סקירת תוכנת מסחר אלקטרוני של Volusion לבניית חנות מקוונת בשנת 2016


וולוזיה

בקר באתר

9.4


ציון AWA

וולוזיה

וולוזיה קיים מאז 1999 ומייצג את אחת מעגלות הקניות הגדולות של מסחר אלקטרוני. הוא משרת מעל 40,000 חנויות ומספק פלטפורמה של כל אחד, המיועדת להתאים לכל עסק בכל גודל. התוכנית נותרה על פיה כשהמשיכה להסתגל לשינויי שוק ולספק פתרונות מעשיים לאתגרים הכרוכים בניהול עסק מקוון. קרא את סקירת הוולוזיה שלנו בהמשך.

מקצוענים

 • ניהול מלאי רב עוצמה
 • אפשרויות תצוגה בלתי מוגבלות
 • עיבוד הזמנות קל
 • אפשרויות תשלום גמישות

חסרונות

 • קשה להתאים אישית תבניות
 • תכונות עיצוב מוגבלות
 • אין תוספות

סקירה כללית

 • אתר אינטרנט: www.volusion.com
 • המטה: אוסטין, טקסס
 • שנה שנוסדה: 1999
 • עובדים: 450+
 • חנויות מתארחות: 40,000+
 • קטגוריות: תוכנת ענן eCommerce
 • שירותים: עיצוב אתרים, שיווק מקוון
 • ניסיון חינם: 14 ימים

Volusion תוכנן לספק פיתרון חד-פעמי להפעלת חנות מקוונת. אתה יכול לנהל כל היבט של העסק שלך ממרכז השליטה של ​​Volusion.

אם חיפשתם את הפלטפורמה המושלמת, אולי שמתם לב שאפשרויות אחרות מציעות מיקוד מסוים. חלק מהמתחרים מתמחים בכלים שיווקיים או בעיצוב. הגומחה של Volusion מספקת פיתרון רב תכליתי שיעזור לך לפגוע בקרקע.

מפרט טכני ומגבלות

בעוד Volusion טוען שהוא מושלם לכל עסק בגודל, היזהר ממגבלות רוחב הפס ותשלומים נוספים. ארגונים גדולים יותר המטפלים בנפח גבוה או בהזמנות עשויים בסופו של דבר לשלם עבור יתר ברוחב הפס. בנוסף, הפלטפורמה אינה מגיעה עם אישור SSL. יהיה עליכם לרכוש אחד כדי לאפשר רכישות בכרטיסי אשראי. עמלות נוספות מתחילות להוסיף במהירות אם אינך נזהר.

מדרגיות

Volusion נועדה לצמוח עם העסק שלך. זה הופך את תחילת העבודה במהירות ובקלות לבעלי עסקים חדשים, ובכל זאת הוא מסוגל לתמוך במותגים גלובליים. לדוגמה, אינטל ו- 3M משתמשים ב- Volusion בכדי להפעיל את האתרים שלהם. בין אם תרצו להישאר קטנים או להרחיב, וולוזיה יכולה לעמוד בדרישות חדשות.

ניסיון ללא סיכון

אתה יכול לנסות חופשי Volusion עד 14 יום. אין צורך בכרטיס אשראי ואין עמלות נסתרות. זה אמור לתת לך מספיק זמן לנסות ולהקים חזית חנות ולקבל תחושה של התוכנית. לאחר שנרשמים לתכנית שנתית, יש דמי ביטול אם תשנה את דעתך. היה מוכן לשלם $ 99 כדי לסיים את חשבונך.

המוניטין של Volusion

במהלך השנים בנתה וולוזיה מוניטין כפלטפורמה יציבה. זה כולל את כל הכלים הדרושים לך כדי להתחיל ולהמשיך לצמוח. אם משהו מונע מהם לקבל דירוג לקוחות טוב יותר, זו שיטות התמחור שלהם. הם עשויים להיות יותר טובים לגבי עמלות נוספות. אם אינך מודע לחיובים פוטנציאליים שאתה יכול לחייב, ההצהרה החודשית עשויה להפתיע. יש לכך נטייה לגרום לווליוזה להראות פחות אמינה.

