורך HTML אינו נתמך ברשת. עם זאת, ניתן לכלול תיבת קוד בדף.
שילוב מדיה חברתית
טפסים וסקריםאפשר להטביע טפסים וסקרים באמצעות תיבת קוד HTML בדף. תכונה זו עשויה לדרוש מחקר מסוים בדף העזרה של Webs, אלא אם כן אתה מומחה למחשבים.
שטח אחסוןמשתמשים מקבלים 500MB עבור השירות החינמי, 1GB לתוכנית המתחילים, 5GB עבור התוכנית המשופרת, ואחסון בלתי מוגבל לתוכנית Pro.
כלי הניוזלטרWebs שותף עם ContactMe בכדי לבצע לכידת דוא”ל לעלוני דואר ולדואר. צפו בתוספת תשלום של 5 $ לחודש. אפשרות נוספת היא הטמעת לכידת HTML בתיבת קוד בדף.
תמיכה בפורוםWebs מספקת תמיכה בפורום למנויים בחינם תוך תשלום משלמים למנויים כדי לקבל תמיכה בפורום ותמיכה בצ’אט חי. לקבלת תמיכה טלפונית, המנויים חייבים להירשם לתוכנית Pro.
מסחר אלקטרוני / חנות מקוונתתזדקק לתכנית משופרת של Webs או Pro עבור חנות בעלת 20 פריטים ומעלה. העלות סבירה, ותוכנית ה- Pro כוללת הגשת ואופטימיזציה של מנועי חיפוש, פרסום בגוגל, דואר אלקטרוני, צ’אט חי ותמיכה טלפונית. פתרונות eCommerce של אתרים מתאימים לעסקים קטנים עד בינוניים.
שילוב שעריםבניגוד לחלק מבוני האתרים במחלקה, Webs מציעה שירותי שערים לחברות הניתנים להרחבה ללקוחות שלך. זה עוזר לך לשווק ישירות ולנעול את הצפייה בדפים על ידי החבר.
ידידותי לקידום אתריםWebs מציעה כלי SEO באמצעות חנות אפליקציות. תוכנית ה- Pro מציעה כמה כלים שיווקיים, כולל SEO Booster שיעזרו לכם למצוא לקוחות באינטרנט. כמו כן, Webs מגישה רשימות לספריות מקומיות מקומיות כולל Google, YP.com ו- Yahoo.
גישה מוגבלת לאתר (הגנת סיסמא)משתמשי רשת מקימים חשבון המוגן באמצעות סיסמה לצורך כניסה ועריכה של האתר שלהם בכל עת.
Google® AnalyticsWebs משתלב עם Google App Suite (זה עשוי לקחת קצת יותר הבנה וכמה קבצי עזרה כדי להתחיל בעבודה). Webs משתמש כברירת מחדל בסטטיסטיקות לצורך ניתוח.
בניית אתרים אבטחהאתרי אינטרנט, כמו כל בוני האתרים, לוקחים את האבטחה ברצינות ומשתמשים באפשרויות מובילות להגנת סיסמאות של לקוחות. עם ההיסטוריה והגודל של החברה הזו, האבטחה מקבלת עדיפות.
שפות מרובותאתר האינטרנט תומך ב 13 שפות. נראה כי Webs מציעה בניית אתרים עבור שפות אלה ומגדילה לכלול יותר.
אופטימיזציה לניידתבניות חדשות 450 של Webs כוללות אופטימיזציה לנייד כך שהלקוחות שלך יכולים לעיין ברכישת המוצרים והשירותים שלך במכשיר נייד. התבניות הניידות כלולות בשירות החינמי ו- Webs שלוש תוכניות תמחור.
טכנולוגיית CDNל- Webs פלטפורמה דומה בשם פתרונות רשת לשירותי DNS משופרים, זמינות גבוהה וביצועים גבוהים.