אישורים ומעורבות בקהילה

וולוזיה זכה להכרה לאומית וגם אזורית, כולל:

 • דירוג + של הלשכה לעסקים טובים יותר
 • נקרא לרשימת A-List של לשכת המסחר אוסטין לשנת 2015
 • פרס סטיבי לשנת 2011 לצוות שירות הלקוחות החזית

בנוסף, וולוזיה מעודדת אותה מאות עובדים להשתתף בשירות הקהילה. עובדים מקבלים שני ימי חופש בתשלום עבור פעילויות התנדבותיות. החברה גם תרמה שירותים בחינם לעמותות.

למה לבחור Volusion?

במציאות, אין תוכנית מושלמת. כל פלטפורמת קניות של מסחר אלקטרוני עומדת לבוא עם יתרונות וחסרונות. אתה צריך לנסות וולוזיה אם אתה רוצה לעבוד עם חברה מבוססת. הם בילו למעלה מ -16 שנה בעדכון ופלטפורמת הפלטפורמה שלהם. אתה יכול להרגיש בטוח שיש לך גישה לכלים והתכונות העדכניים ביותר. זה מספק דרך מהירה וקלה להשקת החנות המקוונת שלך ולהתחיל להרוויח הכנסות.

תכונות עיקריות

 • תבניות עיצוב בחינם
 • אפשרויות מוצר ללא הגבלה
 • ניסיון חינם למשך 14 יום
 • כלים לשיווק בדוא”ל
 • תמיכה 24/7
 • קופת עמוד אחת
 • אבטחה מתקדמת
 • שילוב מדיה חברתית
 • גיבויים יומיים
 • סגנונות ניווט מרובים
 • שילובים של צד שלישי
 • עדכוני פלטפורמה אוטומטיים

פסק דין מומחי התעשייה על רשלנות

פלטפורמת המסחר האלקטרוני ביקורות המומחים על Volusion נוטות להיות גם תיק מעורב. חלק מהמבקרים הם מעריצים ענקיים ומציבים את וולוזיה בצורה מוצקה בראש רשימת הפתרונות הטובים ביותר שלהם לסחר אלקטרוני. יש להם הרבה דברים חיוביים לומר על איכות שירות הלקוחות. תוכלו למעשה לדבר עם בן אנוש אמיתי שלא הוכשר לקרוא פשוט מתוך תסריט.

עבור חלקן, התוכנה מציעה די והותר פונקציונליות וגמישות. אמנם לקח זמן של וולוזיה להתעדכן ולהוסיף תכונת בלוגים, אך פיקוח זה תוקן. אחרים מגלים שהנושאים נראים מיושנים ויכולים להיות קשים להתאמה אישית ללא קידוד. כמובן, ביקורת נפוצה זו על כמעט כל תוכנת עיצוב אתרים. בסופו של דבר, מדובר בנושא של העדפה אישית, וסוגיה חשובה יותר היא קלות השימוש וחווית המשתמש הכוללת. בתחום זה וולוזיה זוכה לשבחים גדולים.

אולי התלונה הגדולה ביותר נגד וולוזיה היא העלות. בעוד שעמלת המנוי החודשית נכונה ביחס למתחרים, עמלות נסתרות יכולות להסתבך במהירות. זה יכול לשים את וולוזיה מעבר לתקציב של כמה סטארטאפים. עם זאת, עסקים מסוימים עשויים להיות שמחים לשלם יותר עבור שירות לקוחות מעולה.

ביקורות צרכניות חיוביות והמלצות על זלזול

נראה שלכל לקוח יש חוויה ייחודית בכל הקשור לוולוז’ן. הדירוג הכללי קופץ קדימה ואחורה בין 4 לעשרה כוכבים, ומביא את הממוצע לכ -7 מתוך 10. מי שאוהב את התוכנית נוטה להחמיא לתכונות רחבות יותר ולא להיקלע לפרטים הקטנים. מקצוענים פופולריים של Volusion כוללים:

 • קלות שימוש
 • ניהול מלאי
 • שירות לקוחות
 • התקנה ויישום מהירים וקלות ללא בעיות
 • עיבוד תשלום
 • דיווח

מי שאוהב את התוכנית ממהר לציין ש- Volusion מספקת פיתרון מסביב, שניתן להשתמש בו להפעלת עסקים קטנים או אתרים קמעונאיים גדולים. למתחילים נראה גם מרוצה מכלי העיצוב ומגלים שקל יחסית לבנות אתר ללא ניסיון קודם או ידע קידוד מעט.

ביקורות שליליות ותלונות על צרכנים על ידי צרכנים

אם אתה מסתכל על ביקורות שהמשתמשים בוחנים, קשה למצוא חוט נפוץ בכל הקשור לפגמים בפלטפורמה. נראה כי התלונות מכסות מגוון רחב של נושאים, שיכולים להיות אינדיקציה לכך שבעיות אלה בהכרח חוזרות ונמצאים פגמים עם Volusion.

יתכן והנושא היחיד שנראה קצת יותר עקבי קשור לכלי שיווק וקידום אתרים. צרכנים רוצים לראות תכונות SEO אוטומטיות יותר כמו אלה הזמינות דרך SEO Yoast. עם Volusion אתה אחראי להזין בנפרד תגי alt, מילות מפתח ומידע ידידותי נוסף למנועי חיפוש.

נראה שלוולוזיה עשויים להיות כמה בעיות בכל הנוגע לפרוס עדכונים בצורה חלקה. בעוד שלקוחות מסוימים משבחים את האמינות של Volusion, ישנם גם לא מעטים שאינם מרוצים מתקלות ושבתה. זה יכול להיות משהו שכדאי לזכור בהתחשב בהשבתה יכול להיות רווחים שאבדו.

עיצוב & התאמה אישית

הצעות וולוזיה 16 תבניות בחינם. בעוד שמבקרים מסוימים מתארים את האפשרויות כמתוארכות, הן מספקות חזיתות נקיות וקלאסיות. אתה תמיד יכול לשדרג לתבנית פרימיום, אבל צפו לשלם בסביבות 895 $ לרובם. כמו כן, זכור שרק חלק מהתבניות מגיב. אינך רוצה לטעות בהשקעה בתבנית רק כדי לגלות שהיא מגיעה עם מגבלות.

Vs. חינם פרימיום

המומחים ב- Volusion מציעים כי ערכות נושא בחינם הן הטובות ביותר עבור אלו שיש להם מעצבים מהבית. אם יש לך מישהו שיודע לבצע שינויים, ניתן להתאים את הנושאים החינמיים באמצעות HTML. עם זאת, אם אתה חדש בעיצוב אתרים, ייתכן שתצטרך לשלם עבור נושא פרימיום כדי להתאים אישית את האתר שלך.

אפשרויות עיצוב בהתאמה אישית

אתה יכול גם לדלג על כל תהליך העיצוב ולהשתמש במומחי Volusion כדי ליצור את האתר שלך. מחירי עיצוב בהתאמה אישית מתחילים ב -3,500 $ ויכולים להגיע ל -6,000 $ עבור האפשרות המתקדמת ביותר.

ממשק בניית אתרים

כמו רוב הפלטפורמות הזמינות, Volusion מספקת את הדרך השונה לבנות את האתר שלך ולבצע בו שינויים. אתה יכול להשתמש ב- HTML, CSS או להשתמש בעורך הקבצים שלהם. למרבה הצער, אין עורך WYSIWYG המאפשר גרירה ושחרור של אלמנטים. אמנם קל לניווט בממשק, אך יתכן ותקשה לבצע שינויים ספציפיים אם אינך מכיר את הקוד. התוכנה תוכננה כך שתוכלו להקים במהירות את החנות שלכם ואז להתמקד בתחומים אחרים בעסק שלכם.