תוכניות & תמחור

אתר מציע ללקוחות אתר ואירוח שוטף בחינם! באתרים הדורשים תכונות מסחר אלקטרוני, תוכניות תמחור חינמיות ושלוש הן נדיבות יותר. החברה מציגה את תוכניות התמחור ואפשרויותיה באתר. אתה יכול להתבסס בחינם או לבחור מבין שלוש תכניות תמחור חודשיות תחרותיות בהתבסס על הצרכים העסקיים שלך. כל שלוש התוכניות בתשלום מציעות:

 • אירוח חינם
 • עמודים ללא הגבלה
 • מיתוג אתרי האינטרנט הוסר
 • הגנת סיסמא לדפים
 • אופטימיזציה לנייד
 • סטטיסטיקה

תוכניות תמחור המוצעות

 • חינם. עבור חברות עם חמישה מוצרים בלבד ותמונה אחת, אתה יכול למכור בחינם.
 • מתחיל. לעסקים קטנים עם מסחר אלקטרוני, תוכנית Starter של 5.99 $ לחודש מציעה את הרשימה המפורטת לעיל, עשרה מוצרים ושתי תמונות, חלק מהפרסום, תמיכה בדוא”ל ואחסון של 1 ג’יגה-בתים..
 • משופר. לעסקים קטנים או בינוניים הזקוקים לתכונות מסחר אלקטרוני רחבות יותר, התוכנית המשופרת של $ 12.99 לחודש מציעה את הרשימה המפורטת לעיל, 20 מוצרים בחנות, עוד נושאים, שלוש כתובות דוא”ל, תמיכה בדוא”ל וצ’אט חי ואחסון של 5GB.
 • מקצוען. עבור רוב בעלי העסקים הבינוניים, תוכנית ה- Pro של 22.99 דולר לחודש מציעה את הרשימה המפורטת לעיל, מוצרים בחנות ללא הגבלה, נושאים נוספים, 25 כתובות דוא”ל, הגשת מנוע חיפוש ומאיץ, 100 $ במודעות גוגל, דוא”ל, צ’אט חי ותמיכה טלפונית. , ואחסון של 5 ג’יגה-בתים.

רשת מציעה תכניות תחרותיות מאוד כדי להכיל כל בעל עסק או עמותה קטנים. האפשרויות הכוללות הן נדיבות יותר מרבים של בוני אתרים בכיתתם.

קחו בחשבון את הגורמים הבאים בנוגע לתמחור:

 • האם זה מציע תוכנית בחינם? כן, בעלי עסקים יכולים ליהנות מאתר אינטרנט בחינם לטווח הארוך או לניסוי של 30 יום באחת משלוש תוכניות התמחור של Webs.
 • האם יש תקופות ניסיון או שהן נדרשות להצטרף לכרטיסי אשראי? תוכלו להצטרף בחינם, להשתתף בניסיון חינם למשך 30 יום, או להירשם לאחת משלוש תוכניות, ובמקרה זה יהיה דרוש מספר כרטיס אשראי או חשבון PayPal לתשלום..
 • כמה משתלמות חבילות הפרימיום בהשוואה למתחרות? רשת היא אפשרות סבירה מאוד עבור רוב בעלי העסקים, עם המון חינמי חינם לצרכים בסיסיים.
 • האם תוכלו לעצב דפי אינטרנט מקצועיים רק באמצעות הגרסה החינמית? כן, תוכלו לעצב את האתר שלכם בחינם ולהישאר בתוכנית החינמית כל עוד תרצו.
 • האם התשלום מתקיים על בסיס חודשי / שנתי? המחירים החודשיים מבוססים על תוכניות לשנתיים.

שירות לקוחות

עם למעלה מ -15 שנה בעסקי בניית אתרים, Webs הקימה אפשרויות תמיכה טובה ללקוחות והלקוחות נראים די מרוצים. מכיוון שהגדרת Webs היא די פשוטה, פלטפורמת עשה זאת בעצמך מיועדת לתמיכה מינימלית. מדף האינטרנט של עזרה ויצירת קשר Web משתמש ב- Zendesk כדי לתמוך בלקוחות.