בניית אתרים ניידים

כשאתם גולשים בין נושאים פוטנציאליים, תוכלו לשים לב שרבים מהם אינם מגיבים. משמעות הדבר שתצטרך לבנות אתר סלולרי נפרד. עבור אלו הקצרים בזמן, יצירת אתר שני יכולה להרגיש מהממת, במיוחד אם אינך בקיא בעיצוב מלכתחילה.

ניהול תוכן

Volusion מקל על הוספת מוצרים וניהול תוכן. ישנם שלושה חלקים עיקריים שבהם אתה יכול להזין מידע על המוצר: בסיסי, ניהול תמונות ומידע מתקדם. קטגוריות אלה יעזרו לכם לשמור על סדר, לנהל גלריות תמונות ולפרסם מידע רלוונטי על המוצר.

אינטגרציה חברתית

השתמש במדיה חברתית כדי לשווק את העסק שלך עם כלים מובנים. כל חבילת Volusion מגיעה עם אפליקציית שיתוף חברתית שתקל על שילוב הטוויטר, הפייסבוק, הפינטרסט וחשבונות אחרים. אתה יכול גם לבקר בחנות האפליקציות ולהוריד כל תוספות אחרות שאתה עשוי לחבב.

תכונות & כלים

`

תכונהסקירה כללית
הגדרת חנות מקוונתתחילת העבודה עם Volusion היא קלה יחסית. החיסרון היחיד הוא שהתוכנית אינה מציעה אשף התקנה או רשימת בדיקה שתוביל אותך בשלבים. אתה תהיה ברובו בעצמך כדי לוודא שכל הבסיסים שלך מכוסים. זה יכול לאכול זמן אם אתה לא נזהר.
רוחב פס ואחסוןבעוד Volusion מציע אחסון בלתי מוגבל, ישנן מגבלות בכל הקשור לרוחב הפס. תוכנית Mini מגיעה עם רוחב פס של 1 ג’יגה-בייט בלבד. תחויב בסך 7 $ עבור כל ג’יגה-בייט מעבר לתקרתך. אפילו תוכנית Premium הכוללת ביותר מוגבלת על רוחב פס של 35 ג’יגה-בתים. אם אתם מתכננים לבנות אתר נרחב הכולל בלוג ושפע של מוצרים, מומלץ לפקוח עין על השימוש ברוחב הפס שלכם
תוספים לעגלת קניות ותוספותVolusion מגיע עם שוק אפליקציות שיעזור לך להרחיב את הפונקציונליות של החנות שלך. הוא כולל ספקי צד שלישי ומעל 80 אפליקציות זמינות.
ניהול הזמנותתכונת חיפוש מובנית מאפשרת לאתר ולעקוב אחר הזמנות.
ניהול מלאיסרגל הניווט הראשי כולל כרטיסיית מלאי. אתה יכול לבקר במיקום זה כדי להוסיף מוצרים, לחפש במלאי שלך ולצפות בסטטיסטיקה של ביצועים. מידע על המוצר מחולק לשלוש קטגוריות עיקריות, אשר יסייעו לכם להתארגן ולנווט ישירות למידע הדרוש לכם.
מעקב אחר משלוחVolusion מאפשרת לך להוריד סחורה על ספינות ולעקוב אחר חבילות. אתה יכול אפילו ליצור ולהדפיס תוויות בלחיצת כפתור
תכונות CRMמערכת ניהול קשרי לקוחות מאפשרת לך לתקשר בקלות עם לקוחות. ניתן להציג היסטוריית הזמנות, לשלוח מיילים ולעקוב אחר שאילתות תמיכה. Volusion מאפשרת לך להתייחס במהירות לדאגות ולקוחות לחוויית קנייה טובה יותר.
תבניות ועיצוביםבחר מבין 16 נושאים בחינם המציעים מראה פולני ומקצועי. למרות שאין לך עשרות אפשרויות, התבניות הזמינות הן מודרניות ומעוצבות. אתה יכול גם לקנות את הנושאים המובחרים המתחילים $ 50 ועולים עד 895 $. ההחלטה מסתכמת בתקציב שלך ועד כמה אתה נוח עם קידוד.
שילוב ותוספותVolusion נועד לספק לך חבילה מעוגלת היטב. לא תצטרך לדאוג יותר מדי מהתוספות כדי לבצע פונקציות בסיסיות. עם זאת, אם אתם מחפשים תוכנית מסוימת, תוכלו לבקר בקלות בחנות האפליקציות ולשלב בקלות כמעט כל תוכנית שתרצו.
מסחר אלקטרוני ניידהיזהר בבחירת או רכישת נושא. לא כולם מגיבים וידידותיים לנייד. זהו תחום בו נראה כי וולוזיה עומדת מאחורי התקופות. יתכן שתצטרך לעצב אתר נפרד ידידותי למובייל, שיכול לנצל זמן וכסף. בעזרת התבנית הנכונה, אתה יכול אפילו לנהל את החנות שלך מאפליקציה לנייד. רק הקפד לבחור אפשרות הכוללת את כל התכונות שאתה מחפש.
אירוח אתריםVolusion מציעה שירותי אירוח אתרים וגם שירותי רישום תחום. אתה יכול להעביר אתר קיים, להשתמש בדומיין רשום או לרכוש דומיין חדש במחיר של $ 11.99.
חנות אפליקציותבקר בחנות האפליקציות Volusion כדי לדפדף באפליקציות בחינם ובתשלום. ישנן אפשרויות רבות לבחירה ודרכים שונות לסינון החיפושים שלך. מחירי האפליקציות משתנים למדי למדי ויכולים להיות מוגדרים בתשלום חד פעמי או כמנוי חודשי.
בלוגיםהחיסרון המשמעותי של וולוזיה הוא שהוא לא מגיע עם תכונת בלוגים. אתה יכול להשתמש בתוסף וורדפרס ולבנות את הבלוג שלך, אך הדבר יכול לאכול את רוחב הפס שלך די מהר. בלוג הוא כלי שיווקי פעיל והדרך הנהדרת לתקשר עם הלקוחות שלך כך שתכונה חסרה זו יכולה להוות בעיה.
קידום אתרים ושיווקליהנות מכלי SEO מובנים המאפשרים לך לבצע אופטימיזציה של דפים. צור כתובות אתרים ידידותיות למנועי חיפוש, כלול מספר קטעים ותגיות מטא. אתה יכול גם להירשם לחבילת SEO מותאמת אישית של Volusion. הם מציעים חבילות שונות שישפרו את ביצועי מנוע החיפוש שלך
ידיעוניםמערכת CRM מאפשרת לך לתקשר בקלות עם לקוחות. אתה יכול גם לשלוח עלוני מידע רגילים באמצעות אפליקציות בחינם ובתשלום. זו דרך מצוינת לפרסם מוצרים או מכירות חדשים.
מאפייני אבטחהVolusion הוא מוסמך PCI כך שלקוחותיך יוכלו להשתמש בכרטיסי האשראי שלהם בביטחון. כל התוכניות מגיעות גם עם חומת אש IP בחינם וגיבויים רגילים. אתה יכול אפילו לחסום לקוחות לא מפריעים ולמנוע מהם להשתמש באתר שלך. להגנה האולטימטיבית, רכוש תעודת SSL של Volusion
הסמכת PCIבשש השנים האחרונות נקרא Volusion לרשימת הספקים המוסמכים של VISA
יצירת תוכןVolusion אינה מציעה עורך WYSIWYG מסורתי ליצירת תוכן. הם יצרו את העורך שלהם אשר יכול להיות קשה לשימוש. אם אתה מכיר את וורדפרס, תמצא המון חסרונות בכל מה שקשור לעורך ה- Volusion. הוספה ושינוי של טקסט זה פשוט, אך כולל קישורים ותמונות והסתבך. הדרך הקלה ביותר לבצע שינויים היא באמצעות קוד. למרבה הצער, לא לכולם יש את הידע קידוד זה
תעודות מתנהלקוחות יכולים לרכוש אישורי מתנה בקלות, ותוכלו ליצור במהירות הנחות וקודי קופון
אפשרויות תשלוםVolusion תואם ליותר מ 30 שערים לתשלום. באפשרותך גם להגדיר חשבון סוחר Volusion ולעבד כרטיסי אשראי באופן מקוון או בטלפון. אמנם התוכנית בפועל אינה גובה עמלות טרנזקציות, אך תשלם אגרה עבור השימוש במעבדי צד ג ‘. לדוגמה, PayPal גובה 2.9% לעסקה ו- Volusion Merchant גובה 2.1%. אם תבחר בחשבון סוחר, זכור שאתה חייב להיות אזרח בארה”ב כדי להעפיל.
מחשבוני מס ומשלוחעלויות המס והמשלוח מחושבים באופן אוטומטי על פי המיקום
דיווחיםלוח המחוונים של Volusion כולל כל מיני נתונים על ביצועי האתר, הזמנות, הכנסות ותחומים חיוניים אחרים. אתה יכול לעקוב אחר העסק שלך ולהציג במהירות וליצור דוחות חשובים
סטטיסטיקת אתריםמעקב אחר ביצועי האתר שלך הוא דרך מצוינת לבצע שיפורים. אתה יכול להשתמש ב- Google Analytics כדי לקבל תובנות לגבי התנהגות הלקוח שלך או לשדרג לשירותי ניתוח האתרים של Volusion. כך או כך, תוכלו לראות מבקרים ביום, מיקום, זמן באתר, שיעורי יציאה מדף כניסה ועוד ועוד.