 • שאלות נפוצות. חפש מידע בשאלות נפוצות.
 • צ’אט חי. שאל שאלה בשידור חי.
 • פורום קהילת תמיכה. חפש תשובות בפורום קהילת תמיכה.
 • מרכז תמיכה. חפש תשובות לשאלות במרכז התמיכה על סמך נושא.
 • בחר נושא. בחר נושא מסוים כדי לקבל תשובות.
 • מרכז משאבים. בקר במרכז המשאבים כדי להתחיל עם אתר חדש.
 • כניסה לחשבון. לקוחות נכנסים ישירות מאתר האינטרנט.

בסך הכל, Webs מספקת כמה אפשרויות לתמיכה בלקוחות. יתכן כי שיחת טלפון אינה מתייאשת אלא אם כן אתה מנוי לתוכנית Pro, מכיוון שלא מופיע מספר בדפי Webs. ברמת עזרה מסוימת מוצע מספר טלפון.

קלות שימוש

משתמשים מוצאים כי אתרים קלים לתחילת העבודה, מהירים להתקנה ופשוטים לתחזוקה. אתה בונה את האתר שלך תוך כדי שימוש, באמצעות תבנית עיצוב ושש אפשרויות פריסה. Webs מציעה חווית DIY מעולה למשתמשים מתחילים ומתקדמים.

בעוד שרמות המיומנות משתנות בהתאם לאלה הזקוקים לאתר חדש ורוצים ליצור משלהם, הקלות או הקושי משתנים גם עבור כל אדם. מכיוון ש Webs מציע אתר אינטרנט בחינם, אין מה להפסיד בלקדיש את הזמן לעבוד בתהליך ולברר אם אתה רוצה לבוא מנוי. משתמשים מוצאים רשת אינטואיטיבית, ידידותית למשתמש וקל להתקנה ולניהול.

הפשטות של הממשק. הממשק הוא ויזואלי ואינטראקטיבי כאחד, מתאים לרוב לכל משתמש ובכל סוג של אתר.

מתאים למתחילים / משתמשים מתקדמים. בונה האתר Webs מושלם למשתמשים מתחילים ומתקדמים כאחד. אמנם ישנם בוני אתרים מתקדמים יותר ומעצבי אתרים בשוק, אתר מציע כמעט כל מה שבעל עסק קטן זקוק לו, במחיר שווה לכל נפש..

שמור על השליטה באתר בכל עת. זמן השימוש באתרים הוא מצוין כמו רוב בוני האתרים בשוק של היום, ויש לך שליטה מלאה באתר שלך.

עזרה בעורך מסופק. Webs מציעה כמה אפשרויות עזרה מקוונות כולל עזרה בעורך, צ’אט חי, תמיכה טלפונית ובלוג רגיל.

Webs מספקת פתרון מדרגי המותאם היטב לעסק המשתנה שלך. כשאתה מחליט על תבנית ותוכנית תמחור, זה עוזר לשקול את מצב העסק שלך ואת העתיד הפוטנציאלי של אפשרויות האתר שלך.

סיכום

לבונה אתרי האינטרנט יש מעקב חזק. Webs מספקת תוכנית בחינם או שלוש תכניות תמחור סבירות עבור אנשים פרטיים, בעלי עסקים קטנים ומלכ”רים. התוכניות יותר נדיבות וכוללות כמה תכונות שרבים מבוני אתרים אחרים מצפים שתשלמו עבורם.

קל לעבוד איתו עם הממשק, ויש מגבלות בודדות סביב קידוד ותמיכה טלפונית ישירה. היתרונות הכוללים הם נרחבים, והחסרונות הם מעטים בבחירת אתרים לבניית אתר העסק שלך.

Webs הוא בונה אתרים חזק יחסית עבור עסקים רבים קטנים ובינוניים בגודל eCommerce או שאינם מסחר אלקטרוני. התכונות רחבות, עם מעט חששות. Webs מציע תמחור בחינם או תחרותי. עבור חברות מורחבות הדורשות עיצובים מודרניים של תבניות, אפשרויות ניידות ומדרגיות, לבונה אתרי האינטרנט יש את מה שאתה צריך. הבחירה הטובה ביותר היא לבדוק זאת בחינם ולברר בעצמך.

השווה

Webs.com

89

וויקס

96

וויבי

95

המרחב

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map