תוכניות & תמחור

במבט ראשון, וולוז’ן נראה במחיר תחרותי. תוכנית Mini עולה רק 15 $ לחודש. זה מציב את זה היטב בטווח של שחקנים גדולים אחרים. למרבה הצער, תוכנית המתנע מגיעה עם חלקה ההוגן של המגבלות. לדוגמה, תקבל תמיכה מקוונת רק ואתה מוגבל ל 100 מוצרים.

תמורת 35 דולר לחודש, אתה יכול לבחור בתוכנית פלוס. זהו עדיין מחיר סביר אם אינך משתתף בכל העמלות הנסתרות. התלונה הגדולה ביותר נגד וולוזיה היא שהם לא מתמודדים עם התמחור שלהם.

לפני שנכנס לתשלום נוסף, הנה חבילות התמחור הבסיסיות:

מיני – 15 $ לחודש (כל התוכניות מחויבות מדי חודש)

 • אחסון ללא הגבלה
 • 100 מוצרים
 • רוחב פס של 1 ג’יגה-בתים

פלוס – $ 35 לחודש

 • אחסון ללא הגבלה
 • 1,000 מוצרים
 • רוחב פס 3 ג’יגה-בתים
 • תמיכה טלפונית
 • דירוגים וסקירות
 • ידיעונים
 • CRM
 • דוחות עגלה נטושים

מקצוען – 75 $ לחודש

 • אחסון ללא הגבלה
 • 10,000 מוצרים
 • רוחב פס 10 ג’יגה-בתים
 • תמיכה בעדיפות
 • הזמנות טלפוניות
 • תוכנית נאמנות לקוחות

פרימיום – 135 דולר לחודש

 • אחסון ללא הגבלה
 • מוצרים ללא הגבלה
 • רוחב פס 35 ג’יגה-בתים
 • מנהל חשבון

בטח שמתם לב לשני דברים חשובים כשמסתכלים על תכניות התמחור:

1). תכנית המיני היא עצמות חשופות. זה רק צעד קל מעל לתקופת הניסיון החינמית. הרבה מהתכונות שבאנו לצפות מפלטפורמות לעגלות קניות פשוט אינן זמינות בשער של 15 $. גם אם אינך צריך להוסיף הרבה מוצרים, לא תקבל תמיכה טלפונית, עלוני מידע או ביקורות עם האפשרות הזולה ביותר. למעשה, אתה צריך לשדרג לתוכנית Pro עבור תכונות CRM ולתכנית נאמנות הלקוחות.

2). אפילו לתכנית הפרימיום יש מכסה על רוחב הפס. רוב התוכניות מציעות לפחות אפשרות אחת בלתי מוגבלת לחלוטין.

עמלות נסתרות

הבעיה הנוספת במודל התמחור של וולוזיה היא העמלות הסמויות. להלן מספר דרכים להעלות את החשבון החודשי שלך:

 • תעודת SSL – 149 דולר
 • התקנת אישורי SSL (לא ניתן להתקין לבד) – 99 דולר
 • תחום חדש – $ 11.99
 • יתר על רוחב הפס – 7 דולר לג’יגה-בייט
 • דמי עיבוד תשלומי צד ג ‘- 2.0-3.0% לעסקה
 • דמי שירות PCI $ 1.83 – $ 3 לחודש
 • הסרת קישור “מופעל על ידי וולוזיה” – 25 $
 • דמי סיום – 99 דולר
 • עמלת הצהרה חודשית – 10 $

אולי הגרוע מכל, עמלות אלו אינן מתפרסמות בבירור באתר Volusion. זה יכול להרגיש כאילו אתה מסולסל ומעומעם.

תקופת ניסיון

אם אתה רוצה לנסות את וולוזיה, אתה יכול להירשם לניסיון ללא תשלום של 14 יום. אינך זקוק לכרטיס אשראי כדי להצטרף. זוהי דרך טובה לבדוק את התוכנה. זה גם נותן לך זמן להבהיר את העמלות הפוטנציאליות של כל תוכנית תמחור.

האם תכנית המיני מספיק?

בטוח. ה- Mini-Plan מציע מספיק תכונות שתוכלו לעצב חזית חנות מקצועית ולהשיק את המוצרים שלכם. עם הגדלת בסיס הלקוחות שלך, מומלץ לשקול לשדרג. החבילות המתקדמות יותר מספקות דרכים נוספות לקיים אינטראקציה עם הלקוחות שלך ולנהל את העסק שלך. כלים אלה יועילו ויהיו שווים את הכסף הנוסף ככל שתתרחיב.

שירות לקוחות

סכום תמיכת הלקוחות שאתה זכאי לקבל תלוי בחבילה שאתה רוכש. תוכנית פלוס, המייצגת את האפשרות המתומחרת ביותר בתחרות, מציעה צ’אט מקוון וגם תמיכה טלפונית. תמיכה טכנית ולקוחות זמינה 24/7 וממוקמת באוסטין, טקסס.

הדרכות ובסיס ידע

Volusion מציעה ספרייה רחבה של סרטונים ומדריכים שיעזרו לכם להתחיל ולהתמודד עם משימות מורכבות יותר. התוכנית אמנם אינה כוללת מדריך מובנה, אך ישנם משאבים יקרי ערך רבים שיסייעו לכם במהלך הדרך.

פונה לתמיכה

הדרך הקלה ביותר ליצור קשר עם התמיכה היא באמצעות תכונת הצ’אט החי. אתה יכול גם להתקשר למספר 800 או ליצור כרטיס תמיכה. אם אתה מתקשר או מייל, זמן התגובה תלוי בתוכנית שרכשת. עם זאת, נציגי הצ’אט החי ממהרים להגיב ובקיאים מאוד.

דירוג שירות לקוחות

בזירת שירות הלקוחות, וולוזיה מדרגת מעל לכל השאר. הם זכו בפרסים על שירותם ונראה שהם תומכים בעובדיהם, ואלה חדשות טובות עבורכם. עובדים מאושרים נוטים לעשות עבודה טובה יותר. בין אם אתה משוחח בצ’אט, מייל או מתקשר, אתה יכול לצפות להתחבר עם נציג ידידותי ועוזר שיגרום לצרכים שלך להרגיש כמו עדיפות גם אם אתה רשום לתכנית המיני..

הם בנו מוניטין של מתן תשובות מדויקות במהירות. לעולם לא תרגיש שאתה מתמודד עם מישהו שרק קורא מתסריט.

אם בכלל, וולוזיה יכולה להשתמש בפורומי תמיכה רבים יותר. עם כל כך הרבה אלפי לקוחות, זה מפתיע כי אין שיחות עדכון קהילתי ברשת. זה משהו שוולוזיה צריכה לתמוך ולעודד, במיוחד מכיוון שזה יכול להיות פחות עבודה עבור צוות התמיכה שלהם.

קלות שימוש

זהו אזור נוסף בו Volusion נופלת. רוב התוכניות שואפות להיות ידידותיות למשתמש ככל האפשר. ככל שיותר אנשים יכולים להשתמש בתוכנה שלהם, כך הם יכולים לרכוש יותר לקוחות. וולוזיה לא יצאה מגדרה ליצור מוצר שנגיש למתחילים ומומחים כאחד.

שורה תחתונה: אם אינך מכיר קידוד כלשהו, ​​לא תוכל להתאים אישית את האתר שלך בקלות אפילו עם נושאים מובחרים.

כאמור, וולוזיה אכן מציעה עורך, אך זה לא עורך ה- WYSIWYG הרגיל שמאפשר עיצוב גרירה ושחרור. זוהי תכונה מסוימת של וולוזיה שמגיעה עם מגבלות. אמנם מתחיל יכול בהחלט להקים חנות, אך הם יתקשו לבצע שינויים בנושא. Volusion היא המתאימה ביותר לבעלי ניסיון בקידוד.

עזרה בעריכה

אם אתה מוצא את עצמך במצב של עיצוב, הדבר הטוב ביותר הוא לחפש הדרכה רלוונטית. הרבה סרטונים זמינים יכולים לספק לך טיפים. אתה יכול גם ללחוץ על כפתור העזרה בעורך כדי לחפש נושאים. תכונת חיפוש זו מועילה באופן מפתיע ותכוונה אתכם למאמרים רלוונטיים.

ממשק משתמש

למרות נושא העיצוב בקידוד, ממשק הניהול אטרקטיבי באמת וקל לניווט. הכל מאורגן באופן לוגי וקל לאתר. בכל הקשור לניהול הזמנות ומלאי, הפלטפורמה מאוד ידידותית למשתמש.

היתרון הנוסף הוא שאתה יכול לשמור על השליטה באתר שלך. הכל שלך.

חווית לקוח

בנוסף לחוויית הניהול שלך, עליך לקחת בחשבון את חווית הקנייה של הלקוח שלך. כדי לספק חווית קנייה מעוגלת, סביר להניח שתצטרכו להשקיע בתוכנית ה- Pro. זה יאפשר לך לתקשר ביעילות עם הלקוחות ולהציע להם חנות ללא מגבלות ברורות. החבילות הפחות יקרות לא כוללות את כל פעמוני קשרי הלקוחות ושריקות שתרצו בהמשך הקו. כמובן שתמיד תוכלו להתחיל קטנים ולשדרג תכניות תוך כדי.

סיכום

Volusion היא פלטפורמת eCommerce יציבה. אין ספק בכך. ההחלטה האמיתית מסתכמת בכמה ניסיון שיש לך בקידוד וכמה כסף אתה רוצה להוציא בחודש. האמת היא שיש אפשרויות ידידותיות למתחילים יותר הזמינות גם במחיר שווה יותר.

במיוחד במקרה זה קחו בחשבון ש- Volusion משווקת את עצמה כאופציה של כל אחד. זה לא מציע הבדל מובהק משאר התחרות. כשאתה משווה פלטפורמות מסחר אלקטרוני זמינות, תבחין שחלק מתמקד בתכונות עיצוב או שיווק. לא וולוזיה. זוהי תוכנה רגילה המתארחת ב- eCommerce לבעלי חנויות כלליות.

אם קידוד אינו מהעוצמות שלך, המשך לחפש ומצא תוכנית עם עורך WYSIWYG מסורתי.

השווה

וולוזיה

94

Shopify

96

BigCommerce

95

לימון סטנד

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map